Új privát üzeneted érkezett!

Na itt!!!

Zsüci!Nagy nagy gratula a szívhnaghoz!!!Aztán pihenjétek ki magatokat!Mi majd jövőhét végén megyünk pihenni kicsit....ha minden igaz!

Ildi!

Üdv itt!!!Gratula neked is a babához!Mesélj magadról kicsit! :wink: És szintén van egy kislányod....micsoda véletlen :lol:


Na én olyan szarul voltam éjjel...Fájt a pocim :( Így még nem is fájt...most kicsit jobb,bár VUK nagyon akart kifelé jönni...de hát benntartottam :wink: Szóval megyek és fekszem vissza!Nem tom mi van odabenn,de vmi nagy dolog van készülőben :lol: :lol:


Panndi!
Azért ne hányd le a gyereket!Szerintem rakj be vmit ami leköti a gyereket,és akkor talán nem a budiba leskelődik :wink:

annus11
 
 


Pár kép rólunk!
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


annus: igyekszem nem lehányni :lol:

Gréti nagyon szép :)
Vendég
 

 
 

Köszi Panndi!
Zsófi is gyönyörű kislány!
A szívhanggal nem akartalak megsérteni!
Amúgy Te mikorra leszel kiírva a babáddal?Mert Én is itt körül járok,mint Te.Számolásom szerint Én május 13.
Csak még nem csináltam vonalzót!Lehet várok vele az első vizsgálatig.Most valahogy jobban parázok,mint Grétivel.
További szép napot!Megyek,mert a rizskóf nélkülem nem lesz kész!
Sziasztok!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

minden elveszett, amit írtam, úgyhogy majd otthonról írok magunkról.

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anita: nem sértődtem meg, ne aggódj :)

Szakad az eső, pedig ma kell mennem Zsófival vásárolni :? Igaz, autóval megyünk, de így is szétázunk :shock:
Vendég
 


Gréti is csodaszép!!!Mennyi cuki kiscsaj!!!Nekem is kell egy :wink: :lol:

Most épp jobban vagyok...Úgyhogy a kb 1 hete elhagyatott lakást rámolom....de csak amit lehet halkan is,mert a férjem alszik...szegénykém éjszakázik :(

Itt nem esik,bár éjszaka szerintem esett egy kicsi.

A szívhnag meg olyan h pl lehet ha ma mennél már látná...ilyenkor nagyon sokat számít akár 1 nap is!Főleg h az ember csak saccolni tudja h mikor fogant a baba,az meg h mikor ágyazódott be...már végképp nem tudni!A lényeg h minden oké! :lol:

annus11
 
 


Jaja, először próbáltam kialkudni egy jövőheti vizsgálatot, de kiegyeztünk abban, hogy két hétig növesztem a babát, nem kukkolok közben :lol:
Vendég
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Én még ugyan nem voltam orvosnál, a tesztem pozitív, de a 8. hét előtt nem szeretnék elmenni.
Május 14-re leszek ha minden jól megy, kiírva.

És nekem is egy kislányom van! :-) Ő most 10 hónapos.

Mindenkinek gratula a babához!
Vendég
 


Panndi, én is a szülinapomra leszek kiírva! :-) próbálom utolérni magamat, olvasom vissza a régebbi bejegyzéseket, de hihetetlenül pörög ez az oldal! :-)
Vendég
 


A szülinapot Tinunak szántam, ígérem belejövök, hogy ki kicsoda! :-)

Panndi, nálad az fogott meg, hogy neked is nagyon pici babád van, mint nekem, így veled a kis korkülönbséget is meg tudom tárgyalni....
Vendég
 


Panndi!

Nekem a dokim a héten külföldön van...csak ezért nem mentem :lol: Bár tegnap nagy kéztetést éreztem hogy átmenjek az SZTKba...de végül nem mentem :wink: :lol:


Farkas!

Üdv itt!Akkor most vagy 5 hetes terhes,ugye??Végül is ha nincs semmi gond,ráérsz elmenni később is a dokihoz!Én már 4+4 en voltam nála,de nekem mielöbb gyógyszert kellett iratnom!Én mondjuk tuti nem bírnék ki még 3 hetet...na de a rutinos anyukák :wink: Lassan télleg lányos topic leszünk :wink:
Mesélj magadról te is,mivel foglalkozol,hol laktok stb.Tüneteid vannak már?


Ja jut eszembe,ma délben majdnem jött VUK.Szerencsére sikerült megfékeznem...nem szeretnék hányni :roll:

annus11
 
 


Hú, nagyon felpörgött a topic csajok! :D
Sajna én még mindig nagyon kész vagyok...sikerült leredukálnom napi 6-ra a hányások számát. És ez már haladás (cola + magne b6 segítségével). Szerencsére itthonról dolgozhatok, ameddig szalonképes nem leszek (pedig vicces volt hányózacsival a meetingeken 8) ).
Panddi, nálad mizujs? Beindult a 'buli'? Welcome! :(
Azért cuki lehet a szöszi kisnyusszancsod, amikor nyomozgat, hogy vajon milyen izgi dolog lehet a wc-ben, amit keresel... :)
Valaki közületek tornázik rendszeresen?
Én nem nagyon merek amióta tudom, hogy jön a baba. És hiányzik nagyon.
Mondjuk nem egy másfél órás kickbox aerobic marathonra mennék, de egy jóga, vagy egy pilates pl. belefér sztetek?????
( kvázi nyújtani/nyújtózkodni szabad- azt olvastam, hogy 5. hónaptól már nem nagyon....de addig????)

Kép
mozza
 
 


Én nem tornázom, de kérdeztem a dokit, hogy úszhatok-e. Ő meg kérdezte, hogy miért, eddig úszott? :lol: /Kicsit ismer :wink: / Mondtam, hogy nem, de pont most akartam elkezdeni. Arról lebeszélt, de tornázni fogok a 12. hét után.

Bizony, nálunk is kicsi lesz a korkülönbség szerencsére :lol:
Vendég
 


12 hét után? Ezt ő ajánlotta? Addig nem szabad? Még 'lightosan' sem?

Kép
mozza
 
 


Ha eddig tornáztál szerintem nyugodtan lehet, csak a hasizmozást hanyagold.
btimi77
 
 


Találtam egy tök jó linket...bár még korai, de... :D

http://www.tyukanyo.hu/articles/0/30/nevvalaszto-1.html

Kép
mozza
 
 


Én is azt hallottam,hogy amit eddig csináltál azt ezután is csinálhatod.Azért figyelj oda,vedd lightosabbra.Vagy csináld a kismama jógát ill kismama tornát!
Én nem tornáztam elötte...viszont sokat sétáltam,így nekem az marad...aztán szeretném később a jógát,azt mondják az nagyon jó!

annus11
 
 


Jaj ne is mondd a névválasztást....még jó h van rá majd 9 hónapunk....Férjem ragaszkodik a Miklóshoz ill Mónikához.De annyi szép név van még,és szeretném ha legalább átolvasná őket és mérlegelne....Nekem a Máté tetszik vagy a Bence.Lányból meg jó sok....pl Emma,Hanna,Vanda stb

Szerintem amint megtudjuk h milyen nemű lesz akkor leülünk és majd átbeszéljük :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Farkas, Edua!
üdv itt :D

Panndi!
szívhang majd lesz, ne aggódj 8) , a vukot sajnálom :(

Zsüci!
gratula a szívecskéhez és jó pihenést :lol:

Anita!
Gréti nagyon szép kiscsaj :P

Tim!
a te csajszid is édes 8)

én még mindíg nem hánytam :wink:
én is kérdezni akartam a tornát. Kismamajógára majd mindenképp szeretnék járni.
én lovagolni jártam, azt most sajnos el kell felejtenem :(
Vendég
 


Sziasztok!
Megint jó sokat írtatok!
Nagyon jó ez a névválasztós dolog.Nálunk is vicces viták vannak rajta.Férjem Bencét akar,de Gréti az lett volna ha fiú.Meg azóta itt felénk tömegnév lett.Én ragaszkodom a Marcellhez.De erre még hajlik is.Viszont ha kislány....Férjem Ivettet akar én semmikép.Nekem a Nóra Hanna,Petra jönne be.Ezen még sokat kell beszélnünk,hogy mindenkinek jó legyen.Meg a vezetéknevünk sem szokványos,mert Frankó.Na mindegy,még van pár hónapunk rá.
Én is akartam a tornát már kérdezni.Bár én nem kimondottan azt,hanem a rendszeres biciklizést.Napi szinten többször is,mert messze lakunk a nagyszülőktől,meg a központtól is.Jogsim meg nincs.
Szerintetek árt?De másnem tolom Grétit.De ha gyalog indulunk el,az 25 perc legalább,ha nem több.
Ma én is émelyegtem egész nap.Hát remélem Vuk kíméletes lesz és elkerül :oops:
Szép estét nektek.Majd holnap jövök!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, nekem anno a nőgyógyászom egyedül a kerékpározást tiltotta meg, szerintem beszéld meg a tieddel! lehet, hogy mivel te rendszeresen űzöd, így megengedi, de nekem azt mondta, hogy könnyen szétnyílhat a méhszáj tőle! Én csak havonta egyszer-kétszer jártam el bringázni.

Nálunk a név már évek óta eldöntött, ha fiú, az apja neve, ezzel nem szállhatok vitába, ragaszkodik hozzá, ha lány,a kkor pedig Iringó. Itt volt egy kis megingás, amikor Südi Iringó bejött a képbe, de olyan régen már a kedvenc nevünk, hogy végül maradtunk mellette. Pont a vezeték név miatt, mert a férjem neve túl egyszerű, majdnem Kovács. :-)

Van köztetek aki Budapesten fog szülni? Én Szent Imrés vagyok, van esetleg még valaki?
Vendég
 


Az én bemutatkozásom elmaradt.
2004-ben volt az esküvőnk, tavaly született a lányunk. Egyébként eredetileg pedig szabolcsi vagyok.
Én hitelezeléssel és értékbecsléssel foglalkoztam előtte.

Az első terhességem és szülésem nagyon simán ment, kívánok mindannyiótoknak ilyet! (magamnak is másodjára. :-) )
Hányingerem az volt, de a hideg coca cola nekem is sokat segített, valamint a háztartási keksz és a mogyoró.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.19 18:52-kor.
Vendég
 


Tornázni lehetne, de mivel mostanában azt sem csináltam, én a 12. hétig hanyagolom. Amúgy is Zsófi után rohangálok jó sokat, mióta tud járni, nincs megállás :roll:
Vendég
 


Böbi: én is SZt Imrés vagyok. :) Még van valaki, de sajna még nem tanultam meg a neveket. :oops: HIrtelen úgy beindult a topik, hogy nehezen követem. :) Ki a dokid? AZ enyém URbán Márta.

Kép
Kép
tinu
 
 


:roll:

Kép
Kép
btimi77
 
 


Jó reggelt!
Hát ma sem aludtunk valami fényesen.Gréti 2-3-ig fennt beszélgetett,aztán elaludt.De mivel mindennap 4-kor kelek,alig aludtam.Férjem 5-re jár dolgozni és őt szoktam elindítani.Bár 5 után visszafeküdtem.
Meg pisilni is kint voltam párszor. :oops:
Délelőtt nem leszek,patikába kell mennem,meg főzők is.
Ti tudtok hason aludni?Látszik már a pocitokon hogy van valami?
Nekem az egyik szomszéd rákérdezett,mert szerinte nőtt a hasam.
Mondjuk olyan a pocim,mint Grétivel 10-12 hetesen volt.
Na megyek pakolászom,míg lánykám alszik még.
Szép napot mindenkinek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem jártam erre, ezer dolgom volt. Velem minden rendben, rosszullétek továbbra is elkerülnek szerencsére, illetve csak ebéd után volt egy kis émelygés, de hamar túlvoltam rajta! :)

Anita!
Nálam nagyon fura a jelenség, mert mindenkinek most kezd feltűnni, hogy mintha fogytam volna... és mérleg szerint valóban, ugyanakkor egyetlen korábbi ruhám se kényelmes igazán hasban, sőt, van ami rám se jön. Úgyhogy átalakulóban vagyok már én is, azt hiszem!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Sziasztok,

Nálam a hányás megmaradt sajnos, ugyanaz lesz mint Zsófival volt. Csak rosszabb, mert akkor 7 kilóval nehezebb voltam, volt miből lemennie, most már fogytam egy kilót, és még csak két napja hányok :shock: Nekem Zsófival is kicsi hasam volt, félidőig nem is nagyon látszott.

Hoztam egy képet, szülés előtt nem sokkal készült :) Kép
Vendég
 


Amúgy meg nagyon rossz éjszakánk volt megint, szerintem Zsófinak kicsi a rácsoságy, vagy nem tudom, de most elhatároztuk, hogy a matracot letesszük a földre, és ott fog aludni, hátha úgy nem ébred fel.

Ma meg elutazunk délben a barátainkkal, és csak vasárnap este jövünk haza :)
Vendég
 


Sziasztok!

Már nemtudom ki kérdezte,de 8hetes vagyok és 17mm a kicsikénk.
Én se mentem korán dokihoz,mert Esztivel nagyon hamar mentem és szinte nem látszott semmmi.Most nagyon örültem,hogy hallottam a szívhangot és láttam is.Igaz nagyon nehéz volt ezt az időt kívárni.Hihetetlen de nagyon gyorsan fejlődnek.

Remélem akik egynapra vannak kíirva találkoztok majd.Nekünk Esztike 10 nappal hamarabb bújt ki a várt időpontnál.

Panndi:a kislányom se szeret az ágyában aludní,minden éjjel sír és jön hozzánk.Mi most akarunk neki venni saját ágyat,hogy szokja mig jön a tesóka.Már júli óta Esztike is szobatíszta.
Azt modják a második babával hamarabb növekszik már a has.Nekem is már kezd formája lenni és minden nadrág szorít.

Én is úgy tudom aki eddig sportolt az sportolhat ha nem veszélyesztetett terhes.A sógornőm mindkét gyerekkel biciglizett,mert ő is azzal közlekedett a városban,de meg kell kérdezni az orvost.
andi1979
 
 


Ma mi is elutazzunk hétvégére a sógornőmékhez csak vasárnap este jövünk haza.Addig is mindenkinek jó hétvégét és mindenki vigyázzon magára és a bennünk lakó csöpségekre. :)
andi1979
 
 


Tinu, nekem Balogh Tibor, az elsőnél is Ő volt, valamint Kecskeméti Vera szülésznő. Mártáról is sok jót hallottam!

Panndi, ez komolyan a szülés előtt nem sokkal készült??? Hihetetlen! :-) És még nekem mondták, hogy nem volt nagy hasam, de ez, mintha kb az 5. hónapban járnál! Nem baj, ha az elején fogysz, a babának még nem kell ilyenkor a kaja, viszont vitamint szedjél!

Akik elutaznak azoknak jó utat, érezzétek jól magatokat!
Vendég
 


Bizony, itt 39 hetes voltam. Nem is akarták elhinni a kórházban, hogy szülök, főleg, hogy túlhordás miatt indított szülés lesz. Azt hitték, viccelek :lol:
Vendég
 


Panndi :shock: :shock: Hát én se hittem volna el....irigy-irigy :lol:

Én se vagyok Pesten,lejöttünk Szolnokra.Holnap gulyásfesztivál,én is főzök!Ma szerencsére alig van hányinger...

Andi,Panndi!
Jó pihit a hétvégére!

Sajnos rajtam most van pár kiló plusz...1 év alatt kb 5 kiló jött rám...többek között a gyógyszerek miatt amiket kaptam stb,tehát ha még fel is vagyok puffadva...hát simán mint egy kismami!De már egy ideje van ez a kis pocim,már nem tűnik fel az ismerősöknek.De volt már h átadták a helyet a metrón :oops:

annus11
 
 


Sziasztok!
De jó,mindenki pihen!Kellemes pihenést azoknak akik elutaztak.
Panndi ,tényleg nem 39 hetesnek látszik a pocid.Nagyon csini voltál.Gondolom semmi plussz,csak amennyi a babd volt!Ügyes voltál.
Könnyű szülésed volt Zsófival??
Mi is most készülünk ágyat venni Grétinek.Neki sem valami kényelmes már,meg ő a mi ágyunkon alszik el.Így később én szoktam átcipelni az ágyába.Nem egy nagy csomó a gyerek,de sokáig nem fogom bírni. :D
Annus neked jó főzést.
Tegnap már fájt egy kicsit a hasam alja.De remélem ez nem jelent rosszat.Este fájt,de egy kis fekvéstől helyrejött.Lehet napközben többet kell pihennem.Csak nehéz,mert Gréti nem alszik már délután.Egésznap kettesben vagyunk,mivel férjem mindennap dolgozik hajnal 5-től,este 6-ig,8-ig,mikor hogy.Egyedül a vasárnap szabad,az meg nem elég semmire. :(
Most is a szobát meszelni akartuk,mert a többi helyiséggel készen vagyunk,de itt nagyon rossz az idő.A meszelés megint csúszik.
Majd jövőhéten.
Bocs,ha megint hosszúra sikerült. :oops:
Kellemes hétvégét mindenkinek!
Vigyázzatok a pocaklakókra!!!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Végre ide is eljutottam.

Frankoneanita nekem az egész napos ülés miatt szokott húzódni a hasam alja, de a doki szerint, amíg nem görcsöl és nem vérzek, addig semmi gond, én mondjuk naponta 2x2 db magne B6-ot is szedek.

Sokszor engem az akaszt ki, hogy semmi bajom nincs, de mikor ugyanolyan tempóval szeretnék megcsinálni valamit mint kismamaság előtt, egyből jelez a pocak, hogy vegyek vissza.

Tiszaújvárosban élünk, én adminisztrátor vagyok a férjem pedig pedagógus. Lányom nagycsoportos ovis.

Rókakoma engem nagy ívben kerüljön, csak szóljatok neki :))

Szerintetek hülyeség az, hogy mindig azt mondogatom magamban és a kicsinek, hogy minden rendben? :)

Legközelebb 24-én megyek Uh-ra akkor már meg is hallgathatom kicsikém szívhangját, ugyanis most csak a lüktetést mutatta meg a doki.

A lányommal anno először 8 hetesen mentem Uh-ra, de most nem bírtam nyugodni:) (öregszek)

Nadrágokkal én is bajban vagyok, a csípőszabásúakat már fel sem veszek, pedig abból van több, egy fekete jön rám, ami hagyományos, szóval ha így haladunk, nemsokára huzamosabb ideig járhatok egy nadrágban.

Már beszereztem egy fekete bandázst, csak egyből lebuknék a munkatársak előtt az tuti, pedig tök kényelmes és nem kell alatta begombolni a nadrágot. :))

Mindekinek jó pihenést kívánok!

Ildi

U.i: ha valakinek egyéb kérdése lenne, csak nyugodtan tegye fel :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Látom nagy a pihenés a hétvégén, nem nagyon járunk erre ilyenkor! Velünk minden okés, tüneteim továbbra se nagyon vannak.
Ma megyünk babanézőbe, így én se leszek ma (sem) gép közelben, node majd hétköznap remélhetőleg ide is visszatér az élet....

Annus, Te is otthon vagy betegácsiban???

panndi.... Ez a pocak! Nagyon bájos, és nekem pláne fura, hogy ennyire aprócska, hisz én kb most tartok itt... :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én azért benéztem, próbálok képet feltölteni, nem sok sikerrel.

Tüneteim nekem sincsenek, csak az, hogy ha elkezdek pl főzni, hamar kifáradok, egész nap elbírnék feküdni :))

Már a szüleim is tudják, igaz szegények sms-ben tudták meg, mivel úgy volt, hogy megyünk névnapozni, de anyukám eléggé beteg, és így lemondtam az egészet. Elég lesz majd az oviból, meg a suliból hazahozott vírusokkal megküzdeni.

További jó pihenést.

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok! Most a 6. héten járok, elvileg május 4-re várom a babát. Már van egy két éves kislányom, Alíz.

Egyelőre semmi bajom, nagyon jól érzem magam, de nagyon izgulok, nehogy úgy járjak, mint az előzőnél. Akkor a 13. héttől veszélyeztett voltam és a 25. hétig feküdnöm kellett.

Panndi, nagyon irigyellek a pici pocakért, nekem Alízzal óriási volt és sajnos már most szorít minden nadrágom, sőt többen rákérdeztek már, hogy ugye jól látják, hogy gömbölyödök.

Tinu! Én is a szt. imrében szeretnék szülni, és nő orvost keresek, ezért bejelentkeztem Urbán Mártához, de csak találomra, semmit nem tudok róla. Örülnék, ha írnál róla, a tapasztalataidról, stb. Csak 29-re kaptam időpontot, az még nagyon messze van.

Bocs, hogy ilyen hosszú lett.
Üdv mindenkinek!
hean
 
 


Hean!

Üdv itt!Ismét kislányos anyuka!Meg se lepődöm már :lol: Látom gyűlik a szent imrés csoport is :wink: Voltál már dokinál?Vgay majd 29én mész először?

Hunccutka!
Mivel tanulok így nincs betegállomány...annyi h nem mentem be előző héten a sulba...de ezen a héten már megyek,szerencsére nem sok órám van,és 15 percre van a suli is.Így azért könnyű :lol:

Ildi!
Ha képet szeretnél akkor figyelj a méretekre!Azt hiszem 600x600Mpixel és 250Mb a határ.Ha kell szívesen kicsinyítek neked!
Ja és rányomsz h melléklet feltöltése és akkor ki tudod választani a képet amit fel szeretnél tenni!

Én jól vagyok.Néha hányingerem van...ez hol erősebb hol gyengébb.Pénteken pl tök jól voltam...aggódtam is rendesen.Erre szombat reggel tök hányingerem lett....Néha érzem a hasamat is,de sokat segít a magneB6.

annus11
 
 


Bocsi annus, azt hittem, meló mellett jársz suliba. Figyelmetlen voltam. :oops:

Én a héten még biztosan itthon lopom a napot, aztán majd csütörtökön megmondja a dokim, hogy jövő héten mehetek e már melózni. Remélem mindent rendben talál, no mondjuk azért el tudnám képzelni még itthon néhány hétig... :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Sziasztok!

Jó volt a hétvége, de a hányás megmaradt :? Zsófival is így volt, első dokilátogatás után durvult be a dolog. Ma suliba megyek, persze szakad az eső, szóval ismét jó nagy dugó lesz, és ülhetek a kocsiban fél óra helyett másfelet :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés:

Tüsszentéskor nektek is belenyilal mindkét oldalon lent?

Eddig az orromat is alig mertem fújni, ez pedig kifejezetten rosszul esett :(

Annus képet tényleg a nagyméret miatt nem tudok berakni, 1 MB-os képeim vannak.

Üdv. az újonnan érkezőknek és gratula a babához.

Jó munkát és pihenést mindenkinek!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!

Ja most látom jól elírtam...szóval 250 Kb....
Én is tüsszentettem ekég sokat,sőt köhögtem is...nem tudom h ebből lehet e baj...én mondjuk vhogy úgy csinálom h közben fogom a hasamat...ami nem hiszem h jelentene vmit,de így nem érzem h belenyilalna.

Szerintetek vérvételre mikor küldenek?Nekem olyan furi h még nem küldtek...a múltkor rögtön az első vizsgálatkor néztek HCGt ,teljes vérkép.Most még semmi...Hunccutka!Mehetünk együtt is majd ezekre a vérvételekre :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak!
Nekem is belenyilallik néha a hasamba.Pl.ma reggel is,mikor hirtelen fordultam az ágyban!Remélem ezek nem okoznak bajt.Bitos volt Grétivel is ilyen,nem emlékszem.
Képzeljétek én álomkórban szenvedek.Mindig aludnék!Pedig ma sem
fog menni,mert igaz még Gréta alszik,de úgy hallom szörcsög az orra.
Olyankor nagyon nyűgös.
Itt is esik az eső.Pedig menni kell a boltba is.Jól elázunk majd. :(
A héten,vagy jövőhét elején már el kéne menni dokihoz is.Attól függ férjemet mikor engedik el.Szeretne ott lenni az első uh-án.
Remélem minden rendben lesz.
Szép napot mindenkinek!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus, okés, vérvétel megbeszélve! Bár arra készülj fel, én ájulós vagyok, úgyhogy nálam sokáig tart! :lol:

Ma este már nekem is jó lenne eljutni a suliig, de ilyen esőben tuti nem megyek be a városba, ha fizetnek sem! :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Sziasztok!

Sajnos itt is esik :cry: ilyenkor alig birok a lányommal.

frankoneanita én is álomkoros vagyok, csak a lányom mellett nem lehet, még piheni sem. Ő álltalába 6- kor kell, és ilyenkor már indul is nap nála, nem pihenget.
Dokihoz én is elmegyek, szerintem a héten.

Na megyek, majd leesik a fejem, ráadásul még ez idő: twisted: twisted:
Timi

Kép
Kép
btimi77
 
 


Hean: én 26-án megyek UM-hez. :) Ja, messze van, de előbb úgyse érdemes menni, így legalább majd lehet látni valamit.
UM abszolút korrekt, minden elmagyaráz, a magánrendelésen elég sokat is kell várni, főleg, ha inkább estefelére kapsz időpontot. Érdekes, én úgy figyeltem meg, hogy mikor a kórházban találkoztunk, mindig sokkal barátságosabb volt. Lehet, hogy délutánra már ő is nagyon fáradt, mikor magánrendel. Azt is tudni kell, hogy ő nem az a bratyizós, lelkizős, anyáskodós típus. Emlékszem, nagyon ki voltam rá akadva az első terhességnél, mikor félidőnél rám szólt, hogy ne hízzak már annyit, mert ezzel a babának okozok rosszat. Még diétára is fogott. Akkor rosszul esett, de most már csak legyintenék rá. Annyiban igaza volt, hogy sajna a plusz kilók rajtam maradtak. De a szülés vele nagyon jó emlék: végig nagyon kedves volt és a szülés is teljesen zökkenőmentes volt. És hát az se utolsó szempont, hogy vannak nála sokkal drágább orvosok. Remélem, azóta nem emelt árat. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok, szép hetet mindenkinek!

Engem még elkerült VUK, bár Gyöngynél is csak a 8. héttől indult be. Még mindig hőhullámaim vannak, majd hirtelen a hideg ráz, ez csak azért gáz, mert eddig úgy öltöztettem a gyereket, ahogy én éreztem a hőmérsékletet, most meg a hőmérőt lesem.

Én is álomkóros vagyok, de én napközben nem igazán tudok aludni, ezért este már alig várom, hogy letegyem a gyereket aludni, szegény férjemnek még ezt vagy 2 hónapig el kell viselnie! :-)

Hean, üdv itt! Szülésznőt is választasz? A Szent Imrében igazából nem kell, mert mindegyik nagyon jó, de nekem volt, valahogy úgy éreztem, hogy szükségem van rá.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: