Új privát üzeneted érkezett!

Magdi te hova jársz dokihoz? tudod már hogy hol fogsz szülni?

nekem csak a cicim fáj, meg álmos vagyok, illetve délután csináltam magamnak egy 3:1 kávét, de nem bírtam megenni. És amit érzek az állandó éhség, de nem bírok enni rendesen csak pár falatot. Amúgy én egyikkel sem voltam nagy hányingeres, hányni meg sosem hánytam. Egyedül az álmosság volt az ami nagyon megvolt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Én a XVIII. kerületbe járok dokihoz, itt a magánrendelője van, és a Dél-pesti (Jáhn Ferenc) Kórházban dolgozik, így ott fogok szülni.

Az álmosság nálam is megvan, az már régebb óta, vagyis konkrétan bármilyen helyzetben el tudnék aludni :) De ez az émelygés borzasztó (Kata2, mostmár értem és át is tudom érezni,amin Te is keresztül mész!) Ma reggel meg is kérdezték a munkahelyemen, mire nagy nehezen bevonszoltam magam, hogy csak nem vagyok beteg? Persze, nem tudják még, hogy mitől van ez az egész, úgyhogy, ha nem is szép, de muszáj azt mondanom, hogy fáj a fejem vagy valami hasonlót...
Amit viszont bármennyit meg bírok inni émelygés nélkül, az a csokis cappuccino :lol:
magdii
 
 


Azt nem írtam, hogy természetesen én is mindig a barátokkal együtt örültem. Soha nem mutattam ki, hogy érzékenyen érint a téma. Szóval ez valóban bunkóság a tesód barátnője részéről. Az esküvő téma: tényleg nagyon furcsa. Mi szükség volt arra, hogy előttetek legyen a szertartás :?:

További kellemes, hányinger mentes estét mindenkinek!
süni76
 
 

 
 

Süni, hát igen, át tudom érezni, amikor azért örülsz, hogy ne bánts meg másokat, és nem úgy igazán, szívből :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára magdii 2009.12.15 10:02-kor.
magdii
 
 


Most kaptam üzenetet egy ismerősömtől. Múlthét pénteken született a második babája, és ezt a linket ajánlotta, ha olcsóbban szeretnénk vásárolni babaholmikat:
http://www.babaszoba.hu/services/smallad
Tudom, még nincs itt az ideje, de talán az árak miatt érdemes megnézni :)

Mostmár ígérem, eldugulok :D
magdii
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, még nem olvastam el miket írtatok, majd holnap. Most el vagyok kenődve.
A helyzet a következő: nincs szívhang és a doki szerint 5 hetes a terhesség (???)A petezsák nőtt, csütörtökön volt 10 mm, most 15 mm. Nem lát semmilyen fontos szervet kifejlődve.
Két hét múlva kell visszamennem. A következőre gondoltam:
Előkerestem a fiam uh felvételét. Ott az akkori dokim 12. 8 mm-es petezsákra 6 hetes terhességi kort írt. Ergo, a franc tudja, hogy kaptam most 5 hetes státuszt.
Maradjunk abban, hogy elvileg a menses első napja alapján 7+2 vagyok, viszont mivel nem a 14. hanem 3 nappal később fogant (ami tuti)sőt, lehet, hogy még várt is pár napot a petesejtre. Így gyakorlatilag a 6. hét közepén járhatok.
A barátnőm ugyanígy járt, a 7. héten volt uh-on és még egyáltalán nem látott semmit a doki. Most van a 10. héten és minden rendben.
Ti mit gondoltok? Nyugodtan mondjátok meg, ha szerintetek nincs rendjén. lehet csak üres petezsákom van? És az baba nélkül nőhet vajon?

Kép
jpne
 
 


Jpne, szerintem annyi lehet a dologban, hogy fiatalabb a babóca, mint ahogy azt a nagykönyv szerint számolják a dokik. Semmiképp ne izgulj, biztos minden rendben lesz!!! De biztos jönnek majd a nem első babás lányok és ők saját tapasztalatuk alapján jobban meg fognak tudni nyugtatni, gondolom Nekik több tapasztalatuk van ezekben a méret-kor dologban!
magdii
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szheni 2011.11.14 23:17-kor.

Heni

Kép
szheni
 
 


Jpne: én is bíztatni szeretnélek, távol áll tőlem, hogy bántsalak, mégis egy negatív dolgot szeretnék megosztani Veled/Veletek. A barátnőm pár napja vetélt el, már elvileg 7 vagy 8 hetes kellett, hogy legyen, de pont 1 hete volt UH-n, én is ott voltam vele és sajna a doki üres petezsákot látott, szabálytalan széllel, közel a méhszájhoz, ami már a sorvadásra utalt. valószínű beteg volt a baba, így nem is fejlődött ki. Ma kellett volna befeküdjön, hogy megszakítsák a terhességet, de természetesen beindult pár napja a vetélés, így már itthon van...Nagyon sajnálom szegényt, eléggé kiborult, ez lett volna a 3. baba.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha 2 hét múlva hívott vissza, akkor nem látott semmi rendelleneset, lehet tényleg később kezd el fejlődni, de szerintem mindenképp nézesd meg máshol is, ne legyen negatív élményed! 2 hét hosszú idő, ne legyél bizonytalan helyzetben!!! Barátnőm is tervezte, hogy megy egy másik dokihoz, de közben barnázni kezdett és beindult a dolog.
Jaj, aki véletlenül barnázik, ne aggódjon feleslegesen, előfordulhat egészséges terhességnél is! BASSZUS, NEM AKARTAM SENKIT SEM IDEGESÍTENI, REMÉLEM NEM BAJ, HOGY LEÍRTAM... :roll:
Vendég
 


Kata2: Nagypapádnak jobbulást!!!
Vendég
 


Réka!
Nekem nem baj, hogy leírtad!
A doki azt mondta szép kerek a petezsák. Azzal nincs gond. És szépen növöget is.
Lehet tényleg el kellene mennem másik dokihoz. De a Rendelőintézetben 3 doki van és barátok szerintem, mert most is ott volt a másik is, beköszönt. Olyan jól elpofiztak egymással!
Így biztos kitudódna, már csak azért is mert az adatlapom a gépben van, amit megnéznek.
Valahova teljesen máshova kellene mennem. Még nem tudom hova és aggódjak-e egyáltalán. De ha nincs baba, miért nő a petezsák?

Kép
jpne
 
 


Jpne: a petezsák teljesen függetlenül nő a babától, aztán a 12. hét körül eltűnik.

Én meg most azon parázok, hogy méhen kívüli-e a terhességem?! Totál hülye vagyok! Igazából nincs tünetem, nem vérzek, nem görcsölök, csak a köldököm vonalában bal oldalon van egy kis dudor, olyan mandarin nagyságú, de csak tapintásra lehet észrevenni, nem látszik. Szerintetek? Ugye, túl fent lenne??? Lehet a hájam...mert ugye az ember nem teljesen egyforma 2 oldallal rendelkezik. Mi a véleményetek?
:(
Most nem fogok tudni elaludni... :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Először is gratulálok a babaváróknak!!
Én még új vagyok itt, ma regisztráltam..
Szeretnék én is csatlakozni a júniusi babavárókhoz.
A múlt hét csütörtökön pozitív lett a terhességi tesztem, ma megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz.

Estére még visszanézek, most mennem kell dolgozni..

Szép napot mindenkinek!
begane
 
 


Sziasztok! Jó Reggelt Kismamik :lol: :lol: :lol:

Hát a tesztel az a helyzet, hogy ............................NEM CSINÁLTAM :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: majd talán holnap, de mindenkép megírom nektek. (De a szivem mélyén úgy érzem, hogy van pocaklakóm :roll: ) Majd meglátjuk :wink: Jók legyetek :wink:

Puszi

Kép
Kép
minimano74
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szheni 2011.11.14 23:17-kor.

Heni

Kép
szheni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tiffany 2008.10.25 07:22-kor.
tiffany
 
 


Sziasztok

Méhenkívüli terhességnél azért vannak tünetek, vérzés görcsök. Nem tudom mi lehet az a mandarin, esetleg dokit nem kérdezed meg?

Én csináltam ma is egy tesztet hogy lássam erősödik e de szépen látszik a csíkocska.

Én is elmesélem az én vetélésemnél is az volt hogy a petezsák szabálytalan szélű volt, csak nekem nem indult be magától, hanem műtét lett. Viszont a petezsák folyamatosan nőtt, azt mondta a dokim hogy az független attól hogy üres e vagy nem.
Úgy hogy szerintem ha neked szabályos volt akkor nyugi szerintem csak az lehet hogy később fogant.

Felrakom ide nektek a tesztemet, remélem nem baj.

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Jól van! Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
Valószínű igaza lesz a dokimnak és tényleg egy héttel fiatalabb a terhességem. Az tuti, hogy később hoztuk össze mint a "nagykönyvben" leírt 14. nap. Mi 3 nappal voltunk később együtt a férjemmel és csak akkor a hónapban, tehát biztos, hogy akkor fogant és mint írtam, várhatott is pár napot a petesejtre.
Ha gáz lenne, biztos nem két hét múlva hívott volna vissza szerintem.
Na, majd kiderül mi újság. Ha nincs baba, azzal nem lesz, hogy idegeskedek. Ha meg van, akkor sem tesz jót.
És igazából beszéltem más fórumokkal is és többen jártak így ennyi terhességi hétben mint én és mégis rendben volt minden. Egy védőnő azt mondta, tényleg nem szabályos a zsák, ha nincs baba.
Réka!
Nem hinném, hogy méhen kívüli a terhességed. Az tényleg görccsel, erős hasfájással jár. De szerintem teljesen úgyis csak a doki nyugtatna meg. Mikorra tervezted, hogy elmész?
Magdii!
Én nyár végén vásároltam össze egy csomó babaruhát azon az oldalon, amit belinkeltél! Elköltöttem kb 70 ezer ft-ot, mindent megvettem őszre és télre. Egy darab ruhában nem csalódtam. Van egy nagyon kedves eladó, Tőle angol babaruhákat vettem, 3-400 ft-ért darabjukat. Mindegyik kivétel nélkül hihetetlen jó állapotú, alig használt. Csak márkásak: Next, George, Adams, Gap stb...
Én így szeretek vásárolni. Vannak megbízható, bevált eladóim, 8-10 ember, Őket keresem ha kell valami. A gép előtt otthon kiválasztok, otthonról átutalom és két nap múlva házhoz jön a csomag. Én már nem megyek el sehova gyerekekkel, nyomorogni, turkálni. De ezt is embere válogatja.
:wink:
Bocsi, ha sok lettem! :oops:

Kép
jpne
 
 


Még annyit, hogy tényleg csak kicsi gyereknek érdemes így vásárolni, a lányom már nem venne fel használt ruhát. Tehát max. az ovi végéig működik így a vásárlás, de ez is nagy spórolás.

Kép
jpne
 
 


Gabi1! :lol: :lol: :lol:

Én is Gabi vagyok :lol: :lol: :lol: :lol:
És szerintem nem baj hogy felteted a teszteket remélem hamarosan én is tehet fel egy párat :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Bocs, megint idepofátlankodom az önreklámmal :D

Kicsit bővült az oldalunk, nézelődjetek ha van kedvetek és légyszi a hasznos menüpontba írjátok meg saját vagy általatok hasznosnak gondolt cikkeiteket! Szerkesszük együtt. Szeretném ha legalább a 10-es cikkszámot elérnénk. Mindenki legyen aktív! :) Köszi előre is a segítőknek!

http://kismami.net/

Pár esetleg számotokra aktuális hirdetés is felkerült az oldalra, böngésszétek!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tiffany 2008.10.25 07:23-kor.
tiffany
 
 


Sziasztok!
Ma voltam uh-on. Nem leszek (egyelőre) ikres anyuka. A kisebb petezsák felszívódott, de a másikba lakik valaki :D 11 mm az ülőmagassága és pulzál a szive! Ennek biztos így kellett történnie. Így legalább egy baba felé fog a sok szeretet áramlani. Lassan majd csinálok én is vonalzót. Ja, és 4 nappal vissza lettem minősítve (a fagyasztott lombik miatt), így ma vagyok 7 hetes.

Jpne, nyugodj meg. Igazad van. Azzal nem teszel senkinek se jót, ha idegeskedsz. Minden rendben lesz. Szorítunk nagyon!
süni76
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tiffany 2008.10.25 07:23-kor.
tiffany
 
 


Tiffany, én is belegondoltam, hogy nem lenne egyszerű az 50 kg-mal kihordani őket :D Nyilván változna a súlyom, de mindegy... Csináltam vonalzót, nem tudom, sikerül-e beillesztenem. Ha nem, segítenétek?

KépKép
süni76
 
 


Hopp, ezek szerint sikerült :D

KépKép
süni76
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szheni 2011.11.14 23:18-kor.

Heni

Kép
szheni
 
 


Szaisztok!

Két és fél év várakozás után egy hete pozitívat tesztletm. Már van egy 4 éves lányom és nagyon szerettünk volna már ksitesót.

Mindenkinek gartulálok!

Kép
Kép
sosi
 
 


Jó Reggelt Lányok!

Hát a mai reggeli tesztem is nega lett igy azt hiszem feladom, de majd jelentkezem ha történik valami :cry: :oops: (netán egy + tesztel vagy piri :oops: )

Kép
Kép
minimano74
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tiffany 2008.10.25 07:25-kor.
tiffany
 
 


Szia Sosi! Jó sokat váratott magára a picurka! Gratulálok! :D

Tiffany!
Mikor fekszik le este, hogy ilyen későn kel? Napközben szokott aludni?
Mi is megkérdeztük már a fiunkat, hogy mit szól a tesóhoz, szeretne-e. Mondtam, hogy óvatosan játsszunk, mert baba van a pocimban. Azt mondta:" Nem. Itt a baba!" és magára mutatott.
:P
Kíváncsi vagyok mit szólnak, ha majd elkezd nőni a pocakunk! :wink:

Kép
jpne
 
 


Sziasztok!

Először is sajnálom a negatív teszteket!
Minimanó, azért még van remény!

Most csak ennyi, csak azért jöttem,hogy elmondjam, mi volt tegnap a dokinál. 6,5 mm-es petezsák, két hét múlva kell visszamennem. Tegnap voltam pont 5 hetes. Jó ez a méret szerintetek?

Puszi, holnap már jövök bővebben.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Olyan régen tudtam jönni, hogy alig győztem visszaolvasni.

Nagyon sajnálom, akinek nem jött össze, de hamar fog sikerülnie, mert soksok baba várja, hogy jöhessen. :)

Kicsit az utóbbi talán egy hétről.

Aki a rosszulléteket reggelinek minősíti, azt fejbe tudnám csapni :P Én este hat után kibírhatatlan vagyok, szó szerint haldoklom és bizony szegény klotyómanó már rég megfulladt volna. Alig bírok enni, ha jön az ideje már a gondolattól rámjön az émelygés. Egyébként bármely napszakban képes vagyok bármilyen szimptómát produkálni. A főzés mondanom sem kell, hogy milyen nehézségek árán megy. :(

Mellméret. Sajnos?? bögyügyileg mindig jól el voltam eresztve. Eddig D kosaras voltam, de egy hete bevásárlóútra indultam egy mérettel nagyobbért. Hát hülyének néznek. :((( Valami eldugott kis boltban találtam amolyan öregasszonyos E kosarasat, csakhát már ez is kezd szorítani. Baromira fájnak, és nagyon érzékenyek. Nálam már a sárgadinnye is lassan enyhe kifejezés lesz. :( A párom aggódik, mert a hátam már most fáj a súlytól.

Ma megyek vissza a dokihoz, mert 5 hetesen még nem volt szívhang, meg le is óbégatott, hogy miért mentem korán. Rajtam van a frász, de remélem semmi probléma, mert talán nem lennék ennyire rosszul, ha Pocok nem fejlődne szépen.

Egyébként tegnap megkívántam egy nagy hamburgert, a férjem ugrott és rögtön hozott. Olyan csámcsogással faltam, hogy csak röhögött rajtam. :D De azért minden este dumál a hasamnak, hiába mondom neki, hogy Pocok még nem hallja. :)

bvigh nem tudom, hogy jó e a méret, mert ugye minden terhesség más és más. Nekem 19 mm volt a petezsák és 3 mm Pocok. De mint mondtam nem biztos, hogy a tied rossz és az enyém jó. Nekem ugyanis mindig nagyok voltak a petécskéim, és szerintem ettől is függ.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csatlakozni szeretnék: utolsó mensi - aug. 31, pozitív teszt - okt. 11, dokibácsi először látott okt. 14 és UH alapján akkor voltam 5 hetes :D
Második baba lesz, van egy 7 éves "nagylányom", ő most kezdte a sulit és nagyon örül a tesónak :D
mimmi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tiffany 2008.10.25 07:26-kor.
tiffany
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szheni 2011.11.14 23:18-kor.

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok Lányok!

Örülök és gratulálok a pozitív tesztelőknek!

Anuk76, egyetértek a rosszulléteket illetően. Bár csak reggel lennének... én is egész nap szenvedek az émelygéstől és bármit csinálok, nem múlik. A legrosszabb ha bkv-val utazom és érzem a szagokat... :( Nah, de majd elmúlik egyszer :)

Mindenkinek kellemes, rosszullétmentes napot kívánok :)

Magdi
magdii
 
 


Magdi, te 88 nap múlva mész férjhez?
Mert akkor mi mindent majdnem egyszerre fogunk csinálni :D
mimmi
 
 


Kép
mimmi
 
 


és sikerült :))))))))))
mimmi
 
 


Kép

ja igen: holnapután szülinapi buli :D
mimmi
 
 


Mimmi, igen, január 17-én lesz a nagy nap :lol:
Csak nem Neked is?:)
magdii
 
 


Január 10 :D
szóval akkor egy héttel előtted, aztán 3 nappal utánad :)
tök jó, ez tetszik
mimmi
 
 


Sziasztok!

Ma voltam UH-n, 10 mm a petezsák és 6 hetes . Két hét múlva kell visszamennem.

mimmi gratulálok!
begane
 
 


Süni76 :D most látom, hogy pont egyidősek a babócák :D De szupi és ha jól értelmezem még mi is egyidősek vagyunk.

Nah más. Ez a doki pikkel rám, de teszek rá. Szerinte kövér vagyok és fogyókúráznom kéne. (Marha terhesség alatt? Így is tavasz óta lenyomtam 8 kilót) Szvsz csak ijesztegetni akar, merthogy a baba nagy szerinte. 7 hét 1 nap

Pocok méretei : 26 mm petezsák
2,6 mm szikhólyag
11 mm ülőmagasság
164/min szívműködés és élénk

Anyám tudtam, hogy hallani fogom, de bizony mondom néktek elbőgtem magam mint egy szűzlány mikor megesett. :D A tesóm volt velem, kinn volt és azt mondta kinn lehetett hallani.

Persze veszélyeztetett vagyok, ami várható volt, de erős kis jószág, és hülye lennék nem vigyázni. Hát most madarat lehetne fogatni velem :DDD
Vendég
 


Sziasztok!
Mimmi, Neked is gratulálok az esküvőtökhöz :D

Úgy látszik, ez a hamburger kívánósság első gyereknél természetes? :D Én is már napok óta kívánom. Lehet, hogy hozatok is a férjemmel. Csak attól félek, nehogy mire beleharapjak, már undorodjak tőle :D

Szép estét mindenkinek és kellemes hosszú hétvégét!

KépKép
süni76
 
 


Anuk, és még egyszerre is írunk :D

Én sajnos nem hallottam a szívhangot, csak a doki mondta, hogy szépen pulzál és 140/perc, ülőmagasság szintén 11 mm.

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül zavarok, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy barátnőm honlapját, aki szopopárnákat készít:
http://www.szoptatosparna.atw.hu/

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mimmi akkor Neked is gratula az esküvőhöz, és sok boldogságot :) Nagy esküvőt terveztek, vagy picit? Nálunk csak kis családi lesz, egyikünk sem szeretne nagy lagzit.

Begane, én is akkor voltam dokinál, amikor 10mm-es petezsákot láttunk, és rá két hétre rendelt vissza :)

Anuk, gratulálok a kis pocokhoz és a szívhanghoz! Hm, de jó Neked, hogy már ilyenetek is van :)

Mindenkinek szép estét és sok-sok pihenést kívánok a hosszú hétvégére!
magdii
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat :D
Családi körben pici esküvő lesz.

A hamburgerről: amikor még csak terveztük a babát, az én Drágám mondta, h akár az éjszaka közepén is szerez nekem, ha azt kívánom, amióta pedig tudjuk, h ott van a babánk, azóta egyfolytában azt kérdezi, h mikor kell már mennie a hambiért, mert ő már úgy menne, de én nem kívánom. Igazából különösebben semmilyen kaját nem kívánok jobban vagy kevésbe, csak mégegyszer annyit eszem. Már mondták is, h mintha látszana, de az nem a baba, csak a háj :D

Kép
Kép
mimmi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: