Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csibe és Minimano üdv közöttünk!
Gratulálok mindkettőtöknek!
Az első tesztem nekem is halványka volt! :D

Bocsi de már nem tudom ki kérdezte hogy mi az aktivátor!
Aktivátor:Foreveres termék 100%os szűrt aloe folyadék,ami nagyon jó az émelygés időszakára,ezen kívűl még elég sok mindenre!
Nekem pont most fogyott el,de van itthon teám azt iszogatom most!

Csajok normális az hogy majd leszakad a derekam,és nagyon fájnak a lábaim!?
Ma reggel óta!
Hiába harmadik terhesség,olyan dolgokat tapasztalok amiket az előzö kettönél nem!

Szép rosszullétmentes napot Mindenkinek!
20140328174041
 
 


Minimano!

Én július 16.án születtem!
Sőt Apukám is júliusi Ő meg 19.
20140328174041
 
 


Witch!

Eltűntél!
Azért majd adj hírt magadról!
20140328174041
 
 

 
 

Moncsy :lol: :lol: :lol:

Ez nagyon jó akkor ti is sokat fogtok ünnepelni júliusban :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok!

Üdv köztük Csibe, Manó! :)

Lányok, nekem néha enyhén görcsölget a hasam. Az normális? :?

Mi egyébként négy és fél éve próbálkozunk, volt 4 inszeminációnk, egy méhen kívüli terhességem, majd két sikertelen lombik beültetés. Nálunk a petevezető elzáródás miatt nem jött össze természetes úton a bébi. Remélem mostmár velünk marad/nak. :)

Nekem még nincs hányingerem szerencsére, remélem elkerül a rókakoma. :?

nellike
 
 


Hányingerem nekem sincs még.viszont a hasam néha nyilalgat,de azt olvastam,h ez természetes.más tünetem még nem is nagyon van,de gondolom még korai lenne bármi tünet...

Kép
Kép
csibe83
 
 


A hasfájás természetes!
Nekem is pont ebben az időben fájdogált!
Utánnanéztem a neten is,és itt is mondták a lányok hogy ez természetes!
20140328174041
 
 


Lányok! Szerintem teljesen normális ha görcsölget a has már ilyenkor azért már most kezd lassan tágulni a méhfal. :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Hali!

Csibe! Üdv itt! :D

Minimanó! Sztem uilyen az én tesztem is (Dm-es), mindjárt megpróbálom betenni.
Íme:
Kép

Hasfájás: fúú, én nagyon érzem, tegnap este annyira fájt, hogy alig bírtam elbillegni a könyvtárig, pedig a szomszéd utcában van. :? Mondom is majd a dokimnak, mert már az előző babával is MagneB6-on éltem és így sem értük el a 36. hetet. :( Remélem ez most másként fog alakulni. :roll:

Moncsy! A derekamat én is érzem, na az is katasztrófa. Úgy tudom, hogy a terheségi hormonok hatása a hátfájás is, úh belefér. :wink:

Aktivátort én kérdeztem, köszi a választ, nekünk First van itthon, mint aloe verás cucc, de az egy kicsit másra jó. :)

Kép
Kép
*cini*
 
 


Iszonyú jó a megfigyelő képességem, a két teszt csak abban hasonlít, hogy mindkettő fehér és rózsaszínű csíkok vannak rajta. :lol: Hát, bocs. :oops:

Kép
Kép
*cini*
 
 


Cini!!!

Én a gyógyszertárba vettem, de tök mindegy ugyanugy néz ki mindkét és a csikok a lényegek :wink: :lol: :lol: :lol: az viszont tényleg nagyon hasonló :wink: Én holnap reggel is csinálok tesztet :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Nekem most egy jó párnapja nem fájt a hasam, erre tegnap délután el kezdett úgy hogy én is vettem be magne b6-ot. És néha fájdogál a fejem is. Nekem sajnos az előző terhességemnél a tünet ami meg volt az a cicifájás, álmosság. És a fejfájás, de akkor annyira hogy a doki már majd nem egy gyógyszert akart adni mert semmi nem használt, a vérnyomásom 70 volt. Kávét nem bírtam inni, maradt a tea, de az jó volt valamennyire. A 16. héten mult el. Hát remélem hogy azért most nem fog addig tartani.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Vettem savanyúkáposztát!
Nem tudom ki említette,de majd megvesztem érte!
Ma nagyon rosszzul voltam,ebédet abszolút nem is ettem,csak mandarint,na meg a káposzta járt a fejemben!
Nemrég értem haza,és már ettem is belőle,nagyon jólesett,ja és a hányingerem is sokat enyhült!

Gabi!

Kávét én sem bírok inni,pedig nem tudtam nélküle létezni sem!
Reggel én is teázom!
A fejem nekem se tökéletes!



Holnap ilyenkor megyek orvoshoz,már nagyon várom!
20140328174041
 
 


Moncsy de jó neked.már most izgulok érted.
érdemes már ilyen korán orvoshoz menni?
lehet,h akkor hnap én is felhívom azt orvost és időpontot kérek inkább.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe!

Ha jól számoltam holnap lépek a 6.hétbe!
Én múlt héten beszéltem az orvossal,akkor kértem időpontot!
Mondtam neki hogy mióta maradt ki a mensim,és Ő mondta hogy most menjek,mert akkor biztosan tapintható és látható!
Én is nagyon izgulok!
De a másik 2 gyerkőcömnél is elmentem kb a 6.héten!
20140328174041
 
 


De sokat írtatok! Csak pár dologra reagálnék, így hirtelen.

Gabi!

Nem a hasam görcsöl, hanem a gyomrom, hogy is mondjam...bugyborgott :lol: aztán jött a rohanás. Vagy arra is jó a magne b6? :shock:

Hasfájás!

Nekem is azt mondták, hogy természetes és az elején nekem is fájt, de most már szinte egyáltalán nem. Nem szedtem rá semmit.

Savanyúkáposzta!

Én is majd megveszek érte. Ma sima rizst ettem ebédre csak úgy magában, de kívántam hozzá nagyon valami savanyút. A csalamádé is jöhetett volna. :lol:

Csibe!

Én már mióta kétcsíkos lettem 2x is voltam dokinál. :lol: Ahogy megtudtam, rögtön elmentem, mert nekem már volt egy méhen kívülim, ezért féltem. Igaz akkor még annyira pici volt, hogy csak egy pöttyöt láttunk, de szerencsére méhen belül és ez volt a lényeg. Most hétfőn viszont már egy 11mmes petezsákot és benne egy fekete pöttyöt, ami már a babánk lehet. :D

Cini!

Hmmm...First...Az lesz majd jó a gátsebre ugye? :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Igen a First majd jó lesz a gátsebre+hozzá a zöldkrém! :D
Ezzekkel a termékekkel foglalkozom! :oops:
Sőt a propoliszos krém meg majd jó lesz a mellre!+a babának :lol: a popsira!
20140328174041
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok! :D Már egy jó ideje nézegetem a hozzászólásaitokat, de ma Apa meglepett a teszteim fotóival, így gondoltam, itt az ideje a csatlakozásnak. :lol:

Gratula mindenkinek! :D :D

Lehet hogy fura, de én már a fogantatás napja után úgy éreztem, hogy nem vagyok egyedül. :)
Az első tesztet okt. 22-én csináltam, azon már halványan látszik. A másodikat okt 27-én, aznap kellett volna megjönnie.

Két csíkos :D :D (kicsit homályos)
Kép
Babás csíkos férjemtől (kicsit halványabban látszik)
Kép

Sajnos április elején elment a babánk, nem találtak nála szívangot és elvették tőlünk :cry: Úgyhogy most is izgulok picit, hogy minden rendben legyen. :oops: De a dokim megnyugtatott, bízom benne! :)
Csütörtökön voltam UH-on, először azt mondta, hogy lehet, hogy még nem fogjuk látni, de mégis látszott a kis drága, vagyis csak annyi, hogy 6 mm-es a petezsák és méhen belül van. 13-án megyek legközelebb. Borzasztóan izgulok. Minden vágyam, hogy lássam a monitoron a kicsi szíve kalapálását. :) Így kell hogy legyen! :wink: Nagyon várjuk már a kis csöppséget! :D

Tegnap éjszaka én is nagyon szenvedtem, meg esténként általában, majd megőrültem, annyira fájt az alhasam és a hátam, meg hányinger... De a sógornőm még rosszabbul volt az Ő picijükkel és épek egészségesek :D

Az ubit én is nagyon kívánom!:D :D

Bocsi, hogy kicsit sokat írtam. :oops:

Üdv: Gabi

Kép
gabi83
 
 


Gabi! Üdv köztünk:) Ne aggódj, minden rendben lesz.

Úgy látom megyünk egy páran 13-án uh-ra! :wink: Izgi nap lesz :)

Csajok, én még nem is csináltam tesztet. :? A hét vége felé azért fogok egyet csinálni, nehogy már nekem ne legyen. :)

Kicsit megnyugodtam a hasfájás miatt. Már kezdtem parázni. A hátam nekem is néha sajog. Péntek éjjel nagyon begörcsöltem, meg is ijedtem rendesen. Olyan igazi mensis görcs volt, és már épp Magne B6-ért akartam menni, amikor enyhült, majd elmúlt. Azóta enyhébben érzem és tegnap pl. egyáltalán nem fájt, ma meg alig-alig . Remélem nem történt péntek éjjel nagy baj. :? Akkor talán már véreznék, nem?

nellike
 
 


Nelli!

Hát én ugyan nem értek hozzá, de szerintem amíg nincs vérzés addig nincs baj. Amúgy amikor meg kellett volna jönnie, akkor nekem is voltak olyan fájdalmaim, hogy erősebb volt, mint amikor mensiztem, csak épp pár másodpercig tartott. Komolyan mondom, mintha kést forgattak volna meg a méhemben úgy belehasított. És semmi baj, csak a méhszalagok nyúlnak állítólag.

Üdv közöttünk Gabi! Akkor most hogy különböztetjük meg a sok Gabit közöttünk? :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok Jó Reggelt!

Már tényleg három Gabi van :lol: :lol: :lol: :lol: Jól összejöttünk

Gabi(Manó) :lol: :lol: :lol: :lol:
Még jó hogy nekem van becenevem:Minimanó :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok!


Gabi83! Üdv itt, és nagy gratula a + tesztekhez! :D

Gabik! Vmit találjatok ki, h meg tudjunk különböztetni titeket! Vagy számozzunk? 1 és 83? :roll:

Nellike! Ne izgulj, a fájdalom vele jár. Először (első babánál) én sem tudtam, hogy ez ENNYIRE tud fájni, úh simán lementem az ügyeletre, h nekem mennyire fáj a hasam, aztán hazaküldtek azzal, h csináljak egy terhességi tesztet. :lol: Hozzátartozik, h abszolút nem vagyok az az orvoshoz rohangálós típus, de amikor már felállni sem tudtam a fájdalomtól....szóval fáj(hat), ne aggódj! :wink:

Kép
Kép
*cini*
 
 


Szép jó reggelt!
Üdv köztünk Gabi.Gratulálok.
Nekem egyenlőre még semmi tünetem(lekopogom),csak nyilalgat a hasam meg a cickóm fáj kicsit...
Eldöntöttem,h inkább felhívom én is az orvost és időpontot kérek.
Szeretném tudni,h minden rendben van-e velünk,hisz jobb félni mint megijedni...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!
6hét! :D :D :D


Gabi83!
Üdv közöttünk!
Gratulálok!


Csibe!
Hívd csak fel az orvost,az a biztos!

Én ma megyek kicsit félek és izgulok hogy minden rendben legyen!
De várom is!

Szép napot Mindenkinek!
20140328174041
 
 


Teljesen meggyőztetek,én is elmegyek még ma az orvoshoz biztos ami biztos...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe! Az én dokim azt mondta, hogy betöltött 6 héttel menjek. Sőt, egy nap híjján 7 hetes leszek. 4+2-n még nem is teszteltem. :wink: Persze azért menjél nyugodtan dokihoz, a stressz nem tesz jót a babának, úh ha ez megnyugtat, ne hagyd ki, csak nem tudom, hogy mit fogtok látni...ici-pici petezsákot? :roll:

Moncsy! Zöldkrém csak akkor, ha már kiszedték a varratokat, nehogy ráhegedjen, ugye? :roll:

Kép
Kép
*cini*
 
 


Moncsy!

Drukkolok az orvoshoz, és kíváncsi vagyok nagyon mit látsz, mert mi együtt haladunk. Tudom ez nem jelent semmit, de azért érdekel, úgyhogy majd írd meg mindenképpen mi volt! :wink:

Csibe!

Semmit nem veszítesz ha most elmész, de készülj fel, hogy alig fog látszódni valami. Ja, és olyan helyre menj, ahol van hüvelyi uh, mert ha látszódik, akkor csak azon látszik valami.

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja! Én megint nem aludtam éjjel, rohangáltam a wcre...szóval valószínűleg a hasmenés is terhességi tünet, mert tegnap szinte alig ettem valamit és mégis... Ma is marad a diéta sajnos. :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Én azért is tesszteltem,m olyan pontos a mensim,mint az atom óra és már kb egy hete érzem,h vmi fura...Engem aggaszt a multkori vetélésem és ezért is megyek el inkább ilyen hamar.szeretném,ha az orvos meg tudna nyugtatni,h minden rendben lesz most.2re megyek orvoshoz,már azért izgulok kicsit.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibi!!

Gyere majd a hirekkel hogy mit mondott a dokid?

Kép
Kép
minimano74
 
 


Minimanó!
Amint hazaértem azonnal jövök madj a hírekkel.
Te mikor tervezed,h orvoshoz mész?
Jó lett a másik vonalzód

Kép
Kép
csibe83
 
 


Én ma próbáltam már kétszer hivni, de még nem vette fel. Hát nem tudom talán jövőhéten :roll: Én múlt héten szerdán voltam nála és akkor terhességet nem láttott tehát nagyon fiatalka az én Picikém :roll: :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szisztok

Én csak nem bírtam ki és elmentem a kőbányai sztkba. Csinált is uh-ot. 9 mm-es a petezsák, ami éles szélű. Mikor rá kérdeztem hogy ha üres lenne a petezsák akkor az már látszódna ez, akkor azt mondta hogy szerinte nem üres mert egy pontocskát mintha látna már benne. Hát nagyon nem nyugodtam meg ami azt illeti.
Főleg hogy a papíromra minden féle hülyeségeket írt. Pl crl, meg fs, hát ezt csak embriónál, meg magzatnál írnak.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Csibe! Mi volt?

Gabi1! Kinél voltál Kőbányán? Én egy időben jártam oda az előző babóval, mert közel volt a mh-emhez. :roll:
Mivel köztünk csak egy nap van, most legalább megtudtam, h mit látnánk, ha most mennék dokihoz.:D Az jelent vmit, hogy "éles szélű" a petezsák? És mikorra hívott vissza?

Kép
Kép
*cini*
 
 


cini Dán dokinál voltam. Azt mondta 10 nap múlva menjek vissza. De én akkor már nem hozzá megyek hanem a sajátomhoz. Most csak azért mentem el, mert nagyon kiváncsi voltam hogy 1,5 hét alatt volt e változás. Az éles az jó, ha szabálytalan az nem jó.

De azt hiszem holnap meglátogatom az itteni sztk-t, én amúgy Halásztelken lakom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Megjöttem.Hát nem tudta sajnos megerősíteni,h terhes vagyok.Elküldött vizeletre és jövőhét csütörtökön menjek vissza.
Hát sajnos nem lettem okosabb,de megpróbbáltam hátha...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Moncsy majd téged is várunk ahírekkel

Kép
Kép
csibe83
 
 


csibe nálad még annyira picike hogy nem látszik az uh-on sem. Én úgy voltam dokinál hogy a menszi elmaradása után 4 nappal, és akkor már 2 mm volt.
Ma meg 9 mm.
Közben most felhívtam a dokimat és azt mondta hogy ha ennyire aggódom akkor inkább menjek be hozzá a kórházba most este fog ügyelni. Ti bemennétek a helyemben?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ha téged megnyugtat,h lát a saját orvosod is,akkor menj be nyugodtan hozzá.viszont ha bízo az sztk-s orvosban akkor csak menj vissza később a saját orvosodhoz.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Hali!


Gabi1! Nekem eredetileg Dán doki volt az orvosom, és tudom, hogy ő kifejezetten jó ultrahangosnak számít. Még a magasabb beosztású dokik is hozzá küldik 12. heti uh-ra a magánbetegeiket. Ezt onnan tudom, hogy egy barátnőmnek a Szécsényi volt a dokija, magánrendelésre járt, mégis a Dánhoz lett irányítva. Ráadásul ő "orvos csemete", úh baráti/kollegiális alapon kezelték, ami ugye tudjuk, mit jelent. :?
Szóval a Dán jó uh-os, nekem is iszonyú korán meg tudta mondani, h fiam lesz. :wink:
Hát, remélem tudtam vmi segíteni... :roll:

Kép
Kép
*cini*
 
 


Cini nekem nem volt szimpi, találkoztam már vele nst-n is, akkor sem volt az. Eredetileg a Polgár lett volna de elhívták szülésre. Nekem amúgy a Kardos a dokim, nekem ő csinál minden uh-ot, kivéve a 18. hetit.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Oké, én csak azt mondtam, hogy uh-ban jó. Egyébként emberileg nagy csalódás volt, a kórház szakmailag szintén, úh többet egyiket sem kívánom látni. :x

Akkor most bemész a dokidhoz? Ha már egyszer bent van...meg a kórházi gép sokal jobb, mint ami a rendelőben van. :roll:

Kép
Kép
*cini*
 
 


Megnéztem gmap-en, azért Halásztelekről nem semmi bejárni a Bajcsyba! :o

Kép
Kép
*cini*
 
 


Sziasztok!

Érdekes ez az uh- dolog. Én is ahogy kijöttem, totál megnyugodtam. Még másnap is nyugis voltam, aztán másnap már megint vártam a következőt, hogy lássam a fejlődését a picikének... :oops: :)

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én egész nap hányingerrel küzdök, amit csak kajcsival tudok elmúlasztani. Ennek hatása kb. 1 órán át tart, majd megint... :( Szóval egész nap eszem, már nagyon aggódom, hogy el fogok hízni. :?
Az előző terhességnél is hányingerem volt, de akkor semmire sem tudtam ránézni.

No, mindegy, a babukáért mindent elviselek :lol:

Most voltunk tesóméknál, ma volt 2 éves a kislányuk. Egy kis tündérke :D Egyszerűen imádjuk! :lol: Már alig várom, hogy a miénket is babusgathassuk. :D

Kép
gabi83
 
 


Sziasztok!

Voltam orvosnál,uh ot nem csinált mert neki nincs gépe,csak vizsgálat volt!
Teljesen rendben vagyunk :D ,6hetes terhességet írt a papíromra,egyértelmü az is hogy méhen belül van!(ettöl azért paráztam kicsit,de most megnyugodtam)!
Pontosan az van a papiron:Terhes méh nagysága tyúktojásnyi,kissé felpuhult uterus!
Kontroll 4 hét múlva!
December 3.án megyek legközelebb,és azt mondta a doki hogy majd utánna ráérek elmenni védőnőhöz!
De ha bármi gond van akkor hívjam!
De remélem nem lesz!
20140328174041
 
 


Ja és a szülés várható időpontja 2009.július 1. úgyhogy az is rajt van már a papíromon!
20140328174041
 
 


Moncsy! Akkor Te is megnyugodtál most egy kicsit! Gratula! :D

Kép
gabi83
 
 


Sziasztok

Na megjöttem. Hát sajnos sokat kellett várni rá,mert pont mikor megérkeztem akkor hívták a szülőszobára.
Szóval a petezsák nem 9 mm, hanem 13,4 mm, és ő is látott benne egy fekete pontot, ami valószínűsíthető hogy a szikhólyag lesz. De hétfőn vissza kell mennem hozzá.

cini én mind hármat a bajcsyban szültem nekem nem volt gondom vele, az is igaz hogy a Kardos meg a Szécsényi az akire én rá merem bízni magam.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok Jó Reggelt!

Kép
Kép
minimano74
 
 


Jó reggelt kismamik!

Gabi1 akkor most már megnyugodtál?Gratulálok a kis fekete ponthoz :)
Moncsy neked is nagy-nagy gratula.
Én még izgulhatok egy hétig:?
Ja és azt el is felejtettem mondani,h azt mondta az orvos,h a halvány teszt az nem mindig biztos,szóval eléggé megijesztett ezzel,de ma veszek még pár tesztet és tesztelgetek még.
Teljesen bedilizek jövőhét csütörtökig.

Kép
Kép
csibe83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: