Új privát üzeneted érkezett!

én úgy tudom,3 császár után nem kötelesek megkérdezni ,ha úgy látják a helyzetet odabenn.

mó73
 
 


surmi,szerintem csak próbálkoztak,de ha valakit elkötnek azt nem lehet vissza csinálni,hiába kísérleteznek,de még jó,hogy van a lombik program,mert így még lehet baba.írok privit.

mó73
 
 


Hát ha ez így van, az engem végtelenül felháborít!!!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 

 
 

Nem megkérdezték, hanem kijelentették. Amikor meg nem akarta a férjem aláírni a tudomásul vételt, akkor meg minden félével ijjeszgettek minket :cry: Eleve azt nem értettem, hogy miért kellett császár, amikor arról volt szó , hogy megszülhetem spontán a babát. Így csak úgy mentünk bele, ha olyan módszerrel csinálják amit vissza lehet fordítani. Ez amódszer a gyűrű vagy csipesz. De nekem fogták és a méhfaláról levágták a petevezetőt. :cry: Aztán a férjem örjöngöt amikor megtudta. Van egy ismerös lány, aki szintén így járt , neki a Pécsi klinikán csinálták vissza tavaly márciusban és októberre terhes is lett. De sajna én nem lettem ilyen szerencsés :cry: Csak egyre mélyebben süllyedtem lelkileg.
Volt egy lelkipásztorunk a gyülekezetben , aki nagyon hiányzik nekem, mert ő egy támasz volt nekem, de nyugdijba ment és messzire költözött. Ő temette el a kisfiúnkat is. Egy pszihiáter sem volt olyan jó mint Ő. Most úgy érzem, hogy az Isten elfelejtkezett rólam. Vagy csak én vagyok türelmetlen. Minden esetre nagyon mélyponton vagyok. Állítólag a doki szerint patologiás gyászban szenvedek.

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


surmi mivel ijesztgettek iteket???amikor az elkötésről volt szó????

mó73
 
 


surmi,köszi a dícséretet a családomról,a te lányaid is szépek.nem baj,hogy bejelöltelek iwiw-en?

mó73
 
 


dehogy baj, hogy bejelöltél :D

azzal, hogy 6 szülésből 3 császár után komoly bajom lehet ha túl hamar terhes leszek, meg így meg úgy a méh szétszakadhat, szóval sorolták a rizsázást.

MÓ. írtam privit :!:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


én is írtam privit!

mó73
 
 


surmi,az,hogy vissza állítsák ,azzal az új mikrosebészeti technikával,az mennyibe kerül?mennyi idős műtét?hosszú?nem kockázatos?lehet rá jelentkezni?fájdalmas?hány napig kell bent lenni?

mó73
 
 


neked mikor csinálták?

mó73
 
 


surmi,melyik kórházban szülted a gyerekeket?

mó73
 
 


Surmi, Ő nem feledkezett el rólad, az biztos!!!!
Annyira megrázott a történeted, hogy nem is tudok, mit mondani. Megint azt érzem, hogy nem véletlenül "találkoztunk" ebben a topikban, ha szükséged van lelkipásztori segítségre, írj nyugodtan, akár privátul! Talán én is tudok segíteni...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


köszi Anna :D

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Mó kérdéseire a válasz :)

1.) a 3 lányt és a kisfiút a Schöph Méreiben szültem, a két kisebb lányt a Szabolcs utcai OTI-ban.

2.) a visszacsinálást 2006 szeptemberében volt. Ceizel doki intézte. A II.számú Női klinikán csinálták. Nem kellett fizetni érte, de a net-en olvastam , hogy elvileg kell és 500 ezer forint körül van. Hogy nekem miért nem kellett nem kérdeztem :roll:
A műtét kb 2 és fél 3 órás. Rendesen felvágnak mint a császárnál , 3-4 napig két cső szerűség lógót ki belölem, ez valami tartó volt a petevezetékeken aztán kihúzták. sokáig voltak fájdalmaim, 10 napig voltam bent. röviden ennyi

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


surmi és ugyanott vágtak mint császárnál?mert akkor már olyan,mint ha 4 császid lett volna.akkor nem biztos,hogy ajánlanak még egy szülést.a privimet olvastad tegnap?

mó73
 
 


surmi, Ceizelt hogy lehet elérni?

mó73
 
 


Mó, igen ott vágtak, de nem olyan mint ha 4 csaszi lett volna, mert a méhet nem vágták, és az a lényeg :wink:

Ceizel dokit a xiv.kerben bolgárkerék utcában lehet elérni a családtervezési központban, telszámát a férjemtől elkérem.

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


írtam privit :!:

mó73
 
 


Mó én is de elszállt

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


és nem írsz újat? érdekelne. légyszi!

mó73
 
 


Mó írtam privit.

Anna: merre vagy?

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


én is írtam.

mó73
 
 


Köszönöm a kérdést, itthon vagyok, egy óra múlva kezdődik az istentisztelet. Virágot vittem be, de összesöpörni nem lehet, mert vissza fújja a szél a szemetet.
A gyerekeimmel való veszekedésnél meg sokkal jobb készülődés itt a gép előtt ülni :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


pusz Anna, Áldás Békesség :D

Kép

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Köszönöm! :D
Kár, hogy csak ma láttam!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Surmi,Anna hol vagytok?

mó73
 
 


10 nap van az iskoláig, kb. két hét szülésig és az összes gyerek össze-vissza költözik - elméletileg - ezerrel. Gyakorlatilag: ketten nyaralnak, a nagy átnézi az összes kacatját, azért elég lassan halad, a 3. kézimunkázik, a 4. a törpikéket rendezgeti a varrógépen, amit amúgyis át kéne vinni a 3. sarkába, a 6. kiszedi a szekrényből a fiúk ruháit és telerakja velük a házat, a 7. és a 8. pedig egyfolytában éhes és folyton kenyeret kell nekik vágni. A férjemnek el kellett utazni, én meg ma még nem is mostam, sőt semmit se csináltam, csak internetezek és ki vagyok akadva.
Ennyi.
Szép napot, lassan ennem kell - utálok óra és mérleg szerint enni, nagyon remélem, hogy szülés után rendbejövök...

Remélem nálatok kevésbé zűrös az élet!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


én is interneteztem,de most megyek ,mert két fiamnak most meccse lesz és megyünk szurkolni nekik. hát nálunk is van zűr folyamatosan. :) majd én is írok neked Anna!

mó73
 
 


Zűr a nagycsaládban mindig van. De hát ettől izgalmas az életünk :D :wink:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Ma teljes pangás van :wink: Olyan jól esik.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


nekem meg most le kell ülnöm egy picit,mert annyi féle kaját csináltam,hogy elfáradtam.orosz levest,2 féle salátát ,tepsis húst,zöldséges rízst,stb..minden isteni lett.dobok egy-két új képet,hogy itt se legyen pangás ebbe a nagy melegben. kecskézünk: medencézés: Kép Kép Kép

mó73
 
 


Szia Mó!
Nagyon örmények a gyerekeid :D

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


szia Anna,köszi. ma tiszta olyan érzésem volt egész nap ,mintha vasárnap lenne.

mó73
 
 


Pedig csak ma van vasárnap :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


most már jó,vissza álltam a kerékvágásba. :) nem nagyon szeretem ezeket a nyújtott hétvégeket.

mó73
 
 


Én észre se vettem a hosszú hétvégét. A mai már a második pocsék napom volt. remélem, holnap jobb lesz.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


csak nem szülsz még?habár még van egy kis idő.már várom.

mó73
 
 


Épp ma voltam vizsgálaton, még nem szülök. Csak épp nincsen kedvem dolgozni, és ez nem túl jó...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


hát nem vagy egyedül,nekem sincs kedvem ! de 2héten belül biztos meglesz a pici,majd utána ahogy tudsz itt értesíts légyszi!

mó73
 
 


Jó, majd értesítelek :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


oké.köszi. holnap lesz a tankönyv osztás,kedden meg évnyitó.hozzá kell szoknom a gondolathoz.de azért van jó oldala is.

mó73
 
 


Én azt hiszem nekem jól fog esni a csönd, amikor csak Samuka lesz itthon délelőtt (Hetény úgy határozott, hogy mégis megy oviba). Anna Réka, aki kollégista lesz nagyon fog hiányozni, de hát ez van most.
Nálunk is ma volt a tankönyv osztás. Reggel elszaladtak érte, már be is kötötték. Attila a legkisebb iskolás, még a füzeteit is bekötötte. Nagyon örültem neki, én ugyanis nem szeretek ezekkel bajlódni. Ha elakadnak a leckével szívesen segítek, de azt is inkább úgy, hogy kérdésekkel rávezetem, de a megoldást nem mondom meg. Én már tudom, ő meg azért jár iskolába, mert még nem. Neki kell gyakorolni :wink:
Anna Réka tankönyveit is át lehetne venni, de nincs értelme, hogy hazahozzuk, vasárnap meg vigyük vissza. Ráadásul a bentlakásuk egy olyan utcában van, ahova autóval egyáltalán nem lehet behajtani. Jó kis vicc lesz a beköltözés :roll:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


nálunk is a gyerekek egyedül kötik be a könyveket és a füzeteket,úgyhogy szerencsére ezzel nekem sincs gondom.a tanulásba meg idáig még nem kellett segíteni,ezek szerint okosabbak ,mint én. :? de az csak jó. szép neveket választottatok a gyerekeiteknek!!

mó73
 
 


MA délelőtt ügyintézünk, aztán strandolunk még egyet a tanév előtt. Már "csak" a dzsekiket, cipőket, harisnyákat és a zoknikat kell átnéznem, illetve megszámolni, hogy egy gyereknek se legyen 10-nél több pulcsija vagy nadrágja, mert akkor csak rendetlenség van, annyit úgyse viselnek...

A kicsinek még mindig nem találtunk nevet :wink: . Nem is olyan egyszerű...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


igen,ennyi gyereknél nálunk is oda kell figyelni, a ruhák miatt,leginkább a középső fiam hajlamos arrra,hogy nincs nála rend ,ő 13éves,próbálom nevelni,de a ruháinál mindig zűr van vagyis kupi. :x a kicsinek még nincs név??és ha holnap megszületne??végül is vajúdás alatt még ki tudod találni :wink: .nálunk amikor az ikrekkel voltam a 40.héten nem volt 2 lány nevünk,csak egy fiú egy lány név,aztán 41.héten amelyik nap császároztak aznap találtuk ki ,mert lekellett írni a szülésznőnek 2 lány nevet,2 fiú nevet és egy vegyes páros nevet.a legkisebbnél /Alexnál meg végig nem volt lány nevünk,fiúra számítottunk ,megérzésből és megis mondták a 18.héten,hogy fiú,meg utána is többször megerősítették,hogy 100%,hogy fiú,ezért nem is volt lány nevünk.

mó73
 
 


reggel 8-ra mentünk a könyvekért,mostanra be is kötöttek mindent.Alexnak nagyon tetszenek az új könyvek,egy-két,hogy olvas a kicsim: Kép Kép Kép Kép

mó73
 
 


Anna,írtam privit!!!!!

mó73
 
 


Alexom: Kép Kép Kép

mó73
 
 


ALex a kis kedvenc?

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


hát,igen,mivel ő az egyetlen kicsi,mind a 6-ot egyformán szeretjük,de ő ellett kényeztetve,az 5 nagy tesó mellett.ez máshol is így van.meg hát azért is róla van a legtöbb fotó,mert ő engedi ,hogy fényképezzem,a többit már nem olyan egyszerű kamera elé csalni.

mó73
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: