Új privát üzeneted érkezett!

Till nagy garatula, ez szuper :P :P :P Hová jársz terhesgondozásra?

Üdv az újaknak :lol:

Klassz 7gt!!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Őzike,
Minket a 9-10. hétig a Kaáliban gondoznak, utána adnak át saját orvosnak :D (még nem is választottam dokit :roll: - majd 3.a után...)

Szép hétvégét, Lányok, elutazunk a Nagyszülőkhöz! :P

tillidian
 
 


Köszönöm a gratulációkat!

Till!
Azta mindenit! 2 babóca? :shock: Sok erőt, és kitartást kívánok. :wink: Amúgy nagyon jó a "Mini-Manók"-vonalzód. :D

Itt ahogy olvastam, már szinte mindenki volt dokinál, ill. uh-n.Hány hetesen voltatok először? Az én dokim azt mondta hogy jövő hét csütörtökön menjek hozzá, mert addigra már látszik is valami az uh-n. Akkor leszek mensi szerint 5+1 hetes terhes. :wink:
Remélem akkor már lesz egy szép petezsákocskám. :wink: :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

Till!
Jó hétvégét!
Vigyázzatok az úton!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


tilidian gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a babokhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!
moni kb majdnem 5 hetesen voltam dokinál és már volt egy 6.4 mm-es petezsákom....rá 1 hétre már baba is volt!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Igen, ahogy leírtad már emlékszem. :wink: Hisz mondtam is neked hogy anno nekem a fiammal 5+3 hetesen 7 mm-es volt a petezsák. :wink:
Hát remélem tesóbaba se fog lemaradni méretileg. :roll: :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Tillidian!
Gratulálok!
Jó hétvégét!
pocok001
 
 


biztos nem marad le! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Udv az újaknak! :wink:

Tilli,
gratulálok a babókhoz! :lol:

Kellemes hétvégét!
ginuska
 
 


Tilli, óriási gratula a babócákhoz, a kicsinek hajrá!!

Mindenkinek kellemes, pihenős hétvégét!

p.s.
Én arra az elhatározásra jutottam, hogy jövő héten kiíratom magam egy hét betegszabira. Mert azután lehet, h el kell utaznom Ázsiába :shock:
Ti ülnétek repülőre kb. 9-10 hetesen??? :roll:

Kép
screen
 
 


screen ilyenkor még bőven lehet repcsire űlni...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tilli, gratulálok! Jó hétvégét kívánok! Eláruljátok a Nagyszülőknek?

Gnemoni, Hajnalocska, Nyuszifül, Őzike, Pocok, Ginuska, Zsuzska, gratulálok! Remélem senkit nem hagytam ki!

Screen, neked is nagy gratula! Ilyenkor még nyugodtan repülhetsz. Még a legválogatósabb légitársaságok is csak a 27-28. hét után kötik orvosi igazoláshoz kismamák utaztatását. Ja, és igazad van, hogy kiiratod magad.

Nita, neked is gratulálok!

Én csak jövő szerdán megyek dokihoz, bár kicsit korainak találom.

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya hány hetes lesz amikor mész a dokihoz?
ha leszel már 5 hetes akkor petezsák tuti lesz!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hat hetes lesz. Én jobban szeretek a 8-11. héten menni, akkor már többet látni és nem parázok feleslegesen, ha pl. még nem lesz szívhang. Bár így meg megtudom, hogy jó helyen van-e.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Szép estét mindenkinek!

Mi tegnap előtt voltunk magánrendelésen dokinál, és én most voltam 3x orvosnál:), mondjuk azért mert amikor kiderült a pozitív terhességi teszt pont kórházban feküdtem így leküldtek nőgyógyihoz is, aztán akkor még 4 hetesen hüvelyi UH-n nem láttak semmit, így 1 hétre rá kontrollt írtak elő így ez volt a második 5 +2-n már látták a babót, ill a petezsákot, majd most azért mentem 6 +3-nál ismét dokihoz, mert influenzás voltam és kíváncsi voltam, h. minden rendben van-e, és már, ha nem is hallottuk,(mert nem akarta felhangosítani a gépet nehogy károsítsa a magzatot) de látni láttuk a pici szivecskéje hogy ver. Tehát én a saját megnyugtatásom érdekében inkább többször megyek dokihoz, a 12. hétig tuti. :lol:
Amúgy márc. 4-én megyek legközelebb ill. a 12. hetire meg úgy márc. 21-28. között. (Ja mindezt 2 dokinál teszem.):)

További szép Valentin estét mindenkinek! :wink:
hajnalocska
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek gratulálok a pocaklakó(k)hoz!! (azt hiszem ezzel még tartoztam :oops: )

Datolya!
Igazad van. Legalább a szerdai uh arra jó lesz hogy megnyugodj, a baba jó helyen van. :wink:

Hajnalocska!

2 doki? :wink: :D Úgy látszik szeretsz biztosra menni. Amúgy ez egyáltalán nem baj. Ha tehetném én is minden héten mennék uh-ra. :lol: A lényeg hogy minden rendben a picivel, és szépen fejlődik. :wink:

Screen!

Szerintem is nyugadtan repülhetsz. Én úgy tudom, hogy az utolsó trimeszterben veszélyes csak. Amúgy hogy-hogy Ázsia? Munka vagy rokon-barát látogatás?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!
Bocs a hűtlenségemért.... pénteken és tegnap is egész nap suliban voltam.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszönöm mindenkinek az üdvözlést :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tilli!
Dehogynem emlékszem Rád..... bocsi, hogy kihagytalak a felsorlásból :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Gratulálok a babókhoz, vigyázz nagyon magatokra!!!!!

Screen!
Én is úgy tudom, hogy nyugodtan repülhetsz.... azért előtte szerintem kérd ki a dokid véleményét is.

Hajnalocska!
2 doki???? LEgalább dupla uhu-k vannak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én jelenleg még Erzsébetre járok a Forgács Intézetbe. Ők meddőséggel foglalkoznak. Inszemes babánk lett és elsőre sikerült. NEkem majd szerdán kell telefonálnom, akkor mondja meg a dokim, hogy mikor szeretne látni... remélem, hogy pénteken mehetek. És jön velem majd apa is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Utána adnak át majd a nődokimnak, akinél szülök majd.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Akkor drukkolok hogy pénteken tudjanak fogadni. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Köszi Móni!
Hát mi is nagyon reméljük. Pláne, hogy szombaton majd megyünk haza anyumékhoz és vinni szeretnénk a képet magunkkal. Meg azt mondta a dokim, hogy mielőtt elfogyna a gyógyszerem, látni szeretne. Szóval szerdán kiderül majd.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj, már én is annyira várom a csütörtököt. Remélem minden rendben lesz. Állandóan aggódok, hogy jó helyen van-e megtapadva. De ilyenkor igyekszem elhessegetni a rossz gondolatokat. :wink: Picur jól van és jó helyen.
Bár most legszívesebben felpörgetném egy kicsit az időt. :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Ne is mondd... még szerencse, hogy én hétfőtől szerdáig tanfolyamon vagyok és gyorsabban eltelik majd az idő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hello mindenkinek! :D
Emi vagyok es a pocaklakom 7 hetes :lol: , oktober 4-re vagyok kiirva. Mar nagyon varjuk a ferjemmel, o lesz az elso babank. Mi mar voltunk uh. a mult heten, doki szerint minden rendben, eros szivverese van.

Kép
p-emi
 
 


Sziasztok, Lányok!

Megjöttünk!!! :D

Emi,
üdv köztünk és gratulaaaa!!! :D

Kuzsanna,
nehogy má' szabadkozzál!!! :lol: (úgyis tudtam, hogy emléxel! :lol: )
Úgy örülök, hogy Te is itt vagy!!!!!! :D

Lányok,
nem tudtok valami maszek UH-t ahová be tudnék jelentkezni? (március 3 még nagyon messze van, akkorra adtak csak köv időpontot a Kaáliban, de nagyon szeretnénk tudni, elindult-e a Kicsi...) Ma vagyok 6+4en...

tillidian
 
 


sziasztok......én is két dokihoz járok.van a saját fogadott és van egy sztk-s is........ :)
drukk mindenkinek az uh-ra!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Gratula minden újonnan érkezőnek. Látom mindenkinél megy a para :oops: Én sem bírok ülni nyugodtan a se...men, olyan lassan telik az a 3 hét mire újra mehetünk, és olyan bizonytalan az ember, pláne ha még nem látta az embriót sem mint én, csak a petezsákot, remélem azóta belenőtt már a picur. Még én sem választottam dokit, de szerintem vissza fogok menni ahhoz, akinél az elsőt szültem, csak az a baj, hogy messze van, és így kisgyerekkel nem olyan könny kocsikázni Pestre és rendelőben ücsörögni, meg pláne UH-t csinálni. Most első alkalommal, ott volt a férjem meg a kicsi is, beszaladt az UH-nál az orvos lábához, utána meg kihúzott egy hűtőt, és végig le akarta szedni az egeret az asztalról (mármint a ygerek, nem a férjem), szóval nem egy könnyű eset. Na majd meglátom.

Till! Nagyon nagy gratula az ikrekhez, van egy külön ikres topik is, de gondolom tudod. Pár oldallal ezelőtt kérdeztél, már biztos nem emlékszel rá, de azért válaszolok. A kisfiam, aki még szopizik 15 hónapos és őt a BMC-ben hozták össze nekünk, amiért nagyon hálásak vagyunk. Az új ember pedig spontánbaba, amit pedig csodának tekintünk.

Baba! Mi van veled?
gombahölgy
 
 


Sziasztok! :P

Na, tényleg megy az UH-hajrá! :lol:

(Bejelentkeztem szerdára a Biovitalba, akkor leszek 7 hetes...remélem, többet tudunk meg... :roll: ...péntekre szerettem volna, de akkor nem rendel a doki, ja és tök ismeretlenhez megyek!-
egy 10-es az UH! :evil:)


Gombahölgy,
én nem bírom ki a 18 napot, azért megyek el hamarabb maszekban :oops: - remélem, nem ártok vele a picuroknak, de jobb így, mint a bizonytalanság :roll: (márc 3-án kell csak mennem legközelebb)

tillidian
 
 


Sziasztok kismamik!

P-emi!
Üdv, és gratula a pocaklakóhoz! :wink:

Gombahölgy!
Mennyi idős a kicsid? Édes lehetett a rendelőben. :wink:
Az én kisfiam most lett 3 éves. Hát én szerintem nem viszem magammal a dokihoz. Nem bírna várni. Igazi férfi. :lol: :lol: Úgyhogy a férjemmel itthon marad, vagy a sétálnak egy nagyot a rendelő körűl míg én benn vagyok. Ez az időtöl is függ. :roll:

Till!

Akkor szerdán gondolok rád, rátok! Tuti, rendben lesz minden. :wink:
A tesó tudja már a kistesók érkezését?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!
Nekünk sajnos nem volt egyszerű hétvégénk.

Tillidian szerdán megyek UH-ra én is, remélem mindent rendben találnak Nálad és nálam is, és akkor már megnyugszunk. :)
Kétpetéjűek az ikrek?

Mindenkinek gratulálok pocaklakójához!

Kép
pocok001
 
 


Sziasztok!

P-emi,
gratulálok a pocilakóhoz és légy udvozolve koztunk :D

Tilli,
bizti lesz szívhang már szerdán, nagyon drukkolok Nektek! Háát, nem kevés egy 10-es UH-ra, dehát a lényeg,hogy megnyugodjatok :wink:
nincs is rosszabb a várakozásnál és a bizonytalanságnál :evil:
ginuska
 
 


Zsuzsa
Gratulálok a babóhoz, azért klassz dolog, hogy elsőre sikerült, bár biztosan nem volt könnyű végigcsinálni az inszemet..:)

Móni
csütörtökön biztosan fog már látszódni a petezsák, azért jó ez, mert legalább azt megtudja az ember, hogy jó helyen van.:) És ne aggódj, mert többnyire azért jó helyen szokott lenni :lol: Bár mivel neked is van egy kis rosszcsontod, tudod hogy is van ez:) Legutóbb az én kisfiam is kint várt rám a párommal a rendelő előtt:)

Datolya
Köszi a gratulációt, és szerdán biztos nálad is minden rendben lesz:) Látom neked is van már két nagy fiad is :lol:

Till
Semmi baja nem lesz a kicsiknek az UH miatt hidd el:) Nekem az első terhesség alatt röntgent is kellett csinálni, és szerencsére attól sem lett semmi. Drukkolok szerdán hogy legyen rendben két szívhangocska!!

Hajnalocska
Még én is hezitálok két doki között, és két kórház között, szerintem még bőven ráérsz te is dönteni, addig meg miért ne használnád ki mindkettejük szaktudását.:)

Emi
Gratulálok, az én szülinapom is OKt 4 :) (ez az állatok világnapja is, mindíg büszkén emlegettem :lol: )

Gombahölgy
Nekem is van egy ismerősöm, és ahhoz képest, hogy állítólag genetikailag összeférhetetlenek a férjével, mára két helyes fiuk van:). Én hiszek a csodákban:)

Pocok
Miért volt rossz a 7vgtek? Én mindíg ezt a két napot várom a héten:) Bár most a miénk sem volt pihentető, egész mozgalmasra sikerült:)

Lányok, szerintetek a sok hajolgatás nem árt a kicsinek? Én úgy érzem állandóan pakolok a nagyobb után, takarítok,stb. ..

Szép napot!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Hajnalocska, Nita,
szóval 2 doki? :shock:
jól teszitek! Ha valamiben úgy fogom érezni,hogy a dokim nem "százas", akkor vagy rogton pakolok más dokihoz, vagy meg kikérem más dokinak is a véleményét! De egyelore szerencsére nem volt semmi gond.....ne is legyen :!: :!: :!:

pocok, gnemoni,
nektek is drukk az UH-hoz! Minden rendben lesz!!! :wink:


szép napot! :)
ginuska
 
 


sziasztok!

Till minden ok lesz! :)

Voltam uh-on. Szépen fejlődik a baba, láttunk szívhangot is. Legközelebb csak Nucha-szűrésre megyek március végén. Addig nem találkozom a kicsivel a monitor képernyőjén. :lol: És a dokival sem, csak ha valami gondom lenne. DE NEM LESZ! :P

Kép
Kép
tündér09
 
 


tündér,
orulok,hogy minden OK ! :D
ginuska
 
 


Tüdér, ez nagyon klassz hír :lol: És mekkora babót mértek?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Pocok!
Akkor neked is menni fog a drukk szerdára. :wink:

Őzike!
Az állandó hajolgatás jó téma. Én is folyton pakolok a fiam után, és a hirtelen mozdulatnál érzemis a pocim. Most már eldöntöttem hogy nem pakolok állandóan, úgy sincs értelme. Majd este elpakolok a férjemmel együtt mikor a fiam elaludt. :roll:

Ginuska!
Köszi szépen. :)

Tündér!
Örülök hogy minden rendben a pocaklakóval. :wink: :lol:

Lányok! Ti hogy vagytok? Kit hogyan visel meg a babóca?
Nekem teljesen más már most ez a terhesség, mint a fiammal. Akkor meg se éreztem hogy várandós vagyok. Most meg már a nemvárt mensi napján elkezdődött a hányinger és émelygés. Szombat óta a melleimhez se lehet hozzáérni, mert annyira fájnak. Hát kiváncsi leszek a folytatásra. :roll:

Akik voltak már uh-n, feltennétek a képet. Annyira kiváncsi vagyok a babátokra. :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni eleinte nekem is iszonyat fájtak a melleim de mára már jobb sokal.de azért még érzem.... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Akkor remélem nálam se tart sokáig. Bár a babáért mindent kész vagyok elviselni, hisz már régóta vágytam erre a pillanatra. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


ezzel én is így vagyok....bármi kellemetlensg jöhet.....babaó mindent megér......
nálam ami mostanába jelentkezik kellemetlenség az a székrekedés....et sajna nem tudom meguszni :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
tudom ajánlani a szilvalekvárt. Meg egyél sok rostos gyümölcsöt.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Én most a paprikát és a paradicsomot kívántam meg. De ezek még sajna nagyon drágák ilyenkor. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Emi!
Gratulálok a babócához nektek!!!!

Őzike!
Köszönöm szépen..... hát nem volt egyszerű ez az egy év, de a végeredmény a lényeg.

Tündér!
Szuper hírek!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok benneteket nem visel meg a reggeli hanyinger? ebredes utan van par percem hogy egyek par db. kekszet maskepp jon a hanyinger... Vervetelre kene menjek, eves nelkul, de nem tudom hogyan oldjam meg, nem birom ki keksz nelkul. Ha nem eszek meg rosszabb: szedules gyomorfajas stb. Nem tudom mit csinaljak. :cry:
Nekem mensihez hasonlo fajdalmaim vannak,nem olyan erosek, de faj. Doki szerint nincs baj, irt fel ra bogyokat azt kell szedjem a kov. uh.-ig. Errol mi a velemenyetek? koszi
Mindenkinek kellmes babavarast :D

Kép
p-emi
 
 


Emi!
Én szerencsésnek mondhatom magamamt, mert ennyire durva soha nem volt.... a legrosszabb az volt, amikor egész délelőtt émelyegtem... de semmi rosszabb nem volt 8) 8) 8) 8) 8) 8)
A cicim fáj, álmos vagyok, de ennyi... aztán majd kiderül, hogy később hogy lesz... most még élvezem, hogy mindent tudok csinálni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
En szivesen megosztom veletek a "terhességi tuneteimet" :)
A beágyazódás napjától menzis gorcsokre hasonló alhasi fájdalmaim voltak, és a melleim szét akartak durranni, annyira fájtak, hogy nem tudtam hason aludni. A mellek érzékenysége, fájdalma még most is tart, de ez a legkisebb probléma, nem csinálok belole nagy gondot!
Aztán nemsokkal utána kezdodott az állandó haspuffadás és a farkasétvágy :twisted: ez tartott kb. az 5. hét végéig!
A 6. héten elkezdodott a fejfájás, undor mindenféle kajától , hányinger és az álomkór!! Azon a héten képtelen voltam bármit csinálni, otthon tartózkodtam és általában aludtam vagy fekudtem és foleg csak gyumit és joghurtokat ettem.
Ha meg is tudtam enni valami fott kaját, attól minden esetben égett a gyomrom és állandó volt a puffadság is.
Ja és jobb oldalt hátul fáj a derekam. Soha azelott nem szokott fájni , na mostmár azt is tudom, hogy mi az a derékfájás :?
A székrekedés olyan 2 hete nálam is elojott, 2-3 naponta nagy kínlódás árán sikerul prdukálnom valamit :oops: , pedig minden rendel actimelt iszom :)
Mostanában már jobban vagyok, de mindig változó, egyik nap jól vagyok, másik nap elojon a fejgorcs és a hányinger és undorodok mindentol.....
Az alhasam szerencsére már szinte sohasem fáj, de az 5.- 6. hétig még éreztem állandóan a feszulést, ahogy gondolom tágult a méh!

Lányok, MINDENT kibírok, hogy gyermekem szulethessen, úgyhogy nehogy valamelyikotok azt higgye, hogy ezeket a sorokat panaszképpen írtam le, mert egyáltalán nem ez volt a szándékom!!!
Mindenkinek boldog babavárást kívánok ! :D
ginuska
 
 


P-emi,
engem 8.45-re hívtak vérvételre mult heten, mondtam a novérkének, hogy nem biztos , hogy ki fogom bírni addig evés nélkul, mivel sokszor van hányingerem...azt mondta, hogy nyugodtan egyek, nem muszály éhgyomorra jonni!
Végulis megittam egy actimelt és bekaptam két száraz kekszet + megittam rá egy pohár gyumolcslevet és így mentem el!
Kibírtam,nem lettem rosszul sem 8)
Gondolom, neked is ugyanazokra a dolgokra fogják vizsgálni a véredet,mint nekem...


Látom, hogy te is már 7 hetes vagy....ahogy írtam már az elozoekben, nekem már elmúlt az alhasi fájdalom, de mindig mondtam a dokinak, hogy fajt és azt mondta, hogy ez normális és még fog is fájni késobb is, ahogy tágul a méh....az a veszélyes, ha mondjuk 15 perces intervallumokban jelentkezik gorcsolés....akkor kellene menni az ugyeletre vagy meg felhívni a dokit :?
nekem ezt mondta....

gnemoni
akkor lehet, hogy a fiúcska után kislányod lesz :D
lehet, hogy csak babona ez is, de azt olvastam, hogy a lányos kismamák sokkal nehezebben viselik a várandósságot, hosszabb ideig tartó hányás, hányinger általában kislányra utal...és ezt tudományosan is megmagyarázták.....csak már nem emlékszem, hogy pontosan mi volt odaírva :oops:
ginuska
 
 


moni nálam az a lekvár nem csinál semmit... :?
van guttalax cseppem meg glicerines kupom....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nálatok is hófehér minden? Nálunk tegnap egész nap esett a hó, és most reggel is esik. Olyan szép ilyenkor minden, csak kár hogy nem karácsonykor esett.

Ginuska!
Nem semmi ezek a tünetek, és hogy ilyen hamar jelentkeztek nálad. Mondjuk pé utén 1 héttel nekem is olyan mindjárt megjön érzésem volt. Akkor furcsáltam is. De csak 2 napig tartott.
A lényeg hogy manócskáink erősen kapaszkodjanak. :wink:
Nem tudom hogy kislány e vagy sem. A szívem legmélyén kiscsajt szeretnék, de a pöcsösnek is örülök. Ha fiú lesz akkor legalább nem kell vennünk semmit, hisz Attila kis ruhácskái még mind megvannak. :lol:
A fő, hogy egészségesen világra jöjjön. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita!
Akkor reméljük ez a csepp és kúp megoldja a problémát. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: