Új privát üzeneted érkezett!

ehh, sikerült a vonalzó
a másik fórumomon másként kellett, kicsit bénáztam, sry.. :oops:
van egy házasságos vonalzóm is, majd ha ügyes leszek azt is "beszerelem" ide. :)

Kép
apkata
 
 


Tulipános, ezt találtam:



"CANESTEN krém...

Terhesség és szoptatás:
A készítmény rendeltetésszerű alkalmazása esetén a hatóanyagnak igen kis mennyisége szívódik fel, így nem valószínűsíthető az ártalmassága.
Ennek ellenére a terhesség első három hónapjában és a szoptatás időszakában csak a kezelőorvossal történt megbeszélés alapján alkalmazható.
"


Szerintem ha ilyet írnak, akkor tuti nem árthat, de azért kérdezd meg a dokidat, ha gondolod. Én olyan gyógyszert is simán bevehettem az előző terhességemnél az elején, amire az volt írva h. az első három hónapban nem szedhető. Óvatosságból mindenre aztírják, h. nem lehet, de erre még azt sem írták rá, szóval sztem ne izgulj!
nóna
 
 


Kata, jó a vonalzód!!!! :wink: :D Nemhiába hiányoltam! :)
nóna
 
 

 
 

Azért írják rá mindenre, hogy terhesség alatt nem szedhető, mert terhes nőkön nem végeznek klinikai vizsgálatokat, amit amúgy minden gyógyszer engedélyeztetése előtt igen - nemterhes tesztalanyokon. De hát nincs az a terhes nő, aki vállalná, hogy tesztel vmi készítményt, mert az kockázatos a babának.

Kép
apkata
 
 


köszi, Nóna... :oops:
Mondjuk még elég hihetetlen ami rá van írva!!!! :o
Már alig várom az UH-t!!!!!!

Kép
apkata
 
 


Mustyi, Pompom, Domina, Endaaj, hol vagytok???
nóna
 
 


Kata, hát elhiszem, hogy várod! De jó lesz, meglátod! :)

Igen, a gyógyszerekről ezt én is hallottam, amit írtál. Nemrég meg láttam riportot Czeizellel, és ő mondta, h. igen kevés olyan gyógyszer van, ami valóban ártalmas és nem szedhető... és ezek elég komoly, erős gyógyszerek állítólag. Persze én sem szeretek semmit bevenni, az első terhességemnél is csak fejfájásra vettem be amit engedélyeztek, és akkor, ha nagyon muszáj volt. Érdekes, mert kevesebbet fájt a fejem, mint általában, de akkor nagyon...
nóna
 
 


Nem reagált senki a babanevekkel kapcs. kérdésemre :( Ezek szerint még sehol nincs ötlet? :)
nóna
 
 


Nem reagált senki a babanevekkel kapcs. kérdésemre :( Ezek szerint még sehol nincs ötlet? :)
nóna
 
 


Nóna reagálok... gőzöm sincs, pontosabban fogalmunk sincs. Még ötletem sem. Annak idején fiatal lánykoromban :lol: a Viktória és a Dániel volt nálam a sláger. Azóta már tucatnév lett mindkettő, így újabbak után kellene nézni.

Neked van már ötleted?
Vendég
 


Most jöttünk haza a sétálásból és alig vártam hogy hazaérjünk, mert eszembe jutott, hogy nem gratuláltam a szívhanghoz!
GRATULA! :D

A szívhanghiánytól való félelmem nagyobb minthogy azonnal elújságoljam a férjemnek a hírt. Ez adja a lelkierőt.

Nóna!
Nálunk marad amit a férjem megálmodott szeptemberben. Ha lány, akkor Emese. Szép magyar név szerintem, főleg úgy tetszik, hogy Mesi. Én mondjuk inkább a Dorka felé hajlok, de akkor apa nagyon ellenezte.
Ha fiú, akkor Pál Péter. Ugyanis a fiunk Péter Pál, hagyományként viszi tovább az apja, nagyapja, dédapja nevét. Sokan azt mondják, hogy ilyenkor nincs a gyereknek saját neve, de mi konzervatívak vagyunk és a felmenők iránti tiszteletből, hagyományból nem változtatunk ezen. Ha ez a baba is fiú lesz, akkor pedig nem szeretnénk, hogy Ő kívülállónak érezze magát, a teljesen más névvel. Szerintem jól is hangzik, főleg ha tartja az ütemtervet a kicsi baba és a fiunk szülinapján születik meg! A MÁK-nál hülyét fognak kapni! :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


PÓkica! Ez tök jó! NAgyon tetszik, és mókás is! :))) Amúgy nálunk ugyanez a helyzet, az apukája-nagypapája-dédnagypapája nevét kapta a kisfiam! ( István Gábor) :)

Most ha fiú, akkor a Mór, ha lány, akkor Léna v. Móna jön számításba eddig. A TAmara is tetszik, de a páromnak nagyon nem. A többi emi még jó lett volna, abból már van az ismeretségi körben ( pl. Noémi ill. BArna is tetszett még nekünk, ill. páromnak a László). Érdekes, mert nekem is a Viktória ill. a Dániel volt régen a sláger, de amióta ténylegesen is anya lettem és leszek, azóta valahogy számomra is nagyon fontos lett, h. ne legyen olyan neve a babámnak, amiből már nagyon sok van. De persze ez csak az én érzésem, másnak meg lehet h. furi pl. h. apuka nevét kapja a gyerek.
nóna
 
 


Talán Réka, ha lány lesz.
De még nem igazán gondolkoztunk rajta.
Az a baj hogy egy csomó jó név (Anna, Bence, Balázs, Zsófia, Milán, stb) tucatnév lett.... Nem akarom hogy az osztályában majd még másik 5 gyereket is ugyanúgy hívjanak, nem?

Kép
apkata
 
 


Köszönöm :oops:

Az Emese szintén tetszik, barátnőm lánya is az. A Dorka szintén, de a családban van már egy Dorottya. Így az is kilőve.
Nálunk nincs családi tradíció nevekben, így szabadon lehet gondolkodni.
Vendég
 


Na lányok, úgy lástzik nagyon egy rugóra jár az agyunk a tucatneveket illetően :wink:

A Viktóriát és Dánielt M&G-nek címeztem, csak Pókicához került véletlen, bocsi :oops:
nóna
 
 


Réka is nagyon szép, az nálunk azért kilőve, mert páromnak elég kacifántos a vezetékneve, nehéz kimondani...
nóna
 
 


Nóna egy szavad nem lehet :lol: mindenki rámozdult a kérdésedre, aki gépközelben van.

Én most felfüggesztem a társalgást, kezdem a túlórát máshol, nem leszek gépközelben. Este jövök, remélem addig Melindáról lesz már hírünk!
Vendég
 


Bizony Nóna!
Látod, csak egy szavadba került, már mindenkinek megindult a fantáziája név ügyben! :D

Ha nálunk nem lenne ez a hagyományos névadás, akkor én nem aszerint választanék hogy ritka vagy tucatnév. Egy lenne a szempont: magyar név legyen.
Ha már ennyire keveredünk fajokkal, népekkel, egyesülünk és lassan mint európaiak lesz minden nemzet számon tartva ezen a kontinensen, legalább névben őrizzük az identitásunkat.
Sajnos már lassan ez az ország sem a miénk, felvásárolják idegenek, nem marad másunk csak a hagyományaink és nevünk.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica, igazából ez szimpatikus, és hozzánk is közel álló gondolat, mi is innen indultunk, aztán amikor mi nézegettük a magyar neveket, meglepődtünk, hogy hány olyan van, amit annak hittünk, de nem az, illetve ami különlegesen hangzik, mégis magyar. ( én pl. nemrég hallottam egy Belián nevű kisfiúról, meglepődtem, milyen idegen hangzású neve van, megnéztem, kiderült, teljesen magyar eredetű név... :shock: Fene gondolta volna... Igazából én végül az eredeti magyar nevek között nem találtam olyat, ami nincs a környezetben, nem hangzik nagyon idegenül, és még tetszik is. Illetve egy volt, de az meg páromnak nem tetszett.

Amúgy pl. szerintem az István, LÁszló, Gábor, stb. mind-mind magyaros hangzásúak, de egyik sem magyar eredetű név.

Te magyar eredetű névre gondolsz?
nóna
 
 


Nálunk ez a magyar-dolog abban nyilvánul meg, h. pl. amikor csak tehetjük, csak magyar terméket választunk, nagyjából mindenből. Na most ez csak kitérő, csak most hogy így szóba került, eszembe jutott. Szóval Pókica a gondolattal abszolút egyetértek, amiről írtál!
nóna
 
 


Igen, magyar vagy részben magyar eredetűre.
Fiú névben mint pl Koppány, aki jogosan követelte a trónt. Nagyon tetszik ez a név.
Vagy Hunor, ez a szívem csücske, ezért fűztem is egy darabig a férjem.
Lányba a Boglárka, főleg úgy mint Bogi.
Szerintem ezek nagyon gyönyörű nevek. Vagy a Csenge. A lányunknál a Csillát szerettem volna nagyon adni, de egyáltalán nem illik a vezetéknevünkhöz és emiatt teljesen kibuktam, mert már gyerekkoromban elhatároztam, hogy ha lányom lesz, ez lesz a neve.
Kapásból mindkét nemből 3-4 név eszembe jut, ami nagyon tetszik.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Igen, mi is odafigyelünk, hogy még a hipermarketben is magyar terméket vegyünk. Szerintem ez fontos, mert szerencsétlenek megélhetése tényleg rajtunk múlik.
Mikor is jön Melinda ma hozzánk? Mintha estefelét írt volna. Remélem hamarosan itt lesz.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Megérkeztem!! 7 mm-es ptezsákot látott a doki! Azt mondta hogy nem a méhem görcsöl hanem a petefészkeim, mert még mindig nagyok. Azt mondta ez nagyon szép eredmény!!! Csak 27-én kell visszamennem! :)

Hú, látom pörög a topik. Vissza kell olvasnom!

Most még eltünök 1 órára, de aztán jövök!! :) :)
Vendég
 


Sziasztok! Hamár így beestem a szopi kérdéssel kapcsolatban, nam baj, ha maradok is, hamár egyszer ide tartozok??? :)

Köszönöm a tejátalakulásos dolgot, sosem jutott volna eszembe, hogy a szervezet ilyen okos... eszméletlen... :)) Ma voltunk Bendussal oltáson, mondtam a védőnéninknek Tesóbabát, látta rajtam az kisebb ijedtséget (még meg vagyok ijedve, hogy nem lesz-e gond a terhesség/első időszakokban)... De megodjuk, más is megoldotta. Mindenki azzal nyugtat, hogy meghálálja magát! :))

Magyar név: DETTO! Gondolom a Bendegúzból ez elég egyértelmű volt. Még csak kezdeti állapotban vannak az új nevek... Páromnak elég mások tetszenek, mint nekem. Pl.: Kincső. Nekem ez annyira nem. Nekem tetszik nagyon a Luca, mondjuk ez nem ősmagyar, de latin-magyar... az is valami. :) Mennem kell, gyermekem szólít! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Melinda!
Gratulálok a petezsákhoz! :D Azért 27-ére hívott vissza mert akkora várható a szívhang?

Mert ha igen, én is akkor megyek a dokihoz! :)

Sleepin! Még szép, hogy maradsz! :D Örülök, hogy azonos beállítottságú csapat jött össze,szerintem ez nagyon fontos.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Nekem pl. a magyar férfinevek közül a Zombor ( nem Zsombor!) tetszett ... aztán a párom mondta, h. ne szúrjunk ki a gyerekkel, h. Zombinak becézzék...

pedig szerintem amúgy jó név. Meg a Zétény is, csak az is van az ismerősi körben.
nóna
 
 


Meg a Dalma is szép. Az is magyar. Igazából ahogy most végiggondolom, volt néhány, ami nekem is nagyon bejött, csak az a baj, hogy az meg a páromnak nem. Mi elég nehezen jutottunk dűlőre, már régóta beszélgetünk nevekről, nem csak amióta jött a picurka.

Nálunk pl. CS-vel kezdődőek szóba sem jöhetnek, mert az a vezetéknév vége is, és rosszul hangzik.

Bocs, h. itt lovagolok a témán, de ez engem tényleg érdekel. De mostmár eldugulok. :oops:
nóna
 
 


Melinda, gratulálok, látod, hogy nincs semmi gond, mi megmondtuk! :lol:

Sleepin, én is örülök, h. jöttél! :)

Holnap reggel szorítsatok nekem is... újabb uh. Remélem, utána okosabb leszek. Olyan jó lenne szívhang.... de talán még korai. Sőt szinte biztos.
nóna
 
 


Sziasztok, itt vagyok!

Melinda, veled együtt örül mindenki, csak 2 mm van köztünk :) de a lényeg, hogy veled is minden rendben.

Olvastam a névadás dilemmáit, hát igen, mondhatni egy rugóra jár az agyunk. Pókica fel is sorolta a neki tetsző nevek között a két gyermekemét is :)

Nekem még a Sára tetszene, de ez is van a környezetünkben, bár nem a legszűkebben. A Boglárka is favorit nekem, én is az lettem volna anno 32 éve, ha nem gondolja meg magát az anyukám vajúdás közben. De a fiú nevekkel nagyon hadilábon állok :? De majd Ti adtok jó ötleteket, utána már csak a páromat kell rábeszélni :)
Vendég
 


Nóna! Rémlett, hogy valaki holnap is megy dokihoz, de most az utónevekkel el is térült a többi lényegi dologtól.
Szorítok Neked, és minél hamarabb gyere az eredménnyel! Hátha már lesz szívhang is :) De ha nem is lesz, akkor is legalább már biztosan tudni fogod, mekkorák vagytok!
Vendég
 


Nóna!
Mikor jössz meg az uh-ról? Mikor fogsz nekünk írni? Persze, hogy szorítunk! :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Mindenki!

Nagyon boldog vagyok, láttam ma a monitoron ahogy a bogyókánk szíve dobog, nagyon szépen fejlődik, már 22 mm a petezsák, és 11mm az embrió. Legközelebb 2 hét múlva kell menni, amit nagyon várok.

Névválasztást illetően, ha kisfiúnk lesz, akkor Hunornak vagy Csabinak /a párom után:)/ fogják hívni, ha lány lesz Hanna lesz.
Mi ragaszkodunk a magyar nevekhez. Látom a Boglárka nagyon kapós, igazán csak egy szép vezetéknévvel hangzik jól. Ma már minden 2. lány Boglárka. Amikor én kaptam ritka volt, mostmár egyre többen kapják.

Melinda!

Gratulálok a petezsákocskához, ne aggódj minden rendben lesz, ezt az évet végigcsináljuk :lol:

Sleepin!

Imádom spongyabob-ot:-)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
mustyi
 
 


Mustyi!
Nahát Te is voltál uh-on? Már milyen nagy a babád! Nem semmi! :D
Neked is gratulálok!

Hááát, a Hanna éppen nem magyar név, hanem igazi héber. :roll:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Szia Pókica!

:oops: Ezt nem tudtam

Visszaolvastam és látom neked is tetszik a Hunor! Sok embernek nem tetszik, pedig egy jó vezetéknévvel jól csenghet!

Te mikor mész UH- ra? Még mindig tartod a jövőhetet?

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
mustyi
 
 


Bizony tartom! :D
Sőt, csak jövő hét pénteken vagy esetleg az azutáni hétfőn! De annyi rosszat olvasok, hogy egyre idegesebb vagyok. Már nem is fogok netezni, csak Veletek leszek! Nem tesz nekem jót. Komolyan!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Reggel megyek uh-ra, de sajna csak délután tudok írni, mert előbb nem jövünk haza. A megyeszékhelyre megyek uh-ra, az tőlünk 30 km, és csak párom munkaideje után jövünk együtt haza, addig anyuméknál leszünk. De jövök amint tudok majd!
nóna
 
 


Én most azon parázok, h túl nagy a "baba", de a doki nem mondta, h nagyobb, mint a kortársak:) Nagyon jól érezheti magát, ha ilyen szépen fejlődik. Már egy hete 11 mm volt a petezsák, most meg 22 mm körüli, másnak feleekkora, remélem ebből nem lesz probléma! Majd leközelebb rákérdezek, addig várok.

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
mustyi
 
 


Nóna!

Várjuk majd a híreket!!! Írj minél előbb!!!

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
mustyi
 
 


Elteszem magam holnapra!

Szép babás álmokat Mindenkinek!

Majd holnap jövök!

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
mustyi
 
 


Mustyi, gratulálok!!! :) Ne aggódj, ha gond lenne, azt mondanák!

A netolvasgatás nekem sem tesz jót, már nem is teszem (igyekszem). A kisfiamnál is, amikor mondták, h. közel van a méhlepény a méhszájamhoz, természetesen mi volt az első? Utánaolvastam, és persze olyan rémsztorikra bukkantam rögtön, ahol levált a méhlepény, és kész, vége... Persze tök depis lettem tőle. Na és mi lett? Természetesen semmi, a méhlepény szépen odébbvándorolt, a köv. uh-n már teljesen jó helyen volt. A neten sosem a sikersztorikat írják, szinte mindig a legrosszabb esetet. Asszem tényleg nem jó olvasgatni. Én az utóbbi időben annyifélét olvastam, hogy már lassan ott tartottam, csoda, hogy egyáltalán van gyerek, aki megszületik, és mondjuk esetleg egészséges is...
nóna
 
 


Köszönjük a szíves fogadttatást! :)

Ketteske méretei nekünk kedden voltak: petezsák: 35 mm, CRL: 10 mm, szívhang kimutatható. Nálam nem behatárolható mensi szerint, hogy hány hetes lehetek, így UHra hagyatkozva jelöltem be a dec. 1-et. 10 mm-es babó kb. 7 hetes. Ezek még átlag méretek, itt még nem nagyon van kisebb/nagyobb baba. :)

Mustyi, mi is imádjuk, bár most Thomas folyik a csapból is...

Hunort jól gondoljátok meg, rengeteg van!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hahoooooo! Szep joreggelt mindenkinek :) Hogy vagytok ma lanyok?
Melinda! Gratula a petezsakocskahoz...remelem, a nagy ko leesett a szivedrol, raadasul jo melyre es innenntol nyugodt leszel :):)
Gratulalok sleepinnek es Mustyinak is...olyan jo jo hireket hallani...nekem meg mindig 1 hetet kell varnom az UH-ra.
Amint beerek az irodaba, irom, hogy mi tortenik a picurral a mai napon. A nevekkel kapcsolatban nekem nagyon konnyu a helyzetem, mert ugye elotte senki olaszt nem ismertem, igy nincsenek rossz e,lekeim, tarsitasaim egy nez hallatan....a baj, hogy szinte mindegyik tetszik. A lanynev mar teljesen eldontott: Azzurra...a fiubol pedig bejon a Adriano, Claudio, Daniele, Michele, matteo...dehat ennyi gyerekem megsem lehet :)

Szep napot mindenkinek...kesobb jelentkezem :):):)

Kép
pumipumi
 
 


Pokica!hagyd abba a buta oldalak olvasgatasat. Termeszetesen jo, ha tudjuk, mi minden tortenhet meg, de jobb ezeket egyszeru tenykent kezelni, nem egyutt elni veluk...hidd el, rengeteget szamit az, hogy eled meg a mindennapjaidat a gondolataiddal egyutt. Egyet ertek nonaval...a szallodaertekelos honlapokon is inkabb negativ velemenyek vannak, ami logikus, hiszen a jo dolgokat egyedul is feldolgozzuk konnyeden, de a panasznak helyet akarunk adni. Minden rendben lesz! Tegnap en is eldontottem, hogy nem aggodalmaskodom tovabb a 100%-os tunethiany miatt...vegulis nem idegeskedhetem azert, mert remekul erzem magam :):)

Kép
pumipumi
 
 


27.nap: jelen van egy pici majkezdemeny, ami a raktarozza a folos glukozt, raktarozza es megemeszti a zsirokat, feherjet epit es kivonjaa verben erkezo toxikus anyagokat. Elekzd fejlodni az epeholyag, gyomor, tudok. ha tegnap nem vert meg a sziv rendesen, akkor ma tuti elkezdi :):):) jajj de jo :)..bar irja, hogy nehany napra meg szukseg van, hogy hallani lehessen. ma sok halolaj, omega 3 es 6 , tej, mogyoro, dio vagy mandula, avokado, oliva a sziv vedelmenek erdekeben!!!

ha erdekel masik nap, megirom!

Kép
pumipumi
 
 


Sziasztok!

Megjöttem uh-ról, csak gyors helyzetjelentés: minden ok, szívhang még nincs, de nem baj, van egy 12 mm-es szabályos petezsákunk! :))) És én is láttam nagy fali képernyőn. :D

Már van vonalzóm/vonalzóim is, remélem megjelenik! És ahogy a mellékelt ábra mutatja, rájöttem, hogy anyumnál hogy működik a babanet, nem volt egyszerű, egy órája agyalok itt rajta, de sikerült! Juhhé!

Délután-estefelé jövök majd többet is

Kép

Kép
nóna
 
 


Huh, a vonalzóim kicsit aránytalanok, nem lehet a másodikat valahogy lekicsinyíteni szerintetek?
nóna
 
 


Gratulalok, jajj de jo neked :):):)
Sajna avonalzot nem lehet lekicsinyiteni, de ugyis nekunk is ekkora, ne aggodj :):) Csak az irodaban ciki, ha valaki ranez a kepernyore es latszik rogton :) DE EZ AZ UTOLSO NAPOM!!!!!!!!
POnt irtam elobb, hogy csak par nap mulva lehet hallani a szivhangot a 27-hez kepest, es neked csak 2-3 nap "elonyod" van hozzam, ugyhogy legkozelebb :) De a petezsakocska is szuper, nem? na es persze orulok, hogy megoldottad a net-problemat anyukadnal, igy hamarabb megnyugszunk mi is :)

Kép
pumipumi
 
 


Mustyi, gyorsan akarom még Neked írni, h. ne aggódj, éppen ma mondta uh-n a dokim, h. a petezsák mérete nagyon egyéni lehet, nagy különbségekkel, így abból még terhességi kort sem nagyon tudnak számolni, csak majd a baba méretéből. Szóval nem baj, h. nagy!
nóna
 
 


Nóna, gratulálok az "eredményekhez"!! Jó érzés látni, hogy valami tényleg ott van? :) Mikor kell menned legközelebb?
Pumipumi, honnan vannak ezek a jó kis napra lebontott tudnivalók? és mi az hogy az utolsó napod? ha tényleg utolsó utolsó, nagyon irigy leszek....

Kép
apkata
 
 


Pumipumi, a vonalzómmal csak az a bajom, h. a picifiamé olyan kicsinek tűnt, furi volt elsőre, de nem akarom megváltoztatni, mert neki ezt már régebben csináltam, és nekem tetszett, nem akarok másikat. A picurkámnak meg nem találtam azon az oldalon olyat, amilyet akartam, úgyhogy azt máshol csináltam. Marad így, remélem nem sértődik meg a "nagyfiam", h. ő lett a kisebb... :lol:
nóna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: