Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajszik!
Hulla vok, am későn keltem és egy csomó dolgom volt..holnap megy folytatom, mert iszonyat sok vasalni valóm van.

Rózsa!
Sajnálom, hogy nem sikerült.Miért nem próbálkoztok lombikkal, hátha összejön.
Fel a fejjel csajszi, össze fog jönni.

Daniella!
Éjszaka csak egyszer kel a kicsi 2-3 óra felé, aztán reggelig alszik.Rengeteget mosolyog, szinte állandóan.
Bmit kérdezünk tőle mindenre az a válasza, hogy ggggggg.Édes nagyon, próbálkozik a börrögéssel is de az még nem megy neki annyira.
Ha a vállamra teszem és a lába rajta van a combomon, akkor fel áll, és mászik felfelé..nem korai ez még kicsit.?
Nem sokat volt eddig hason most próbálkozunk de elég nehézkesen tartja még a kis fejecskéjét, annak mikor jön el az ideje?A vállamon már nem kell fogni, nagyon ügyesen tartja.

Csajok!
Köszönöm a tippeket, még enm tom hogy sikerül e vmit összehozni, de igyekszem, sajna a babóca még elég kcisi nem merem még hosszabb időre a nagyszülőkre bízni, uh meg kell próbálnom hamar ágybadugni.
Most mennem kell.

puszi mindenkinek.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Szilvi!
Húúú de megkóstolnám ezt a fini tortát! Nagyon ügyes vagy, hogy ilyet tudsz. Biztos nagy sikere volt :) Én is imádok sütni, ált. iskolás koromban cukrász akartam lenni, aztán nem az lettem :) 10 évesen nekiálltam tesómmal nyári szünetben egy tortának, közben kifogyott a gáz, kicseréltük tesómmal (Ő hat éves volt). Anyuék mikor hazaértek, majdnem összeestek, hogy mertünk palackot cserélni. Hát így felnőtt fejjel belegondolva... nem semmi volt.

Laar!
Annyira édes ez a kiscsaj, gyönyörű szemei vannak, iwiw-en is láttam, tündéri. Én már nem is emlékszem, hogy mikortól kell tartani a fejecskéjüket, talán a csajok jobban tudják. Minden kisbaba csinálja ezt szerintem, amit leírtál, hogy feláll... de nem is feláll, hanem inkább megfeszíti a lábikóját, ha a combodon van. Ez normális szerintem. Pusszantás és ölelem a szépséges Mírát.

Velünk semmi különös nem történt ma, jobban aludt, délután pl. elaludt a kezemben, miközben a youtube-on a Lencsi lányt néztük. Ezért egyenesen odavan, meg a gumimaciért. Párszor már elaludt rajtuk. Most apa altatta el, már nyugi van, lassan én is megyek fürödni, aztán szundi. Jók legyetek, puszi Mindenkinek!

Swidi!! Megtaláltál minket? Köszi a képeket, ha idetaláltál írhatnál pár sort! MEg amúgy is... már ezer éve nem írtál. Mit tud a nagylegény? Megy már? Egyedül? VAgy csak ha fogjátok a kezét?? Mesélj kicsit! Puszi Nektek is!!
[/b]

Kép

Kép
luca81
 
 


Tina!

Elfelejtettem írni: nagyon tuti a babakocsi, Dani biztos jókat fog szundizni benne :) babaszoba kész van? Arról is jöhet a kép :) Milyen telhetetlenek vagyunk, igaz??? Mikor is mész nst-re? Vagy már voltál? Milyen volt?? Puszi

Kép

Kép
luca81
 
 

 
 

Sziasztok csajok!!

Gyorsan bekukkantok hozzátok!
Hulla fáradt vagyok, annyi a dolgom, nekem is hegyekben áll a vasalnivaló, meg takarittani is kell mindig, meg főzni is persze :?
Én is ugy vagyok mint a legtöbben itt a fórumon hogy azért mindent el kell látni attól függetlenül hogy van egy gyerekem, lakás, kert, udvar szóval fárasztó. Aludni csak pár órát alszom éjjel mert Amélia még tizkor eszik, reggel megmár hatkor kéri a kaját. De nem panaszkodom hiszen van egy gyönyörü egészséges kislányom aki imádnivaló, állandóan mosolyog, gagyog az ő nyelvén, menni akar már és hát nagyon ügyes ahhoz képest hogy milyen körülmények között született.
Etna!
Ritáék kisfia nagyon szép baba, minden rendben lesz vele, meglássátok! Én tudom hogy min mennek keresztül, az a lényeg hogy a gyógytornát szigoruan végig kell csinálni, én is csinálom neki holott már nem igényli mert annyit mozog hogy csak na.
Botika egy tüneményes baba, és milyen nagy már, nagyon ravasz gyerek lesz belöle az bisztos.Puszika.

Nálunk minden rendben, jövö héten megyünk a prevenal oltásra remélem nem lesz semmi gond, bár eddig sem volt. Majd akkor megmérik, kiváncsi vagyok mennyit hizott. Nem valami nagy étkü baba, mindig félek hogy majd azt mondják hogy éheztetem, de nagyon rendes a dokink és ő tudja hogy a korababák nem olyan étvágyuak mint a másikak.

Na most elteszem magam holnapra!
Amint tudok jövök minél elöbb!!!

Puszi mindenkinek! :D

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Sziasztok!

CSak gyors "beugrottam"!

Laar! Amit Luca ír az valami reflex, aminek ilyenkorban még megkell lennie, a nevét ne kérdezd!! De szerintem se aggódj miatta ez ilyenkor még megvan nálunk és az anyaméhből hozzák magukkal, mert ugye ott is elrugaszkodtak néha a méhfalától! (ezt valahol olvastam, már nem tudom, hogy hol!!) Szerintem, meg tudjátok majd apával oldani az a kis évfordulós ünneplést! Most majd kicsit jobban alszik a baba, mert lehült kicsit a levegő! Képzeld, ha mi terveztünk valamit a gyerekek mindig megérezték és jól keresztül húzták a számításainkat! remélem, nektek nagyon szerencsétek lesz! Puszi!!

Lucám! Nem semmi kiscsajok voltatok! Én még most sem merek gázpalackot cserélni! Attól nagyon félek!! És a házban nincs vezetékes gáz, csak palackos! (az uram nem akar, mert kezd megfizethetetlen lenni!) remélem, mindig akkor fogy majd ki ha otthon lesz!! :D Szerintem neked is menne a szép torta, csak gyakorlás kérdése az egész! Puszi!!

Szilvi! NAgyon fininek néz ki! hogy csináltad ezt a formát?? A margarinos krémek szerintem is tömények kicsit! Én legutóbb tejszínes krémet csináltam zselatinnal, de ebben a melegben, sajna csúszik szét! A madártejszelet receptet nagyon szivesen elküldöm, ha érdekel. De ma már sajna nem fog menni, talán holnap megy emailben! Köszi a gyönyörű emailt!! Küldtem is tovább a csajoknak!!:D Puszi!

Tina! Tényleg szupi lett a babakocsitok! Biztosan meglesztek majd elégedve vele! A Pierre Cardin-okat nagyon dicsérik!! Puszi és simi Daninak!

Rózsa! Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült! Mennyi inszemet kell még végig csinálni, hogy mehessetek a Lombikra? Fehérváron a varrónőmnek 6-ot kell végig csinálni, hogy mehesenek Győrbe. Szegénynek a 3. sikerült, de a 10. héten ment UH-ra és sajnos, már nem volt szívhangja a babának... Nagyon kikészült szegény! Remélem, azóta már újra babás! És neked is szívből kívánom, hogy a köv. sikerüljön és meg is szülessen majd jövő tavasszal!! Puszi!!

Grácus! Gratula a szép sejtekhez! Örülök, hogy ide találtál!! NAgyon drukkolok, hogy sikerüljön a baba!! Puszi!!

Na drágáim! Megyek szépen fürödni, mert már rég alukálnom kellene!! Jók legyetek! Holnap, ha tudok jövök! De sajna nem tudom megígérni! Puszilok mindenkit!
wpetra
Pusztavám
 
 


Szisztok!

Tegnap már nem volt energiám írni. Most pótolom.

Arte - Petra: Nagyacsádon lakom. Pápától 8 km-re. Az orvosom szerintem nagyon jó. Legalábbis eddig nagyon elégedett vagyok. Sokan szidják, sokan dícsérik, de szerintem ezzel minden doki így van. Egész eddig a sima rendelésre jártam, ö a körzetisünk. Múlt csütörtökön szóltam neki, hogy szeretnék nála szülni. Akkor megkért, hogy pénteken keressem fel a magánrendelésén, ott mindent megbeszélünk. Így is lett. Csinált uh-ot. Elmondta, hogy 50.000-et szokott kapni, ha nekem is megfelel. (Pont annyira gondoltunk mi is.) Ebben minden benne van. Ha császár, akkor császár, ha éjjel, akkor éjjel. Itt 5000-et kért. Viszont nem kell többet a magánjára mennem, ugyanúgy mehetek a sima rendelésre. Gondolom, a pénzügyekhez nem akart aszisztensnöt. Dr. Kiricsi Jánosnak hívják. Elérhetöségét nem tudok. Maximum a rendelöje címét és rendelési idejét tudom leinformálni.

Daniella - Luca: Babaszoba nincs. Egyenlöre velünk lesz. Ha elkészül a kiságy, majd küldök képet, de még darabokban van. Az enyém volt. Elö van készítve, már csak össze kéne rakni.
Nst-t múlt héten kezdtem. Minden csütörtökön megyek. Természetesen ezt is kétszer kellett elkezdeni, mert a kis izgága elment a helyéröl. Persze ez már nálunk megszokott.

Köszönöm a tel.számokat, mindenkit értesíteni fogok.

Puszi

Kép


Kép
tina84
 
 


Wpetra!
Törvényileg 3kell meg csinálni aztán lehet a lombik!Bizzunk benne ez sikerülni fog!
Nagyon szépek a képek a babokról!Nagyon igaza van a párodnak.Meg a vegyestüzelési kazán sokkal melegebet ad mint a gáz.Nálunk mind a 2van.de télen a vegyessel fütünk.Majd jövök megyek az orvoshoz idöpontra!Puszi mindenkinek!

Kép
rózsa11
 
 


Sziasztok Lányok!

Egyszer nem jövök 1 hétig, és alig győzök visszaolvasni! Máskor 1 hónap alatt nem írtok ennyit! De örülök, ebből gondolom, hogy jó az oldal:)
Voltunk Tatabányán anyánál pár napot, haza felé beugrottunk Petráékhoz! Petrám, a süti nagyon finom volt:) Köszi szépen! Hazafelé majdnem kipurcantunk. Utána meg mentünk Sárvárra!

Rózsa! Köszönöm az sms-t! Jól megnőtt a kiskutyád! Nagyon szép lett!

Niki! Igaza van Leszának, Amélia egy csoda! Hihetetlen milyen szép és már menni is próbálgat! Nagyon ügyes :)

Laar! Jót nevettem a vadász történeteden :) Hozzánk is jönnek befelé mindenféle élőlények, úgyhogy mi is vadászunk! Nagyon tetszik Mírácska képe, amit feltöltöttél, gyönyörű szemei vannak :) Meg amúgy az egész csajszika nagyon szép! Igazi kis hölgy :) Ákos nincs annyira oda a tükörért, de azért egy ideig elnézegeti! Sajnálom, hogy belázasodott a szuri után:(

Lesza! Gyorsan belejössz, ne aggódj! Bár biztos sokkal nehezebb, így hogy anyukád hazament. Ákosod jó sokat változott! Nagyon édes:) Mekkora most?

Petra! Jó volt látni titeket :) Flóra és Kornélka is tündériek:) Hazafelé, a 81-esen, azt hittem ott maradunk! Úgy akart egy marha megelőzni minket, hogy szemben jöttek. Nem sokon múlt! Aki szemben jött, ott maradtak a féknyomai! Én meg úgy elkezdtem remegni, hogy van ott egy kamion parkoló, és kb. 30-cal gurultam be. Nem tudtam kiszállni sem a kocsiból. Kb. 2 perc volt mire a billentyűzárat kikapcsoltam a telefonon, aztán hívtam apát, hogy jöjjenek el értünk. Volt lefejt tejem, azt ette Ákos a parkolóban, miután meg mertem fogni. Elég későn értünk haza, de hazaértünk:) Nagyon édes Flóra ebben a ruhában! Ezt mondtad, mikor ott voltunk?

Daniella! Örülök, hogy Alexa elkezdett hízni :) Csináltunk Sárváron képeket, majd küldök, látszanak rajta Ákos hurkái:) Nagyon édes Lexi baba :)

Szilvi! Sajnálom, hogy megjött! Remélem a következő hónapban már nem fog!

Etna! Szerintem nagyon jó lett a keresztelős meghívótok! Nem tudom minek akadékoskodnak mindenhol a keresztelő miatt! Gratulálok a 2 fogacskához:) Megnéztem a kisfilmet, hát drágám ennek a gyereknek a szeme se áll jól… Sok gondod lesz vele :) Imádnivaló!

Luca! Látom tetszett a nagyfiúnak a szülinapja! Nagyon szép kisfiatok van:) Írj, hogy mi van Gergővel, nagyon drukkolok nekik!

Böbe! Nagyon rég hallottunk rólad! Sajnálom, hogy nem sikerült elsőre a baba, de nagyon gondolunk majd rád, legközelebb biztos összejön!

Majd még jövök ha tudok, de Ákos szörnyen keservesen sír :(
Ja, nem is írtam még azt hiszem, hatalmas krokodil könnyei vannak:)
Puszika!

kiru84
 
 


Sziasztok!

Petra kérdezted, hogy csinálom a formát. Mindenféle (macit,cicát,telefont,könyvet,lepkét,virágot,) formát megrajzolok, majd kivágok kartonból. A piskótát megsütöm, ráteszem a formát, körbevágom. Töltöm valamilyen krémmel, és végül a tetejét kidíszítem. Nem nagy tudomány, csak türelem kell hozzá. Foci labdát is csináltam már természetesen azt élethűen, mintha labda lenne. Sajna nincs meg róla a kép, mert elszállt az előző gépünk, és minden abban volt.

Rózsa, Arte sajnálom, hogy csatlakoztatok hozzám mensi ügyben. De nem adjuk fel!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszika mindenkinek
szilvi09
 
 


Sziasztok!

Tina nagyon jó állapotban van szerintem is a babakocsi. Mennyiért sikerült beszerezni és hol?

Tudom,hogy nem ide tartozik, de valakinek van valami jó ötlete,hogy mit főzzek ma?? Vagy hogy Ti mit fogtok főzni?

Puszi
szilvi09
 
 


Sziasztok!

Sajnálom akinek megjött! :cry:

Swidi még a nőiportálon keresett minket írtam neki, hogy hol talál meg remélem ide talál!

Petra köszi :) Voltunk sokat együtt volt pé is remélem most már össze fog jönni!
Flóra nagyon aranyos abban a kis szoknyában!

Bibócska mindjárt szeptember!!

Vasikáé mikor lesz a kövi lombik??

Remélem mindenki jól van!

Én ma szilva lekvárt főzők! Ja az ebéd sült kacsa lesz meg káposzta hozzá sült krumplival!!

Velem semmi különös várakozok közben dolgozok!

Tényleg a nevem mellé, hogy lehet képet felrakni! S.O.S!!

Puszi! :lol: Kép
grácus
 
 


Szia Szilvi!

20.000-ért vettük. Pápán van egy bolt, ahol használt és új cuccok is vannak.

Puszi

Kép


Kép
tina84
 
 


Küldtem pár képet nektek a nyaralásról!
Petra, neked a bébihordozósakat is elküldtem!
Puszika

kiru84
 
 



Folyt.:

Etna! Ne aggódj amiatt, hogy nem mászik Botika! Nem hinném, hogy ettől függ a diszlexia!
Arte! Sajnálom, hogy megjött!
Lesza! Ügyes volt Ákos baba :) Így is kell! Mindenkit lepisilt már Ákosom is!
Petra! Hogy sikerült a grill party?
Tina! Nagyon tetszik a babakocsitok!
Grácus! Örülök a tüszőcskéknek, remélem valamelyik(ek)ből nemsokára manócska lesz:)

A nyaralásunk úgy indult, hogy lefoglaltattam 3 szobát, és az egyikbe kértem rácsoságyat. Mondták, hogy minden rendben, el van intézve! Na, ehhez képest, csak 2 szoba volt, és kiságy nem. De aztán valahogy megoldották, mert v.ki visszamondta, utazóágyat pedig vittünk magunkkal. Teltház volt egyébként. Szombaton értünk oda, motoros találkozó volt, a lidl parkolóban. Szóval minden behallatszott. Szegény Ákosom egy párszor nagyon megijedt és sírt. Van ott egy arborétum, oda mentünk sétálni. A fák elég jól felfogták a hangot, úgyhogy ott el is aludt a manócska!
A fürdő nagyon tetszett, meg a város is szép. Az első napot leszámítva, nagyon jól éreztük magunkat! Nagyon gyorsan elszaladt az idő sajnos!
Ákos nagyon ügyesen jól viselkedett. Csak nagyon el lett kényeztetve, úgyhogy most apa szórakoztatja! Nem hajlandó ellenni egyedül, pedig eddig olyan ügyes volt!

Megyek ebédelek valamit, amíg apa játszik!
Puszika mindenkinek

kiru84
 
 


Sziasztok!

Tina nagyon jó a babakocsi és nagyon jó áron vetétek!

Kiru, Petra nagyon szépek ezek a gyerekek! :lol:

Puszi! Kép
grácus
 
 


Sziasztok!

Etna!Sztem sem kell ez miatt aggódnod, de ha nem nyugtatunk meg akkor vidd el tornára, a bnőm is azt csinálja, azt mondta h lehet h már az első alkalom segít asszem csütörtökön mennek, ha érdekel akkor majd leírom, hogy mi volt.

Kiru!
Kösznöm a képeket.
Nagyon édes a kis fickó.

Csajszik!
Köszönjük a bókokat.:)

Ez a lány egyfolytában forgolódik az ágyban, megy körbe mint a ringlispil(nem tom hogyan kell írni:))sztetek nyugtalanul alszik és azért, vagy?
Olyan édes egyolytában mosolyog.Ma a kaját is megszakította többször is hogy dobjon nekem egy két mosolyt, ilyen még nem volt, mert ha kajáról van szó, akkor nagyon komoly.Azt az egyet nem szabad elviccelődni.

Na megyek ma még nem csináltam smmit, délután meg megyünk tapétát, csempét nézni a házba.

pusza mindenkinek

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Grácus drukkolok Nektek, hogy sikerüljön.

Tina azt a pénzt szerintem nagyon megérte a babakocsi. Legyen sok örömötök benne.

Puszika
Szilvi
szilvi09
 
 


Sziasztok!

Kiru, ez a kep nagyon szuper, mintha egy magazinbol vagtad volna ki:)

Petram, tok jo, hogy a haznal fogsz fozni. Biztos elvezni fogod. Amugy a szigorert nem vethet meg senki. Tokeletesen csinalltad amit a KOrnelka uvegevel csinalltal. Persze nehez, persze faj a szived, de erte csinallod, nm magadert. Ugyhogy le a kalappal, enis hagyom Esztert neha sirni egy kicsit, mert soxor kenyeskedik, nemis jon konny, csak nyekereg. Remeljuk jol csinalljuk:) Puszi a manoknak!

Lucam, rolam sem szakad le Eszter. Pont igy masizk utannam, szoval nem vagyok egyedul 3an vagyunk. Nagyon nehez igy mindent megcsinallni. En ugy mosogatok, hogy Eszter all mellettem, es rangatja a gatyamat kozben Anya..Anya...es persze hiaba mondom, hogy mindjart kesz, de vegig rangat. KOzben ha megunja elmegy az o fiokjaig a konyhaszekrenyben van egy o fiokja, de az mar unalmas, es inkabb visszajon, ha kozben fenekre huppa, akkor ujra nyekereg, de nm sir...szoval kaosz. Remelem hamar abbahagyja. BIztatnak, hogy nemsoka egyedul megy, csak latnam mar... :) IGy ha ujra babat varnek meg nehezebb lenne 2 rokazas kozott fogni a feneket. NE felj nemsoka tul leszunk rajta. Bizakodjunk. Puszi a kis huncutnak!

ETnam draga, sajnallom hogy Boti mindennek a tetejeben meg nemis alszik. Nekem legalabb ezzel nincs bajom, mert megvan a kis ideje mikor alszik berakom az agyba, es elalszik magaban, de persze nekunk sem volt ez mindig igy, csak miota itt vagyunk, az igaz, hogy sosem olben altattam, csak ledoltem melle es ugy. Nem tudom mi a megoldas. NEkem is mindig vele kell lennem. Anyukamat nagyon szereti, nalla mindig elvan, de ugye nem mindennap vannak itt....szoval...Ezen szerintem is tul kell lenni.
Akkor varni fogunk titeket, nekunk egy hetvegere eso nap nagyon jo lenne. Aztan meglatjatok, hogy alakul, ha hetkoznap megoldjuk azt is, en tutti itthon vagyok, aztan a ferjem is eljon ebedkor, es aztan nm megy vissza ha nincs surgos dolog. Szoval szeretettel: gyertek:)

KEpzeljetek most volt a hazassagi evfordulonk tegnap (Luca, nektek is mostanaban nem?). Es itt olyan eso esett, hogy a varosban allt a viz, es lealltt az autonk. A motor tele ment vizzel, nem tudjuk mi lesz, eleg rosszkor jott ez most. De remeljuk hamar megoldodik. NAgyon rossz nelkule. KAptunk kolcson egy eleg regi autot, nagyon szokatlan...dehat kolcson lonak ne nezd a fogat ugye...Imadkozzatok legyszi, hogy megoldodjon ez.

Nah jol leterheltem mindenkit! Puszi nektek JO ejt! Es bocsi!
a.angyal88
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Csajok: Az elsö 3 hónap óta semmi bajom nem volt. Ma megint meglátogatott a kisróka. Azt hiszem már nagyon útban van a gyomrom az aprólábúnak.
Tegnap este apa elkezdte összerakni a kiságyat. Lassan lesz belölünk valami. Eddig azt mondta, túl nagy a szobánk. Mostmár úgy látja, hogy kezd összemenni. :lol:
Ma megyek nst-re, majd jelentkezem.

Puszi és szép napot mindenkinek!

Kép


Kép
tina84
 
 


Jó reggelt lányok!

Kiru!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás a kezdeti apróságot eltekintve. Várunk még képeket, amiket küldtél azok szuperek, hihetetlen mekkora ez a legény. MOndjuk Tamásom is ilyen nagy volt annyi idősen, nem is kéne csodálkozni ezen, hiszen óriásnak születtek :) Tényleg látszik a képen, hogy lassan nagyobb, mint Petra Flórája. Nem baj, hadd nőjenek csak :) Puszi Nektek!

Tina!
Egyre izgalmasabb a helyzet nálatok, lassan-lassan készülődik kifelé a legény! Majd ha meg lesz a kiságy, küldjél képet! Kitartás és írj mi volt nst-n!

Petrám!
Tesómék most újítják a házukat, ők sem köttettek be gázt. Sőt erre felénk egyre többen megbánték, iszonyat drága lett és még nincs olyan meleg tőle. Anyukámmal sem tudom mi lesz majd egyedül (most tesóék ott laknak, mivel felújítanak), nála is gáz van, de nem fogja bírni az egész házat fűteni. Valamit ki kell találnunk. Remélem bírod a tempót :) Mármint a háznál főzést illetően, nem igen tudtál jönni azóta, minden okés, ugye?
Amúgy a konyhában járókázás alapból kilőve, mert kicsi konyhám van, örülök, ha én elférek benne. :) Tamás egyenesen utálná a járókát, nincs is, de 1000%, hogy nem maradna meg benne. A kiságyba sem tudom beletenni nappal. Puszi

Etnám!
Hogy vagytok Drága? Javult a helyzet valamelyest? Nálunk a héten ötkor-fél ötkor kelünk. Nem tudom mi lett vele, ma pl. 4:40-kor mentem át, nem akart megint aludni, sírt szegényem (igaz rekedt, lehet fáj a torka, kapja a nurofent is),áthoztam magunk mellé (tudom hülyeség, meg elrontom...stb..), ahogy letettem mellém, úgy aludt fél 8-ig. Szóval nem igazán tudom mi baja lehet. Képzeld a Thomas-os könyv!!! Hát meg kell zabálnom... amikor arra megy, rábök a kis ujjával, elkezd zenélni és Tamásom ritmusra rázza magát a négykézláb előre-hátra... tündéri, kár, hogy a hülye fényképezőnk nem veszi fel a hangot, különben elküldeném :) Haláli.

Angyalom!
Akkor sorstársak vagyunk :) Viszont nálunk TAmás még nem dumál egyáltalán, pár szót mond: mámmam, tátá, cic, vau, meg ilyenek.. de anya, apa, az nem. Megállni sem tud egyedül, ha elengedem, egyszerre eldől. Nem baj, majd rájön, nem erőltetem. Pusz Nektek, mennem kell, mert már reklamál a nagyfőnök!

Kép

Kép
luca81
 
 


sziasztok csajszik!

kicsi manókám tiszta nyügi mióta megjöttünk a balcsiról, egyfolytában sír, nem lehet letenni az ágyába mert ordít, nem alszik napközben , ha el is alszik fél óra múlva keservesen felsír.Mi lehet vele?Tegnap a babakocsiban is sírt.Nem tok vele mit csinálni, cska sír sír..

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


sziasztok lányok!

most alszik boti, gyorsan jövök. hát én sem tom mi van vele, de a védőnő szerint 4 foga jön egyszerre, nem lehet másról szó. borzalmas, csak így tudnám jellemezni a helyzetet. képzeljétek, lucának már írtam sms-ben, mivel szegényt két nap késéssel tudtam felköszönteni, hogy tiszta zizi a gyerek. ott ültem mellette az ágyon, ledobta a játékot és én lehajoltam érte, mire visszahajoltam már a gyerek fejjel előre esett, jó nagy pukli lett a fején. esélyem nem volt elkapni. :roll: pont az ágyról a parkettára :twisted:
lehet, hogy már a fáradtságtól nem müködnek a refelexeim :?:

petrám!
köszi szépen az ötleteket, de kölcsön adom botit egy hétre. szerintem imát mondasz, hogy kornélka milyen jó gyerek :lol: igazad van mindenben, de sajnos ez az én elkapatott ördögfiókámmal nem kivitelezhető. hagyom sírni fél órát, utána úgy felidegesíti magát, hogy alig kap levegőt, már néha azt hiszem idegronyó a gyerek. de sajnos rajtam kívül mindenki kényezteti. apja ritkán van itthon, mindent megenged neki, nagy szíve és lelke van, imádja a fiát, még csak rá sem kiabál. virágföldet ássa, távirányítót dobál, telefont nyomkod, meg mindent, amit én nem engedek. mama, papa, soha nem engedi sírni, napokig emlegetik, ha én rászólok a gyerekre. persze, mert az a kis sunyi tudja, hogy ha én rászólok, akkkor sírni kell, mama, papa és apa ugranak. az ölükben már vigyorog. mindent elkövet, hogy ölben legyen. utána meg én szívok! semmilyen játéka nem érdekli, vettünk neki habtapit, most azt tépi szét. norbi szerint kevés játéka van, hát egy bölcsödét megtöltene, de neki mindig az kell, ami a másé.

luca!
tényleg dupla annyi időben tellik nekünk minden, mint másnak, mert ott lógnak rájtunk a pasik, tomi és boti személyében. elmondhatjuk, hogy csüngenek rajtunk a férfiak. de rólam szakad a víz, mire kisikálom a fürdőszobát, wc-t, mert másodpercenkét kell játékot adni boti kezébe. végső esetben marad a komp, akkor elvan egy ideig. örülök, hogy tetszik a kis tomasnak a thomas.

ma jöttek lakástnézni, szégyen, de még fel sem volt időm mosni. amit boti mostanában müvel, az több, mint sok. mászni még mindig semmi. hason nem szeret lenni. tök stabilan ül, már simán ott lehetne hagyni, de mászni semmi.


laar!
mindenképp érdekel a torna, sajnos, ahol én néztem, az horribilis összeg. ha van időd leírnád nekem. köszi! vagy, ha a barátnőd meg tudná kérdezni, hogy mit javasolnak, pesten hova hordjam botit azt megköszönném. tényleg nem akarom kihagyni a mászást, lassan már esedékes lenne az ideje, 8 hós kórban az átlag mászik. azért vettük neki a habtapit, hátha azon mászik ,de nem! szétszedi a puzzle darabokat belőle és azt rágja, ha megtartom a lábát hátul, akkor kicsit kúszik. de nem áll meg mászó pózban. köszi előre is.

szilvi!
majdnem öngyilkos lettem, mikor megláttam a tortát, hogy én nem ehetek belőle. én ha fegyvert tartanának a fejemhez, akkor sem tunék ilyen szépet csinálni. ehhez tehetség is kell. sajnos és egy egyenes vonalat sem tudok szépen rajzolni. majd megyek hozzád korrepetálásra.

grácus!
jó, hogy jöttél, már akartam írni neked, hogy itt vagyunk. képet a profilodban tudsz felrakni, de le kell kicsinyíteni. azt nem tom, hogy kell, de az avator alatt tudsz választani a meglévők között. vonalzót meg mindenkinél megtalálod, hogy melyik oldalon tudsz csináli. azt meg szintén a profilodba tudod beállítani az aláírás rész alatt. oda kell bemásolnod. de ajda magát lépésről lépésre.

angyal!
29-én tartod a névnapod? mondjuk az beatrix. nekünk jó a hétvége, fixáljuk le, hogy nektek mikor jó és akkor megyünk. norbi be van zsongva, hogy nézzük meg a környéket. botival úgysem lehet fürdőzni. max 1 napot.

kiru!
nagyon nagyon szép vagy te is és ákos is, irigyellek. én kb takarítónői fealing-ben nyomom. a nemalvás meglátszik rajtam. már én is csókolomot köszönnék magamnak. örülök, hogy jó volt a nyaralás.

na lányok megyek felmosni, a többieket is imádom, de nincs időm.

vasi, hol vagy? bibócska?

csók

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok Csajszik!

Végre tudok egy kicsit jönni, Alexa alszik. Folyamatosan forgolódik a hasára, vissza nem mindig megy neki még, ilyenkor nyüsszög, segítek neki, visszafordítom. De úgy se jó, újból hasra fordul és kezdődik előlről az egész. :D Ez a napi műsor mostanában. Alvás közben is sokszor hasra fordul és úgy is marad, pedig eddig mindig háton aludt. Most már napok óta, mikor bemegyek hozzá reggel, hason van. Az alvókája még mindig nagyon jó, ma reggel is negyed 10-kor keltettem szopi miatt, aztán még vissza aludt negyed 1-ig. Amikor hason van, feltolja a kis fenekét az ég felé, felhúzza a lábacskáit és próbál haladni előre. Olyan édes. Valamennyit sikerül is neki. Amúgy egy kis vigyori egész nap.

Kiru: Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok! És, hogy Ákos baba is jól viselte a kimozdulást. Nagyon jó a hordozós kép, amit feltettél ide és a többi fotót is köszönöm szépen! Nagyot nőtt Ákos és olyan szép kisfiú, olyan értelmes tekintete van, a vigyorgós képeken meg nagyon kis huncut!
A hazafelé úton, ami történt veletek, az nagyon dúrva, tuti én is halálra rémültem volna. :( Borzasztó egyébként a magyar közlekedési morál! Még jó, hogy nem esett semmi bajotok, ez a legfontosabb!

Laar: Míránál szerintem is egy reflex lehet az, ahogy próbál álldogálni, Alexa is szokott ilyet csinálni. Egyébként képzeld el, unokatesómék kisfia anno 4 hósan felállt! Ez azért nagyon ritka mondjuk. Nem tudom, mitől lehet ma nyügi Míra,talán a melegtől vagy a frontoktól, sajna a babáknál sem egyformák a napok, mint ahogy nálunk sem.

Etna: Szegény, nem irigyellek. Nem lehet egyszerű így Botival, a háztartással, mindennel együtt. Pihenés az gondolom nem nagyon van. Éjjel alszik Boti vagy ébred néhányszor?

Szilvi: Nagyon szép a torta, igazán ügyi vagy! Nekem abszolút semmi érzékem az ilyesmihez sajna. Biztos finom lehetett.

Tina: Nagyon jó lesz a babakocsitok! Pár hét és a karjaidban tarthatod a kisfiadat. Hamar elmegy ám az idő, majd meglátod.

Grácus: Gratulálok a tüszőkhöz, olyan jó lenne, ha 2 hét múlva pozitívat tesztelnél!!! Szorítok!

Petra: Hogy vagytok, mi újság veletek?

Angyal: Boldog házassági évfordulót kívánok nektek így utólag is! A miénk 25-én lesz. A második. Sajnálom a kocsitokat, remélem, meg tudják csinálni! Ilyen nagy eső volt felétek? Nem semmi! Mondjuk pár hete nálunk si volt egy óriási zuhé, amikor lépcsőházak áztak be a városba stb. Eszterke hogy van?

Luca: Köszi a szülinapi képeket! gyönyörűszép volt Tamás tortája! Gondolom, neki is tetszett!

Arte, Vasikáé, Bibócska: Merre vagytok?

Na ezt elküldöm, amíg el nem száll.

Kép

Kép
daniellla
 
 


Picit változtattam a vonalzón és azt próbálom....

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok!

Kicsit fáradt vagyok! Nem ekkora konyhához vagyok szokva!! :D Kicsit változtatnom kell a szekrények elrendezésén, de ez legyen a legkevesebb! Kijelenthetem, hogy mindkét nap nagyon finomat főztem a fiúknak és nagyon dijjazták!

Egyébként én is úgy vagyok, hogy nem tudom mi lőtte a gyerekeimt?! Egyik sem alszik napközben. Flóra, ha el is bóbiskol nem alszik többet 20-30 percnél. Újabban 2 óránként eszik, és állandóan nyöszörög. Kornélkám, pedig rosszabb mint valaha!!! Szóval kivagyok!! Flórának szerintem a fogzás lehet a ludas, mert keservesen sír, és csak cicin alszik el! Az nem hiszem, hogy kevés lenne neki a tej, mert mindig hamar jóllakik, és éjjel is úgyanúgy alszik mint eddig. Szóval, csak a fogára gyanakodhatok!! Most néhány napja sikerült neki hasra fordulni, és egyszer vissza is(mert a keze a hasa alatt maradt). Oldalt fekve nagyon elvan. Valamelyik nap nézegettem azt a könyvecskét, amit a Kornélkáról írogadtam 4-5 hónapos koráig, és képzeljétek!! Ő mindent egy hónappal előbb kezdett mint a Flóra, kivéve a fogzást!! 9 hónaposan jött ki az első foga, remélem, Flóránál addig azért nem húzódik el, főleg, hogy most elég nyügöske tőle! DE ezzel meg az a bibi, hogy akkor éjjel is csesztetni-e kellene!! Szóval fingom nincs mi lehet!! Biztos az idő!! :D:D

Olvastam egy történetet az iwiwen, be is teszem nektek, ha gondoljátok nézzétek meg a kisfilmet is a linken! Nagyon szívszórító, én végig bőgtem, és nem győztem hálálkodni a jó Istennek, hogy mindkét gyerekem makk egészséges!!


"Sziasztok!
Most, hogy sokan lázasan külditek a körüziket, arra kérnék mindenkit, hogy ezt is ugyanilyen lázasan továbbítsátok! Talán több értelme is lesz… remélhetőleg!
Sajnos, nem az első, és nem is az utolsó alkalommal segítségre lenne szüksége egy másfél éves beteg kisfiúnak. Nem kéregetéssel, csupán egy egyszerű mindennapi mozdulattal segíthetsz neki!!! Ne dobd ki az üdítős, ásványvizes stb kupakokat!Minden kupak megfelel ami műanyag. Sok kicsi sokra megy alapon, gyűjtsétek neki! Ez nem kerül senkinek semmibe. Csupán csak annyi, hogy nem a kukát célzod meg, hanem félrerakod valahova.
Az összegyűjtött kupakokat le lehet adni:
Zámolyon a Csalogány utca 11-be vagy
Csákberényben a Dózsa utca 24-be.vagy
Székesfehérvár Cserepes Köz.1. 1/7.vagy
Aba Bercsényi utca 141.
Bakonycsernye Rózsa utca 21-be. Segítségeteket köszönjük!
Kis film a kicsiről: http://www.youtube.com/watch?v=QrPHvzHSnv0"

Lucám! Sajnálom, hogy egyik ötletemet sem tudod hasznosítani! Ti nem akartok Anyukádhoz költözni?? Vagy erre még nem gondoltatok?? Kiadni a lakást és neki is jobb lenne, és nektek is! Egyébként anyósom akar venni egy vegyes tűzelésű kazánt, de eddig úgy néz ki a helyzet, hogy ez jócskán belecsúszik a télbe! Puszi!

Etnám! Nem hinném, hogy Botid rosszabb lenne, mint a Kornélka! De 3-4 éves korára elérheti ezt a szintet!! Egyébként ez a csibészség szerintem minden gyerkőcben benne van, és ki is használják!! A Kornélka is ilyen volt. Nem szoktad mondani a párodnak és a nagyszülöknek, hogy legyenek következetesek, ha te valamire nemet mondasz, akkor mondjanak ők is?? Én hiába mondtam mindenkinek! Egyedül nevelőapán tartotta magát ahhoz amit mondtam, és rá hallgat is a gyerek, anyósom, a párom és néha anyám is engedett neki, most pedig isszák a levét! És én is!! Ma megint 20x csaptam rá a seggére vagy a kezére!! A kőművesünk csavarta volna vissza az ásványvízre a kupakot erre kivette a kezéből és kiburította a konyhában a földre! Na akkor elborult az agyam rendesen!! Meg egyéb hasonló finomságok! Felemelte múltkor a Flórát! Majdnem kinyomta a szemét, nyulkál a szájjába és stb... Szóval rohadtul résen kell lennem/lennünk! Fel a fejjel! Lesz még rosszabb is, csak akkor már tudni fogod, mit csináj!! Nagyon irigyellek, hogy mész Angyalékhoz!! Nem férek bele az egyik bőröndbe?? :D:D Puszi!! Kitartás!! Szoktál neki énekelni?? Nem köti le a gyerek zene?? Simi manó világa?! (ajánlom mindenkinek!! NAgyon jó!!)

Elküldöm és folytatom!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Kiru! Drágám! Levert a víz amikor olvastam, hogy mi volt haza felé!! Hát nem semmi! Látod! Mondtam én, hogy veszélyes ez a tetves 81-es! Szerencse, hogy nem lett semmi bajotok!! MEg is zavarodtam volna!! Hát még az Urad! Köszönöm a csokit! Sajna, csak nekem izlik! A Kornélka azt mondta, hogy "csak kicsit ízlik". Nem tudom mi van vele mostanság! Nem eszi meg a lila csokikat, pedig eddig nagyon ímádta!! MÉg van ám belőle!! Az uram még nem fedezte fel!! :D Örülök, hogy tetszett Sárvár! Melyik szállodában voltatok?? Az arborétum is nagyon szép, mi jó 2 órát elvoltunk ott, mire körbe mentünk!:D Köszönöm a képeket! Már egyszer lementettem őket, de valami baja volt a kép megjelenítőmnek vele, úgyhogy most újra lementettem! Remélem, most már nincs baja vele!! NAgyon édes Ákos!! Imádom a szemeit!! NAgyon gyönyörüek!! Puszilom is a vejkómat!! :D

Daniella! SEmmi különös nincs velünk! Minden percemet a háznál töltöttem eddig a héten. Ma kicsit korábban eljöttünk, mert nem bírtam a Kornélkával, és már 2x világgá indult, gondoltam akkor induljon haza felé! :D Korábban is fejezték ma be a fiúcskák a munkát, így már nem volt rám szükség. Flóráról az előbb írtam, mi a helyzet, nem túl fényes, most is elkezdte a magas hangján tudatni, hogy ő biza megunta a banánt!! :D Nálatok mi újság? Ház szépül már?? Majd holnap csinálok képet és küldök! most tök szép lett, hogy nem a tégla látszik, hanem hófehér!! Puszi!!

Laar! Sajnálom, hogy Míra sem tud aludni! NEm lehet, hogy még nem zökkent vissza?? Lehet, hogy frontérzékeny, és azért nem alszik rendesen! Éjjel jól alszik?? Puszi!!

Tina! Szuperjó a babakocsi! És az ára is! Várjuk a kiságyról a képet!! Puszi!!

Rózsa! Arte! Bibócska! Merre jártok?? Igaz Bibócska írt a portálra, hogy itt még "eltéved" és azért nem jön sűrűn, de reméljük megszokja és jön!

Swidit is várjuk! Remélem, ide talál!!

Most mennem kell drágáim! A cumival sem frankó a dolog! Puszi mindenkinek!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Jelentkezem!

Élek és hervadok....
Teljesen időhiányban és eltolódásban szenvedek, ezt majd részletezem... mindig olvaslak bennetek de válaszolni nics időm, majd jövő héten....

Ezeke az utolsó napjaink a munkahelyen és nagyon nehéz, meg az építkezés, meg a holnapi osztálytali, meg a szombati kaposvári esküvő.... bele sem merek gondolni mi lesz velem vasárnap...

legyetek jók és vidámak mihelyst tudok regényt írok


Pusz-ousz

Kép
Kép
arte
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyorsan azt akarom írni, hogy jövő héten anyukám szabin lesz, így tud vigyázni a Manóra. Tehát lesz időm végre valahára megcsinálni a babatablót! Mert ugye szégyen gyalázat, hogy már mekkora a három baba és még mindig nem kerültek rá. Szóval kérek mindenkit, aki szeretne másik képet a tablóra, az küldje mailben!!! Köszi-köszi! Aztán ha kész lesz, fel tudom tenni ide is :) Csak adjatok ötletet milyen más címe legyen, mert a Nőiportálos nem maradhat :wink:

Petrám még hamar Neked írok, aztán megyünk szunyálni, mert ahogy írtam reggel, mostanság korán van ébresztő. Szóval anyukámhoz nem szeretnénk költözni, annak idején alig vártuk, hogy tudjunk lakást venni és külön életet élni. Imádjuk anyukémat, Ő is minket, ilyen téren nincs gond. De nem szeretnénk együtt lakni, jobb így külön, "azt csinálunk amit akarunk". Nem mintha Ő bármibe is beleszólna, de tényleg nagyon szerettünk volna külön lakást, és sikerült elérni, maradunk is itt. Úgy is nagyon sokat vagyunk nála, hétvégén szinte csak aludni járunk haza, így neki is gyorsabban megy az idő. Meg tesóék még ott laknak, nincs egyedül. Bár ez nem tart örökké, hamarosan beindul a meló náluk és hipp-hopp végeznek.
Ügyes vagy, hogy ilyen finiket főztél. a férfiak imádják a hasukat .Puszi

Angyalom!
Elfelejtettem írni, hogy igen, nekünk is most volt házassági évfordulónk. Én finom vacsit rittyentettem az uramnak, Ő pedig meglepett egy csodás virággal.

Laar!
Mírácskával lehet az van, mint Ákossal: el lettek kényeztetve a balcsin és most ennek a levét isszátok. TAlán visszatér a rend, tudom könnyű mondani, mikor az ember szive megszakad, ha sír. Az én Törpém már nagyon rekedt, mert a napokban olyan sírós, hogy elment a hangja is. Alig tudom megvigasztalni, hiába veszem fel, hiába szeretgetem, csak sír.. nem tudom mi lehet vele :( Ma már jobb volt, talán alakul a helyzet.

Puszi mindenkinek, jó éjt, megyek aludni.

Kép

Kép
luca81
 
 


Ja igen! azt még persze elfelejtettem, hogy írjátok meg légyszi a három baba születési dátumát, mert elkevertem őket. Talán május 23. van közte? Nem tudom, most már tényleg felírom majd. JÓ éjt

Kép

Kép
luca81
 
 


Jó reggelt Lányok!

Köszönöm szépen mindenkinek a bókokat :)

Laar! Ákos is egyfolytában tekereg :) Sose úgy veszem ki, mint ahogy beraktam. Általában teljesen megfordul, de valamikor csak keresztben fekszik. És a nyaralás óta ő is háborog! Tegnap már jobb volt a helyzet szerencsére! Időváltozások is vannak, meg nem tudom nektek hogy telt a nyaralás, mennyit volt kézben vagy foglalkozva vele, de vissza kell zökkenniük nekik is. Pár nap múlva biztos visszaáll!

Etna! Olyan jó, hogy találkoztok Angyalkával! Tessék képeket csinálni majd, és küldjetek! Villámgyors lehet Boti, ha ennyit ugrál! Szegényke :( Nem hiszem hogy a reflexeiddel lenne gond!

Tina! A vége felé én is elkezdtem megint rókázni! De már nincs sok :) Ebben az a jobb, hogy tudod, hogy nemsokára vége:) Az elején csak reménykedik az ember!

Luca! A hasonló korú babák, mind jóval kisebbek Ákosnál, de biztos ti is így voltatok vele Tamással! A ruhákat amiket kinő, adom át a szomszédba Mátékának. 1 hét van köztük, és több mint 1 kg, úgyhogy pont jók rá! Ők nem akarnak kistestvért, úgyhogy ideadták azokat a ruhákat, amiket kinőtt, hogy majd nekünk jók lesznek 1-2 év múlva, ezért adjuk mi is oda, aztán együtt jönnek vissza a ruhák:) Remélem hamar meggyógyul a kis vigyorid! Ákos született május 23-án, majd küldök képet emailben! Szerintem elég a BABATABLÓ felirat, de ahogy gondolod! Mindenhogy jó lesz!

Daniellla! Lexi baba nagyon ügyes, hogy már most próbálkozik az előre haladással! Na, most majdnem megkérdeztem, hogy mennyi idős is ő, de olyan jók ezek a vonalzók :)

Petra! A Wolfban voltunk mi is Sárváron! Látod, mindig befürdök azzal amit viszek neked. Na nem baj, ha legalább neked ízlik, az jó :) Azóta nem is vezettem, mióta tőletek jöttem haza. Tegnap apa úgy döntött, hogy akkor fogok, nehogy baj legyen és ne merjek többet, de szerencsére nem volt semmi gondom vele:) Nem riadtam el a vezetéstől!

Lányok, Lilatündérnek, Felhőtáncosnak meg nem tudom még hírtelen ki volt régen, szólt valaki? Hátha tudnának írni ők is. Viragaval mi van?


Swidi! Nagyon jók a szülinapos képeitek, nagyon cukorfalat Alex :) Te megtaláltál minket?

Valamit elfelejtek, de nem tudom mi :?
Ha eszembe jut, majd jövök!

Puszika mindenkinek!

kiru84
 
 


Még akartam kérdezni, hogy ti nem kaptatok 2-3 hónapos korban beutalót vérvételre meg pisi gyűjtő zacsit? Mire kellenek ezek? Nem akarom, hogy megint megszúrják szegény pici drágámat :(

kiru84
 
 


Szia Kiru!

Mi nem kaptunk ilyet, de minek ez? A pisi gyűjtő zacsitól nem kell félni, fiúknál sima ügy, Tamás is tök hamar belepisilt, mikor kétszer kellett neki. (a vesevezeték gondja miatt) De vérvétel minek?? Ez biztos? Már kaptál is ilyeneket?
Tamás ugyanilyen nagy volt, a vele egy idős társainál sokkal nagyobb. Most viszont már átlagos, nem mondaná meg senki, hogy milyen nagynak született. Sőt van olyan egyidős srác, aki már 13 kg!!! Tamás 10,5 volt legutóbb.
Na mennem is kell, mert megint műsor van. Puszi

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok Csajok!

Tegnap ismét fogászat. Nem ragozom, a vége az lett 3 hét után, hogy kihúzták. Most nagyon szenvedek. Sajna ez mindig így volt nálam. Nagyon nagy és hosszú fogaim vannak. A szájsebész el volt képedve, hogy hogy lehet ekkora foga valakinek. Jól megszenvedtük mind a ketten. Remélem már elmúlik.

Ja, majd el felejtettem. A férjem befizetett nekünk egy nyaralásra, és szombaton indulunk. Hogy hová, azt nem tudom, csak tegnap tudtam meg, hogy megyünk, és meglepi, hogy hová. Csak a fogam helye helyre jöjjön addigra!!! Azt mondta az én kis drágám, hogy nászútra megyünk, hátha már egy pöttyel a pocakomban jövünk haza. Szorítsatok nagyon nekem, hogy összejöjjön.

Sok puszi a babáknak és nektek. Hiányozni fogtok egy hétig.

Szilvi
szilvi09
 
 


Vegre!!!!!!!!!!!!

SZIASZTOK CSAJSZLIK!
Hu na vegre itt vagyok kicsit tulbonyolitottam de sikerult! :lol:
Hog vagytok meg vissza olvasni nem volt idom de igyekszem,
Mit a kepeken lathattatok meg volt az elso szulinap!
2 fogunk van ,78 cm es 9800dkg. Tegnap voltunk orovsnap kaptunk 3 oltast egy mumsz egy baranyhimlo es egy rendes himlo elleni oltast.
2 honap uta vege kiegyeztunk apaval egy jo gyerekules mellett!
Ugyhogy tegnap megvettuk.
Egy tuti apaval nallunk elmenni vasarolni tul korulmenyes!
meg ismerkedem az oldalal, de igyekszem jonni amint a pici fiam engedi!
swidi1
 
 


hogy es hol lehet ezt a vonalzo izet beallitani ,megtalani???????
swidi1
 
 


Sziasztok!

Gyors néhány szót mert újra hulla vagyok és még nem vacsiztam... (na nem is olyan nagy baj, mert kezd újra nőni a hasikám, asszem ideje elkezdeni a mozgást! :P)

Nem tudtam képet készíteni a házról talán majd holnap. Nem sokára kész a hungarocellezés.

Swidi! Örülök, hogy újra köztünk vagy!!

Kiru! Én anno mindenkinek küldtem emailt, hogy hol vagyunk megtalálthatóak, még Felhőtáncosnak és Lilatündérnek is! De újabban Felhőtáncostól mindig jön vissza hiba üzi megtelt a postafiókja! Nem tudom mi lehet velük... :( hiányoznak!! :(
A csokival én jártam jól, anno a gyümikkel pedig a fiúk! :D

Lucám! Teljesen megértelek!! Én is mennék már anyós nyakáról, igaz nálunk sok a súrlódás is. KÉpzeld ma meglepett! Vett nekem a konyhába néhány apróságot! Csak lestem...

Szilvi! Jó nyaralást és nagyon, de nagyon drukkolok, hogy összejöjjön a kicsike!! Aztán várjuk majd az élmény beszámolót!! Bocsi, hogy még nem küldtem a receptet, de csak ilyenkor tudok ide kerülni, majd talán vasárnap összekapom magam és küldöm! ígérem, előbb utóbb odaér!!

Most megyek, drágáim! Jók legyetek!! Amint tudok, jövök!! Puszi mindenkinek!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk.

Kiru: Nemrég nekünk is kellett ilyen pisigyűjtő zacskóba összegyűjteni Alexa vizeletét, amikor be kellett vinnünk az ÁNTSZ-be. Kislánynál szerintem nehezebb ez a mutatvány, fiúnál egyszerűbb, mert beledugod a kis fütyijét és oda fogod neki a zacskót, amíg nem pisil. Alexánál egyébként szerencsére nagyon gyorsan ment a dolog, oda tettem neki a zacsit, pár perc és belepisilt. :D Nem mondták nektek, hogy miért kell ez Ákosnak? Mert nekünk alapból nem kellett volna, csak amikor kivizsgálták a múltkor.

Szilvi: Nagyon sajnálom a fogadat. :( Sajnos a párom is ezzel szenved napok óta, valamelyik éjjel szinte semmit sem aludt, nappal pedig cataflam-okon élt. Alul van egy rossz foga, amit vagy kihúznak vagy gyökérkezelés lesz a vége, hétfőn eldől, akkorra van bejelentkezve a fogorvosunkhoz. Jobbulást neked!

Mi ma egész nap jöttünk-mentünk a városban, néztünk Alexának gatyót, voltunk a Praktikerben, sétáltunk stb.
Holnapra jó meleget mondanak, úgyhogy valószínűleg családilag kimegyünk a Balatonra, már alig várom!!! Ki kell használni itt a nyár utolsó napjait.

Mindenkinek nagyon szép 7végét kívánok, pussz!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Jó estét lányok!

Mi is fürcsizni megyünk holnap Lipótra, már nagyon várjuk. Ma pedig kimenőm volt este, most jöttem haza, a szomszéd faluban voltunk anyuval, meg hugimmal Apostol koncerten. Nagyon tuti volt, apa pedig ügyesen elrendezte Tamást, mire hazaértem, már alukált. Tökre örülök, hogy simán ment minden, úgyis minden percben rájuk gondoltam hogyan boldogulnak :) KÉpzeljétek kedden pedig apával KETTESBEN elmegyünk Győrbe vásárolni a nyaralásra, majd anyósékhoz dunaszegre, Manóra pedig anyukám vigyáz. Izgulok mi lesz majd, de talán bír vele :) Na most megyek alukálni, mert húzós éjszakánk volt, Tamás alig akart aludni, fél 3-4-ig ültem mellette, mire nagy nehezen elaludt. Előtte fél 12-kor volt egy olyan sírás, hogy ihajjj.... nem tudtuk megint mi baja, ilyenkor arra tudunk gondolni, hogy rosszat álmodik, vagy megijed valamitől.
Puszi Mindenkinek, jó éjt, és további kellemes hétvégét, holnap este jövök!

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok csajszik!

Én is csak bekukkantok, mert hulla vok és még nem is fürcsiztem.

Szilvi,ez igen...néha én is vágyom ilyen meglepire, érezzétek jól magatokat, egymást:)

Kiru!
Mi sem kaptunk ilyet, de még kaphatunk..
Daniellának igaza van, fiúknál egyszerűbb ez a dolog..nem tom miért kellhet.
A nyaraláson egyszer sem volt kézben a pici csak amikor fürdettem büfiztettem és ki be rakosgattam a kocsiból..áltban a babakocsiban volt, mert a teraszon kajáltunk, meg a szobában az utazóágyban.
Mondjuk elég sokat sétáltunk, meg foglalakoztunk vele, uh biztos azt hiányolja, meg a levegő is más..de már talán jobb a helyzet.

Etna!
Még nem sikerült a bnőmmel beszélni a tornáról, de amint dumcsiztunk, leírom neked.

Be akartam ma festeni a hajam, de megint nem jutott rá idő, már egy hete tervezem..az én dolgaim mindig elmaradnak:(

Na lépek csajok, kellemes hétvégét mindenkinek.

puszika, jó éjt

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Jaj Csajok, kaptam ma egy olyan gyönyörű kis verset egy ismerősömtől, amit egy anya írt a gyermekéhez, megosztom veletek:

"...Én már azóta szeretlek, mikor nem voltál más,
mint puszta gondolat,
és a csillagok lüktették az égre képzelt mosolyodat,
azután megdobbant a szíved a szívem alatt,
és én azóta a lelkemhez simítva,
magamban hordalak..."

Kép

Kép
daniellla
 
 


csajok!

nincs sajna időm, mert végre alszik boti és most aztán nekiállok mindennek, de a hírt el kell mondanom!

tegnap kapaszkodva felállt és a mási szupi hír: K Ú S Z I K ! :lol:

igaz hátrafelé, de sokan így kezdik, már mászó pózban is van néha, de akkor még inog.
:lol:
csók mindenkinek

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Swidi örülök, hogy ide találtál!! :lol:

Etna gratulálok nemsorkára már szaladni is fog! Egyik rokonunk kislánya 8 hónaposan már magától ment még a kezét sem kelett neki fogni! Az esküvőnkön már rohangált alig lehetett utól érni! :D

Rólam ma vayok pé után a 7. napon még egy hét!! Tünetet még nem érzek de még nagyon korai lenne!

Nem tudok képet felrakni hiába kicsinyitem le a kép nagyságát a fájl mérete nem változik! :cry:

Puszi mindenkinek!
grácus
 
 


Sziasztok!

Megkérdeztem a védőnőt, azt mondta, hogy a pisi a korai vese bajok kiszűrésére kell. A vér pedig csak hogy legyen egy általános vérkép eredménye a gyereknek, hogy megnézzék milyen, meg esetleg összehasonlítani a későbbi eredményekkel!

Luca! Tamással most már minden rendben van? Nem kell többet orvoshoz vinned ugye?

Szilvi! Jó nászutazást :)

Swidi! De jó, hogy ide találtál Te is! Ha visszanézed, azt hiszem az első oldalon Vasikáé írt oldalakat, ahol vonalzót tudsz készíteni. Én a mamaneten csináltam! És a profil oldalon az aláíráshoz kell beilleszteni!

Etna! Gratulálok a kúszáshoz :) Ügyes Botika 8)

Grácus! Nekem sem akart kisebb lenni, azt csináltam, hogy csak simán megnyitottam paint-ben és mentés másként, és már jó is volt. Persze miután a összezsugorítottam!

Holnap megyünk a balatonra mi is, remélem jó időnk lesz!
Puszika mindenkinek!

Még küldök egy képet a főnökről, imádom :)

Kép

kiru84
 
 


Kiru!

Köszi sikerült végre! :D

Vonalzót majd csak akkor csinálok, hogyha terhes leszek!!

Ákos baba nagyon aranyos!

Puszi! Kép
grácus
 
 


Sziasztok!
Ma megint hulla vok, dédszülőknél voltunk ma, az 50dik házasság évforduljuk volt anyáéknak meg a 22ik.a gyerek hulla, alig aludt, egyfolytában kézben volt, de azt mondták, mi más dolgom lenne, mint egész nap kézben dajkálni itthon, uh cseszték letenni, már bocsánat.
Háát mire hazaértünk meg is lett az eredménye, bekerült az ágyba és üvöltött mint a sakál szerencsére a fáradtság előbb elnyomta mielőtt idegbajt kaptam volna, mert aztán ilyenkor csinálhatok bmit..
Nagyon kiakadtam, alig ettem és keresztanyám megkérdezte csak nem fogyózok, mondom de..erre közli velem h nem látszik...nem akartam neki mondani, hogy ne b....n már fel mikor 85kg-val mentem szülni, 80al jöttem haza és most 73 vagyok, és a régi rövidnacimban voltam, ami még veszülni sem feszült rajtam.Áh ne mondjam már, háát a víz meg a gyerek..majdnem elküldtem melegebb éghajlatra.Állandóan kötekszik.Azért egész jó volt, csak az a hangzavar már elvagyok szokva..

Kicsikém két napja átalussza az éjszakát, ma is 8kor kelt reggel és 9kor aludt el.

Etna!
Gratula!Boti nagyon ügyes, ne aggódj, menni fog.

Majd jelentkezem puszi mindenkinek.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Swidi, nagyon orulok, hogy itt vagy teis! NAgy fiu mar Alex. MIket csinall? HA tudsz gyere gyakrabban, es meselj nekunk. Isten eltesse utolag is! Puszika!

ETnam, akkor jottok amikor jol esik. CSak gondoltam jo lenne ha a ferjecskem is itthon lenne, remelem addig autonk is lesz. Ugy latom a 29 es a 30esik hetvegere, szoval beszeljetek meg, hogy melyik lenne a jo es majd szolsz. Boti biztos elvezi majd a pancsit, de ti nem annyira. Egyfolytaban fogni, meg ha megunja kijonni...nehez ugy. Nekunk itt van egy felfujhatos Eszternek abban pancsolt tegnap, nagyon elvezte, de egyszercsak gondolt egyet es kiszalt. Ugyhogy eleg hamar megunta. Sajnallom, hogy ilyen nehez most Botival, de meglatod, hogy ha elkezd maszni, amihez kulon gratulallok:), akkor egy ideg konnyebb lesz, mert azzal el lesz. Amig el nem kezd tutyogni, amikor is mindenhova kezenfogva kell vinni. Kitartas draga!

Petram, szerintem befersz Etnaekhoz, de titeket is szeretettel varunk, ha egyszer kedvetek tamad Erdelybe jonni:) Barmikor. Biztosan nehez lehet 2gyerekkel. Enis tartok tole, hogy majd nem fogom birni, hogy minden a nyakamba zuhan, es nm tudom majd elvegezni a hazimunkat, dehat majd csak lesz valahogy, addig meg kitalalom. NEm szoktad a KOrnelkat megbuntetni. L:ehet, hogy kicsit szigoruan hangzik, de en a Szuper Dadusban lattam, hogy annyi percet kell egyedul uljon egy tobbiektol tavoli helyen (es ott nem jatszhat) ahany eves. Szoval a KOrnelka a 3percet kibirna. Es aztan el kell mondani neki, hogy miert buntetted meg, aztan bocsanatot ker, e sjohet a bekules:) Nekem nagyon tetszett ahogy csinallta, es mindig bevallt. Ha szukseg lesz ra enis igy csinallom majd. Lehet hogy a szived szakad, hogy sir magaba, de meg jobb mintha verni kene mindkettotoknek. Hatha bevallik. JAh, es gratuallok az atfordulashoz, nagyon ugyeske nagy lany!
Puszi nektek!

Daniella, nektek is szeretnek gratulallni az atfordulashoz. NAgyon ugyes Alexa. EZ most biztos megtetszik majd neki, hogy o mostmar miket tud csinallni, es gyakorolgatja majd. Az autonk meg mindig nincs teljesen szetszedve. Most derul majd ki, hogy a legnagyobb resze a dolognak rendben van e vagy uj kell majd. A haz festes hogy all? Majd kuldj kepeket. Puszika nektek!

Lucam, sajnallom, hogy Tamasod is ilyen kis kope. DE hatha kinovik. En bizom benne hogy ha majd egyul fognak jarni nem kell ennyit torodni veluk. Olyan ertelemben, hogy ellesznek egyedul is egy kis idot. KUldok enis mostani kepet Eszterrol. De jo lesz, hogy megcsinallod. Kinyomtatom majd szinesbe es kiteszem valahova, hogy Eszter is lassa a babakat. A jarassal kapcsolatban, nemis kell eroltetni, majd mikor o ugy erzi. Nagyon jol latod. Tudi fogja o, hogy mikor eleg eros hozza. Puszi nektek!

Tino, mi volt nst-en. MAr varom nagyon, hogy gyere, es meselj, ugy eltelt az ido. Ne hari, hogy mostanaban nm irok neked kulon, de azert mindig olvaslak. Simi manokanak!

Lanyok Suzyval mi van? Irjak neki sms-t, hogy itt vagyunk? Puszi mmindenkinek!

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


Talan most?

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukkantás, aztán próbálok képeket is tenni.

Kiru: Olyan édes Ákos ezen a hordozós képen, elhiszem, hogy imádod! Sikerült a pisigyűjtőbe pisilnie Ákosnak? Érdekes, hogy nálatok ilyeneket vizsgálnak, nálunk ilyen nem volt. Éjszakáitok milyenek?

Laar: Gratu Mírácska jó alvásához!!! Nagy kincs az ilyen! Én már úgy megszoktam, hogy nem kell éjjel kelnem (Alexa 10 hetes kora óta), fura lesz, ha egyszer megint felkel majd, mondjuk a fogacskák miatt....Egyébként kibújt neki mindkét alsó foga alul, olyan édes vele! :) Alexa reggel 9-fél 10-ig is elalszik este 9-től, sokszor már én keltem a szopi miatt. Elhiszem, hogy sík ideg voltál Míra miatt, én sem szeretem, hogy én következetes vagyok Alexával, nagy nehezen elérek nála valamit és akkor az mások miatt borul. De nem tudsz mit tenni ezzel, bár nálunk azért tiszteletben tartják a nevelési elveimet a családban és elég határozott vagyok etéren! :) Keresztanyáddal meg ne foglalkozz, tojj arra, amit mondd, majd szépen, lassan lekúsznak a felesleges kilók rólad. Úgy utálom én is, amikor kéretlenül kritizálják az embert! Milyen alapon?

Etna: Gratu Boti kúszásához, ne aggódj, menni fog a mászás is előbb-utóbb!

Grácus: Akkor nemsokára megint izgulhatunk érted!!!! +++

Rózsa: Nagyon el vagy tűnve, mi újság? Jól vagy? Tessék jönni fórumozni néha!

Swidi: Tök jó, hogy te is ide találtál közénk! Köszi a képeket Alexról, tündériszép gyerek, gyönyörűek a szemei. Szerintem rád hasonlít. Te is nagyon jól néztél ki a szülinapos képeken, hallod-e? Tök jó a hajad!

Angyalom: Jövő héten még kb. 2 napot festenek és akkor kész lesz minden. Majd akkor teszek képeket, ha elkészül a konyhabútor is. Jó színes lesz a házunk, a meleg, mediterrán színek dominálnak a legtöbb helyiségben. Mindjárt meglesem a képet Eszterkéről, amit tettél! És igen, igen, nagyon jó lenne, ha Suzi újra csatlakozna hozzánk!!! Nekem nagyon hiányzik!!!!!!

Mi tegnap a Balcsin voltunk, szuper jó volt! Vannak Balcsis képek is, csak még a gépen.

Többieknek bocsi, akit kihagytam, gondolok mindenkire, csak hamarosan szopi van, napközben mindig csak rohanva tudok leülni a gép elé. :)

Kép

Kép
daniellla
 
 


Angyalom: Ja, hogy ez a vonalzó! Ezt a linket a profilodban másold be az aláíráshoz és akkor autómatikusan be fogja tenni ide. Én a mamaneten csináltam a vonalzót, teljesen egyszerű és egyértelmű, képet is tudsz tenni, próbáld ki! www.mamanet.hu
Regisztrálj és a fő oldalon kattints a vonalzó felirítra, tök egyértelmű a dolog. Lépésről-lépésre leírja neked, hogy hogy tudod elkészíteni. Ments le valahova egy kicsinyített képet Eszterről és azt rá tudod tenni a vonalzóra. Puszi!

Kép

Kép
daniellla
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: