Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Üdv az újaknak és köszöntöm a régi ismeretlen ismerősöket is!

geooo
A vonalzós dolog úgy működik, hogy akinek tetszik a vonalzója annak rákattintasz a vonalzójára és így megnyitod azt az oldalt, ahol módosíthatod. Meg kell adni az adatokat, lépésről-lépésre. A végén megad egy html vagy bbcode-t...azt kimásolod az egészet az elejétől a végéig és a profilod módosításánál bemásolod oda, hogy aláírás (keretbe).
Remélem tudtam segíteni! Ha mégsem, kérdezz nyugodtan.

Minden új kismaminak gratula a pozitív tesztekhez!!! Csak így tovább... pozitívan!

Csilla
Próbálj megnyugodni, tudom könnyű nekem ezt mondani, de mégis... a stresszel többet ártasz nemcsak a babócának, de magadnak is. A fogamzás pontos idejét tudod? Mert nem biztos, hogy akkor fogant, amikorra számoltad. Mert ugye, ha nem félidőben fogan a baba, akkor magától értetődik, hogy adott héten vagy kisebb, vagy nagyobb méreteket mutat.

Én holnap töltöm a 8. hetet. Kicsit félek tőle, mert ugye ekkortájt kellene megjönnie a következő mensinek, és bizony a szervezet nem felejt és fel vagyok készülve a jelzésekre. Apróbb görcsök... stb. Szorítsatok, hogy úgy mint eddig, ne is legyenek semmi tüneteim, amelyek megrémiszthetnének.

Legyetek jók! Kitartás!
Vendég
 


Sziasztok! üdv minden újnak! Csilla, én próbáltam utánanézni neten é azt írják, hogy hcg-t csak terhesség termel....persze nem vagyok semmiben biztos, nem is értek hozzá, de utánaolvastam, mert szörnyű lehet neked! Kitartást és legyél erős csajszi, a gyereknek most ez kell!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Én azt olvastam valahol, hogy a hcg hormon jelenléte utalhat terhességre illetve petefészek-ciszta is előidézheti jelenlétét. Nem tudom ebből mi igaz, én is úgy olvastam, szakértő nem vagyok.
Vendég
 

 
 

Heni, én ma töltöttem a 8. hetet, semmi mensis tünetem nincs. Sőt a 11 napja tartó erős hányingerem is mintha múlóban lenne.
Vendég
 


Gemini gratulálok!! :D

lányok, ez a legrosszabb időszak, amíg még csak petezsák van, szívhang nincs, és hiába a sok csodaműszer, meg a 21.század, az orvosok semmi pontosat nem tudnak... ezért nyugodjatok meg, tényleg arra kell gondolni, hogy semmi gond nem lesz..

nekem összetett migrénjeim szoktak lenni, és tegnap kaptam egy elég erőset. először nem láttam, csak foltokat. próbáltam felhívni a jelenleg külföldön tartózkodó férjemet, hogy ma már ne hívjon, mert lefexek. de a te.lefonba nem is tudtam beszélni, ő persze rögtön értette a dolgot, mondta feküdjek le. ezután nem tudtam elaludni, nem láttam, szétszakadt a fejem, és ahogy pörgött az agyam, a legalapabb szavak nem jutottak eszembe. ezért bevettem egy cataflamot. remélem nem okozott gondot, de utána bealudtam, ma reggel enyhe szédüléssel és fejfájással ébredtem. de akkor és ott úgy gondoltam jobb minél hamarabb megszüntetni az őrületet.. :?
arra gondolok, hogy ez az egy biztosan nem ártott, viszont egy 24órás szenvedést és stresszt megelőztem vele, ami lehet jobban kihatott volna a babára..

henybaby nyugalom, szerintem itt mindenki szorít neked(hisz azért vagyunk) :oops:
ja, és köszi a vonalzó leírást, mindjárt ki is próbálom :-)
Vendég
 


Na, Geo, hol a vonalzód???? Várjuk!!!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


nem tudom... analfabéta vagyok...
Vendég
 


wáááááá
a link megjelent!! ez már haladás.. na mindjárt..
Vendég
 


jujjj!!!!
hát van vonalzóóóóóm!!!! :D
idióta vagyok, de amíg még nincs uh fotóm, addig ettől is teljesen odavagyok :oops:
Vendég
 


köszönööööm!!! :D
Vendég
 


nem is említettem a legújabb tünetemet, az arcom, mint egy tinédzseré, borzalmasan nézek ki! :(

Kép
timcsi81*
 
 


Nahát! Ez a vonalzó jobb nem is lehetne!!! Ügyi vagy!
Vendég
 


Timcsi

Próbáld ki a babahintőport. Reggel és este kend be vele az arcod. Este persze rakhatsz rá többet is, reggel mértékkel, főleg ha mész valahova. Nekem segített. Szépen leszárította a pattanásokat. (Nekem Gabi márkájú van itthon.)
A májusi topicban is többen dícsérték a hintőporos kezelést. Remélem, tudtam segíteni. Ártani nem ártasz vele, az biztos.
Vendég
 


köszi a tippet akkor már este ki is próbálom,
tényleg nagyon csúnya de még fáj is némelyik, nagy piros, vörös pattik!

Kép
timcsi81*
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok, ha nem bánjátok. Bár nekem már a negyedik, de most is ugyanazt csinálom, mint az elsőnél: rengeteget foglalkozok a témával... csak a környezetemj unja már kicsit :mrgreen:
Vendég
 


henibaby, köszi :-)

timcsi, együtt érzek veled, én napi 2dl csalánteát iszok ízesítés nélkül, ettől visszahúzódnak. persze nem olyan könnyen, mint korábban, de azért használ.
Vendég
 


Szia Rhea!

Jól értelmeztem, hogy most a 4. babádat várod? az szép :)
de aztán lehet rosszul értettem, és a hetekre gondoltál, úgyhogy inkább megvárom amíg válaszolsz :oops:
Vendég
 


Talinn
Gratulálok! Ez nagon szuper :lol:
Nálam szerencsére róka koma még semmilyen formában nem köszöntött be, de a korai beájulást és a hajnalok, hajnalán való kelést szintén produkálom a mellfeszüléssel együtt. :lol:
A székrekedésre pedig egyél sok-sok rostosat! Én is azt teszem. Eddig bevált. :lol:

CSilla
Ne keseredjél el még. Várjátok meg az eredményeket. Lehet, csak doki néni bénázott az UH-val.
Tudom sovány vígasz, meg ilyenkor nem tud megnyugodni az ember, de bízzál a kis manódban és nyugodj meg. A babócádnak is jobbat teszel ezzel, ha kicsit megnyugszol.

Geo, Gemini
Gratulálok! :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Geooo!

Igen a negyediket várom. Van már három lányom (a vonalzók sehogy se férnek be). Most nem igazán terveztük kicsit fel akartunk lélegezni, még abban sem voltam biztos, hogy akarok negyediket, de ha már jött, örülök neki. Végül is gyerekkoromban mindig 4 gyerekről álmodtam. :)
Vendég
 


Sziasztok

Már olvaslak benneteket pár napja. De még nem mertem írni, még most is csak félve ...
Lombikbabát várunk, ma vagyok 4+5, két hét múlva kell mennem az első uh-ra. Addig még izgulunk. Nagyon régen vártunk erre a babára, 4 éve.
Én folyamatosan a melleimet taperolom fájnak-e még .... :roll: de látom azért elég változatosak a tünetek.

Kép Kép
kokusz
 
 


Rhea, azta, atya ég! Gratula!

Kókusz, juj, nagyon szorítok Neked, hogy minden rendben menjen.

Geo, köszi a biztatást Neked is és mindenkinek, rám fér.
Üdv a csapatban. Mit csinál a férjed Afrikában?

Eszti, aranyos vagy, hogy utána néztél. Én is elolvastam most gyorsan mindent. Az a baj, hogy ez a HCG szint semmit a világon nem fog elárulni, mert hetekig bent van még a szerveztben akkor is, ha elhalt a magzat, akkor is, ha nincs magzat, csak petezsák, ugyanúgy vannak tünetek is, sőt, még emelkedik is a HCG szint, szóval az uh az, ami a döntő. Úgyhogy őrült várakozás jön.

Heni, nálam csak az a "baj" a nem félidős dologgal, hogy napra pontosan tudom a gyógyszeres-injekciós-ultrahangos-hőmérős ciklusnak köszönhetően, hogy mikor volt tüszőrepedés, ezért halál pontosan tudom, hogy hol tartok.

Annyival vigasztalom magam, hogy az uh gép volt elavult és az a baba igenis ott van vagy lesz, csak most nem látszott valami miatt vagy éppen holnaptól lenne látható.

Kriszta, február óta mérem a hőmet, még most is, hiába az ezer pozi teszt. Szóval egyelőre oké. Bár ma kicsit megijedtem, mert lejjebb ment egy picurit, de ez bármi lehet. Meg nekem amúgy is nagyon alacsony az alaphőm, mert a pm. alulműködésnek ez is a vonzata, szóval elég egyéni ez a magas hő. Én mindenesetre tudom, hogy nálam mi a magas, és mérem szorgosan és remélem, hogy holnap újból feljebb megy. Meg hát a Duphaston amúgy is magasan tartja a hőt, úgyhogy sajna ez nem mérvadó sehogy sem.
Köszönöm a kedves szavakat Neked is!

Bibó, hogyhogy tolták az uh-t?

Timcsi, erőt ad az eseted, emlékszem, amikor írtad ezt a hsz-t. Remélem, nálam is ez lesz.

Talinn, de jó, már Te is hallottál szívhangot.

Judy, sajnálom a cisztát. Én sem örülök neki, mert nekem nagyon sok van alapból is, erre most van egy 27 mm-es is. Kérdezte is a doktornő, hogy nem fáj-e. 3 tüszőm érett meg a Closty-tól, akkor ezek szerint az egyikből ez lett. Éljen!
Mikor mész legközelebb?

Konkri,
üdv köztünk.

Gemini, akkor majdnem a szülinapomra vagy kiírva. Édes Snoopy.

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Rhea!
Akkor gratulálok, hiszen teljesült az álmod!! :D

Kókusz!
Én is szoktam ellenőrizni a tüneteimet, hogy megvannak e még, aztán elég fura dolgokat szoktam tapasztalni. főleg cici téren. Néha alig érzékeny, néha meg iszonyatosan!!! :evil: és mivel azt hiszem nem olyan érzékeny, jól megvizsgálom, de már az első érintéstől visítani tudnék :D

Lányok, mivel majd csak nov.2-án megyek uh-ra, tehát még nem beszéltem dokival, ezért elkezdtem inni hipp natalt, hogy azért jusson a szervezetembe egy kis plussz vitamin (pl.:folsav), de azért ne is bogyó legyen, azt majd úgyis felírja az orvos. Ez a Hipp Natal pedig természetes alapanyagú.
Szerintetek jól döntöttem?

Csilla!
A férjem a munkája miatt kénytelen évente kétszer Afrikába utazni, 2x3hétre... és sajnos egyáltalán nem veszéltelen a munkája, mert a sivatagban írnak versenyútvonalat :cry:
Kitartást kívánok neked ebben a nehéz időszakban!
Vendég
 


Geo, köszi-köszi.

Én azt tanácsolom, hogy a folsavval ne várjál. Azt már a terhesség előtt a legjobb elkezdeni és a 12. hétig van igazán fontossága. A DM-ben lehet kapni Folcin 600 néven egy 60 darabos fajtát, az ára sem vészes, én ezt szedem július óta és vérvétel bizonyította, hogy tökéletesen feltöltöttem a folsav háztartásomat.
Úgyhogy ha mást nem is, azt én mindenképpen szedném a helyedben.

Húha, érdekes lehet a férjed munkája. Én biztos halálra izgulnám magam a helyedben. De én már csak ilyen paragép vagyok. :D
És akkor most teljes titoktartást fogadtál és nem árultál el még neki semmit, hanem megleped egy teszttel? :wink:

Kép

Kép
***csilla***
 
 


csilla, köszi a folsav-tippet, kipróbálom!
Én is mindig izgulok, főleg amikor nincs nekik térerő, és még a műholdas telefont sem tudják használni...
hát, az igazság, hogy nem bírtam várni, amikor már az 5.(tudom, picit beteges :oops: )teszt is pozitív lett, elmondtam neki, de igazán csak napok múlva fogta fel, habár szerintem a legjobban csak akkor, mikor a kezünkben tartjuk az első uh-fotót :)
teljesen be van zsongva, azt mondta már rugdalózókat akar venni, én erre mondtam neki, hogy inkább ne igyunk előre a medve bőrére...
Amúgy először meglepinek indult, csak annyira szúrkált a hasam az első napokban, hogy nem tudtam ezt hova tenni, megijedtem, hogy esetleg elmegy a baba, mielőtt még orvos látott volna, ezért meg kellett beszélnem a félelmeimet vele.. :? :)
mostanra már szűnnek a szurkák, de még mindig vannak, főleg esténként.. :?
megkérdezhetem, hogy ti mivel foglalkoztok? :)
Vendég
 


Ááá, nem beteges. :D Én már nem tudom, mennyi tesztet fogyasztottam el összességében. De ebben a ciklusban ha jól számolom akkor 11-et. És még van egy! :D Szóval semmi gáz.

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Üdvözlet mindenkinek!

Csilla! Nem csodálom, hogy kiborultál, de csatlakozom mindenkihez, aki erről írt! NYUGI!!! Legalábbis próbálkozz... Szorítunk és kitartás!

Én is azt a folsavat szedem, nekem is ajánlották, reméljük, nekem is elég!
Egyébként a mellfeszülésen kívül most nekem is megjelent egy újabb tünet, pattanás formájában.. Soha nem volt még, de szerencsémre a hátamra korlátozódik.
Hú Geo, én sem bírnám túl jól, ha ilyen veszélyes helyekre ruccana ki a férjem időről időre. A kispapa nálunk az uh után nem tudott megszólalni, percekig tanulmányozta csak a 2 mm-s babánkat.. Azt hiszem, tényleg ekkor döbbenek rá.

Most én is próbálkozom már a vonalzóval!! :D

Kép
macskabagoly
 
 


Judy: na most parázok kicsit, mert nekem is volt egy 2,8-as cisztám a balban pedig 3 db 1,9-es - remélem nem lett egyikből se ciszta. bár tudod mit, ezek úgy is mindig felszívódnak... :wink:

Csilla: szorítok! Nem tudom, hogy ezt az egész hcg szintet mennyire befolyásolja esetleg 1 nap eltolódás vagy a beágyazódás ideje... nyugi... nem kell a legrosszabbra gondolni azonnal!
Mint a viccben: feleség az anyjának:
-anya, már vagy 2 órája itthon kéne lenni Pistának. lehet hogy megcsal?
mama:
-nyugi, lehet hogy csak baleset érte, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. :)

Geo: ha engem kérdezel, akkor terhes vitamin. legjobb a femibion (terhességi időnek megfelelő), vagy gravida vagy elevit. én ezekre szavazok már a tervezgetés időszaka alatt is. én január óta ezen élek, illetve előtte a szopi végéig. főleg hogy jön ez a nyálkás vírusos idő, nem árt egy kis komplex vitamin, mert a gyerek úgy fogja szívni a tested... hogy majd lesel éjjel mint a lukinyúl, mikor jön a lábikra görcs, meg az esti fáradtság kiküszöbölésében is segít. de ez csak az én véleményem...

ja alhasi fájdalmak: még lesznek is, sőt... picit lentebbről jönnek, mint a mensi görcsök, de hasonló, mintha be lenne durranva a petefészek, de nem az: a méh tartó izmok már kezdenek lazulni-feszülni... ezekre két dolgot tudok tanácsolni: magnézium és jégkrém :) (de a víz bázisú, mert azok hidegebbek, mint a tejesek)

mellfeszülés, hányás: nekem sajna semmi tünetke, de azzal nyugtatom magam, hogy hányni nem szoktam, a melleim pedig az előző terhesség és szopi óta úgy össze mentek, hogy amúgy se dagadtak meg a mensikkor... remélem azért később beindul és lesz tejcsárda.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


visszatérve az előző bejegyzésemhez, hülye vagyok, nem cisztám, hanem tüszőm volt... tiszta zizi vagyok... :)
szóval valószínű, hogy a 2,8-ast kaptuk el, de nem bánnám, ha a hármas csoportosulásból jött volna össze többecske :) ó az volna még csak az álmom, a mámor, 2 vagy netán 3 gyerek :) de zsír lenne.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sziasztok!

Lányok!

Szeretném egy táblázatban összesíteni topicunk felhasználóit. Ha ti is jó ötletnek találjátok, akkor szükségem lenne a következő adatokra, melyeket belefoglalnák: korotok, szülés várható ideje, hányadik gyermek, baba neme/neve (ha van tervezett nevetek, az kerül ide), hol fogok szülni...

Előre is köszönöm!

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


jól van Csilla, látom te is nagy tesztelő vagy :P de szerintem ezzel sokan így vagyunk :wink:

jó lett a vonalzód Macskaboly :D

parancsolj Henibaby:
kor:21
szülés várható ideje:2010.június 24.
hányadik gyermek:1.
neme:?még nem tudjuk
neve(tervezett):kislány esetén:Olívia, kisfiúnál:Noel (a változtatás jogát fenntartom :D )
hol fogok szülni:Péterfy Kórház
foglalkozás:egyetemista, magántanár
lakóhely:Pomáz(de mire a baba megszületik, már Mogyoródon szeretnénk élni)
(2vel kibővítettem :oops: )
Ezeket én is felírom(rájöttem így könneybben lehet emlékezni, stb. Ha változás van, azt megírom :)

Most amúgy vagy két órája rámjött a takaríthatnék, de most már leálltam, mert hulla fáradt vagyok, és alszom.
Jóéjt lányok!
Vendég
 


Sziasztok!

Ti hogy írjátok a hozzászólásaitokat? Az előbb írtam egy csomót, visszalapoztam (olvastam), majd folytatás helyett írhatom újból, mert elveszett.
Nehéz újból összeszedni a gondolataimat, de azért jó olvasni, hogy mennyire más mindannyiunknál a babatervezés, babavárás, stb....

Csilla!
A többiek már mindent leírtak, amit gondoltam, ezért csak annyi, hogy én is szorítok, hogy minden rendben legyen! Mikor ismételnek uh-t?

Judy!
Grat a jó hírhez, a ciszták pedig majd felszívódnak, vagy nem? 3 órát vártál a dokira? Az, azért nem semmi. Remélem, a jövőheti kontrollon már minden ok lesz.

Én majd csak kedden megyek orvoshoz, és valószínűleg csak vizsgálat lesz. Pedig már úgy néznék uh-t is. Megnyugtató lenne.

Macskabagoly!
Grat neked is! Megható volt, amit a párod reakciójáról írtál az első szívhangnál. Az én párom ennél vagy gyerekesebb volt kb. 3 éve, vagy csak vicces akart lenni, ugyanis a magzati szívhang hallatán (ami számomra csodálatos és fantasztikus élmény volt) azt mondta, hogy az csak vmi. gépzörej volt. Az én férjemnek az apás szülés volt az első olyan élménye, ami kellemes volt számára és emlékezet is.

Kép

Kép
magduci
 
 


Henibaby!

kor: 27 (még decemberig :twisted: )
szülés várhat ideje: június 15. (bár én tudom, hogy előbb fogant)
hányadik gyermek: 4.
neme: lány 8) 8) 8) (3 lány után nem hiszek egyéb lehetőségben)
neve: Kincső
hol fogok szülni: SZTE Női Klinika (Szeged)
foglalkozás: családanya
lakóhely: Szeged
Vendég
 


Henybaba
Kor: 33
szülés várható ideje: június 8.
hányadik gyermek: ELSŐ - és irtóra várjuk
neme: kisfiú (álmomban láttam! és hiszek ebben!)
neve: Norbert
foglalkozás: irodavezető
Lakóhely: hát ez most változó :-) de Pest Megye
szülés helye: István Kórház
Vendég
 


sziasztok,

Húúú....annyit írtatok, hogy nem is nagyon tudok visszaolvasni. :lol: :lol: :lol:

Csilla,
Másikon már írtam, de most itt is, nagyon szorítok neked, hogy a hcg-d szép magas legyen. :oops: :oops: :oops:
Konkri,
Remélem te szerencsésebb vagy és nem lesznek cisztáid. Utánaolvastam és mindenhol azt írják, hogy a closti mellékhatása a ciszta, de ezek általában a 12. hétig felszívódnak.Na meg a petefészekben vannak, így nem is zavarják a babát. :oops: :oops: (remélem)Most meg még azon is parázok, hogy miért nem látott még senkit a petezsákban. :roll: :roll: Igaz csak hasit csinált ez a doki és ugye rajtam meg bőven van zsírfelesleg. :lol: :lol: :lol:
Üdv Geoo,
Gratulálok a babócához. :lol: :lol: Szemtelenül fiatal vagy. :lol: :lol: :lol:
Szia Rhea,
Mi már taliztunk egy másik topic-ban. Gratulálok négyeskéhez, és ne légy annyira biztos, hogy kislányod lesz. :lol: :lol: :lol:
Heni,
Táblihoz:
Kor: 35
Szülés: 2010.jan.19.
Hányadik lurkó: 4. baba
Neme: x (mindegy)
Nevek: Lány:Izabella, Fiú: Ádám (változhatnak)
Foglalkozás: Termeléstervező (jelenleg csak anyuka)
Lakóhely: Szfvár
Szülés helye: Szent György Kórház
Magduci,
Hát nagyon remélem hogy a kontrollon már látunk valakit a petezsákban.Ha már láttak szívhangot, akkor csak a 12. héten csinálnak újra uh-ot. Kivéve ha magánba mész és kéred hogy hagy nézzen meg a babát. :lol: :lol:
Macskabagoly,
Szupi lett a vonalzód. :lol: :lol: Ali várom már hogy az enyém is többet mutasson, mondjuk 8 hetet. :lol: :lol:
Kokusz,
Üdvözöllek, gratulálok a kisbabához. :lol: :lol: És drukkolok, hogy szuper híreket mondjanak uh-on. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


szép jó reggelt kislányok....hogy vagytok??remélem vuk nem sokakat zavar már.....

szia minden új kismaminak...örülök hogy egyre többen leszünk...

heni én is meg fogom adni a paramétereket de ha nem gond kicsit később amikor túl leszek a krízis időn..ha ez a hét eltelik és minden ok jövő héten fel kell keresnem a védőnőt és ha a további vizsgálatok is rendben lesznek akkor nagyon szivesen és boldogan adom meg a kért infókat!!

csilla:ma mentünk volna 15:30 ra de dokibácsinak csak háromig van ma rendelése és el kell mennie valahová.
így felhívtak hogy át kell tenni egy másik időpontra az uh.-t
gondolhatod milyen jól esett mert már nagyon készültem és vártam hogy lássam kismanót és hogy megbizonyosodjak róla minden rendben van.
így kértem hogy azért még a héten hadd menjünk már.
pénteken nem dolgoznak de szombaton igen így 11:30-ra kaptuk az új időpontot...szóval kicsit csalódottan de hár mit tehetnék várom hogy szombat legyen...

és mégegyszer ne idegeskedj nagyon szorítok hogy minden rendben legyen..

kokusz gratulálok a babádhoz...én is lombikkal lettem kismama...neked hanyadik próba?és hova jársz?
bízz benne hogy semmi baj nem lesz és ez uh. az egyik legszebb élmény:-)
remélem pihizel legalábbis minél többet:-)

a vitamin témához én is hozzászolok most már...
én szedek folsavat és baba vitamint.eurovit mindkettő.
nagyon szeretem semmilyen mellék hatása nincs...
persze a millió más gyogyin kívül:-)de ha azokat majd nem kell szednem maradnak ők....
bibócska
 
 


Sziasztok

Köszi hogy befogadtok :)

Bibócska
2. lombik volt. Bp-i Kaáliba járunk. Igyekszem pozitív lenni és csak arra gondolni hogy minden redben lesz :)
Pihenek amennyit tudok. De azért szerintem az sem jó ha csak fekszik az ember ...

Vitamin: én is Femibiont szedek, jelenleg az a legjobb. És minden benne van ami kell a babának.
Adatokat én is akkor adnék amikor már biztos lesz ...

Kép Kép
kokusz
 
 


Henibaby:
kor:36 :(
szülés várható ideje:2010.június 28.
hányadik gyermek:3.
neme: ?
neve: ?
hol fogok szülni: Regionaal Ziekenhuis Sint Maria, Halle (Belgium)
foglalkozás: titkarno
lakóhely: Buizingen (Brusszeltol 10 km-re delre)

Latom, nagyon porog a forum.
Olvasgatlak majd titeket , de irni talan nem lesz olyan sok idom.
Magunkrol csak annyit, hogy 4 eve Belgiumban elunk, mert en itt kaptam munkat. Jelenleg is en dolgozom, a ferjem otthon a lanyokkal. Erre a babara szamomra nagyon regota, egy eve vartunk. Ugyhogy most egyelore alig tudjuk elhinni, hogy vegre ossze is jott.
Teszek fel a lanyokrol 1-1 kepet. Az alairasomba mar nem fertek be a kepek, nem engedte a rendszer a tul hosszu cimet.

Rebeka
Kép

Zsofi
Kép

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Heny én is várok még picit az adatokkal, míg nem voltam dokinál... köszi!

Doki: én szerencsés vagyok. Bicskén lakom és T.bányán fogok szülni, a doki a főorvos. szerencsém van, mert a tbányai dokik lejárnak bicskére sima rendelésre, így semmi magán rendelés csak ha van vmi szokás (4d, vagy extra vérvét). az én dokim tuti, hogy hüvelyi uh-t csinál még a 12. héten is és minden alkalommal csinál uh-t és minden alkalommal megnézi a méhszájat. vicces de szigorú. fizetős, ha felfogadom, de nem bánom, mert így tuti hogy jobb dolgom lesz + kell fogadnom szülésznőt is, de ezt se bánom, mert Marcussal is szuperül alkalmazkodott hozzánk, kedves volt, volt szülőszoba látogatás, és a gátamat is kezelte, és a szopiban is segített. neki többet is adtam, mint kért. remélem tudunk együtt szülni ismét!

hiába van egy fiam, most is azt szeretnék, tegnap el is gondolkodtam, hogy mi van ha lány... el se tudom képzelni. pedig elsőre lányt szerettem volna. de most nem szeretnék fiú-lány testvér párt, illetve ha igen, akkor legyen egy 3 is.
(bár sztem fiú lesz, mert bele találtunk az időpontba és ilyenkor ugye a fiúk a gyorsabbak)

Látom többetek is "sűrűn" szülő = 2-3 éves kor különbségek. Hát én is ezt szeretném, mert 3at szeretnék, de sajna a férjem még ellenzi a 3-at. :(

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindazoknak, akik megosztották velem(-ünk) az adataikat. Természetesen, nem sürgetek senkit, hiszen úgyis folyamatosan bővítem majd, ahogy változások történnek. A végéig úgyis lesz belőlük jó pár, hiszen még nagyon az elején járunk.
Most indulok főzni, a takarítást már letudtam. :)

Remélem, még a mai nap össze tudom állítani a táblázatot és felrakni ide.

További szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Vendég
 


Na nem egészen így gondoltam... :x Dolgozom rajta... :wink:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Ez meg olyan pici, hogy olvashatatlan.. :cry:
Vendég
 


Rhea
Gratulálok! Szuper!

Kokusz
Mennek a drukkok! Már nagyon megérdemeltétek!

Konkri
Majd megenyhül a férjed szíve is a három gyerkőcre :lol:

Gemini
Tündérkék a gyerkőceid :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Kép
Vendég
 


henibaby nagyon ügyesen megcsináltad a táblázatot!!! 8) :P
Vendég
 


Köszönöm! :D :oops: :D
Vendég
 


Princzike, Eszter, Bibócska!

Köszönöm a jókívánságokat!
Már alig várom, hogy a 2. uh-ra kelljen menni.
Hétfőn annyira féltem, hogy mi lesz a vizsgálaton, hogy az orvos megkérdezte, hogy akkor most örülünk ennek a terhességnek? :D Mondtam, hogy naná csak bíztatóak legyenek a hírek.
Azóta egy kicsit megnyugodtam, meg attól is, hogy írt fel gyógyszert.

Már nem emlékszem, hogy ki írta, de én is állandóan a melleimet taperolom, hogy fáj-e még, és ha igen, akkor nagyon boldog vagyok. Nekem is vannak nyugodt napok, amikor szinte nem is fáj, máskor meg, ha a melltartó hozzáér már rosszul vagyok.

Heni!

Ha nem bánnád, akkor én is csak abiztos 12. hét után adnám meg az adataimat. Viszont azt felfedeztem, hogy kollégák vagyunk, én is óvónő vagyok. Te a kislányoddal meddig dolgoztál? Mikor szóltál a vezetőnek? Bocs a sok kérdésért, de nagyon kíváncsi vagyok.
Én nem szólok csak a 3. hónap után, mert új munkahelyem van, szeptemberben váltottam. :) Azt meg még nem döntöttem el, hogy meddig dolgozzak, meddig tudok leguggolni, lehajolni orrot törölni, vagy bármi mást csinálni. Egy picit tartok a fertőzésektől is, hiszen elkerülhetetlen, hogy el ne kapjam bármennyire vigyázok is, szóval nem tudom. Köszi a válaszodat, bocs, hogy ilyen bő lére eresztettem :D

Üdv: Talinn
talinn
 
 


Princzi
Kosz!

Heny!
Kosz a tablat!

En csak november 13-ikan (penteken) megyek dokihoz, elvileg itt a 8. heti uh-val kezdodik a terhesvizsgalat. Alapjaban sokkal kevesebb uh van az egesz terhesseg alatt, mint otthon. A babanak talan jobb is igy.

Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Szia Talinn! Én vagyok a nagy mellvizsgálgatós, nekem is ilyen a cicim. egyszer ézékeny, egyszer nem :oops: :P
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: