Új privát üzeneted érkezett!

Tavasziszél!
Örülök a szívdobogásnak, szerintem ez az egyik legfontosabb jel, ha idáig eljutunk, én már boldog leszek, ha utána is izgulok, emlékeztessetek erre.
Gratula!!!!

Makadu!
Első babánál szerintem reflex szerűen izgul mindenki, ráadásul ha elötte rossz dolog is történt, vagy mint én aki már több min egy éve próbálkozik, ez nem meglepő.
Persze biztos nem egészséges a babának se.......

kri07!
Örülök hogy jelentkeztél.

Gittus!
Örülök hogy csatlakoztál.

Kép
mók
 
 


makadu!akkor tényleg igaz,hogy a nők megérzik...:)

hát,nekem ez az első pár hét nehéz,mert ugye még beszélni sem szabad róla...én is hiszek abban,hogy a gondolat irányít,úgyhogy ne izguljatok,ha nehéz is!
Kép
sissy01
 
 


Sziasztok!

ma voltunk UH-n, volt szépen dobogó szívecskénk. CRL: 10 mm, nagyon jó érzés volt látni, hallani.

Legközelebb 5 hét múlva a genetikai UH-ra kell menni, én is kaptam egy kis Utrogestant az előzmények miatt, meg mert picit barnázgatok. (első babánk lombikkal volt)

A rosszullétek állandóak egyenlőre, alig várom, hogy túl legyünk ezeken az első heteken.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 

 
 

Tanácsot szeretnék kérni.Festetetem a hajam szőkére,és nem tudom,hogy most mit csináljak.A következő fodrászom jövő hét szombaton lenne,akkor leszünk 6 hetesek.Szerintetek?Azt mondta a fodrászom,hogy ezek a festékek nem olyanok,mint régen.Teljesen természetes alapút nem tudok használni,mert az nem fogná be a a hajam.Annyit beszéltünk,hogy esetleg ritkábban megyek az elején,csak nem tudom,hogy a mostanit eltoljam kicsit egy héttel,vagy mit csináljak.Van valaki ilyen "cipőben"?
Kép
sissy01
 
 


Sziasztok!
Eddig hiányoltam a tüneteket, de tegnap óta cicik fájnak, és hogy megnyugtassam magam, csináltam még egy tesztet, nagyon pozitív, tehát lenyugodtam. Hányás továbbra sincs, max esti evésrohamok, de azt meg vissza kell fogni.

Sissy!
Úgy hallottam a melírnál nem kerül a szervezetbe vegyszer, viszont a festésnél ha minimális is, de bekerül. Ettől függetlenül a fodrász csak tudja, biztos volt már így vendége.....
És az is biztos hogy a mostani festéeé sokkal kíméletesebbek.

Buci!
Úgy örülök a szépen dobogó szivecskéteknek, nőljön az a babuci tovább.....Utrogestant kezdem megszokni, bár kicsit fura szaga van, de azzal bíztatom magamat hogy a 12. hétig kell csak szedni.
Állítólag ez a legjobb progeszteron pótlás!!!

Kép
mók
 
 


Szió mindenkinek!

Mók ne izgulj minden rendben lesz. Az evésrohamok nálam hajnalban kezdődnek de az valami iszonyatos. És álmosan lusta vagyok kimenni még enni is :)
Buci: gratulálok mindenhez csak igy legyen továbbra is.Rosszullétekre kis kekszrágás ajánlott és hideg gyömbérüdítőt kortyolgatni :)
Sissy én nemrég melíroztattam akkor voltam 6hetes. Arról tudom biztos lehet de csak sapkásat mert az nem ér a fejbőrhöz.
Hadd kérdezzem meg ti kádban fürcsiztek vagy zuhanyoztok? sztetek melyik jobb?
dinuci01
 
 


Ja csináltam vonalzót gondoltam mr ideje :) de nem tudom hova kell beilleszteni a profilba. Segítenétek?

dinuci01
 
 


az a baj,hogy a melír sem segít nekem,mert nagyon sötét lenne a töve a hajhoz képest.Utána olvastam,és van,aki két terhessége alatt is festetett.Lehet,hogy eltolom egy héttel,mert az eleje necces.Akkor lenne gáz szerintem,ha 2-3 hetente mennék...

én fürcsizni szoktam,a nap egyik fénypontja,csak ne legyen forró a víz,azt hiszem.

dinuci:kijelölöm a vonalzó alatti linket,aztán jobb egér,másolás,majd itt a szöveg alján jobb egér,beillesztés

mók:nekem is csak mellfeszülés van,főleg reggel,de Anyukám mondta,neki sem volt csak fogmosáskor kis hányingere...
Kép
sissy01
 
 


dinuci!
Jöjjön már az a vonalzó!!!
Egyébként én zuhanyzom, nálunk nincs is másra lehetőség.
Köszi a vígasztalást, biztod tényleg minden ok lesz, és 4-5 hónap múlva már nevetek ezeken.
Jobb a hajnali evásroham, ott tényleg lusta lennék én is kikelni.

Sissy!
Örülök hogy másnak sincs hányingere, majd én is megkérdezem anyaukámat.

Kép
mók
 
 


Sissy: festeni lehet, en az elsonel festtem kb 4 hetesen, meg mar mikor tudtam is.
viszont en a furdest nem ajanlom, en tobb helyen olvastam hogy enm tul jo, ilyenkor eleg nagy a fertozes veszely....

nekem most hanyingerre a dedalon segitett;) ma probaltam elszor de hanyinger nelkul telt a delelott.
viszont igen gaz, elmentem a boltig es vissza es majdenm osszessetem pedig kb fel oras progi, jo gyerekkel 1 ora, utana aludtam lanykammal egyutt kulonben osszeestem volna.
ez katasztrofa.
tavasziszel
 
 


Hát igen syssi ez igaz. Szinte a füdést várom énis egész nap! olyanjo elmerülni a kádban főleg amilyen fáradékonyak vagyunk ilyenkor.Pl én ma. Mire végeztem a melóval azt mondtam belehalok az álmosságba.
Mók a hajnali evésroham elviselhetetlen :( egyenesen borzasztó. és ráadásul mintha valami sisteregne a torkomba nem tudom megmagyarázi.....
Tavasziszél ma egyébként front volt ez is lehet a szokottnál nagyobb fáradtság oka
Kép

dinuci01
 
 


És sikerült a vonalzó.Kiváncsi vagyok hogy mostis adja e ha nem illesztem be. Köszi a segítséget, remélem nektek is tetszik. Zabálnivaló ez a babu a képen :D

dinuci01
 
 


dinuci!
Tuti a vonalzód, nagyon édi rajta a babó.
Holnap megyek uh.-ra,nagyon szereteném ha lenne szívhang de, még korai. Majd meglátjuk.....
Cicik továbbra is fájnak, wc problémáim is vannak, sose voltak, és olyan hülyeségeket eszek össz este hogy könnyen kéne mennie (savanyúkáposzta, tej), de nem!!
Hányi továbbra sem jelentkezik, ezek szerint a szerencsés kisebbséghez tartozom.
Hangulatingadozás annál inkább...
Fáradság csak úgy este 8-9 körül, akkor alszom is.
Párom igen nehezen visel, idegesítő lettem...

Kép
mók
 
 


nekem automatikusan nem illeszti be a vonalzót...azt hogy kell?

köszi tavasziszel,megnyugodtam,akkor megyek,csak egy hetet csúsztatok rajta.

Tegnap volt egy kis hangulatingadozásom,de azt nem értem,hogy hogy nics a cicifeszülésen kívűl más tünetem?Ja,de annyi,hogy néha érzem a hasam,meg fáj a derekam,főleg este.De nem is eszem többet,meg nincs kívánósság sem...nem is tudom,örüljek-e...
pl.wc gondjaim is fordítva vannak,azaz nincs,sőt reggel szaladnom kell a "nagy dologra".Mondjuk minden este eszünk narancsot,kiwit,lehet,hogy az segít...

dinuci,édes a vonalzód!
Kép
sissy01
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok ma? Én nagyon fejfájósan és ehetnékesen :(
Mók: majd meglesz az a szívhang türelem még énsem hallottam de majd talán holnap megnézi a doki azzal a kis műszerrel. Mostmár ideje megyek megint :) Bár semmi kedvem órákig várni de remélem megéri a végeredményt :)
Sissy örülj h nincsenek tüneteid. Én már semmi ffűszereset nem merek enni pedig én inyenc párti vagyok de nagyon.
Köszi a vonalzóvéleményeket nekem is nagyon bejön 8)

dinuci01
 
 


irigylek mindenkit akinek nincsenek tunetei, en kb egesz nap ugy koszalok le fel mint akin atment az uthenger szegeny kislanyom gondolom nem tudja mire velni hogy csak ulunk es olvasunk:)
nehea ehesnek erzem magam eszek, rosszul leszek:(
ma a hasam is gorcsol perceneknt jarok is a wc-re hogy ugye semmi "szines" nem jon....

aki szedi az Utrot, napi hanyat szed????
tavasziszel
 
 


Sziasztok,

Ma én is fejfájós vagyok, illetve voltam az éjjel, de nem akartam bevenni gyógyszert, így nagyon rosszul aludtam. Érdekes reggel semmit sem kívántam, viszont ebédre csináltam rakott krumplit, már régen ettem és bevágtam egy akkora adagot, nagyon jólesett. :lol:

Algopyrint lehet szedni? Mert eddig úgy tudtam igen, de most háziorvos váltásunk volt és az új doki panadolt mondott. Ti hogy tudjátok? Majd megkérdzem a nődokit, de oda csak kedden megyek.

A hajfestést már én is be akartam dobni, én azért mert őszülök és nagyon csúnya ha lenő. :oops: :oops: :oops: Egyszer nekem is feltétlenül kell a 12 hétig, otthon festem és 10 perces hajfestéket vettem. Gondolom ha kevesebb ideig van fent kevésbé káros, vagy marha tömény. :o

Felébredt a csaj, most mennem kell, mert megyünk még postára is és 1/2 4-ig van nyitva.

Majd gyertek az uh eredményekkel.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Tavasziszél, 3x1-et.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


sziasztok csatlakoznék október 20-ra várom a babót
:lol: :lol:
kleofa
 
 


üdv kleofa,én is úgy néz ki, okt 20... :D

mit szóljak én,márc.9-én megyek először dokihoz...nagyon várom már...

kri:én is úgy tudtam,néha be lehet venni,de nekem a szülésznő szintén a Panadolt mondta,ha muszáj.

Kép
sissy01
 
 


Kleofa!
Gyere csak, minél több tapasztalat annál jobb. Én okt.18.-ra várom a babót. Így hárman vagyunk nagyjából azonon időben.
Kedd nőgyógyi, megkérdezem a fájdalomcsillapítót, illetve úszni szabad, uszodára gondolok.
Ma jegyzem meg finoman torkos csütörtök van.

Dinuci!
Köszi az újabb lélekmelengetést, aranyos vagy.
Egyszer csak kinövöm ezt a stresszelést, tudom babónak se jó....

Kép
mók
 
 


Bocsi az úszoda kérdés volt!!!Szabad???

Kép
mók
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok??Megnéztem kalkulátoron a dátumot,és nekem október 15 jött ki :D
Első baba,már vártunk Rá pár éve,és hihetetlenül boldogak vagyunk :D

Én is úgy tudom hogy Panadolt,és Algopirint lehet bevenni!
sztimcsi
 
 


sziasztok!
Nálunk a helyzet változatlan, kicsit nyűgös vagyok, de legalább most nem hányok, lekopogom...
Tavasziszel:Utrogestant én 2 x1 et szedek

Kri: Algopirint én is beveszek amikor nagyon fáf a fejem, sajnos nagyon fejfájós vagyok. Az első babánál is javasolta a lombikos doki, hogy inkább be kell venni 1et, mert a szenvedés többet árt. Csak az jelent gondot ha valaki nagy mennyiségben tartósan szedi.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


mók:elvileg az úszás,mint olyan nagyon jó állítólag,csak azt nem tudom,hogy az uszodában mekkora a fertőzésveszély...
sissy01
 
 


uszas: nem hogy szabad kimondottan jo! de a: igen a viz tisztasaga tartott itt magyarhonban vissza, b: ha eddig nem usztal rendszeresen en megvarnam a 12ik hetet vele.
tudom tudom en vagyok tul parazos de!

gyogyszert: idehaza tobbektol az algot hallottam , en kulfoldon kezdtem az elso terhessegem panadolt mondott a doki es neha be is vettem.
itthon van az a szelsoseges nezet az elso 12 hetben semmit, hat enm tudom, azert amikr az ember mar mszinte hany a migrenes gorcstol, ami raadasul a terhessegel erosodik es gyakoriba valik...
viszont nekem meg az elsonel ajalaott a vedono homeopatiat es nekem akkor bevalt, most meg csak egyszer volt fejfajasom most ket adagnyit vettem be mire hatott de a gyogyszert megusztam:))

hajfestes: en is azt vettem terhesseg idejen , a 10 percest ugyan ez volt a taktikam:)
most meg ugy alakult hogy fel eve nem volt festve a hajam, nem mondom hogy hu de csini de inkabb ujra levagatom majd es nem festem be most egy ideig meg.


en tovabbra is igen gyenge vagyok, kb egy szobat felporszivozok es ulok fel orat, pihegek, majd ujabb szoba, stb...lemenni nem merek....
a hanyingeremnek mostansag a dedalon se segit, asszem erre is ki kell porbalnom homeot hatha.


utros valszt koszonom: en 2szer 1et szedtem a doki elott o 3szpr egyet irt fel es soknak ereztem de ha mas is igy szedi....
es hogy lesz majd a leallas?
mert en ugy tudtam 12ik het utan fokozatosan kell erre ez a doki akinel most voltam ugy szokta csinaltatni hogy egyik naprol a masikra hagyatja abba????????????? hm....

en nem tudom nekem miert ilyen tipusu elso 12 hetek jutnak mindenesetre ilyenkor soha nem tudom elhinni hogy en tenyleg ezt akartam:)
jajj olyan nehez.
es olyan lelkiismeret furdalasom van hogy egez nap benn vagyok a kislanyommal, es semmire nincs erom, a lakasban csak a minimumot csinalom meg, ebed valami 10 perc alatt elkeszitheto, boltba parom jar, es meg igy is csak pihegek, szenvedek...brrrrrrrrrrrrr
egy remenysugaram van az elsonel is a 12hettel mintha elvagak volna, illetve akkor meg egyszer hanytam es kesz, utana priman voltam krek ket hetig amitol kezdve vegig gorcsoltem:( de ez most nem lehet!!!!!!!!! kizart!!!!!!!!!!muszaly jol lennem! megzakkanok ha nem lathatom el magam a kislanyom!
tavasziszel
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy ilyen ismeretlenül írok, de nagyon meg vagyok ijedve és a tanácsotokat szeretném kérni. Ma elvileg 6 hetes és 1 napos vagyok, de a tegnapi ultrahangon semmit nem láttak kivéve 2 cisztát! Semmi petezsákot, semmit! A múlt pénteki hcg 1387 volt, nyálkahárty 14 mm, a hétfői eredményét még nem tudom csak annyit, hogy csökkent a nyálkahártya 7 mm-re!!!
Múlt csütörtökön csináltam utoljára tesztet ami egyértelműen pozítiv lett. Mi a véleményetek? Van valami esély rá, hogy mégis terhes legyek??? 6 éve várjuk, és most megint egy kudarc....:(

kaicska
Mernye
 
 


azóta nem csináltál tesztet?
sissy01
 
 


kaicsika: jajj de sajnalom, miert tud az elet ilyen kegyetelen lenni?
okosat nem tudok mondani. sehol semmit nem lattak? szoval akkor a mehen kivuli kizarva?
ures petezsak sincs? tenyleg semmi? es jo gep volt amin neztek?

egyaltaln nem ertek a dolgokhoz ilyen elysegben de drukkolok teljesuljon az almotok!
nincs valami orvos ismeros, barat, st akiben igen megbizol ????
valakit fel kene keresni szerintem!
en mindig azt mondom egy velemeny nem lehet szentiras.
tavasziszel
 
 


Sziasztok!
Sajnos, megvan a vérvétel eredménye és nagyot csökkent a hcg-m. Az orvosom azt mondta, hogy itt már nincs terhesség!
De nem adjuk fel!
Köszi a válaszokat!
Mindnenkinek jó babavárást kívánok!

kaicska
Mernye
 
 


Sziasztok!

GRATULÁLOK MINDENKINEK A BABÁSODÁSHOZ!!!!!!

Bocsánat,hogy bepofátlankodok Hozzátok! Láttam már Moncsi felrakta ide a mi 2009-es októberi babáinkat! :lol:
Az én kisfiam Martin és pont ma 1 éve,hogy megtudtam,hogy állapotos vagyok! :lol: :)
Ma már 4 hónapos kisfiú büszke anyukája vagyok! :lol:

További szép babavárást!

Sziszkó & Martin

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok Csajok és Babócák!

Hát ahogy igy olvasgatom senki nincs a toppon :( Nagyon sajnálom. nekem csak gyomrom még változatlanul meg a fáradtság.nem baj pihenjetek amennyit lehet és ismét a sablonos szöveg: EZ EZZEL JÁR! :D
No de valami jobb ami számonra a legjobb:
Ma voltam orvosnál Uh.-n ugyan nem már csak a 12hetes jön. Vizsgálat meg cyto, és azt mondta a doki hogy szépen nől a babóm :) Nem kell fogadni sem mert előzékeny kedves éppugy mint a szülésemnél és örömhír h mindíg ő lesz terhesgondozáson. :lol:
Veletek vmi jó?

dinuci01
 
 


Mi a szösz..... :twisted: valamiért megváltozott a vonalzóm de ahogy nézem nem csak az enyém :cry:

dinuci01
 
 


sziasztok!
én kedden megyek első UH-ra,izgulok.
nekem semmi bajom nincs,se hányinger se + étvágy.
annyi van hogy mintha felfújtak volna akkora a hasam és feszít.
Viszont megerősödött fehér folyásom lett.ez azért kellemetlen és zavar.
Remélem a babó velejárója. :lol:
kleofa
 
 


kitartás Lányok!
Kicsit néha mintha kezdődne a hányinger....lehet,hogy csak le vagyok még maradva,és azért nem volt eddig??Nem beszélem be,de tegnap,meg ma is volt picike...jó lenne megúszni.Végülis se móknak,se kleofának nincs ilyen,de lehet,hogy azért,mert mi még "kicsik" vagyunk :) Bár jó lenne,ha nem így lenne....

Sziszkó,ha olvasod,gratulálok a szép Babához!

kaicska:sajnálom,de ne adjátok fel!!

ja,a nagyonbaba.hu-n írják,hogy megváltozott a vonalzókészítés,hát ezért lettünk másmilyenek....
Kép
sissy01
 
 


kleofa: vele jaroja igen, nekem az elso terhessegemnel vegig volt:( es remsegesen untam mar.
most is van de most rogton elso vizsgalatnal kerdezte a doki zavar e mondtam igen zavar igy adott kupot, de meg nem kezdtem el hasznalni, mert olyan rosszul vagyok estenkent hogy nem hianyzik meg plusszba ez is....

en remsegesen rosszul vagyok szinte egesz nap, ugy 11 fele van egy ora mikor jobban vagyok meg delutan 1-2 ora.
estere a puffadas napkozben a hanyinger meg gyengeseg.
de hat igy igaz ez ezzel jar.
sot en mar olyan is hallottam hogy ez minden terhesseggel egyre roszzabb...
de persze nem szukseges rosszul lenni, es en most mar irigylem is azokat akik a nelkul megusszak.
szoval senki ne varja akinek nincs.
nekem meg pl mell feszulse es fajdalom nincs, legalabb ez nincs:)

szep hetveget mindenkinek!
tavasziszel
 
 


mindig elfelejtem megkerdezni mi az amit nem szabad enni????
en nem itthon kezdtem az elso terhessegem es ott egy rakat dolgot nem lehetett.
amiben biztos vagyok: nyers hus( pl tatar beafstek)
nem jol atsult tojas
sajtok kozul is a lagy sajtok
tan maj( bar azota arrol azt hallottam lehet heti egyszer)
jo alkohol ok

de mi az amit az itteni protokoll szerintem nem ajanlott enni?
illetve az is erdekel mi az amit kene enni. a spenotot olvastam sok helyen, egyenlore meg elkesziteni se volt gusztusom miota terhes vagyok, meg tan a brokkoli lenne jo azt se, brr, avokadot egyszer sikerult, egesz oszinten en a fott krumplin kivul semmit nem kivanok. illetve a heten ettem egy szelet pizzat az jol esett.
bar ha nem nekem kene megfozni ehet tobb minden is jol esne.
a halt is megsutottem( tudom heti egyszer kene enni) erre meg a paro ebedjet se tudtam elcsomagolni vagy az edenyt elmosni ugy felfordult meg a szagatol is a gyomrom.
tok gaz, egeszsegesebben kene enni mint valaha erre meg a normalnal is egeszsegtelenebbul etkezek:(
bar jol emlkeszem ez az elsonel is igy volt. semmit nem kivantam csak a paprikas leveseket, es a mekit:)
es vgig egesz 9 honap alatt szinte huslevesen eltem:)
aminek "eredmenyekent" a gyermekem nem eszik meg semmi mast csak a huslevest, a gyumolcsoket es a hasab krumplit:)))
ezert fogadtam meg ha ujra baba fogok varni mindent fogok enni. ahha ha majd kivanni fogom!
nah mindegy lehet nem kene meg ezen is agyalni cxsak ez igy tok rossz!
tavasziszel
 
 


Sziasztok,

Kleofa, Sztimcsi üdv, gyertek majd gyakran.

Pont most néztem, hogy milyen sokan lennénk már, ha mindenki írna magáról egy kicsit. :lol: :lol: Itt most azokra gondolok, akik csatlakoztak, de azóta sem néztek felénk. Remélem nem lesz belőle sértődés, nem azzal a szándékkal írtam, de jó lenne hallani felőletek is. Illetve vannak a "régiek" között is akik igazán beköszönhetnének már!! :lol: :lol: :lol: :lol: Hiányoztok csajok, mi van veletek??????

Kaicska, nagyon sajnálom ami Veletek történt, mielőbbi babázást kívánok!

Mók, én is úgy tudom, hogy az úszás nem gond, de a meleg fürdőket nem javasolják, így a gyógyvizeket sem babásan. Pedig van üdülési csekkünk, így nyáron valószínű lenyaraljuk, de az nagyon gáz lesz, ha nem fürödhetek meleg vízben. Majd szaladgálok nagy hassal a leányzó után. :lol:
Tényleg tudtok valami jó helyet a Dunántúlon, de nem délen inkább nyugaton vagy északon. Mert tavaly voltunk Kehidán és marha messze van babával.

Buci, én is inkább beveszem a gyógyszert, csak ne fájjon a fejem. Érdekes, de az első terhességemnél nem is fájt a fejem, pedig elég fejfájós vagyok, főleg a frontokat érzem.

Tavasziszél, az utroval kapcsolatban én is úgy tudom, hogy a 12 hétig kell szedni, utána veszi át a méhlepény a sárgatest szerepét. Gondolom fokozatosan kell majd csökkenteni.

Dinuci, gratula az uh-os eredményekhez. Sztk-s dokihoz jársz? Hogyhogy ő lesz végig, vagy mindig tudsz majd hozzá menni? Nála szülted Attilát is?

Tavasziszél, sokáig Brigi is alig evett valamit, de most már szerencsére mindenevő, bár azt nem mondom, hogy sokat eszik, de nem válogatós. Amikről írtad, hogy nem ajánlott én is azokat tudtam. A spenóttal kapcsolatban imádom, akartam is a héten csinálni jó kis mirelitből :oops:, de amikor kivettem akkor láttam,h hogy sóska. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: És spenót nem volt itthon. Így sóskát ettünk, de kedden megyek és veszek. Mondjuk csak az igló krémes parajpüréjét szeretem, de az szerintem isteni. Úgy ennék. :cry: :cry:

Tegnap elvittem a csajt dokihoz, mert hőemelkedése volt már 3 napja estére meg belázasodott, és elkezdett köhögni is. De szerencsére csak megfázás, már paráztam, hogy influenza. Ti hogy álltok a H1N1 oltással? Van aki be van oltva, ill. aki nincs tervezi. Én valahogy nem vagyok mellette, hogy terhesen beoltsanak, de amikor azt hallom, hogy hány kismama halt meg. Bár talán már lassan vége lesz a szezonjának.
Ma már én is elég szarul vagyok, elkezdtem köhögni, lázam szerencsére nincs, de nagyon gyenge vagyok.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Sziasztok!
Tavasziszél:aminek "eredmenyekent" a gyermekem nem eszik meg semmi mast csak a huslevest, a gyumolcsoket es a hasab krumplit:))) -------Akkor egy cipőben járunk:) már volt ezért egy két idegrohamom :)A mugy a kajával itallal kapcsolatban. Én momentán nem tudom mit lehet mit nem csak azt amit nekem nem : vagyis semmi! :( :oops: mindentől kipuffadok.... Amugy sok zöldség, gyümölcslé és főzelék blablabla :) Amugy ma asszem iszom egy pohár vörösbort mert azt lehet csekély mennyiségben. Azt nem tudom hogy jol e fog esni ... ha nem nem iszom meg :)
Kleofa: ne izgulj majd megszokod. Ez csak megszokás kérdése :)
Sissy remélem meguszod!
Kri: a H1N1et nem tudom épp igy vagyok vele. De szerintem én már hanyagolom. Köszi amugy de nem voltam UH.-n :) Ezt csak vizsgálat alapján állapította meg. Amugy igen sztk-shoz mert nagyon rendes nála szültem és ha a párom meg ő melletem lesz tulélem a szülést :) Majd arra megfogadom. Következő UH amugy 12 hetesen márc.15 én lesz vérvételekkel együtt. Itt mindent egyszerre megcsinltat egy nap. Ezért is szeretem :)

Amugy kivel mizu? ogy telik a hétvége. Asszem ma kicsit bőbeszédűbb vagyok mint máskor. Bocs érte

dinuci01
 
 


legalább nem csak én írok sokat... :)

A H1N1-el én is kétséges vagyok.Nem oltattam,influenza ellen sem sosem,de nem is szeretném,csak az tényleg gáz volt,hogy mennyi kismamával mi történt.Csak ki ne találják tavasszal,hogy itt a második hullám...
Köszi,Dinuci,én is remélem,hogy ezzel a néha kis émelygéssel megúszom,bár ma majdnem elaludtam...
kri:jobbulást!
Kép
sissy01
 
 


Sziasztok!

Csak gyors életjelet adok magamrol! Elég ramatyul vagyok megtaláltak a rosszulétek és egy kicsit meg is vagyok fázva! Köszi a gratukat!

Üdv az újaknak!

Gratula a jó erdményekhez!(Bocsi nem tom kivolt már.Rövid az agyam ) :lol:

Betegeknek meg jobbulást!

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


sziasztok!

Én továbbra is elég rosszul vagyok, alig van erőm, hányok elég sokat így ritkán ülök a gép elé is. Enni szinte semmit nem tudok. Rögtön ég a gyomrom bármit eszek. Ezt a terhességet most úgy érzem nehezebben viselem.

H1N1:Én még decemberben beoltattam magamat így nyugodtabb vagyok, nem hiszem hogy ártana egyébként, a Nőgyógyászok szakmai kollégiuma is kifejezetten ajlja kismamáknak. Kérdés persze, hogy visszatér e még a járvány tavaszra.

Kaják közül én is a nyers húst és tojást, lágy sajtot tudom. Ezeket amúgy sem szoktam enni.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Szió mindenkinek!
Remélem énis hogy nem jön ujabba hulláma ennek az influenzának. Ha mégis igy volna nem tudom...
Buci pedig enned kéne tudom nem egyszerű ( bár én nem hányok de ugye a gyomrom nagyon ramaty) akkoris muszáj a abab miatt. De sztem legjobb lene felkeresni a dokit adjon vmit mert muszáj enned! Meg kortyolgass hideg gyömbéritalt vagy traubit ha szereted egyátalán.
Mit főztök ma? Nálam most mindig ez a téma éhségrohamokkal küzdök :( Náliunk ma Chilisbab lesz sültkrumplival meg husileves ( ezt nem lehet kihagyni) desszertnek vanilipuding :wink:

dinuci01
 
 


én húslevest főzök,meg zúza pörköltet tésztával...
Dinuci jó ötlet a puding,jól hangzik... :)
Kép
sissy01
 
 


ha nem baj onzo leszek es magamma kezdek: tegnap nagyon rossz napunk volt:( delutan igen eros gocsot ereztem majd ver latvanya fogadott. kepzelhetitek min mentem at. mar semmiben nem is hittem igy teljes korhazi pakkal mentunk az ugyeleteshez a korhazba.
megvizsglat, uh is. baba jol, szivhang volt, nott is, igy proalt nyugtatni de en csak bogtrem es bogtem, mondta ha gondolom benn maradhatok de nem tudnak mit tenni.
en se tudok csak fekudni es remenykedni.
nem igen megy de azert fekszem. de felek nagyon felek!!!!!!!!!!!!!
miert nem tudott bekes terhessegem lenni ha mar a veteles fajdalamit meg kellett elnem augusztusban.
minden vagyok: dugos, csalodott, remenyvesztett, es nagyon zaklatott.
tudom egyik se jo, de nem tudok megyugodni.
egy beverzest mutatott az uh de az regi igy nem erti hogy lehet friss ver, es miert az eros gorcs.
mondta a sok nonel van ilyen csak remelhetjuk elmulik nem erosodik, stb....hat kosz szepen.

szoval velunk ez a szitu:(
kicsikem le lett passzolva mig mi korhazaztunk, most nagyizik, es epp szevezzuk mikor kis viszi kicsit ki, meg el jatszani, hogy tudjak fekudni.
szornyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
es most dokit is kell kresnem. mert kainel voltam egy hete az nagyon messze van oda, se anyagi okokbol se fizikailag nem tudok hetenkent ki menni.MIT TEGYEK????
itt akozelbe az sztk-s terhe gondozas, de ott meg nincs uh:(((

ki tudja hogy lehet a korhazba jarni terhes gondozasra????
mert ott gondolom nem kell fizetni a dokinak de lenne uh is.

jaj fogalam sincs mit tegyek, hova menjek.
anyira be vagyok sz..rva:((((


h1n1; nalam nem volt kerdes oltatok e vagy sem, nem oltattam magam soha most se.csak ferjem.
es eztan se all szandekomban!
ha jarvany van ugyse megyek sehova, es nem is mentunk se decemberben se januarban kozossegbe.
most meg hogy agyhoz vagyok kotve mg csk a veszely se fenyeget:)


etel: ranezni se tudok most, semmire, de koszonom a valasozkat.
pedig most nincs hanyingerem se de etvagyam se.
gorcsol a hasam tovabbra is lehet emelem a magne b6ot bar dokika nem mondta.

ah nem tudom mit tegyek, bocsanat hogy itt negativkodok!

azert ha van valakinek kis ideje gondoljon rank! nehany drukk elkel...
tavasziszel
 
 


Jajj istenem :(:( Hát fel a fejjel ha azt mondták nincs baj akkor nyugodj vagyis probálj megnyugodni mert az ideg kihat a babára. És egy jo tanács vagy megfogadod vagy nem.... Nyugodtan menj sztk-s terhesgondozásra. Ottis nagyon körültekintőek és rendesek általában én még nem hallottam panaszt és nem is tapasztaltam első terhesség alatt se. Ha megkéred a körzetis nőgyógyot biztos beutal uh-ra. De korházban amit mondasz biztos nincs ingyenes terhesgondozás. Sajnos.
Jah és probál enni muszáááááááááj. A baba miatt.Amugy hol laksz?
Tudom könnyen dumál más aki nem érzi de muszáj mégegyszeris és vegyél erőt magadon. A baba érdeke. Most nem láto nem emléxem ne hari hogy mikorra jön a babu de ha eljön a 12.hét már mindanyian megnyugodhatunk ! Már tul a nehezén.
Pusz neked is babunak is és fejleményeket! :) a lehető legjobbat irod majd remlkjük. :)

dinuci01
 
 


Budaepsten lakom, es a 7ik hetben vagyok.
hat problok bizni remelni.....
egyenlore ma meg nem jott ver csak barnas folyas.
de eleg nehez csak lenni es remelni....
de koszonom a biztatast!
tavasziszel
 
 


Sziasztok!
Szeretnék hozzátok csatlakozni én is, bár még csak óvatosan, mivel én éppen csak 1 hete, hogy tudom lakik odabenn valaki, azóta olvaslak bennetek, de ahogy látom ti már majdnem mind előrébb jártok mint én.
Rólam talán annyit, hogy van már egy lassan 21 hónapos kisfiam, aki a világ legdrágább gyereke imádom. Vele vagyok itthon most, de minden percét élvezem, ezért is szerettünk volna mindenképpen még egy kisgyerkőcöt, vagy kettőt még kiderül.

ancsika82
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni Hozzátok.Már kb 2 hete olvasgatlak Titeket.Kedves csapat jött össze,és szeretnék én is a részese lenni :D .Rólunk néhány mondat:első babát várjuk,már 2 éve vágyunk rá,túl vagyunk már 3 lombikkezelésen,ami eddig sikertelen volt :( de most végre kétcsíkos lett a teszt :D :D :D .Az első pozi tesztem február 7.-én vasárnap lett,és azóta többet csináltam már,szépen erősödött 2 naponta :D .Voltam a dokimnál a Kaáliba,annyira örült nekünk :D .8.án hétfőn voltam először vv-n akkor 120 lett a HCG.m azt kedden 16.-án megismételték akkor 1700 lett.Csinált a doki akkor uh-t,egy picike pöttyöt láttunk.Majd visszamentem 19.-én pénteken újabb vv-és uh 3900 lett a HCG és már egész jól kivehető petezsákot láttunk :D .
Doki szerint nem gond hogy még nem láttuk a kicsikét a petezsákban,a lényeg hogy a HCG-m előírás szerint növekszik,panaszaim nincsenek.Pociszurkálódás,mellfeszülés,émelygésem van ami jó!!!!Majd legközelebb 23.-án kedden megyek újabb uh-ra.Akkor már érzésem szerint meg lesz az első találkozás a kicsikémmel:-)Kiszámoltam,utolsó mensi első napja alapján 6 hetes 2 naposak vagyunk ma.Nyugtassatok meg hogy nem gond hogy még nem láttunk babát pénteken! :D

Kellemes vasárnap estét mindenkinek!

Üdv:Timee

Kép
zsebi baba
 
 


Tavasziszél, bízzál benne, hogy semmi gond nem lesz a picivel. A doki látta, szépen növekszik, gondolj erre. Tudom milyen nehéz lehet neked. Sokszor előfordul vérzés a terhesség alatt, de ez nem jelenti, hogy gond lenne a babával. Mondott valami konkrétat, hogy mi lehet az a régi dolog? Pihenj sokat, már ahogy a kislányod hagy.

Tüncü, Buci jó hogy jöttetek, nem lehet könnyű ha ilyen rosszul vagytok.

Ancsika, Zsebi baba üdv közöttünk, gyertek majd gyakran!

Zsebi baba, én is 23-án megyek uh-ra. Először én is 6+2 voltam uh-on és 5 mm-es volt a baba, az 5 hét körül még csak 1-2 mm, úgyhogy szerintem nem gond ha még nem láttátok. Nagyon sokat nőnek pár nap alatt is. :lol:

Ez a nátha egyre rosszabb, ma már hőemelkedésem is van, de remélem láz nem lesz belőle. :cry:

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: