Új privát üzeneted érkezett!

Suzy:
Nem akarok hazudni...de 800-és 1200 ft között van....
Babylove termék,jojobaolajjal, mandulaolajjal, E vitaminnal és semmiféle konzerváló, szinezőanyag nincs benne....Illata van egy pici, de amolyan semleges...
Kezd el minél előbb kenni, mert igy tudod segiteni a bőrödet a tágulásban...rugalmasabb lesz, kevésbé viszketsz majd.
Én a melleimre is használom ezt az olajat!
Persze nem garancia a striák ellen, mert azért ez erősean alkati kérdés, de ha csökkenteni tudjuk vele a megjelenésüket, már az is szuper lenne!
Eddig rajtam nincs egy sem...lekopogom gyorsan!:-)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
köszi, ari vagy, ma veszek is :wink: :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ugyan! Örülök, ha tudunk segiteni egymásnak :!: :wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

 
 

Orsi!
És lehet,h csak a hasam egyik fele keményedik?
Ok,a fagyi jól hangzik!

Suzy!
Én már írtam,egyenlőre kék nívea+olivaolajat öntöttem bele.Én is kenem a cicit is.
De pont a héten néztem én is a DM-es olajat,nálunk 900valamennyibe kerül és nem is kicsi a flakon.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi:
Figyelgesd magadat!És jegyezd fel az időpontot....:-)
Meg, hogy milyen időközönként érzed...ha gyakoribb tuti, hogy a Babád jelzett Neked!

Nem emlékeztem pontosan az árára, 250 ml-es a flakon, sztem sem kicsi és nem kell belőle sok...Én akkor vettem amikor kiderült, hogy terhes vagyok, de alig fogyott belőle, talán a negyede....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Csajok, nekem már ennyi volt a melóból, megyek a DM-be és 1-2 helyre :!: :wink:

sok puszi Nektek és a pocaklakóknak, szép hétvégét :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Neked is szép hétvégét!Aludd ki magadat, pihenj sokat!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Mindenkinek jó hétvégét!
Holnap dolgozok és vasárnap se leszek!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok Lanyok! ujra jelentkezem:) Jo olvasni Titeket... Sajna a geppel voltak gondok...
Orsi ! Remelem jobban vagy!
En sajna meg orvoshoz nem jutottam el. Tul sok a munka,es olyan faradt vagyok,alig vonszolom magam:( Higyjetek el,a tulsagosan szepido sem jo,mert tudom hogy ennek egyhamar nem lesz vege.Tavaly augusztusban valosaggal ugraltam oromomben,amikor 10 percig zuhogott. Ugyhogy ha mar nem birom megyek haza,husulni:)
Kellemes hetveget! Vigyazzatok a Picurokra es Magatokra
nomi77
 
 


Anna ! megkerestelek iwiw-en. Szepek vagytok :wink:
nomi77
 
 


Sziasztok CSajok :!:

Én már fent kukorékolok :roll: :lol: annyira éhes voltam, hogy muszáj volt felkelnem és ennem egy pár falatot :!:
Vettem tegnap olyan olajat, olyan jó, hogy semleges illata van, nekem nagyon tetszik, jó kis ára van :shock: de a lényeg, hogy kenem most már a cicicm is ezzel :!: :wink: köszi még egyszer Orsi a tippet :!:

Gabi
Jó munkát neked, de csak óvatosan a melóval, nehogy emelgess :!: :roll: :wink: nálad már tuti jelez a babó :wink:

Noémi
örülök, hogy jelentkeztél :wink: hány fok van nálatok :?: Én nagyon nem bírom a nagy meleget, mert állandóan dagadok, mi lesz majd később :shock: :?: mikor jössz haza :?:

Presa :?: merre vagy :?:

Vidám, szép hétvégét Nektek :!: csak óvatosan a munkával :!: :wink:

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép szombatot!!!!

Szivesen Suzy!!! :) Kend csak magadat, hogy szépbörű Kismami maradj! :wink:

Én is korai voltam ma, csak nem ültem a gép elé....Babó keltett reggel...szétnyomta a beleimet... Jesszusom!!! :shock:

Gabi!
Ne dolgozz sokat! És végre pihenj!!!!!!!!!!

Nomi!
Köszönöm már minden a legnagyobb rendben...2 napig tartott!!Szerencsére!

Háát itt meg milyen idő van....már nagyon unom ezeket a jövő menő frontokat...kicsit normalizálódhatna a helyzet időjárás terén!
Suzy! Mi lesz később.....egész nap a hideg zuhany alatt leszel..
:-) :roll: :wink: Vagy jégkockák között!!!!

Presa is pihen, remélhetőleg!!!!! :wink:

Na megyek leszedem a rucikat a szárogatóról és le kell futnom közibe is!
PáPá Csajok!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés!

Orsi
Örülök, h jobban vagytok és h ilyen gyorsan átvészeltétek a vírust a babuval!

Gabi
Pihenj azért kicsit! Neked is jár a hétvége!

Nálatok is ezek szerint ilyen katasztrófa az idő.?

Képzeljétek el, reggel megszokásból átfordultam a hasra, és végig hullámzott a pocim.
Tudom, h korai még első babunál, h érzed, h megmozdul a 15-16.héten, de úgy bizakodom, h Ő volt! :)
Orsi, te mikor érezted először?
Ezután gyorsan visszafordultam az oldalamra, de utána már nem éreztem semmit...

Mindenkinek további szép hétvégét!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szia Vivi!

Én a 17. héten éreztem Babót...
Szerintem még nálad korai picit...de kérdezd meg a nőgyogyidat! Lehetséges, hogy szimplán a tested jelezte, hogy "Kismami...nem jó ha hason fekszel!!!"
A második babások már előbb érzik a magzatuk mogását van aki már a 14. héten....
Hát nem tom...ha sokszor ismétlődik ugyanez az érzés lehet, hogy nálad is a Picuri volt!
Bár sztem előszőr ilyen bugyborékolást lehet érezni....vagy leirom másképpen...olyan mintha több száz pillangó hirtelen felszállna a pocódban és nagyon finoman a szárnyacskáikkal végig bugybuzzák a hasidat....:-D
Később már azt is érezni fogod ha átfordul...vagy meg tudod majd különböztetni hogy a hátával ér hozzád vagy a kislábával...És ha teljesen nyugalmi állapotban vagy már a belső mozgást kivülről is látod...nálunk most van ez az időszak, már annyira erőteljes alkalmanként, hogy beleremeg a hasam!És amennyire jó, szépséges érzés....kellemetlen is....és furcsa...Addig amig nem moccan meg bár tudod, hogy benned van..olyan megfoghatatlan az egész..aztán amikor reagál már, akkor meg előszőr testidegen a dolog...kell egy pár nap mire megszokod, hogy belédrúg belülről... :lol: Huhh, remélem nem lett túl bonyolult...de nem tudom megfogalmazni másképpen....:-D :oops:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Remélem jól telt a hétvége és sokat pihiztetek! :)

Orsi
Köszönöm! :) Igy már egyre jobban és jobban várom, h megmozduljon!!! :)
Azóta sajnos nem csinálta a pocim azt a hullámzásszerű dolgot, (olyan volt mintha bugyogott volna), ugyhogy el tudom képzelni, h csak panasz volt, h "ne már Mami, h rám akarsz feküdni!" Többet ilyet véletlenül sem csinálok!

Nálunk nagyon hideg van! Lassan a begyújtást fontolgatom, mielőtt megfázunk! Ti fűtötök?

Vár a munka, sajnos...
(Ti meddig fogtok dolgozni?)

Mindenkinek további szép napot!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szép jó reggelt :!:

Ilyen rossz időben nem is lehetett mást csinálni a hétvégén, csal aludni, nem igaz :?: Én rengeteget aludtam, pihiztem és ma nagyon nem volt kedvem kikelni az ágyból :!: :roll: :?
Tegnap be kellett kapcsolni a fűtést 3 órára, mert annyira lehűlt a ház, hogy nem akartunk fagyoskodni :!:

Vivi
Jó munkát mára :!:
még nem tudom meddig fogok dolgozni, talán augusztus :?:

Megy valaki mostanában dokihoz :?:

Jelentkezzetek Csajok :!:

Presa :?: :?: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Helló lányok!

Hát ez az idő engem is kikészít!!! :twisted: :twisted: :twisted:A szél a legrosszabb!
Párom már beteg is,mert a munkahelyen rövidnadrágba van,kicsit nekem is folyik az orrom,de nem vészes.

Szombati munka jó volt,kicsit kikapcsolódtam.Tegnap anyunál voltunk délután.
És bár anyu se meg anyósom se örül neki,(szerintük korai,de ezt a vételt nem akarom kihagyni), lehet ma beszerzünk egy babakocsit,mert nagyon olcsón adja az ismerősöm,csak meg kell nézni,mert nem emlékszem rá milyen a színe meg ilyenek.Hordozóval,mindennel együtt adja és alig használták.
Na meglátjuk!!!

Vivi!
Én már nem dolgozom,csak 1-1 napot megyek be.Nem így terveztük,de a lombik miatt muszáj volt itthon maradnom.
Mi még nem fűtünk,de ha így marad az idő,akkor kénytelenek leszünk :twisted:

Suzy!
Nekem szerdán AFP.Jó lenne egy uh is,de nem sok esélyt látok rá.

Orsi!
Te hol voltál 4D-s uh-on?Nem tudom hova menjek majd.

Nomi!
Na most aztán jöhetsz hűsölni!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Suzy
Köszönöm!
Hasonló programom volt hétvégén! :D :D :D
Végig aludtam!
Én is kb. júliusig gondoltam, de attól függ majd hogy birom a meleget.

Sajnos én megyek csütörtökön vérvételre. 4 féle beutalom van,(AFP, vércsop-ellenanyag, hepatitisz, és még valami) ugyhogy szerintem teljesen lecsapolnak.
(Már egy fiolányi után le szoktam csúszni a fal mellett, nem tudom, h fognak levenni 4-el.....)
És az a rossz, h amikor megjön az összes eredmény akkor mehetek csak a dokihoz baba megnézésre! :(

Többiek? Ti mentek mostanába?

Gabival majdnem egyidősek a babuink.
Te tuti vérvételre a héten, mint én, ugye? :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Én szerdán megyek!A dokim és az előző uh szerint két nappal fiatalabb a baba,így akkor leszek 16+3,szerintük.
Nem is értem,mert ugye lombik és pontosan tudjuk a fogamzás napját. :roll:
Valószínű nekem is csak az eredménnyel lesz uh :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Akkor kidolgoztad magad :wink: milyen finomat sütöttél :?:
ha mégis megveszitek teszel róla képet :?:
a genetikai uh óta nem is voltál :?: de most, hogy belegondolok Én sem is megyek a dokimhoz majd csak június elején :roll: , mert akkor lesz a havi uh :!:
Mi is tudjuk, hogy mikor fogant Cipike, már kíváncsi is vagyok, hogy mit hoz ki az uh holnap :!: :roll: :wink:

Vivi
hát, ha egyáltalán lesz meleg ugye bár :!: :?: :roll: :wink:

Én holnap megyek 12 hetes uh-ra :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Meggyógyultál teljesen :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi, hogy eltűntem, de hétvégére Győrben voltunk a párom édesanyjánál, és ott nincsen net. :( Havonta egyszer szoktunk menni, de egy őrület: pénteken indulunk meló után, odaérünk este 8ra kb (miattam útközben be kell ugrani a Mekibe :D), és beszélgetünk ilyen 10ig. Másnap felkelünk, délelőtt séta Győrben, ebéd, utána átmegyünk nővéréhez, ahol mindig kupi van, és egy 3,5 és 7 éves gyerek, rettenetesen rosszak, két fiú. (igazából ez a kör mindig kiakaszt: kicsit kivagyok a nővér életmódjára, ugyanis baromira igénytelen a külseje, meg kupleráj van náluk annak ellenére, hogy 7 éve HTB, párom anyukája főz nekik hétvégére -ami sztem baromi nagy előny-, bevásárol, vigyáz a gyerekekre, a kicsi óvodás, a nagy első sulis, szóval nem tudom, mivel cseszi el az idejét, és ráadásul az egész család hozzájuk alkalmazkodik. Kicsit önző a csaj...). Ott vagyunk ilyen este 6-7ih, aztán meg látogatjuk a nagyit: nagyi 86 éves asszem, 10es a cukra, és vak. Nagyon sajnálom szegényt. Irány vissza anyuhoz, vacsi, 10-11ig duma. Vasárnap délelőtt elmegyünk Zsolti apukájához, aztán anyunál 1kor ebéd, és irány vissza Bp. Én pont mondtam most Zsoltinak, hogy én pocakkal, majd a gyerekkel nem fogok mindenkihez rohangálni, az tuti.

Na, röviden ez történt :) Anyóspajtinak elmondzuk babót, de úgy, hogy az esküvői meghívót adtuk enki oda, amibe beletettük az első UH képet, és amikor kinyitotta...meg se tudott szólalni, elkezdett pityeregni. :))) Értékes pillanat volt. :)))

Vettem én is krémet a dm-be. Nem volt drága, most azzal kenegetem magam. Aztan majd akarok Vichyt is venni, de az baromi drága. :-/ A dmes olaj nem ilyen gisuztustalan ragacsos, h fél óráig nem tudsz felöltözni tőle? :-/

Holnap végre 8. heti uh lesz, izgulok nagyon. :-/

Ja, és igen, az időjárás nagyon kiakasztó! :(
presario
 
 


Sziasztok Lányok!

Már Sopronból jelentkezem, ma reggel visszatértem ide...párocskám tovább Bécsbe!

Az idő katasztrófális...itthon fűtünk!Fúj a szél...az udvarunk romokban..:-( :cry:

Vivi!
A tested úgyis jelzi mi a jó és mi a rossz neki...Nyugi, érezni fogod majd...semmit nem szabad siettetni, hiszen ezek a hónapok olyan hamar elszállnak majd meglátod! Szinte hihietetlen, de olyan mintha most derült volna ki, hogy Babó jön...és már a felénél túl vagyunk.....
Én már február óta nem dolgozok, engem kiirt egyből az orvosom, mert kiemelten veszélyeztetett munkahelyen dolgoztam.../pszichiátriai betegek-fogyatékosok/.

Gabi:
Ha jó vétel sztem nem korai....és ha nem vagytok babaonásak főleg nem az! Mi még nem sokmindent szereztünk be....van egy pihenőszékem, pár ruhám és egy szopipárnám....hát ennyi!
De már minden ki van nézve és csak egy kattintás-autóút...és kész is!:-)
Én sokmindetn ausztriában szerzek be...negyed annyiba kerülnek kint a dolgok, mint Magyarországon...hatalmas leárazások..Pl. pinehőszék, hintáztatható Esprit....12 kg-ig jó, 79 euroról 19 euro...hm..sztem ennyiért megéri!
Ruhák: 0,50 centtől 8 euroig vannak az 56-os mérettől....pelenka detto!

Voltam 4Ds uhn...2 alkalommal...nekem a genetikai uh egybekötött 4Dssel is.
Mi a Magzati Diagnosztikai Központba járunk, fizetős uh+ dvd+ fotók: 14 000 Ft.
És most a 18 hetesemen bent volt Ceizler Endre is...mert neki is ott van rendelője, és nem kellett plusz pénzt fizetnem vagy ilyesmi...Rosszlett az Apfm...bent voltam vagy háromnegyed órát...mert a feje búbjától a kislába ujjáig átvizsgálták Babót...vesemedencék, vesék, gyomortartalom, hólyagtartalom, csigolya távolságok...csipőcsont, sziv....szóval..nagyon meg vagyok elégedve az ellátással!
Nekem a dokim is rendel itt Dr. Timmermann.

Suzy!
Köszönöm, rendben vagyunk! Gyors volt...hála istennek!:-)
12. hetes uh ..izgiiiii!:-))))
Naon szupi lesz!Nyugi, semmi izgulás!

Én 28. án mennék dokihoz, de sajna nem jó az időpont majd délután tudom felhivni egy 21.ei időpontért...szóval, majd délután megtudom mikor megyek!:-)
Nekem már jöne ez a cukorterheléses vizsgálat is...majd a nagylabor ismét:-S
UTÁLOOOM!

Vivi!
Én is ájulós vagyok nagyon...és amennyit akkor levesznek..szörnyű!Pffffff....
:shock: :?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Azért azt hozzátenném, hogy anyóspajtás nagyon tutikat főz, és ritkamód kiszolgál. :) Csak igy elolvastam mégegyszer, amit írtam, és nagyon panaszkodósnak tűnt, pedig azért nem egészen úgy van az! :)
presario
 
 


Szia Presa!

Hát volt egy hétvégéd..szegénykém!
Vannak dolgok amiknek egy idő után már nem kell kitenned magadat szerintem...nekem is van ilyen....pl. nem töltök túl sok időt párom Édesanyjával...kiakaszt 2 percen belül....csak amennyit muszáj...nem mintha nem szeretném, de olyan a stilsa és az életvitele, ami engem idegesit....:-)

Dm-es olaj: hát mit mondja olaj...eleve ragacsosabb mint más krém...de nem kell belőle sokat használni, hogy tocsogjon igy nem ragadsz tőle fél órát...!És szerintem nagyon jó! :wink:

Huhu, akkor holnap már beszámolózól nekünk Babódról!
Várjuk nagyooon! :wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


:lol: :wink:
Jól van...csak semmi magyarázkodás, értjük Mi ezt...!
Persze, nincs baj velük, szeretetreméltóak, de mások vagyunk Mi mind...ennyi!
:)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi, olvasom, hogy hol voltál vizsgálaton. Lenne egy kérdesem tőled/tőletek: nekem van egy megszokott nőgyógyászom Vörösváron, most is hozzá járok. ehhez képest mindenki kérdezgeti, h van már dokid? Én tudok neked jót mondani etc... Nomármost én ezt úgy gondolom, hogy mivel az én dokim szülés-nőgyágyosz, és ismer vagy 10 éve, én is őt, nem hiszem, hogy váltanom kéne. Félek, ha elkezdtek mindenkit ebbe meghalgatni, akkor végén nem is fogom tudni, mi hány méter.

Itt van pl a húgom. 24 éves lesz augusztusban, 2 éve van férjnél, Tavaly abbahagyta a tabit, mert babát szeretnének. Sajna, még mindig nem jött nekik össze (húgom mindig ki is van, mert ő tényleg nagyon odafigyelve él, és ez elkeseríti). Elment eddig vagy 6 dokihoz, Ceizeltől a Medical Rose klinikáig, náluk pénz marhátra nem számit, megfizeti a jókat is. Ehhez képest, volt aki azt mondta neki, hogy nyugodjon le, év végéig ne aggódjon, a masik azt mondta, el van záródva a petevezetéke, a harmadik, hogy sok a férfihormonja, a negyedikg meg hog nincsen tüszőrepedése....

Ez azert mégiscsak a vicces! Most akkor mi a jó? Kitartani egy dokinál, vagy hallgatni mindenkire?!
presario
 
 


Presa!
Húgodnak ajánlom,hogy menjen el egy meddőségi centrumba,mi tavaly szeptemberben voltunk első konzultáción a Budai Meddőségi Centrumba,ahol minden vizsgálatot megcsináltak,beleértve a petevezeték-átjárhatóságit is.Ami novemberben volt.December -január szünet,január végén lombik kezdés,február 18-án pozi lett a tesztem. :lol: Előtte másfél évig próbálkoztunk!!!

Doki:
Nekem is volt egy ismerős nőgyógyászom és hozzá mentem,így fogok a János-kórházba szülni.Nincs magánrendelése,ennek örülök,mert nincs fix tarifa,annyit adok neki amennyit gondolok (ezt megbeszéltük).És minden vizsgálatot a kórházba csinálnak.

Hétvégéért nem irigyellek!

Orsi!
Igen hallottam,h az jó hely.És nem vészes az ár sem,mert mindenhol 13-14e között van.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Presa
Örülök, hogy jelentkeztél :wink: akkor jó sokat utaztatok :roll: a történetet el tudom képzelni, megható lehetett :roll: :wink:
holnapra nagyon drukkolok, mikor mész :?:

Orsi
Nektek biztosan megéri ott vásárolni, főleg, ha a férjed szokott is átjárni időnként :!: Én nem veszek, nem vettem még baba dolgokat, nem a babona miatt, hanem magam miatt, még nem jött el az ideje :!: :roll: magamnak viszont már egyre több mindent, ugyanis minden szorít, feszül rajtam és nem akarom, hogy elszorítson bárhol is :!: :wink: ma elkezdett fájni a derekam és iszonyú nagy a hasam :shock: eddig sem voltam egy nádszál kisasszony, na de most már teljesen eltűnt a derekam, és nagyon látszik a pocakom, ollan nagyon jó :lol:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy

Én is vettem terhes-gatyót, és olyan kényelmes! Szinte márcsak azt hordom. Van helye a pocimnak! :D
És ne aggódj, én sem tudom már letagadni, h terhes vagyok. :)

Anna
Szerintem azért ne válts dokit, mert mindenki ajánl jobbat. Az a fontos szerintem, h megbizz a dokidba. Ha neked megvan benne a bizalmad és évek óta ismer, és ért hozzá, akkor pár baráti tanács szerintem nem elég ahhoz, h elmenj egy vadidegenhez. Szerintem.

Hát, izgi lehetett a hétvége! Azt hiszem hasonló cipőben járunk. (Szüleim 200km, párom szülei 150km) Én is leszögeztem a páromnak, h maximum a 6.hónapig utaztathat. Utána én leszek kényelmes, és tessék engem látogatni! :D

Orsi
Az tényleg nem drága. Pláne ha rendesen odafigyeltek rád, és alaposak voltak!
Én is szeretnék menni az AFP után, (de még nem tudom hova), mert mint irtam a korai időpont miatt valószínű ugyis rossz lesz.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Presa:
Persze ezt több szemszögből is meg lehet közeliteni....Nekem is van megszokott orvosom, de Sopronban....azonban a helyzet itt következő lett volna: nem praktizál a kórházban, csak magánrendelése van, igy nála nem tudtam volna szülni semmiképpen. Igy Pesten kellett keresnem egyet, de természetesen kikérve a saját dokim véleményét és segitségét...akihez a mai napig visszajárok 2 havonta!!!
Igy jutottam el idáig: hogy itt is találtam nekem tettsző orvost, akiben szakmailag is maximálisan megbizok. Én magánba járok, de ezt is mindenki maga választja, ki-mit tart jónak és nem mellékesen számba véve az anyagiakat!
Természetesen, ha nem jött volna össze a baba én is minden követ megmozgattam volna, hogy legyen..és pénzt, időt nem sajnálva elmentem volna mindenkihez......

Én nem bántam meg a döntésemet, a doki szuper, az ellátás példaértékű és nem kérnek olyan sok pénzt szerintem...amit irreálisnak tartok ezért az ellátásért!
Havonta a terhesgondozás: vizelet, súly, vérnyomás, uh + a kötelező beszélgetés, ami nem siettető, érdeklődő és gagyi kérdéseimre választadó, nem kinevető..:-) 10.000 ft.
Vérvétel: nem futószalagon, fektetve, sukival, vizzel fél órás pihenővel 3000 ft.
Minden leletről smsben kapott kódommal belépek egy oldalra és már nyomatom is ki. Vérvétel: 2 nap mulva eredmény....
Általában reggel megyek vizsgálatra eddig talán egyszer vol csúszásom 15 perc..és egyszer dugóba szorultam..én késtem, semmi probléma nem volt, bementem a következőnek.
Én és a Babám vagyunk a fontosak, ezt érzem....És ez azt hiszem az egészségügyben való kiszolgáltatottságunk idején...nagy kincs!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi
Nagyon kényelmes ruhák, vaterán vettem, meg a Nővérem is adott nagyon cuki ruhákat :lol: dehogy is akarom Én letagadni, hogy kismami vagyok, már alig vártam :lol:

Anna
Sztem se válts dokit, mindenki mond mindent, nekem anno azt mondták, hogy nő dokihoz hogy tudok járni :?: nekem semmi furcsa nincs ebben, megbízom benne, korrekt velem, tudja az össze női bajomat, bajokat, hát nekem nem kell ennél több :!: :wink: magad kell ezt eldöntened, átgondolnod, tudni fogod úgy is mi a helyes, mi jó neked :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Tényleg? Mennyit "illik" adni a dokinak?

Érdekes eset történt: a mostani dokimnak a tb rendelésére járok Vörin, de azt mondta, hogy 12. héttől a rendelőjébe menjek, ami a Margit kórháznál van...átrak önkényesen a magánrendelésére? Ilyen lehet?
presario
 
 


Szerintem frankón semmi gond a női dokival.

Én is benéztem hétvégén babboltba, a Brendonba. Milyen jó kismamarucik vannak! Komolyan, szinte divatosabban lehetne belőlük felöltözni, mint egyébként. És néztem babakocsikat, meg istetszett egy sportos, variálható, 35 e volt. De volt 245 ezerért is. :P
presario
 
 


Orsi
Teljesen igazad van :!:
Én már nagyon régóta magánba járok, egészségügyben dolgozom Én is, de nem szeretnék szakrendelésre menni, nekem ez jött be és ha tehetem a továbbiakban is oda fogok menni, v.v-re sajnos nem tudok magánba menni, nincs hova, de egy kolléganő megoldja nekem, így nem kell sort várnom és tudom, hogy Ő jól szúr :!:

Anna
Vetem a DM-ben Babylove terhességi csíkok ellen olajat, de nekem nem ragad, gyorsan beissza a bőröm és Én vékonyan kenem, mellem, hasam, combom :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Ez nagyon szuper! :)
Meg is értem, h meg vagy elégedve!
Én is magánba járok, de nálam kb. félóra várakozás mindig van, és vérvételre mindig be kell menni a kórházhoz... (Eredmények: kb. 1-2hét....)
De a dokim felé meg van a bizalmam. Minden vizsgálat után leültet és megkérdezi, h van-e kérdésem, és elmondja, h mi lesz a köv. esedékes vizsgálat. Csak emiatt nem váltottam még Pestre. :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Anna
Simán, a mai világban oda hív, ahova akar :!:

vannak árak :shock:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi:
Igy van, mindenki cselekedjen úgy, ahogy önmaga jónak látja! Barái tanácsok, jó ha vannak...de az ember a saját bőrén tapasztal! Jót is és rosszat is..../ a rosszból lehetne néha kevesebb!!/
Ha eddig bevált, akkor minek váltani?És még szülni is lehet nála...
Isteni! :lol: :D

Vivi, ne izgulj a hülye afp miatt....ez egy rossz és elavult eljárás...már sehol nincs benne a terhesprotokollban csak Magyarországon....és a mérvadó mindig a genetikai uh!!!!!
Annak ellenére, hogy ezt a nőgyogyik is elmondják mindig, valahol már születhetne egy olyan döntés, hogy kihagyják ezt a vizsgálatot...felesleges idegeskedés a Kismamáknak!!!!

Suzy:
Hát a kismami rucikat nekem is elég korán meg kellett vennem, főleg a nacikat..a felsők még elmennek.....bár azt is vettem már!:-)
Igen, igy könnyebb picit....de majd ha már nem tudok annyira mocorogni a pelusbeszerző az Anyukám lesz.....:-D Nagyifeladatok szupszzzzzzzzz!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Anna

Igaza van Suzynak, a baj, h simán megteheti.
Átlalában úgy hallottam, h 7.000-10.000Ft között van a magánrendelés ára. (De a dokik jó része úgyis közli, h Ő mennyit gondolt...)

Képzeljétek el azt mesélte egy ismerősöm, hallotta, h szülés után adott 40.000Ft a dokinak valaki, és a doki visszaadta, h köszöni szépen nem kávézik.... (Ez szerintem felháborító!!!!)

Orsi
Szerintem még örülni is fog a leendő nagyi, h segíthet! :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Presa:
Mármint a szülésért mennyit vagy az alapvizsgálatokért...
Sztem az alapvizsgálatokra vannak fix árai a dokidnak, azt majd ott megmondja Neked, de sztem olyan 7000 és 10000 között vnnak a magánrendelések árai.
A szülés árát is megmondják sok helyen....
Én még nem kérdeztem rá....de beszéltem olyannal aki megtette ezt ugyanennél a dokinál és azt mondta nem mond árat...úgyis kifizeti nála a havi 10 ezret...és nincs a nála szülésnek ára.
De természetesen úgyis adni fog neki mindenki, de nem mindegy hogy megmondja hogy fix 100 ezer vagy te magad döntöd el, hogy mittudomén 40 ezer és kész!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi
Igen, ahogy Orsi is írja, csak már nálunk alkalmazzák az AFP vizsgálatot, ami nagyon nem mérvadó, csak jól felidegesítik az embert sokszor vele :!: :roll:

Nagyon durva a sztori, de Én elég sok ilyesmit hallottam már, nagyon felháborító, hogy egyes dokik mit képzelnek magunkról :!: :shock: főleg a mai világban egyre jobban :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy:
Annyira durva egyébként hogy igy kell lennie.....vonják a tbt a fizudból....elvileg járna ami járna...és mégis ezt kell tenni! Elkeseritő ami ebben az országban megy....
Hatszor fizetünk mindenért....kitoljuk a gyermekvállalást...mert kell a pénz, a karrier....hogy megteremtsük minden jót, ahova várjuk a Babát...aztán meg azt vesszük észre, hogy gürizünk, az évek szállnak, gyerek még nincs de a körülmények sem jobbak, mint anno 3 évvel ezelőtt...nincs megfelelő idő...
És sajnos az orszégunk ebben nem is segit nekünk....inkább még jól lehúzzák rólunk a bőrt.... :roll: :? :cry:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi:
Én nem is tudm mit tettem volna ott.....valószinű go a feljebbvaló....vagy nemtom...de durva!
Fújjjjjjjj! :x

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi:
A leendő Nagyi szárnyal......tájékozódik, keres, kutat..mi-hol-mennyi-milyen-összetevők...:-D
Néha picit túlzásba viszi, de imádom, hogy ilyen! :oops: :wink: :!: :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Mert csak attól tudják elvenni, aki dolgozik és mi azt tesszük már mióta és alig tud az ember félre tenni ebből a kevésből, de Én ilyenkor is azt mondom, hogy örüljek, hogy van munkám, házunk igaz, hogy hitelből, de van...sikerült a baba is és megoldjuk, ahogy eddig is :!: :roll: dolgozunk, ha kell több helyen is!

Tutira igazad van, Én ehhez csatlakoznék, felháborító ami ebben az országban megy és nem is lesz jobb már azt hiszem :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Képet még nem kapunk :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy:
Igy van!
Én sem vagyok pesszimista és nem is panaszkodom, nekünk is hitel lóg a nyakunkon...na de ha igy nem akkor miből???
De emellett egészség van, Babó van...boldogság van...csak elszomorit, hogy más embernél, aki semmivel sem rosszabb vagy jobb nálam, meg keserűség, nyomor....kilátástalanság!Pedig mindent megtesz a becsületesség által övezve, hogy előbbre jusson...de amint a példák mutatják sorra.......galléros bűnözők sora teszi zsebre a pénzünket és még ránk is mosolyognak..na abba is hagyom, mert hányni tudék ettől a helyzettől!!!!

:oops: Iwiwemre tettem fel képeket..oda egyszerűbb volt...ide nem tudom hogyan is kell...azaz próbáltam, de nem ment.... :oops: :idea:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 



KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Érdekes témát feszegettek:

nekem a hugom egy üzletlánctulajdonos felesége, 600 m2en laknak, két német autó, medence a házban, ténleg, átlagon felül élnek... és majdnem dobtam egy hátast, amikor a hugom azt mesélte nekem, hogy bejelenti a férje vmelyik cégükbe, hogy legyen magas tgyása, meg gyese, meg ilyenek. Nem is értettem. Ahogy ő nem is érti, mit jelent az, hogy rakosgatod a gondolataidat állandóan, hogyan menjél nagyobb lakásba, /kertesházba, hogyan menjél vissza majd melózni, és nem tudod, mi lesz a nyugdíjaddal. Nem vagyok én írigí (mert hát sokszor félreértik, ha erről beszélik), de valahol tényleg gáz az ilyen, mert ezek az emberek, speciel a hugom nem dolgozik, és a havi költőpénze csak 300 ezer ft, közüzemi számlát nem is lát, mert anyós fizeti a csekkeket, nem is értik, hogy egyébként egy "átlag" embernek, mennyi problémája van alapból.

Mi sem élünk rosszul, mert párom jól keres, és az én fizeteésemmel együtt azért bejön ilyen 400 körül, de ebből hiteleket is kell fizetni, és most 50 m2en lakunk, házat és telket venni meg 25-30 millió alatt nem is lehet.

Azon filózunk mindig, h milyen jó is lenne kiköltözni Vörösvárra...igen ám, de onnan meg dolgozni járni?! Párom a Ferihegyen melózik, én meg a gyerekek után 30 évesen elkezdenék bejárni Pestre...de akkor ki hozná el őket az oviból? Én ugyanis nem tudom majd anyagilag megtenni, hogy htb legyek, pedig hajj de jó lenne... szar ez a Magyarország, úgy, ahogy van...
presario
 
 


Anna:
Álmodozzunk tovább...örüljünk a Babáinknak...a többi meg, jönni fog majd, vagy igy vagy úgy!
Örülök, hogy a hugid kicsit gondtalan életet élhet...és nem irigylem őt egyáltalán. Van akinek ez jut van akinek az...
Viszont te büszke lehetsz magadra, hogy saját magad teremtetted elő amid van...nem aládtették...ez az embernek saját maga miatt fontos szerintem!
Én is szivesen lennék háztartásbeli és nevelnék sok gyereket...de sajnos nem tehetem majd meg!:-(
:shock:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: