Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap voltunk dokinál minden rendben.A babóca annyira mocorgott,hogy a doki alig tudta lemérni,kozben az orrocskáját vakarta nagyon helyes volt!

A hetekkel kapcsolatba nekem lett igazam a 16.h-ben vagyok utána nézettem meg a baba fejmérete alapján is 16.szóval megnyugodtam.Mikor mentem be azt mondta a novérke,hogy 18.,na mondom várjunk egy kicsit mert már akkor ľh.-em veszett el aztán meg lett.Meg azt is mondta,hogy ha jó lett az AFP nem gond ha elobb lett le véve :D :D

linhbabaAz oviban a gyerkocok teljesen máshogy viselkednek mint otthon,de szerintem odafigyelés,megértés szertetet és egy pici szigor,és nem hagyni hisztizni. :) Nálam ez be szokott jonni.

georgiaGratulálok a házhoz!!Mi is kerersunk ,de valahogy nem jon ossze pedig már nagyon jó lenne.Mert itt egyre szornyubb 3m-re van a foút,nyártól pedig alattunkvannak a gyorsmentok.AZ éjjel is telefon csorgésre keltem,mert riasztást kaptak.Szornyu!de majd lesz jobb!legalább ha valami baj van van hova szaladni! :D

Én még ezzel a vércsoporttal nem foglalkoztam,de most ahogy irtátok,jovohéten utána nézek,mert fogalmunk sincs,hogy a páromnak milyen.Nekem 0rh poz.

Puszi mindenkinek!
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bresbea

Orulok hogy minden rendben veled es a bebivel :D :D !!
En masfel het mulva megyek szivhang hallgatasra,aztan 16an meg a 20 hetes uhura, megnezik minden oke e, es ha minden igaz, megtudjuk fiu vagy lany :D :D !!
Mindeggy csak egeszseges legyen :D :D !!
Itt ma reggelre esett a ho, mindenki oruylt, mert kb 40 eve nem volt ho, tavaly volt eloszor 40 ev utan :D :D !!
Mindenkinek poci simi!!
Vendég
 


Sziasztok!

Most már masszívan betegek vagyunk :cry: , már a hasa is fáj Marcinak, ráadásul hiába ül szegény a wc-n.

Georgia: :oops: köszönöm! Mindenképp fel fogok nézni a wiw-re! :)
Az biztos, hogy Marci el van kényeztetve :roll: , sajnos ezt már kissé elszúrtuk a párommal. Borzasztó akaratos gyerek lett, de remélem azért még 6 éves koráig nevelhető :? . Szoktam vele szigorú lenni, néha rá is csapok a popsijára, akkor látom, hogy megszeppen kicsit, de ennyi. Jaaaj, nehéz ez a gyerek nevelés.

Bea: Örülök, hogy minden rendben van!!! Ezek szuperjó hírek!!
Amikor Marci hisztizik, akkor általában ignorálni szoktam. Egyszerűen ott hagyom, de utánam jön és ott nyomatja a földön fetrengést. Hogy lehet "nem hagyni hisztizni"? Komolyan kérdezem, van erre valami módszer?

Nálunk is esett most egy kis hó, a férjem imádja :), teljesen odavan érte. Most jöttek vissza Marcival a hólapátolásból :)

Készülök ám a heti kérdéssel, már tudom is, mi lesz az, de majd csak hétfőn, hátha akkor többen néznek el errefelé!

Mindenkinek szép hétvégét!
Puszi

linhbaba
 
 

 
 

Linhbaba

Nem tevedem :D :D !!
Igy hogy megjeloltel az iwiwen, mar megneztelek en is, szimpi vagy!
A kisfiad, meg nagyon edi :D :D !!
Azert probalj neha ra hatni, csak egy kicsit.
Siman tudod, csak akarni kell!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvégétek??? :)

Linh: Jobbulást-gyógyulást kívánok Nektek!!! Remélem már jobban vagytok!
Bea: szuper, hogy minden rendben!
Georgia:Családiház.... a hosszútávú álmom... de jó lesz Nektek! :lol: . (mi társasházban lakunk)
Vanda: üdv itt, rajtad kívül mostanában nem hallottam olyat, aki nem akarta tudni a baba nemét :))))))) De tudom, hogy vannak olyanok, akik a szüléskor szeretnék csak... :)
Caramel, Oroszlán: Jól vagytok???

Mi: képzeljétek hétvégén éreztem asszem a babát... :) Na persze még nem mozgást, hanem valami dudorodás-félét a köldöktől kicsit balra... Tapintható volt valami, ami keményebb volt mint a hasam többi része..... a férjem is érezte, mikor mutattam :) Hú, már alig várom milyen lesz, ha megmozdul! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Sziasztok!

Sajnos szinte az összes hó elolvadt nálunk és minden csupa sár :(
(tavaly költöztünk ki ide Harasztiba és még sok mindent nem tudtunk megcsinálni/tatni a ház körül).

Georgia: te is szimpi vagy nekem :). Láttam a képeket, a férjed is szokott boxolni (mármint meccsen), vagy ő "csak" edző? Nem szoktad félteni?
Az enyém "csak" vízilabdázik és hál' Istennek kapus, de azért nem egyszer voltam már vele trauma ügyeleten...

Hogy vagytok?

Detti, Oroszlán, Vanda: merre vagytok?

Andi: jól eltűntél! Dolgozol?

Bea: ki tudtál már deríteni valamit arról, hogy szülhetsz-e itt Mo.-on?

A heti kérdés: gondolkoztok mosható pelusban?

linhbaba
 
 


Andi: egyszerre írtunk :D! Örülök, hogy már érzed a babát! Nemsokára már a mozgást is fogod érezni! :D

linhbaba
 
 


Sziasztok!

LinhbabaIgen szülhetek csak mindent ki kell fizetni meg előtte egyeztetni kell velük,hogy ott akarok szülni.
Most én is úgy vagyok ,mint te mondtad,hogy félsz a tabletta szedés befejezlse miatt a héten kedem abba hagyni,eloszor csak 2x egy felet 3-4 napig ut8na csak 1x felet.Ugy félek de remélem minden rendben lesz.

Itt is csak a locs-pocs maradt :( Pedig olyan jóo volt tegnap nözni a ahogy hull a hóo,de csak az ablakbóol még mindig nem merek nagyon jönni menni a doki is azt mondta hogy még sok pihenés.

Szerintem én kényelmes kismama leszek,és kihagyom a moshatódtha csak az elején nem.Még ezen nem is gondolkoztam.

Lányok én olyan nehéznek érzem a hasam meg telitettnek.Remélem ez normális,meg a jóo öreg net is ezt irja. :D
Rájöttem,hogy túl sokat netezek aztán meg aggódok. :lol: :roll:
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Linh: Megvagyok, nem dolgozom, tp-en vagyok... csak jövős-menős volt az utóbbi jópár nap..

A kérdésedre: Hát én biztos hogy semmiképpen sem fogok moshatós pelenkát használni... ahhoz túl finnyás és kényelmes vagyok :) Még a férjem anyagzsebkendőit is kidobáltam, úgy undorodtam tőlük... :shock: :shock: :shock:
Viszont hallottam, hogy az eldobhatós pelusról meg nehezen szoknak le a kölkök, mert nem zavarja őket a cucc annyira.....így lehet leszoktatáshoz használnám max, ha nem tudjuk majd a bilire rászoktatni... :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Meg csináltam a vonalzót és nem mutatja!
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Letettem végre a fiamat aludni. Szegénykém, jó hamar kifáradt ma, remélem most már jobban lesz.

Bea: az azért jó, ha szülhetsz itt Mo.-on, még ha ki is kell fizetni. Legalább a lehetőség megvan!
Én is borzasztó nehéznek érzem a hasamat tegnap óta :(. Meg talán kicsit keményedik is, úgyhogy sok Mg-ot szedek meg próbálok pihenni.
Bea, drukkolok hogy minden rendben legyen! Nekem ma lesz az utolsó 2x1-es napom, aztán még 6 napig fogok 1-et szedni, aztán elhagyom. Nagyon parázok én is, borzasztó :oops: .

Andi: igen, úgy emlékeztem,hogy táppénzre mentél, nem kockáztatsz :) csak nagyon eltűntél.
:lol: :lol: a férjem anyag zsebkendőit azokat én is utálom!

Én 4 hónapos kora óta használtam mosható pelust Marcival. Egy barátnőm "térített be" és megtetszett a dolog. Tényleg talán kicsit melósabb, de bőrbarát, környezetbarát és ami a legnagyobb előnye volt, hogy Marci július óta szobatiszta. Május vége felé, mikor voltak a nagy melegek, már nem akarta, hogy ráadjam a pelust és gyakorlatilag 2-3 hét alatt átszokott a bilire. Ennek nagyon örültem! :D
Persze balesetek azért előfordulnak, bár már 1 hónapja nem pisilt be éjszaka (lekopogom, nehogy most legyen a baleset). Szóval én jó választásnak tartottam.

linhbaba
 
 


Bea: jó formátumban, jó helyre szúrtad be? Nem értek hozzá nagyon, de ide valami BB Code-os formátumban kell, nem HTML-ben. Próbáld újra, hátha sikerül!
:wink:

linhbaba
 
 


Linhbaba
Ne parazz minden rendben lessz!!
A ferjem itt bokszolt regen minden meccset megnyert, sose utottek ki.
Amugy kedves segitokesz, 18 eve vagyunk hazasok.
Csak ha valaki paraszt vele akkor gurul be.
Mar ugy 10 eve edzo itt Hollandiaban, es meccsekre viszi a versenyzoket.
En is jarok veluk :D :D !!
De en nem bokszolok :D :D .

Bresbea

Ne aggodj, nem lessz semmi gondd!!
En is 11 hetesen hagytam abba az utrogestan huvelykupot, es nem volt semmi gondd :D :D !!
Pedig en lombikos vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andrea

Orulok hogy erzed a bebit, en kb ugy egy hete erzem, de csak ha nyugiba ulok, de az sem konkret rugas amit erzek.
De jo erzes :D :D !!
Mar varom minnel erosebben erezzem!!

Itt csajok esik a ho es meg is marad.
Viszont nagyon csipos hideg van!!
Ha van iwiwetek nyugodtan megjelolhettek, orulnek neki csajok!!
Mindenkinek szep napot!
Es persze pocak simi :D :D !!
Vendég
 


Meg annyi gondom van, hogy nekem nem sokat nott a pocakom :cry: :cry: !!
Lani kicsit hogy terhes vagyok, de meg nincs nagy hasam, viszont a mellem sokat nott :cry: :cry: !!
Bocsi ha hulyeseget irok.
De mar szeretnem ha nagyobb lenne, es lassan 18 hetes vagyok!
Vendég
 


Na megint be irtam meg el is van mentve de nemmutatjaa vonalzóm pedig mutatja is hogy BBC kod na mindegy.

Georgia :ne aggódj mindenkinek máshogy nő a pocija.Nyugottan ird le aggodalmaid ,én is azt csinálom a férjemnek már nem mondom mert mindig csak le tol,hogy minek agyalok ilyeken. :lol: Akkor kinek modjam ha nem nektek.

Nekem az iwiw nem megy estleg facebook valaki?
Engem Brestovsky Tóoth Bea náven találtok meg. :D
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Georgia: köszi a biztatást, igyekszem minél pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz! :)
Huhh én biztos, hogy minden meccset végig paráztam volna. Sőt, valószínűleg ki se mentem volna. Én ilyen mimóza vagyok.
Óóóó, de jó nektek a hóval! Az egyetlen dolog a télben, amit szeretek, az a hó! Utálom a dermesztő hideget meg a metsző szelet, brrrrrrr.
Na, meg persze a Karácsony! :D
Hogy lehet, hogy nem volt nálatok hó 40 évig?

Ti elkezdtetek már készülni a Karácsonyra?

linhbaba
 
 


Asszem meg van.Nem volt bekapcsolva az aláirás hozáadása. :lol:

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bresbea

Igen :D :D !!
Meg van!!
Nagyon edi a vonalzod!!
En se mondok nagyon sokmindent a ferjemnek, mert szerintem ki van velem....................... :D :D !!
De csak gondolom, mert nem mondja :D :D !!

Linhbaba

Mi a tenger mellett vagyunk, ugy nagyon minusz fok nemszokott lenni, allandoan paras a levego, igazan nem erezheto, de az.
Ezert ho sincs, vagyis tavalyig nem volt, vagy nagyon nagyon ritkan, es par szem.
De itt mikor hoembert csinalnak a keleteuropaiak gyermekei, akik itt elnek, a hollandok fenykepezik a hoembert :D :D .
Vicces mi?
De igy van.
Vendég
 


Nagyon szép lett! :)

linhbaba
 
 


Georgia: hát ez tényleg vicces. Valahogy azt gondoltam, hogy északabbra valamiért mindig sok hó van, de persze ez sem logikus.
Tengerparton lakni meg egyenesen álmaim netovábbja! :)
Sok kelet-európai van arrafelé ezek szerint?

linhbaba
 
 


Linhbaba

Hollandiaban rengeteg, de nem csak keleteuropei, hanem mindenfele ember.
De szerencsere ahol mi elunk, itt nincs sok.
Inkabb Amsterdam Den Haag ott van sok.
Azert irtam szerencsere, mert a magyarok itt nem tartanak ossze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egyaltalan.
Nagyon sok ember ki jutott ide segitettunk munkaban, lakasban, aztan nem is ismernek.
Errol ennyit!
Vendég
 


Ezen azért csodálkozom. Azt gondoltam volna,hogy a magyarok összetartanak, főleg egy idegen országban.

Na mindegy.
Az előrejelzés szerdára megint ígér havat, hátha az meg fog maradni.
:)

linhbaba
 
 


Ez tényleg érdekes!Sógornom Spanyolországba ment férjhez de o azt mondja osszetartanak osssze is járnak bár ott a kornyékukon nincsenek sokan . Magyarok és szlovákiai magyarok egyutt ez nagyon jó dolog!
Hát ok is nagyon orulnek a hónak ,de ott értheto szinte fagy sincs,és tavaly volt havuk hú azt az oromot :lol:

Valahogy ezt a csapadékot nehezen viselem bár a havazást nem éreztemde ezt az esot fúj!

Bocsi,hogy néha érthetetlen amit irok,de van ,hogy Magyarra kapcsolom a billentyuzetet aztán meg Szlovákra és bele keveredek,hogy most melyik van :D
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bresbea

Itt sajnos ez nincs.
Itt csak addig vagy jo annak aki otthon el es szarban van, amig segitesz neki itt kinn, lakas munka, es aztan szevasz!
Ki jott egy regi ismerosom, hangsujozom ismerosom egy Miskolci pasin keresztul a ferjevel, le huzta a manus oket ugy 1 millio ftal.
Mindenert penzt kert a pasi!!
Aztan elfogyott a penzuk, se munka, a lakasuk 6 negyzetmeteres szoba volt, szoval akkor felhivott segitenek e neki, es hogy meghalalja stb.
Nem kell nekem hala, de miert akkor keres meg mikor mar nincs penze, es nyelvet sem tud!!
Szereztunk lakast, [laberlete] de uitt nem egyszeru am!!
Ujsagot tudnak hordani, mindd ketten azt tudtam megszerezni nekik, mivl nemtudnak nyelvet.
Othon teli vannak kolcsonnel, na mindeggy, 2000eurot keresnek egyutt, de rengeteget dolgoznak, a csaj kozben szult egy gyereket,es kellett volna nekem olyan infra lepedo, ez a csaj ismert valakit ottthon aki 25ezer ftert tudott.
Persze mire szereztem munkat lakast nekik, es el telt ugy 3 honap, kicsit helyre allt az eletuk itt kint, akkorra a lepedo 50ezer ft lett!!
Hallod!!!
Le akart huzni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mondtam neki a Jo K annyat nezze hulyenek, es az eletbe soha tobbet ne jojjon hozzam!!!!!!!!!!!1
Ja es amig nem volt munka ez etettem mindd a kettot!
Jo mi?
Akik pedig itt elnek, magyarok, ebben a varosban keves van, de nem tartanak ossze.
Mikor le megyunk amsterdamba egy evbe egyszer, akiket smerunk talalkozunk, es egymast szarjak magyarul!
Nekunk van Libanono csalad akik a barataink, Szurinami, Antaliai, Hollandok, Torokok, de magyar nincs!
Bocsi csajok kicsit hosszura sikeredett, es jo merges is lettem!!
Vendég
 


ezt most mindig be kell kapcsolni?

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bresbea

Mire gondolsz?
Mit kell bekapcsolni?
Vendég
 


mindig ki kell pipálni az aláirás hozzáadását.

Sajnos ilyenek az emberek!

Ma valahogy fájdogál a hasam lehet hogy tegnap tobbet mentem és még nem szokta ,ugy egész lent de nem mindig.remélm holnapra elmúlik!

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bresbea

Ne aggodj biztosan elmulik!!
Vendég
 


Georgia: az ilyen dolgokon már kár mérgelődni, bár én is ilyen vagyok. Én általában az anyóson húzom fel magam (most is kaptam egy dózist belőle) és utána még hetekig képes vagyok mérgelődni rajta.

Bea: szedsz magnéziumot? Mert ha nem, akkor szedjél!
Szerintem a profilodban állítsd be, hogy az aláírásodat mindenhez hozzáadja. És akkor nem kell állandóan pipálgatni! :)

Jó éjszakát lányok, lassan megyünk fürdetni!

Puszi

linhbaba
 
 


Linhbaba

Igen tudom!
De En is olyan vagyok, majd elmulik.
En se szedek magneziumot.
Sot semmit se.
Itt azt mondja a szuleszno, egyel egeszsegesen, sok vizet igyal, es amig jo a verkeped, addig nem kell semmit szedni.
De egyenlore minden oke :D :D !

Jo ejszakat mindenkinek!!
Vendég
 


Georgia: jó neked, hogy nem kell szedned semmit. Nekem szokott keményedni a pocak, meg volt az a vérzésem, úgyhogy én rengeteg mindent szedek sajnos. 3 homeopátiás szert, magnéziumot meg C-vitamint. Tisztára borzasztó :D

Most voltunk sétálni Marcival (ő motorozott) és eléggé fájdogált a pocak. Remélem csak azért mert nem szereti a hideget :oops: meg mert elszoktam a sétálgatástól.

Csütörtökön megyek terheléses vércukorra, hurrá!

linhbaba
 
 


Georgia:Bizony jó neked,hogy nincs semmi ilyen kondod!

Linhbaba:Tegnap rá jottem mitol fájdogált a pocim tele volt reggelre megoldódott a dolog.Ma meg a bal felem szukálja itt-ott.Amugy naponta 3 MgB6-ot szedek plusz a terhes vitamint femibiont amibe minden vitamin benne van jód meg c vitamin meg minden.Az ascorutint vasárnap fejeztem be. Próbálok reménykedni!
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Linhbaba_még azt akartam kérdezni,hogy mit csinálsz mikor keményedik a pocid milyen praktikák vannak vagy mit kell csinálni?

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bea: ne aggódj! Én is próbálok optimista lenni, támogassuk egymást :wink: !!!!
Ha keményedik a pocakom, akkor általában megpróbálok pihenni, ha épp le tudok feküdni a fiamtól. Ha nem veted meg a homeopátiát, akkor vegyél Magnesium Phosphoricum nevű Schüssler-sót (D12) és abból napi 3at szopogass el!

linhbaba
 
 


Koszonom a tanácsot!Még egyenlore nem kell bár a napjaim mostanába nem telnek nyugottan sajnos :( Most inkább ilyen székrekedés meg telitettség érzet kinoz.Gyumolcsel meg joghurtt keverékkel próbálok orvosolni rajta :lol:

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


sziasztok!

Itt vagyok, nem vesztem el:) csak en meg dolgozok, igy kevesebbet tudok jonni. Mar megvan a helyettesem, igy mar csak par het es en is betegallomanyban leszek. Vacilaltunk rajta, hogy dolgozzak-e tovabb, de vegul ugy dontottunk, hogy sokat vartunk erre a Babara, igy nem kockaztatunk es most nem a legjobb a legkor a munkahelyemen, en pedig nem vagyok az a tipus, aki ki tudja kapcsolni a stresszelest...

Andi: hova kell menned majd a Janosban az AFP-re? A nogyogyaszaton/szuleszeten kell jelentkezni es utana kozponti labor? Vizeletet is vinni kell? Csak hogy irtad, hogy annak az eredmenye meglesz masnapra, amikor mesz Sz-hez. En a heten kerek idopontot, szerintem en is a dec. 6-ai heten megyek vmikor (most vasarnap toltom be a 16. hetet - a 12. heti uh meretek alapjan). Neked is nezik a Hepatitis-t is? Te mikorra tervezed, hogy a korhazban szetnezel? Szuleszno, EDA, szobak, iyesmi??? Szerinted ott van kismama torna?

Megvan a terheleses vercukor eredmenyem, es jo lett:
0 perces: 4,09
120 perces: 4,79
Ennek orulok, mert most is dietazok az IR miatt.

Hizas: nekem eddig 2 kg, neha este felugrik 2,5 kg-ra:) es a hasam is nagyobb este, mint reggel:)

Pelenka: ezen meg nem gondolkodtunk:) a kornyezetemben senki nem hasznalt moshatot, bar tetszik, hogy kornyezetkimelo, de a praktikussag, gyorsasag sem masodlagos szempontok. Linhbaba: ha elmentetek vhova a kisfiaddal es meg pelusos volt, akkor is moshatot hasznaltal? es ha tortent baleset? elcsomagoltad a hasznaltat es ugy vitted haza?

Tovabbi boldogsagos pocaknovesztest Mindenkinek!
Oroszlan

Kép
oroszlán
 
 


Sziasztok!

Linh: Tényleg jó korán szobatiszta lett a kisfiatok, ez azért eléggé meggyőző érv.... Csak a mienk ugye nyáron lesz még igen pirinyóka a májusi születésével, akkor meg azért még "nem kínoznám" az anyagpelussal.... :wink: Úgyhogy marad a kényelmes és drága verzió :)

Lányok: ez a has keményedés ez mi??? Mit kell érezni (jó gondolom kemény lesz...) de ez fáj, vagy kellemetlen, húzódik... csak mert nekem még ilyen keményedés nem volt, azt nem tudom mifán terem :) Elmondanátok aki már megélte???

Georgia: Fú, de szemét volt ez a család.. .nem csodállom hogy kiakadtál rájuk... a lehúzós mindenüket... :(
Figyu, az a lényeg, hogy vannak barátaitok... és azokat ugye legalább megválogathatja az ember... és akkor már inkább egy más országból jött legyen, mint egy olyan honfitárs, aki miatt utána csak bánkódni kellene, nem?

Oroszlán: Az afp-re először a beutalóért kell bemennem a bmc-be SZ-hez korán reggel, aztán átmenni a szülészet épületébe, ott van valami terhesgondozó, ott fogják levenni a vért úgy tudom, nem lent az össznépi tobózdásban..... Még a 12 hetes vizsgálatnál kaptam ilyen vizeletes kis tégelyt amiben fehér por van, abban kell magammal vinni majd reggel itthonról a piss-t.
Hogy a vv. keretén belül mit fognak nézni, látod, ezt pontosan nem tudom... :shock: De itt a többiek biztosan tudnak nekünk ebben segíteni :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Ja még annyit Oroszlán, hogy tök jó lett a cukrod!!! Gratula!!!
Az enyém sajna szarabb lett sokkal, de még határértéken belül van. Sz a telóban nem részletezte ki, csak hogy minden rendben, de én azért annyira nem vagyok elájulva tőle...
0 perc 4,8
60 perc 10,8
120 perc 6,8
Mentségemre szolgáljon, hogy javában a rosszullevős időszakban volt a vizsgálat, és egy ideje a hányások miatt nem tudtam normálisan az IR diéta szerint étkezni.. :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Andrea

En nemtom mit kell erezni, mert meg en sem tapasztaltam ezt a haskemenyedest!!

Amugy valasztottatok mar neveket :D :D ?
Vendég
 


Gorgia: Hááááááát.... mondjuk úgy, hogy még megy a "meccs" a nevek frontján.... mert még nem sikerült megegyeznünk :)

A férjem, ha lány lesz a baba Mínát szeretne, ha fiú akkor meg az apja nyomására a saját keresztnevüket (apóst is úgy hívják) ami Rajmund.
Én viszont nagyon nem vagyok híve hogy a családban mindenkit ugyanúgy hívjanak!!! A lánynév meg szerintem hülyén hangizik a vezetéknevünkkel....
Az én választásom pedig, ha lány akkor Izabella, ha fiú akkor jelenleg a Benedek... de a fiú név nálam időről-időre változik.. :lol: :lol:

Nálatok név verziók??? És a többieknél?? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Még nekem sem volt ez haskeményedés csak érdekoldtem már elore. :D

Már volt szó a nevekrol de még semmi komoly,még ne merek komolyabban gondolkozni rajta korbe néztem beszéltunk róla,de ennyi.A párom szintén szeretné a családi nevet tovább vinni a Péter nevet én nem vagyok oda érte mert a kozeli rokonságba vagy 10 Péter van.A lagzink alattt is mikor Pétert kerested kaptál 5-ot csak nem azt akit kerestél. :lol:
Ebbol az is kiderul ,hogy a férjem igazi spártai ként meg apukám kisfiút szeretnének a noi tagok pedig kislányt na majd meglátjuk.Anyósom már teljesen be van zsongva állandóan ultrahangoztatna. :lol:

De a kozhellyel élve mindegy mi lesz csak egészséges legyen!!!

Nálatok lányok mi a helyzet? Ki mit szeretne?

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Mi lányt!!! :lol: :lol: :lol: ráadásul kettőt majd.... :lol:

Megingáztak...aszerint ez a baba viszont fiú lesz..... :shock:
Decemberben mondjuk majd úgyis kiderül talán..... :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Sziasztok Csajok!

Esik a HÓ!!!!!!! :D :D :D

Látom, azért beindult itt valami kis pörgés, ez jó jel!

Oroszlán: szerintem is jobb, ha már otthon maradsz, ilyenkor érdemes sokat pihenni, főleg mert ha megérkezik a pici, utána jó sokáig nem fogsz tudni pihenni! :wink:
Gratula a vércukor eredményedhez!

Én holnap megyek terheléses vércukorra és vinnem kell egy adag reggeli első vizeletet is :shock: de nem tudom miben vigyem... nem pisilnék bele semmi edénybe itthon :oops: mit csináljak? Gondoltam viszek egy joghurtos dobozt és valahogy celofánnal betekerem. Hülye ötlet szerintetek?

A mosható pelusnak valóban nagy hátulütője ez a cipelés téma. Én úgy csináltam, hogyha ismerőshöz/barátokhoz mentünk lakásba (vagyis ki tudtam legalább öblíteni), akkor mindig vittem nylon zacsit is, amibe a használt pelust csomagoltam.
De ha pl. hoszzú útra indultunk (mondjuk nagymamámhoz, Szabolcs megyéba) akkor nem is próbálkoztam a moshatóval, eldobhatóval operáltunk! :)

Andi: szerintem én is úgy fogom csinálni, hogy az első 2-3 hónapban eldobhatót használunk és aztán áttérünk majd a csinos mosható pelusra.
A has keményedés az olyan, hogy érzed, hogy a méhed összehúzódik és kellemetlen (nem kifejezetten fáj) mintha egy kő lenne a pocakban.
Örülj, hogy nem érezted még és remélem nem is fogod!!!!
A mostani vérvételen meg lesz egy ugyanolyan általános vérkép, mint az elején, meg AFP meg hepatitis B antigén szűrés, hogy voltál-e hepatitis B vírussal fertőzött. (Remélem ezt kérdeztétek, mert a rövidítéseket néha nem bírom megfejteni :oops: :oops: :lol: :lol: )

Név: nálunk már Marcinál is mentek a harcok, mert én is olyan vagyok, mint Andi férje, szerettem volna ha Marci az apja nevét kapja. De persze az apja keresztbe feküdt... mondtam neki akkor, hogy oké, de a következő gyerek nevét akkor én fogom megválasztani!!! De persze nem így lesz.
Ha fiú lesz, akkor valószínűleg Dániel lesz. Én a Dávidot is szeretném, de persze Apa nem akarja.
Ha lány lesz, akkor még nem tudom. Ezen még nem gondolkoztunk el eddig. A fiú név is csak azért van meg, mert Marcinál ez lett volna még a befutó.
Holnap megtudhatnánk már a baba nemét, ha ő is akarja, de annyira félek!
Nyugodtan mondjátok, hogy hülye vagyok (sőt, tényleg mondjátok), de az elmúlt 1-2 hónap fényében annyira félek kötődni a babához :cry:
és ha meg tudnám a nemét csak érősebb lenne köztünk a kapcsolat.

linhbaba
 
 


Én is örülök, hogy szép-lassan beélénkülünk... talán ha már majdmindenki otthon lesz, jobban rá is ér a társaság :wink:

Nálunk a névválasztásnál még motiváció, legalábbis az én részemről mindenképp, hogy ne legyen gyakran adott név... az én nevem a múltszázad 70-es évek elején "sajnos" nagyon divatos volt, és én kifejezetten útáltam, hogy ha szóltak, 5-en kaptuk fel rá kb. a fejünket.....A mai napig érthetően nagyon ritka, hogy úgy legyek nagyobb társaságban, hogy nincs mégegy Andi a környezetemben :)
Na de majd a gyerekek nevei egyediek lesznek :)))))))))))
Fiúba, Dániel meg Dávid amúgy nekem is tetszene, de eléggé gyakoriak, úgy emlékszem... Imádnám az Ádámot...de azzal meg Dunát lehet rekeszteni... Hát.. mindig azt hittem hogy egyszerűbb lesz a névválasztás.. de most, hogy már sínen vagyunk... UUUUU nem is annyira az! :)

Linh: Nekem a 12-hetesnél volt az első terheléses cukros vv. és akkor csinálták meg az általános vérképet is.... Gondolod, hogy most is fogják 1 hónap elteltével???

A kötődéshez: Megértem, hogy aggódsz...de mi (inszemesek, lombikosok) a bmc-s fórumon az utóbi időben nagyon elkezdtünk hinni a Titokban... az pedig ugye azt mondja, hogy kész tényként kell megélni a vágyainkat, és így bevonzhatjuk őket....Viszont ha arra koncentrálunk, amitől félünk, vagy PONT NEM AKARJUK, akkor az jut el az "Univerzumba", és így pont a félelmeinkket vonzzuk be... Érdekes dolog, de abban a társaságban sorjában jönnek be a "Titok által bevonzzott"' babák... sok év próbálkozások után.... És még én, a szkeptikus is aztmondom már, hogy kell, hogy legyen benne valami.. hogy a lelkünket így "átprogramoztuk" az utóbbi időben abban a társaságban.... :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Linhbaba:Teljes mértékben megértelek,pont ugy vagyok vele mint te félek elore gondolni a mának orulok és néha ezzel a kotodéssel is gondba vagyok!

Andi:Ebben a Titokban téyleg van valami,igyekszem is használni ,de néha olyan nehéz lekuzdeni a negativ gondolatokat.Mire azt hiszem sikerult valami mindig beut és ott vagyok ahol elkezdtem.Próbálok a jóra gondolni minden este úgy fekszem le hogy az uneiverzum velunk van és minden rendben lesz.Próbálom bevonzani,de félek.

Nekem még terheléses cukrom nem volt.Nálunk ezek szerint áshogy van .Vagy nektek ez miatt IR diéta miatt volt hamarabb?

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Andi: a név gyakoriságával kapcsolatban igazad van. Csak sajnos a férjemnek elég erős vezetékneve van (Bajnógel) és e mellé a név mellé nehéz egy ritka nevet választani, mert az már túl feltűnő (szerintem) és akkor szegény gyerek tutira felelni fog mindig a suliban. :D

Mindjárt jövök még csak most kakil a gyerek... :)

linhbaba
 
 


Igen Bea... mivel IR-esek vagyunk azért... alapból az én dokim csak a 20-25. héten nézette volna. Így viszont igyekszik kontroll alatt tartani....
Mondjuk én szedem továbbra is - bár csökkentve - a metet.. és tartanom kell(ene) végig a diétát... Nos ez a rosszullétek miatt nem sikerült az utóbbi időben 100%-osan.
Viszont van olyan IR-es, akinek már most a 12 hetes eredménye is rossz lett (Ő viszont abbahagyta a metet) és neki majd sűrűbben kell járni ellenőrzésre, tehát több terhelésese is lesz.....és már most befenyegették az inzulinnal... :shock: :shock: Szegény oda is van rendesen..

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Elküldött... azt mondta "Anya, menj!"...

linhbaba
 
 


Önállósodik???? :) Eszem a kis drágát!!! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


KIs aranyos!Igazi férfi! :lol:

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: