Új privát üzeneted érkezett!

Goofyka, udv a csapatban :) es gratulalok a kis eros babszemhez! :)
Ugy latom sokan vannak itt akik nem terveztek, ez nem is baj szerintem, hadd jojenek a babak amikor ok akarnak! Ez igy van rendjen :)

Bogyo, sajnalom az esest :( Jo hogy a baba jol van es remelem mostmar te is! Nem lehetett egyszeru, meg olvasni is rossz volt.

Mi jol vagyunk, tegnap estetol elkezdtem csokkenteni az utrogestant napi 2x1-re......5 napig igy csinalom, utana mar csak este 1-et (5 napig) es utana abbahagyom, legalabbis ez a terv! Remelem igy is lesz!!!!

Lauren, te meg utrozol? Voltal ultrahangon mostansag?

Kép

Kép
ica79
 
 


Goofyka:üdv a csapatban.Nagyon gratula a pocaklakóhoz :) nagyon akar jönni,ha csak úgy magától bekopogott :D ez csodálatos :) hamarosan már szívhangja is lesz. Mikorra vagy visszarendelve?
Lányok van valaki aki rajtam kívül munkahelyen húzza az igát? Ha igen,hogy bírjátok?És meddig? :P

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Angeltina:
Köszi a kérdésed most már jól vagyunk.Kislányom befulladt(asztmás)nem igen volt jó állapotba,kórházba vittük és egyből bent is fogták 3napra.Ahol maszkot kapott hogy javítsanak az állapotán,kemény 3nap volt de most már minden OK:
Egy hétig még itthon volt mert spéci gyógyszert kapott.
Most már jól van,újra a régi...bár a rosszaságot a kórházban hagyhatta volna. :lol:
Köszönöm szépen a hordozós tanácsokat véleményeket,szerintem csatosat veszek/ünk.

Mimoka77:
Ne izgulj,mikor én szültem én is alig gagyogtam valamit és minden simán ment,csak jó tapasztalatom van(remélem így is marad)
Készülj fel milyen kint a szülés,hogy ne érjen váratlanul ha 2nap múlva kitesznek pl a kórházból,vagy elfolyt magzat vízzel még haza küldenek. :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 

 
 

Sziasztok,

Kicsit eltuntem, mert elromlott a laptop, meg most sem tokeletes, de valamennyire hasznalhato.

Mi is voltunk korhazban, mert a gyermekem megkostolt egy szobanovenyt. Nem volt veszes, csak egy ejszakara tartottak bent megfigyelesre.

Tegnap voltam dokinal, minden rendben, lattam a kis toportyut, szivecske szepen dobog. Jovo heten 12. heti uh

Remelem mindenki jol van. Gyorsan visszaolvasok, hogy mik tortentek..

Szep napot mindenkinek.

Kép

Kép
editmk
 
 


Liliom,Edit: hát látom zajlik az élet körülöttetek is.. :) hát igen a bajhoz nem kell sok a gyerekeknél :( három után én is tudom már és most majd kezdem elölről :D de már alig várom :) De az a lényeg,hogy minden oké legyen mostmár.
Sajna a számítógép nálunk sem jó,én is csak telón wifivel netezek,ami kicsit nehezebb(ezért küldi el néha kétszer az üziket :D )

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinél zajlik az élet...bár minden jó ha jó a vége :D
Jövőhéten többen is megyünk UH-ra ha jól emlékszem. Én pénteken megyek a 12 hetesre már nagyon várom, hogy lássam.

Remélem mindenki jól van!

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


szia Bogyó :) Én 20-án megyek az uh-ra és a Sári doki fogja csinálni :D ez a legjobb a dologban :) Már én is alig várom. Olyan izgatott vagyok.Te megaláltad már az igazi dokit?

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Angeltina! Igen megtaláltam, beszéltem is vele amíg a klinikán voltam, nagyon rendes volt, bár azt kell, hogy mondjam nagyon kellemesen csalódtam mert az összes orvos és nővérke nagyon rendes volt a klinikán.

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


En is 20-an megyek! Mar nincs is olyan messze :D Alig varom, de azert nagyon izgulok hogy mindent rendben talaljanak.
Utana 25-en megyek az integralt tesztre.

Sajnalom a beteg babakat, olyan rossz ezt hallani, de sajnos tenyleg elkerulhetetlen. Orulok hogy mostmar minden rendben!

Kép

Kép
ica79
 
 


Én 21-én megyek és benne van már a mehetnék a lábamba mert ez lesz az első találkozás! :D

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Én most megyek pénteken dokihoz, még csak 7 hetet töltöm.
Mindenkinek jó baba nézést! :)

Angeltina: nálatok is 3. gyermek lesz? mennyi kor különbség van a gyerekek közt? és megkérdezhetem hány nm-es lakásban laktok? Azért is ilyen sok kérdés, mert nálunk úgye nem volt tervben ő és hely sincs rá elhelyezni, költöznünk is kéne, de nincs rá pénz, a családtól szeretnénk majd kérni, de még ők sem tudják. Ma próbáltam anyáméknak pedzegetni, de annyit mondtak, szerintük nem lesz nekik 5. unokájuk.......pedig DE.:wink:

Munka: én heti 2-szer dolgozom fizikai munkát, ami azt jelenti, hogy 10-30kg-ig emelek, ezt régen heti több alkalommal csináltam 8. hónapig, mert már akkor magzatszivárgásom volt és sok görcs.
Sajnos a táppénz nem hoz sok Gyedet. :?

Editmk: huh szegény, milyen szobanövény volt? mindent el kell rakni a gyerekek elől. még jó hogy nem történt komolyabb.

Ica79: sajnos még mindig lefelé konyul a szám, minden tervem fuccsba ment, suliba iratkoztam be-nem tudok menni. Nehéz lesz egy picivel és egy kicsivel és egy iskolába menő gyerekkel, amikor velük kéne foglalkoznom.

liliom4: szegény kislányod, átérezem a helyzetet én is asztmás vagyok, nagyon rossz amikor valaki befullad. De most már jól van az a lényeg!

Ki merre fog szülni? Én a Mávba harmadszorra is, ugyan annál a dokinál.
Magánrendelésre járok hozzá a II. kerültbe, jó messze, jól felemelte az árait, majd meg is kérdezem tőle nincs 3. gyerekre kedvezmény. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Goofyka: :D hát nálunk ő a 4.gyerkőc :D 20 éves koromban szültem az elsőt és háromévente jöttek a többiek.Már nem igen gondoltam,hogy a babaimádatom hoz még1 csimotát.:) De örülünk neki.Korkülönbség most nagy lesz,hiszen most van egy 16é,13é,10éves fiaim :D :D :D mégis örül mindenki neki :) Egyébként kb 100 mn-em éldegélünk,ahol nincs lehetőség még külön szobára,de valahogy majd kialakul mire kell :) A fiuk külön szobába elvannak,de a kicsi még ugyis velünk lesz egy darabig:)
sajnos tudom,h muszály dolgozni,de sok a főnök... :P

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Goofyka:
Dánia- Hillerod Hospital:D

Nálunk is most gáz a lakás téma,vagy költözünk vagy átépítünk még a kicsi érkezése előtt,mert apát leveri a víz ha közös szobát említem.
Pedig szerintem nem lenne gond még néhány évig.

Lányok nekem nagyon nagy a hasam,rendesen gömbölyödik mint a naggyal 4-5 hónaposan. :shock:
Lehet előbb beköltözött a kicsike? :shock: Ááááá tök parra vagyok! :shock:

Valaki szeret horgolni?

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok!

Szívesen csatlakoznék Hozzátok! (bár jó lenne ha előbb-utóbb zárt lenne a topic :oops: )

Rólunk annyit mesélnék, hogy van egy másfél éves csodaszép (elfogultság nem kevés... :lol: ) kislányom és az ő kistesóját várjuk április 19-ére.
Bács megyében lakunk, Szolnokon fogok szülni, akinél a lányomat is.
Ez a terhesség merőben más, mint az előző volt. Közös vonás talán csak az alacsony vérnyomás, ergó szédülés.

Mindenkinek boldog babavárást! Próbálok aktív tag lenni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


@ka(ti)
Üvd a klubban!
Eddig a zártság senkiben nem merült fel... :shock:

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Liliom! A világért nem borítanám fel a megszokást, de én személy szerint szívesebben, felszabadultabban, nyíltabban tudnék beszélgetni, képeket feltenni. De persze nem muszáj... :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Olvasgatlak Benneteket folyamatosan csak már sokszor nincs erőm írogatni :(

ica
Örülök, hogy minden rendben van Veletek!

mimoka77
Megcáfollak... az én dokim pl a 12 hetes uh alapján ír majd csak ki, és kérdezgeti azt is, hogy hány napos a ciklusom... Nórinál pl mensi szerint dec. 15 lett volna, 12 hetes uh alapján lett dec. 8 a dátum, annak ellenére, hogy akkor 31-33 naposak voltak a ciklusaim. Végül a csajszi dec. 1-jén született.
Most is kérdezgette hány naposak a ciklusok, de dátumot még nem beszéltünk meg, majd gondolom csak 27-én fogunk, akkor megyek legközelebb hozzá.

kikocska
Milyen az az ökomama képzés????
Gratulálok a dobogó szivecskéhez! Én is iszonyat pattanásosodom, Nórival is ez volt, bár szerencsére én nem látható helyen... de ott brutálisan nagyon-nagyon :oops: :(

angeltina
Nekem is iszonyat orrszárazságom van, minden éjszakára 2-3 vizes törülköző van kipakolva a szobában, mert egyébként nem tudok aludni :(
Szerencsére nekem még mindig ritkák a rosszullétek! :D

bogyó30
Még ma is szörnyedve olvasom ami Veled történt!Jajj szegénykém!!! Szerencse, hogy a manóka jól van odabent! Gyors gyógyulást kívánok Neked!

goofyka
Üdv köztünk, gratulálok és kívánom, hogy bejöjjön a megérzésed! Nórinál én is tudtam, hogy lányom lesz már 5-6 hetesen :) Ilyen a női megérzés... most is van megérzésem, de nem merem senkinek elmondani... majd kiderül most is bejön-e...
Én úgy tervezem a Szt Istvánban szülök majd Pesten. Valószínűleg csak szülésznőt fogok fogadni, a doki már nem fog beleférni a keretbe :(

liliom
Örülök, hogy már jobban van a kislányod!
Nekem is nagyon nagy a hasam! Mondjuk nekem a doki kérdezte is, hogy biztos-e hogy nem korábban fogant, mert olyan nagynak tűnik... nehezen is mérte meg... :)
Én keresztszemezek, varrogatok, de nagyon érdekelne a horgolás-kötés is, csak ezekre sincs elég időm és úgy érzem 9 hónapon belül még kevesebb is lesz :lol:

editmk
Ezek a gyerkőcök.... örülök, hogy Ő is jól van!

@ka(ti)
Üdv köztünk és gratulálok a kistesóhoz :)
Nekem is nagyon alacsony a vérnyomásom, doki kérdezte is mikor voltam Nála, hogy nem szédelgek, ájuldozok? Szerencsére nem, mondjuk van hogy ülve megszédülök... :?

Látom nagyon sokan már a jövő héten 12 hetes uh-ra mennek!!! Várjuk mindenkitől majd a beszámolót! :)


Én hétfőn túlestem az első laboron, majd utána elmentem a háziorvoshoz is ekg miatt. Most már csak a 12 hetes uh jön 2 hét múlva. :)
Van köztetek olyan, akinek fáj a farokcsontja? Nekem mintha az fájna, meg a derekam elég gyakran :( Kicsit meg vagyok lepődve, Nórival középidőben kezdődött csak a farokcsont fájdalom :?
A másik problémám mostanság a nagyon erős fejfájás :( Ez is volt Nórival, ha jól emlékszem akkor csak tűrtem és tűrtem nem szedtem rá semmit. :(
Ezeket leszámítva jól vagyok, szerencsére nagyon ritka, hogy hányingerem legyen, bár a hűtőt reggelente nem szivesen nyitom ki :)

Zárt topik ügyben rátok bízom a döntést, én nem vagyok sem ellene sem mellette, mondjuk szerintem még várjunk vele, lehet még lesznek csatlakozók...

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Sziasztok csajok :)
Liliom:felújítások nálunk is folynak,de csak kisebbek :) Azon tűnődtem,hogy a nagy fiam bejelentette,h másik focisuliba akar menni(akkor viszont koleszos lesz) utána ki tudja haza jön-e még,ezért nem bővítünk,csak átértékekünk :D
@ka(ti):üdv a csapatba,és gratula a pocaklakóhoz :) és a lányodhoz is :) őszintén én nem vagyok régi,de a zártság még ráér egy kicsit ;)
Dormira: jó tudni,h nem tüntél el, én már hiányolom a régieket,ha nem látom napokig,bár lehet hogy én nézem sűrűn :D Azaz igazság,hogy nincs körülöttem kismama :(
ha azt mondom,hogy kismama nadrágot kell felvennem,mert a farmerjaim.....hasban kicsit kicsik :D SZERINETEK? Igen nem híztam,de a hasam,mint egy 4-5 hónapos terhesnek :D

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Köszönöm a köszöntéseket!

Hasam Nekem is elég nagy, bár én eddig az utrora fogtam, mert az puffaszthat. De már a bugyijaim vonalai is meglátszanak rajta. Nem tudom. :roll:

dormira: sajnálom a fejfájást. Kávét nem próbáltad? Én mostanra jutottam el odáig, hogy végre napi 1-et meg tudok inni és bennem is marad.

Átépítésre Nálunk szerencsére nincs még szó, mivel eredetileg két gyereket terveztünk és két gyerekszobát építettünk. Aztán ki tudja, később mit hoz az élet, bár én kétlem, hogy szeretnék újra terhes lenni. :( A lányommal annyira sima volt minden, hogy bármikor vállaltam volna, de ez most egy rémálom, már bocsánat és remélem, hogy senki nem fog rosszallóan nézni rám. Talán pár hét múlva máshogy nyilatkozok, de most még napi több hányás után nem megy. :(
És volt egy hematómám is, ami miatt teljes ágynyugalomra voltam ítélve és nagyon megvisel az, hogy még mindig nem emelhetem fel a kislányomat.

Azért jó olvasni, hogy mennyi lesz a nagycsalád!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jól van akkor megnyugodtam has nagyságban nem vagyok egyedül :lol: háleluja!
Nálam is megjegyezte a doki hogy nagyon nagy a pocak...apa szerint azért mert 2en vannak :lol: :shock:

Dormina:
Jelentem nekem is fáj a farcsontom+a csípőm...első terhességemnél is volt.(medence lazulásnak hívják itt és fizióterápiát alkalmaznak.
Én csak horgolgatok,főként állatkákat a lánykámnak,mellénykét szeretnék de nem tudom hogy fogjak neki...mert a google barátnőm nem ad ki jó 5leteket,vagy rendes leírást.

Zárt topik jó..de tény és való korai...hisz még most is jönnek az újak..várjuk meg őket szerintem...De majd a toppik "anyukája" dönt. :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok!

ka(ti)! Üdv köztünk! Én nagyon meg tudlak érteni mert ez a rosszullét nem igazán kedvez a boldog terhességnek, ne izgulj nem vagy egyedül ezzel az érzéssel én szégyelltem magam, mert nem éreztem hogy annyira boldog lennék, de a napi többszöri hányás és állandó rosszullét miatt elég nehéz nevetni. Pedig én az első terhességem során is ugyanezzel küzködtem. Azután a 12 hét után lassan jobb lett és én voltam a legboldogabb. Most kórházban is voltam, és ma is eléggé rosszul vagyok hányinger fejfájás, bár jön a hideg ekkor mindig rosszabb nálam. Kitartás!!

A bugyim nyoma nekem is meglátszik, pedig én tuti nem híztam :D
és estére már látszik a hasam, de reggelre eltűnik :D

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


Vagyok am en is... :)
Bogyo, Kati en meg tudnam erteni hogyha nem akarnatok ujabb babat ezek a rosszulletek miatt. Az az eses, durva lehetett....foleg rossz lehetett utana amikor rajottel hogy mi tortent. A fogaddal mit sikerult csinalni?
Egyik ismerosom volt ennyire rosszul terhesseg alatt, szegenyket megviselte az egesz terhesseg....az a legrosszabb hogy ezek ellen semmit nem lehet tenni, ez van, el kell fogadni es vele kell elni egy darabig (remelhetoleg minnel rovidebb ideig)

Atepites/koltozes....mi koltozni szeretnenk meg mielott megjon a Kisteso. Most anyukam nappalijaba lakunk, mind a 3-an (illetve 4-en :) ). 7 evig Londonba laktunk es amikor hazajottunk ide feszkeltuk be magunkat, egyreszt mert nem akartunk a pesti lakasunkba bekoltozni a 4 fal koze, masreszt pedig azert mert apukam nagy beteg volt (anyukam dolgozott) es mi hoztuk vittuk kezelesekre es foztunk neki.
Szoval innen menni kell mert mar szukosen vagyunk!

Felebredt a lanyom....mennem kell!

Kép

Kép
ica79
 
 


Sziasztok! rég voltam sajna mert bár kicsit jobban vagyok ,de elkezdődött a suli-ovi mindkét gyerkőcnek nagyon tetszik :D
mostanra csak a fejfájásaim és a migrén maradt remélem hamarosan az is elmúlik!
dokihoz kedden megyek jöv héten kezdem a 12.hetet :P utána jön a kombinált teszt nekem elv. kötelező itt nálunk 9000ft.igazából a keddi uh után nyugszom csak meg mert 7.hét óta nem láttam nem tudom mi van vele.és úgy látszik öregszem mert aggódósabb fóbikusabb vagyok :oops:
remélem minden ok lesz.
üdv az újjaknak bocsi de nem olvastam még mindent vissza

Dormira:te is aaz István kh szülsz?én is :D én mindkét kisfiamat ott szültem a szülésznőm szinte az anyám :) ezért adott a dolog hogy megint,hány hetes vagy most?mikorra vagy kiírva?

írjatok ki hogy van és mi volt a 12.heti uh....


szép napot minden kismaminak és babónak :D
tünös
 
 


De jó, hogy már ennyien a 12. hetire készültök!!! Irigy-irigy! :)

Én vártam volna mára a lehűlést, de felénk nem érkezett meg. :(

Ma is elég carul vagyok, már volt róka is.
Viszont az arcom elkezdett végre tisztulni. Amikor a lányommal voltam terhes csodaszép volt végig a bőröm. Most is, úgy indult, de egy hét alatt, olyan ragyás lettem, mint valami banya. Kenhettem bármivel.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

ica79! A fogaimat kipótolták, most várunk mert nem lehet röntgenezni, így nem tudják hogy valamelyik elhal e 1 sanszos :(

Lehülés még nálunk sincs.

ka(ti)! Nálam is állandó vendég róka koma.

Ma voltam védőnőnél is kiskönyvért, a vérnyomásom a béka feneke alatt 88/68 colát javasoltak mert én nem kávézom, jövőhéten vérvétel, mert vérszegény vagyok, és sajnos a vizeletemben is van aceton így inni kell egyfolytában amennyit birok.

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


Bogyo: Kóla tényleg hatásos. Én, amikor szédülök, egy fél pohár hideget iszok és oké lesz. És a hányingerre is jó. Próbálok a legkevesebbet inni, de ha egyszer ez a jó, akkor ez a jó. Én, azt vallom, hogy ami jó a mamának, az nem (feltétlen) rossz a babának. :wink:

Kiskönyvem nekem még nincs, majd csak jövő pénteken ad a doki igazolást. De a 12. heti vérvételig nem is igazán van szükség rá.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok:)
hát hozzánk ideért a lehülés,aminek örülök,de most borzasztóan fáj a fejem :( és nagyon vacakul is vagyok reggel óta. A vérnyomásom nekem is a béka feneke alatt van(ráadásul én nagy kávés voltam májusig, most rá sem bírok gondolni) :)
egy költözés sem semmi,ilyenkor döbben rá az ember mennyi cucca is van ;) de jó alkalom a szelektálásra ;)
Nekem csak ajánlották a kombinált tesztet,de majd az uh-ig meggondolom még. 24-én kell mennem a genetikára az uh-s eredménnyel ;) csak azt nem értem miért nem tb támogatott:(
ha indokolt.
A tanév kezdése nálunk is bonyolult :( vagy lehet h én viselem nehezen ? A gyerekek ugyan önállóak,de most vannak a lazítsunk korszakban,így nagyon figyelni kell a tanulásra :D
mindenkinek csodaszép estét :)

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Én még nem voltam egy vérvizsgálaton sem, ki is hagynám ezt az egész orvoshoz rohangálást, meg a szülést is. Nem lehet hogy ezt átugorjuk és rögtön egy 4-5 hónapos babát kapsz az öledbe? :D

Szédülés, émelygés nálam is van, ami nem helyes én cukorkákat szopogatok amit nem kéne, és kekszet rágcsálok!
A kóla jó ötlet, hmm pedig ma szemeztem is vele a közértbe. :)

És a hideg fagyi a mindenem. Pedig elterveztem, hogy nem akarok most sokat hízni. :)

Tegnap a munkahelyemen 5-en kérdezték meg, jön a harmadik és mikorra város és fiú lesz végre?! huh nem győztem válaszolni, hazudni nem akartam, de azt mondtam: amit láttok az a maradék (nekem nagyon lassan ment le a hormonoktól a hasam) amugy igen jön a 3. és májusra vagyok kiírva és fogalmam sincs milyen nemű lesz még 7 hetesen. Azt hiszik hogy már 4-5 hónapos vagyok.
Barátnőm is azt mondta, már látszik (mi látszódna) azt mondta most nem olyan lötyi a hasam amikor végre lefogytam.

Olyan lassan telik ez az idő....jaj....és a rossz idő miatt jön a depis korszakom. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Én ma elmentem a fogadott dokimhoz, mert ma is hánytam, és eléggé elbizonytalanodtam, hogy nem kellene e infúzió.
Holnap megyek a klinikára kapok B6 injekciót, és vasat vénásan mert nagyon alacsony volt a hemoglobinom. Viszont így rákukkantottunk babóra, és izgett mozgott nagyon édes volt még fényképet is kaptam 4,8 cm és megfelel a korának (legalább ő növekszik, mert én lassan elfogyok) , nagyon rendes volt a dokim. Ja és ma felhívtam és még ma fél 9re beszorított a rendelése végére.

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


Bogyó:Nem irígyellek a rosszulléteid miatt :(( Kitartás,hátha már lassan vége lesz és átveszi a felhőtlen babavárás az irányítást :) Addig is nagyon vigyázz magadra és a 4,8 cm-es babócára :)
Goofyka:Türelem-türelem :lol: nekem is végig voltak problémáim(főleg a gerincem 1 bizonyos pontján) ami miatt én is azt mondtam,hogy többet nem :lol: ,bár három különböző nehézségű szülés után sem adnám senkinek azt az örömöt,amit átélhetek (miután jól megkínzott) a baba születésekor :lol:
@ka(ti):én is alig vártam és várom,hogy teljen az idő,bár biztos vagyok a végén még visszasírom ezt az aránylag problémamentes időt :lol: Amikor már arra fogok várni,hogy megszülessen és végre ha lefekszek még kényelembe is tudom magam helyezni :)
Tünös:Engem most ért utol a fejfájás(talán öregszem és frontérzékeny lettem) :shock: vagy nem tudom de próbálom gyógyi nélkül kibírni :? Még egész jól bírom.
Dormira:ökomamaképzés???? írddű leeee.... :lol:
Ica:nem lesz egyszerű költözködni(jaj én de útáltam :shock: ) de a végkifejletnek mindig örültem,amikor csinosítani kellett csak :lol:
Liliom:Akkor nálunk is kettőnek kéne lennie,ha a hasamat nézem,de szerencsére csak egy baba van :lol: (sőt volt háromról is eltúlzott hírem :lol: ) csak mert sógornőm rosszul adta le az infót :lol:
Na mentem dolgozni :shock:

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Bogyo: Örülök, hogy kapsz infúziót. Remélem segíteni fog. Én még hősködök egy hetet, de ha jövő péntekig még ennyire carul leszek, én is beszélek a dokimmal, hogy mielőtt megyek hozzá rendeljen nekem valami koktélt.
Gratu a 4,8-as izgő-mozgóhoz.

Angeltina: Jó munkát! Te egy hős vagy! Mondjuk Nagylányommal én is a 20. hétig bejártam dolgozni, de most tutira képtelen lennék rá.

majd folyt, csak ébredezik. 8)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

@ka(ti)
Nem vagyok egy nagy kávézós, leginkább csak akkor, amikor van kivel... a férjem viszont nem szereti így marad az anyuval kávézás, hozzájuk meg ritkán megyünk. Viszont nem is kívánom.... pedig ott van a hűtőben lefőzve, kb 1 hete... akkor ittam 1-et, de nem hatott :(

tünös
Igen, úgy tervezem, hogy az Istvánban szülök, igazából "oda-valósi" a dokim. Körzetileg, ha van még ilyen akkor máshova kellene mennem, de én oda nem megyek. :) Nórit is az Istvánban szültem, egyik korház sem jó pár napra, alapvetően meg voltam velük elégedve. Nekem meg tetszett, hogy végig velem volt a csajszi, igaz fárasztóbb, mintha legalább éjszaka pihenhettem volna, de legalább mire mehettem haza, már tudtam kb mi vár ránk... csak apának volt meglepi... :)
Ki a szülésznőd, dokid?
Én a 11. hétben vagyok. De jó, akkor lehet még össze is futunk!!!! :D

goofyka
Én nem hagynám ki a terhességet, a szülés... hát lehetne velem beszélni, viszont az újszülöttkort sem hagynám ki, de azért egy jól alvó, nyugodt babával kicsit boldogabb lennék... reméljük nyugisabb lesz Ő, mint a lányom volt! :)

angeltina
Talán kikocska írta, hogy megy ilyen képzésre, én is kérdeztem az meg mi, milyen.. ? :) Kitartást a munkához! Én Nórival a 33. hétig dolgoztam, de minek... maradtam volna inkább itthon a seggemen, egész nap semmit nem engedtek csinálni már a végén, nehogy baj legyen (irodában, költözködtünk épp ide-oda) csak a bejárás volt nagyon gáz már a végén... lépcső hegyek brrrrr :?

Kitartást a rosszul levősöknek!!! Mindjárt túl leszünk a harmadán és jön a "gondtalan" időszak :)
Amennyire vártam ezt a lehülést annyira nem jó... :(
Nórival is nehéz, nekem is ez a fejfájás.... :(
Sebaj, lesz ez még "rosszabb" is :)

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Én is épp ezt akartam kérdezni miért akarnád kihagyni a szülést Goofka?
Rossz "élményed" volt.
Imádom a babakort olyan jó baba illatuk van,és sajnos elmúlik.. :lol: :lol:
Bogyó30:
Jobbulást remélem már jobban vagy!
Idő engem is megvisel,bár itt az év nagy részében pocsék az idő.
Újra kezd az borús esős időszak amit elég nehezen viselek.Most is már olyan mintha este 6-7 lenne..szürkül :shock:

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Dormira:bocsi-bocsi az elírást :lol: :Csak kicsit nehéz a telefonon netezni és visszanézni a dolgokat,így marad a kis eszem az olvasás után(ki mit is írt) az meg nem mindig 100-as :lol: :lol: :lol:
Végre vége a hétnek és otthon maradhatunk a hétvégén.A munkahelyen nekem is gyakran kell "hegyet másznom"(lépcsőznöm) :? amit már most nehezen viselek :shock: Jelenleg még kint dolgozom területen,mint házi gondozó,de hamarosan el akarom felejteni a kinti munkát,mert az autókázás sem igazán tetszik,pláne a tanyasi utakon :shock: Viszont útálom a sok adminisztrációt is,de ezzel még elevickélek egy kicsit,amíg el bírom viselni a főnököt és a kollegákat :roll: Télen pedig a bejárással nekem is gondjaim lesznek,ha....
@ka(ti):Nem vagyok hős...sajna nekem a munkám eddig arról szólt,hogy a fiúkkal már a 6.héttől otthon kellett lennem(ápolónőként még akkor) Most hogy meg tehetem,hogy kicsit dolgozzam(gyed miatt is jól jön) meg nem nagyon van kedvem :cry: Ez azért is van,mert az eddigi terhességeim közérzetileg jóó volt,de most teljesen más :oops: (talán tényleg lány)
Bogyó:Mi újság?..Túl vagy az infúzión?..Jól érzed magad? :wink:
Remélem mindenki jól van és jobban viseli ezt az idő változást,mint én...mert nekem a fejem borzasztóan fáj :( ....KELLEMES HÉTVÉGÉT MINDENKINEK :lol:

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a klinikáról, nem infúzió volt hanem szuri. Kaptam a fenekembe egy lóadag B6 vitamint, és vénásan vasat, mert nagyon rossz a vérképem. Hétfőn megyek a következő adagért. Sajnos a vénáim a sok rosszulléttől nincsenek jó állapotban, így egy szétdurrant de másodjára sikerült, kedden még vérvétel is van így jövőhéten naponta szúrnak, hát ez van de remélem utána már jobb lesz.

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


Sziasztok! én már nem nagyon bírom ezt az állandó fejfájást migrént minden estére annyira fáj hogy gyógyszer a vége :( remélem nem lesz semmi baja picurnak.
barinőmnek is így volt azt mondta a 12-14.hét után elmúlik hát már várom

Dormira:én is a 11.héten vagyok :D akkor hátha összefutunk merre fele laksz?nekem csak az első babámnál volt dokim utánna csak a szülésznőm Lómen Marika imádom ősidők óta ott dolgozik és én nagyon szeretem azt a kórházat nem is tudnék máshol szülni én ott érzem magam biztonságban. :P

mindenkinek szép estét!!! :)
tünös
 
 


Sziasztok!

KIcsit visszavonultam. Nem akartam itt rontani a hangulatot az örökös aggodalmaimmal.
Én ezt a terhességet végig fogom aggódni :oops: :oops: :oops: :oops:
Már nem is szeretek orvoshoz menni, mert mindig attól tartok, hogy milyen gond adódik még! :?

Üdv az új csatlakozóknak :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok!
Van 2 fiacskám, 6 és 1,5 évesek, hármaskát eredetileg csak télen kezdtük volna el legyártani, de ő is a bátyjai útját követte: amint gondoltunk Rá, ott termett a pocakban. :) Ma töltöm a 9. hetet, április 20-ra várjuk a bébit.
Nagyon örülök, hogy ilyen sokan várjuk a 2.-3.-4. gyerekünket itt! :) Na meg persze az első gyerekeseknek is! :D De télleg jó, hogy ilyen sokan vállalnak több lurkót.
Én is pocsékul vagyok, nem lep meg, a fiúkal is végignyögtem az első trimesztert. Annyiból más most ez a terhesség, hogy hamarabb kezdődtek a rosszullétek, illetve, hogy már 1 héttel mensi előtt éreztem, hogy baba került a pocakba. :) - Nekem mindegyik terhességemnél volt egy pont az elején, amikor azt mondtam, hogy ezt én még egyszer képtelen lennék végigcsinálni. :lol: Most is ezt érzem éppen, de ha minden jól megy, és ez a baba meg is érkezik hozzánk, akkor ez télleg az utsó terhességem.

Írtátok többen az injekciókat/koktélokat: ettől a közérzetetek is javul? Nekem egyik terhességnél sem mondta egyik doki sem, hogy bármit is tehetnénk annak érdekében, hogy ne dőljek egész nap jobbról-balra meg vissza.

Lauren,
Nálatok milyen gondok adódtak eddig, hogy ilyen elkeseredett vagy?

Goofyka,
Rád emlékszem a 2011. márciusi babás topicból! :) Csak aztán mi kollektívan átköltöztünk az anyatanyára, Te meg végül asszem az áprilisi csapatban ereszettél gyökeret. Egyébként teljesen egy idős gyerekeink vannak! :) Nálatok is most ment suliba a nagy?

Bogyó,
olvaastam az ájulásodat, szegénykém, nagyon rosszul eshettél! :( Azóta nem volt több szédelgésed/ájulásod?

Jól olvastam, hogy többen külföldön éltek? Liliom, Ti hogyan kerültök Dániába? Meg van még valaki, aki külföldön él, ugye?

Uzsokiban fog még valaki szülni rajtam kívül?

Fejfájósoknak: a dokim szerint egy-egy bogyót nyugodtan be szabad venni, panadolt mondta, ha jól emlékszem, a kérdés inkább az, hogy egy migrénes fejfájáson vajon segít-e. Nekem olyan egyszer volt, 3 napig a plafont bámultam, a gyógyszerek meg se kottyantak, pedig bivalyerőset is szdetem be.

És kitartást minden rosszul levőnek, azt hiszem a felén már mindenki túlvan!!! Tartsuk egymásban a lelket, írogassuk ki a nyavajáinkat, azzal is megy az idő, és enyhül a rosszullét! :)

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Sziasztok

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Lauren gyere nyugodtan mesélj, nem rontod a hangulatot, én is szenvedek :D írd ki magadból az jót tesz

Bozsofi! Üdv köztünk! Nekem az infúzió jó volt így 2 hétig egész jól voltam utána, most B6 injekciót kaptam, (napi 2szer hánytam de ált. gyomorsav bocsi a részletességért) de az pl. nekem nem ért semmit, vasat meg a vérképem miatt kapom, így csodaszer sajnos nincs gyógyszert nem adnak. A szédülés a hirtelen felállástól volt azóta odafigyelek hogy nincs semmi hirtelen mozdulat. Engem az idegesít hogy nem tudok nagyon enni, és féltem a babót, meg én is nagyon vékony vagyok és még fogytam is, bár a lányomnál is ez volt aztán híztam 17-t, így ez tartja bennem a lelket.

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


Szóval... azt írtam, hogy 7 hetesen voltam UH-n. (aug. 25. szombaton írtam, képet is tettem fel).
Aztán a 9. héten ismét voltunk UH-n. Mi is meglepődtünk, de a doktor is... ami előzőleg vérömlenynek látszódott, az egy BABA!!!
Kép
Pirossal jelölve...

És a legutóbbi UH-kép...
Kép

Miért nem jut nekem egy unalmas, eseménytelen terhesség????? :cry:

És ha akarnám, se tudnám letagadni, hogy babá(ka)t várok...
Kép
Vendég
 


Lauren :
Mi történt? mesélj...más is panaszkodik(pl én)de azért vagyunk hogy támogassuk egymást és majd a nehéz időben is erőt öntsünk egymásba.
Gyere csacsogj!!!

Most nézzem csak!Nagyon sajnálom!
Én pocóm is kb ekkora lehet nekem is ikreim vannak...jáááj :)

Bozsofi:
Üdv klubban!
Én épp 3napja szenvedek migrénnel car se hat rá már bocsi.. :oops:
Így 3napja apa látja el a gyerkőcit,mert van hogy a szememet sem tudom a görcstöl nyitva tartani,persze mint most vannak jobb perceim. :?
Röviden 6éve élünk kint,nagy gyerkőci is itt született.
Üdülni jöttünk ki,de apa közben kapott egy állásajánlatot amit elsőnek csak "buliból"fogadtunk el..vagy bejön vagy nem.próba szerencse.
Ez idő alatt eltelt 6év :lol: mi még itt,de ide is tervezzük az életünket.

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Bozsofi: Üdv! Egy nap van a babáink között! :lol: Nálunk ápr 19. a céldátum.

Lauren: Aztaaaaaa!!!! Nem tudom, hogy gratuláljak-e. Inkább nagyon-nagyon probléma mentes terhességet Neked! Egyébként, biztos hallottátok a tv-ben, tőlünk pár kilométerre-Lakiteleken- két hete születtek hármas ikrek. Mindhárom lány és a 35. héten születtek, mindannyian 2 kiló felett. Talán az egyik 2400g körüli. És, mindenki jól van. Már haza is mehettek.
Szóval kívánom, hogy minden szépen alakuljon, ha már, így alakult Nálatok és semmiképpen ne tűnj el, gyere, panaszkodni!!!
Egyébként spontán babák?
A hasad tényleg nem kicsi.

Lilom: Sajnálom a fejfájást! Sajnos egyenlőre nem mondanak nyugisabb időt. Frontok jönnek-mennek majd. :( Kitartás!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Lauren:háát .... Ez nem semmi :) kívánom ha már így alakult,hogy problémamentes várandósságod legyen :) Ti hogy éltétek meg elsőre a hírt? Biztos nem volt egyszerű feldolgozni vagyis felfogni,hogy hárman vannak :) de ne tűnj el ezért még ha úgy érzed panaszkodni akarsz akkor is szívesen olvasunk :) írd le neked is jobb lesz és kíváncsiak vagyunk mostmár a fejleményekre :)
Bozsofi:üdv közöttünk :) gratula :)

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Lauren: ez tényleg nem semmi, gratulálok! Remélem én is hogy minden rendben lesz velük és egészségesen szépen ki tudo őket hordani! Drukkolok neked!
A hasad, pedig kb akkora mint az enyém egy gyerekkel.

Bozsofi: az enyim még nem ment, jövőre megy, ezért is aggódom, hogy mint lesz. Lehet, hogy most kellett volna elintéznem a sulit is, de pont év vesztes.
Melyikbe sikerült íratnod?
Nem félsz az egyik kicsi másik picitől?
Én még mindig ezen gondolkodom mi lesz.....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Lauren, en is gratulalok es bizom benne hogy minden rendben lesz es minnel tovabb bentmaradnak a bebik! Ittnallunk a faluban is van egy 3-as ikertrio, 3 gyonyoru kislany es minden rendben van veluk is meg az anyukajukkal is....2 hettel tovabb tartottak oket a korhazba, azon kivul mindem ugy volt mint a tobbi babanal! Fel a fejjel, minden rendben lesz!!!!! :)

Volt mar valaki genetikai ultrahangon? Milyen volt? :)

Kép

Kép
ica79
 
 


Lauren, hűha! Kívánom Neked és a babáknak is a legjobbakat! Együttérzek veled (bár én csak elképzelni tudom, milyen lehet ennyi babát várni egyszerre)!!!
irina
 
 


Sziasztok!

angeltina
Semmi baj! :)

bogyó30
Kívánom hogy hassanak a szurik, bár nem irigyellek a mindennapos szurkálódásért... :(

tünös
Én vidéki vagyok, Albertirsa. Hátha-hátha... jó lenne összefutni! :)
Én először a régi dokim miatt kerültem ebbe a korházba, most meg már inkább maradnék is itt! :)

lauren86
Teljesen megértem az aggodalmaidat! Nekem már az nagyon ijesztő lenne ha csak ketten lennének a picik... hárman meg... jesszus!!!! Kívánom, hogy mindannyian rendben legyetek !!! :)
Nyugodtan panaszkodj, mi szívesen hallgatunk, olvasunk! Azért vagyunk itt!!!

bozsofi
Üdv közöttünk! Olyan jó, hogy mindig jön valaki új!!! :D

liliom4
Remélem már elmúlt a fejfájásod!
Engem azUram... idegesít mostanában, rosszabb mint egy gyerek... "miért" korszakát éli újra úgy látom.... minden hajam szála más felé áll, így is fáj a fejem, ő meg jön idegesíteni...... :? :cry:
Ti is érzékenyebbek vagytok? Vagy lehet én vagyok túl kimerült, ő meg túl feltöltődött? :roll:

Nekem még 9 nap a genetikaiig..... :) :(

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Köszönöm a köszöntéseket! :)

Lauren,
egy pillanatra megborzongtam, amikor megláttam a uh képedet! Nagyon vegyes érzés lehet Neked, nem? Biztos nagyon ijesztő is, de azért, ha belegondolsz, egy kisebb fajta csoda is, csak szülessen három egészséges kisbabád!!!!! :) Egyébként terveztetek (volna) ilyen népes családot?
Nagyon drukkolok Neked és A-nak, B-nek és C-nek!!!!

Goofika,
deeehogynem parázok ezen (egyik kicsi, másik pici)! :D :D :D Ráadásul nálunk ketteske érkezése után adódtak kisebb-nagyobb bonyodalmak, amik miatt kissé kiborultam, nagyon bízom benne, hogy ezt most megússzuk, és nem kell idegbetegen kezdenem a 3 gyerekességet!
A nagyfiam áprilisi (egyébként máj 1-re voltam vele kiírva anno, pont mint Te most :)), ő már teljesen isiérett volt, nem volt kérdés, hogy maradjon-e még egy évet, kéttannyelvű suliba vették fel, itt Zuglóban, a Hajósba.

Bogyó,
köszi az infúziós infot! :)
Sorstársak vagyunk, belőlem is a sav jön ki mindig. :) Ma egy picit jobb, az elmúlt hét katasztrófa volt, én is ropin meg pirítóson éltem.

Liliom,
elmúlt a migrén? Jobban vagy?
Nagyon szép hely lehet Dánia, egyszer már nagyon körbe szeretném utazni Skandináviát, hát, asszem egy pár évet még várat magára a turné. :)
bozsofi
 
 


kuldtem privit!

Eeeeesss eljott a buvos 12. Het is, izgulok a genetikai miatt!
Olyan jo lesz ezen tulleni, akkor megnyugszom majd egy kicsit ha minden rendben van :)

Lauren, neked hol volt a beultetesed? Melyik klinikan? Ki a dokid?
Szeded meg az utrogestant?
(en tegnaptol mar nem)

Kép

Kép
ica79
 
 


Ica: Dejó!!! A vonalzód még csak 11+1. Az már 12. hét?
Utrót csak egyszerűen nem szeded? Nekem anno is (és most is) majd szépen, fokozatosan kell leépítenem.

Tök izgi, lassan kezdődik a ki lakik a pocakunkban című mizéria! :lol:
Mondjuk én még jól le vagyok maradva, itt a többség inkább április elején fog szülni. :?

Nálam tünetek ma is a "szokásosak". Hánytam is már és rosszul is vagyok, nem kicsit. De ez van, ezt kell szeretni.

Pénteken megyek uhu-ra, remélem, hogy minden oké, ahogy egyre jobban haladok a péntek felé, egyre depisebb leszek. 8)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: