Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nokedli,ez tök jó,mosolyogtam rajta. :)

Hát csajok,én kaptam egy kis náthát,most kúrálom magam homeopátiás szerekkel,tegnap volt egy kis hőemelkedésem,37.3,el is rohantunk az ügyeletre,de azt mondta a doki,nem kell aggódni,sok a tévhit,csak a nagyon magas láz ártalmas a babára.Remélem így van.Most egy kicsit parázok. :( Kedden megyünk ultrahangra,egy olyan szép képet szeretnék látni,mint Pann utolsó vizsgálatán. :)
dina2013
 
 


Dina! Én egy hónapja nem tudok kimászni a náthából, mert terhesen semmit nem tudok beszedni, ami segítene...még az orcseppem is 1-6 éveseknek való. :? 7.3 az még oké, nem öröm, de baj nem lesz belőle. Ha belázasodsz, lázcsillapító! A láz nagyobb kárt okoz az embriónak, mint a gyógyszer.

Keddi képet várjuk, biztosan gyönyörű lesz! :wink: :D Mi most a 11. hétig nem megyünk, úh addig a többi babát nézegetem, senki se tartson vissza képet! :D

Jelentem +3 kg-nál tartunk... :shock: Vhogy mindig ez van, hiába próbálok meg nem meghízni már az első pár hétben. :(
Vérvételre és védőnőhöz kell mennem a héten...nagy boldogság ez mindenkinek. :?

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
pann3
Budapest
 
 


Ezt el kell mesélnem.:)
Samukát a kisebbik fiamat megkérdeztem,hogy emlékszik-e milyen volt a pocakomban?
Nem tudom,hogy tényleg emlékszik-e,vagy csak talán látott dolgokat erről a témáról a tv-ben...bár nekem túl részletesnek tűnt a beszámoló.:)
Szóval azt mondta,hogy emlékszik,és sokat aludt,álmodott(nem emlékszik mit) és hogy rúgdosott. Ezt be is mutatta hogyan,meg a kéztartást is.:)
Kérdeztem halott-e hangokat? A válasz: Igen,a szívedet! :)
-És láttál valamit,vagy sötét volt?
-Nem volt mindig sötét,piros volt és nem volt kajám. :D
-Amikor megszülettél milyen volt?
-Fájt..és felébresztettek.


Aztaaaaaaaa ez tényleg nagyon hihetően hangzik!!! Lehet, hogy még abban a korban van , hogy nem felejtette el. Ez, hogy piros volt, meg a szívedet hallotta döbbenet. :shock: :D :D :D :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 

 
 

Nokedli, ez csodálatos hogy így emlékszik mi volt odabent. Régebben tanultam hogy ha a gyerek kreatívitása nincs elfolytva, akkor akár egész nagy korában emlékezni fog milyen volt az anyaméhben. Gratulálok!

A semmi sem esim jól érzés nálam is megvan. Már nem tudok mit egyek hogy jó legyen. Tetejébe elég furcsán reagál a gyomrom bizonyos illatikra, szegény férjem túsfürdôjét és parfümjét kitiltottam a fürdôbôl.

Nekem elég gyakran fáj a hasam, néha a magnézium sem segít. Tetejébe 2 napja a fejem is szétesik, emiatt felhívtam a dokit, de a pocit elfelejtettem neki mondani, bár azt olvastam elsô terhességnél ez normális. Nyugtassatok meg hogy tényleg így van, kérlek!

Sajnos UHra nekem még várni kell jövô hétig, pedig már nagyon aggódom hogy minden rendben legyen :/
baboca12
Budapest
 
 


sziasztok, én is bejelentkezek, bár nem sok esemény van:) UH-ig még két hét (!!!), mert elutazunk közben, de már nagyon izgulok...
szerencsére se barna, se semmi nincs, a hasam eléggé görcsölget még mindig, párszor egy nap, és olyankor kemény émelygés van. az álmosság végig kíséri a napomat, de több tünetem nincs még:)
debramorgan
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


sziasztok!En is helyzetjelentek mar:)

8.heten vagyunk.Haspuffadas,hust 2hete uztem ki az etrendbol es azota sem birom megenni.Hanyingerem nincs inkabb csak emelyges,az is estefele.Ket napja viszont olyan ehseghullamok gyotornek.De ma sokmindent reggeliztem,delre megint hangos gyomorkorgas vart.Aztan rajottem,h.a gyomorsavam lesz az:(Nem kivanok semmit,de megis ugy ennek vmit.ugyh.ebed elott oleltem a wct,de vegulis nem hanytam.Szombaton a mellfeszules elmult,ugy latszik most a gyomorsav jon.Nem baj,legyenek csak tunetek.
Egyebkent Ti nem feltek a missed abtol?M.oke h.nincs pecseteles,barnazas,de olyan messzi van a kovi ultrahang marc.14.Vagy ha mult heten volt szivhang,most mar nagyon kicsi az eselye h.legkozelebb nem lesz?Tudom ne is gondoljak ilyesmire es igyekszem is pozitivan,utrot is szedem, csak olyan sokaig vartunk ra most ppedig mar a nyolcadik heten vagyunk.
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


babóca én vagyok a vészmadár, maj megszokjátok. :oops:
DE nekem is nagyon fájt a hasam Goronnal, mint utólag kiderült fertőzés miatt be volt gyulladva és ez okozta. Mindenképp megnézetném, de a baj az, hogy pl ami nálam okozhatta a koraszülést sima vizsivel nem mutatható ki, hanem a méhszájból kell kenetet venni hozzá. Szóval sajna nekem csak ráintettek a dokik h normális a fájás... hát nem volt az. :shock:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Köszönöm a figyelmeztetést, majd megkérdezem a dokit, bár ahogy végigolvastam úgy tûnik nem vagyok egyedül a gonddal.

Fatamorgana, mi pont Gordonon gondolkodtunk fiú esetén :)

Olyan lassan tellik az idô, már nagyon szeretném tudni hogy minden rendben van.

Láttam volt szó védôsunáról (tetszik a megnevezés), én azt sem tudom hol kell keresni a nôt, pedig biztos sok vizsgálatom lesz, mert most lettem 35 éves.

Csináltam vonalzót, lássunk összejött-e:)

Lilypie First Birthday tickers
baboca12
Budapest
 
 


En is tegnap hivtam fel a vedonot,neten utcajegyzek szerint megvan kihez tartozom.Szerdan kell mennem.Legalabb tortenik valami es majd ot joool kifaggatom h.megnyugtasson:)
(Hol lehet vonalzot csinalni?:))
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Szanita, köszi megnéztem én is az utcajegyzéket. Egyébként ilyenkor y bejelentett vagy tényleges lakhely számít? A vonalzóra ha rákattintasz bárkinél akkor átvisz egy oldalra ahol meg tudod csinálni. Én sem vagyok ilye okos, de az elsô oldalon kiolvastam ezt az infót és még tablett-en is mûködik :)

Lilypie First Birthday tickers
baboca12
Budapest
 
 


mi tavaly vettunk nagyobb lakast,de megtartottuk a regit.Az ujra meg nem jelentkeztunk at.Ahhoz a vedonohoz megyek,aki az uj de nem bejelentett cimre tartozik.Remelem nem lesz belole baj,legfeljebb bejelentkezem az ujra.
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Ahhoz tartozol ahol laksz, mert a védőnőnek az a lényeg, h közel legyél. :) Gordonnal még én is a 13-ba voltam bejelentve, de ide jártam hozzá a 10.be. :wink:

Én tegnap meg is szereztem a kiskönyvet, a vérképem is 5én kész lesz, már csak EKG van hátra és 11én mehetek mindezekkel pocaklesre. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fatamorgana 2013.02.26 12:10-kor.

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Van- e vonalzóm? :)

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


van ám :D :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Fatamorgana, én Szécsényi dokihoz járok, nála is szültem. Maximálisan meg vagyok vele elégedve mint orvossal és mint emberrel is. Talán az egyetlen gond vele, hogy állandóan rohan, nehéz vele nyugodtan tárgyalni ...
Kiváncsi vagyok, melyik dokikról van rossz véleményed, megírod? Tényleg érdekel.

Mi megvagyunk, a hányingerem továbbra is tombol :(

zizien1111
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dina2013 2013.06.13 08:30-kor.
dina2013
 
 


Én is kicist parás vagyok, ma emiatt csináltam egy tesztet mondván ha erôsebb mint a 1,5 héttel ezelôtti akkor biztos rendben van a gyerkôc. :D Szerencsére ugyan az a teszt jóval erôsebb lett pedig nem reggeli vizelettel csináltam. Ez biztos hülyeség de engem megnyugtat, na meg még maradt itthon egy tesztem :) Alíg várom hogy végre én is menjek dokihoz :D
Dina, várjuk majd a képet, biztis minden rendben van. Legyünk nagyon pozitívak.

Ma megnéztem hol rendelnek a vedônôk, most már ezt is tudok.
Na meg megírtam teherbeesésem történetét (több mint 2 éve várunk rá). Még kicsit csiszolgatom,aztán ha van kedvetek olvasgatni kipóstolom ide :)

Lilypie First Birthday tickers
baboca12
Budapest
 
 


Dina: majd írj, hogy mi újság volt ultrahangon

Baboca: ha ez megnyugtat, én 5. 6. héten kétnaponta teszteltem, hiába tudtam, hogy ha baj is van, ki sem ürül ennyi idő alatt a HCG:)Sőt már a telefonban az asszisztens is megmondta, hogy ne teszteljek többet, csakazértis szép kis kollekciót raktam össze tesztekből:) Múlt heti szívhang óta nem teszteltem, mert már elhiszem:)

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Most nagyon boldog vagyok! :)
Próbálok képet felrakni.

Remélem,mindenki jól van! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dina2013 2013.06.13 08:31-kor.
dina2013
 
 


Dina!!! Ez mennyire hihetetlen már, hogy alig telt el egy kis iő és már kész kisember kapálózik odabent. :D :D :D :D :D

Én is 9hetes leszek mikor megyünk, akkor mi is erre kell számítsunk. :lol:

Amúgy én nem értem, h mért nem evidens, h bemegy az apuka az anyukával? Lacim anno is és most is az első Uh-tól kezdve mindegyiken ott volt. Nem mind1, h hüvelyi vagy sem? Ő is ott turkál, nem? 8) :D :D :D
Sőt, a dokim még maga mellé is ültette apát, h mindent jól lásson. :D

Amúgy nekem tegnap megvolt a 2. rókázásom, ráadásul alig volt a gyomromba kaja és ugy szétmarta az amugy is fájós torkom, hogy auuuu. :? :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


A doki megengedte volna eddig is,hogy bejöjjön a párom,csak én nem akartam,úgy voltam vele,hogy majd a hasi vizsgálatnál.De most muszáj volt ezt látnia.Ez egy csodás dolog!!! :)
A képen még munkálkodom,túl nagy,nem engedi feltölteni.
dina2013
 
 


Dina, gratulálok, ez csodálatosan hangzik :)
Egyébként én is úgy vagyok vele hogy hüvelyin nem akarom hogy bent legyen a férjem, ô sem annyira. Nem tudom milyen hatással lenne rá hogy egy másik pasi matat odalent :D persze lehet jobb ha most szokja, mint majd a szülésnél.

Lilypie First Birthday tickers
baboca12
Budapest
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni,október 3-ra vagyok kiírva! :)
6 év várakozás után,spontán módon fogant a picike.
Egyelõre nincsenek rosszullétek,nem vagyok sárkányka,csak reggelente farkas éhes vagyok-nem szoktam reggelizni,de most már kell,sõt muszáj! :D
Van egy csomó kérdésem,de amíg találok válaszokat itt,addig nem zaklatok senkit.
Mindenkinek gratulálok és nagyon örülök mindenki örömének!!!
kovine79
 
 


Dina, de aranyos lehetett!

Mi is voltunk hétfőn orvosnál, fél centis babácskát láttunk dobogó szívvel és egy szikhólyagot. Koránál picit kisebb a mérete, de majd behozza. Meg aztán úgyis mindig túlhordom őket, úgyhogy szerintem most is terminus után várható. :)

Szeretettel köszöntelek Kovine!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


kovine gratulálok és üdv itt! :)

dina a képet töltsed fel photobucketra és onnan a linket ide. ugy nem fog szórakozni a méretet illetően. ;)

Bennem fel sem merült, h apát zavarja ha más turizik odalent. :D Bár lehet h én vagyok túl laza. :P :lol:

uxi akkor lehet h nem is hordod túl őket, hanem akkor van itt az ideje és nem félidőben van peteérésed?

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Gratula, kovine :)
Dina, én azt hittem csak a magzatvizses vizsgálat a tuti down-kór szürésnél, de a %-ok amit írsz nagyon pozitívak. Nemrég hallottam hoga valami vér vizsgálat, egy új eljárás ami felváltja a magzatvizeset, de az jóval drágább mint amit te írsz,szerintem megéri a 20 ezret. Na, majd még ilyen aggódalmak is jönnek, úgy látszik sosem lesz vége az aggódásnak :)
Ma reggel semmi tünetem nem volt, meg is ijedtem, erre 11:30kor meglátogatott vuk a kávé illatától, kicsit meg is nyugodtam, bár még mindig remegôs a lábam.

Lilypie First Birthday tickers
baboca12
Budapest
 
 


Most nézem hogy ma már 6 hetesek vagyunk :) már csak 6 hetet kell várni hogy világgá kürtölhessem. Egyenlôre úgy tervezem hogy a munkahelyemen is csak akkor jelentem be, bár tudom addig nem vagyok védve. Aki dolgozik, ti bejelentettétek már a munkahelyen?

Lilypie First Birthday tickers
baboca12
Budapest
 
 


Fatamorgana, lehet az is, bár az első ultrahangokon benne szoktunk lenni a szabvány mérettartományban. Most is benne van az átlagban, kb akkora, mint az első lányom volt, ő volt fél centis 6 hét 6 naposan, s két nappal később született. A méhlepényt viszont általában öregnek találták.


Én nem fogok kérni semmilyen szűrést, vérvételeset sem, semelyiknél nem kértük, csak a minimális kötelező vizsgálatokat.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


sziasztok, mindenkinek grat., aki mostanában volt UH-on:)

én két hét múlva megyek, bár lehet, írtam már, görcsök és hányinger van, szerintetek Magne B6-ot megéri venni? mérsékli kicsit a dolgokat? nem vészesek, napi 2-3 alkalommal, de hajnalban tuti van egy görcsölés, az elég rossz. mondjuk ált. pisilni is kell:)

alig várom az UH-ot, nekem a majdnem 7. hét sikerül csak elmennem, mert elutazunk, de elég türelmetlen vagyok:)

nincs se barna, se vér, remélem, ez jót jelenthet csak:)
debramorgan
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


ja, és a vonalzóm nem működik valamiért :x
debramorgan
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


vonalzó teszt
debramorgan
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Dina nagyon gratulálok!!!Olyan jó örömhíreket olvasni:)

Ma voltam védőnőnél, kislábujjam körméretét is lemérte
:D Kérdezett nagyon sokat, nem is tudtam mindenre válaszolni...Adott sok tanácsot, rendes volt nagyon.

Viszont a vérnyomásom magas sajnos:( Úgyhogy hétfőtől hawaii dizsi napfény, és nem dolgozom :lol: Örülök neki, mert még max. egy hónapot húztam volna rá, de jobb lesz ez így.

Baboca: én kénytelen voltam szólni, mert mi már kb. 1 éve orvoshoz jártunk, csomó vérvételen-vizsgálaton vagyunk túl, és előbb- utóbb kénytelen voltam szólni, min munkálkodunk. Így én már inszem óta védve vagyok. Mindenki tudta mikor tesztelek, így már másnap reggel letámadtak, hogy mi a helyzet:) A táppénzemet nem értékelték annyira, de hát ez van...Nekik is jobb, m. kereshetnek a helyemre más embert és nem kell kerülgetniük, és nekem is, m. lemegy a vérnyomásom:)

Holnap megyünk dokibához táppénzes papírért, gyógyszert is kell felíratnom, és ha már ott vagyunk kérek egy bekukkantást is :)

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Az első babámnál dolgoztam, a 19. héten mondtam meg a munkahelyemen, s alig hitték el, mert szinte semmi nem látszott rajtam :)

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Babóca,már van ez a vérvételes szűrés is a dawn-kórra.Meg van,amikor a hasfalon keresztül vesznek magzatvizet,de annak vetélési kockázata van,azt nem csinálnám.
dina2013
 
 


Ja,én már január 21-e óta táppénzen vagyok.
Néha kicsit unalmas,de így annyit tudok pihenni,amennyit akarok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dina2013 2013.06.13 08:33-kor.
dina2013
 
 


Nálam is tudják hogy baba projekt van, meg vizsgálatok, most nem nem sejtik hogy mi a helyzet. Mivel most lesz fizuemelés, gondoltam azt megvárom, nehogy emiatt lemaradjak a jóból, bár ez igazán akkor lesz érdekes ha majd vissza akarok menni :)
Lányok, ilyenkor ugye rögtön táppénz és nem lehet felhasználni a betegszabit? Azért azt is kár elveszíteni. Ha simán lebetegszik az ember ilyenkor akkor gondolom még betegszabi jár? Van olyan aki jártas abben? És ha valaki rögtön veszélyeztetett, ha jól értem a mi esetünkben(októberi szülés) ez nem befolyásolja a Tgys-t?
Baba a legfontosabb, de ezekbôl a jogszabályokból egyszerûen nem látom át hogy mik a jogaim :( Lehet el kéne menni valami TB szakértôhôz :)

Lilypie First Birthday tickers
baboca12
Budapest
 
 


Én a HRt kifaggattam ezügyben. Azt mondta van 8as és 9es kód, az egyik a betegszabi, másik a táppénz. Ha a háziorvos jófej, kiírhatja a betegszabit, de inkább simán kiírnak táppénzre, ami max. bruttó 6533 Ft/nap, hétvégék is. És csak a 16% szem.jöv. adó jön le belőle.
A tgyás az előző teljes évi átlagábér 70%a. Tehát ha 2012ben végig dolgoztál, akkor 2012.01.01-2012.12.31 munkabér átlag 70%a. Szülés előtti 28. naptól jár azt hiszem 180 napig.
De egyébként a védőnő adott egy kisokost is, amiben ezek benne vannak :wink:

Összességében én már nem foglalkozom az anyagiakkal, mert már régóta vártunk a babára, és nem ezen a pár hónapon múlik a boldogságunk, hanem hogy mind a ketten jól legyünk. Úgyhogy én az itthonlétet és a nyugalmat választom. De persze kinek milyen a munkahelye, és ki milyen típus. Volt kolleganőm, aki 7 hónapos terhesen is dolgozott, én már 1 hónapja menekültem volna haza pihenni:)

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Félreértés ne essék nekünk is kettônk egészsége a legfontosabb, de azért jó tisztában lenni a dolgokkal. Mi is elég régóta várunk, volt már sok gyógyszerezés, még inszem is és semmi, most viszont spontán összejött :) Max május-június amig dolgozni tervezek. Egyébként most betegszabin vagyok, csak hogy minden ok legyen így az elején :) szóval, én sem a munka hôse vagyok, a baba a legfontosabb :)

Lilypie First Birthday tickers
baboca12
Budapest
 
 


szanita neked mennyit mért?

nekem 135/85

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


139/63. Azt mondta a per az jo,a 139 magas.Kismamaknak allitolag 80 es 100 kozott van.Beszeltem anyuval,ot is befektettek ocsemmel a 8.honapban m.150 re felment neki.Ugyh.le kell relaxalni,nincs mese:)

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


jól csináltam vajon?Kép
kovine79
 
 


hát nem.

Lilypie Pregnancy tickers
kovine79
 
 


ha most sem,feladom :)

Lilypie Pregnancy tickers
kovine79
 
 


kovine alakul, de a hosszabbik fajtát válaszd ;)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Elérkezett ez a nap is,ma vagyok pontosan 9 hetes kismama! :)
Nagy az öröm és boldogság!
Mikor mondjam el a családnak? Szülőknek-tesóknak? A tágabb családnak,persze még nem,de akkor is szeretném már nekik elmondani.
Ti mikor mondjátok el? Vagy már el is mondtátok?
Van köztetek bajai kismama?
Még egy kérdés,jöhet?: Petefészekciszta,nagyon veszélyes?

Lilypie Pregnancy tickers
kovine79
 
 


Kovine, én a szüleimnek már elmondtem, párom szülei sajnos már nem élnek. A többieknek majd a 12.hét betöltése után. Mindig hülyeségnek tartottam az ilyesmit, de most ezt érzem helyesnek. Keresztanyám biztos kiakad majd hogy még nem tud róla, de sajnos ô túl pletykás :)
A körzeti dokinak mikor kell bejelenteni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára baboca12 2013.02.28 10:50-kor.

Lilypie First Birthday tickers
baboca12
Budapest
 
 


Én még mindig a hányingerrel küzdök, tegnap óta folyamatos :(
Gyömbéres kekszem, citromfû teát már próbáltam, de semmi haszna :(
Van valakinak valami jó receptje hányinger ellen?
Még valami, ti használtok/készültök/elôzônél használtatok tarhességi csíkokat megelôzô készíményeket? Ha igen,akkor melyik használt? Remélem érthetô a kérdésem :)

Lilypie First Birthday tickers
baboca12
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na jól eltűntem...beteg lettem..az egész napos hányinger mellé még ez is.:( :) De ma már azért kicsit jobban vagyok.:)

Baboca!

A 2 fiamnál nem hányingerem volt,hanem ki is jött minden..már elnézést.Most viszont szerencsére csak inger van,és nem tudom,hogy azért,mert olvastam pár praktikát vagy eleve így lenne.Ezek pedig:
- Gyömbér,pl. pizzaszószba elrejtve.:) A gyömbéres keksz már nekem sem csúszik le...
- Reggel amikor felébredek nagyon lassan fokozatosan emelkedek ki az ágyból és egyből kiosonok inni vagy teát vagy vizet.Ez kitart addig amíg a reggelit elkészítem. Szerintem a lényeg,hogy mindig legyen egy kis víz vagy kaja a gyomorban.Sokszor kell enni keveset.
-sok pihenés...ami tudom,hogy van akinél nem kivitelezhető,meg egy idő után dög unalom...:)

Uxi!
Én is csak a kötelező vizsgálatokra fogok menni..sőt,nem tudom,hogy a cukorterheléses vérvétel kötelező vagy nem...de arra sem.

Kovine!

Gratulálok!:)
Mi az első UH után fogjuk elmondani a családnak,ez valószínűleg Húsvétkor lesz.Kinyomtatok mindenkinek egy Uh képet és átkötöm masnival. :D

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Sziasztok!
No, én is jól eltűntem, pedig nem voltam beteg, itthon is vagyok táppénzen, csak iszonyú lusta, fáradt vagyok.
Engem elkerülnek a durva tünetek, néha gyomorégés, evési kényszer, a cicik hol érzékenyek, hol semmit se érzek. Ma vagyok 9 vagy 10 hetes. Holnap megyek vizsgálatra, meg beutalókat is kell már kapnom. Ha lesz UH, kérek képet is :)
Ez a down-kor szűrés engem is érdekel, mivel már elmúltam 36, kötelező vagy csak ajánlott? Szerintetek melyik pontosabb?
A vérnyomásom nekem is sok volt a védőnőnél (150) most néha méregetem, de nyugiba 130 körül van
Hányingereseknek a colát ajánlom hidegen elkortyolni.
A beharangozással még mi is várunk holnapig :) Persze a munkahelyemen tudják, csak a tágabb család nem.
További szép, vuk és egyéb tünetmentes napot nektek!

Kép
angooo76
Székesfehérvár
 
 


Nekem védőnő magne b6-ot javasolt 3x1et elsőkörben a hányingerre, ha nem használ akkor 3x2. nos án vettem ma be és semmi bajom. :) kopp-kopp illetve néha szétmegy a fejem.
a kóla nekem nm segített. 8) hallottam még citrom szaglászásról ami segíthet.

házidoki adta nekem a beutalót az ekg-ra így én már taliztam vele.

Mi kb az első adandó aélkalommal elmondtuk a családnak. nem ccsináltunk nagy ügyet belőle, bár ebbe inkább Lacim volt a ludas mert már mondogatta mindenkinek, h bővül a család, bár én az első UH-ig várni akartam. :lol:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: