Új privát üzeneted érkezett!

Nah, bikajegy jellemzése...szólnék pár szót mint vérbeli bika... :lol:

makacs: Hát ez így vankérem, mint a kos fejjel megyek a falnak ha arról van szó, enyém az utolsó szó, és ha kell hízelgéssel, ha kell akarattal, de elérem amit akarok... :wink:

szeretetigény: Nálam bújósabb, simulékonyabb ember nem hiszem, hgoy van, imádok babusgatva lenni, imádok szeretve lenni :) Abszolút igénylem a szeretetet, és ezt is kiharcolom magamnak :) Szóval két bika gyerekkel nehéz lesz :lol:

lustaság: Ne is mondd! :oops: Egyik legnagyobb hátrányom! Lusta vagyok én mindenhez...de csak nekiállni vagyok lusta, ha ráveszem magam akkor mindent megcsinálok! Tanuláshoz is lusta voltam, de egyszer rávettem magam, kaptam pár ötöst és utána ráéreztem a siker ízére, és kitűnő, osztályelső lettem :lol:
Csak akarni kell, és megy az :D

tisztaságigény: az nagyon! Terhességem legutolsó napján, mikor hazajöttünk, összeszedni a cuccainkat, hogy megyünk vissza megindítja a doki a szülést...én nem a cuccaim pakolásával voltam elfoglalva, hanem avval, hogy még gyorsan rendet rakjak, bepakoljak a mosogatógépbe, és letakarítsam a morzsákat a munkalapról...kóros...
Most is, ha a gyerek alszik én nem pihenek, hanem mindent csillivillire takrítok, és pakolok...párom már nem győz velem veszekedni, hogy így ki fogok purcanni, és hagyjam már a házimunkát...hát nem megy...ilyen vagyok... :roll:

Jah, és hát igen, én is 3 évesen kezdtem el beszélni...de akkor folyékonyan...szóval semmi gügyögés, semmi sejpítés...biztosra mentem...csak amikor tudtam, hogy tudom 100%-osan akkor szólaltam meg :lol:

Sok sikert a bikákhoz :lol: 8)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


WOWWW,Akíra,most nézem,ma 1 hónapos a kislányod? GRATULÁLOK!!! Jó ég,mennyire szalad az idő!! Úgy emlékszem,mikor folyton lestem a babanetet,hogy kikívánkozott-e már a Kíra!
Na a tisztaságigény egyébként rám is kórosan jellemző,pedig bak vagyok,nem bika.. (Ezek szerint ez a "lábasjószágokra" egyaránt vonatkozik :lol: :lol: ). Az utóbbi napokban állandó jelleggel takarítok,mosogatok,mosok...stb.,nehogy ha megindul a szülés, "koszosan" hagyjam itt a lakást.. :roll: :roll: És sajnos,magamat ismerve,ha hazaérünk a kórházból,úgyse tudok nyugodtan pihenni,ha meglátok valahol a szőnyegen valami morzsát.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Hát barbamami igen, detto ez a helyzet velünk is :D
Takarítok ha kell ha nem :lol:

Hát igen eltelt egy hónap :) Tényleg repül az idő...most hogy babám van már repül, de akkor...vánszorgott!
Ugye küldesz smst valakinek! Annyira várom Bogi érkezését, talán jobban mint te! Drukkolok nagyon!

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkolást és a biztatást.
Mi tegnap délután jöttünk haza Dávid jól van, tejcsi is van bőven.
A szülés történetet és bővebben majd még írok.

Most még nem tudok visszaolvasni, hogy Ti hogy álltok, de igyekszem pótoni.

Barbamami: Láttom Ti még egyben vagytok, Bogi nem igazán siet mint ahogy Dávid sem siette el, de kitartás már nem sok van hátra és lassan Te is babázhatsz. Drukkolok Neked. :lol:

Megpróbálok még képet felrakni. Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Krisy gratula mégegyszer ehhez a gyönyörű babához :)
Nagyon édes, ebbe a kis kabátba...zabálnivaló :D

Várunk a másik topicba is, sok képel, szüléstörténettel :)
De persze előbb pihenj és gyönyörködj a drágaságba :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Krisy!
Gratula Dávidhoz, nagyon aranyos baba!
Tim-csi!
Neked is hatalmas gratula, remélem jössz majd a szüléstörténettel

Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Lányok lassan rám is sor kerül, valaki elvállalná, hogy értesítést küldd nektek, mert én szívesen küldenék bármelyikőtöknek egy sms-t, ha megadja valaki a számát!


Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Krisy!tünemény a baba.gratula!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Akíra:
Köszi :P :P

Krisy:
Jaj az a kórházi kosaras kép,de édes!!!! Gyönyörű kis pofija van! Na majd csőstül jönnek hozzátok a csajok,ha cseperedik :D Bogival benevezünk :lol: :lol:
A babahordozóban meg maj'd elveszik,tündér! :D Bezzeg majd ha a 46-os kis lábacskájával fog gyalogolni :lol: :lol: Élvezz ki minden percet,mert borzasztó hamar nőnek! Én el se hiszem,hogy a kicsi lányom,akit a babaplédben szinte "keresni" kellett,már 6 éves,nagy szájjal :roll:. Néha elnézem,te jó ég,MEKKORA!

Ancsa:
Én szívesen vállalom,ha esetleg nem lesz rá nálam alkalmasabb jelentkező :roll: :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Macsek!!!

Írtam neked e-mail-t!!!
Vendég
 


Ancsa!!!

Lassan már én is itthon leszek!

Ha gondolod, én is elvállalom, hogy toborzom a jó hírt!!
Vendég
 


Ja, és lányok!!!

Bárkiét elvállalom, ha úgy gondolja!!!
Vendég
 


Edi, Krisy, Tim-csi!!!

Hatalmas gratuláció a babákhoz!!!

Sok erőt, egészséget, boldogságot és tejcit kívánok mindenkinek!!!

Még több képet és várjuk a szüléstörténeteket!!!
Vendég
 


Képzeljétek bekukucskáltam a mamás topikba!!!

Tüsikének is megvan a kislánya!!!
Április 13-án 19 órakor 3500 grammal és 52 cm-rel megszületett.
Vendég
 


Sziasztok!

Barbamami köszi, de Neked pont elég dolgod lesz Bogival!

Crissyy! Küldtem Neked privit!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Krisy nagyon cukorfalat a babád! Timcsi hatalmas gratula!!!! :D :D :D Nah mi tegnap voltunk dokinál vérvétel +uh ctg meg hétfőn lesz. Hát azt mondta a doki,hogy tuti marad még Dorcus zártméhszáj stb..... semmi jele a szülésnek. De hát ezt én gondoltam is mert én is nagyon ilyen vagyok "mindent az utolsó pillanatban" majd biztos ő is a szülés megindítása elött 1 nappal fog beindulni,addig meg ráér a kisdrágám :D Szóval tuti túlhordás lesz ebből. Leírom az adatokat hát ha valaki volt a napokban uh-n (fenix,ancsa)BPD 90,1mm HC 306mm FL 62,3mm TH 81,7mm AC 291mm. Remélem mindenki jól van !
Vendég
 


Sziasztok!!


Barbamami!!!

Bocsi, már elküldtem a képeket!!!ELőre is óriási köszönet!!!S nagyon szurkolok nektek, hogy minél hamarabb a kis Bogival lehessetek!!! :D :D :D :D :D :D :D

Tim-csi!!!
Olyan bamba voltam, hogy amikor írta a párod az üzit nekem, annyira boldog voltam, hogy elfelejtettem neki visszaírni gratulálni!!!Ne haragudj!!!De most pótolom:

JÓ EGÉSZSÉGET, SOK TEJCSIT ÉS MINDEN JÓT KÍVÁNUNK NEKTEK!!!!


Chrissyy!!!

Nagyon gyönyörű kis herceged van, még egyszer gratulálunk!!!!Nőjjetek szép nagyra!!!


Hála ma nekünk nem kellett mennünk dolgozni, így pihi van, apa ugyan dolgozik, de már délután itthon lesz!!Holnap viszont megint kettecskén leszünk Zsebivel, mert apa ismét 24 órás szolgálatban lesz!! :( :( :( :(

Nikky!!!
Elhiszem, hogy nem sok kedved van menni az esküvőre!!De gondolj arra, hogy még mindig nagyon csini vagy, s nem azért fognak megbámulni, mert hordó vagy, hanem azért , mert egy szép kismamát látnak, aki kis babócáját várja!!!ÉREZZÉTEK JÓL MAGATOKAT!!!!!!!!!!!!

Szép napot mindannyiótoknak!!!!
Puszi

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Engem most egy kicsit megvisel ez a szeles idő, nem érzem túl jól magam...., vagy lehet, hogy Nonóka készül valamire? Hát nem bánnám!

Bacsbern!

Mi múlt héten szerdán voltunk uh-on, az adataim a következőek:
BPD: 90 mm
AC: 329 mm
Magzat becsült súlya: 3000 gr.

Nálunk csak ennyi adat szerepel az uh-os papíron, ja meg az, hogy a lepény I. fokban érett.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Tim-csi! Tüsike! Gratulálok nektek!!!

A többieknek meg kitartás,a vége rohadt nehéz már,én tudom...
De kárpótol majd a babátok!!!

Ha érdekel titeket,itt megnézhetitek Samulit 2 hetesen!

http://picasaweb.google.com/johanna.mozes/Samu_070420

Kép
babzsák
 
 


Krisy
Dávid baby nagyon szép baba!!Gratulálok mégegyszer..várjuk a történetet...
meg timcsitől is természetesen... 8)

Judithappy
Köszi...édes vagy..már beleéltem magam tegnap este h elmegyek még a bulira is hátha megmozgat vmit Dóriban a hangzavar...szóval megyek..csakhát a CIPŐŐŐ!!!
Hát tegnap-még ma is ott van 40pár cipő az előszobában..hát egyik sem jön rám amelyik zárt..illetve rámjön,de baromi kényelmetlen és észre sem vettem a sportcipőkben,de megvan dagadva a bokám..nőci cipőben elég látványos :cry: szóval felhívtam a barátnőm h én csak nyári kis flangálós papucsban tudok menni... :(
és töööök jó h ma munkanap van mert megyek a kozmetikushoz és kifest..legalább a fejem legyen rendben :lol: :lol:kár h a fodrász az nem dolgozik :cry:
majd rakok fel képeket..

képzeljétek h este 11ig bírtam utána forró fürdőt vettem úgy hasított a derekam meg a hasam is fájdogált..aztán hajnali 5 óta fennt vagyok és 10ig bírtam..megint forró fürdő és mostmár jobb...szóval reméelm hogy nem kell ezt az egész hetet kivárnom!!!de jó lenne...

na megyek elkzedek készülődni m ez egy pár órámba fog most telni... :lol: elfáradok mire felőltözöm :lol: mindenkinek szép napot...

Kép
nikky
 
 


Judithappy!!!

Krisy-nek van kishercege, nem nekem. Vagyis nekem is van, de ő a mennybe van!!! Egy tündéri angyalka lett!!!
Vendég
 


Judithappy:
Megjöttek a képek! Mindjárt felrakom! :D

Ma voltunk ctg-n.. SEMMI.. Meg mivel tegnap alig mozgott,UH-gal is megnéztek. De jól van a Bogi. Én már annál kevésbé... :? :?

Nikky:
Nekem is hátrahajló a méhem..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Na,ha minden igaz,itt a pocis képek Judithappy-ról :D :D :D :D Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok Kismamik!

Bocsika hogy most jelentkezem, de egy kicsit nehéz napok után vagyok!
Na szóval! Kedden jöttünk haza a kórházból Bencével, a pici jól van,tej nem olyan sok van -tápszer is kell sajnos, én még lábadozok!Azaz a Bence császárral lett meg és csütörtök hajnalban kifakadt a sebem 1 ponton,felhívtuk a dokit akkor és mondta hogy nyomkodjuk ki és utána kötözzük be. Másnap át is mentünk a kórházba, ott a doki nagyon- nagyon kinyomkodta.Kiderült hogy 1 zsírszövetem begyulladt és ez okozta a bibit.Volt 40 fokos láz is meg minden.Azóta folyamatosan járkálunk át a kórházba (nyomkodja,fertőtleníti stb...)!


Köszönjük szépen a gratulációkat!
Képeket majd rakok fel és szüléstörténet is felteszem amint egy kicsivel még jobban leszek!

Visszaolvasni még nem tudtam de majd igérem igyekszem!!!!

Finisben levőknek kitartás!!!!


Pusszancs mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma hajnalban nekem is fajt a hasam, jol meg is neztem az orat, de aztan ebben az egyben ki is merult a fajas. Es mivel hajnal volt, es tok koma voltam, nem is nagyon emlekszem ra, milyen jellegu volt.

Barbamami, es mikor kell ujra menned? Volt szo szulesmeginditasrol?

Babzsak, megneztem Samubabyt, nagyon kis tunderi!!!

Nikky, a kellemetlensegeket leszamitva, sztem tok jo, hogy eskuvore mesz, gondolj bele, majd meseled Dorinak, hogy meg x nappal a szuletese elott is milyen jol voltal, meg eskuvore is mentel.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok!!!


Nikky!!!

:D :D :D :D :D Biztosan szép lettél, s hátha Dorcit valóban megmozgatja a zene!!
Egyébként képzeld- képzeljétek tegnap óta BORZASZTÓAN fáj a bal lábfejem, s akkora, hogy fantasztikus!!Alig birok ráállni, ráadásul szerintem az a bütyök csont be van gyulladva, vagy nem tudom, hogy minek van ott akkor baja, hogy ennyire fáááááááááááááááááááájjjjj!!!
Nekem is vizesedik a lábam, nem gondoltam volna, hogy ilyen bajom lesz!!!

CHRISSYY!!!
Ne haragudj!!! :) :) :) Nem akartalak megbántani, nem tudtam róla! :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
judithappy
 
 


BARBAMAMI!!!!!!!!!!!
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A KÉPEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bogi baba nem mozgolódik még a születéshez?? :D :D :D :D

Puszi

Kép
Kép
judithappy
 
 


na megjöttünk,m teljesen ráparáztam itt a dolgokra meg már nem bírtam tovább ülni sem a ruciban..kényelmesebb vízszintesen itthon... :wink:
de igazatok volt..mindneki tökre megdícsért meg minden meg mondták h milyen jól bírom..ja-ja mondtam csak a látszat!!! :lol:

na szóval képzeljétek vmi barna izé volt a betétemben az egyik WCre menet olyan dun 5 körül..felhvtam a szülésznőm és mondta h valszínű lassan jön akkor a nyákdugóm is kifelé ez vmi előizé folyás szerűség a tágulás miatt valszínüleg!!!Remélem ténylg így van...és vmi mostmár történik lassan..de egyelőre csak nagyon keményedik a hasam,nincs olyan fájás mint tegnap :cry: ..MÉG!!!!lehet lesz lassan..már alig várjuk..

Judithappy
Tökre csini kismami vagy..no felesleg meg semmi.. :lol:
lábvizesedés..én sem gondoltam volna h lesz,de hát van..így a végln az uccsó 2 hétben mindent megkaptam amit a könyvek írnak..pedig azt hittem megúszom..nagyon remélem h a csíkok elmúlnak...a derekamon jöttek ki..szörnyűűűű pedig kentem magam!!! :cry: én most ezért vagyok ki...
remélem a lábfejed gondja megoldódik..

Macsek
remélem mondhatom h aznap mikor szültem még esküvőn is
voltam :lol: :lol:
na jól van mostmár békénhagyom,m kezdem azt hinni h nagyon sürgetem..DE MÁR NEEEM BÍÍÍRROOOOM!!! :P

Dica
Ezt még olvasni is rossz..mi az hogy kinyomkodják??
Begyulladt az egész sebed,és gennyes vagy mi??hogy vágnak mostanában egyébként??Vízszintesen pici csík ami alig látszik majd???istenem még szülés után ez is..nem elég a sok sok új"probléma"!!!
Minden jót,remélem jobban leszel gyorsan..

Barbamami
És még most is hátrahajló vagy neked már előre fordította a kis Bogi???vagy nem mondta a dokid??

Kép
nikky
 
 


Sziasztok Lányok! :lol:

Nem tudtam magamban tartani, muszáj volt megírom, hogy ma hajnalban

megszületett BARBAMAMI kislánya Bogika!!!!! :P :lol: :D


Baby-mami jól vannak a többiről majd ŐK mesélnek......

Kép
radicsera
 
 


Sziasztok!!!!


BARBAMAMI!!!!
Mintha este éreztem volna, hogy lesz valami történés!!!??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NAGYON_NAGYON GRATULÁLUNK NEKED, SOK SZÉP GYÖNYÖRŰ PERCET KÍVÁNUNK NEKED BOGICÁVAL !!!VÁRUNK VISSZA!!!!!PUszI!!!!


Nikky!!!
Látode-látod!!Megmondtam!!!Köszi a dícséretet az én pocimmal kapcsolatban!!Nekem tegnap estére annyira fájt már, s most is a lábam, hogy alig birok ráállni!!Nem tudom, hogy hogy megyek holnap dolgozni???Borzasztó!!!!Remélem, hogy te is minél hamarabb a karjaidban tarthatod a kis babócátokat!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindannyiótoknak!!!Majd még jelentkezem ma, mert sajna egyedül vagyunk Zsebikémmel itthon!!!Apa dolgozik!!! :( :( :( :( :( :(

Kép
Kép
judithappy
 
 


Barbamami, ugy orulok!!! Gratulalok nagyon, varunk vissza minel elobb es minel egeszsegesebben!!! Nagyon kivancsi vagyok, hogy tortent! Puszi!

Csajok, ne tudjaotk meg, milyen rovid mar a tablazat! Na, majd holnap meglatjatok! Arrol nem is beszelve, hogy holtversenyes masodik vagyok, es Nikkytol (ezuton is gratula a vezeto helyhez :wink: ) is csak 1 nappal vagyok elmaradva. DURVA!!!!

Na, jok legyetek, pussz

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Barbamami GRATULA!!!!!! Nagyon ügyesek vagytok Bogival!! :D Sok tejcsit, erőt, egészséget kívánunk Nektek!

NIkky, Macsek,
Most ti következtek!!! Hajrá! MIndent bele! :D

Kép
dijcsi
 
 


BARBAMAMI!!!Hatalmas gratula!nyugodt éjszakákat,sok tejcsit kivánunk!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Drága Barbamami!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Jajaj aaannnyyira örülök!!!!!!!!!!!!!
Kár, hogy nem én hozhattam a jóhírt, nem kaptam smst.De sebaj, a lényeg, hogy jól vagytok!!!!!!!!!!
Vendég
 


macsek,
most látom csak náladi is már igen aktuális a szülés...Hihetetlen, hogy rohan az idő.... :lol: :lol: Lassan mindenki jön a babamamás topikba... :lol: :lol:
Vendég
 


macsek,
most látom csak náladi is már igen aktuális a szülés...Hihetetlen, hogy rohan az idő.... :lol: :lol: Lassan mindenki jön a babamamás topikba... :lol: :lol:
Vendég
 


Mielőtt Anya lettem

Mielőtt Anya lettem
Főzhettem magamnak meleg ételt.
Ruháim nem voltak pecsétesek.
Nyugodtan telefonálhattam.


Mielőtt Anya lettem,
Addig aludtam amíg akartam
És nem izgultam milyen későn fekszem le.
Minden nap megfésülködtem és fogat mostam.

Mielőtt Anya lettem,
Minden nap kitakarítottam.
Nem botlottam meg játekokban és
nem felejtettem el altatódalok szövegét.

Mielőtt Anya lettem
Nem izgultam, hogy a növényeim mérgezőek e.
Nem gondoltam védőoltásokra.

Mielőtt Anya lettem
Nem hányt le senki
Nem lettem kakis
Nem köptek le
Nem rágcsáltak meg
Nem pisiltek le
Vagy nem csípkedtek meg pici ujjak sem.

Mielőtt Anya lettem teljes birtokában voltam:
Gondolataimnak
Testemnek
Lelkemnek.
Végigaludtam az éjszakákat.

Mielőtt Anya lettem
Sosem tartottam egy síró gyereket, hogy az orvos megvizsgálhassa
Vagy beadja neki az injekciót.
Sosem néztem könnyes szemekbe és sírva fakadtam
Sosem váltam boldoggá egy egyszerű mosolyon.
Nem maradtam fenn késő éjjel, hogy egy alvó bébiben gyönyörködjek.

Mielőtt Anya lettem
Nem tartottam kezemben egy alvó bébit mert nem akartam letenni.
Sosem éreztem, hogy a szivem apró darabokra törik
Mikor nem tudtam megszüntetni a fájdalmat.
Nem tudtam, hogy valami olyan pici ekkora hatással lesz életemre.
Sosem tudtam, hogy képes vagyok valakit ennyire szeretni.
Nem tudtam, hogy ennyire imádni fogom az Anyaságot.

Mielőtt Anya lettem
Nem ismertem az érzést, hogy a szívem a testemen kivül van.
Nem tudtam milyen nagyszerű érzés a gyerek etetése.
Nem ismertem az Anya és Gyermeke közti köteléket.
Nem tudtam, hogy valami oly pici
Olyan fontossá tehet.

Mielőtt Anya lettem
Sosem keltem fel az éjszaka kellős közepén
Minden 10 percben, hogy megnézzem minden rendben van e.
Sosem ismertem a melegséget
Az örömöt
A szeretetet
A szívfájdalmat
A csodát
Vagy az Anyaság elvezetét.
Nem tudtam, hogy képes vagyok ilyen érzésekre, mielőtt Anya lettem.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Új képek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszibaba!gömbölyödik ez a babó rendesen.jól látom???

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Barbamami!!!

Hatalmas gratula neked is és Bogi baby-nek is.
Sok erőt, egészséget, boldogságot és örömet és persze sok tejcit.
Várunk vissza minél hamarabb!

És persze a képeket is és a szüléstörténetet!!!
Vendég
 


Lányok!!!

Azt szeretném megkérdezni, hogy tudja valaki, hogy melyik oldalon van az a táblázat, ahol meg lehet nézni az uh-os mértekhez képest a baba eredményeit? Valami összehasonlító táblázat!!!

Előre is köszi!!!

Ja, és a mai éjszakás műszakot leszámítva már csak 6 délután van vissza, aztán egy hét szabi és utána tudok csak beszélni a főnökkel, mert addigra lejár a próbaidőm is. Már nagyon várom és nagyon nehezen bírom!!!
Vendég
 


Na szuper...most kaptam meg Barbamami reggeli sms-ét...Hát kivágom a telóm...ű


"NAgy örömmel tudatjuk, hogy ma 1óra 5 perckor, 2 órás vajúdás után MEGÉRKEZETT Bogi 3930gr-al, 57 cm-rel és hatalmas hajkoronával!"
Vendég
 


mi???2órás vajúdás?olyan is van?nem elirás?az igen.én is szeretném igy!!!!!majd ha én megyek kivánjátok ezt nekem.jó??? :lol:

Bogi kislány jó nagy baba,nem?hajkorona?hát persze.már most igazi nőőőő!!! :P

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok lányok én Barbamami férje vagyok.Rövid leszek, bővebben majd az andi elmeséli.23-kor elment a magzatvíz 1óra 5p megszületett Tollas Boglárka Hanga 57cm 3930g-mal.Egy pár kép. Kép Kép [/img]

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Nagy nagy gratula nektek barbamami és csak 2 óra. Én is így szeretnék szülni. Chrissy remélem jól teszem ide a méreteket, itt ki is számolhatod.
http://www.inetcom.hu/andrea/babasmamas/adatok.htm

Kép
rena10
 
 


Kedves BOGI APUKA!!!

NAGYON GYÖNYÖRŰ, KIS FORMÁS BABA A KISLÁNYOTOK, SOK BOLDOGSÁGOT HOZZÁ!!!BARBAMAMINAK MINDEN JÓT, SOK TEJCSIT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET!!!
NAGYON-NAGYON ÖRÜLÜNK A KIS BOGINAK!!!!!!!!!!!!!!!


FINISBEN LÉVŐKNEK KITARTÁST ÉS RENEGETEG ERŐT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jÓ ÉJT MINDENKINEK!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Újabb babaáldás a fórumon:

Ma, 2007. április 22.-én du. 4 órakor megszületett Nikky kislánya, Dóri, 4140 grammal és 58 cm-rel.

Beszéltem Nikky-vel, mindenki jól van, a többit gondolom majd tőle bővebben.

Nagy gratuláció tőlem is!

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Jaa jaj.. megyünk be korházba.... 3 percenként fájok 40mp-ig....
mAjd vagy én jelentkezem hogy vaklárma... vagy Dijcsi jön hirrel!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kép

Kép
fenix
 
 


BARBAMAMI ÓRIÁSI GARTULA SOK TEJET ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!

NIKKY
ÓRIÁSI GARTULA SOK TEJET ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!


FENIX
SZORÍTOK EZERREL!! REMÉLEM REGGEL JÓ HÍRRE JÖVÖK!

Kép
Kép
bbeti
 
 


Jesszusom!

Nem jovok fel napig, es Nikky megszul, Fenix belekezd.

Nikky: Nagyon gratulalok Neked Dorikadhoz, sok egeszseget es tejcsit kivanok!!! Latod, kellett ez az eskuvoi kiruccanas! - csak az en kornyezetemben nem hazasodik senki a napokban...

Fenix
: Ugy szoritok neked is, varjuk az sms-ed, es a kepeket Maxrol!

Es ime a kurtacska kis tablazatunk is:

Kép

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Húúúúúúúúú!!!!!!!!

Ez igen!

Gratulálok Barbimami és Barbipapi!!! :lol: :lol: :lol:
Nagyon szép formás baba!

Nikky!!!
Látod a jó öreg lepényed milyen nagy babát "növesztett"??? :lol: :wink: :lol:
Szép méretek! Hatalmas gratula!!!

Fenix!!!
Most már lehet, hogy túl vagy rajta és babázhatsz! Azért jelentkezz, addig szorítok!

Macsek!
Most már Te jössz! Tényleg rövid a táblázat! Nemrég még 2 táblában fért csak ki, most meg...

sch.judit
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: