Új privát üzeneted érkezett!

Hű, timcsimimcsi kitartást neked! Én sem szeretem a félkész dolgokat nézni körülöttem, sőt... De minden rendben lesz, reméljük a baba is jól időzit és még fogja várni apát :-D. Itt is kezd melegedni, reggel csípős idő volt amit imádtam, csak a kis ruhák száradása miatt nem szitkozódok most
knegm
 
 


@knegm:
Én amúgy is babással öblítőzök. De annyira azért nem kell óvni. Külön kell mosni neki 1 éves koráig. Utánna mehet a tiétekkel. A páromnak nagyon rossz a bőre, illetve kiszárad, foltos lesz és vakarodzik.
Vasalni én is vasaltam. De azt se kell túlzásba vinni. Én amire nagyon kényes vagyok az fürdetés. Mindig domestosozni szoktam a kádat minden nap. Máskülönben tuti h vmi bajom lesz...
annacska15
 
 


@knegm:
Köszönöm. Igyekszem.
Én nem vettem külön mosószert. Az öblítő sensitive. A vasalás az szépen kifertőtlenítu a ruhákat, szerintem sem kell túlzásba vinni. Én most vettem szárítógèpet és erősen gondolkodom azon, hogy nem fogok vasalni, hiszen magas hőfokon szárít és még a szöszöket is kiszedi a ruhákból.
timcsimimcsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Knegm!
Én vettem külön mosószert és öblítőt a babának.
Én is a 35.héttől voltam összepakolva, akkor mostam vasaltam.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Kimosva ki van minden kisruha,
A vasalással vagyok lemaradva, a textilpelusok vannak kivasalva meg ami kisruhákat viszek a kórházba.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Uh, lányok... Előbb kiscsajom meztelen csigába lépett... A lakásba... Fuj, majdnem elhánytam magam... Gondolom a hátsó kertből jött míg csináltuk a reggelit... Nyitva volt a konyha ajtó a hátsó kertbe mert szalit sütöttünk kolbit meg tojást... Picit füstölt a zsirja...
Szegény gyerek kiborult...
Tegnap mondtam neki h ne menjen ki hátra ugrálni a tocsába, mert bele fog lépni egy meztelen csigába... Erre szegény belelép a lakásban.
annacska15
 
 


@annacska15:
Jaj Annácska
nyuszmusz82
Eger
 
 


:lol: :lol:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én is kész vagyok a vásárlással teljesen. Pelust csak 1 mini csomag 0-as van 1x70 db 1-es és 50db 2-es pelenkával készültem. Bár szerintem 2 méret tuti h nem fog kelleni... Ugye beharangoltak h milyen kicsi lesz a gyerek igy 0-ás pelust is vettem... De az uh szerint már ki is nőtte. XD
Remélem hogy az 50-es ruhákat nem növi ki... Mert 56 nincs túl sok. :-)
annacska15
 
 


Én a békától tudok sokkot kapni, de mint a hülye gyerek olyan vagyok tőle, nem bírom a látványát sem, undorít, taszít...
Külön mosom a baba ruháit, baba oblitovel de sima mososzerrel :-). Én is be akarok már pakolni, hogy ne egyen a gondolat, hogy nehogy hamarabb jöjjön annyival, én meg még sehol...
knegm
 
 


Én se szeretem őket... Bár amitől én kiborulok teljesen azok a kígyó félék... Sikló meg ilyenek. 10-12 lehettem amikor lent játszottam a Duna parton, és egy olyan sikló féle átmászott a lábamon. Szegény apám frászt kapott, rohant le a partra h tuti elvitt a viz... úgy sikoltoztam. De csak egy sikló volt...mai napig kiráz a hideg tőlük.
annacska15
 
 


Nekem a kígyókkal semmi bajom, a békát és a pókot viszont én is utálom.
Mondjuk a békát tíz éves koromig simán megfogtam, most már nem nyúlnék hozzá.
De a pókiszony az első helyen van.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Pókot se szeretem... De nem zavar ha nem a gyerekek körül van! Még nem túl nagy, és nincs a lakásba...
annacska15
 
 


Hát csajok itt ahol lakom rengeteg a béka. Valamelyik este meghallottam egy furcsa kaparászós hangot a szobában. 2 fekete Bogár volt bent, ez a kemény páncélos fajta. Az egyik meglett, de a másik meglógott. Nem tudtam aludni, itt kerestem mobilfénynél. Egyszer csak meghallok valami neszt és kapcsolom is a lámpát és képzelhetitek.. egy béka ugrándozott vígan a hálószobában. Észrevétlenül jött el idáig.. a frász jött rám
timcsimimcsi
 
 


@timcsimimcsi:
Na azért ez durvább mint egy meztelen csiga... Elhiszem... Én is kiborulnék.
annacska15
 
 


Timcsi!
Ez is jó sztori :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Neeeeeee... Míg kisebb voltam és a szüleimmel éltem, ott nagyon sokszor volt béka a házban... Nem volt sokáig tárva nyitva az ajtó, nyáron klíma volt, ősszel, tavasszal max egy kis friss levegő főzés után. Ennyi elég volt nekik, mikor apa vette fel a cipőjét volt meglepetés... Benne volt egy béka egyébként nálunk csak én voltam ennyire béka ellenes, a férjem nem és amióta együtt vagyunk, szépen fokozatosan átragasztottam rá is
knegm
 
 


Az én Mamám múlt héten a fürdőkádban talált egy Brekit :-D
Ott kuksolt a csap alatt.
Szegény mamikám is majd frászt kapott, kislapáttal fejbekólintotta és úgy vitte ki az udvarra.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Utána meg súrolta ki a kádat
nyuszmusz82
Eger
 
 


Amúgy ki mennyire nyűgös? Mert engem már a sírás kerülget. Szarul alszok, fáradt vagyok, fáj a minden... Hisztis vagyok... Fekszem görcsöl, ha állok kiszakad a gátam, ha ülök fáj a derekam... Milike vigan huzogatja a lábát az oldalamon kb mindjárt megfogom a talpán úgy kinyomja, persze az érzés olyan mint az Alien filmekben... Josló meg barnazas... De szülés sehol... Már ritmisosan verem a fejem a falba... Legyen már vége...
annacska15
 
 


Én is hasonlóan érzem magam mint Te Annácska. Igazából így a vége már nagyon nehéz. Unom már. Terhesnek érzem magam. Annyira de annyira túl akarok lenni rajta, de még jól érzi magát odabenn nem tudunk mit csinálni. Már nincs sok hátra. Ami még szar lesz, az a kórházban bent töltött minimum 3 nap lesz. Utálni fogom.
timcsimimcsi
 
 


Itt hamar elengednek a kórházból ha jól vagy,meg a baba is. Van aki 12 szül 4 kor már viheti haza a babáját!
annacska15
 
 


Mennyire más ott minden. Azért nem hiszem hogy a 4 óra elég ahhoz, hogy megfigyeljék a picit meg az anyát. Persze utálatos az a 3 nap, de szükséges szerintem.
timcsimimcsi
 
 


Pedig elengedik, és ha bármi van, vissza kell vinni.
Én sokáig voltam bent... Szülés után is vagy 2-3 napot, mert szarul voltam. De látjátok, egyszer hányok úgy kiszáradok h úgy kell össze kaparászni.. :(
annacska15
 
 


Én az elmúlt egy két hétben voltam nagyon nyűgös hisztis.
Egyszerűen semmi nem volt jó,aludni nem tudtam.
Most kicsit jobb az idő miatt.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én is remélem hogy hamar eltelik a három nap, nem lesz semmi gond és jöhetünk haza minnél hamarabb.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Annyira fáj a derekam hogy nem tudok magammal mit kezdeni... Semmi nem segít. Fekszem nem jó ülök nem jó...labdáztam, de az se segit... Sétálni se jó... Hányingerem van már úgy fáj...
annacska15
 
 


Biztosan nem lesz semmi gond. Erre kell gondolni. Bár már ott tartanánk. Én annyira kíváncsi vagyok milyen lesz. Hogy fog kinézni, mennyire lesz más mint Lacus. Vannak félelmeim. Remélem ha megszületik Attila akkor Lacus nem lesz nagyon féltékeny. Most még nagyon várja a kistesót és pozitív irányba változott sokat, de mi lesz ha ez megfordul.. nagyon anyás, csak anya létezik a világon akin majd osztoznia kell egy babával akivel még játszani sem tud. Remélem akkor is megértő lesz ha anya nem tud rögtön a szolgálatában állni
timcsimimcsi
 
 


@timcsimimcsi:
Szívemből szóltál...
annacska15
 
 


@annacska15:
Majdcsak ezzel az akadállyal is meg tudunk küzdeni.
timcsimimcsi
 
 


Hátha nem lesz féltékenység, ha szépen bevonjátok a nagyokat segíteni, meg meséltek neki hogy ő is ilyen kicsi volt stb.
Nem akarok okoskodni, ha esetleg annak tűnik bocsi.
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82:
Mindenképp. Timcsi is úgy csinálja ahogy én... Beszélünk róla, várja nagyon már
annacska15
 
 


@annacska15:
Jobban vagy?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nyuszmusz... köszönöm kérdésed. Komolyan nem fogjátok elhinni... Úgy fájt a derekam h csurgott a könnyem...nem tudtam megmozdulni... A wc re nem tudtam kb kimenni... Gyerek elkezdett mozogni, kapart a lábával kezével... Vagy a válla vagy már nem tudom, a csipöm alól került elő... Azt hittem beszrok mikor kijött onnan... Pikk pakk... Elmúlt a derékfájás....
annacska15
 
 


Akkor Milike sem volt jó helyzetben, de sikerült arrébb "mennie".
Ennyire fájt?
Remélhetőleg nem csinál megint ilyet.

Nekem esténként mintha a köldökömnél akarna kibújni rendesen háromszögletű lesz a hasam :-D
Mondtam neki hogy nem az a jó irány :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én a köldököm alól érzem ôt. Szerintem a könyöke lehet, de annyira ki tudja nyomni, hogy meg tudnám fogni. Nagyon kellemetlen tud lenni néha tényleg. Megtalál valami ideget amire rátelepszik és akkor az halál.
timcsimimcsi
 
 


Mondom... :( De kijött onnan. Még jó, mert ezt a vergődést látta volna orvos, tuti azt mondta volna h szüljünk. :D Mert úgy van most a kismaki, hogy jobb oldalon van a teste, feje mélyen lent...csont alatt az egyik karja, másik felül...a combja középen a köldököm körül, a talpa meg oldalt. Tuti h arccal oldalra van. Tehát az ő gerince és az enyém nincs egymás mellett. Ha mozog mindig a csontokat nyomkodja. Gondolom hogy olyan pontokat feszenget ami a keresztcsontomat hátul össze nyomja. Aztán a porcok nyomás alatt vannak, és kész is a bexarx derékfájás.
Alig várom hogy kint legyen... Inkább 200 x felkelek éjjel, minthogy fájjon minden mozdulat. Úgy érzem magam estére általában mint egy veterán. :D
Gyors neki állok készülni, mig Nagylány alszik... Mert 2 óra múlva jön a bnőm h elkiserjen a dokihoz. :-)
annacska15
 
 


Örülök annacska hogy jobban vagy. Nekem annyira de annyira erős "kaparászós" érzés szokott lent lenni, hogy csillagokat látok elképzelésem sincs, hogy milyen pozícióban lehet ugye 32 hetesen még medencevégű volt. Azóta 2-3 alkalommal is nagyon komoly munkában volt remélem sikerült megfordulnia én nem igazán vagyok nyűgös hála az égnek, annyi hogy sokat kemény megint a pocakom, már egy ideje nem szedem a magnéziumot de ez mostanában tért vissza megint, gondolom már normális. Ezzel a kemény, nehéz pocakkal viszont olyan nehezen kezdek neki mindennek izgalmas időszak vár rátok az biztos, főleg úgy hogy van már egy nagy, de nagyon sok szép dolgot rejthet magában, biztos szépen tudnak majd alkalmazkodni ha lesznek kisebb súrlódások is. Nővérem és köztem 2,5 év van, anya azt mondta hogy soha az életben nem kivanhatna szebb és könnyebb időszakot. Annyira jól összenőttünk... Van rengetek videó is erről a korszakrol, valóban nagyon jó még nézni is!
knegm
 
 


Köztem meg a nővérem közt nyolc év van. Igaz én nem voltam betervezve :-D
Én voltam a kicsi, akire vigyázni kellett.
Gondolom tesóm agyára mentem néha,bár ő szívesen pesztrált engem.
Legalábbis elmondása szerint :-D
A kamaszkorunknál sok volt ez a korkülönbség, mikor felnőttünk akkor értettük már meg jól egymást.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nálunk is 2.5 év lesz a korkülönbség... Remélem jól ellesznek a csajok...
annacska15
 
 


Hű köztem és húgom közt 2 év van, de még most sem az igazi a kapcsolatunk. Itt lakik 2 faluval arrébb, de kb évente 1-2 alkalommal találkozunk. Én keresem, ő engem nem. Ez nagyon rosszul esik. Mióta babás vagyok, egyszer hívott fel, hogy hogy vagyok. Szerintem ő a mai napig nem nőtt fel úgy igazán. Van két lánya, de a sógorom az aki inkább neveli őket. Kisfiam és a babó között 5 év lesz, ezt sajnálom, de hamarabb nem volt alkalmas a kistesó jövetele. Így talán egyszerűbb lesz nekem.
timcsimimcsi
 
 


Szépen eljátszanak majd együtt, az is jó hogy egyneműek lesznek.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok lányok! Nem tudom ti hogy vagytok vele, én már rengetegszer hallottam hogy az utolsó hónapban nem fog annyit mozogni a babó, mert kevés helye van... engem szétszakít, egyfolytában nyújtózik, néha azt hiszem, hogy kiszakitja a hasfalamat. NST-n is meglepődnek, hogy mennyire mozgékony :) volt egy időszak, hogy tudtam aludni, de most megint elért az, hogy alig tudok elaludni, nyűgös vagyok... jöhetne a vége...
kispuszedli
 
 


Jaaa... Igazad van... Még hogy nincs hely... Ahha... Nem úgy veszem észre...
annacska15
 
 


Megvolt az ultrahang, minden rendben van. A csaj jött csak be aki előzőleg hapsival volt akit elküldtem melegebbre... Aranyos kérdezte h nem e gondoltam meg magam az inditassal kapcsolatban. Mondtam h nem, és nem is feszegette a témát. Kérdezte hogy vagyok, mondtam h fáj itt ott meg amott. De amúgy jól vagyok. Megint nem volt vérnyomásom... Vizelet jó lett. Cuki volt a baba az uh-n. :-)
annacska15
 
 


Igen Kispuszedli ez így van. Valószínű akik kitalálták hogy ilyenkor már nem mozog annyit a babó még sohasem szültek gyereket. Nekem is mozog ezerrel. Majd kiszaggatja a hasfalamat

Annácska! Örülök hogy minden rendben volt az uh-n, jobb is hogy nem ment be a doki, lehet nem élte volna túl a találkozásotokat
timcsimimcsi
 
 


Nekem is nehezebbek az utolsó napok, tényleg terhes ilyenkor már az ember lánya.
Nekem is mocorog babó, de inkább nyújtózkodhat, rúgni nem nagyon szokott.

Annácska, örülök hogy minden rendben volt.
Ezek szerint leesik már a vizsgálatnál hogy nem akarsz indítást és nem erősködnek.

Én csütörtökön megyek a második nstre, pénteken meg védőnőhöz.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Timcsi!
Az unokatesók között nálunk még nagyobb lesz a korkülönbség.
18és 16év,úgyh ne sajnáld az öt évet.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Mondjuk az előnye hogy tudnak jönni vigyázni majd picurra.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Lányok most nagyon nyűgös vagyok én is.
Folyamatosan fájdogál a hasam, olyan tompán.
Sz@r kedvem van, ingerültebb is vagyok, majd leharaptam a férjem fejét mikor azt kérdezte mit eszünk vacsira.
nyuszmusz82
Eger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: