Új privát üzeneted érkezett!

látom igen. :wink:

Adryn: hogyan tovább???

Minden betegeskedőnek jobbulást!!!

Ma Gergő nem ment oviba. Köhög egy kicsit, más baja incs, úgy gondoltam, jobb ha itthon marad ma és holnap. Délutáni alvásból felébredve Krisztián is el kezdett köhögni. :cry:

banokla
 
 


aki kérte és küldött mail címet, átküldtem a cuccost

Kép

Kép
gabka77
 
 


ha valakit véletlenül kifelejtettem volna az légyszi írjon privit!!!

KépKép
KépKép
adryn
 
 

 
 

ja.. és be kell jelentkezni!

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Köszi Adryn!!!!!!!

Kép

Kép
gabka77
 
 


Én nem találom a zárt topikokat. :( :roll:
Vendég
 


Lilla, be kell jelentkezni, és akkor katt a babanet társalgóra és ott alul van a topik!!!

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


benne vagy a listában Lilla, egyedül Iritát nem tudtam betenni. azt írta hogy ilyen név nem létezik. (mert felhasználóneveket kellett megadnom, nem mélcímeket) valaki tud róla valamit?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


"L" ritaként próbáltad?

Kép

Kép
gabka77
 
 


Gabka: nem. aszittem irita... :? máris veszem be őt is :)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


megtörtént :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


jé, én is aszittem, irita :D

banokla, nagyon sajnálom :(

Nézzenek oda, kicsit kimozdulok, és máris záródunk?
este megfigyelem. De miért kell bejelentkezni? Hát most is be vagyok jelentkezve!!!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


már megint egy kismama.... megőrülök, hogy most meg kismamabetegségnek adják ki, és persze ez is 21 éves, és 7-en vannak életveszélyben... Meseszámok. De persze tudom, hogy igaz, csak jó volna, ha kiderülne, hogy milyen körülmények között élő kismamák, meg hogy van-e más betegségük, mert nekem van egy gyanúm...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


jé, most olvasom, hogy szoptatással nem adható át a védettség?:o
(vívódom, hiszen babát szeretnék...)
Akkor a mi babáinkat semmi sem védi? :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Én is rátaláltam a zárt topickara!

Vicuska: Én drukkolok! ++++ Biztos nem lesz baj! :?

Kukkolók: Akkor sziasztok! Örülök, hogy az életetek része lehettem. Minden babának és mamának a legjobbakat! Vigyázzatok magatokra! :)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


sziasztok :)

Hú zárt topic na mindjárt megnézem :)

Banokla, Eszti sajnálom az ismerősötöket, szegény kisgyereke..


Lilla MESE: szerintem képeket lehet már nekik mutogatni, de a szöveg nem köti még le őket :)

Vicuska megy a drukk!!!

Nemlajos én most hallottam egy anyukától Korni sulijában, hogy az egyik kismamánál más körülmények is közrejátszottak pontosan mi nem tudom....

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp!
Én itt ragadtam :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Jááááj téves riasztás,másik mélcímet adtam meg :oops:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Kukkoló 18 kedvéért én itt ragadtam. Vagy Adryn kedvéért? :roll:
Na hogy bosszantó legyek, bibííí éjjel kijött a 3. fogunk. Semmi sírás, semmi kelés, csak reggelre kint volt.
Búcsút veszek én is a leskelődöktől, sok boldog babázást nektek! Köszönjük az érdeklődést, talán néha még izgultatok is értünk, ahogy mi anno más hónapok babáiért.
Kellemes Ünnepeket, és Egészségben Gazdag, H1N1 mentes Újévet Mindenkinek!
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Kukliiiii!!!!
Bizti jó helyen nézed? Pedig rajta vagy a csoportlistán!
Rögtön a fórum főmenüben legalul van a topik, csak be kell hozzá jelentkezned! Gyere, már a 4. oldalon tartunk!
Gratula a 3. fájdalommentes foghoz a kis tündibündinek! :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Adryn, én nem kaptam mailt. :( Pedig küldtem priviben email-címet. Utána néznél? Köszi! :D

Zsu
Kép
Kép
*juji*
 
 


Na akkor bezáródunk, hú de fura érzés:))) Viszont én még itt vagyok, mert nem találom a zárt topicot, e-mail-em nincs:(
Lehet itt is ragadok egyedül:)))))

Na mindegy ha mást nem itt reagálok, hátha elovas valaki:O)

Nemlajos
, megnéztem a lesi videót, aranyos. Éppen akkor kelt fel?:) Te is a földön altatod napközben, ne essen le:))?
Én ott, múltkor volt a védőnénink, lehet nézett nagyot, gyerek mellett az ágy és lenn alszik párna, paplan stb.

Adryn, Isten éltesse 9 hónapos Supernicot!!
és köszönjük a záródásos munkálatodat! Szóval moderátorné asszonyság most
majd azért odafigyelek, ki ne moderálj innen, mint moderálatlan fórumólót:))))))

Tegnap Maja csak 1X kelt éjjel, úgy kipihentem magam, de lehet azért mert bealudtam vele és fél háromkor az ágyamban ébredtünk
mind a ketten(mérges smi..:)

Kedves kukkolók(olvasók) én is elköszönök, minden jót kívánok, és köszönöm, aki jóindulattal olvasott és szeretett olvasni
minket!!

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


bea, nem kell mail cím. várandósság, és legalul van a topikunk. be kell jelentkezni, különben nem látod!

juji, pedig te is rjta vagy a csoport listán!

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


nem várandósság, hanem TÁRSALGÓ!!!!!

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


na úgy látom Tehuti már mindent leírt. köszi érte.

szóval Kukli, Bea, és Juji: mindhármótok rajtavan a listán, szóval látnotok kell a fórumot. társalgó főoldal, legalján. és be kell jelentkezni. Kukli nem értem miért írtad hogy az én kedvemért nem tudsz belépni. rosszul esett.

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Bababi: Hol vagy?????? Hiányzol! :?

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Sziasztok Mindenki!

Nemsokára díszítjük a fát, meggyújtjuk a gyertyákat és örömmel figyeljük majd, amint a gyerekek mohón bontogatják az ajándékokat.

Addig viszont még van pár hét! Nyitottam egy topikot, gyertek, ötleteljünk, készüljünk a Karácsonyra együtt! Mert biztos, hogy mindenkinek van legalább egy olyan remek ötlete, ami másoknak nem jutott eszébe.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... t=&start=0

Üdv, és mindenkinek jó ráhangolódást, készülődést:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok a zavarásért, csak egy olyan kérdésem lenne, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy zárttá tehessünk egy topikot? Köszönöm szépen a választ előre is!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Egy "apa" nevűnek kell írni, de esetleg keresd meg priviben Adrynt, a gyakorlati részét ő tudja leírni. (ezen az oldalon többször is előfordul :wink: )

Masut
masut
 
 


Köszi szépen!

Egyéként én is 2009. márciusában szültem. :)

Kép

Kép
daniellla
 
 


Igen, látom. :)

Vicuska, kérlek írd meg, hogy milyen lett a műtét és hogy vagytok! És gyere a zártba!!!

Masut
masut
 
 


Sziasztok!Köszönöm érdeklődéseteket!
Megvolt a műtét(fül).Az egészet nem túl jól viselte...Előtte való estétől nem ehetett,10kor került rá a sor,addig étlen szomjan volt és aludni sem aludt semmit.11kor már lehozták és fel is ébredt szegénykém egyből..utána az altató hatása még nagyon benne lehetett -zavart volt,sírdogált egyfolytában...1kor adhattam neki 50ml teát 2kor pedig tápot is ehetett már!Délután 5kor jöhettünk haza addig egy percet sem szundizott a kis kópém.Nehéz volt de megvan a gyümölcse:azóta abszolút nem sírdogál itthon teljesen elvan egyedül a játékaival..................Már fájhatott neki ezek szerint a fülecskéje!
Ja és itt minden 8év alatti gyermekkel bent lehetett egy szülő!H1N1ide-oda!
Nemlajosnak üzenem:sót kell kirakni kistálkába és az felszívja a szobában a felesleges vizet!!!

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska, szuper, hogy túl vagytok a műtéten!!! Akkor már csak januárban lesz egy, igaz?
Mindjárt megnézem, írtál-e a zártba is, ha nem , akkor bemásolom ezt az írásodat oda.

Masut
masut
 
 


Szia Vicuska!
Örülök, h jól sikerült a műtét.
Szerintem is gyere a zárt topikba! Ha esetleg nem látod a topikot, akkor írj Adryn-nak!
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Szia Vicuska, egyszerűbb ha a zártba írsz!! :)

Örülök, hogy túl vagytok a műtéten, és minden rendben!!!! Sok-sok "fülfájásmentes" napot kívánok :) :) !!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Vicuska: Örülök, hogy szerencsésen túl vagytok rajta! Nagyon nehéz napok vannak mögöttetek.... :? Te miért nem vagy a zárt tagja? Ha van kedved jönni, akkor írjál Adrynnek. Én örülnék Neked!

Daniella: Sajnálom, hogy nem jöttél előbb! Ez a csapat elment egy zárt topicba....

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


vicuska mi van veletek ? jössz majd a zártba is??

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Sziasztok!Mennék én ha nem gond de nem találom

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska: Írjál privit Adrynnek. Ő a moderátor. Ő tud felvenni. A zárt topicot csak akkor fogod látni, ha rajta vagy a topiclistán. Várunk a másikban. ;)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


na megtaláltad? a főoldalon van márciusi topik zárt. ... ha be vagy jelentkezve csak akkor látod.

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Vicus nem írt nekem privit, de miután ide benéztem és láttam hogy szeretne jönni én írtam neki és felvettem a listára és leírtam neki hogy tud minket látni. szóval már csak rajta múlik mikor jön.

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért így karácsony előtt.
Eladnám kisfiam által használt ill. nem használt cipőinket.
Az első két képen található 3 pár cipő infók (ára 4000 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
21-es méret: Deichmann-os szandálok és egy benti cipőcske. A nyitott szandál keveset használt, mászás időszakában hordott, rövid ideig. A csat a mászás miatt megkopott, a bőr viszont sérülésmentes. Nincs kitaposva, mert a kisfiam még nem járt akkoriban. A zárt szandál és a benti cipő szinte újak, lábrapróbált állapotúak, ajándékba kaptuk őket, mikorra már kicsik lettek.
Második két képen szereplő 2 cipő (ára 3500 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
22-es méret: Deichmannos téli csizma két hétig hordott inkább babakocsizáshoz használt cipő, nincs kitaposva. Kinőttük a tél elejére. A csizma meleg, bundás béléses, tépőzárral és cippzárral záródik. A tetején a külön rávarrt fényvisszaverő csíkon apró, felkarcolásos sérülés van, de ez a funkciót nem zavarja, mert csak dísz, messziről nem is látszik. A benti cipő szintén új, nem hordott.

Ha valakinek felkeltette az érdeklődését írjon privit!
Kívánok Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Üdv: Vikkata
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok! :D

Itt egy elveszett bárányka, már ha valaki még emlékszik ránk...(amikor próbáltam jönni, a magzatok kor szerint kerestem, most látom, rosszul 8) )

Lehet még újracsatlakozni?

Néhány szó magunkról: a teljes ősz horror volt, Hannának szinte nonstop középfülgyulladása volt, háromszor szúrták, csomóféle antibiotikum, éjszakai ordítások, kb. öt hete végre jól van, kopp-kopp.
Egyébként egy tünemény. :wink: Kép

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Jaj, látom, ez a topic már nemigen működik. :?

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Szia Marq és a Többiek!

Elveszett bárányként én is szerettem volna visszatérni a topik életébe, most már lett volna talán ennyi időm, de szomorúan látom, hogy már nem vagytok ill. más formában.... Mi történt? Írtam Adrynnak privit, de nem válaszolt még!! :cry:

Marq, gyönyörű a kiscsajszi!!!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Szia Tencsi!

Ha bejelentkezel a babanetre, akkor a fórumoknál alul van, hogy 2009 márciusi babák zárt. Na ott vagyunk mi. Gyere oda várunk és mesélj, mi van veletek!!! Már nagyon rég nem hallottunk rólatok!!!!

banokla
 
 


Tencsi: néztelek msn, de persze nem találtalak most. nem kaptam semmiféle privit, ezek szerint tényleg vacakol a babanet... felvettelek a listára, várunk a zártban is !!! és léci képet a kishercegedről!!!!!

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Gyere Tencsiiiiiiiiiiii! 8) :P

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Tencsi, örülök hogy előkerültél. Gyere a zártba is! Várunk!!!! :wink:
vica78
 
 


Sziasztok drágáim!

De eltüntetek! :roll: Csak nem megsértődtetek tündibündicsupaszemkata miatt? :)
Egyébként hogy van a kishercegnő? Várjatok kitalálom!
Már biztos szalad, már beszél is, természetesen végigaludja az éjszakákat. Eltaláltam?

Ja és hogy másokat se hagyjak ki..

Papillon!
Azért nem semmi, hogy mennyire el vagy telve Lizivel. Kapásból mondok 2 gyereket a topikból, aki szebb nála, de az ő anyukájuktól sose hallottam, hogy ilyen meg olyan tökéletes meg szép a gyerekem. Szóval ezért egy kis önkritika nem ártana, meg egy- két objektiv vélemény....

Masut és Rszg!

Fogalmam sincs mit akartok 2 ilyen idős pasitól? Nekik van még 10-20 évük: ara nem gondoltatok, mit fogtok csinálni 1 kamasszal, ha egyedül maradtok? Miből fogtok megélni, meg egyáltalán ki fogja őket felnevelni?

Adryn, nem adok neked 2 évet és haza fogsz költözni Mo-ra Nicoval...

Na most ennyi voltam, vár a meló

Pápá
kukkolo18
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: