Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lanyok!

Bocsi, visszaolvasni meg nincs idom, csak beleolvasgattam kicsit.

Koszonjuk a gratulaciokat, aranyosak vagytok!

Nem akartam igy eltunni, Gyanixi-nek irtam is sms-t, csak hat...

Amugy jol vagyunk, a szulesrol majd egyszer meselek, most arra meg nincs hangulatom.

A lenyeg a kis Luca. Egeszseges, gyonyoru, edes. Szegenykem nagyon hasfajos, na attol megszakad a szivem, amikor ketsegbeesetten, megfeszulve kiabal, es en nem tudok neki segiteni.

Egy svajci ora veszett el benne, 3 orankent enni ker, ezert nincs igazabol idom netezni sem pl. ez azert elegge lekoti az embert a jarulekos dolgokkal.

Mindenkinek szoritok, aki szules elott all, hajra, jon a joido, johetnek a babak is!!!

Puszi Kép
-macsek-
 
 


macsek,tim-csi!

nagyon szép babátok van!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Mindjárt indulunk magzatvíz vételre.
Ha még hazaengednek, akkor dél körül jelentkezem, ha nem akkor megy Crissynek az sms.

Bacsbern! Hajrá! Egyben vagy még? Kíváncsi vagyok mit mutat NEked a ctg. Jelentkezz, ha tudsz.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 

 
 

Helló Csajok! Most jött sms Ancsától bennt maradnak a kórházba mert szülnek :D HAJRÁ MINDENT BELE !NAGYON DRUKKOLOK ÉS PERSZE MEGESZ AZ IRIGYSÉG :D
Vendég
 


ancsa!drukkolunk!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok Lányok!

Macsek, gratulálok Lucához, gyönyörű! Fenix Neked is Maxhoz :) A többieknek is Nagyon sok Boldogságot Kívánok aki megszült, ne hari, de nincs időm visszaolvasni :oops:
Dávid Viktor 2007.05.02.-án született 4050 gr. 51 cm
Végül császár lett, mert fájásgyenge voltam, ill. leesett a szívhangja :( Kiderült hogy csomó volt a köldökzsinóron.
És akkor íme a kisherceg Kép Dávid

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Dia1!

Dávid egyigazi Úrhoz méltóan csüccsen a trónján... :lol: :lol: :lol:

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Dia!

De jó hallani rólatok! Gratula a kis herceghez és persze sok örömet, boldogságot, egészséget és tejcit kívánok!!!

Macsek!

Tündéri kislányod van, büszke lehetsz rá!!!
Neked is sok erőt, egészséget, boldogságot, örömet és tejcit kívánok!!!

Ancsa, Bacsbern, megy a drukk ezerrel!!!
Bacsbern, írtam vissza privit!
Vendég
 


Köszi lányok, hogy nem felejtettetek el :D Ancsa, Bacsbern hajrá!

És még annyit, hogy volt az AFP-s mizériánk, és tényleg makk egészséges a fiatalúr, úgyhogy az egy kalap car :wink:
Gypshopiláról tud vki ? Remélem neki is teljesen rendben van a babája :)

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Macsek!!!!!!!!! NAGYON szép a Luca!!!!! Annyira finom..... annyira.... annyira............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulálok még egyszer nektek!

Ancsa!!!!!!!!! Hurráááááááááá... mostanra már tuti megvan a baba!!!!!!!!!!!! Juj de jó! Juj de izgi!!!

Bacsbern!!!!! Kitartás!!!! Napok kérdése :wink: és Te is babázol!!!!!!!!!!

Dia!!!! Gratula a "kis"Fiadhoz!!!!!!!!!!! Nagyon édi kis pasi!!!!

Csomó nekünk is volt.... Ilyenkor elkondolkodik az ember MINEK AZ A RENGETEG UH???? ha nem veszik észre ilyeneket!!!

Kép

Kép
fenix
 
 


Ancsa:HAJRÁÁÁ!! Remélem,mostanra már babázol te is!

Bacsbern:Neked is szorítok!!!

Macsek:
Gyönyörű kislányod van!Valami tökéletes a kis szája,mintha rajzolták volna! :D

Dia:GRATULÁLOK!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!!!

TIM-CSI!!!
Nagyon édes kis babód van!!!!!!!! :) GRATULÁLOK HOZZÁ még egyszer!!!! :D :D :D :D :D :D

Macsek!!!

Szépséges kis csajod van, tényleg nagyon formás!!!! :D :D :D :D

Ancsa!!!

Kitartást!!!!!!!!!!Szorítunk nektek!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem ma volt hivatalosan az utolsó munkanapom, bár még néhányszor be fogok menni, mert a végzős osztályaimmal elég sok a teendő, + írásbeli vizsgára is bemegyek, s lehet, hogy még szóbeliztetek is júniusban!!??
Nagyon aranyosak voltak a hallgatók, elbúcsúztak tőlem-tőlünk (Zsebitől is), s kaptunk sok ajándékot is-babacuccokat!!!

Egyébként tegnap este és ma reggel, most meg éppen akkora lábam, hogy nagyon!!De érdekes módon inkább csak a bal dagad!Olyan szinte, mintha nem is az enyim lenne, HATALMAS!!!!!!!!!!!!

Kedden voltunk szülésfelkészítő tanfoilyamon, nagyon jó volt, Zoli is élvezte, s látszólag még jobban megerősítette abban, hogy bent akar velünk lenni!!!Legközelebb 21-én megyünk, akkor szülőszobát látogatunk.

Vasárnap pedig Debrecenben bababörze lesz, megyünk!!!
Lányok az nem gáz, hogy nekem még mindig nincs linea nigrám???

Jó éjszakát mindenkinek, most már majd talán sűrűbben tudok jönni, hisz nagyobb részt itthon leszek!!!Mosni, s vasalni fogok ezerrel!!Na jó, azért lassabban!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :D :D

Kép
Kép
judithappy
 
 


Ancsa írt üzit!
19.45-kor megszületett nono 3400gr és 52cm,hosszu fekete göndör a hajja.Az edat mindenkinek ajálom,a 12-óra -ból, 1-óra volt a fájos



szioka puszi mindenkinek!!!!!!
Vendég
 


Ancsa!!!

NAGY NAGY GRATULA!!!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Lányok!

Bocsi a hibákért, a férjem írta le az üzit, mert én éjszakás voltam.
Képzeljétek, kaptam könnyített munkát, mielőtt szóltam volna, hogy mi van. Meo-s leszek és nem kell emelnem, és ez a legfontosabb. A fizu sem esik ki, jó a társaság, apával egy műszakban vagyunk, nem is olyan messze egymástól. Úgyhogy tiszta happy vagyok. De azért jövök, ahogy tudok, megpróbálok.
Mindenesetre a babahíreket felteszem!
Ha még közelít vki a finish felé, szívesen cserélhetünk telefonszámot és terjesztem a babaesőt!!!

Mindenkinek kitartás!!!

Megyek alszom egyet, amíg apa tanfolyamon van.
Vendég
 


Bacsbernek megszületett a babája, ma 10:30kor! :)

Kép
elizabeth25
 
 


BACSBERN!!!!NEKED IS HATALMAS GRATULA!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Bacsbern írt üzenetet, megszületett Dorci baba 10,30-kor 3250 gramm és 50 cm. Azt mondta, hogy majd még jelentkezik.
Gratula nekik, sok tejcit!!!
Vendég
 


Ancsa,Bacsbern:Gratulálok!!! :D

Dia:
Boldog 2. szülinapot a nagytesónak!!!!!!!!!! Hogy tetszik neki a kistesója?? Nem féltékeny?? (Csak mert szinte pont annyi a korkülönbség nálatok is,mint nálunk..)

Judithappy:
Nekem egyik babával se volt linea nigrám.. Ez csak alkati kérdés..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


BACSBERN
GRATULÁLOK JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJET KÍVÁNOK!

Kép
Kép
bbeti
 
 


ANCSA!!!!
BACSBERN!!!

SOK BOKDOGSÁGOT a babócáitokhoz, JÓ EGÉSZSÉGET és SOK TEJCSIT!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Minden újdonsült anyukának gratulálok és sok tejcit kívánok!!!!

Teszek fel képeket Bencéről,aki több mint 4.5 kg(kedden voltunk védőnéninél és egyben súly mérés is volt).

Kép Nagyon álmos vagyok!

Kép Anyán is szeretek ejtőzni!


Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Bacsbern,Ancsa

Hatalmas gartula nektek!!Várunk a másik topicban titeket!!!Sok sok tejcit kívánok és sok kitartást nektek!!!Kiváncsi vagyok nagyon a képekre...
MInden jót és jó pocakosodást a többieknek...
nikky
 
 


dicamama!tündéri a kisfiad!MÁR ÉN IS SZERETNÉÉÉÉKKK NYOMNIIIIIIIIII!!!!!!!!! :lol:

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Itt a mai táblázat!
1179139640.67.xls

Bocsi, de rohanok, mert éjszakás vagyok. Kaptam könnyített munkát, papírmunkát csinálok, már nem kell emelgetnem. Majd jövök, ha több időm lesz, de holnap kezdik az ablakcserét is. Most kevesebb idő jut a pihenésre!
Vendég
 


Ti hol vagytok??????????

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


mindenki szül?egy napja nem járt itt senki???mi vaaaaaaannnnnn?????????? :shock:

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


most frankón!Mi a fene van itt?szivattok???? :shock: :oops:

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Szia Gabi!!!


Mi itt vagyunk!!!Nem szülünk-még!!:)
De lassan nektek itt az időtök!!??? :D :D :D :D
Jól vagytok?Bírod még???Jó ez a nagy meleg, ugye??? :( :( :( :( :D :D :D
Egyébként én is azt állapítottam meg, hogy ahogy fogynak a pocakos kismamik, úgy fogynak a hozzászólások is!!Nyilvá ez annak köszönhető, hogy mindenki inkább a kis drágájával van, mintsem a gép előtt ücsörögjön!!
Már mi is nagyon várjuk!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judithappy!

Már én is mennék!!!Nagyon nagyon!!!Csak most kicsit fáradt lennék hozzá,de 2 óra alvás után mehetünk!! :lol: :lol:

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


sziasztok!!

most jöttem a dokitól.Pénteken meginditja a szülést,ha nyilik valamit addig a méhszáj,ha nem,akkor császár,tehát igy vagy úgy pénteken szülünk.Brendonnak nagyon lelassul a szive fájások alatt,ez az oka. mai uh:bpd:95mm,
thq:99mm,fl:70mm.
norm.flow.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


hétfő óta magammal beszélgetek????????

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Szia gabi-baba!

Sajnálom, hogy császár lesz, de a legfontosabb, hogy a gyereked egészséges legyen. Gondolok rád pénteken.
Van akinek szólsz, ha megvan Brendon?
Ha nincs, szívesen elvállalom. Küldd el priviben a számodat, ha gondolod.
Vigyázz magatokra!
Vendég
 


Sziasztok mamik!!!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!!!
Segítsetek nekem abban, hogy mit jelent a 2100-as szám a kiskönyvben??Annyit tudok, hogy az a méhszáj nyitottságára utal!De nem baj-e ez 35 hetesen??????Legutóbb 2 hete még csak 2000-es szám volt beírva.
Másik kérdésem:nektek nyilallik-nyilallott a szeméremcsontotok és környéke??Ez a tágulásra, beilleszkedésre utal???

Köszönöm szépen!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

judithappy igen nyíllik a méhszáj sőt a nyakcsatorna is de a belső még zárt.
C - cervix
3 - méhnyak 3 cm hosszú (alkati kérdés is, h 3 vagy 2 cm, illetve a méhnyak megrövidülése előrejelezheti a méhszáj kinyílását)
0 - külső méhszáj zárt (0 cm-re nyitott)
0 - nyakcsatorna zárt
0 - belső méhszáj zárt
nyilallni nekem is szokott és nagyon fájt azért pihenj sokat nem lehet tudni hogy ezután tovább nyillik e vagy csak szépen lassan fogsz tágulni. Nekem 34 héten volt 3110, 36 pedig 2000. De nagy gond nincs azt már mondta volna a doki.


KépKép
rena10
 
 


judithappy!

no para,teljesen normális!!!megrövidült,kissé megnyilt külső méhszáj...tök normális ilyenkor!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


RENA, GABI!!!

KÖszike!!!!Ma eléggé nyillalgatott a szeméremcsontom, s olyan furcsa ránehezedő nyomást érzek a hüvelyemre!!!Remélem nem lesz semmi gáz!!!!!!!!!! :o :o :o
Bennetek is kavarognak-kavarogtak ilyen kettős érzések, hogy egyrészt már alig várjátok, hogy kibújjon a kis drágátok, de ugyanakkor pedig féltek, nehogy túl korán jöjjön??? :roll: :roll:

Köszi még egszer a segítséget!!!
Szép estét mindannyiótoknak!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


lorci üzeni,hogy még nem szül,csak nincs nete.mindenkit puszil.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Judithappy!
Én 31 hetesen vásárolni mentem,megemeltem magam.Este a szülőszobán voltunk CTG-n.Nagyon megijedtem.De Te mostmár nyugodt legyél,baj nem lehet!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok lányok!

GABI BABA BABÁZIK!!!
"MA 11.01-KOR 3900 GRAMMAL ÉS 54 CM-REL MEGSZÜLETETT BRENDON CSÁSZÁRRAL. JÓL VAGYUNK, PUSZA MINDENKINEK! "

Gratulálok nekik, sok tejcit és boldogságot!
Vendég
 


Gabibaba,gratulálok!!!!!!!!!!! Sok tejcsit nektek,és várunk a mamás topicba!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Megvan a vércsoport és az ellenanyag eredményem, minden jó.
Ja, és képzeljétek el a mi kis drágánk megmozdult csütörtökön reggel. Bár már egy-két hete éreztem vmi hasonlót, de mindig annyi dolgom volt, hogy nem volt időm normálisan odafigyelni rá.

Nem tud valaki Zsófiról és Noémiről? Mi lehet velük? Már lejárt nekik a 40 hét, a táblázatban még benn vannak, de nem tudok róluk semmit.
Vendég
 


Ha még eszembe jut valami, írok. Addig megyek tanulni, hétfőn írásbelit írok. Szorítsatok nekem 8-tól.
Vendég
 


Ha még eszembe jut valami, írok. Addig megyek tanulni, hétfőn írásbelit írok. Szorítsatok nekem 8-tól.
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissy még nem tudom kinek fogok szólni ha gondolod add meg a számod és írok. Gabinak nagy gratula!!!
Én is szeretnék már babázni.

KépKép
rena10
 
 


Rena!

Írtam neked privit!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Már nem emlékszem :shock: , de melyikőtök volt aki nem akarta tudni a baba nemét? Megszületett már?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!!!

GABI!!!!!!!!!!
Hát látod, mégiscsak eljött a te időd is!!!Nagyon sok szeretettel gratulálunk nektek!!!Jó egészséget, bőséges tejcsit és sok szép együtt töltött percet kívánunk nektek!!! :D :D :D :D :D :D
Puszi!!!


Mi kedden megyünk először NST-re-delelőtt, délután pedig a szülésfelkészítő tanfolyam második foglalkozására, amikor is szülőszobát látogatunk!!Már nagyon várjuk!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Holnap vizsgázom, utána megyek délutánra dolgozni, ezért ma teszem fel a táblát. Ma is megyek délutánra.

Vigyázzatok magatokra, jó pocakosodást mindenkinek!
A finishben lévőknek pedig kitartás.


1179656490.92.xls
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: