Új privát üzeneted érkezett!

Dike, én nem is nagyon számolom, hogy hányszor kap egy héten husit. Úgy kb 3x tuti hozzákeverek a főzelékéhez. Úgy csinálom, h megfőzök egy csomót, leturmixolom, és jégkockatartóban lefagyasztom. Ezt csinálom krumplipéppel is. Így ha kell, csak előveszek reggel 1-1 kockát, kiolvad, és hozzákeverem a zöldséghez, amit frissen főzök.
De rengetegszer eszünk bébiételt is. Imádja azt is.
Én úgy tudom, ebben a korban kb fél liter tápszert kellene kapniuk naponta, de sztem ez nincs kőbe vésve. Nekem már a 4 hónapos oltásnál mondta a doki, h mivel Doni nagy baba, ezért szüksége van a szilárd ételekre, így minél előbb váltsunk ki étkezéseket. A husival pedig azért nem vártam 6 hós koráig, mert a védőnőm "engedélyezte", mivel már 4 hós korától eszik főzit, így simán mehet a husi is ilyen korban.
Nekem Doni a főzi és gyümi mellé simán megiszik 600 ml tápit, tehát jók vagyunk, de ha nem inna annyit, az sem érdekelne, mert amíg látom, hogy jól fejlődik, eleget alszik, és boldog, addig minden rendben van a kajával is :D
Amúgy ha bébiételt adok neki, ő is simán megeszik 1 egészet a főzelékből, gyümiből pedig volt már olyan, hogy mégegyet kellett bontanom, tehát majdnem másfelet benyomott :)
Ügyes Ármin, hogy most már forog!!! Szépen fejlődik ő is!!!

Kisbarack, mi is az almával kezdtük, és iszonyatosan fintorgott ő is az elején:)...most meg!!! Ajjjaj, látnod kellene, hogy fal:)
Én nem vártam 4 napot a kaják között, max kettőt, szerencsére nem lett semmi baj.
Doni attól függően, hogy milyen kedve van, van hogy 1 órát is elvan egyedül a játékaival, de van hogy nem lehet magára hagyni 1 percre sem.

Panndi! Iszonyatosan ügyes Gábor! Látom a telefonok Nálatok is favoritok :)
Nálunk is az megy, meg a távkapcsolók:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Dike és csak natur eszi? Se só, se semmi, csak megfőzöd és turmix?! Max. higítod táppal?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk,bár nálunk is elkezdődtek a nyűgős éjszakák,3*4 -szer ébred éjszaka,de a szopizásra mindig visszaalszik.Lizus még csak szopizik,a védőnénink azt mondta,hogy nyugodtan kivárhatjuk a 6 hónapot és azután kezdjük a hozzátáplálást,azt is úgy hogy 1 hétig csak almapépet utána krumplival egy hétig és így tovább.Ők a késői hozzátáplálás javasolják,ha megfeleően hízik.Mondjuk én ennek örülök,mert Annácska addig volt jó húsiban amíg szopott,utána kezdődött a kaja-háború!!!Ami mai napig tart,szőrnyű szinte semmit nem eszik...3 éves és 11 kiló??!!Jó én sem voltam jó evő,és 159 cm vagyok és 48 kiló,de akkor is rossz látni...most már tudom mit élt át velem Anyukám annakidején. :oops:
Panndi de ügyes a kis Gábor,nagyon kis fejlett baba!Tüneményes!
Donoka neked is milyen szép kisfiad van!!!!
Ti már készülődtök a Karácsonyra,Télapóra?Mit kapnak a gyerekek?
Szép napot és jó hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
bell25
 
 

 
 

Bocsi Migejnek akartam írni a dícséretet,de Donoka Tőled is szívesen vesszük a képet! :wink:

Kép
Kép
bell25
 
 


Sziasztok!

Panndi! Nagyon ügyes Gábor!!! Migej, nagyon szép a kisfiad.

Mi jól vagyunk, csak mostanában nagyon nehezen megy a napközbeni alvás. Sírás van előtte jó sok. Mivel ilyen hülye ködös idő van, nem tudunk kimenni a levegőre és ezért van szenvedés. Fogunk még nincs, de már nincs sok. (remélem)

NApi kétszer eszünk gyümölcsöt (üvegeset, meg banánt) de ez nem sok, mert egyszerre kb 30 grammnyit eszik meg. Ebédre kezdjük enni a főzeléket. A krumplit mi se szeretjük, de a sütőtököt annál inkább. És az alma se tartozik Lili kedvencei közé.

Már két hete hátról hasra fordulunk, és úgy játszunk. A fenekét meg tologatja, csak még nem jut előrébb. Szokott is mérgelődni. De ha megtámasztjuk a kis lábát, akkor szépen tolja előre magát a hasán :)
Újdonság, hogy ha a hátán fekszik, akkor elkezdi emelni a kis csípőjét, és úgy haladunk hátrafelé. Úgyhogy nem lehet magára hagyni már sehol sem.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


nyuszika! mi csak bébiételt ettünk eddig!

Zsanka! az igen!nagyon ügyes a kis csajszi:)

nálunk 2 napja tombol a hiszti annyira nyűgöd baszki...sehol nincs el...folyamatosan foglalkozni kell vele..MI EZ???levegő?

Tegnap voltunk apával,meg barátnőm meg egy haver Győrbe fürödni,ajjjj de jó volt, úgy elnyomott,hazafelé éjfélre értünk haza mindenki aludt körülöttem, na jó barátnőm pislákolt,énekelt velem a kocsiba, h ne aludjak el, annyira elfáradtunk:)

ma meg mire keltem???????????????kiszállok az ágyból, tocccss,mondom mi ez? kiabálok férjemnek h mi van kiborítottál valamit?felmostál?? azt mondja ja, reggel felkeltem és az uszodába éreztem magam...mondom mi??
lényeg 140 M2-en 10 centis víz az egész házban!!!!!!!!! a garázsban eltörött a csap..ezt senkinek nem kívánom!az összes szőnyeg, cipők,nem sorolom,mert minden egyes szoba wc gardrób amit eltudtok képzelni vízben állt, és még koszt, sarat mindent behozott ami a garázsba volt!király! teregetni sehova nem tudok,kint szakad az eső, Ármin egész nap nyávog.

KépKép
dike
 
 


Hát Dike nem irigyellek. Jó lehetett reggel felkelni.
Egyébként biztos, hogy a levegőben van valami, mert Lili is egész nap nyűgös, sírva kel, pedig mindig mosolyog, most meg egyből görbül a szája, és potyog a könnye. Úgy sajnálom. Igaz reggel nálunk is volt hiszti, és én voltam a gonosz banya. Apa elkezdte simogatni meg puszilgatni... Jó lesz, el fogja kényeztetni a szeme fényét :D
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Dike nagyon sajnálom... szegények...ááá

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

A kis féléveseinket Isten éltesse!!!!! Milán és Ármin is betöltötte a 6 hónapot, remélem nem hagytam ki más babát.

Hogy vagytok??? Szépen süt a nap, ma nagy séta vár ránk.
A Mikulás mindenkihez megérkezett? :D

Julcsi friss:)

Kép

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Édes, szépséges Julcsi baba!! Nagyon csajos:):)
Ki fotózta?? Nagyon jó ez a kép....gondolom a többi is :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Kisbarack! köszike! frissek? hát én nem...alig térek még mindig magamhoz,álmos vagyok! mi is megyünk most délelőtt sétálni a postára:)az 1km.gyönyörű Julcsi!

KépKép
dike
 
 


Dike, jaajjj, szörnyű lehetett...Velünk is történt ilyesmi (amikor Doni még a pocakomban volt, kb 6 hónapos lehettem), de akkor a"csak" az alsó szint ázott el, de már az durva volt.....jó volt egész nap vizet lapátolni :(
Amúgy jártok még babauszira?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


sziasztok!

bocsi az eltűnésért,de az elmúlt hetekben betegeskedtünk mindannyian...Kiarával kezdődött és kiderült,h kruppja van,szóval az
ő betegsége elég húzós volt és ezért megpecsételődött az enyém is,m az éjszakai kirohangáláshoz a teraszra vele rátette nálam a bélyegét,m
nagyon csúnyán lebetegettem.nem tudtam egyáltalán ellátni magunkat...
Benett meg elkapta tőlem,így a múltheti oltása megint elmaradt és holnap kapja meg...

dike!
basszus nem irigyellek...sajnálom az elázást...

kisbarack!
Julcsi írtó édes,már fb-n is megcsodálom a képeitek mindig...

Boldog Mikulást mindenkinek!!!!

ja még azt akartam írni,h nálunk is Benett nagyon durván nyomja a nyavajgást,
de semmi baja csak konkrétan nem mehetek el 1 méternél messzebbre tőle...
hát ég és föld a lány és fiú gyerek...nekem Kiara nem volt ennyira durva,ebből is
látszik,h Benett eléggé anyjamajma már most...akkor mi lesz itt később??? :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
csibe83
 
 


SZiasztok!

Köszi Csajok. Ismét Virágnál voltunk (virgart.hu), nagyon ügyes anyuci (3 gyerkőce van).

Julcsi sem szeret egyedül lenni, de az sem mindegy neki, kivel van egy légtérben. Pl most lenne egy kis segítségem, egy kedves ismerős eljönne heti 1x2x délelőtt vigyázni Julira, de ahogy meglátja a kisasszony, bőg :( . Mit csináljak szeintetek?? Egyik gyerkőc sem volt ilyen betoji:). Meg fogja szokni?? Olyan jó lenne pár órácska.....

Dike rendben van a lakás?

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack, ne aggódj, ez természetes ebben a korban. 4-6 hónaposan kezdenek el félni az idegenektől. Persze nem minden baba egyforma. Majd kinövi.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Donoka! Már nem járunk usziba, mert Ármin sokszor megfázott!a kádban úszkálunk:)

Kisbarack!lakás, rendben igen,csak mosok ezerrel,rengeteg az elázott dolog.

Boldog Mikulást mindenkinek!:)

Kaptunk télapóra hengert,rénszarvasos bodyt,mamuszt,labdát:)Tegnap vettem egy kompot is végül,leér a lába ha tolom élvezi,kicsiket néha lök magán, de még várok vele úgy döntöttem:)( ne kérdezzétek h akkor miért vettem meg--mert nem tudom:DDDD)

A babakocsi sportrészét nagy nagy örömmel használjuk,fél ülő helyzetben nagyon élvezi végre ébren is a sétákat:)

KépKép
dike
 
 


Dórit és Lizát Isten éltesse a féléves szülinapjukon!!!! :D 8) :)

Benettnek utólag boldog felediket!! :wink:

Nőnek ezek a babák iszonyat sebességgel.....

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack!
köszönjük :):):)
hát nagyon nőnek...
hogy álltok a hozzátápival???
képzeld Benett már az én turmixaimat is megeszi és az üvegeset is és iszonyat milyen
étvágya van...
na meg a szülinapomra azt kaptam tőle ajándékba,h belém kapaszkodva felállt...
pont aznap volt ő meg 6hós...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe nem mondod :shock: , tényleg felállt Benett??? Nagyon ügyes!!! Juli még a közelében sincs annak, hogy mostanság felálljon. Viszont a babakocsiban már csak ülve marad meg, ha fekvőbe teszem, sír. Persze kicsit döntött, nem az a teljesen ülő.
...és elkezdett dumálni, egész nap be sem áll a szája. Este 8-hajnali 4-ig a alszik, akkor felkel és kezdi a dumát, persze jó hangosan... aztán 6-8-ig megint alszik egyet.

Hozzátápival sehogyan sem állunk, egyedül az almát és a barackot eszi meg, a főzeléktől öklendezik, fulladozik. Viszont az almából egy felet benyom egyszerre, ez mát nagy szó :D . Hihetetlen, hogy Benett így rákapott a kajákra, nemrég még azt írtad, semmit nem fogad el. Hogy sikerült mégis elfogadtatnod? Húst is kap már?

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack!
az én "kosztomat" nem ette,végül az üveges kajákból ette a barack és alma meg sütőtök almát,majd kapott egyszer barack és pulykásat
és azóta megeszik mindent...
most újra megpróbáltam,h mit szól ha én csinálok neki gyümi pépet és már azt is elfogadja...
megeszik egy egész barack banánt egyszerre...
nálunk is este 8tól alszik 6-fél7ig...
és onnantól ő is egész nap magyaráz...még álmában is szokott a horkolás mellett...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Megvannak a kééépek!! Már le is adtuk a fotókönyv megrendelést, remélem elkészülnek!!
Csatolok pár képet

Kép

Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Gyönyörűek a fotók!!!!! Tünemény ez a kispasi!!!
...és már Ő is betöltötte a félévet :), Isten éltesse!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Köszönjük!! Rohan az idő tényleg! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Donoka, nagyon édes, szuperek a képek :)

Nálunk Dodó is betöltötte a fél évet, mászik kb. 1-2 hete, szóval takarítok mint a güzü :) Édesen közlekedik, sőt a járóka már fúúúj lett. Eszik sok kaját, de a saját főzelék kosztot nem szívleli, csak ha üvegessel ízesítem.
Az alvás még mindig botrányos, ordításba fullad, nagyon aktív baba, nem pihen egy percet se, így az ágyába kerül, hulla fáradt, de jön megy és sír, mert nem bír megnyugodni. És semmi nem segít.... :( Már mindent próbáltam..... Nem tudom hogy bírom idegileg, mert nem szívesen hagyom sírni, sőt, nem is éri meg, mert egyedül sem nyugszik meg, felvéve velem sem, sehogy.... Egyszer csak elfárad a sok sírásba... Utána mosolyogva ébred, de ez nem normális .... :(

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Dodónak is Boldog fél éves Szülinapot!
Már ő is mászik? Nagyon ügyes a kiscsaj!
Mi még csak forgolódunk, meg kitolja a popsiját és nyúlkál a karjával, ha el akar érni valamit, de még nem tudja összehangolni.
De már mi sem vagyunk messze tőle szteM.
Sajnálom az alvás dolgot. Bár még mi is eszünk 1x éjjel, és 2-3-szor be kell menni hozzá éjjel mert felsír, nem panaszkodhatok, mert nappal tök jól elvan egyedül is, és szerencsére napközben is alszik 2-3 szor 1-1 órácskát.
Ha nem alszik eleget, akkor ő is rettenetesen sír. Csak a helyén tud elaludni, ha nagyon sír, beteszem az ágyába és alszik. Régebben a játszószőnyegen vagy a járókában is elaludt, most már ez nem megy.
Doni is mosolyogva ébred, de hamar elfárad...és ha fáradt, akkor nagyon nyűgi.
Ha már mindent kipróbáltatok, akkor csak az marad hátra, hogy átvészelitek ezt a nehéz időszakot, reméljük, hamarosan vége.
Egyébként Doni sem nyugszik meg egyedül, tehát nálunk sem jött be ez a hagyjuk sírni és ne vegyük fel, mert elkapatjuk elmélet. Ha ő sír, annak oka van, szerencsére nem hisztis.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


csibe! aztaaa mindent de ügyes! nekem nem állt fel még magától, csak állandóan menni kell vele, úgy h a két kezét fogom.nekünk is nagy étvágyunk van,bár mostanában elég finnyás lett!
alvásért irigyellek, nekem már megint 4. napja 4-5ször kel éjjel...:((

Féléveseknek boldogat!

Dodonka! nagyon csodálatosak a képek!!!!!!!!!!!!!és milyen ügyes h már mászik,mi is csak popsit nyomunk:)


Voltunk szalagavatón szombaton, Ármin nagyon jól bírta, egy hangja nem volt, nagyon elnézelődött. 8tól fél 9ig aludt egyet,utána felkelt már nyügi volt és jöttem vele haza,lefektettem és mentem vissza bulizni 3 ig.képek facen vannak:)

KépKép
dike
 
 


Doni elkezdett kúszni!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Doni is ügyes! Na meg Benett is!

Gábor négykézlábra áll, és tolat :) Kúszni pár hete kúszik, de most a négykézláb az újdonság :) Meg kijött az első foga! :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Donoka! nagyon ügyes a kisfiad!

Panndi!! gratula az első fogacskához! az nagyon szép mutatvány, h már magától négykézlábra áll!gratulaaa

Velünk minden oké....azt leszámítva h megint egy hete 5 szőr kel éjjel váááá,de abból csak egyszer éhes.már sokszor 3 után magamhoz veszem, de ezzel leállok, nem akarom h odaszokjon! ma jobb volt a helyzet, éjfél fél 4 és 7-ezzel már elvagyok!Smile
kúszik,sokat bohóckodunk fogunk még nincs.négykézlábon megáll kb fél-1 percig.

kihívtuk végül a biztosítót, és 48 ezret már tuti h fizet,meg még egy porszívó meg fényképezőgép árát(ami a földön volt), csak vinnem kell papírt róla h mennyi lenne a szerelése, ha nem akkor meg az ára. na ne h hova vihetném ezt el itt Móron passz. ma már próbáltam a fényképezőt sehol senki, a porszívóról egy helyen tudnak olyat írni h gazdaságtalan a szerelése stb....

na de ez a pénzösszeg megy is a vízszámlába:(

ja ma 3 szor 20 percnél tartunk alvásban és kuuurva nyügös szuuuszzááá, enni se akar....

KépKép
dike
 
 


Dike tudom nem vígasztal, de nálunk is elkezdődött a rosszul alvás, most éjjel Julcsi is 5x kelt.

Panndi Gábor tényleg nagyon ügyes, rohamos ütemben fejlődik.

Doni is nagyon ügyes kisfiú!!! Julcsi még nem kúszik.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a zavarásért, de van egy nagyon jó állapotban lévő, alig használt eladó játszófészkem, ha esetleg valakit érdekelne. 10 000 Ft az ára (22 990 Ft a bolti)

Kép játszófészek
lotion
 
 


--------------------------------------------------------------------------------------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbarack01 2011.12.20 09:18-kor.
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Panndi nagyon édesek az új vonalzós képek. Gábor még csak szopizik vagy már kap valamit?

Julinak nagyon be van durranva alul az ínye és kifehéredett egy helyen. remélem hamarosan fog lesz belőle.

Ma kap egy kis banánt. Eddig csak az almát hajlandó elfogadni, hátha a banán ízlik majd neki.

Hogy álltok a súlygyarapodással? Mármint a babák. Juli mostanában alig hízik..

Mit kapnak a gyerkőcök karácsonyra? Juli kap egy rugós hintát :D

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Duplán jelent meg az üzenetem, így az egyiket töröltem.
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack! én most akarom, egyik ismerősömtől kölcsönkérni a rúgós hintájukat h tetszene e neki! tőlünk kompot, építős karika tornyot, csörgőt kap, fürdőjátékot kap...de kb 2 héten belül 4 játék érkezett meg a vateráról úgy h az is újdonság...persze 2 percig haha...semmi játékot nem veszek nagyon sokáig ezt most megfogadom!!!!!!!!!!300grammot hízott 1 hónap alatt.fog még nekünk is sincs:(és neked mit csinál mikor fel kell ennyiszer éjjel, v te mit csinálsz vele?ajjjjj nálunk is ugyan ez megőrülök, de a nappalok talán már jobban kiakasztanak!


Ármin nagyon hisztis lett, nagyon elegem van, sehol nincs el, csak kézben, vagy ha folyamatosan foglalkozol vele, de most már csúnya anya leszek, tovább hagyom hisztizni síni, nem fogom állandóan felkapkodni!tököm ki van! éjszaka semmit nem alszok tőle, fél 12, 1, 2, 3 5, 7 szép ébredései:(((((((((((

Voltunk védőbe 300grammot hízott 7700 kiló 68,5 centi.

tegnap csomagoltam, ma vesszük meg a fát. férjem 24. dolgozik 25.e reggelig:(

januártól nagy fogyókúrába kezdek és rávettem magam, h eljárok heti 2szer spiningre a barátnőmmel!ohh jajjj csak legyek kitartó!

KépKép
dike
 
 


Kijött Julcsinak alul egy foga!!! :D AMikor beadtam a d vitamint, akkor éreztem, hogy a kanál úgy húz az ínyén. megnézni nemigen engedte, bizti érzékeny még neki, de azért bekukkantottam és tényleg látszik a kis csipke :) Ma már jobban aludt, csak 2x kelt. Remélem egy időre most nyugi lesz. Dike tuti Ármint is a foga kínozza. Nálunk még cicizik Julcsi, így amikor kel, akkor szopizik egy kicsit, attól mindig megnyugszik és alszik tovább.

Én is vettem játékokat a vaterán :wink: .

Többiek? Hogy vagytok?????? babák???

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack!
gratula az első foghoz!!!
hát amenyire nem akart semmit sem enni,annyira eszik szinte mindent monst már a Benett...
gyümiket én turmixolom és a "főtt" kaját egyenlőre üvegeset kap és
ha elfogytak,akkor főzök neki házit és az üvegekbe elrakom és lefagyasztom neki...
nekem Benett 8 és fél kiló és 73 centi...
az éjszakái még mindig jók és a nappalok is,csak néha nyafog utánam és azonnal meg is indul a keresésemre...
na persze azért tud hisztizni és vannak napok amikor semmit sem tudok tőle csinálni,m rajtam csüngene,de ezek időszakosok...

sajna nem nagyon van időm ideülni,m apa elmegy regel 6kor és hazajön7-8 között,ezáltal full űegyedül vagyok egész nap a gyerekekkel...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Képzeljétek Julit kicsapra a sütőtök, totál kiütéses lett tőle :? . Tapasztaltatok hasonlót?

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kibarack! gratula az első fogacskához! nem még ilyet nem tapasztaltam...:(

ti hányas tápszert esztek?és milyet?váltani akarok, legalább éjszakára vmi erősebbet! 2es jó éjszakát tápszert használ valaki? félek a hasfájástól.

KépKép
dike
 
 


dike!
mi 2est használunk a humana ha-ból...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Én is itt, csak Gábor fogzik ezerrel,már két foga van, és nem sokat alszik nappal. Cserébe viszont éjjel igen, annak is örülök :) Na meg a lányok is itthon vannak.

Gábor már csak reggel és este szopizik, amúgy eszik mindenfélét. Rengeteget mozog, egész nap négykézlábazik, nagyon kis édes :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Kellemes Karácsonyt!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
csibe83
 
 


Kép
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Boldog karácsonyt!!!!

Kép

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!




huuuhh most szusszanok egyet...de 5re megyünk vendégségbe.tőlünk most mentek el, anyósék, sógornőmék 2 mama, én szüleim tesóm, annyian voltunk mint az oroszok,kipurcantam! Ármin is alszik mint a bunda, remélem jó sokáig:)
Tegnap anyósoméknál, és sógornőméknél voltunk,Ármin elvolt, ritka napok egyike( h másnál nem sír, a gyerekek miatt) Szentestét meg anyuméknál töltöttük, ami borzalmas volt, mert apum berúgott, és vita volt, életemben nem volt ilyen szomorú szentesténk(még sírás is volt, de ezt nem szeretném jobban részletezni:()

na fel is kelt Ármin fél óra után...nem tudom visszaaltatni, h fogja 5 től bírni megint:((((((((((((
Ármint ideig percig lekötötték az új játékok, de hát még nem az igazi:)

KépKép
dike
 
 


Boldog új Évet Mindenkinek!!!!!!!!!!!!

Mi buliztunk, Ármin anyuéknál aludt de vagy 6 szor fent volt! megint náthás, köhög,meg 2 szer hányt is, de amúgy nagyon jó kedvű,még nem vittem dokihoz.

KépKép
dike
 
 


Boldog Új Évet!!!!
mi is bulizni voltunk és anyum vbigyázott a gyerekekre...
Benett jól viselkedett és aludt egész éjszaka pedig tartottunk tőle,m még sosem aludt anyunál.

Kép
Kép
csibe83
 
 


BUÉK!!!
Mi is buliztunk, nálunk volt a házibuli, bár kicsit csendesebben ünnepeltünk, mint szoktunk:)
Donit 8-kor letettük, és szépen átaluszkálta magát 2012-be:)

Egyébként nagyon jól teltek az ünnepek, rengeteg ajándékot kapott.

Már ügyesen kúszik, igaz úgy, hogy csak a bal lábával löki magát. Meg is ijedtem, amikor láttam, de a gyógytornásza szerint ez csak egy rossz beidegződés és izomzatilag teljesen rendben van. Az a lényeg, hogy a mászás majd szépen menjen.
Már egész sokat áll négykézlábra, dülöngél előre-hátra, imádnivaló.

Kép [/img]

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Donoka! hát ezen a képen is imádnivaló:) Ármin is ugyan ezeket csinálja!
Ma megtörtént az első balesetünk, felrepedt a szemhéja, a játékba beütötte..de h hogyan mikor lekerekített volt a játék, nem volt éle:(((((((de egy hős volt 1 percig sírt, én jobban megijedtem,mert vérzett is neki:((

KépKép
dike
 
 


Dike, jaj szegény Ármin!!! Gondolom, hogy megijedhettél. Nekünk is rengeteg műanyag játékunk van, fejbe is szokta magát verni vele néha, én is félek, nehogy komolyabban megüsse magát.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: