Új privát üzeneted érkezett!

Loislane!!!!

Nagyon szépen köszönjük,ezt a szuper képet,a még szuperebb Kis srácrol!!!Tündéri hajas baba.....

Kicsidodi,nagyon jo kis krapekot hoztatok össze.Cuki fiu.
Mégegyszer GRATULA!!!!
:P

Én is szeretnék már nagyon babázni...
Remélem minden rendben van Veletek????!!!
Puszi

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Nagyon szép a kicsi Andor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Dodi:

Nagyon jóképű Andor baba, tényleg kis csókos szájú :D :D :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 

 
 


Dodi gratulálok, gyönyörű gyerekeid vannak :) Én már Botondért is odavoltam, de Andor.... :D

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


zsanka szépek vagytok, már megkukkoltalak face-en is :) nekem azok a fotók tetszenek, ahol látszik a pocakod :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Dodi!

Gyönyörű kisbaba Andor! Gratulálok!

Zsanka!

Szépek,aranyosak voltatok ( vagytok) :lol:

Én megjártam a dokit du. 5 re voltam beírva,de csak 8 kor mehettem be,mert akkor tudta elkezdeni a rendelést,addig egy méhenkívüli terhességet műtött.
Mindegy, a lényeg,h azt mondta,nem húzom ki okt.19 ig :roll: ,azt mondta erre készüljek.az előző műtéti hegeim vannak elvékonyodva, Berci meg gyorsan nő,most 2kg-ra saccolta a méretei alapján.szednem kell vasat+ magnéziumot még 3 hétig.mert nagyon alacsony, főleg a vas szintem
Még 4-5 hét :roll: ,de most a legnehezebb.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok!!

Anita:
Gratulálok a kicsik érkezéséhez!

Remélem hamar otthon lehetsz velükl!! 33. héten szép súllyal születtek. Tudom, hogy most nagyon aggódsz, de a kicsik annyi szenvedéstől kíméltek meg, hogy el se tudom mondani.
36. hét előtt én is a klinikán szültem volna.

Én már alig tudok menni. Lábaim nagyon bedagadtak, légszomjam van amihez még csatlakozott a parlagfű allergiám is. Már semmi se jó, se ülni se állni, se feküdni.


Gratulálok Andor baba érkezéséhez!!

Látom mindenki szenved már valamitől.... Kitartás!!
Az ikrek egy héttel nagyobbak így már a 36+4 napnál tartok. alig várom már, hogy megszülessenek és ne szenvedjek!!
Itt volt anyukám pár napig, mert a férjem külföldön volt. Jó, hogy eljött, mert nem tudtam volna elmenni Flóráért a suliba :(
Napról-napra nehezebben viselem....

Holnap megyek az első nst-re. Kiváncsi vagyok mutat-e fájást.
A gépemet nem lehetett megjavítani így újat kellett venni, ez legalább most jól működik :)


Gmail-es címet én is megkaphatom??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


dodi: nagyon édes Andor! :)

praszlera:Mi van veletek???Hogy vannak a kicsi fiaid???Jelentkezz te is csak egy jól vagyunkra oks? :)

zsanka:Nagyon szépek vagytok.Tök illetek egymáshoz szerintem :)

Kinek ilyen éjszakája volt???Én nem is részletezem inább csak csendben tűrök.
Jó,hogy említed honey a hegeidet.Nekem most elkezdet viszketni a külső varratom.Szerintetek ez azt jelenti,hogy vékonyodik vagy csak ?????Mit???A dokimat ma akartam felhívni ez miatt mert éjjel már be is kellett kenni kis babaolajjal h ne viszkessen(azért avval mert gondoltam ha olajos nem feszűl annyira..)csak hát dokim kongresszuson van ki tudja meddig.Azt el is felejtettem megkérdezni tőle.
Én is megyek holnap ismét CTG-re de már előre látom,hogy semmi nem lesz.A csajokkal is ez volt.Előtte mozogtak ott meg szépen csendben lapítottak...hát Milán se lóg ki a sorból ebből a szempontból :roll: :lol:
Szép görcs mentes napot mára mindenkinek :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Éljen-éljen! Gratulálok szépséges Andor babához! Nagyon cuki!
Loislane
: Köszi szépen, hogy szállítottad az infókat! :)

Zsanka
: Végre képek! Nekem nagyon tetszenek, szépek vagytok éééés nagyon jól áll a ruha :) Csatlakozom Ativerushoz, én is azokat a képeket vártam ahol látszik a hasad is! :)

Kicsi Evi: Jó,hogy jelentkeztél, pont valamikor a héten gondolkoztam azon, hogy vajon a te babáid benn vannak-e még. Sajnálom, hogy ilyen nehéz már neked!

Nekem borzalmasak az éjszakáim amióta a fiam beteg. Éjjel átlagosan 3-4 órát fenn vagyok vele, mert vagy lázas, vagy hasmenése van vagy hány ( természetesen epét, mert nem hajlandó semmit megenni). Kezdek félni, hogy mi lesz ha így folytatja, így lassan 37 hetesen nem hiányzik egy jó kis kórházazás vele, meg persze egyébként sem.

Anyamci: Nálam is mindig ez van CTG-n, össze-vissza nyomorgatják a hasam, hogy egy kis mozgást produkáljon a gyerek, de van, hogy így sem sikerül :roll
Vendég
 


Dodi, nagyon szép a kis hajasbabád!

Zsanka, nagyon csinos voltál, szép a ruhád! Szerintem is passzoltok egymáshoz, nagyon jól néztek ki!

Kicsi Évi, kitartás. Szerintem már rekorder vagy, hogy ikrekkel eddig is húztad, azért ez nem általános tendencia. Ha tudod, akkora célozd be a 38. hetet, aztán menj lépcsőzni :):):)

Anyamci, azért viszket, mert most kezd ott is nyúlni a szövet - nekem ezt mondta az uh-s csaj, mert velem is ez van, és megkérdeztem. Ennek ellenére 1.3cm a hegem, 0.7 felett szokták szeretni. Lehet, ha bent szólsz ctg-n a leletedet néző dokinak, hogy így viszket, úgy fáj (mondj, amit akarsz, csak rámenős legyél), akkor már mehetsz is uh-ra, biztos,ami biztos alapon!

Honey, azért még három hetecskét tessék kibírni! :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++3

ZSEBBI

maccs1
Budapest
 
 


Hali,

Tegnap cirkuszban voltunk-....Emma ajándéka 2. rész. :-) Hát a padon ülni...nem volt túl kényelmes. :evil:, de szünetben egy műanyag székre váltottam, amiben hátra tudtam dőlni + könyökölni, így már kibírható volt.
Hideg frontot tegnap is éreztem meg ma is..alul fáj a hasam...

voltam dokinál: nem mert még méhszájat nézni, nehogy megbolygasson ideje korán.. :wink: nem bánom.
jövőhéttől NST..nem várom, mindig olyan sokat kell a klinikán ülni várni... :? és ha nem akar majd mozogni..lépcsőzhetek.. :?

2 hét múlva UH + vizsgálat...

pocakom majd mindig kemény :arrow: pihennem kell
ha sokat állok= visszér fáj :arrow: pihenjek....ennyit mondott a dokim.

Zsanka: édesek vagytok!!

Dodi: micsoda tündéri hajasbaba!!!

KicsiÉvi: kitartás!!

KépKép
kaqk
 
 


Na sziasztok :)

Zsebbi, igen, ez terhességi cukor, csak azt mondták, hogy nem veszélyes... most nem tudom, mi lesz, lassan egy hete nem tudom 7 alatt tartani a cukrom... de már nem csinálok semmit, hétfőn megyek kontrollra, majd megmondják... de azt mondták, veszély 10 fölött van meg ha az éhgyomri is nagyon magas... az éhgyomri nekem jó volt, csak a terhelt szállt el..

Dodi, gratula a csöppséghez!!!!! :) Nem is lett olyan nagyon nagy :) cserébe gyönyörű, én szerelmes lettem bele!!! :)

Vikianya, engem azért behívnak előre, de az öregasszonyok ölni tudnának a tekintetükkel, hogy mi ez a kivételezés??? Na vajon mi?

De jó, már a babás tábla is telik lassan :)

Zsanka, én már jól megnéztelek face-en, gyönyörűséges menyasszony voltál :) gratulálok már sokadjára :) irigyellek, anno én is pocakos menyasszony szerettem volna lenni, de sajna az istennek nem sikeredett a baba, csak esküvő után, ő sem maradt velünk... :? szóval jó neked :D

Honey, és akkor most hogy lesz? Császár? Vagy megpróbálhatod természetesen? Bocsánat, biztosan mondtad már... :oops:

Kaqk, akkor tessék sokat pihizni :) nekem még 3 hetem van az első NST-ig...

Én is azt hittem, hogy tegnap délután megszülünk, de nem, csak a hülye front erősítette fel a jóslókat... azért nagyon betojtam, még 10kor azon filóztunk, hogy bemenjünk a kórházba??? Aztán mondta párom, hogy letusol, addig találjam ki, erre bealudtam :lol: ma már jól vagyok :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, zárt topik: én az vagyok, ami a falu, csak ha nyittok egyet, akkor ne felejtsetek ki :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!
Én bele olvasgattam az infókba de nem tudok ilyen sokat itt ülni.
Ha az én véleményem is számít akkor én örülnék a zárt topiknak.


jeanner!Tudni már mi az az érzés amire én azt gondolom,hogy nyíladozik a méhszájad?Elmúlt?Nekem is kapar,szúr ott lent és 5.babánál csak 3100-as vagyok.Azt írtad nincs olyan tényező ami nyitná:-) Van!!!Tuti van!!!! :lol:


Zsanka!Nagyon jó képek!Nekem az tetszik ahol apuka olyan büzkén feszít melletted!!! :D

Dodi!Nagyon édes a kisfiad!Sőt!Szép!Kell egy lány is majd :oops: :lol:

Mindenkivel egyet értek és együtt érzek!Nagyon nehezek ezek az utolsó hetek!Én vizesedek továbbra is.3kg-t híztam.Védőnő megjegyezte.Ma pont tök jól vagyok de még nem is csináltam sok mindent itthon.Mennem kell pont ezért.
Sziasztok kismamák és újdonsült anyukák!!!

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Napok óta akartam már kérdezni tőletek és a védőnőtől is elfelejtettem megkérdezni.Van nektek a hasatokon hosszában egy barna csík?Nem tudom mi a neve de gondolom mindenki tudja mire gondolok.
ddia74
Mór
 
 


Nekem van csik. topik. maradhatna ez nyilt es kernenk egy 2011 okt privat topikot ami zart lenne. aki olyat akar, oda irja a tobbi maradhat itr. emmas topikkal nekunk igy van es jol mukodik. ami nem publikus mindenkinek azt oda irjuk.

aludtam. du-an jol megy.

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy belekotty. De a félreértések elkerülése végett:

kaqk írta:maradhatna ez nyilt es kernenk egy 2011 okt privat topikot ami zart lenne. aki olyat akar, oda irja a tobbi maradhat itr.


Ez egyébként is így működik. Már meglévő, nyílt topikot nem teszünk zárttá, hanem ha szeretnétek mások szeme elöl elrejtve társalogni, egy vacsiúj, friss, ropogós topikot kaptok.:) Ha kell, vagy ha bármilyen kérdésetek volna, írjatok nekem ide: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


ddia74 írta:Napok óta akartam már kérdezni tőletek és a védőnőtől is elfelejtettem megkérdezni.Van nektek a hasatokon hosszában egy barna csík?Nem tudom mi a neve de gondolom mindenki tudja mire gondolok.


A neve linea negra vagy linea nigra, jellemzően terhesség alatt jön elő, az ágyéktól a köldökig tart - vagy kicsit feljebb -, és szülés után szépen elhalványul. Állítólag a hormonoknak köszönhetően pigmentálódik ki ilyen szépen.:)

És nekem is volt.:)

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Azért kérdezem,mert a többi gyerekemnél volt linea negrám:-)és most még nem igazán látom.Olyan is van,hogy nem jön elő?
Topik!Én szeretnék a megszokott lányokkal beszélgetni és elolvasni amit írnak de azt se szeretném ha megfeleződnénk vagy "elkalodnánk".Mikor és ki dönt?Kapok meghívót?
ddia74
Mór
 
 


Kaqk, nem értem, hogy "nem akar megbolygatni' mit jelent. Ha nem nézi, akkor nem tudjátok, hogy mennyire vigyázz magadra!
Ha pl. már ki vagy nyílva, akkor nyilván nem ülsz fürdőkádba, nem szexelsz stb., hanem rengeteget fekszel. Én ezt ezért nem értem. De csak magamat ismétlem, mert már egyszer egy ilyet kifejetettem.

Linea-nigra nem törvényszerű, nekem sosem volt, most sem. Hiányzik? Legalább egy +dologgal kevesebb.

Jeanner, igen, én is úgy tudom, hogy 10 felett jönnek a durvaságok. Majd mesélj, hogy mit mondtak.

Ma voltam dokinál, továbbra is C2000. Mikor meghallotta a doki, hogy holnap a 35. hétbe lépek, kisimult az arca - szerintem megkönnyebbült :) A lényeg, hogy úgy néz ki, az új protokoll programozott csaszi ügyében, hogy megvárják a betöltött 39. hetet :shock: Eddig 38. volt, ez megváltozott. Hiába 3. vágás, remekül tartja magát a hegem és a méhszájam (ez a mai eredmények alapján), ha így marad, akkor okt. 10. körül lesz eksön.
36. héttől küldött dokker ctg-re, valamint adta a beutalókat a laborokra.
Ma elhoztam a Strepto-eredményt, negatív. Szerintem a 37. héten megint megyek, ennyit megér a nyugalom.

Ja, lettek visszereim ott, ahol apa már rég nem járt... ezt is megértem így a 3. terhesség során. Mondja orvos, hogy nem kell vele foglalkozni... jaja, de rohadtul tud fájni! Szóval nem minden móka és kacagás.

ZSEBBI

maccs1
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszi Csajok a dicséreteket, aranyosak vagytok :D :D :D :D

Nekem is néz a doki méhszájat a 24. héttől, szerintem is fontos tudni, hogy mi újság ott lent, én sem hallottam, hogy azzal megbolygatna bármit is lent a doki.

Jahh.. és éjjel úgy aludtam, mint a bunda, pisilni is csak egyszer mentem ki, ilyen már hónapok óta nem volt :D :D

Mi is három hét múlva megyünk az első NST-re, utána már hetente kell járnom dokihoz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok!!!

Zsanka,tényleg nagyon szép páros vagytok!!!!Gratu... :P

Nekem is van csik a pocakomon,középen felül kicsit halványabb,alul erösebb!!! :oops: De engem az sem zavar,terhesség velejároja,márakinek...

Én jövöhéten hétfön megyek dokihoz,azt mondta,hogy utána már lesz hetente nst,és 2 hetente uh.
Én megint nagyon kivi vagyok,hogy hogyan is állunk.
Állitolag tényleg van olyan ,akit "megbolygat" a doki vizsgálata.Hallottam már én is rolla,de sztem az csak akkor van már igy ,ha a vége felé jár a terhesség.Szerencsére tapasztalatbol még nem tudom...

Honey,kitartást neked is.Vasat nekem is kell szednem,mert béka segge alatt van....

Anyamci:Én éjszaka elég jol aludtam,pisilést leszámitva.Hajnal 4-kor mentem pisilni,és megjegyeztem magamban ,ahoz képest hogy szelet mondtak semmi nincs,állt a levegö fullra.Kb. fél ora mulva olyan szélvihar lett,hogy ablakot kellett csukni.Na Ricsi baba is lereagálta a dolgot,megint feszitett,mint állat,és elkezdtem görcsölni.olyan szinten hogy 1 orát sétáltam...aztán elmult...Ma is sokat keményedik a pocak,és "uj" görcseim vannak,szoval olyanok amikr eddig nem voltak.Néha a hasamhoz kapok,olyan szinten fáj....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Dia, hát passz, már nem fognak vizsgálni, nehogy beindítsanak valamit... de már meg nem szúr egy ideje, na a fene tud ezen eligazodni! nekem van, mindjárt dobok fel róla képet, csak próbálgatom ezt a jegyzettömböt és ide ugye nem lehetképet beszúrni :) (de am nagyon hasznos :D )

Zsebbi, pedig ez sajna létezik... én 32. héten nem voltam kinyílva, de 28. hét óta nem merek fürdeni, csak tusolni, és a szex is igen vicces volt nagyjából 32. hétig... azóta nem beszélünk semmiről, inkább pihi, az a biztos, mert az tuti... amúgy szerintem elküldenek belgyógyra és kapok inzulint, vagyis én már ebben bízom, mert sajna ez a diéta nem jött be :S streptohoz gratulálok :D visszereket meg nagyon sajnálom :( hogy hogy apa már régen nem járt ott?

Ja, én amúgy már nem is megyek dokihoz 36. hétig, addig meg ki lett adva az ukász, hogy vigyázzak magamra :D
jeanner
 
 


Kép

ezen valamennyire látszik a csíkom is, pocakom is :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsanka
Sok boldogságot kívánok Nektek!
Szépek voltatok :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi
Új gép :lol: :lol: :lol: :lol:
Kitartást!

Anitakel
Jobbulást a kisfiadnak!

Kaqk
Én reggel korán, olyan 1/2 8 körül szoktam menni, olyankor még elég kevesen vannak... hamar sorra kerülök... :wink:

Jeanner
Én úgy tudom, hogy a tartósan magas vércukorszint a káros... főleg azért mert az ereket károsítja!
Vendég
 


Jeanner
Szép a pocakod!


Engem se szokott vizsgálni a doktor... örülök is ennek... :wink:



Dia
Írtam emilt a zárt topik miatt!
Vendég
 



Nem szokott "feleslegesen" vizsgálni..persze ha lenne tünetem megnézne. Ma a hidegfronttól eléggé fájt lent a hasam + Emma is hideg frontban indult, + a 2. ilyen vizsgálatnál el is folyt a m.víz....szóval sztem ezért nem vizsgált. Pihenjek...bármi van hívjam....ha minden ok akkor 2 hét múlva uh + vizsgálat . az már a 37+2-n lesz..gondolom akkor már nem gond ha szülünk.. :wink:

carotta: 8 ra van időpontom..akkor megyek f8-ra hátha időben végzek..:-)

Jeanner : szép poci!

KépKép
kaqk
 
 


Carotta, szerintem is az lehet a káros, ezért nem pánikolok, majd hétfőn megmondják a frankót... csak pont a minap tudtam beszélni az egyik inzulinos kismama ismerősömmel, ő is Margitos volt, pont úgy járt, mint én, hiába diétázott, csak emelkedett a cukra... de hátha mondanak valami okosat. Az az igazság, hogy engem csak és kizárólag az érdekel, hogy a kisbabámnak ne legyen semmi baja, hogy ezért mit kell tennem, az már nem izgat.. :) de ezt a 2-3 napot már kibírom, utána okosabb leszek... :)

Én úgy tudom, hogy 37. hét után már biztosan nem baj a szülés, de nálunk már 36. héttől bevállalják a babákat...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, irigylem a hasad méretét :D , az enyém most olyan nagy és annyira fenn van, hogy konkrétan nem tudok semmilyen pózban sem létezni tőle. Ráadásul állandóan hánynom kell akármit eszem mert semmi nem fér belém. Sajnálom a cukrod, remélem sikerül beállítani!

Carotta, köszi a jókívánságot! Remélem most már kifelé jövünk belőle, koppkoppkopp. És köszi, hogy kézbe vetted a topik dolgot, nekem mindig "remek" ötleteim vannak csak a kivitelezéshez lusta vagyok :wink: :lol:

Kaqk: Már többször is akartam írni, hogy utólag is Boldog Szülinapot kívánok Emmának! Egy hős vagy a cirkusszal, én annyira utálom, hogy így a terhesség végén biztos nem vállaltam volna be. :oops:

Hüvelyi vizsgálat: Eddig nekem kétszer volt. A 20-onvalahányadik héten mert görcsölgettem és pont mentünk Horvátországba, szóval inkább megnézett. Most legutóbb meg múlt héten, mert előző éjjel 5 percenként voltak jóslóim. Nekem egyébként hüvelyi UH-val csinálja, de olyanról is hallottam már aki kézzel. Nem tudom mitől függ, hogy melyik doki mit preferál, nem úgy tűnik mintha lenne egységes protokoll :roll: Szóval eddig nekem is csak indokolt esetben volt, de szerintem a 37. héttől már rendszeresen lesz.
Vendég
 


sziasztok!

jeanner, voltál szülés felkészítőn? (vagy min..) Leírod pár szóban mi volt? hétfőn voltam a kórházban, láttam, hogy minden hónap első hétfőjén van, de nem tudtam visszamenni 4-re. Amúgy megg lementem a "dokimhoz" akihez járni szoktam gondozásra és szabin volt. Volt egy vizeletvizsgálatom ott helyben, és találtak benne fehérjét és gennyet. (bocsi...) szerintetek mitől lehet?
Csatolok képet a Hannajárgányról :)
Kép Kép

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Ja, erről jut eszembe: egy hete megszűnt a gyomorégésem!!!!!!! :D

Anita, azt olvastam, hogy sokadik babás anyukáknak később száll le a hasuk, mint annak, akinek első babája lesz...

Nekem mindig kézzel csinálták a hüvelyi vizsgálatot...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ativerus!!Ez tetszik.Hannajárgány....
jol néz ki.... :D

Anitakel.Nekem minden alkalommal csinál a doki hüvelyi vizsgálatot,és kézzel.hüvelyi uh-val még a legelején csinálta.

Kaqk,Utolag is Boldog Szülinapot a Nagy lánynak...!!!nem csodálom,hogy nehezen viselted a padon ülést,de a gyerekért mindent.Igaz???!!Mit/miket kapott amugy Emma szülinapjára???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


ddia74 írta:Azért kérdezem,mert a többi gyerekemnél volt linea negrám:-)és most még nem igazán látom.Olyan is van,hogy nem jön elő?
Topik!Én szeretnék a megszokott lányokkal beszélgetni és elolvasni amit írnak de azt se szeretném ha megfeleződnénk vagy "elkalodnánk".Mikor és ki dönt?Kapok meghívót?


Dia, persze, hogy lehet ilyen, minden terhesség más - de nyilván ezt Te is tudod.:) Szóval, simán lehet, hogy nem jön elő. De az is lehet, hogy ha a nyáron esetleg szép színt szereztél, akkor amiatt nem látod.

Ha a zárt topik mellett döntenétek, írjatok a megadott címre, és írjátok meg azt is, mi legyen az új topik neve, és ki vállalná (felhasználónév, emailcím) a moderátorságot. Aztán a modi veszi fel vagy hívja meg a tagokat.:)

Szép estét:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Koszi a koszonteseket emma neveben. szombaton lesz a csaladi buli.

KépKép
kaqk
 
 


Kaqk, utólag is boldog szülinapot a nagylánynak :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ativerus, jó ez a Hannajárgány :) (a neve is :wink: )

Jeanner, szép pocak, tökre csinos.
Ugye írtam, hogy első terhességnél én is cukros voltam, aztán szülés után minden rendeződött, gyereket is ellenőrizték kórházi tartózkodás alatt, ő is rendben volt. Második gyereknél tankönyvi jó cukorértékek, semmi gd... most meg határérték.

Carotta, elolvastam a hüvelyi vizsgálat linket. Szerintem csak annál az orvosnál hiteles indok, hogy nem akar komplikációt okozni vele, aki már a terhesség tényének megállapítása mellett kiköti, hogy kismama ne szexeljen. Ugyanis, ha mégis, akkor minek óvatoskodni?! A nem steril hapsim sokkal több "kárt" tud/na okozni ezen elmélet szerint, mint a sterilkesztyűs vizsgálat. De akkor az uszodát is be kéne tiltani, mert ott is felmehet minden cir-car a méhnyakhoz és okozhat korai vetélést, magzatelhalást stb... legalábbis olvastam ilyenről. Használtam hüvelykapszulát, Utrogestant, azzal is minden további nélkül fel tudom tolni a bacikat jó mélyre. Nekem ezért is sántít a kifogás elmélete. De nekem tényleg tökre mindegy, mindenki a saját belátása szerint.

Na, ma töltöttem a 35. hetet és nagyon klasszul érzem magam :) Ez a szám jót tesz nekem pszichésen. Átrendezem a tetőteret és kipakolok a varrószobámból (az lesz hugi szobája). Mégiscsak elkapott a gépszíj és berendezem a gyerekszobát, más dolgom nincs nagyon.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Jeanner: köszi :-)

Ma hajat kell mossak...lehajolni, mosni, aztán szárítani, becsavarni, búra....áááááááááááááááááááá biztos kész leszek..de már muszáj.

KépKép
kaqk
 
 


Gondoltam,hogy a Carotta fogja kézbe venni a topikot.Köszönjük!
kaqk!Bencének 2 hét múlva lesz a szülinapja.Muszálj bulit rendeznem neki is,mert a többinek is volt de már előre rettegek.
Volt/van egy be nem fejezett szobánk a garázs felett ott lesz a party a srácoknak így remélem nem fognak mind a két szinten rohangálni és rumlizni.Csomó játékot szoktam ilyenkor nekik kitalálni és nagyon élvezik de ez baromi fárasztó.Előtte meg a készülődés(süti,szendvics).Valahogy csak túl élem ezt is :twisted:
Zsebivel tök egyetértek!Mindenben!Pocak,vizsgálat és abban is ,hogy jobban érzem pár napja magam.


Dia!Igen,mindegyik más de én arra gondolok,hogy Dézivel tök sokat voltam napon és májfoltos lett az arcom.Akkor szedtem a Vigantolt,mert azt írták fel.Na most megint írt nekem a doktor de már nem szedtem be.Napra se mentem csak erős faktorszámú naptejjel.Lehet ezért nincs most linea negra csíkom?Ha tök badarságot beszélek örülnék ha valaki kijavítana!!!
Ativerus!Sárga vagy zöld a "Hannajárgány"?

Zsebbi!:-) Nem hiányzik a csík csak....gondoltam érdeklődök!!!Nekem nincs aranyerem ott ahol apa rég nem járt:-)) na az hiányzik!!!! :oops: :P :?

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Csak,hogy pontos legyek nem az aranyér hiányzik!!!!
ddia74
Mór
 
 


Dia!

Nálam is régen járt apa, amott pedig már réges-rég!! :lol: :lol: :lol: :oops:

Csíkom nekem is van hosszában a hasamon,mindegyikkel volt

Dodiról nincs semmi hír??

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok!

Ativerus:

Csúcs szuper a Hannajárgány :D :D
Szerintem valamilyen húgyúti fertőzésre utalhat, de az is lehet, hogy nem középsugaras volt a vizelet.

Egyetértek Zsebbivel, hüvelyi ultrahangot nem csinált már a 8. hét óta a doki, kézzel vizsgál meg, ha attól valami beindulna, akkor mástól is.

Jeanner:


Csini pocak :D

Az én pocakom is nagy már, és nehéz is, kíváncsi vagyok 3 hét múlva mekkora súlyt mond a doki.

Jövő héten befejezzük a szobát, ha minden igaz, utána még nekem kell venni pár cuccot, még magamnak semmit sem vettem se a kórházba, se itthonra. Utálom a pizsamát, és most mehetek valami normálisat vadászni..

Jahh..és a legfontosabb, úgy tűnik, sikerült megállapodni a névben, Kristóf lesz a kisfiúnk :D
Sokan piszkáltak minket, hogy majd nehéz lesz kimondani a Stumpf Kristófot, de már nem érdekel, aki ki tudja mondani, az kimondja, aki nem , az így járt :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok! :)
Olvasgatok, csak telorol nem szeretek irni... :oops:
Minden rendben velunk, Andor egy tunemenyes kis Buddhabebi es egeszseges, mint a makk :D ! Nagyon szepen eszik es van is tejcsim egesz jol :). Mar tok jol mozgok, bar kicsit robotzsarus, de naprol napra jobb;). Holnap de. Megyunk haza, majd meselek. Puszo

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Zsanka: Szép nevet választottatok!! :-)

KépKép
kaqk
 
 


Dodi

Örülök, hogy minden okés Veled is és a kis Buddha bébivel is :D :D
De jó, már holnap otthon lesztek :D :D

Úgy szeretnék már én is babázni :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok!

Zsanka, nagyon szépek voltatok! Nekem is a pocakos képek teszenek a legjobban :)

Jeanner, nagyon csini a pocid! Még jól fenn van Neked is!

Dodi, tiszta irígy vagyok, hogy Te már babázhatsz, én meg még kb. 6 hét...

Tegnap voltunk UH-n megint,
BDP: 83
FL:65
THQ:86 mm
A doki szerint jó, azt mondta menjünk vissza 2 hét mulva kontrollra, aztán módosított, 1 hét mulva kontrollra.
Megkérdeztem miért kell ilyen sűrűn ha szerinte ezek jó értékek, de lazán vette, azt mondta az jobb lenne ha havonta nézné csak??? :twisted:
Ha lesz még egy gyerek, tuti nem ő lesz a választott dokim.
Légyszi segítstek, mert megzavarodom már tényleg.
Idáig az volt, hogy soványka. Most átlagméret, utánanéztem. A feje kisebb egy kicsit, de gondolom az nem utal betegségre?!
Szedjem a doxiumot, ez vérkeringésjavító, de a lepényem első fokban értett csak.
normál flow.

I. u. ret - ezt nem tudom mit jelent.
mabe79
 
 


kicsidodi írta:Vikianya!

Nem kaptam privit :roll: :( .

syngonium!

Zoé nagyon édes baba :P ! Már akartam kérdezni: Hollynak ez az anyakönyvezett neve? És hogy jött? Vagyis nem önmagában érdekes (bár nagyon cuki név), hanem hogy hogy találtázok ki mellé az Ármint, mert az meg olyan magyaros hangzású...? :roll:



Van egy sorozat itt nálunk Ausztriába az a címe hogy The King of Queens ha jól tudom otthon is ment párszor talán férjek gyöngye a címe, a párom kedvence és az egyik lányt Hollynak hívják, az onnan jött (Huszai Holly)az Ármin nálunk Armin, azt kellett néznünk,hogy magyarul is németül is ugyanúgy kelljen kimondani, nehéz volt rátalálni,hogy tetszen is meg mindkét országba legyen, mert én Hubát szerettem volna de azt itt nem tudják kimondani,(mert igy HH lett volna a monogramja neki is mint Hollynak) most a Zoé-nál is Kincső-t vagy Abigél-t szerettünk volna de a Kincső-t nem tudják kimondani az Abigél meg Ebigél most sem volt könnyű :)

syngonium
 
 


dodi
Szívből gratulálok a kisfiadhoz, igazán gyönyörű :)

syngonium
 
 


Dodi: örülök h jól vagytok. Édes lehet a kis Buddhad. De jó neked, holnap otthon?!..én is irigy!...Botond hogy viseli a hiányod???


Syngonim: klassz nevek!!!

Mabe: na most már átlagos a méret? Az jó! Kisebb a feje...? szerintem az nem gond, sőt, könnyebb megszülni..:-)

KépKép
kaqk
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: