Új privát üzeneted érkezett!

Biztos boltja válogatja, mert nekünk semmi kifogásolni valót nem mondtak ezzel kapcsolatban.. Amúgy meg össze vissza beszélnek, így az ember elég nehezen találja meg a jót... :( És ezt nem csak a gyerekülések kapcsán mondom.
Szerintem a 9-25 kg-ig között nem sokkal van kevesebb súlyban, mint a 0-18 kg között. Én nem látom mitől lehetne kevésbé biztonságos, max. annyi, hogy egy 9 kg-s gyerek valóban "stabilabb", mint egy újszülött.
Én azért remélem, nem lesz semmi baja ebben!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika! nagyon nagyon ügyes, h felállt, gratulálok!mászik is?úgy el vagyok keseredve,mi ettől még messze vagyunk, még meg sem ül:(((((((((jobbulást a drágának! nekem már 1 hónapja sport részben van, bár most ilyen időben nem sokat baba kocsizunk, inkább autóval megyünk, de a hordozóba is mindig ül, úgyhogy mi napokon belül veszünk autósülést!

Csibe! na Benettről nem is beszélve, h mennyire gyorsan fejlődik,nagyon ügyi! gratula az első fogacskához!

Milli! ez a normális étkezés, nagyon jól csináljátok! 5 től 10 ig kibírja?? az nem semmi! nekem 5 től 8 ig alig!plussz éjjel is 2 szer eszik a többi az így van ahogy nálatok!

Donoka! pont ezért etetem ülő helyzetben az etetőszékben, mert mindig felhúzza magát, meg nem is marad meg fekve benne! én arról már rég letettem h szándékosan megforduljon hasról hátra..nem is akar,mivel utál háton lenni!akkor van háton ha tápszert kap, meg ha tisztába teszem!nem tudok mit csinálni!örülj h ennyit alszik,én mit nem adnék érte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Emi! üdv itt! jobbulást a kicsinek!

Migej! nagyon szééééép a kisfiad!!!!

Dzsopika! én azért sokat találkozok felnőttekkel,de a barátnőm is minden nap jön,nélküle ki se bírnám!sajnálom a helyzeted, én is megkukulnék!

Tinus! gratula a fogacskához!mi veszünk már ülést napokon belül!

KépKép
dike
 
 


sziasztok
omega 3 ról kérdeznék. ti adtok a gyerköcöknek?
Én szeretnék, de olyan sok rosszat is hallottam. hogy sok termék mar több éves, romlott olajból készül, és ezzel csak ártunk. Honnan lehet tudni hogy melyik a jó termék.
köszi aki válaszol.
kindle
Debrecen
 
 

 
 

sziasztok!

Dike:Az én fiam nagyon sokáig nem akart hasról hátra fordulni.Én is idegeskedtem.Végül az nyugtatott meg hogy járunk orvoshoz a toxo-plazma fertőzés miatt és ott nem mondták hogy baj.Így vártam türelmesen.És egyszercsak azt vettem észre hogy forgolódik.De őszintén már nem emlékszem hogy hány hónapos volt.
Az éjszakai alvással is most egy 2-3 hete van sikerem előtte nekem is minimum kétszer felkelt de egyszer biztos.
Nekem ez úgy jött be hogy nappal csak egyszer teszem le igaz az enyém már 10 hónapos.
Foga még mindig nem jött ki.
Kindle:Én nem adtam soha ilyet a gyerekemnek.

Kép
dzsopika
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok, csak gyorsan írom kijött kettő fogacskánk:))) Olyan édes, kis fehér recékkel:)))holnap írnék inkább többet, úgyis megyünk dokihoz tanácsadásra és a védőnő is holnap jön, és ilyenkor tutkó jól összezavarnak!!!

Dike, ne aggódj a mozgás miatt. Nem baj, ha csak később alakul ki, sőőőőt!!! Nekem kimondottan ellenzik! hagyd hogy ő csinálja, majd amikor úgy érzi készen áll, úgyis megteszi. Én így állok hozzá. Mi sem fordulunk még vissza a hátunkra, de hasra azonnal megfordul. Popsiját is csak most kezdi emelgetni, de pl. barátnőm babája aki 5 héttel idősebb Millinél, ő csak gurul egyik oldalról másikra, sok mást nem csinál:) Milli repülőzik, keze lába folyton jár, nagyon szépen kinyomja magát hason, jó magasra, próbálkozni felülni, inkább hasizomból....és a popsiját kezdi kidúgni( majd jól megharapom:)))....ennyi....és ez teljesen rendben van....szóval TÜRELEM!!!

Mi is napközben 2-szer alszunk, egyszer 11 körül a második 16 körül van és kb. 1 vagy másfél óra....de volt már 45 perc is:)) Este 8-tól reggel 8 fél 9-ig alszik, ez idő alatt 2-szer eszik tápszert. Este tíz és reggel 6 körül. Éjjel van hogy felsír, cumi miatt, cumizik kicsit aztán köpi is ki.

babakocsinál leakartam cserélni a mózest a sportkocsis részre, de aztán másnap meggondoltam magam, a mózest melegebbnek és védettebbnek találom, bár így beöltözve már éppen hogy csak befér:)) Pedig van lábzsák meg egyebek, de akkor is.

Na tényleg nem írtam sokat:)

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


Sziasztok!

Nekem Lili azóta foegolódik mióta december elején letettem a földre játszani. Azóta meg sem áll, nem győzött pakolgatni :) Egy ideig csak a bal oldalán fordult hasra, de két hét múlva már mindkét irányba.
Ülni próbàl hasból, meg tolja ki a kis fenekét oldalra. A kezén szépen támaszkodik és egyre jobban tolja fel magát. Új hobbi hogy este elalvás előtt a kiságy ràcsát ràgja, meg hasra fordul és úgy kiemeli magát, hogy az ágy felett néz ki és közben kacag :)

Nappal alszik 10 órakor és este 6 után egy fél órát, meg ebéd után egy óra körül kint a levegőn 2 órát. Este fél 9-9 körül alszik el és már három napja 7 kor kel. Eddig mindig visszaaludt fél 8-8 ig. Este 8 kor eszik utoljára és majd csak reggel :)

A babakocsiban mi a sportrészt használjuk. A miénkhez nem volt külön mózes, de azt is még csak fektetve.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk :) . Julcsi 9200 gramm, már 80-as ruhákat veszek neki :roll: . Van két foga és valahol jön a 3., mert tegnap ment a hasa és piros a popója is (eddig mindkét fog kibújása előtt egy héttel ez volt), de nem tudom eldönteni hol jön, mert az egész ínye vörös és dagadt, no meg nem is engedi, hogy kotorásszak a szájában. Az éjszakáink nyugisak hála Istennek, kétszer szokott ébredni, szopizik és alszik tovább. A hozzátápival még mindig hadilábon állunk, az alma az egyetlen, amit élvezettel eszik, mást kis undorral az arcán fogad :) , de nem erőltetem, kóstolgatunk, aztán majd csak rákap. Még nem igazán mozgolódik, el is vittem gyógytornára, de azt mondták, hogy minden okés, nyugodt vérmérsékletű gyerek , az izmai a helyén vannak. Próbál kúszni (főleg hátra) és körbe-körbe forog hason. A 4kézlábtól és a felállástól mi még nagyon messze vagyunk.
Babakocsink nekünk is már a sportos változat, enyhén döntve.

Üdv. az újaknak!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Gábor lecövekelt két fognál, már kb egy hónapja annyi van neki :)

Ö napal háromszor alszik, este meg hét-fél nyolc körül teszem le, és reggel hét-fél nyolc fele kel :) Nem panaszkodom, mert nagyon nyugis kispasi :)

Itt borzasztóan fúj a szél, nem is tudom, tudok-e gyalog menni majd a lányokért délután :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


sziasztok.

Szerintem a mozgásban sem korlátozni sem eröltetni nem szabad a babát. mindegyik baba más más ütemben halad. kisfiam 6 honaposan felált és 11 honaposan már járt. kislányom 7 honaposan ált fel és 1 évesen kezdett járni.
banánt nagyon szerette Kitti de most már nem eszi meg. mandarin a kedvence :)
nappal 1 szer alszik 11 töl 2 ig általában. este 8 tol reggel 7 ig egyhuzamban :) 12 fognál tartunk. ugy nézem jön a szemfoga. utobbi napokban nagyon nyügi. de szerencsére az esti alvásban nem zavarja.
megkérdeztem a gyerekorvost kell e adnom neki vitamint igy a télen. azt mondta nem kell semmi csak a d vitamin. változatosan kell táplálni. omega 3 meg van a halban.
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


Ti mikor mit adtok a babáknak enni? Lili négyszer eszik, ebből egyszer kap főzeléket háromszor tápszert. A délutáni tápszert szeretném majd valamire kiváltani, csak nem tudom, hogy mire. A tápszert reggelre és estére még meg szeretném tartani egy ideig. Gyümölcsöt kétszer kap nasiként. Az nem teljes adag.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok,

Ritkán jutok ide, hogy írjak is, majd ígérem bepótlom... most csak Zsankának egy tipp, mi ezt uzsizzuk, gyümölccsel, vagy van ennek egy almás verziója, azt magában, és Tami imádja:

http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=32

Kép Kép
kriszti0921
 
 


szia

én amikor enyi idös volt reggel 7 kor táp 10 körül banán 13 kor ebéd fözelék 16 megint gyümi vagy van a dm nek neki valo gabona amit vizbe kell rakni. abba tettem gyümit. este 8 táp. Kitti lassan 14 honapos de vacsi után még kap tápot. azzal alszik el. de megprobálhatod ha fözöl rizst és az elkészitett tápszerrel összetürmixolod. nekem bevált.
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


Zsanka!
nekem Benett reggel 7kor kel és akkor megeszik 270 tápszert,majd 9-10 között
kap egy egész banánt,majd 12kor egy egész üveg husis főzeléket
(házi koszt univeres üvegekbe adagolva)
14kor kap 170 tápszert majd 16-17 között egy alma-banán turmixot
és 18.30kor egy adag tejpépet és fél8kor megy aludni...
bár Benett elég nagy étkű és ha nem ennyiszer adnék neki
enni,akkor egész nap jönne ütánam nyafogva...
és úgy vagyok vele,h viszonylag többször adok neki "keveset"...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Szaisztok!
Akkor leírom én is a napirendünket, hátha segít. Reggel fél 6 és 8 között valamikor (mindig máskor ébred) szopi+tápszer, 10-kor gyümi (most már belereszelek babakekszet is), 13-kor főzi, fél 5-kor gyümi vagy tejpép és fürdetés után megint szopi+tápszer. Napközben néha kezébe adok babapiskótát rágcsálni vagy kiflit.
20140503222551
 
 


Köszönöm a válaszokat!!! :)

Lilinek mi is szoktunk tejpépet adni, de igazán nem a kedvence. A gyümölccsel meg nem lakik jól :) De kb nálunk is ugyan ez a helyzet, mi is így eszünk :) Tápszer, gyümi főzelék, tápszer, kis gyümi nasinak, tápszer, és este fél 9-től reggelik alszunk.

Csibe! Tényleg nagy étkű Benett! Lili mostanában csak 140-eket eszik, pedig a múlt héten már megette a 200-at. Lehet jön a felső foga, mert ahogy a cumisüveget a szájához teszem elkezd mozgolódni és néha sír egy kicsit. Nem is szik sokszor. De tényleg inkább többször keveset, mint kevesebbszer sokat :)
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Én kis fiam 10 hónapos de nekünk úgy telik egy nap hogy reggel felkel akkor gyümölcsöt vagy joghurtot szokott kapni.Dél fele főzelék amit én csinálok.Elmegy aludni fel kel megint főzelék.Este hat fele gyümölcs v. joghurt. Este nyolc fele megint főzelék.
De sokáig nekem is tápszert evett reggel mikor felkelt.

Kép
dzsopika
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nálatok hogy vannak ma a babák? Julcsi rettentő nyűgös, egész nap obégat, semmi nem jó neki :? .

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Zsanka! jó kis alvókája van a gyerkőcödnek, de jó nektek!

Kisbarack! jó kis husiban vagytok!:) én 74eseket veszek, de még kicsit nagyok.

Panndi! azt a mindenit neked is milyen nyugodt babád van, enyém egy hétördög éjjel.nappal!:)

Zsanka! reggel 4-5-6 tápszer(ez tök változó), 10 kor gyümi de általában mindig van vmi hozzá, tehát inkább olyan h pl öszi-rizzsel, eper-alma gabonával tehát ilyen bébiételeket, ez egy üveggel szinte meg van, aztán 2 kor főzelék egy üveg, 5 kor tejpép, 8 tápszer, éjfél-1 tápszer.


Voltunk bevásárolni Árminnal itt Móron az áruházban kettesben,és úgy élvezte h beletettema bevásárló kocsiba, úgyh ezentúl már mehetünk vígan kettesben! Babakocsival kizárt, nem ül meg benne sokáig!
Ma meg elmentünk Bp-re vettünk az Elefániba ülést Römer King-et 0-18ast, hazafelé már aludt is benne!nagyon tetszik:)Végre az én kisfiam is halad előre kúszva, de nagyon büszke vagyok rá!

KépKép
dike
 
 


Dodó reggel 7-8 között tápszerezik, 10 felé gyümi+ keksz, vagy csak gyümi, 13 felé főzelék, 16-17 között tejpép, de most ez főzelék lesz szintén, és végül este 7-1/2 8 felé táp.

Dike, Ármin nagyon ügyi :) Nekünk is bevált az új autósülés, kényelmesebb nekem is, látványra... :)

Nálunk is nyűg Dodó, foga még nincs, de ezerrel fogzik.... Nyál iszonyatosan folyik, rág, ha bekenem az ínyét, olyan erősen összerágja az ujjam.... Anyósomék szerint (gyermekorvos) gyanta, hogy nem is alul jön a foga, hanem felül. Állítólag van, akinek felül jön először :) Remélem hamar kijön, mert bár az éjszakát nem zavarja, de az esti elalvást nagyon... Csillapíthatatlanul sír, semmi nem jó....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


zsanka: Gábor négyszer eszik egy nap:

Fél nyolc-nyolc között kel, akkor eszik 330 ml tápszert. Délben két üvegnyi főzeléket, három és fél-négy között kb 280 grammnyi rizspépet gyümölccsel, és este hét fele 330 ml tápszert, aztán alszik reggelig.

Ő négyszer eszik, de alkalmanként sokat, viszont nem tudok még egy étkezést beiktatni. Amióta így eszik, azóta alszik éjjel nyugodtan :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Köszönöm a válaszokat!

Lili mostanában többször felsír este, meg felkel és dumál meg játszik és forgolódik. Ha a helyére teszem utána visszaalszik. Eddig csak olyan fél 7 felé kelt fel és 7kor még visszaaludt, de most is kelt hajnalban 2-kor. Ez megy már egy ideje. Én meg nem győzöm takargatni, mert a takarót is leszedi magáról.

Meg kezd hisztis lenni. Pelenkázás közben állandóan hason van, és ha visszafordítom elkezd ordítani...
Egyébként nagyon jó baba. Csak akkor sír ha baja van. Szépen eljátszik egész nap, ha nem fáradt.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Zsanka, mi hálózsákot használunk... Különben Tami is fél perc alatt kitakarná magát.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Nálunk is hálózsák vált be. Anélkül nem is tudom mi lenne...
20140503222551
 
 


Lányok, már mindenki ad a babájának husit? Aki szoptat még, az is adott már?

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Hoztam friss képet én is :) Most ez a legújabb, állandóan felül, pillanatok alatt.

Gábor eszik húst, még szoptattam, mikor elkezdte.

Kép

Kép

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi! Szép nagy fiú Gábor! és a lányok gyönyörűek!!!

Mi is használunk hálózsákot, a vastagabbat, de még mellé betakarom pléddel, mert estére 21,5 fok van, és reggelre még így is hideg a kis keze.

Lili még nem ül. Igaz kezdi magát felhúzni hasból, de még megtartani magát nem tudja. Kíváncsi leszek mikor fog felülni. Kúszni se kúszik, de lehet hamarabb fog négykézláb menni. Már emelgeti a kis fenekét :)
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


én adtam neki husit. holnap megyünk bölcsödébe beiratkozni. ugy néz ki februártol elkezdjük :) kiváncsi leszek hogy fogja viselni. na meg én. kisfiamnál is én sirtam. a gyerek meg élvezte a sok játékot.
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


Panndi! huu tényleg jó étvágya van a kisfiadnak, nekünk max eddig 220 volt egyszer:)

Ármin 8000g és 70 centi és látom alul a 2 fogának hegyét juppii!

KépKép
dike
 
 


Jó étvágya van, ma reggel meg is mértem 8650 gramm :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ma éjjel megint 6 szor kelt, azaz 3 napja..kivagyok:(

KépKép
dike
 
 


Dike sajnálom... elhiszem, hogy fáradt vagy. Nálunk is zsiványkodik Julcsi, az éjszakák jók, de nappal nem marad meg egyedül, állandóan kézben lenne. Ahogy hozzáér a háta a földhöz, már bőg:(. Most próbálom szoktatni, nem kapom fel egyből, de elég nehéz, mert nem bírom hallani amikor sír... Ráadásul az sem mindegy, ki fogja, csak én vagyok jó..
Valakinél van hasonló?

Panndi gyönyörűek a gyerekek. Gábornak az a huncut mosolya.... :D

Julcsi még mindig nem igazán eszik a szopi mellett. 9200 gramm és 75 cm, úgyhogy nem aggódom, tuti nem éhezik :lol:

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack!
nekem Benett detto ilyen...folyamatosan jön utánam és nem tudok tőle semmit sem
csinálni...
vagy fél kézzel oldom meg a dolgot vagy sírni hagyom...főleg amikor a pincébe
le kell mennem rakni a tűzre vagy begyújtani...
akkor sajna sír,de vannak olyan helyzetek,h muszáj sírni hagynom...
mondjuk ha főzök és nagyon nem hagyja,akkor beteszem az etetőszékbe és onnan nézelődik...

dike!
sajnálom,h Ármin ilyen rossz alvó és tökre átérzem a helyzeted,m
nekem a kiara volt ilyen és sajna még a mai napig felkel párszor :(:(:(:(

Kép
Kép
csibe83
 
 


Megint nem volt gépem fuuu:) basszus Ármin nagyon hisztis, nagyon eleven, és idegbeteg mint az anyja:) csak az érdekli ami nem szabad,konnektor, szekrény ki be, fiókok- ma sikeresen 2 szer odacsukta a fiókba a kezét..csak megtanulja h nem szabad, persze anya mindig eldádázza ami neki fájdalmat okoz:) A komppal úgy száguld mint a veszedelem...váááá:)Fogát már érezni az ujjammal, de már mellette ott van mindjárt a másik...éjszakák brutálisak továbbra is.

Kisbarack! hát tuti nem éhezik! hát egyre hisztisebb Ármin is, tököm ki van, én se tudok semmit csinálni mellette:((((((

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!
Mostanában nekem is kevesebb időm van ideülni:)
Ugyanis a gyerkőc néhány nap alatt hatalmasat változott-fejlődött.
Eddig kúszott, de pár napja felállt a kiságyában,és azóta mindenhova fel akar mászni, feltérdel, és ha tud fel is áll. Persze vissza nem tud csüccsenni, ezért van Anya meg Apa, aki segít neki:):):).....vagy lezuttyan és akkor síííííír:) A mászással is próbálkozik, de néhány ütem mászásból vissza hasal és kúszik tovább, úgy gyorsabb még neki:)
Mivel ilyen nagy mozgásfejlődési ugrásnál vagyunk most, ezért néhány napja nagyon nehezen alszik el, sír, mászkál az ágyikójában, tolja fel a popóját:)
És ő is kezd egyre hisztisebb lenni, ha nem kap meg valamit vagy elveszünk tőle vmit, azonnal elkezd ordítani. Ezen kívül utál hanyatt feküdni, és ha öltöztetem.
Na, most mennem kell, még jövök...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Donoka! az igen, gratula nagyon ügyes! Ármin is utál hanyatt feküdni, öltöztetésről ne is beszéljünk!


Egyszerre bújt ki 2 fogunk:) Tegnap éjjel adtam neki először viburcol kúpot, és képzeljétek 1 szer kelt csak, és akkor meg be volt kakilva, tuti a kúptól sose szokott éjjel kakilni!
Már nagyon ügyesen öldögél!

KépKép
dike
 
 


Dike, gratula a fogacskákhoz:) Viburcol kúp nekünk is bevált és Doni mindig akkor kakil egyet, amikor felnyomjuk neki:), úgyhogy több szempontból is jó a kúp.
Figyi, és Ármin mászik is már vagy csak álldogálni szeret ő is? Meg üldögélni?Milyen ügyes, mi még nem ülünk egyedül:)
2 napja volt itt a védőnő, és azt mondta, h a mászást kellene inkább forszíroznunk, nem az álldogálást. De egyszerűen nem tehetek róla, azonnal odamászik a kanapéhoz és felkapaszkodik. Korlátozni biztosan nem fogom a mozgásában.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


nem nem mászik még csak kúszik, és igen imád álldogálni, és nem érdekel engem sem!

jelenleg nagyon kivagyok, hisztizik egész nap:((((((((((((((((((((((

KépKép
dike
 
 


Ármin nagyon hisztis,nem bírok vele,éjszaka is rossz,reggel megint bőgve keltem,napközben nagy szenvedés az elaltatás. ti hogy altattok?melyik gyereknek mi a kedvenc elfoglaltsága???
Spining megy, de nagyon nehéz,előtte mindig szolizunk a barátnőmmel,ennyi kikapcsolódás jár egy héten 2 szer.bár még nekem ez is szenvedés, mert kurvára nem kedvből csinálom egyenlőre!
Apa ma ment C jogsi KRESZ-ből vizsgázni, 1 hete volt felkészülni, kb napi 2 óra tehát nem sok reményt fűzünk hozzá!
Feb 1től megy snowboardozni 5 napra,meg anyum is, és nekem kell csinálni hajnalba késő este délután a fuvarokat helyette!de ez kurvára nem fog menni, úgy h fizetek valakinek, h legalább a hajnalit csinálja meg helyettem!délután meg 1 től fél 5ig hol tesóm, hol anyósom fog Árminra vigyázni faszaa:((( esténként meg itt alszik a barátnőm, és 9től fél 12 ig ő ügyel rá! már most sírnom kell ha belegondolok h mennyire ki leszek:((((((((((((((((((((((((((((((((

KépKép
dike
 
 


Jaj Dike! NAgyon sajnállak, hogy Ármin ilyen. Nem a foga miatt?

Lili ma elkezdett kúszni. Ülni még nem ül. De a földön forgolódik össze vissza. Felül is jön a foga, már látszik a két csík, hol fog kijönni. ezek is tök ferdén jönnek.

Nekem napközben úgy alszik el, hogy ha délelőtt és este 6kor beteszem a bébihordóba gyümölcsöt enni vagy már az elején elkezdi szopni az ujját és elalszik, vagy evés közben. Délben ebéd után meg megy ki a levegőre és ott alszik 2 órát. Viszont, mostanában ha nem alszik el gyümi evés közben, akkor nem tud elaludni és csak ordít, folyik a könnye, és ölben se jó. Ilyenkor inkább elterelem a figyelmét és játszunk. Most a sütibödön a menő. Félig beteszem a formákat, Ő meg betolja, meg kiveszi belőle. Közben megrágcsálja :) ÉS ha nem alszik délelőtt, akkor elalszik ebéd közben :)
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


kajálás közben elalszik??? az szép mutatvány:))))!egyem a szívét!
Tuti a foga, eszméletlen nyűgös napjaink vannak!

Vettem ma Árminnak hintát, ilyen ajtófélfára valót,tetszik neki!:)

KépKép
dike
 
 


Igen elalszik. Elkezdi szopni az ujját, én meg hagyom hogy elaludjon. Mert ha nem alszik el ilyenkor, akkor utána csak ordít olyan fáradt, és nem tud elaludni még az ölemben sem. Meg ha nem alszik délelőtt mert eljátssza az időt, akkor meg ebéd közben alszik be, és nem eszik rendesen, meg ha öltöztetem fel, akkor felkel.

Felül már nagyon meg van duzzadva az ínye. Remélem hamarosan kibújik felül is a fogacskája.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Jajj képzeljétek már jön is Árminnak a bal felső foga, már látni a hegyét, akkor biztos ez a nyűgösség oka ugye?

KépKép
dike
 
 


sziasztok lányok!

végre be tudtam kukkantani. Na, már ennyire jönnek a fogacskák.:) Nálunk csak egy van alul, nagyon vicces látvány...
Ne tudjátok meg mennyi hercehurcán vagyunk túl. Cirkó bekrepált, egy hétre anyóshoz költöztünk, most cserélték ki. Közben eladtuk a lakásunkat és újat akarunk venni. 3 kinézett lakásról lecsúsztunk, mert úgy veszik őket, mintha ingyen adnák, nem tudom mi ütött az emberekbe. Na mindegy... Végre itt vagyunk a melegben.
Szevike kutyázik rendületlenül, mindent meg akar fogni, már sokmindent el is ér, és sajnos a legveszélyesebb dolgok vonzzák (konektorok, vázák, sarkok...). És tiszta pasi, már most a kedvenc játékok az autók és azok kerekei.
Ti hogy vagytok? Beszámolókat kérünk.
20140503222551
 
 


Tinus, mi áruljuk a lakásunkat, de nem érzem, hogy vinnék, mint a cukrot .... :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Dike, hogy tudod megnézni Ármin fogait? Julcsi nem engedi, hogy a szájába nézzek, összeszorítja a száját és még a fejét is forgatja :).
Tuti a felsők kínozzák Ármint. nekünk is a felsők esedékesek... Borinak anno egyszerre jött ki (egy héten belül) 4 felső foga, attól kezdve új időszámítás kezdődött nálunk, mintha más gyerek lett volna :), egy hangja nem volt attól kezdve.

Hű Tinus, nem semmi hercehurcán vagytok túl. A kislegény hogy viselte ezt a sok változást?

Csajok nálatok hogy telnek mostanság az éjszakák? Juli nyűglődik...

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Dike, tuti a fog volt a ludas:) Ne aggódj, ha a bal felső kibújik, már csak 17 van hátra :D :D :D
Nekünk tegnap reggelre bújt ki még csak az első:) A jobb alsó, olyan cuki, bár még nem látni, csak érezni, hogy karcol:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


kisbarack, én sem nézhetek bele a szájába, csak az ujjammal tapogathatom ki:)
Éjszakák nálunk elég jók szerencsére, bár néha felsír, akkor cumi vissza és alszik tovább. De nem panaszkodhatok.
Este fél8-tól reggel fél 6-ig alcsizik. Néha még eszik éjjel, de mostanában inkább már csak reggel.

Képzeljétek, azon az éjszakán, amikor kibújt az első foga (szombat), este lefekvés előtt betolt 400 ml tápszert, majd éjjel 1-kor megint megéhezett, megevett 280 -at, majd hajnal 5-kor megint 200-at. Szóval nálunk ennyi volt a változás a gyerek viselkedésében:):)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


nyuszika, el fog az menni. Mi most adtuk el a belvárosinkat és tegnap kaptunk ajánlatot a szüleimére...
kisbarack, nagyon jól viselte a változást a kis betyár. Ugyanúgy jól aludt anyósoméknál is, élvezte, hogy új felfedeznivalót talált, új játékokat. Szóval semmi panasz nem volt rá. Szerintem ő jobban viselte, mint én.
donoka, ez nem semmi, ennyi tápszert nálunk sose nyomott még be a gyerek...
20140503222551
 
 


Tinus! Nem semmit amit most végig csináltatok. Nem lehetett könnyű.

Lilinek most egyszerre minimum 4 foga jön. hanem több. Jön felül a két szemfoga. Jól fog kinézni. középről hiányozni fog 4 foga :) Meg alul is jön kettő, de nem a középsők melletti hanem egyel odébb. Jó össze vissza jönnek neki. Ezek már nagyon megvannak duzzadva és fehérek is. De a közöttük lévő fogacskák is jönnek. Ehhez képest nem is nyűgös. Este néha felsír, de vissza is alszik. Napközben is eljátszik. Mostmár kúszik mindenhova. Eléri ami kell neki. A vezetékeket mi is szeretjük. Meg van egy plüss kutyája amit nagyon szeret. Állandóan bújik hozzá.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Hát Lányok képtelen vagyok megnézni Juli ínyét. Pedig úgy bekukkantanék a szájába hogyan is állunk a fogacskákkal. Egyszerűen nem engedi, még az ujjamat sem dughatom be. A két alsót látom,mert azok már nagyok, de a többit nem tudom megnézni. Nincs valami tippetek??
Ma nagyon jó éjszakánk volt, egyszer sem kelt Julcsi. Húúúú de jóóóóóóó volt :D .

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: