Új privát üzeneted érkezett!

korenka:
NYUGODTAN kuldd at a mondtatot, szivesen leforditom!!
az elso lehetoseg: hany honapos/hetes/napos terhes vagy.
masodik: mennyi ido van hatra a szulesbol (ezek kuzul valasztani kell)
alulra: pedig a mondat, amit szeretnel a vonalzo fele.
irdd meg, h melyik lehetoseget szeretned, megnezem, h pontosan hova kell betenni a fogantatas idopontjat, illetve a szules varhato napjat (nem emlekszem :oops:

most mar lilypie ugyben is profibb vagyok, ha a jobb oldali ikont valasztod, akkor a vonalzod nagyobb formatumu lesz.

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


pequ: Köszi, tök aranyos vagy. A vonalzómat szándékosan csináltam ilyen kicsire. Valahogy nekem így jobban tetszik... olyan kis szolíd amilyen én nem vagyok :D:D
korenka
Szár
 
 


Antekirt
Mennek a drukkok és a pozitív enerdzsi!

Addisz
Szegény Lucádnak gyors gyógyulást kívánok! Hátha gyorsan átfut rajta ez a vacak, ha ilyen intenzív :roll:

Pequ
Köszi, aranyos vagy! Hiszek benne, hoyg minden a lehető legjobban fog alakulni és nem lesz itthon sem káosz. Én szeretném minél békésebben rendezni a sorainkat, mindenkinek az lenne a legjobb.

Korenka
Szuper, gratula :P

Kép
Kép
rheya
 
 

 
 

Korenka: csak írnod kellett,máris ficánkol a babód! :D :D :D

nekem továbbra sincs semmi jelzés a babától,de egyre többen mondták/írták,hogy amit éreztem,az a baba volt,csak még nem a rúgásokkal,bokszolással jelentkezett :)
Vendég
 


Végre Kisbéka!
Na mi volt a genetikán?
Úgy emlékszem, ma voltál?

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: hát röviden,az AFP-m nem gáz,a lombik miatt ajánlották csak fel az amniót,amit elutasítottam,de nem volt para,ma mindkét UH szerint jól van Majácska,semmi gázosat nem láttak :)
Vendég
 


De jó, akkor nyugodt éjszakát mindenkinek!Én sajna most megyek csak haza :cry:
Már kopog a tavasz az ajtón, kitartás! :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: jó későn... :(

én is nemrég értem haza,egész napos volt ez a baromság,semmi értelme nem volt,még mozizni se lehetett...
Vendég
 


Köszi Lányok az együttérzést, aranyosak vagytok! Lefektettem kis betegemet, de most is fel-felsír és tekereg az ágyban félálomban, láthatóan görcsöl a hasa :(
Remélem azért tud pihenni éjszaka!

Teszek fel én is egy ma reggeli pocakfotót:

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, de jol nezel ki. hihetetlen. Csinos vagy nagyon. sajnalom Lucat, szegenyke. Sajnos most ez a takonykor sopor vegig az egesz vilagban , ugy tunik. Itt kinn is nalunk az oviban szinte minden gyerek minden nap beteg volt mindenfele kulonleges nyavalyaval, es eselyuk sem volt gyogyulni, mert amint az egyik jobban lett, addig jott a kovetkezo beteg es befertozte az egesz bandat :(((( Ezert is kellett otthagynom a munkahelyem, mert 5 honapon keresztul beteg voltam megallas nelkul, es mar nagyon rosszul voltam, nem kaptam levegot, nem aludtam. Amiota nem jarok mar az oviba, azota totalisan meggyogyultam es egeszseges vagyok. Sajnos az ovi az egy baci telep :( De nemsokara itt a meleg ido, kinn lehet lenni a szabadban es az majd megold mindent, akkor mar nem lesznek betegek a gyerkocok. Ugyhogy kitartast, a tavasz mindjart itt van.

Deniko (amugy engem is Enikonek hivnak :) ne izgulj a sulygyarapodas miatt.. en is 5-6 kilot szedtem magamra, pedig meg csak a 18dik heten jarok. Az a lenyeg hogy aktiv maradj, amennyire tudsz, setalgassal es a tobbit majd a szervezeted elrendezi. Nehez nagyon hozzaszokni ehhez a kontrolalhatatlan valtozashoz, de egyszer vege lesz ennek is aztan szoptatunk es setalgatunk a kolyokkel, es lemegy rolunk seperc alatt ez a sok felszedett kilo.... legalabbis en ebben remenykedek :)

Azok akik meg nem erzik a gyereket, ne izguljatok, nem keso es nem kell siettetni. En most vagyok 18 hetes es tegnap volt eloszor (ejjel) amikor ugy ereztem mintha rugdosna. Nem tudom, hogy az vajon csak izomrangatozas volt, vagy igazi rugdosas, de nagyon furcsa erzes volt.... de elobb utobb (mar csak napok, hetek kerdese) es mindenki egyertelmuen tudni fogja hogy mi zajlik odabenn. Talan szamomra is vilagossa fog valni hamarosan.

A vereredmenyekkel kapcsaoltba, itt kinn (legalabbis az en orvosom) nem adja meg a reszletes eredmenyt, es nem ad nekunk oda papirt hogy melyik eredmeny mennyi lett, hanem engem csak felhivtak, es mondtak hogy minden negativ lett, minden jonak tunik es nem kell aggodni semmiert. Az elejen kicsit idegesitett, mert en szeretem tudni es utanajarni a dolgoknak utana magamtol is, de talan jobb is igy, mert kulonben addig erdeklodnek Dr.GOOGLE-tol, amig talalnek valami aggaszto eredmenyt es az oruletbe kergetnem magam :)

Amugy kepzeljetek, olyan furcsa, nekem mar nehezemre esik egy mozdulatbol kiszallni az agybol vagy a kanaperol, ezert most nagyon kapora jon, hogy megtanitottam a kutyamat hogy csukja be az ajtot, mert van amikor elfelejtem magam utan becsukni az ajtot, es olyankor csak a kanaperol parancsolok egyett, es a kutya mar ugrik is neki az ajtonak :)))) annyira vicces, de nekem nagyon praktikus trukk ez :) most mar csak azt kene megtanitsam neki hogy porszivozzon es ruhat hajtogassson, es semmi bajom nem lesz a hatralevo terhesseg alatt :)

milyen jo sok kukis van itt ebben a csoportban is. Ugy tunik ez egy magyar tehetseg, fiukat nemzeni. Nagyon megy nekunk halljatok-e?! Kivancsi leszek en is hogy nekem mi lesz. Hetfon kiderul.

Ja Addisz: nem titok a lanynev, mi Zoe-ra gondoltunk, mert valami olyant akartunk valasztani ami itt Amerikaban nem jelent gondot majd a babanak es azert a nagyszulok is ki tudjak ejteni. Ugyhogy ez tunt a lejobb valasztasnak. De fiu nevben meg semmi jot nem talaltunk ami mindket iranyba mukodik. Ezert is akarom nagyon hogy lany legyen, de hat ha fiu, akkor majd kicsit megmunkaltatom az agyamat es meglesz arra is a megfelelo. En szeretem nagyon a fiukat is, mert azok olyan viccesek, es bujosak es egyszeruek. Az oviban is nagyon birtam a fiukat, es abban az idoszakban en is fius anyuka akartam lenni, mert tunderiek. Na de meg jo hogy nem rajtam mulik a dontes :) majd meglatjuk. na megyek enni :)
puszi mindenkinek
bebe17
Szeged
 
 


Addisz: jobbulást!

Szép pocak! :)

Nekem most nagyon nekieredt a pocakom,ma megjegyezte egy lány,akinek 8 nappal idősebb a pocaklakója,hogy nagyon nagy a hasam!!!
Vendég
 


Bebe: Noel? :D
a Noé kicsit durvább lenne ;) báár,rímel Zoéra :D

mindenesetre kimondható :D
Vendég
 


antekrit
Nagyon-nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen, pihenj sokat és vigyázz magatokra!!!! Gondolok Rád sokat!!! A kedves barátnődnek köszönjük a híreket, ha van valami változás, javulás ugye ír még nekünk??????

Rheya
Neked is szorítok!!! Mész dokihoz ugye?????????????? Próbálj meg pihenni!!!! és nem idegeskedni!!!!


Addisz
A Lucának is jobbulást, szegényke...gyors felépülést kívánok neki, neked is...és a haja gyönyörű lett!!!! :-)


Magamról majd máskor, minden ok, egyszerűen nem volt időm írni pár napja, de olvaslak titeket :-) Annyit röviden, hogy már terhesnek látszom :-) múltkor megkérdezték a játszón, hogy babát várok???? Aztán másnap átadták a helyet a metrón, tegnap meg az Ikeában megkérdezték, mikor jön a baba, mert látszik, terhes vagyok :-)Be akartam menni egy oviba érdeklődni a szeptemberi felvételről, de ugye nem szabad, hogy lássák terhes vagyok..férjemnek mondtam csak kövérnek látszódom, nem veszik észre..de azt hiszem majd a férjem intézi helyettem, mert hát terhes hasam van :-) Pont az van, mint a kislányommal, csak akkor vettem észre mekkora a pocóm, amikor elmentem a tükör előtt, vagy valaki mondta...

Chamomilla
Szerintem csini vagy nagyon, a pocakod is formás, egyébként meg szerintem a ruhán is múlik mennyire tűnik nagynak.pl. kismama ruciban, vagy mell alatt húzottban nagyobb a has...de a tied nagyon szép!!!

A többi pocakos fotó is gyönyörű, mindenki milyen karcsú :D

Na tényleg megyek...vigyázzatok magatokra!!!

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Ja és Attila lesz a baba neve

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


próbáltam új vonalzót csinálni...

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csak pár szóra jövök.

Addisz!

Jobbulást kívánok Lucának!!

Most főleg emiatt jövök?:Béku!

Ezt találtam a Teszen:

http://www.teszvesz.hu/uj_bertoni_plasm ... 62448.html

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Bebe17
A Zoé szép név igazán. Be akartam írni a táblázatba, de nem talállak benne... Írsz nekem adatokat, hogy felvegyelek? Bocsánat, ha már egyszer kértem, csak két helyen is szerkesztgetem (itthon és melóban) és néha emiatt hiány van egyik-másik verzióban.
Igen, az ovi tényleg egy bacitelep, sajnos. Lucával a pocakomban egyszer sem voltam beteg, most meg szegény Johannával ez volt a 3. különböző vírusunk. Azért nagyon remélem, hogy neki nem esik baja.

Kisbeeka
Noel lett volna a fiúnevünk :)
Babakocsi ügyben akartam még kérdezni tőled. Letettem a Hauckról és úgy döntöttem, hogy Espirot veszünk :) Sokat olvastam róla, mindenki dícséri, elégedett. Van két típus, ami látszólag teljesen egyforma, még az adatok és méretek is stimmelnek, az ár viszont nem. Ha van időd, akkor megnéznéd a két kocsit, hogy szerinted mi a különbség?
http://babaszafari.hu/spd/unas_652632/E ... _babakocsi
http://aprosagokboltja.hu/spd/airpurple ... _babakocsi

Korybon
Beírtam Attilát a táblázatba!

Brigi
Nálatok minden rendben? Ritkán jársz mostanában erre.


Az éjszakánk még zűrösen telt, Luca sokat tekergőzött, sirdogált, görcsölt a hasa. Aztán hajnalban elaludt és egész jó kedvvel ébredt, most már evett is pár szem kekszet, ami még benne van (kopp-kopp-kopp).

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: a mi fiúnevünk is Noel lett volna :D

A 2 babakocsi között a kerekek csak a különbség,és én az olcsóbbikat javaslom!

A drágább a felfújható kerekű,viszont párom szakmájából adódóan sok ilyen tönkrement kerékkel találkozik,és mivel a méretek olyanok,nehézkes első gumit rendelni hozzá,tehát ha para van,az nem oldódik meg 1 órán belül.....

a másik nem tud kidurranni ;)
Vendég
 


Brigi: köszi a tippet!! :)
Vendég
 


Kisbeeka
Közben én is tüzetesen megnéztem (Lucának épp engedélyeztem egy mesét :)) és ami még pluszban van a drágábbhoz, az a pelenkázó táska, illetve az ülésszűkítő betét. Ez utóbbira szerintem nincs is szükség, előbbit meg nyilván tudok külön is venni.
Szóval szerinted jobb a műanyag kerék, mint a felfújható?
Neked végül mi lett a babakocsival, haladt azóta az ügy?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: csupán emiatt jobb a másikfajta kerék,mert párom nap mint nap tapasztalja a gondot a babakocsiknál (kerékpárszerelő), hozzá viszik be,de ha egyszer ez annyira speciális méret,rendelni kell,addig meg úgyse tudják használni... :?

Persze ha valaki úgy gondolja,hogy nem lehet baja az utakon,annak jó,de itt mifelénk (családi házas környék) elég furák az utak,sok minden áll ki rajtuk,nem csodálkoznék,ha valamelyik kiálló izétől azonnal eldurranna a belsőgumi.

egyelőre nincs semmi a babakocsival,az eladó vissza akar lépni,ahogy ezt előre borítékoltam,de mi sem vagyunk hülyék, utána érdeklődtünk a szervíznél,és bizony 2 perc alatt orvosolható meglevő vázzal...

csak kamuzik a pár :?
Vendég
 


addisz: szegény Luca :( Jobbulást neki mihamarabb!!! Kitartást!!!!

kisbeeka: ez a babakocsi sztori tényleg elég gáz...mi vagyis én meg pont most nyertem meg a teszveszen egy sarokszekrényt a gyerekeknek, nagyon örülök neki, és az eladó már hívott is. Remélem ha elmegyünk megnézni olyan is lesz mint amilyet elképzeltem. Fénykép alapján jónak tűnik.
Erre a babakocsikerék gondra anno nem is gondoltam. Pont azért vettünk felfújhatót hogy az terepen azért biztos jobb. De arra nem gondoltunk hogy mi lesz ha kilyukad, ki lehet e majd cserélni, vagy javítani...?? :? De szerencsére eddig semmi gond nincs vele.

Kép


Kép
norcs83
 
 


Norcs: ne is legyen :)
míg nem lyukad ki,nincs para,de bármikor rámehetsz egy eldobott sörösüveg darabjaira,az már elég lehet hozzá :?
Vendég
 


Sziasztok,

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok ha még lehet, mi Augusztus 22. vagyunk kiírva és ha minden igaz kisfiút várunk.

Mi is terveztük a babát a párommal és hála a jó égnek elsőre össze is jött.

Már a kezdetektől olvaslak titeket, és nagyon szimpatikus hogy ennyire segítetek egymásnak. :)

Én eddig személy szerint azért nem írtam, mivel az első Down szűrésem nem lett valami fényes(1:280) és így egy kicsit tartottam hogy most mi lesz.

De ma egy kő eset le a a szívemről mert megkaptam a négyes tesz és az AFP eredményét és mindegyik tökéletes(Down 1:130000)ez már egy kicsit barátságosabb szám mint az első.

Judit
judit0823
Pécel
 
 


Judit, üdv és gratula a jó teszthez! Azért mekkora különbség...

Hát lányok én ma eléggé begörcsöltem, kollégák hazazavartak, holnap sem megyek dolgozni. Amúgy minden oké, csak nehezen viselem, hogy lassítani kéne a tempón.. ;)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Judit: Üdv közöttünk, ha van kedved írjál magadról még. Mit csinálsz, hol élsz stb..

gabi: Vigyázz magadra! Igenis tessék komolyan venni a pihenést, mert beírok egy egyest! :D:D

addisz: Képzeld ma nagyon rosszul lettem, rámtört melóban a hasmenés, és őrült hányingerem lett.... szimpátia beteg leszek a végén.... jah és ha már témánál tartok. Hétvégén voltunk egy hipermarketben a párommal, és hát már pisilnem kellett, de nem vészesen. Még mindig nem múlt el teljese a betegségem, és még eléggé köhögök... szóval rámtört egy köhögés és becsurrantottam.... nem azt jelenti, hogy totál bevizeltem, de azért sikerült nyomot hagynom.... nagyon gáz... lehet kismamaként tornázni a záróizmokra, vagy ilyenkor inkább ezt nem szabad eröltetni?
korenka
Szár
 
 


Kisbeeka
Szörnyű, hogy milyen felelőtlenek az emberek...minek hirdeti meg annyiért a babakocsit, ha aztán nem akarja eladni.

Judit
Üdv köztünk és gratulálok a kisfiadhoz! Még szerencse, hogy a legutolsó vizsgálat eredménye ilyen jó lett, elhiszem, hogy nagy kő esett le a szívedről!
Amúgy merrefelé laksz, hol fogsz szülni?

Gabi
Pihenjél és vegyél be magnéziumot!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Korenka
Én egyre több ismerősömtől hallom, hogy szintén a hányós-hasmenősben szenvednek, a legtöbb óvodában már tömegesen hiányoznak gyerekek emiatt, úgyhogy vigyázz! Ha érzel magadon tüneteket, akkor már próbáld meg kezelni. (normaflore, diétás kaja)
Becsurrantás: amikor pár hete beteg voltam és nagyon kellett köhögnöm, akkor bizony összezártam a lábam szorosan, hiába voltam utcán vagy boltban, különben bement volna egy-két csepp. Emiatt a betegség alatt végig használtam betétet, mert paráztam.
Szerintem amúgy finoman lehet tornáztatni a záróizmokat! Anno terhestornán is mindig csináltunk ilyen feladatokat.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Korenka!

Pár lappal ezelőtt leírtam részletesen, mit kell csinálni a csurrantós problémára, ráadásul aranyérre is jó, megpróbálom visszakeresni, hányadik lapon van, aztán üzenek!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 



Korenka!

46. lap kb közepe, 2011. febr. 23., szerda, 14:38!!!
Érdemes naponta eleinte egyszer-kétszer, aztán hetente lehet növelni 3-4-re!
Sok sikert!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Megpróbáltam színes betűkkel írni, de nem sikerült... :cry: Pedig már úgy hiányoznak a színek, ebben a csúnya borongós időben... :evil:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Köszönöm ezt a kedves fogadtatást.

Hát igen ez az eredmény már máshogy hangzott mint az előző.

Csak tényleg az volt a legrosszabb hogy ugye azt a vért levették 12. héten és a másikat pedig csak a 16. héten szóval 4 hét idegeskedés.
Még jövő héten elmegyünk egy magzati szívultrahangra és utána teljesen megnyugszom.

Már egy jó ideje hallgatjuk a szívhangot és az olyan megnyugtató amikor este haza megyek melóból egy kicsit húzósabb nap után, meg tudom hallgatni a szívverését és tudom hogy akkor ott bent minden rendben.

Kereskedelmi asszisztensként dolgozom egy számtech nagykernél és ha minden jól megy akkor Június vége Juli elejéig szeretnék is dolgozni.

A Dél-pesti kórházban fogok szüli, Dr. Weidner-nél.

korenka:Ilyenkor szokták javasolni az intim tornát ami a szülést is megkönnyítheti, illetve a kisebb vizelet tartási problémákat is megoldja szülés előtt és után is.Erre vannak kifejezett tanfolyamok.

http://www.intimtorna-rusznak.hu/index_ ... 3wod8CVQ9w

http://www.terhesseg.com/intimtorna

Judit




[/b][/u]
judit0823
Pécel
 
 


Megkaptam az AFP eredményt, ami rendben van. BEnne van a referencia tartományban nomrálisan, bár al alsó régióra esik az érték, de nyilván azért, mert a betöltött 16. hét első napján voltam vért szivatni. Nem is agyalok rajta, hisz nincs min :wink:

Este, vagy holnap jövök majd hosszabban, de most egyedül vagyok a gyermekkel, aki elég elevennek tűnik, míg én egyre lomhábbá válok :lol: Szerencsére a tegnapi rózsaszínes élménynek nem volt semmilyen folytatása, de most pár napig pihengetek amennyit csak bírok.

Kép
Kép
rheya
 
 


Hali!
Jövök-jövök...

Köszi a hiányolást!!!

További javulást a betegeskedőknek....

Néha nekem is van hasmenésem, de csak úgy...talán korenka is megússza...
Ezek a fosós vírusok olyan utálatosak....Utálom én is őket.Mi már túl vagyunk páron a nagyobbikkal.A kicsivel még nem szerencsére.A nagy inkább ovisan hozta haza.Talán 2-szer volt.Aztán suliban osztálykirándulás után volt egy campilobakter nevünk a nem jól átsütött hústól...Na, akkor Domestossal keltünk-feküdtünk...

Babakocsi:nekem sem szimpi a felfújható kerék.Pont az általatok említettek miatt...Kilyukad-leereszt....Nekem tömör gumis volt a nagy kocsi, most ez meg műanyag.

Judit és az újaknak üdv!!!

Én múlt szerdán voltam AFP-n, és eddig nem hívott a dokim (Lédánál hívott, mert alacsony volt...), talán most nem gáz.Vagy úgyis megyek UH-ra jövő szerdán, és akkor majd elárulja.

Ma voltunk Lédával 15 hós oltáson.Kanyaró-mumpsz-szamárköhögés.Szegény, már előre sírt.Majdnem én is...

Egyébként nagyon csinik a képek.Lassacskán nekem is látszik a hasam, főleg ese, ha teleeszem magam.

Most befejezem, mert közben a férjemmel telozok..

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


ági: Bocsánat, kicsit szita az agyam...

Köszönöm mindenkinek, hogy segítetek becsurrantós problémámon! :D:D
korenka
Szár
 
 


Lányok,mit nem adnék egy kis hasmenésért...
de nem hascsikarásért,mert odáig eljutok,de nem jön ki semmi utána.....

nagyon szenvedtem már éjjel,utoljára hétfőn voltam wc-n,azóta nem akart távozni semmi 3 napig!!!! :shock:

most majd próbálkozom a céklával,hátha...
de ma már valami kicsit sikerült...

ja,és mindezt úgy,hogy több mint egy hete semmilyen vasat,vitamint nem szedek,tehát nem az akasztotta meg :?

épp emiatt hanyagoltam,de nem segített...
Vendég
 


Béka, nekem a belgyógyász írt egy jó kis "receptet", érdekel?Leírjam?

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: hát,ha hasgörcsök nélkül megoldja a problémát,akkor megköszönöm! :)

elég gáz,nekem sose volt ezzel gondom,pár hete kezdődött...
Vendég
 


A roston van a hangsúly:

Búzacsíra, búzakorpa és zabpehely egyenlő arányban összekeverve, darált dióval, mazsolával ízesítve. Ebből 2-3 evőkanállal kivenni, tejjel, kakaóval, joghurttal leönteni és lassú tűzön felforralni. Reggel, este lehet enni belőle.
Én nem próbáltam, mert a szilvabefőtt tökéletesen megfelel, de a belgyógyász nagyon normális és hozzáértő volt.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: köszi :)
de a szilva se rossz ötlet,majd hazafelé hozatok párommal.
Amúgy is bujkál bennem valami,teljesen étvágytalan vagyok, nagyon nyomott a hangulatom,de egyedüli tünet a torokfájás.

most egy kis csicseriborsót tömtem magamba.

ja,és amit kb. egy hete kívánok sokszor,a tej :)
pedig nem is szeretem magában,de mégis most elég sokat iszom belőle :D :D :D
Vendég
 


Gabi: amúgy képzeld,valószínűleg szerdán lesz a szülésfelkészítőn a szülőszoba-látogatás!!!! :D :D :D

mondták,hogy úgy néz ki,addigra feloldják a látogatási tilalmat a részlegen,és akkor körbevezetnek minket :D :D :D

annyira izgi!!!
Vendég
 


Jajj de jó :) Épp akartam mondani neked, hogy lehet (nem biztos azért még), hogy április 20-án tudnék menni..

A szülőszobát ugye én nem nagyon látom majd, csak a műtőt? :oops: :shock:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: hát most szerdán mutatják meg elvileg,mert most lesz a következő alkalom,nem 2 hét marad ki,mint ahogy először tervezték.

Ezt fogod látni:
Kép

ez maga a szülőszoba ;)
a vajúdó ennél is egyszerűbb,mint egy váróterem,itt meg tudod nézni:
http://www.uzsoki.hu/node/76
Vendég
 


addisz:
nagyon csini vagy! es jo hir, hogy Luca mar csipeget kekszet!

korenka:
ha megnyugtat..en gyerekkorom ota bepisilek, ha nagyon rohogok :lol: viccen kivul, ha elotte nem pisiltem es megallithatatlanul nevetnem kell, akkor siman az uccso cseppig bemegy! azt mondjak a szules utan meg rosszabb lesz :P

addisz / beka:
a Noel nekem is az egyik kedvenc fiunevem!!!! es gyanus, h az lett volna, ha fiu! de vicces! 3 Noel 1 tablazatban :lol: :lol: :lol: azert a Johanna, Maja, Sophia sem fest rosszul ;)

gabi:
en meg szobafogsagra itellek legalabb 2 napig! max a tv taviranyitojat emelgetheted!! pihizz es csinalj mindent nagyon light-osan!!

judit:
udv kozottunk!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Igen, így már láttam, a honlapon. Csak a császár miatt kérdem, hogy nekem ez nem aktuális, igaz?

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok lányok!

Pequenino kedves töled,hogy megemlitettėl! Sajnos rólam van szó!
Szivesen irogattam volna,de az en állapotomrol inkább nem szivesen! Nem akarok 1 kismamát sem rèmisztgetni! Mostmár itthon vagyok szigoru fekvèssel,szerencsère baba is jol van! Aztán most várjuk,hogy teljenek a hetek szèpen.
Továbbra is maradok zugolvasó,ha nincs ellenetekre! Mindenkinek boldog várandossàgot kivanok! Antekirt neked pedig mennek a drukkok,pihenj sokat,kitartás!

-mèg annyit kèrdeznėk,hogy homeosztázisròl tud valaki esetleg valamit?

Kriszta
schat
 
 



Kisbéka!
Egyél zabpelyhet tejben főzve szilvalekvárral!!! Bizarrul hangzik, de én bele tudok fulladni, és nincs "gondom"!
Ha kívánod a tejet pláne jó!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára buvaragnes 2011.03.18 16:31-kor.

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Gabi: hát azt nem tudom :?
de azért a kórtermeket is jó megnézni,mert a műtőben nem sokáig leszel,a maradék 4 napot ott töltöd velünk ;) :D

jó volt a felkészítő,sok mindenről esett szó,nagyon kedves volt a doktornő,aki tartotta :)

lehetett kérdezni is bármit :)

lényegében arról a 4 napról volt szó,amit ott töltünk,meg picit arról,mi lesz,miután "magunkra maradunk" otthon :)
Vendég
 


beka:
kivi!! lehet meg otthon kapni ilyenkor?? ehgyomorra kell enni napi kettot.

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Béka, tegnap voltam AFP-n, ott olvastam, hogy elvileg lesz júniusban valami gyorstalpaló, arra lehet, mennem kéne, olyan jó, amiket írsz!
Igen, azért a kórtermek érdekelnek, nem szeretnék sokat a műtőben lenni ;)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: