Új privát üzeneted érkezett!

Meme: en nem hinnem, hogy golyonkent lennenek szeparalva, de erdekes gondolat... :lol:
Akkor csak mindig egy nemu termelodne nem???
pocaklako
 
 


Sztem sem lehet ez így... Nem logikus!:) De rákerestem neten, nem találtam semmit.Ha így van, akkor egy herében, mindig ugyan olyan nemű termelődik. De sztem nem így van.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


1 próba... :lol:

Anita

Kép
aita
 
 

 
 

sikerült!
köszi nektek!!!

Anita

Kép
aita
 
 


Sziasztok!

Nóri és Riki tünemények! Nóri most 2,5? Emma is :wink: De messze nincs ennyi haja :oops:

Judit! Olaszország miatt irigykedem :oops: :D És a mozzarella naaaaaagy kedvenc nálunk is! Nagyon sokat eszünk :)

Magamról nem szívesen teszek ide képet (arccal)... :oops: Nincs üldözési mániám, de mégse :? Esetleg priviben...

Köszi a kérdéseket, Emma jobban van! :) Lement a hőemelkedése, már "csak" taknyol. Nagyot aludt ebéd után, ezért szeretem ilyenkor itthon tartani, mert hamarabb kigyógyul :wink:

Én meg elhatároztam ma magam: holnap megmondom, hogy vagy engedik, hogy Karácsonyig itthonról dolgozzak, vagy elmegyek betegállományba. Nem fenyegetés, de ez van. Tudom, hogy nem tudnak most helyettesíteni... De már annyit tettem ezért a r...t cégért, hogy asszem még jó fej vagyok, hogy nemcsak elhúzok, hanem felajánlom, hogy itthonról dolgozom. Nemcsak H1N1 miatt, hanem egyébként is mindenki bejár betegen is, na meg az utazás, stb...
És ezennel leszállok a témáról, ígérem! :oops: :lol:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Köszönjük a dícséretet Riki és Kismancs nevében is. :lol:
Én vagyok vörös hajú, de festem feketére, mert útálom.Szorítottam is, hogy csak nehogy megörökölje a kicsi.Hát mikor kivették és megláttam a nagy vörös hajat!!!! :shock: :shock: De imádom, nagyon egyedi. :lol:
Szerintem sincsenek szeparálva.Vegyesen vannak, nem?De ezen még nem gondolkoztam bevallom.
Olaszország!!!!!ÓÓÓÓÓÓ!!!Aok a kaják, tájak, pasik.....Hmmmm.Irigy-irigy!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok ha nem bánjátok, eddig júniusiakhoz írtam, de ma voltam ultrahangon, és július eleje vagy június vége a várható születési időpont szóval visszalettünk minősítve :-), Egyik lábam itt, másik ott. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

Niki: örülök, hogy minden rendben! Rikinek már most több haja van, mint az én fiamnak!

Bibar: gratula a zsákocskához, és a bébikezdeményhez!

Manorka: Neked is gratula a zsákocskához, a többiek már mindent leirtak előttem, nem lesz semmi gond ;) Sajna nem tudok a MÁVban senkit. Nóri lányod nagyon szép!

Pocaklakó: nagyon jól látható a babó a fotón :) Nyilvános fórumra én se szivesen teszek fel magamról képet.

Kaja: mi ma sajtos tésztát ettünk. Holnapra paprikás csirkét akarok csinálni nokedlivel, már ha még holnap is kivánni fogom :)

Már csak 5 nap az UHig, bár magamat ismervén az utolsó 24 óra lesz a legrosszabb, és mire bekerülök a dokihoz kezem lábam remegni fog :D

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Sziasztok!

Gondoltam még beköszönök este.
Köszi a bókokat a lánykám miatt. Már le is töröltem az oldalról a képeket, mert igazából én sem szeretem, ha így publikálva vannak a képek. Majd kellene olyan oldalt készítenünk, ami jelszóval le van védve, így akkor oda majd mindent fel tudunk pakolni és csak mi látjuk. Mit szóltok?

Pocaklakó: Meglátod, az Anyai ösztönöd nem fog cserben hagyni, mindent a legnagyobb rendben fogsz a baba körül ellátni, tudni fogod mikor hogy fogd és még azt is, hogy mikor miért sír a Baba. Emiatt ne aggódj, a finom, illatos puha csomag a leggondosabb Anyai karok között a legjobb helyen van. Én is kicsit tartottam anno, de akkora eufória öntött el, hogy ma is a több órányi hajtépés után (mert lányom kezdi a határokat feszegetni, ellenállni nekünk szülőknek), hogy a világ legjobb dolga Anyának lenni. Remélem, 16-18 év múlva is ezt fogom mondani, mikor közli, hogy felnőttem és azt csinálok, amit akarok... persze azért remélem, nem így fog tárgyalni velem/velünk, de ahogy elnézem a kamaszokat, hát időnként biza' egy-kettőnek kiosztanék egy jó kis Atyait a játszótéren.
Az igazi mozzarella miatt pedig irigyellek, mert az nálunk is nagyon megy, na és az egyéb olasz feeling miatt is. A Kék-barlang, Capri és Szicília környéke ma is a nagy kedvenceim közé tartozik, sajnos csak egyszer jutottam el oda, de azóta is vissza vágyom Olaszországba.

Niki: tééééényleg, mekkora vörös haja volt Rikinek, mikor megszületett, mikor megláttam a mostani képet, egyből beugrott az újszülött képe, amit a májusi topicba tettél fel, hosszú vörös hajacska. Nagyon kis vagány kisfiú lett belőle, dögleni fognak érte a csajok :) A másik pedig fekete szépség :)
És igen-igen, még plusz az államvizsga. Már ha jól emlékszem írtam Neked, de most ismét megemelem a kalapom előtted, mert nekem semmi energiám nem marad tanulni. Én a nyelvet gyűröm (gyűrném).

Meme: here ügyben most jól elgondolkodtatál így este 10 táján :) én nem vagyok here szakértő, de nem zárnám ki, hogy csak azonos nemű lehetne.

Barbi:kérdezted, hogy Nóri 2,5 éves? A képen annyi volt, de most 2 éves 10 hónapos (pontosan holnap). Kb. 2,5 hónap van Emma és Nóri között. A haja pedig tiszta loknis, gyűrűkben lógnak a fürtjei, ha nem fésülöm ki. Eszméletlen, eszért látszik soknak a haja, de ez még az első babahaja, sosem vágtam neki, növesztettem.

Fókamóka: köszi Neked is a gratut. Elszalad az az 5 nap, majd meglátod. Hányadik hétnél tartasz? Ugye Te írtad, hogy nem szeretnél korai UH-ra menni, inkább kivárod az időt. Jól emlékszem? A mai UH-om után osztom a véleményt, hogy lehet jobb nem tudni, csak akkor, amikor már eltelik 6-7-8 hét. Rengeteg idegeskedést spórol meg az ember.

aita: örülök, hogy beválni látszik a keksz, már ha csak a tudatodban, az is jó...

antekirt: üdv köztünk! gratula Neked! Ha jól látom, 6 hetes vagy. (vonalzód alapján)

Jó éjt Nektek! Már biztos mindenki szundikál, csak én vagyok ilyen éjszakai bagoly.
Manorka
manorka
 
 


Hali!

Én még fennt vok...nézem a Fábryval a Legyen Ön is milliomost..nagyon szupi :wink:

Elég zsufi esténk volt..Márk fiam este 7-kor jött meg a néptáncról és akkor kezdett neki a ma kifejezetten sok házinak..szegénykém 8 óra volt mire végzett(amikor már aludnia kéne).Ott ültem vele hogy bátorítsam és tartasam benne a lelket :wink: közben Olika meg Krizsi vacsiztak,aztán persze Márk is...utána fürcsi,mese és alvás...szal eléggé rohanás volt az este...jó egy kicsit szusszanni...de asszem én is megyek már csicsikálni..apap már egy órája alszik a TV előtt :lol: :lol:

képek:mi a régi topicomba(2008 márc)mindig raktunk fel képeket.Ti miért féltek tőle?De komlyan kérdem...lehet csak én vok naív és túl bátor??!!Amúgy lehetne csinálni a gmail-en egy közös fiókot és abba van képekenek is külön hely és csak mi férnénk hozzá.Na??!!


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
a mi régi topokunkban is vannak képek,én nem félek :lol: :lol: jó zsufi napod volt akkor tényleg :wink: és ilyen sokáig fennt vagy,én már rég húztam a lóbört :shock:

Antekirt
na akkor te leszel a legkorábbi kismama :lol: :lol:

Manorka
nagyon szép a lánykád :lol:

Fókamoka
azt elhiszem,nekem is remegett tegnap,de minden rendben lesz :wink:

Kutyafüle
annyira édes a manód,majd meg zabálom,tüneméyn :lol: :lol: és az a haj,nem semmi :lol: :lol:

na és ln is dobok képet: Kép kismanócskám


Kép mi:)

ma nem megy senki??én ma megyek a guliver játék nagykerbe és jóóól bevásárolok :P :P :P

bibar
 
 


Jo reggelt Lanyok!
Jo sokat irtatok tegnap este. El kellett mennunk, aztan mar hulla voltam mikor megjottunk, de reggel ide vezetett az elso utam.
Barbuss:
ha meg nem probaltad, egyszer vegyel kimondottan pizza mozzarellat (ez nincs leben), szerintem az meg finomabb! :wink:
Antekirt:
Udv koztunk! A vonalzod alapjan tenyleg inkabb koztunk a helyed. Orulok Neked! :lol:
Manorka:
Koszonom a biztato szavakat, nagyon sokat segitettek. Komolyan olyan furcsa ez, nem tudom meg fel sem fogni, hogy babank lesz. Nagyon nagyon orulunk neki, de meg sokszor (onzo modon :oops: ) arra gondolok, hogy ezutan mit nem fogok tudni majd ugy csinalni, mint eddig. Ugye ez nem normalis dolog? Felek, hogy a babam megerzi ezeket a gondolatokat. Pont tegnap olvasgattam a neten, mar nem is tudom pontosan, hogy hanyadik hettol, de a baba erzi az anyuka gondolatait. Megkeresem nektek nektek azt az erdekes cikket es bemasolom nektek. En teljesen megdobbentem rajta.
Bibar: en mennek szivesen, de egyenlore meg Magyarorszagra sem mehetek haza, nem enged a doktornom az elo trimeszterben. Mar nagyon regen voltam otthon, es most keszultunk haza novemberben, igy en csak janurban mehetek :cry:
Szep napot mindenkinek csajok!
pocaklako
 
 


Bemasolok Nektek egy par sort ebbol az erdekes cikkbol:
"- Ön mit észlelt a magzati viselkedésből?
- A sértődést. Ha az anya nem a kedvére tett, netán őt okolta valamiért, akkor az anyaszívtől a legtávolabbi helyre húzódott. Ha megbékítették, visszatért a szív közelébe. Egy másik esetben az anya attól rettegett, hogy elvetél. Megnyugtatására a magzat igyekezett észrevétlen maradni, elbújt, beleolvadt a méhbe, követte az anya szív- és lélegzési ritmusát, és csak akkor került elő újra, akkor vette vissza saját ütemét, amikor az anya feldolgozta a félelmét. "

Halaliak ezek a csoppsegesek, mar odabent!
pocaklako
 
 


Jó reggelt!
Antekirt!Üdv itt!!! Mesélj, hol tartasz!!!
A képektől én se félek.A májusiaknál is mindig mutogattunk egymásnak képeket.Én szerettem. Szóval hagyom manóimat is.De én se értem ezt a félelmet.Hacsak nem olyan helyen dolgozik valaki, hogy nem lenne célszerű, ha kiderülne, hogy babás.
Én saját számításom szerint júli 13-ra várnám a mancsit, de mivel a 38.hét végén meg fogják szakítani a terhességet legkésőbb(remélem addig kihúzzuk) olyan júni vége, júli eleje lesz belőle.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Judit, Neked akartam.Pont ugyanezt éreztem, mikor megtudtam Rikit. Sőt még most is. Egy napig ezek kavarogtak csak a fejemben. Aztán nem is gondoltam rájuk többé.Az igazság az, hogy természetesen megváltozik minden.Főleg az értékrended. Hidd el,nem fog érdekelni, hogy miket tudtál azelőtt csinálni.Legalábbis az elmúlt fél évben nem érdekelt. És sokat tud segíteni egy napirend is(én rettentő napirend párti vagyok, nemcsak a picinél, hanem magamnál is.).Kiszámíthatóvá teszi a napokat, tudod mikor fog aludni, mikor van időd azt csinálni,amit akarsz.Legalábbis ez a fél év így működött.Így én még csak erről tudok nyilatkozni. De én mindig úgy csináltam, hogy amíg 2 hónapos nem lett,addig a házimunkát az első alvás alatt végeztem, a második, harmadik alatt vagy én is aludtam, vagy filmeztem,stb. Szóval jól éreztem magam. Később nem alvás alatt végzem, hanem mikor ébren van, jön velem(pihiszékben) közben beszélgetünk, éneklek esetleg neki stb. És amikor alszik,akkor azt csinálok,amit akarok. Na most ezt az egészet borította fel alapjaiban az államvizsga,mert ha alszik,ha ébren van tanulok.Semmi más.:(
Na megyek is. :arrow: Szép napot!!!!
Idősebb gyerekek anyukáinál érdekelne hogy történnek a dolgok. :roll: Írjátok meg!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Lanyok!
Rajtatok latszik mar valami? A pocin?
Szia Niki, jo reggelt Neked is
pocaklako
 
 


Koszi Niki a biztatast! Alapbol eleg karrierista vagyok, eddig csak a munkam es a vallakozasom erdekelt, ennek eltem (persze a ferjecskem utan). Igy is fogom tudni csinalni, csak inkabb a dolgok papir reszet fogom vinni, a tobbit pedig a ferjemnek adom at. Szeretem en is a pontos beosztast (szuz jegyu vagyok!!) mindig elore es tisztan latni a dolgokat. Nagyon jo tippet adtal ezzel, a beosztasos dologgal, hiszem valamifele rendszerbe kell majd rendeznem az eletunket. Ha lesz valami amit kovethetek, mar sokkal egyszerubb lesz, azt hiszem!
Koszi meg egyszer
pocaklako
 
 


Ha gondolod, és eljön az idő, szívesen adok pár tippet.Én is a májusi anyukák közül az egyik két gyerekes anyuka tippjei szerint alakítottam ki a saját életünket. Ő 4-et szeretne, szóval nagyon jól csinálja. Én Rák vagok, nem tudom jellemző-e,de rend kell legyen minden téren és szinten az életemben, hogy nyugodt és kiegyensúlyozott legyek.Minden váratlan dolog kizökkent.
Jajj Bibar!!!!Neked akartam még, hogy nagyon szépek vagytok!!!! Nagyon szép szöszi srácod van!!!!Terhesen mindig ilyenről álmodtam!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt!

Judit, nekem ezek a gondolatok inkább szülés után jöttek. Bevallom kellett idő, hogy megszokjam, hogy én vagy a legutolsó a sorban :oops: Szóval természetes gondolatok ezek, ne aggódj! :)
Én is napirend párti vagyok ;) (és szűz jegyű ;) ) Az valóban nagyon sokat segít!
Nekem picit látszik a pocim, de ez csak a puffadás miatt, ami nekem non-stop megvan :?

Niki, nálunk is így alakult kb a napirend ;) Amióta Emma bölcsis, azóta még nagyobb szerep jut ennek, aminek én nagyon örülök! :) A pontos időbeosztást is kérdezed?

Antekirt! Szia! Mesélj egy kicsit!

Panny! A gmail-es fiók tök jó ötlet! :)

Fókamóka! Meglátod hamar elrepül az az 5 nap! :)

Bibar! De jók a képek! :P

Nekem ma reggel beköszöntött a „szupi hányás” :? Picúr visszaküldte a tejeskávét… Asszem mostantól egy darabig kiiktathatom… Azóta folyamatosan rosszul vagyok, a reggeli se sokon múlt, hogy nem jött vissza, és még messze nem biztos, hogy bent marad :? Minden praktikát bevetettem, ami Emmánál használt, de egyenlőre nem érzem a hatást…
Megyek vissza dolgozni, bár így nem egyszerű…

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


És egy kép Emmáról :)

Kép

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Köszönöm a fogadtatást! :-)

Tegnap voltunk uh-n és ott a doki 6. 1. napot mondott az uh alapján, de azt mondta, hogy majd két hét múlva többet tud mondani. Ez volt a második ultrahang. Sajnos Duphastont kellett kapnom. Émelygek egész nap és szédelgek, álmatlan vagyok.

Pocaklakó, a kis csöppségetek az én születésnapomra van kiírva, de én is ezt céloztam be :-). Hátha együtt ünnepelhetnénk.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Nem hiszem el, irtam egy csomot es mind elszallt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
pocaklako
 
 


Na jo probalkozok elolrol:
Meg del sincs de nekem mar le kellett pihiznem, kihasznaltam hogy vegre ma reggel nem kornyekezett meg a szedelges igy kinagytakaritottam. Persze hamar elfaradtam, de a lenyeg, hogy kesz, es most a pocikam is faj egy kicsit.
Kerdeznek toletek valamit csajszik: ti hogy vagytok a barnazassal? nekem kb. 2 hete szinte folyamatosan kisebb nagyobb megszakitasokkal van barnam. Ezert is voltunk mar 2 x ultrahangon, mert nagyon megijedtem akkor, de a doki azt mondta, ez normalis is lehet, csak figyeljek oda. Kaptam utrot, de veletek ellentetben, nekem csak napi 1 x kell hasznalnom, este, lefekves elott ( 200 mg.) es csak addig amig el nem fogy. Olyan gyakorlo mamikat kerdeznek kozuletek, aki mar a masodik picikejet verja, hogy nalatok az elso terhesseg alatt, vagy akar most is fordult-e elo ilyen.
Eleg paramama vagyok :lol: :lol: :lol:

(na eddig elkuldom mielott elszallna ez is)
De folytatom! 8)
pocaklako
 
 


Niki: koszi elore is a tippeket, biztos, hogy nagyon jo lesz, ha ellatsz majd nemi jo tanaccsal!

Barbi: de jo meg egy szuzike!!! Mikori vagy pontosan?
A pocimon nekem is latszik mar egy kicsit, de en is ugy gondolom, hogy a puffadas, na jo mondjuk soha nem volt lapos, de a hajinko most kezd szepen kiegyenesedni es pocakformat olteni.
Bar olvastam, hogy ilyenkor mar a mehunk egy ludtojas nagysagu.
Csoda szep a szoke kis tunderked!!!
Barbi, en egyenlore nagyon orulok, hogy elkerulnek a szupi nagy hanyasok, egesz jol elvagyok nelkuluk. :lol: :lol: :lol:

Antekirt: gratula a babocihoz!
Igen ugy nez ki mindenki kis rak jegyu babakat fog szulni. Juli 2-an van a szulinapod? A ferjemnek is: nagyon startolok, hogy apanak osszejojjon a szulinapi ajandek pont julius 2-ra :wink: :wink: :wink:
pocaklako
 
 


Pocaklakó
nekem Olivérrel nem volt barnázásom,most volt de csak egy napig,nekünk ilyenkor növelik az utró anyagot,csoda hogy neked csak ennyit kell szedni.Azért majd kérdezd meg a dokidat.
és a nagytakaritás ráér :lol: :lol: azért ne izgulj,ugy halottam gyakori a barnázás,de többet kell pihenni olyankor!ja még a kérdésed:nekem is puffadt már a hasam,de a szűk farimat még be tudom gombolni.

Antekirt
drukk az együtt ünnepléshez :wink: sajnálom hogy ilyen szarul vagy :cry:

Barbus
édes Emma nagyon :lol: :lol: jaj a szupi hányás,lehet mégsem olyan szupi??de én azért várom,mert akkor jelt ad a kicsikém hogy növöget :wink: jobbulást neked!!

Kutyfüle
köszi a dicséretet,egyébként csak akkor szőke ha levágjuk rövidre ,amikor megnő világos barna,na meg a szeme is kék,mi meg barna szeműek vagyunk :lol: :lol: én is alvás időben csináltam a dolgaimat eddig,de most már nagyfiú,le tud ülni mesét nézni,no nem sokáig,és akkor is tudok mosogatni stb.
de a legjobban akkor haladok ha itthon van az uram és ő leköti :wink:

bibar
 
 


Barbuss,Emma csodaszép!Na azért egy ilyen kiccsajt elfogadnék! :wink:
Szerencsére hányás nem volt Rikivel,nála egy hétig volt hányingerem reggelente, mikor még nem tudtam, hogy érkezik. Most meg csak egyszer volt eddig.Remélem megúszom!!! :roll: A pocakom nekem is kigömbölyödött,de ez még csak a puffadás. De reméljük hamarosan nem csak attól fog.
Anya megint rákérdezett az infektológusnál az oltásra,és azt kérte bízzunk már benne, nem lesz a picinek semmi baja. :lol:
Barnázás nekem nem volt.De azt mondta a doki,ha barnázok,akkor nyomás hozzá vissza, és kapok hormont. Szerintem se nagytakaríts azért így!!!Majd ráérsz a 12. hét után.Szerintem most pihenj,amennyit csak tudsz!!!!! Most ez a legfontosabb!!!
Na :arrow: vissza tanulni.Ma egész emberi módon haladok. :)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok csajok!

remélem nektek szebb napotok van, mint nekem! Nagyon el vagyok szottyanva...de majd túl leszek rajta...:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 



Bibar
Nem akarom rontani a hangulatot! De nagy vonalakban: csődbe mnetünk, és a férjem kezd összeroppanni...

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantottam.
Sajnos tegnap elkezdtem barnázni. Így most pihenőre fogtam magam. Mivel Nóri nem jár bölcsibe, így együtt vagyunk, ami kicsit megnehezíti a dolgom. De szerencsére megértette, hogy nekem most szükségem van a gyakori pihenésekre. Olyankor édesen hozza a kis játék fecskendőjét, kapok szurit, majd főz nekem gyógyteát :) Így természetesebben sokkal jobban vagyok. :lol:
Visszaolvastam és láttam, nálatok is volt ilyen. Judit, tényleg sokat pihizz Te is, mert gyakori ez ugyan a nőknél, mégis a legjobb ilyenkor, ha a szervezeted kíméled. És az emelt gyógyszerre kérdezz mindenképpen rá, én is most emelt adagban szedem.
Egyébként a barnázás a lányomnál is volt, kb. 1 hétig. Akkor is pihiztem sokat és nem volt semmi gond.

Kérdeztétek hogy miért félünk a publikált képektől. Ennek több oka is van nálam. Az elsődleges valóban az, hogy még csak a szűk kör tudja a nagy eseményt és egészen biztosan lehetnek olyan ismerősök, akik előbb tudnák meg innen. Másodlagos ok, az személyes és itt nem szeretném leírni, de aki kíváncsi rá, szívesen megírom privátban. De amint tudják majd a széles rokonságban és baráti körben, akkor már nyugodtabban teszek fel képet.

Egyébként a gmailes ötlet, tetszik.

Bibar! Nagyon kis szép pofija van a Olivérnek és aranyosak vagytok együtt a képen. És jól sikerült a bevásárlás a Guliverben?

Barbi, Emma is gyönyörű kislány! Azt mondtad, hogy Nórinak milyen sok haja van a Emmáéhoz képest. Pedig nem is, csak lehet azért tűnik úgy, mert Emmának szőke hajacskája van és rövidre van vágva, de nekem egyáltalán nem tűnik kevesebbnek. És csini a poncsója :lol:

Még a napirendről volt szó ma, igen, én is ezt vallom, hogy egy jó napirend sokkal jobban megkönnyíti a napot. Sőt! Mi ennek köszönhetjük, hogy tulajdonképpen csecsemő kor óta átaludt éjszakáink vannak. 1 hét volt még az elején, ami kicsit rázósabb volt és 2-3 alkalommal fel kellett kelni egy-egy éjszaka, de onnantól semmi és 12-13 órákat simán alszik még most is Nóri. Persze ez csak az ovi beszoktatásig lesz így (jövő szeptemberig), utána fel kell majd keltenem korán. De addig hagyom, csak aludjon.

Drága Meme! Miért van úgy elszottyanva a napod? Elmeséled? Persze, csak ha szeretnéd. Anyós?


Manorka
manorka
 
 


Manorka
előző bejegyzésem! Csak hozzáteszem, hogy már én is roppanófélben vagyok!:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Idő közben már ment is a válaszod Meme. Jajj, együtt tudok érezni Veled. Mert Apukámnál szinte ugyanez a helyzet, pontosabban a szélén áll, de nagyon megviseli. Ilyenkor muszáj, hogy valaki a talpára álljon kettőtök közül és higgadt fejjel tegyetek mindent.
Igazából sok okosat nem tudok mondani, mert nem ismerem a részleteket. Nagyon rosszak a kilátások? Visszafordíthatatlan?
manorka
 
 


Manorka
Lassan viszi a bank a lakást, nincs hová menni, és csak tartozás hegyek maradnak nekünk. Sacc ez a helyzet!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


és a férjem kezdi feladni, vagy már fel is adta. Én meg nem bírom nélküle!!! Ő a mindenem! Meg a pici baba a pocakomban...de hogy meddig..nem tudom.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Drága Meme
ez nagyon rossz,remélem kilábaltok belőle és erősititek egymást!!!!!!!!!nagyon sok erő kell hozzá de a pici baba éltessen titeket :oops: tudom könnyű ilyenkor tanácsot adni de bizom benne hogy túljuttok ezen :oops:

Manorka
pihenj nagyon sokat,és nem lesz semmi gond!!!jó volt a guliverbe,otthagytam a fél vagyonomat :wink: :wink: hú neked ilyen régota átalussza az éjszakát??na akkor majd kérem a receptet,nekem most fél éve alussza át,ugyhogy a másodiknál javitanék :wink: :wink: hogy csináltad???

bibar
 
 


Bibar
köszi a bíztatást. Eddig mi is azt hittük, hogy túljutunk...de kezd elfogyni minden reményünk. Pont a baba miatt erősödött fel apában a gond. Hogy ő nem jó semmire, meg még a kettőnket sem tud eltartani, mi lesz ha megszületik a pici...stb. Magát hibáztatja, pedig arról nem tehet hogy jött ez a kib@szott válság! És mindkettőnket kirúgtak. De ő legalább kapott másikat. Én semmit. Most tanulok, hátha jobb lesz, vagy legalább lesz valahogy. De ez is csak viszi a pénzt, ahelyett, hogy hozná! Apa 80 000-éből meg sehogy nem tudjuk kifizetni a 130 000 hiteltartozást. Úgyhogy majd lesz valahogy. Nagyon félek, hogy rámegy a házasságunk. Apa nagyon padlón van. Egyfolytában azt mondja, hogy jobb lesz nekünk nélküle, mert vele mindegy, hogy mi van, csak a picinek meg nekem legyen jobb. Én ezt nem bírom lelkileg. Ehhez én nme vagyok elég erős.

Ne haragudjatok, tényleg nem akarok panaszkodni, de kibukik belőlem. Sajnálom!
Kicsit abba kéne hagynom a sírást, mert már fáj a fejem, a hasam, és sztem be is lázasodtam.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Na! Legalább a sírást abbahagytam egy kicsit. 37,6 a hőm. De most majd le fog menni talán.
Megyek én is, és mégegyszer ne haragudjatok rám! Igazán sajnálom!

Jó éjt csajok! Szép álmokat!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy belepofátlankodok a topikba, de felfigyeltem Memére.

Meme!

Próbálj meg megnyugodni. Tudom, hogy kurva könnyű mondani, de hidd el, úgy sincs más választásod. Egyelőre.

Párod most nyilván sokkos, ez normális, még pár napig hadd sírjon, hagyd, hogy hülyeségeket mondogasson, lehet, hogy neki ez kell ahhoz, hogy feldolgozza a helyzetet. A munka elvesztése - főleg, ha saját vállalkozásról van szó - gyászreakciót vált ki, ilyenkor normálisak ezek a hülye és teljesen végletes érzelmi megnyilvánulások. Neked csak annyit kell tenni, hogy a hülye részét elengeded a füled mellett, és minden alkalommal biztosítod róla, hogy tudod, hogy megoldjátok együtt, és minden rendben lesz.

Mert minden rendben lesz. Mindig megoldódnak valamilyen rejtélyes módon a dolgok. Persze, nem magától, tenni is kell érte, de hidd el, menni fog.

Lehet, hogy ha a párod elkezd melót keresni, pikkpakk talál valamit. De ha mégsem, akkor is lehet valami áthidaló - és nem feltétlen teljesen legális - megoldást találni. Amikor a lányom kicsi volt, elvesztettem az állásom, 3 évig nem kaptam munkát. Igaz, nekünk hitelünk nem volt, viszont albérletben lakunk, a pasim meg sosem volt egy krőzüs, ahogy a nagyszülők sem. Akkor minden lehetőséget megragadtam, amivel pénzt lehetett keresni. Mindegy, mennyire alja munka volt. Tanítottam angolt, csináltam játszócsoportot gyerekeknek, jártam börzézni gyerekruhákkal, fordítottam, ha volt éppen mit, és takarítottam. Vállaltam napitakarítást és nagytakarítást is - utóbbiért egyébként szemérmetlenül nagy összeget voltam képes elkérni, de még így is volt megrendelésem.

Túléltük. Nem volt könnyű, de sikerült. Most ezzel nyilván nem azt akarom mondani, hogy takarítsatok, csak azt, hogy vegyetek számba minden lehetőséget, és éljetek vele. Biztos vagyok benne, hogy Nektek is menni fog. Lelkileg megterhelő egy helyzet, az biztos, de bízz magadban, a párodban, magatokban! Ne hagyd, hogy a kétségbeesés eluralkodjon rajtad, mert azt a párod is megérzi, és ő is kétségbeesettebb lesz. Márpedig most enélkül is épp elég nehéz lehet neki is.

Nézz utána, hogy a hitelek törlesztésére tudtok-e halasztást kérni. Beszéljetek a szülőkkel, rokonsággal, esetleg a barátokkal. Szorult helyzetben nem szabad szégyenlősnek lenni, és a körülöttünk lévő emberek azért is vannak mellettünk, hogy a bajban legyen kire támaszkodni. Nyilván fordított helyzetben ti is támogatnátok őket.

Próbálj meg közben magadra is koncentrálni, a benned növögető babusra is. Elképesztő mennyi erőt tud adni egy gyerek, olyan túlélési ösztönöket indít be, amire sosem gondoltál volna. Próbáld meg meglátni a jót is a szarban, segíteni fog kikavarodni belőle.

A kapcsolatod pedig nem fog tönkremenni. Ennyitől biztos nem. A bajban a párok általában sokkal inkább összekovácsolódnak, a párkapcsolatok inkább a fene nagy jólétben mennek tönkre, nem a szarban.:) Adj időt a párodnak, ha eddig talpraesett pasinak ismerted, most sem fogja meghazudtolni önmagát, csak előbb meg kell siratnia, amit elveszített.

Sok erőt és kitartás!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Ja, egyszer még éjjeli őr melót is vállaltam a MOM parknál, a szabadban, ősszel. Majd megfagytam, de jót dumáltam a többi őrrel, és jól jött az a 10 rugó, amit megkerestem vele...:)

Na, mindegy, a lényeg, hogy nyugi, kapaszkodás egymásba IN-DUL!:)
dia
Budapest
 
 
 


Meme
átérzem ezt a szar helyzetet,Dia szivemből szólt,próbálj megnyugodni,talán a Dia által feltüntetett megoldásokkal kialakutok ti is!!Nem belázasodni!!!!!!!!!az nem jó a babának!!!!és bolond vagy,miért haragudnánk,az a jó ha meg tudod valakikkel beszélni és segiteni tudunk egymásnak :oops: :oops: próbálj megnyugodni és talán holnap minden más lesz :oops: :oops: :oops:

bibar
 
 


Kedves Meme,
En is csak csatlakozni tudok az elozoekhez. Tudom beszelni konnyu, epp ezert nem is nagyon akarok, mert a te problemadat egyedul te es a parod tudjatok 100%-osan aterezni. Amit most mindenkepp meg kell tennetek: kapaszkodjatok egymasba, ez mindenkepp segit, es gondoljatok a szuletendo picire. Ha mar a Joisten ilyen csodalatos ajandekkal aldott meg titeket, nem fogja hagyni, hogy ez a baba igy szulessen meg. Meglatod, mire o a vilagra jon minden jor fog fordulni. Majd o elrendez mindent, hidd el, csak bizzatok!!!
Es nem belazasodni, a baba erzi azt hogy mit erzel, meg ha picike is, es nem tesz neki jot!
Igyal meg egy jo nyugtato kamillateat es attol megnyugszol.
Fel a fejjel!!! :wink: :wink: :wink:
pocaklako
 
 


Meme, Dia mindent elmondott,amit tudtam volna. És Judit is.Mikor terhes lettem kiderült a családunkban 2 súlyos betegség is, rá 2 hónapra kirúgták a férjem. Riki sem fejlődött rendesen.Mindketten csak sírtunk,de nem hagytuk magunkat.És végül kialakult. A Jóisten tényleg nem hagyja az övéit. És tudod,ahová a Jóisten bárányt ad,oda ad legelőt is. Mi sem vagyunk krőzüsok, de megvagyunk. Szóval nagyon megértelek Titeket. És tényleg nekünk elmondhatod mindig, ha valami bánt!!!!Azért vagyunk itt. :wink:
Jó éjt!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jo reggelt Lanyok!
Latom, meg mindenki alszik :lol:
Majd kesobb benezek, szep napot mindenkinek :wink: :wink: :wink:
pocaklako
 
 



Szia Bibar!
En leginkabb vizszintesben vagyok :roll: :roll: :roll:
Mar 2 hete barnazok, a dokinoment nem tudom elerni, meg sem tudtam vele beszelni, hogy akkor most mi legyen a utro adaggal. Holnap el akartam kiserni a ferjemet melozni, azt mondta maradjak itthon :cry: (igaza van :oops: ) csak mar en vagyok belegagyulva ebbe a folytonos pihibe.
Ugy csinalnek mar valamit....

MEME draga, hogy vagy ma?
pocaklako
 
 


Sziasztok!

Meme! Hogy vagy? Nagyon sajnálom ami veletek történik :( A többiek már elmondtak előttem mindent... A lázra figyelj, ez most nagyon fontos! Kívánok nektek sok-sok erőt!!!

Judit! Én most nem barnázok. Szerintem magadtól is nyugodtan emelheted kicsit az Utro adagot (én pl barnázás nélkül is 2x1-et használok), abból bajod nem lehet! És tényleg pihenj!!! Fekszel miután felteszed?
Pontosan szeptember 6 ;)

Antekirt! Én is émelygek egész nap :?

Manorka! Te is pihenj sokat! Emmának születése óta nőtt ekkorára a haja :oops: Csak a frufruját vágtuk, mert nem viseli el a csattokat a hajában :roll:

Ja és köszi mindenkinek az Emma dicsiket :P

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Panny, merre vagy?

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Szia Barbi!
Te is a 200 mg-s utrot szeded? Allitolag letezik kisebb is. A gaz, hogy itt Olaszorszagban nem is letezik ez a nevu gyogyszer, csak ilyen hormont tartalmazo gyogyszer. A nagy paramban szedtem ezt is ossze Spanyolorszagban, ahol nyaralni voltunk a mult heten, ott adta egy doki. Aztan megneztem a nevet es ugyanaz ami Magyarorszagon is letezik, de itt sajna nincs, vagyis van csak mas a neve. Persze fekszem vele, este elalvas elott teszem fel.
Barbi, egy nappal van elottem a szulinapod, az enyem szept. 7. :lol:
pocaklako
 
 


Jó reggelt!
Meme hogy vagy????
Olyan hülye filmet néztünk tegnap este.Ilyet elalvás előtt?????Áááá.És jó sokáig tartott, így reggel elaludtam.Az előbb evett manócska.
Na megyek is, összekaparom magam.
Szép napot!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Pocaklakó
szerintem is nyugodtan emeld az utró adagodat,és jól teszed hogy fekszel,igy nem lesz semmi baj!!kitartás :wink: :wink:

Kutyafüle
milyen filmet?én már 9 kor huztam a lóbört :lol: :lol:

bibar
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: