Új privát üzeneted érkezett!

Kedves LEENDŐ KISPAPA!

Győrben a Babits Mihály utca 38/a-ban van 4D UH rendelő. Előre kell bejelentkezni a 06-30/3732106-os számon. A vizsgálat díja 8000 Ft 20 perc felvétel. Videókezit vinni kell. CD-re is kiírják 1000 Ft CD-vel együtt. A színes fotó darabja 400 Ft. Azt hiszem, hogy a 8000 Ft-ban van 2 db fekete-fehér kép, de ez nem tuti!

Üdv: Bogi Győr

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

F. Andi! Kép
Nem azért írtam le a véleményemet, hogy "hátbatámadjam" a Praxis-t, ugyanis ha ez lett volna a célom, akkor nem ajánlottam volna mindenkinek. Csupán azért, hogy más ne essen ugyanabba a hibába, mint Én. Akkor ott önfeledt boldogságomban (mivel első gyermekem, és az első 3D-s élményem is egyben nagyon tetszett az, hogy ilyen minőségben látom a picit)eszembe sem jutott, hogy az időt figyeljem. Itthon vettem észre, hogy elég rövid a felvétel, de mivel 120 km-re lakom Bp-től, így otthonról már feleslegesnek tartottam a "reklamálást". Mellesleg azzal én nem voltam tisztában, hogy a 20 perc az nem a videofelvétel időtartamára vonatkozik, hanem a vizsgálati idő egészére. Ezért elnézést. Kép
További sikeres munkát! Kép

Üdv:
ritee
ritee
 


Kedves Ritee!

Semmi gond azzal amit írtál, azért válaszoltam, hogy tisztábban lásd mi is az, ami meghatározza a rendelő munkarendjének a menetét Kép
Ezt sajnos sokan tévesen ítélik meg...

Köszönöm a választ, további jó egészséget kívánok!

Faragó Andi Kép
F.Andi
 

 
 

Sziasztok!

Képzeljétek! Bejelentkeztünk a Praxisba és a hölgy azt mondta,hogy az ikrek miatt dupla időt kapunk,hogy mindkettőt alaposan megnézhessék/sük! És mindez nem kerül dupla költségbe! Teljesen feldobódtam, nagyon ritka az olyan dolog,amiből az ikreknek dupla jár és a költségek nem nőnek Kép Ez jól indul!


Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Micsoda?
Nekem azt mondták, hogy nem 8.000, hanem 10.000 ikreknél!
Névtelen
 


Kedves Névtelen!

Tévedtem,mert azt hittem 10.000 Ft az alapár. Szóval akkor mégsem ugyanannyi,hanem + 2000 Ft. Nem akartam téves infót megosztani,bocsi. De ez a 2000 Ft már nem tudja elvenni a kedvem, nagyon várom Kép!

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!
Jártam Kecskeméten ilyen csoda UH-n. Nos, én maximálisan meg vagyok elégedve. Az egész vizsgálat, sőt, még a képszerkesztések lépései is mind rajta vannak a 20 perces videóanyagon. A képek nem pusztán ad-hoc jelleggel lettek kinyomtatva, hanem a legjobb beállítást megkereste a dokibá és alaposan kiszerkesztette, hogy minél tisztább legyen a kép. Nekem nagyon tetszett az egész és úgy érzem, még többet is kaptam mint vártam.
Amit külön díjaztam, az az orvos stílusa. Még a gyerek fütyiméretéről is van számszaki adatom :-)

Egyszóval, én csak ajánlani tudom mindenkinek aki oda készül!!
T.
Névtelen
 


Kedves Névtelen!

Csak pont az a jó stílusú doki egy ismerősnél megállapította a babaáról, hogy kisfiú és downkóros...--> szerencsére egészséges lett és Kislány....
No comment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Névtelen
 


Szia

Gondolom tudsz olyan címet mondani a jó stílusú doki helyett, ahol ilyen tévedés nem fordulhat elő...
T.
Névtelen
 


KisBuksi
Mi két hete voltunk a Praxisban szintén ikrekkel. Nagyon klassz volt. Mi Györffy Mátyásnál és nagyon profinak tűnt. Vigyél videokazit és ingyen felveszik rá az egészet. Egyébként az felháborít, hogy az ikreknél többe kerül, mert a dokim is ilyen alapon kérhetne többet a terhesgondozásért.
Krisztike
 


Krisztike!
Hát igen az ikrek majdnem mindíg 2-szer annyiba kerülnek.KépKép
Itt legalább valamennyi kedvezmény mégis voltKép
Valahol érthető,hogy kicsit több,hiszen az idő is több amit a vizsgálatra szánnak. Persze megértem,hogy bosszant mert így is van elég kiadás,arról meg nem tehetsz hogy ketten vannakKép
További jó babók várást!
Névtelen
 


Sziasztok,

én tegnap voltam a Mammut2-ben a Biovitalban, a 4D mindösszesen néhány teljesen azonosíthatatlan képet jelentett meg egy teljesen normál (2D)videofelvételt, amin itt-ott a kimerevített képeket megpróbálta áttenni 3D-be, meglehetősen sikertelenül, minden képen csak valami homályos maszat látszik, mindezt 10 000 Ft-ért. Senkinek nem ajánlom.
Egyébként eredetileg a Praxisba akartam menni, de oda csak sokára volt időpont és nekem egészségügyi problémák miatt sürgősen kellett mennem.
Most megnéztem a Praxis képeit, hát sárgulok az irígységtől Kép
A vizsgálatot végző radiológus azt mondta, azért nem jók a felvételek, mert kevés a magzatvíz.
Háááát, nem tudom.
Prücsi
 


Sziasztok! Mi szombaton voltunk a Praxisban Győrfi Mátyásnál, és mindenkinek csak ajánlani tudom! Maximálisan meg voltunk elégedve! A doki egyfolytában dícsérte a kiscsajt, ami nagyon jó érzés volt! Pedig neki aznap már kitudja, hogy hányadik baba lehetet... A képeink is nagyon szépek lettek!
Szóval aki a Praxist választja nem fog csalódni!
Sziasztok
TigriKép
tigribigri
 
 


Tigribigri!
Tényleg gyönyörü a kisbabád!KépKépKépA harmadik babócával majd én is szeretnék háromdimenziós uh-t csináltatni.Sajna az első kettővel valahogy nem jutottam el csak sima ultrahangra.
linato
 
 


Köszönöm szépen! Mindenképp megéri elmenni! Nekem a te lányaid is tetszenek, de komolyan!
Ja azt el is felejtettem, hogy Apa még képet is kapott a nuniról! Kép
tigribigri
 
 


Hurrá-hurrá!Akkor most már nőuralom lesz?Kép
Én is köszönöm.Szerintem is jól sikerültek.Kép
linato
 
 


Sziasztok,
írtam nemrégiben, hogy voltam a Biovitalban és mennyire elégedetlen vagyok vele. Hát tegnap kíváncsiságképpen elmentünk a Praxisba is, és a két vizsgálat ég és a föld!
Nagyon kedvesek voltak, gyönyörű felvételek készültek a kisbabánkról, Győrfi doki pedig türelmes és kitartó volt, én is csak ajánlani tudom mindenkinek.
(Kifejezetten kértük, ne mutassa meg, hogy kislány vagy kisfiú, ezt tiszteletben is tartotta végig.)
Prücsi
 


Prücsi,

Mi is pont igy jartunk, a Biovitalban egyetlen ertekelheto 3D kepet sem tudtak csinalni, csak felismerhetetlen pacakat lattunk, nekunk azt mondtak, hogy tulsagosan mozgott a baba. Es raadasul ijesztgettek mindenfele dolgokkal, aminek semmi alapja nem volt. Aztan mi is elmentunk a Praxisban es szuper videofelvetelt kaptunk. Mar korabban le is irtam itt a tapasztalataimat, de az ismetles nem art, remelem minel tobb kismamat sikerul lebeszelni a Biovital-rol, azt a csalodast senkinek sem kivanom, amit ott ateltunk.

Andi
aandi
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap voltunk a Praxisban Győrfi dokinál és csak jót tudok mondani róla is és a vizsgálatról is, szívből tudom ajánlani mindenkinek!
Jó felvétel, jó képek, 20 perces vizsgálat, türelmes és kitartó doki, röviden. Amit nem ajánalnék, azok a szines fényképek darabja ezer forintért, inkább kérjetek CD-t szintén egy ezresért, nekünk 8 képet tett rá, én már ki is nyomtattam őket, szerintem így jobban jártunk. Videokazit érdemes vinni, mert az ingyen van, mármint a felvétel és így meg lehet mutatni a családnak is, ahol van videómagnó (mi kértünk DVD-t is háromezerért, mert nekünk otthon nincs videómagnó, csak DVD-lejátszó).

Egyéb kérdésekre szívesen válaszolok!
bagandre
 
 


Sziasztok!

Mi december végén voltunk a Praxisban, szintén Győrffy Mátyásál. Én is csak jókat tudok róla mondani. Nekünk 37 perc volt a vizsgálat, mert az arcocskáját nagyon nem akarta megmutatni és nem jött utánunk senki. A doki nagyon rendes volt, csokit is kaptam 2x is, hogy hátha megmozdul. Megmozdult. Szóval cska jókat tudok mondani és mindenkinek ajánlom.

Kele
Kele
 


Sziasztok!
Névtelen Ági írta 2003.május 4.-én, hogy Debrecenben is van 4D-s ultrahang, és hogy megírja milyen volt. Nekem ez közelebb lenne, aki tud róla valamilyen infót akkor megköszönném.
papekok
 
 


Sziasztok!
En most a 20.héten járok, es ahogy olvasom a hozzaszolasaitokat egyre inkabb hajlok arra, hogy bejelentkezzek a Praxisba. A kerdesem az, hogy szerintetek mikor lenne erdemes elmennem. Jo lenne ha sikerulne mar megtudni, hogy kisfiu vagy kislany lesz. Na es kb mennyivel hamarabb kell a Praxisba idopontot kerni. Koszi!
martuska
 


Szia Martuska!

A Praxisba a kívánt időpont előtt 2 héttel jelenkezz be. Ha a babaneten jelentkezel (http://www.babanet.hu/ultrahang.php) akkor 1 ezressel olcsóbb. A lap alján lehet igényelni a kedvezményt. Persze ezután fel kell őket hívni telefonon!!

Ajánlott szűrési időpontok, úgy tudom a 12-13 hét, 18-20 hét, 28-30 hét és a 36-ik hét körül.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!


Mi 2 hete voltunk a Megatoys-ban 4D uh-n és nagyon meg vagyok elégedve!Nagyon kedves hölgy volt,mindent részletesen megvizsgált,és nagyon szép fotókat készített a bent mocorgó kisfiúnkról.Kb.20 perces vizsgálat volt és mindenkinek csak ajánlani tudom.Ide is előzetes bejelentkezés szükséges.

Nanda
nanda
 
 


Szia Nanda!
Bocsika hogy igy ismeretlenül belekotyogok, de megosztanám veled, veletek az én tapasztalatomat!
Én 30 hetesen voltam a Megába ugyan ilyen vizsgálaton. nagyon meg voltam elégedve vele. de csak egy darabig. Mert 36 hetesen elmentem a Hattyúházba ugyan ilyen vizsgálatra. És meglepő dolgokat tapasztaltam. Amig a Megába csináltak egy 10 perces felvételt meg egy képet egy vagyonért. Szerintem e felvétel is és a vizsgálati idő is elég kevés ennyi pénzért.A Hattyúházban 22 perces felvételt csináltak amit videóra, cd-re is rögzitettek. Részletesen kimutatták a manó vesemüködését, a gerincén végig vezették a ketyerét, a hólyagjait megnézték. Mindent!! és ezt mind rá is tették cd-re. Ez került 12 ezerbe. 22 perces videó- cd na meg kép. Az is igaz, hogy nem most volt, hanem 2002-ben, de eddig akinek mondtam és odament, egyik sem csalódott.
Ezt a vizsgálatot egy kardiólógus doki csinálja, és nagyon alapos.
Hát csak ennyit szerettem volna mondani
üdvözlettel
fruska
 
 


Sziasztok!

Én még el sem mentem a vizsgálatra, de már a Praxisra szavazok. Próbáltam feltérképezni, hogy mik a lehetőségek ezért felhívtam a Biovitált, a Praxist és a Hattyúházat. Nem rejtettem véka alá, hogy érdeklődöm és több helyet is felhívok. A Hattyúházban magától a radiológus szakorvostól azt a választ kaptam, hogy mivel nem csak kizárólag az ő rendelőjét hívtam ne várjam, hogy kedves legyen. Szerintem megdöbbentő, hogy ezt a stílust egyáltalán megengedheti magának egy orvos, aki ráadásul egy igen drága szolgáltató.

Móni
lemo
 
 


Kép
Na ez tényleg megdöbbentő!

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy benéztem. Fontos infóm van ezzel a témával kapcsolatban.
Egyik ismerősöm babát vár és ők voltak a MegaToysnál 4D ultrahangon (a Soroksári útról már elköltöztek a XIII.kerbe). Klassz anyagot kaptak végülis, háttérzenével stb. Amikor én mentem volna, pont elromlott a gépük. Már nem voltam képes várni és elmentünk Kecskemétre (http://www.sono4d.hu/bemutatkozas.htm). Míg a MegaToysnál csak ún. szonográfusok vannak, itt orvos vizsgál meg, nem showműsor lesz az ultrahangból, hanem egy körültekintő lelkiismeretes doki vizsgál és töviről hegyire mindent elmesél, amit lát. Leletet is ad. Lehetőség van ugyanúgy mint máshol videókazira, DVD-re felvenni az egészet.
Én nagyon meg voltam elégedve. Nyugodt szívvel merem ajánlani Nektek.

Doryy
doryy
 
 


Üdv!
Megosztanám pozitív élményemet veletek!
Régen a Soroksári úton voltak a MegaToys mellett, de most elköltöztek a 13 kerületbe.
14.000.- Ft összeget fizettünk.
Amit kaptunk: 15 perces anyag kb

1 db videokazetta VHS - speciális borítóval :-)
1 db cd dvd - re írva - speciális borítóval :-)
2 db extra fotó, egyik színes, másik fekete fehér.
Tökéletesen meg voltunk elégedve.Meleg környezet és fogadtatás, mindez mellett hatalmas élmény!!!
Maradandó.A fotókat kinagyítattuk és a falra akasztottuk Jázmin képét :-)
Rám hasonlít teljesen!!
epi26
 
 


Sziasztok!
Ahogy itt nézem a hozzászólásokat (az archívot is), sokan azt sérelmezik, hogy túl rövid ideig ultrahangozták a babát. Én meg pont amiatt aggódom, hogy nekem meg elég sokáig: 50 percig, és hogy ez biztos nem árthat-e a bébinek.
Liv

Kép

Kép
liv
 
 


sziasztok!
ma voltam első, 12. hetes ultrahangon, szuperjó volt!!! csak a párom nem lehetett bent, mert hüvelyi és többen is bent vannak egyszerre. szóval, minél előbb szeretném ha együtt megnézhetnénk!! felhívtam a lövőház utcában lévő wellness helyet, ahol már holnapra tudtak időpontot adni, viszont vaskos 10ezerbe kerül. de itt olvasva, az nem is olyan sok???! valaki tud tapasztalatot megosztani ezzel a hellyel kapcs.?? nagyon elmennénk, de ilyenkor érdemes, vagy várjunk inkább egy picit?? mert sima uh-n minden jól látszott, talán itt kevésbé fog??
köszi!
bagzerka

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


megint én, csak azóta másik topic-on írták hogy van 8000-ért is 3d-s, az lehet? ti tudjátok hol???
bag

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzerka,
én pont ma jelentkeztem be 12.heti UH-ra a Praxisba, ott 8000Ft és állítólag nagyon szuper, meg a Győrffy Mátyás, aki csinálja, is nagyon rendes.

Móni
Monik
 


köszi móni!
már van is időpontunk!! Kép
bag

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


<font color="ff0000">Bagzerka!
Feltétlenül írd meg,milyen volt a 3d!Mikor mégy?
Pusi
Ildi</font>
ildi10
 
 


Sziasztok!Most találtam rá a topicra,nagyon örülökKép 24éves vagyok,és 18hetes kismama.Biztos lesz sok kérdésem hozzátok.Most készülök 3d-re,nagyon izgulok,hogy Lolám vagy Dávidom lesz? Apuka szerint Lola.Én az SzBstúdióba jelentkeztem be 3d-re.Járt már ott valaki?Állitólag az a legolcsóbb,és új nagyon jók. sziasztok,holnap jövök
violet
 
 


ildi!
tegnap voltunk 3d-n, nagyon jó volt!!! kedves volt az orvos, megmagyarázta a dolgokat, mondjuk félúton elaludt a picur, és amikor az általa javasolt köhögés sem hatott, elkezdett vadul dörömbölni a hasamon az uh szerszámmal.... :I
de minden egyéb rendben, tudom ajánlani másnak is, nemsokára felteszek egy jobbik képet!!
bag

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!
Hétvégén mi is voltunk a Praxisban és mindenkinek csak ajánlani tudom. Hajdu doktornőnél voltunk, aki nagyon kedves volt és mindent rendesen megmutatott, lemért, elmagyarázott. Igazi élmény volt, tényleg!
B.
bubborka
 
 


Sziasztok,
Szeretnék érdeklődni,hogy a Megatoysból hová költözött az uh.Kérem aki tudja írja meg a címet,telefonszámot.A Hattyúház drágább mint a Praxis?
Most vagyok 11 hetes de tervezzük a 3d-t és előtte szeretném felderíteni a terepet.
Köszönöm a segítségeteket!
nyetus76
 
 


Szia Nyetus!

Én hétfőn voltam a Megatoyban, a Soroksári úton. De áll. van valahol a XIII. kerben is. Mi nagyon meg voltunk vele elégedve. Igazából én azért mentem (két héte voltam a genetikai UH-on), hogy "kívülről" is láthassuk a babát, és ne csak a szürkeséget, meg fehéret. KépSzerintem hatalmas élmény. Most 9000 Ft-ba kerül. Ezért kaptunk egy 20 perces videókazit, meg egy színes fényképet. Nagyon-nagyon élveztem. Láttam ahogy ásítozik, és gondolkodik a mi kicsi fiúnk. Tudom ajánlani!

Zsófi
mzsx
 
 


Zsófi!
Köszi szépen.Akkor ezek szerint működik a Megatoysban,mert én azt hittem megszűnt teljesen.
Én két évvel ezelőtt ott voltam(második babát várom most)és akkor is nagyon klassz volt.
Köszi még egyszer és gratulálok a kisfiúhoz!
sziasztok
nyetus76
 
 


Sziasztok!

Leírná nekem valaki, hogy a 3D-s uh az ami a korházakban is van, fekete- fehér és ingyen is elvégzik az arra kijelőlt szakemberek? Vagy a 3D-s az ami élethű és látványosan megmutatja a baba vonásait és arcát, kezét, lábát, újjait...
És akkor mi a 4D-s? Még azt szeretném megtudni, hogy hol lehet ilyen "élethű" uh. felvételeket megnézni amit ti felraktatok a gépre. A fekete- fehér kötelező, ingyenes uh.-n már túl vagyok de én csak nagy képzelőerővel tudok emberi vonásokat felfedezni. Megnéznék néhány képet mielőtt elmennék a fizetős látványos vizsgálatra meg jó lenne tudni, hogy mi a tudományos elnevezése.
Ja, és az, hogy 29 hetes vagyok és már igen- igen szűkös a helye az nem akadályozza a vizsgálatot?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdvözlettel: Judit
jucy
 
 


Szia Jucy!Az amit a kh.ban csinálnak,az 2D uh.A3D-s uh igazi csodás képet tud mutatni a babáról.Én most voltam 18.hetesen és csoda volt amit láttam.A 4.az az idő.Ugye csak 3dimenzió van,a 4.-re mondják azt,hogy az az idő.Mozgásban láthatod a babádat.Nekem mindent elmagyaráztak,nézd meg az SZB studio.hu-lapon,ott voltam én is. A29.héten állítólag még jól látszik,de hívd fel a szakembereket.Nagy élmény lesz megéri,én többszőr elmegyek még. Üdv.nekedKép
violet
 
 


Bocsi rosszul írtam a címet! www.szbstudio.hu Most néztem meg a szórólapon. Mindig mindent utólag csinálok. Mégegyszer üdv.
violet
 
 


Judit!!!

Az alábbi oldalon a Praxis 4D UH Rendelő oldalát találod, ott nagyon sok jó kép található:

http://gribedli.eblap.hu/4duh.htm

Móni
Monik
 


Judit!!!

És itt is találsz rengeteget, akár hétről-hétre megnézheted, hogy néz ki a baba 4D-s UH-on:

http://www.babanet.hu/ultrahang.php

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Én is ajánlok egyet: www.4dultrahang.hu
Mi itt voltunk a 21. héten, és teljesen elégedettek voltunk!

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi

Ez a 4D UH Rendelő drágább, mint a Praxis, mert itt ugye 9000Ft a vizsgálat, a Praxisban 8000, de ha a Babaneten keresztül jelentkezel,(és hát miért ne) csak 7000Ft. A Praxisban a kazetta ingyenes, míg itt ugye 600 Ft, a CD a Praxisban csak 1000Ft, itt 2000Ft. Elég lényeges árkülönbségek vannak.

Móni
Monik
 


vIOLET! MEGNÉZTEM AZ SZBSTUDIO LAPJÁT,ÉS MÁR BEIS JELENTKEZTEM. HOLNAP MEGYEK,MEGÍROM MILYEN VOLT.KÖSZI SZÉPEN!!!
marikis
 
 


Sziasztok!
En is szeretnek menni 3d-s uh-ra. Egy baratnom a Hattyuhazban volt, es teljesen elegedett volt, mind a felvetelek szinvonalaval, mind az arral. Sajna, nem emlekezett az elerhetosegukre, es en sem talaltam igazabol semmi erdemlegeset roluk. Kerem, hogy aki tud roluk vmit, irja meg.
Elore is koszi: dorye
dory
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: