Új privát üzeneted érkezett!

Bari, ip cím nem helyhez kötött, nincs városhoz, utca-házszámhoz rendelve, de még csak szolgáltatóhoz sem, ha jól tudom. bárki lehetett. csak arra van bizonyíték, hogy bari és kashmir néven is bejelentkezett VALAKI ugyanarról az ip címről.

mia_snow
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:30-kor.
barika2008
 
 


Sajnos nem jól gondolod Mia. :cry:

Az Ip cím fix Ip cím, most is ezt használja Kashmír, és az IP cím Szegedi! Ez azért eléggé leszűkíti a kört! :cry:

És még van más is ami bizonyítja de azt nem tenném itt közre! :cry:

Fontosnak meg csak az tartja aki tényleg gusztustalannak tartja a történteket. Nálunk pl mindenkit érdekelt hogy mi áll a háttérben.
Most megtudtuk, ennyi........

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:30-kor.
barika2008
 
 


Bari, mint mondtam, mi alaptalanul nem vádolunk senkit. Engem pl nem bántott meg Kashmir soha, kedvesnek gondolom, az hogy ki mit mond róla, nem túlzottan érdekel. Nem hiszek el mindenféle légbőlkapott híresztelést.

Ti rábizonyítottátok Mónira is azt, amit el sem követett, mostmeg sajnáljátok. Eltelt közben x hónap, szerintetek hogy esett neki? Mindegy, nem az én dolgom, nem is érdekel. Engem Móni sem bántott meg sosem, mondjuk nem is én alkottam róla negatív véleményt.

mia_snow
 
 


Én sem bántottam, Renit soha! Sőt kifejezettem szerettem. Ez meg nem légbőlkapott de mardorral való levelezésem had ne másoljam be.
Mi tudjuk és kész! Ha Ti nem hiszitek, ám legyen. Én sem viselkednék másképp biztos ebben a helyzetben.

Móni is biztos megfogja köszönni Reninek, vagyis már meg is tette, hogy egy szarkavaró miatt lett kitéve. Ha nem kavart volna, Móni ma is köztünk lenne.

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Nane. Mónit TI raktátok ki, meggyanúsítottátok alaptalanul. vagy talán ellene is volt valami bizonyíték? ne kenjétek már másra a saját hibátokat! Amikor Mónit kiraktátok, biztosak voltatok abban hogy ő a szarkeverő. Most meg hopp, mégsem?

Mardorral való levelezésed meg, ha annyira biztos lennél a dolgodban, már rég napvilágot látott volna. No de hagyjuk is, azt hiszem tényleg ideje lenne lezárttá tenni ezt a topicot.

mia_snow
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:30-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:31-kor.
barika2008
 
 


A levelezést azért nem másolom be mert nem akarom őt olyan helyzetbe hozni amibe nem kéne. A levél nekem szólt, nem másnak. Bár Titeket az hogy valami ki részére íródik nem érdekel. Tényleg zárjuk le a témát!
Mi tudjuk mi az ábra, csak ennyit akartunk.

További szép estét, boldog babavárást, jó csevegést!
Sziasztok!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:31-kor.
barika2008
 
 


Az hogy Reni KAshmir nem találgatás és nem is vádaskodás. SAJNOS!! Ez 100% ... Komolyan sajnálom, hogy ilyen ember van köztetek.
És a gyerekét sajnálom csak jobban... egy ilyen beteg embernek.... :(
Vendég
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


.....
pironya
 
 


Elég lassan de végre kiderült!
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Na most nem ir senki!
Jelenkeztem a tanyára megint hozzátok persze nem szeretnék vissza menni csak kiváncsi voltam vissza vesztek e!
Köszi!
Bocsánatkérésből köszi nem kérek!
Barin és Mián kivül ................... inkább nem irok semmi rosszat megtartom magamnak!
Azért kicsit mekönnyebbültem!
RENI TÉGED MEG MEGTALÁLLAK!!!!!!!!!!!!!!!EBBE BIZTOS LEHETSZ!!
MÁR CSAK A GYEREKEDET SAJNÁLOM!!!
Vendég
 


Szia Móni!

Gratulálok a kistesó fogantatásához! Kisfiút vagy kislányt érzel?

Rencsi témához csak annyit, hogy továbbra sem sikerült bebizonyítani, hogy ő volt, aki feltörte Bari jelszavát. Lehet, hogy bekukkantott a nevében, hiszen megadta Bari a jelszavát! De ez nem bűn szerintem, hiszen Bari maga adta ki! (vagy valaki Bari nevében, ez most mindegy a lényeg, hogy nem kellett feltörni, mert valaki kiadta!)
Részemről az ügy lezárva...

Engem érdekel a többi a lány hogyléte is, kíváncsi vagyok, hogy kinek mekkora már a gyermeke és hogy hogy fejlődnek. De gondolom, erre úgy sem fogok itt választ kapni, így nem erőltetem.

Kívánom a másik csapatnak is, hogy legyen szép-boldog karácsonyotok és egészséges legyen a család!

Kép

Kép
bettica
 
 


Nem lehetne ezt a témát tényleg abbahagyni már???? :roll:

Móni nem a jelszólopásos ügy miatt lett kirakva hanem jóval előtte.

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Móni: gratula a kistesóhoz!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:32-kor.
barika2008
 
 


moni0825 írta:RENI TÉGED MEG MEGTALÁLLAK!!!!!!!!!!!!!!!EBBE BIZTOS LEHETSZ!!
MÁR CSAK A GYEREKEDET SAJNÁLOM!!!


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:31-kor.
Vendég
 


barika2008 írta:Én sajnálom,hogy mónival így alakult!!reninek köszönhetően nem csak ő hanem márti livi stb is ki lett rakva!!köszi reni,és ha móni meg fog találni hát igérem nem egyedül fog menni elkisérjük egy páran és lerugjuk a fejed neked és a köcsög barátnőidnek(felbújtóidnak) is.akik sajnos már a csapatunkba kerülésedkor is iwiw ismerőseid voltak...későn kapcsoltunk.vagyis kapcsolt szilvi.mert én olyan szinten leszarlak titeket,hogy az iwiweteket is leszarom!!

bettica te buta kurva.értsd már meg a gyökér fejeddel hogy nem adtam ki a jelszavamat senkinek!!akárki is volt a ludas magától jött rá mert én ezt a jelszót 1 embernek sem mondtam el!!
melyik részét nem érted?

és bocsi kedves best off csapat de engem kurvára nem érdekel mi van veletek és a gyerekeitekkel.na ilyen alapon elvárom,hogy kattanjatok le rólunk és kurvára ne érdeklődjetek kibaszott nagy unalmatokban

ja és ha 100x megtudnám a jelszavatokat akkor sem olvasnám el a topikotokat,mert leszarom mit irogattok vili?



:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:31-kor.
Vendég
 


J Kriszta az én házam táján minden rendben!!!!!Az én lelkiismeretem teljes mértében rendben van !
Mehetne az egész topik a Mónika shoba!!!Az meg hogy megtalálom Renit senkinek semmi köze!!De ugyis megtalálom!!!!:):)


Bari drága!!!!
Téged még mindig IMádlak!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


.....
pironya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:32-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:33-kor.
barika2008
 
 


Igazi kulturált csapat jött össze! Éljen!!!

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica!
Köszi!
Kislányt érzek és remélem az is lesz!
Te értesz valamit ebből a renis dologból vagy ne is kérdezzelek mert nem érdekel?Bocsi csak én még midig fel vagyok háborodva hogy mi folyik itt és igazából még mindig nem tudom miért lettem kizárva!:)
Vendég
 


Most látom te is terhes vagy??:)
Vendég
 


Andóca neked is köszi a gratut!Holnap megyek dokihoz remélem minden rendben!:)
Vendég
 


Móni: Kislány? De jó :D Én is úgy szeretném majd, hogy ha Bencének lesz tesója, akkor kislány legyen. Sztem az lenne az igazi. Na jó, azért egy kisfiúval sem lennének problémáim ;)

Egyébként nem vagyok babás, majd talán pár hónap múlva kezdjük a projektet :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Ja bocsi félre néztem a második vonalzód!
Szóal renis dolog nem érdekel????
Vendég
 


Ja és nem biztos hogy kislány csak most nincs semmi hányinger rosszullét aztán abbol gondoltam hogy lány de majd kiderül
Vendég
 


Írok privit...

Kép

Kép
bettica
 
 


Móni, nem tennéd a 2 vonalzót egymás alá? Így nagyon széles lett az oldal :(

Kép

Kép
bettica
 
 


barika2008 írta:móni én is!!sajnálom,hogy egy két köcsög miatt összegabajodott minden!!!

krisztike!!ANYÁÁÁD AZ BETEG MEG TE!!NNNAAA ÉS REMÉLEM JÓL FELHÚZOD MAGAD AZ KELL NEKED!! :wink:
ÉS MÓNIVAL EGYETEMBEN ÉN IS SAJNÁLOM A GYEREKEIDET


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:33-kor.
barika2008
 
 


ugy unatkozom irjatok már valamit!


Csak azt szeretném még megtudni hogy szerintetek nekem mi okom lett volna szart kavarni??Gondolkodom már ezen egy ideje?
Meg azon hogy aki valójában a szart kavart mire volt ez jo neki?


Na mindegy itt nyilvánosan mindenki elött best off és nem best off csapat nem törtem fel senkinek a jelszavát nem kavartam sehol a szart aki elhiszi elhiszi aki nem az nem én lezártam ezt a témát senkit nem akarok bántani!
Reni nem tudom hogy te voltál e bár nem volt tul biztató az emailed!

B:SZILVITŐL SZERETNÉK MÉG BOCSÁNATOT KÉRNI MERT ŐT KAMÁZTAM NAGYON ELÉKSZEM MÉG SMS_T IS IRT MIKOR MEGSZÜLTEM MIRKÓ ÉN MEG OK NÉLKÜL VOLTAM VELE BUNKÓ,VAGYIS CSAK MÉRGES VOLTAM MERT KIÁRTATOK AZT RAJTA CSATTANT AZ OSTOR!SZÓVAL BOCSI SZILVI!:


NA ÉS AKKO MOST LEHET RAJTAM RÖHÖGNI!!!!!! :lol:
Vendég
 


Móni: én is gratulálok a kistesóhoz!!!

Aki rajtad röhög, az már tényleg beteg.


...és nem kell tőlem bocsánatot kérned...
bszilvi25
 
 


Köszi!
De jo hogy irtál!
Hogy vagytok?Merci növekszik gondolom és csudi szép lehet!
Vendég
 


sziasztok!
Úristen Bari te normális vagy?hogy jössz te ahhoz, hogy anyázz és köcsögözz mindenkit?kinek képzeled magad?eddig csendben hallgattam, de ez már nagyon lealacsonyító.Magadat alacsonyítod le.semmi okod rá, és nem tudom mi ez a nagy felháborodás. Azthiszem mardor Reninek címzett leveléből, -előre is elnézést tőle, hogy leírom-de egyértelműen kitűnik, h. ő annyit derített ki, h. beléptünk anno Reni jelszavával.nincs itt szó arról,h. ő feltörte volna bari jelszavát.tiszta nevetséges az egész

Kép
Kép
eyi
 
 


SZiasztok!
Törlöm magam egy kicsit megtelt a puttonyom az egész vádaskodással!
Bari ne haragudj de én már nem értem ha tudjátok hogy nem én voltam a szarkeverő miért nem vettetek vissza!
Kicsit kivagyok miatta!Mindenkinek minden jot!
Inkább foglalkozom a családommal!
Szevasztok!
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:33-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:34-kor.
barika2008
 
 


Jaj Barika, már megint ez a fenyegetőzés. Te csak így tudsz megoldani dolgokat???? Mert akkor sajnálom Dávidot, hogy ezt fogja megtanulni az anyjától. Gondolom, az első szava is megvolt már, sejtem mi lehetett :lol:

Kép

Kép
bettica
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:34-kor.
barika2008
 
 


barika2008 írta:móni még sort sem kerítettünk rá,hogy megbeszéljük mindenkivel ....ígéremmeg fog történni.mi döntést már csak úgy hozunk,hogy mindenki!!!!!ezek után naív jóhiszemű mindenkit befogadó csapatunk elbizonytalanodott.

eiy te is kukkoltál?fúúúj kurva anyád :wink:


:idea: :arrow: :!:
Vendég
 


NEM VAGYOK SZENT,NINCS GLÓRIÁM SEM ANGYALSZÁRNYAM,TÖBB HIBÁM VAN MINT ERÉNYEM!TUDOK KÁROMKODNI,ORDÍTANI,DÜHÖNGENI!!DE SOHA NEM VENNÉM A BÁTORSÁGOT,HOGY ÍGY NYILATKOZTASSAM KI A VÉLEMÉNYEMET NYILVÁNOSAN,
HACSAKNEM EZ SZÁMOMRA TELJESEN TERMÉSZETES LENNE,MERT ITTHON IS ÍGY ÉLNÉK ÉS KOMMUNIKÁLNÉK A SZERETTEIMMEL MINDEN NAP!!!DE LÁTOM NEKED EZ A TERMÉSZETES BARI,BÁRÁNY,LIA,BARIKA 72850026741,NELLI.....
Szilvi,Anna kulturáltabban leírták a véleményüket veled ellentétben és indokolatlanul nem pocskondiáztak másokat,akik csak vették a bátorságot és véleményezni merészelték a dolgokat...!
És mindenki magából indul ki...de hidd el..a Te fejedet is sokan lerúgnák,(mint ahogy az enyémet is),tuti naponta le buta kurváznak ott ahol laksz,anyukád remélem jól van,de tuti Öt is a szájára veszik a "rajongóid"....de nem mindig annak van igaza és az a legbölcsebb akinek a legnagyobb hangja van és a leghangosabban kiabál...

Ja és nem tudtam bejutni a babára,többszöri próbálkozás után sem,mert a jelszavamat nem fogadta el...kértem Rencsi segítségét,de a kódtörő progiját pont kölcsönadta másnak....
Vendég
 


Nahát barika, ismét bebizonyítottad, hogy milyen ember vagy :lol:
Boldogok a lelki-szegények :D

Kép

Kép
bettica
 
 


Moderálva!

Kép

Kép
bettica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: