Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Majd a blogba feltesszük a képeket, csak én kicsit még béna vagyok hozzá, és a drágám kell hozzá :):)

Horvátország is szép, de én nem szeretem, mert nekem egy kicsit más stílusú országok tetszenek... vagyis mi bele vagyok szeretve a görögök lustaságába és a mentalitásukba:):) Fontolgatjuk is, hogy kimegyünk dolgozni,aztán ha bejön akkor maradunk is... de ez már csak jövőre lehetséges...


Képzeljétek! Írtam,hogy elveszett a cicám amig nyaraltunk... És ma kapok egy kiscicát... Igaz, hogy nem helyettesíti a Szami cicámat, de hát nem hiszem, hogy ő visszajönne... tegnap fél órán keresztül ciccegtem neki, és az én hangomra mindig jött... de most semmi... már egy hete nyoma sincs, senki nem is látta :cry: :cry:

Kép
encsike87
 
 


Kenyér: Én már lassan ott tartok, hogy utálom a kenyeret, mert ha már 2 napja otthon van, akkor képtelenség szelni, mert morzsálódik az egész, és ilyenkor olyan mérges leszek, hogy legalább 5 cm vastag szeletet vágok :lol: :lol:
Görögben vettünk a pékségben ilyen baguette félét, ami itthon szintén olyan, mint amit leírtam a kenyérről.... Na a görögöknél még 3 nap után sem volt semmi baja, és olyan volt mintha most sütötték volna!! Na jó, drágább mint itthon, de inkább legyen az és meg tudjam enni, mint hogy szét essen az egész....

Kép
encsike87
 
 


Sziasztok!

Encsike!
Szegény cilu :( Milyen az új cila,biztos nagyon aranyos lehet ő is.

Mencsinek eddig semmi nyoma kipp-kopp Remélem elkerül és nem rontjael a nyaralásomat :D :D :D

Kép
Kép
a.ibici
 
 

 
 

Sziasztok!

Jó régen voltam erre. De hát lekötött ez-az, szóval, nem nagyon tudtam jönni, fáradt is voltam hozzá szellemileg. Látom, mindenki nyaral, nyaralt vagy nyaralni fog! Tabati épp Erdélyben.
Encsike, mi is imádjuk a görögöket, bár ebben-abban kicsit igénytelenek. Szóval, égig ér a gaz az udvarukban, akkor is képesek kényelmesen bort iszogatni. :D Én azért biztosan megcsinálnám előbb az udvart!
Mi is nézegetjük már az utakat, most július közepén akarunk elmenni krétára. Még lehet, hogy az időpont változni fog. Be még nem fizettünk, majd előtte pár nappal, mert akkor elég jó akciók vannak, és jóval olcsóbbak az utak, mint előre befizetve. És most is remek akciók vannak, úgy hogy nem félünk, hogy lemaradunk bármiről is. Még Rodosz is szóba jöhet.
Na, mennem is kell, csak bekukkantottam. Megyek ma ugyanis Pécsre, s készülődnöm kell.
Élvezzétek a jó időt! A Balcsi vize nagyon jó! :P
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvégétek?:)

Ósió, látom nagyon el vagy foglalva :):) Jó lesz nektek, hogy csak most mentek majd nyaralni... én megint mennék már :oops: :oops:

Ibici: Akkor reméljük mensi elkerül most egy jó darabig :):)

Cica: Aranyos a cicus, de hát még olyan kicsi, nem nagyon lehet szeretgetni úgy mint a másik cicámat... Úgyhogy vele csak játszani lehet, meg akkor lehet szeretgetni, ha álmos, mert akkor jön az ölembe és ott bújik :)



[/img]

Kép
encsike87
 
 


Sziasztok!

Ósió!
Bátrak vagytok,hogy 1-2 nappal nyaralás előtt foglaltok.De ha ez ilyen jó akciót jelent,meggondolandó!!Melegváltásban mentek utánnunk.Mi 12-én jövünk haza Horvátországból.

Encsike!
Hétvége jól alakult.Szombaton Siófok-sóstón voltunk fürcsizni és én is tanusíthatom,hogy kiváló a Balaton vize.Jól leégett a hátam,remélem szombatra helyre jön és nem rontjael a nyaralásomat. Te dolgozol vagy még szabin vagy?

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Ibici, dolgozom már sajnos...

Akkor jól éreztétek magatokat a Balcsin :) Horvátországon belül, hova mentek?

Én annyira mennék vissza a tengerpartra :(:( És ha belegondolok, hogy megint 1 évet várni kell :roll: :roll:

Kép
encsike87
 
 


Encsike!
Igen jó volt a Balcsi nekem semmi bajom vele,persze a tengerrel nem lehet össze hasonlítani.Sokan vannak a Balatonnal úgy,hogy nem jó,lábvíz stb.Nem értek egyet velük!Pag-szigetre megyünk,holnap még vennem kell 1-2 dolgot és szerdán pakolás van :D :D :D

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Biztos nagyon jó lesz :)

Én nem megyek bele semmi ilyen tóba meg igazából semmibe sem a tengeren kívül, mert én aztán ha csak a parton ülök le, akkor is összeszedek minden marhaságot :(

Mi most tervezzük, hogy elmegyünk külföldre dolgozni, de jövőre még nem tudunk a suli miatt... pedig már nagyon jó lenne!!

Kép
encsike87
 
 


Sziasztok!
Itt ránk köszöntött a vihar. A játszótérről épp hazaértünk :( .
Így még az ebéd is előrejött, s már alszik is Kori.
Most tudtam jönni én is csak.
Balaton: én is szeretem, pláne az északi, balatonfelvidéki részt. Ott jókat lehet kirándulni is. A víz? Igen, jónéhány éve valóban pocsolya volt, de most kapaszkodjatok meg, a védőnénink is mondta, hogy ő mostanában sokkal szivesebben ajánlja a Balatont a kisgyerekeseknek mint a strandokat. Állítólag mostanában nagyon jó a vize.
Görögök: 1x már mi is jártunk Görögországban, Stravrosban, s sajna Ósióhoz hasonlóan engen is lehangolt a látvány. Mármint tisztasági szempontból. Szemét-szemét-szemét, ja meg rengeteg macska, gondolom nem véletlenül. Kukáskocsit a 10 nap alatt talán egyszer láttunk... A táj, a városka, a tenger gyönyörű. Nem értem miért nem ügyelnek egy kicsit jobban a rendre?
Kenyér: egész finom lett, amit vettem, sőt. Bár mivel 2 kg-os még mindig esszük :lol: , de nagyon finom, puha. Írtad Encsike a görög kenyereket. Annak idején mi is vettünk kukoricás veknit náluk, isteni finom volt. Sokáig kerestem itthon hasonlót, de nem találtam. Aztán a kenyérsütővel én is csináltam , hozzákevert kukoricás liszttel, azt sem lett rossz, de az a görög tényleg fini volt.

Kép
timcsi73
 
 


Na mostmár vagyok ám én is. Kicsit eltüntem ezer bocsánat. A bátyámék a családdal voltak nállunk vasárnap mentek el. Kicsit jó is volt utána a csend:)

Timcsi: Neked is volt méhen kivülid? Jó volt olvasni, hogy utána szültél:)
Mi is vártunk ám ez a harmadik hónapunk.A doki szerint 1hónap pihi kell a többit pedig a lekieg miatt ajánlják. De szerintem már a lelkem feldolgozta hisz mást nem is lehet tenni.
Mi is voltunk Görögországban stavrosban. valóban kicsit igénytelenek ilyen téren de nekem tetszett amúgy. Teljesen más kúltúra az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Mencsi még mindíg semmi igaz még 2 nap múlva lenne aktuális a dolog,de nekem ilyenkor már mutatkozni szokott a drága. :wink: :wink: Megyek ma megveszem amit még szeretnék a nyaralásra később majd jövök szépnapot mindenkinek.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!
Csucsu: ahogy írtam sajnos volt nekem is, de írtam hogy 1 év után lettem terhes Kornéliával. Csak hát arra az 1 szem petevezetőre kellett/kell vigyázni. Lelkileg hamar visszarázódtam, úgy voltam vele, megtörtént, senki nem tehet róla, ez volt. Ha depibe estem volna az senkinek, semminek nem használt volna. Ráadásul ahogy írtam nekem már volt 2 vetélésem is korábban. Nehéz, nehéz, de fel kell állni, előre kell menni. Épp ezért nem értem igazán azokat (olvasva leírásokat, történeteket), akik egy (sajnos ma már egyre sűrűbben előforduló) vetélés után, hosszú-hosszú hónapokra padlót fognak, s csak a saját önsajnálatukkal vannak elfoglalva.

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi: Igen én sem értem miért van az, hogy depibe esnek. Hisz az kihat az elkövetkezendőkre. Én úgy vagyok vele megtörtént kész vége lépjünk tovább. aztán az élet úgyis megold mindent.
Fő az optimizmus:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Igen, nagyon rossz érzés amikor közlik h baj van és már nincs ott baba, de túl kell rajta lépni, ami nagyon nehéz, de muszáj. Engem az vigasztalt, h a 9-10. héten történt és akkor még nincs igazi kapcsolat a babóval. Akkor volt ott egy lány, akinek a 20. héten halt meg a babája, na azt nem tudtam volna ennyi idő alatt feldolgozni. A kórházban azzal vígasztaltak, h a természetnek van egy szörnyű de nagyon jó tulajdonsága, h ha egy baba beteg lenne, akkor inkább elveszi. Ráadásul minden 5. terhesség vetéléssel végződik, de van aki észre sem veszi, m egy sima mensivel megoldódik.

Szerintetek jelent valamit ha azt álmodtam h szülök? Rendesen éreztem mindent, és sokkal könnyebb szülés volt m az első, pedig az se volt nehéz (csak nagy volt a baba), és láttam is a kis arcát, csak azt nem tudom h fiú vagy lány lett. Egész nap ez az álom jár a fejemben...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Pruci, én amikor terhes lettem, de még nem tudtam róla, 2szer is álmodtam azt, hogy szültem :) De amikor meg elkezdtem vérezni, előző este azt álmodtam, hogy van egy kb 2-3 éves kisfiam, (úgy nézett ki, mint a párom kicsinek) és valami intézet félében van, és nem vihetem haza, mert valami baja van és ő meg könyörög,hogy vigyem haza, aztán egyszer hívtak, hogy meghalt vagy mi volt, erre már nem emlékszem pontosan... Hát marha jó volt!

Az valóban rossz, amikor közlik, hogy mi van, de már látni lehet a doki arcán is, hogyha olyan.... Amikor nekem mondták, akkor a párom kint várt, kimentem hozzá aztán ott már elkezdtem sírni, mérges voltam, meg szomorú meg minden szerintem ami lehetett... Addig volt nagyon rossz, amig nem csinálták meg a műtétet, utána már jobb lett mindig... Nem lehet mit tenni úgysem, el kell fogadni, hogy ez van... Ha meg valaki depis lesz, attól sem lesz jobb, csak esetleg még a kapcsolata is tönkre megy, mert szerintem a férfiak is nehezen viselik, csak esetleg nem mutatják ki. Viszont az már sok nekik is, hogy még emellé egy depis "asszony" is társul...

Kép
encsike87
 
 


Sziasztok lányok!! :D

Megjöttem Erdélyből, nagyon jó volt, gyönyörű tájakkal, sok szép élménnyel, érdekes emberekkel! Kicsit fárazstó volt, mert rengeteg helyen jártunk, úgyhogy most pihenem a nyaralást! :lol: Ráadásul uccsó nap megjött, erős fájdalmakkal, úgyhogy 1 órát ültem egy templomban bóbiskolva, míg a többiek várost néztek. :roll: :lol: Párom is elküldtem, hogy legalább ő lásson valamit Nagyváradból, eléggé lelkifurim volt, hogy elrontom a napját. Persze erről szó sem volt, mert ugyebár nem az én hibám, de azért futott egy kört, majd visszajött, de addigra már elmúlt a hasfájás is. Herpesz is kijött a számon (szombaton polgári esküvő, hitvesi csók nélkül :lol: ) , úgyhogy uccsó napra kijutott a jóból, de szerencsére csak arra a napra, előtte minden szupi volt. :D

Úgy látom váltjuk egymást a nyaralással!

Encsike!

Nagyon görögpárti vagy! Egy barátnőm is mondta már, hogy ott szeretne élni, tetszik neki is a görög élet. Én meg még sosem voltam ott... :oops:
Sajnálom a cicád, azért még ne add fel a reményt, hátha visszajön, ha elviszitek a kutyát. Azért a pici is ari lehet!

Pruci!

Egyszer már én is álmodtam azt, hogy szülök, pedig még sosem voltam úgy várandós, hogy tudtam volna róla. Nekem rossz álom volt, mert úgy éreztem, hogy a doki nyomja vissza belém a babát, már a torkomban éreztem... :roll: :lol: Lehet, hogy annyi volt az egész, hogy túl sokat vacsiztam, és sok lett a savam, amit a torkomban éreztem már. Nemtom... Mindenesetre rossz álom volt.

Csucsu, Timcsi!

A depi tényleg semmit nem old meg, erre előbb utóbb mindenki rájön. Jobb előbb, mint utóbb szerintem...

Ósió!

Raktál már föl újabb képeket? Mindenképpen megkukkantalak az iwiwen, hátha...

Ibici!

Remélem nem jött a mensi! Drukkolok nagyon! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Tabati!
köszönöm az érdeklődést aranyos vagy.Köszönöm a drukkot is ,mert most szükségem van rá.Képzeld mencsinek még nyoma sincs :D :D :D Nagyon halkan mondom egyenlőre.A szerdai tesztem nega lett,de az még biztos korai volt.Még van 1 tesztem,de nem mertem megcsinálni félek a csalódástól.Holnap indulunk Horvátországba,de nincs bennem az az indulás előtti drukk ami szokott :( :( 7.-én lesz a házassági évfordulónk és nagyon bízok benne,hogy apának gyönyörű ajándékban lesz része :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Ibici!

Ez jó hír!! Szerintem most koncentrálj a pakolásra és ha ajánlhatom, akkor semmiképp ne csinálj még tesztet, de azért vidd magaddal az utazásra. Én a múltkori egy hetes késésem után elhatároztam, hogy annyit mindig várok már a teszttel.

De azért ha mégis megjönne, akkor ne törj le nagyon, hanem élvezd a nyaralást!! Jó utat neked és drukkolok nagyon!!!

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Ibici, drukkolok, hogy jó meglepetés legyen! :) Érezd jól magad a nyaraláson, aztán gondolj ránk is, hogy nekünk már le is telt :D:D


Tabati, én nem vagyok kimondottan görög párti, de nekünk eddig nagyon bejött.... és talán még ott is több lehetősége van az embernek mint itthon... csak hát nem olyan egyszerű az, hogy akkor én most kimegyek és dolgozni fogok stb... mert ők legalább a görögöket részesítik előnyben a munkavállalás szempontjából is.... nem úgy mint itthon :roll:

Kép
encsike87
 
 


Encsike!

Egy volt osztálytársam sokáig kinn dolgozott asszem.Mondjuk szerintem nem olyan jó meló volt, talán nyári munkának indult, aztán tovább tartott, de neki is nagyon bejött a kinti lét! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Hát ezer bocsi, hogy eltüntem, de mindig lefoglalt vmi más.

Látom mindenki nyaralgat, mi csak 1 napra tudtunk eddig elmenni, mert a párom dolgozik.
De 14.-én megyünk 1 hétre a Balcsihoz.

Rolam: megvolt anno pé, most azt várom, hogy ne jöjjön meg!!!!

A héten barinőm megszült, voltam látogatni és ma hazaengedték.

Kép Csenge
encike 2
 
 


SZiasztok!

Hogy telt a hétvége?

Encike, nagyon édes baba! :)

Tabati, már feleség vagy, ugye?? :):):):)
Görögország: mi egyre jobban hajlunk a "kimegyünk" felé! :) Főleg, hogy hallottam mennyi a fizetés... :roll:

Kép
encsike87
 
 


Encsike!

Hát papíron már igen... :oops: :lol: De még a gyűrűt is a bal kezünkön hordjuk, nem volt még csók sem (lévén hogy herpeszem van :evil: ) Csak a nevem változott már meg, de az új személyit is csak 28-án kapom meg, mert már csak akkorra volt időpont, úgyhogy mindenképpen a 26-a lesz a mi évfordulónk! :wink:

Írok privit a tortával kapcsolatban! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


halika!
Igaz még nem jött meg majd 9.-én, de már egy negát teszteltem. Hétvégén még tesztelek egyet.
encike 2
 
 


Encike!

Te tudod, de én megvárnám a helyedben, míg nem jön meg és csak akkor tesztelnék. Tényleg a te dolgod, csak én ezeknek a nagy tesztelgetéseknek nem látom nagy értelmét... :roll: Csalódás is, meg pénzkidobás...

Kép
Kép
tabati
 
 


Annyira nem drága a teszt egy másik topikbol rendeltem, azt hiszem 200ft, de nagyon jo, sőt LH-t is jo árba kaptam meg.
Még sose teszteltem piri előtt, de kivi voltam, hogy nálam bejön-e. de látod nem. Ugyhogy ha nem jön, akkor még hétvégére van tesztem.
encike 2
 
 


200 ft????? :shock: Na, az tényleg nem drága!! Melyik topicban rendelted, mert akkor én is rendelek egy párat. Mert ha egyet csinálok és pozitív lesz, akkor tuti utána ellövök még párat, mert nem fogom elhinni. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


sziasztok vagyok én is csak kicsit el voltunk mostanában foglalva apucival :) pé-s időszakom volt igy ki kellett használni :)

nika70
Salgótarján
 
 


Tabati!
Fogamzás topikban van valahol alul. LH-teszt rendeljetek. Ezt keresd és vedd fel Huncutkával a kapcsolatot.

Csajok!
Ma reggelre megjött, ugyhogy nincs babo, sajna!!!
De MIÉRT nem sikerül már??????
encike 2
 
 


Encike!

Türelem!! Van akinek csak egy év után sikerül, vagy még később is spontán! Ne aggódj!!!!

Kép
Kép
tabati
 
 


Lányok!

Mi történik a topic-kal? :( Már csak hébe-hóba jár ide bárki is. Ez csak a nyári punnyadás, vagy haldoklunk?

Ósió hol vagy? Többiek?

Nekem ma elpusztult az egyik tekim, úgyhogy nem is tudok magammal mit kezdeni. Már elástam a kertben. :cry: :cry: Sajnos annyira tapasztalatlanok voltunk, még sosem volt beteg egyik sem, hogy láttuk, hogy baj van, meg vettünk neki gyógyszert is, de azt nem gondoltuk, hogy ekkora a baj. :cry: Lelkifurim is van, mert tegnap is adódott alkalom arra, hogy dokihoz vigyük, párom mondta is, hogy akkor inkább vigyem előbb, de nem tudtam mikor rendel a doki, felhívni meg lusa voltam, gondoltam egy napon már semmi nem múlik... :( Hát múlt... Annyira rosszul érzem magam, ráadásul én találtam meg, mert feltűnt, hogy reggel óta ugyanaz a testhelyzete, és gyanús volt. Kivettem. Szája nyitva, szemei is, és meg volt dermedve. :cry: :cry: Annyira sajnálom szegénykét és annyira lelkifurim van. :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Ráadásul olyan hülye gondolatok jönnek, hogy én akarok gyereket, mikor még egy teknős is elpusztul a kezeim között?? :(

No, megyek takarítani és várom a párom, aki még olyan későn ér haza, hogy addig meg fogok őrülni. :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Néha én is itt vagyok.
Mostam, főztem, takaritottam, kicsit lefoglaltam magam.
gyerköcök alszanak, mindjárt én is pihenek egy kicsit.
encike 2
 
 


Sziasztok!
Most már jövök én is. 10 napig Miskolcon voltunk a nagyszülőknél. Tegnap jöttünk haza. Ma meg egész nap befőzök, fagyasztóba pakolok zöldségeket.
Tényleg nincs valami ötletetek, hogy fokhagymát hogy lehetne elrakni (nem savanyúságnak). Elég sok termett az anyósnál, s ő alig használja. Gondoltam megmentek néhányat a fazék számára :lol: , de úgy simán hamar kiszáradnak. Gondoltam valami fokhagymakrémre, anyu mondta próbáljam leturmixolni, majd jégkockatartóban lefagyasztani.
Majd próbálok visszaolvasni.
Tabati: azért sok boldogságot kívánhatunk ugye? Polgári, polgári, de azért már hivatalos. Nekünk is 2 nappal előbb volt, így nem volt zsúfolt a szombati nap.
Majd még írok részletesen, meg rakok fel képeket is, ha lesz picit több időm.

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csdatlakozni hozzátok. Szilvi vagyok kisfiam Márk 2007. 05.18-án született, pénteken lesz 14hós. Már rakta vagyunk a tesón remélem hamar összejön.

Nika és Timcsi: üdv itt
Vendég
 


Sziasztok!

Meg jöttem,nyaralás szupi volt!!4 nap késéssel mejött piroska ismét,nagyon káosz voltam tőle.Pedig már azt hittem 4-en jövünk haza.Köszönöm a drukkokat lányok,de sajna ez a hónap sem az enyém volt.

sissi!
Üdv. köztünk,mielőbbi babásodást neked!!

nika!
Megy a drukk neked!! :D :D

tabati!
Gratulálok nektek!!

encike!
Türelem,tudom könnyű mondani.Sajnos már én is az 1 évet taposom próbálkozás gyanánt!!Neked ne így legyen,de muszáj bízni még 1 év után is!!!

timcsi!
Sajnos nemtudok segíteni fokhagyma elrakás ügyében :( Én nem szoktam befőzni,elrakni :( Neten nem tudsz rákeresni,hátha.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!
Akkor egy kicsit részletesebben.
Egy ideig én sem voltam. Kb. 10 napig voltunk Miskolcon. 3-án indultunk. Háát az eleje izgalmasra sikeredett. Ugyanis még 30-án, hétfőn este volt egy kis hőemelkedése Korinak. Azt hittük a fogacskáktól, ugyanis neki is jönnek folyamatosan. Kedd délutánra azonban 38,2-re kúszott fel. Jött a lázcsillapító, beszéltem a dokival azt mondták csak csillapítani kell, ha 39 fölé kúszik akkor menjünk. Szépen le is ment estére 37,2-re. Hajnalban ébredt, úgy 3 körül szerdán, éreztem forró a kis teste, 39,3 ! Adtunk kúpot, ami reggelre megint levitte 37, 3-ra, de mondtam nincs mese irány a doki. Na ott mondták, hogy vírusos torokgyulladás, ami a lázat is okozta. Mondták, hogy adjam még 3 napig a nurofent meg kapott Kori antibiotikumot (?!). Vírusra? Mondjuk nem nagyon értettem. Ez szerda reggel volt, mondták, ha masszivan nem marad a láza 38 felett, mehetünk Miskolcra. Azért kivártunk csütörtök délután indultunk neki. Enyhe hőemelkedése volt, de a hangulata kiváló volt. Péntek reggel már hőemelkedése sem volt. Aztán délutánra a törzse és háta tele lett kiütésekkel. Először azt hittem a hőségtől. Aztán mivel a szomszédunkban pár hete bárányhimlős volt az egyik csemete, azt hittem az. Hívtam a miskolci ügyeletet, ahol mondták a tünetek alapján 3 napos láz . Adjak feloldva napi fél kalcium tablettát, s az antibiotikumról álljunk le. Este biztos ami biztos el is vittük. Nagyon kedves volt a doktornő, mondta, hogy ez bizony a 4. gyerekbetegségnek is nevezett 3 napos láz. S nem értette a háziorvos miért nem vette észre, s vírusos torokgyulladásra (a 3 napos láz egyik jellemző tünete) miért adtak antibiotikumot? Sok teendő nem volt, mondták 2-3 nap alatt elmúlnak a pötyik. Vasárnap estére el is múltak. . Ja egyébként mondtam, hogy Korinak volt már tavaly szeptemberben is ez, erre mondta a doki, hogy ez többször is kijöhet. Játszótéren könnyen összeszedhetik a a gyerekek. Mikor hazajöttünk derűlt ki, hogy a szomszéd lépcsőházban is beteg volt 2 gyerek, szintén 3 napos láz.
Ezt a kis izgalmat leszámítva jól és gyorsan telt a miskolci nyaralás. Kori hangulatán, turbónyusziságán semmi nem látszott. Volt kertiparti, rokonlátogatás, kirándulás, játszóterezés.
Péntek délután értünk haza. Hoztunk zöldbabot, ribizlit, sóskát, tököt. Volt mit elrakosgatni.
Délután az alsó szomszédhoz megyünk szülinapi bulira. Elkezdett a lányunk társasági életet élni . Holnap Tahiba pár napra, vendégségbe. S persze ott is beleszaladunk egy szülinapba .
Nagy bánatomra drága kicsi lányunk alig eszik gyümit. Joghurtban, sütiben igen. De magában alig. Régen imádta az őszit, persze akkor még pépesítve, most próbáltam darabosan, kiköpi. De ugyanerre a sorsra jutott az eper, a málna, a dinnye, a ribizli, az alma..... . Soroljam még? Trükkök?
Próbálkozások: háát igen, én mindig azt mondom hogy 1000 %-kal (hú de nagy képzavar!) soha ne élje bele magát senki, hogy összejött a baba. Mert akkor tényleg nagy a csalódás, ha mégsem, sajnos :( . Nálunk Kori akkor jött össze mikor nem is gondoltuk volna. Eltőrt az egyik ujjam, szaruhártyagyulladás lett a szememen, megjártuk oda-vissza Németországot. De egy pillanatig sem görcsöltünk. Annyi minden volt, olyan sűrű volt a hónap, hogy azt mondtuk na most tuti nem jön össze, aztán..... :D :lol: , mint ahogy a lenti kis vonalzó mutatja.... Egyébként én soha nem hőmérőztem, számolgattam, tesztelgettem nyakra-főre. Szerintem nem ezeken múlik. S ahogy nagyon sokszor, sokan mondják, talán a sok drukk, görcsölés, számolgatás okozza a sikertelenséget.
Elnézést ha valakit esetleg megbántottam a véleményemmel!
Szilvi: üdv. közöttünk, hajrá nektek is! Írtam a másik topikba is, de látom nagy a pangás ott :cry: .

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Köszi ,hogy befogadtatok.
Timcsi: én is válaszoltam neked.Remlem neked is hamar összejön(már ha tényleg akartok tesót)

Próbáékozás igaz irtam,hoghy neköünk hamar összejött de előtte én is nagyon beleéltem magam,ill. csak ez foglalkoztatott.Amikor viszont a nászútón voltunk nem gondoltam annyit rá,ill. nem ültem a gép előtt mint előtte. Most is megpróbálok nem görcsölni.Az a baj,hogy ez egyáltalán nem könnyű.

Ma voltunk a palatinus strandon,Márk nagyon élvezte hála istennek nem sütött annyira a nap.igy elviselhető volt az idő, és itt végre esett az eső :D .Én sajna nem birom ezt a nagy meleget.
Hiába nem volt nap az én hátam szépen kipirosodott :x .
Vendég
 


Sziasztok!

Merre vagytok lányok??

timcsi!
Nem semmi milyen izgalmakon estetekát.A lényeg,hogy jól végződött a nyaralás és hogy Kori jól van.Nem bántasz meg szerintem senkit a véleményeddel,sőtt.Tudom,hogy igazábol nem kéne görcsölni,de nem mindíg jön össze.Nálam a 4 napos késés egyáltalán nem fordul elő.Ezért mertem gondolni,hogy majd talán akkor most :roll: aztán mégsem.Ez van,majd a következő hónap :D :D

sissi!
Megy a drukk+++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Ibici: mióta próbálkoztok?
Vendég
 


Sziasztok vagyok ujra én is:)

Tabati: Sajnálom a tekit. De ne butáskodj, hogy tehetsz róla. na meg, hogy ha egy tekivel nem bánsz jól akkor minek gyerek. Na hisz ezt nem lehet szabályozni a teki mikor lesz beteg.
Sajnos néha vannak ilyen váratlan dolgok az életben.

Nika: Hajrá PÉ-s időszak. Remélem most össze jött a babó :)

Nekem ma vagy holnap nem kéne megjönnie. Hányingerem is van de erre nem adok hisz lehet ez pszichésen is.
Az a teszt amit a Huncutka árul tényleg jó minőségű. És olcsó is. Énis vettem már tőle. Most kabalából nem veszek mert a méhen kivülinél azzal teszteltem igy most nem rendelek tőlle.
De a minősége nagyon jó.

Kép
csucsu05
 
 


sissi!
Most júliusban van 1 éve.

csucsu!
Megy a drukk neked,hogy piri elkerüljön legalább 9 hónapig :wink: :wink:

Nem irígyelem azt aki a héten itthon nyaral. :shock: :shock: Nem semmi 2.napja esik az eső!!

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Ibici: remélem hamarosan összejön a tesó.Lányod is nehezen jött össze?

Először mi csak november körül akartunk elkezdeni próbálkozni,de mondtam a páromnak,hogy sose lehet tudni.Inkább kezdjük el most.

Teszt én Márknál is csak akkor vettem miután kb 2 hete nem jött emg.Igaz akkor volt,hogy 1 hetet késett és inkább vártam.

Iszonyú ez az idő nem tudunk menni sehova. Ma jön anyum vigyáz a Márkra én addig takaritoma konyhát és a wc-t :x
Vendég
 


sissi!
Fogi gátló szedése után fél évvel lettem terhes,teljesen jó szerintem.Az tuti,hogy nem görcsöltem rajta ennyit.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


szilvi: üdv itt is :):):)

Nekünk Gergő másfél év "eredménye" igaz nem görcsöltünk rá csak kb 4 hónapot de végülis nem védekeztünk :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Tabati: nálatok most van középidőszak apára fel :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: remélem te is hamarosan +tesztről számolhatsz be.
Hogy vagytok?
Vendég
 


Móni: remélem te is hamarosan +tesztről számolhatsz be.
Hogy vagytok?
Vendég
 


Móni: remélem te is hamarosan +tesztről számolhatsz be.
Hogy vagytok?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: