Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vagyok, élek, kicsit zűrös napok voltak, de szerencsére már minden, (majdnem minden ) okéé :D
Apa beteg volt, lakásfelújitottunk, a riasztónk a mai napig nem jó, a pasas annyit szerelte h agybajt kaptam, persze 10 percenként menjünk el egy szobába h ne lásson a mozgásérzékelő.. :roll: :x

Remélem itt is mindenki jól van, csak nagyon felületesen olvastam.

AIDA : gratulálok az új lakásotokhoz, nagyon szupi, remélem nagyon boldogok lesztek ott!

BOCI: gratula a mászáshoz!

KUBU: mi is Beba-t használunk, először irt a dokinéni az 1 es után HA-t,. de pocsék íze van, és receptre annyi mint a DM-ben a sima 2 . ( 1899 ) sztem ott a legolcsóbb.
örölök h jól nyaraltatok! KÉpeket!

Nagyon szuper lehetett a tali, csodálatos képeket tettetek fel! Apával itt csodáltuk a babákat :D

Jó hogy említitek a járássegítőt.. nekünk FP-- vízilovas van, de még eldobozolva.. Elő is szedem lassan. Apa kb fél éve vette, 4990 !! volt a Tecsóba.
2 hete néztem ugyanezt a város egyetlen játék nagykerében, 18990 ft. ért.. kissé durva..

Hinta: olyat kaptunk mint Noelé, de nekem az a parám h nem fejeli le az ajtófélfát??? :roll: :oops:
ma akarjuk kipróbálni..

folytatom majd..

Kép
eszterke24
 
 


Jó reggelt!

Amit írtam 2 órával ezelőtt persze elszállt... :twisted:

Az a Régiós játékbolt(?) hol van?

Boci: grtaulálok a mászáshoz!!! Mi megvagyunk. Van 2 fogcsíkunk, és kúszunk.

Kubu: a 8 fog mennyi idő alatt jött ki?

Bebából a start után az 1-est kellett volna adni? Mi 2-est vettünk :oops: (doki nélkül)

KépKép
jurmine
 
 


én is regisztráltam a tanyára...
azért ha tényleg költüzünk hiányozni fog a Babanet valamilyen szinten hiszen innen indultunk..
Remélem az a veszély sem fenyeget, h "elfelejtődik" ott a topic, állitólag a zártaknál előfordul, de nem olyan csapat vagyunk mi ám!
( mondom én aki alig jön..) :lol:

Kép
eszterke24
 
 

 
 

Aida: nagyon szép a lakás!

És egy-két kedvenc: Kép

KépKép
jurmine
 
 


Jurmine: nálunk a beba HA start aktív után a HA 2-es jött. Dokival :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Kép

KépKép
jurmine
 
 


tápszer:
ha mondjuk recept nélkül megvehető, ellenben az egyik gyógyi honlapon azt látom h támogatásra is lehet.... kérdés kinek jár támogatás ???

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Gabi: akkor megnyugodtam!

Bébi állán tegnap előtt megjelent egy hólyag. Vízhólyagra, meg égési hólyagra hasonlított. (de egyiksem lehet :) ) Este természetesen kifakadt. Most egy kb 1 cm átmérőjű csúnyaság van az arcán. Volt már valakinek hasonló? Lehet ez allergia? Rögtön kaja után jött ki, amíg szoptattam, de már előtte olyan kaját egyszer kapott, és semmi baja nem lett.

KépKép
jurmine
 
 


Röff reggelt!

Kubu! Megkérdezem kistesót a támogatásról, jó? Milyen tápszerről beszélünk?

Kép
zölddisznó
 
 


Kubu: szerintem mindenkinek jár.

KépKép
jurmine
 
 


Eszembe jutott még egy cucc, amit lehet pépbe keverni (fagy főzelékbe, joghurtba...) A PUFFASZTOTT AMARÁNT mag. Növények közül ebben van a legtöbb jól felszívódni képes vas, és magas a calciumtartalma is. Könnyen kajálható, mert mustármagnyi puffancs és gyorsan puhul.
Hogy ezt én miért nem etettem eddig? Pedig terhesség alatt is ezzel vasaztam magam...

Kép
zölddisznó
 
 


reggelt!


Én is örülök a zárt topiknak :wink:

Kubu:igaz én nem voltam talin de megnézhetem a videot? :lol:
8fog?te jó ég!!!a felét ide gyorsan :wink:

zöldinekem megvan a suttogó 3,bele olvasgattam már.miért?


boci:gratu a mászáshoz!Nagyon ügyi márton :D

KépKép
lyndee
 
 


Jó reggelt!

Láttam valakinek ugyanolyan járássegítője van (FP kisautóvá is alakítható) mint nekünk. Én most adtam el a Tescosat és cseréltük ilyenre. Legalább nem lesz veszekedés majd a kismotorokon. Csak már várom hogy megérkezzen a másik, mert TeszVeszen vettem de még nem lett postázva. Gergő meg már ácsingózik rendületlenül. Most éppen a FP Hipp-hopp zebra a partner ebben.

Régió játék: van Budaörsön a Brendon mellett, meg valahol Pesten belül is.

Anyatanyára reg-tam én is.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Lyndee!

Én most kértem kölcsön, mert annyian szidják és dícsérik, hogy érdekel, mit ajánl "egyetlen tuti jó módszerként".
...és eddig nem sok mindennel tudok azonosulni az elveit tekintve.
Kíváncsi lennék, van-e itt közöttünk olyan, aki alkalmaz belőle dolgokat, és mi a tapasztalata?

Kép
zölddisznó
 
 


Annyi mindent tudnék csinálni, ha nem egy egyterű lakásban laknék bébivel...még mindig alszik. Semmi zajosat és világosban művelendőt nem tehetek. "Kénytelen vagyok" :) babanetezni és ANYATANYÁZNI!!!

Admin néni! Szerintem írj egy-pár feltűnő sort a ma/később visszacsatlakozóknak/nyaralóknak, hogy költözőben vagyunk.

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi:én próbáltam a felvesz/letesz módszert éjjeli ébredések ellen és bevált.3 nap alatt leszokott.én sem hittem benne de már nem volt már választásom.
:roll:

KépKép
lyndee
 
 


én majd csak akkor tudok költözni, ha visszamentünk!!! várjatok meg!!! :lol: :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


ZÖLDI. belőled nem sok, sőt!!! én szívesen találkozom veled (meg a többi topikossal) amennyit csak lehet ezen rövid idő alatt, amíg itt vagyunk, de ha neked már eleged van belőlem... :cry: megyek én is a szekrénybe

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Lyndee!
És hányszor kelt a bébid, és mi volt az oka, és hogyan altattad vissza előtte, és amikor visszatetted, nem üvölltött?

Musi! Hanna lenyúlta a pipiteket és a lila kendőt! Bocsi, majd viszem vissza, ha talizunk.

Kép
zölddisznó
 
 


Na, akkor ma tali? Westend? Nem ígérek semmit, de elméletileg van rá esély... 5-kor.... :roll:

Mush: ne szekrényezz, mi mind szeretünk! :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


felébredt, jeeeeee

musi, akkor hát tali!!!
Na de hol? Itt a Szent Pityu park sarkán naggggyon finom a fagyi (és van gluténmentes papírpohár).
Hanna beleszeretett a játszótéri bébihintába...muszáj ma is meglendítenem párszor.

Kép
zölddisznó
 
 


Gabi! Nyugatihoz kimegyek eléd, és Szentistvánpark?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi: szuppppppper!!!! bébim most ébredt fel, gyúrtam rá, hogy legalább 1,5 órát aludjon, és akkor a délután képlékenyebb tud lenni (vonaton még úgyse evett, itt lesz az ideje :lol:)
Ráadásul ha előtte tud aludni, kiprószáljuk új babakocsit vonatozáshoz. Bár ezen még gondolkodom...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


megjöttünk lagziból, szuper volt, Bencét hazavittük 9-kor, Anna viszont fél 1-ig táncolt, nem tudtuk a tánparkettről elvonszolni, bárkivel elment táncolni, aki felkérte :)

Anyatanya:
Benézek én is, tény, hogy a zárt topicok egy idő után "kihalnak"...

Tápszer:
ha felíratod dokival, akkor valamennyi támogatás van rajta, ez nem jelent sokat. A mi tápszerünk vény nélkül pl. 2400 ft, vénnyel pedig 2100... Van ezen kívül nagyobb támogatás a rászorultaknak (kisebbség), ők 90 %-ra is megkapják , és vannak a gyógytápszerek (refluxos, stb.), ami szintén majdnem 90 %-ra adható.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Gabi,
Megy majd a film.

Zsiráf,
Nektek is küldjük a filmet.
Valóban nagyon jól éreztük magunkat, rengeteg képet, filmet készítettünk, még mindig feldolgozás alatt vannak :lol:
A vidámpark minden korosztálynak nagy nagy móka. Hullámvasút, óriás csúszda, kisvasút, állatsimogató, huh én már alig várom h Marci nagyobb legyen tutira felülünk az óriás csúszdára is együtt.
Nézem továbbra is a járássegítőt.
Rumbatököt ma veszek ha minden igaz, megyünk du vendégségbe és előtte beugrom a drágámnak azokért a fránya rumbatökökért.
Lassan játékboltot nyithatunk.

Eszter,
Mi ezidáig a Beba 1 aktív fogyasztói voltunk.

Jurmine,
Régió:Budán, Nándorfejérvári úton. http://www.regiojatek.hu/aruhazak.html
Fogak: 2 hónap alatt. Mondjuk most beturbózott az utóbbi pár hétben.
Dokit hívd fel szerintem a hólyag miatt.
Nekem aszonta a dokim anno hogy a baba féléves koráig írnak csak fel tápit, aztán game over.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Zöldi,
Köszi a megkérdezést. Beba 1 aktív volt ezidáig, mostan lépnénk a következő fokozatra/ba (2).
Hol lehet pufi amit venni ?


Lyndee,
Persze, majd sürgetem apát h írja ki őket.

Tapasztaltak !
Hogyan lehet egy örökmozgó mellett pakolni, porszívózni, mosogatni, vasalni, ruhát összehajtani, felmosni ??? :?: :?: :roll: :shock:
Habár most a fehér pizsijében tarol a lakásban.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 



tápszert fél éves kor után is írnak fel, Anna másfél éves koráig kapta.

Suttogó: Az 1. és 2. kötet van meg, én nagyon szeretem, a másodikban már gyakorlatiasabb tanácsok vannak. (mellesleg Annánál még nem olvastam, és sok mindent ugyanígy csináltam, csak éppen ösztönből..:) )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kubu! Én úgy tudom, hogy a Beba 1-t írhatja fel a doki 1 éves korig, a 2-re már nincs támogatás. Nálunk legalábbis így van.
Én is kaphatnék videot?

Hát nekem is nagyon fog hiányozni ez a topic, a másik szerintem már nem lesz ilyen. :cry:
Képzeljétek Gergő mostanában tapsol! Olyan aranyos.
Zöldi! Én is suttógós módszerrel szoktattam le Gergőt a fél óránkénti kelésekről.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Tápi: nekünk dokinéni azt mondta, hogy 1 éves koráig biztos ami tuti, HA-s tápit kapjon, arra biztosan van támogatás féléves kor után is, de a sima 2-esre én is úgy tudom, hogy nincs.
Bébiccel beszéltünk még annak idején erről, hogy felírta nekik a dokijuk a sima 2-es tápit, a gyógyszertárban meg aszonták, hogy minek, mikor nincs rá támogatás. Ráadásul patikában brutál drága mondjuk dm-hez, auchanhoz képest.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Erika: csak mi leszünk ott, hát törekedjünk rá, hogy ilyen legyen! :D Szerintem menni fog... :)
Jaj, és Kobi is tapsol, annyira édes! Már csattan a tenyere :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Csajok
ne menjetek el!!!!!!

Ide is ritkán van időm jönni, akkor is legtöbbször csak olvasni, nem biztos,h átmegyek a zártba :( :cry: :cry:

Akkor meg minek csináltattunk babanetes kulcstartókat, ha többet nem babanetezünk :?

Szomorú vagyok emiatt, h elmentek

Kép
galzsuzsa
 
 


Kubu: köszi! Doki sajna csak este 6-tól van. Mi is kapunk tápit pedig már majdnem 8 hós. Eddig a beba start volt, holnap meg majd ír amit ír. De hétvégén mivel kellett vettünk 2-es Beba HA-t.

KépKép
jurmine
 
 


Kubu: hangos tevékenység (porszívó) alatt járóka, a többit meg alvás alatt. Vagy tegyél a két kezére egy-egy felmosórongyot és már készen is vagy a felmosással!!!!!! :lol:

Ma reggel sz.r volt. Kisfiam tegnap tökéletesre fejlesztette a felülését, minimum 30-szor gyakorolta (eddig szerintem csak véletlenszerűen jött össze neki). Úgy gondolta hogy ezt a tudományát megmutatja a szobájában lévő hatlamas közönségének. Így "tapsolt" neki sok maci, kutya a bordűrön lévő pipi, barika, lúd, egérke, coca és BOCI. De neki ez nem volt elég, hangosan elkezdett sikongatni és felkeltette apát anyát is!!! Ez sem gáz, csak ne reggel 1/4 6-kor csinálta volna. :twisted: :lol: Azóta egyfolytában ül. Most éppen lerámolja az alsó polcot itt mellettem!!!! :lol:

Erika, Gabi: hajrá taps!!!

Rumbatök: 990-ért vettem a játékboltban kettőt!!! Ja de láttátok a talin!!! :lol: Tegnap a vásárban is láttam, de meg sem néztem mennyibe kerül!!!
Vendég
 


Boci: jóhogy láttuk!!!! Szerinted honnan ez a hirtelen támadt rumbatök-mánia... biztos nem az axe reklámból :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Jaj, de furi ez a még kétlakiság....

Egyébként szerintem a társaság a lényeg, nem a platform, ami otthont ad neki. Szóval az, hogy ide kattintok vagy oda kattintok majdhogynem mindegy... :oops: :)
Az persze igaz, hogy itt pocakosodtunk, szóval nosztalgiázni csak itt tudunk... :(
Jó lenne ,ha ki lehetne menteni az összes eddigi hozzászólást valamilyen formában viszonylag gyorsan és megőrizni... :roll:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Zsiráf: Szerintem kérjük meg Solyát, hogy ha van új jelentkező, azt tegye fel a fórumra, így közösen döntünk. Pár nap, utolérem magam és rakok Udinés fotót. Amúgy Domonkosom egy kincs. (Este ugyanúgy mint itthon megfürdettük, cici, sinlac, alvás. Aztán nem az ágyikóba, hanem a babakocsiba raktuk be és mentünk vacsorázni, ahol végig aludt, aztán sétáltunk a belvárosba (amely olasz mércével is igen bulis volt, Domi meg se nyikkant), éjfél körül haza, akkor átöltöztetés félálomban, be az ágyba, ahol alszik tovább. :oops: :oops: :oops: :oops: 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi: Elpostázod a betűket? Írd meg mennyit utaljak és hova!

Galzsuzsa: Azért csináltattunk kulcstartókat, mert ITT TALÁLKOZTUNK!!!!

Kép
mannababoca
 
 


http://www.teszvesz.hu/show_user_auctio ... id=9372829

Kubu,ettől a csajtól veszem a pelust!

Mush,Zöldi engedélyt kérek közös képeink közzé tételéhez!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


pufi ami dm, rossmann, biobolt, nagyobb élelmiszer...

galzsuzsi, nem elmegyünk, hanem átmegyünk.annyi, hogy nem babanetre jelentkezel be, hanem anyatanyára.

Kép
zölddisznó
 
 


Sarmi! Az engedélyt megadom, vigyázz, pihenj!
Musi csak este lesz, most apázik, utána meg talizunk.

Kép
zölddisznó
 
 


Sarmi! Moltex a pelus? Gumírozott a dereka? A combjánál 1 vagy 2 sosros a gumi?

Kép
zölddisznó
 
 


Manna: persze! Írj címet priviben, hová küldjem. Én meg írok szlaszámot. Ajánlva kéred a levelet?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Zöldi nem moltex,igazából több fajta is megtalálható egy csomiban.Én 100 darabot szoktam venni egyszerre,abban kb 3-4 fajta is van.Mind tépőzáras,tiszta,textiles anyagú.
Gumirozott a dreka,combjánál kétsoros a gumi.Aranyos mintásak.van benne pl Dada,Mots Defants,meg mitudomén.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Köszi, Sarm! Megpróbálom én is asszem. Az is jó ebben, hogy házhoz hozza a postás!

Kép
zölddisznó
 
 


Az is jó ebben, hogy házhoz hozza a postás

Sőt ,a lehető legjobb... :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Szóval nálatok is bredpitt a postás...;)

Kép
zölddisznó
 
 


http://www.vatera.hu/jarassegito_zenelo ... 20316.html

Esetleg, ha érdekel valakit. Most találtam.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Én is sajnálom, hogy átmentek. Mert én is keveset vagyok, sokszor olvasok, de irásra már nem marad időm.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


ma nem kellett volna háztartási munkákat végeznem. Mosásnál levágodott a cső amin leereszti a gép a vizet. Szerencse, hogy ott álltam pont, igy kevés viz folyott ki. Lottinak a tizórai készitésnél meg egyszerüen szétesett a botmixer. Ez biztos valami jel :)
El is megyek inkább csavarogni

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Kriszti! Nem átmentek, átmegyünk! Miért nem jössz te is?

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: