Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!
Mert tényleg vannak olyanok akik pl. most találtak ide, vagy eddig nem volt merszük irni, pont ezért, mert ugysem vennétek be.

Ezt miböl gondolod???? Még soha senkinek nem mondtuk,hogy ne írjon vagy hogy nem vesszük be a csapatba. Akinek fontos volt,hogy idetartozzon, az írt és a topik tagja lett!! Ennyi!
susy75
 
 


Hát akkor már én is had szóljak bele.

Kriszta:nem értem miért írtad azt h nem veszünk be senkit,hisz ha visszaolvasod a hozzászólásokat,mindig lettek keresve az új tagok is,akik néhány hozzászólást írtak aztán eltűntek,mindenkire úgy lett tekintve h csapattag,és ahogy Suzy is írta soha senkinek nem mondtuk h nem írjon hozzánk

solya051020
Káld
 
 
 


Húha.... :roll: ehhez én is hozzászólok, mint "ős-csapattag" 8) :D

Kriszta: Én nem értelek....ahogy a többiek már leírták, soha, de soha senkinek nem mondta itt senki, hogy ne írjon ide, sőt, ha valaki csak párszor írt, és eltűnt, már keresni kezdtük. Mindenkit kitörő örömmel üdvözöltünk, és szeretettel fogadtunk.
De azt meg kell értened, hogy egy csapat tagjává úgy válik vki , úgy ismerik meg a többiek(azon kívül, hogy a többiek szívesen fogadják), hogy azért néha-néha legalább életjelet ad magáról.
Össze kell szokni, és ehhez idő kell....meg hozzászólások :lol: na, ez csak vicc volt, de tényleg, azért szerintem ezt kicsit gondold még át.
És ne bántódj meg, ha jól tudom, anyatanyán is ott vagy már, hajrá, még semmi sincs veszve, mesélj, oszd meg velünk, ha vmi öröm ér, ha vmi bánt!
Vagy csak úgy, kukucs be a reggeli KV mellett, vagy ebéd közben vagy akármikor. Még egy "Helló!" is több, mint a semmi, legalább tudjuk, hogy megvagy! :lol:
bébic
 
 

 
 

Sziasztok!

Megpróbálom rövidre fogni, hogy ne keltsem fel a családot a pötyögésemmel :)

Szerintem senki sem firtatja, hogy ennyi idő után barátnők lettetek és a felszínes, kezdetleges "ma ez történt velünk", " mi így csináljuk" stb után elmélyült a beszélgetésetek. Ha nektek úgy jó, hogy egy zárt fórumon folytatjátok, áldásom rá :wink: :D
Én viszont úgy gondolom, hogy tök jó ez a nyitottság. Rengeteg kérdésemre kaptam választ a babanetet olvasva és sok topic van aminek a témája érint vagy érdekel és ha lesz időm bele is fogok olvasni, írni is esetleg. Nem hiszem, hogy ezzel az adott csapatnak kárt okoznék vagy kukkolnám őket :oops: És az sem zavar, ha épp most százan olvasnak minket. Olvassanak, sőt írjanak! :wink: :P

És hogy miért nem fogok új topicot nyitni a kérés ellenére? Mert él és virul ez a topic! Nem is egy hozzászólás érkezett pár nap alatt! Rengetegen olvassák a hozzászólásokat! És remélem jó páran fognak is még írni. Nagyon remélem, hogy az eddig itt megszokott baráti, kultúrált beszélgetés fog folytatódni! Tudom, hogy nem bántásból írta Zölddisznó, hogy nyissunk új topicot de igen csak belegázolt a lelkembe. Basszus, belemászott a begyembe, hogy a régi tulaj ossza az észt az újnak úgymond. Aztán nyeltem kettőt, jól bekajáltam, gyerekeket lefektettem és újraolvastam. Persze, hogy jószándékból írta, hogy nyissunk újjat. Valaki titkon írt és lebukott, költöztek zártba ezt meg töröltetnék, hogy ne legyen mégnagyobb gáz belőle az illetőnek. Belegondolva igen car lehet, a pl azt írnám, a szomszéd pasi de jóól néz ki, nagyon bejön! Aztán párom haverja beazonosítva felhozná páromnak. Magyarázkodhatnék, igen gáz lenne. Tudom ,rossz példa de így gondolom valahogy. Azért ez megérthető és dicséretes, hogy így kiállnak egymásért, nem? :wink: :D Egy szónak is száz a vége, ha még valaki első olvasásra berágott, tessék újra olvasni és a jó oldalát is meglátni :wink: :D Bocsi az okoskodásért, de nem szeretném ha újra "meghalna" a topic!!! Nagyon szeretném, ha összejönnénk páran, akik az eddig itt megszokott beszélgetést tudnánk folytatni. Együtt átélni a babás kor szépségeit, nehézségeit. Segíteni, támogatni egymást a nehéz percekben és osztozkodni az örömökben. az első fogacskáknak, első lépéseknek, első szavaknak, első igazi pusziknak együtt örülni :D Folytathatnám még sok-sok mindennel. ÍRJATOK!!!

Na befejezem, nem igazán lett rövid :oops: :lol: A lényeg majdnem lemaradt: haladunk előre is! Igaz csak pár kúszómozdulatot produkált de már elindult! Jeee :D és áttört éjjel a 3. foga is! Ébredezik a pici, úgyhogy mára tényleg ennyi. Jó éjt!

Á, nem bírom befogni :oops: Azért az nem semmi, hogy van olyan aki eddig csak olvasott és most menne a zártba is olvasni :shock: Ha jól értelmeztem H.Vera hozzászólását :roll: Őket irányítsátok ide vissza, remélem lesz mit olvasniuk és talán kedvet is kapnak az íráshoz, mint én :wink: :roll: :D
Vendég
 


Ne haragudjatok,de nekem nagyon szarul esik ez a kiközösíttés.

Kriszti! Milyen kiközösítés? Honnan? Te pl márciusban kezdtél el írni, és szerintem mindenki szívesen fogadott. Írtál 5-6 alkalommal, aztán eltűntél. Júliusban jöttél megint, azóta vagy. Átjöttél a zártba is, aztán meg nem írsz. Akkor most mi is a helyzet?

Nem hiszem, hogy ezzel az adott csapatnak kárt okoznék vagy kukkolnám őket És az sem zavar, ha épp most százan olvasnak minket. Olvassanak, sőt írjanak!

2babaanyuja! Nem is rólad van szó, hanem olyan "olvasgatókról" akik sosem fognak semmilyen formában ITT megnyilatkozni, de mégis kellemetlen hogy ártalmatlan olvasóból rosszakarókká vátal, vagy válhatnak, ha olyan dolgokat tudnak meg egyes tagjainkról, ami már nem rájuk tartozik.
És hogy miért nem fogok új topicot nyitni a kérés ellenére? Mert él és virul ez a topic!

Na de ha mi, régiek nem írunk, akkor miért ne virulhatnátok egy új topikban tovább, akik azután "találtak ránk", miután elköltöztünk.
Akik pedig a régiek közül továbbra is maradnánat, azonak oly mindegy, hol beszélgetnek tovább veletek, akik azóta jöttetek ide.
Nagyon szeretném, ha összejönnénk páran, akik az eddig itt megszokott beszélgetést tudnánk folytatni.

De miért itt? Tényleg nem értem, miért ragaszkodsz hozzá!

Kép
zölddisznó
 
 


hűha,bonyolódik a helyzet.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

:shock: :o :cry:

Ez most komoly???? :shock:

Azt hiszem sikerült elérni, hogy többet ne írjon ide senki! Sem én sem senki más. Mert , de most inkább csak a magam nevében írok. Nem szeretnék egy olyan helyre írni, ahol nem fogadnak szívesen, ahol azt közlik, hogy bocsi de ide mi írtunk, és ha te akarsz írni akkor nyiss új topicot... Miért volt erre szükség?

Nem fogok új topicot nyitni és remélem senki más nem is teszi meg, hogy megmaradjon az utókornak, hogy egy nagyon jó topic, ahol baráti beszélgetés folyt hogy alakult át... ahova szívesen fogadták az újakat, ahova már nem szívesen sőt egyáltalán nem fogadnak újakat... Nem gondoltam volna, hogy ez lesz itt! Eszembe sem jutott, hogy a régi anyukák rossz néven veszik, ha újra éled a régi topicjuk :cry:

Sikerült az első embert elüldözni :cry: :cry:
Vendég
 


Hát ez már nagyon gáz. Komolyan lassan óvodában érzem magam. :shock:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Én már tegnap megírtam a zárt fórumon is hogy nem értem meg ezt a hozzáállást a dolgokhoz. 2babaanyuja szerintem nem kéne feladnod, írj van aki még szívesen olvas. Ha meg olyan buták lesznek a régiek, hogy lezáratják ezt a topikot, akkor tegyék, szíve joguk. De addig szerintem írj nyugodtan. Én itt vagyok, szívesen olvaslak, Mági is úgy tudom és Andy is szerintem nem az "ellenzék" táborában "szurkol". :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Napok óta olvasom csendesen az itt folyó eseményeket, de most már nem bírom szó nélkül hagyni!

2babaanyuja!

Nem az a baj, hogy írtál ide, hanem hogy szinte azzal egy időben tetted ezt, hogy "kísértet" topikká vált ez a fórum. Pedig azt írtad, hogy régóta olvasol bennünket! Miért nem érezted akkor késznek magad arra, hogy írjál nekünk? Ha folyamatosan olvastál minket, akkor arról is olvashattál, hogy szívesen fogadtuk az újakat még azokat is, akik a szülés után tértek be hozzánk!

Én ettől függetlenül remélem valami "felnőtt" döntés születik, mert kezd -ahogy Aida is írta- "óvodai" lenni a hangulat. Pedig itt korábban messze nem erről volt szó!

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Babaanyu:

Egyrészt: Egyet nem értek. Ha szerettél olvasni minket és szeretnél kapcsolódni, akkor miért nem írtál az anyatanyára egy bemutatkozást, tuti beengedett volna a csapat, ahogy mindenkit, aki nem egy ismeretlen zugolvasó, aki megnyilatkozni nem akar, csak olvasni (általában egy szó bemutatkozás nélkül).

Másrészt: Ne haragudj, de senki nem üldöz el. Egyszerűen, kultúráltan azt kértük, hogy zárjuk le a topikot, mert nem szeretnénk, hogy vissza lehessen olvasni bele. Szerintem ez egy normális kérés, amely normális hangon fogalmazódott meg a csapatban. Szerintem meg lehetett volna érteni.

Kép
mannababoca
 
 


Szerintem meg zárjuk már le a témát! :D
Már elértétek: nem ír többet a lány az is biztos.
Le lehet záratni a topikot és kész. Nem kell túlreagálni.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Csajok:
Azt nem lehet elérni, hogy ne lehessen visszaolvasni a topicot, így, ha ír valaki ide, ha nem, akkor is itt marad lakatlanul, és bármikor ,bárki beleolvashat.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ha meg olyan buták lesznek a régiek, hogy lezáratják ezt a topikot, akkor tegyék, szíve joguk.

Azt hittem, te érted, miért ...
Te például szeretnéd, ha a párod elolvasná, amit egy közös ismerősötökről írtál? Úgy emlékszem volt is összezörrenés közöttetek emiatt.
De addig szerintem írj nyugodtan. Én itt vagyok, szívesen olvaslak, Mági is úgy tudom és Andy is szerintem nem az "ellenzék" táborában "szurkol".

Aida! Nem azt akartuk elérni, hogy ne beszélgethessetek. Milyen "ellenzékről" beszélsz?

Kép
zölddisznó
 
 


Bocsánat bocsánat bocsánat. Bár ne irtam volna semmit. Fél éjszaka ezen agyaltam, hogy jól tetten e, hogy leirtam amit érzek. Igen bevettetek az anyatanyára és köszönöm, de mivel egyszerüen nem tudom nyomon követni az eseményeket ezért éreztem magam igy. Én egy kicsit túlreagálom. Kicsit érzékeny vagyok Mentségemre ,most jött meg :)
De a viccet fére téve. Ha nem okozok problémát azért szeretnélek még benneteket "látni " és megpróbálok képben lenni.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Ellenzék:
nem vagyok ellenzéki : )
ha él ez a topic, akkor fogok ide írni néha, ha pedig sikerül lezáratni, mégjobb. Ilyen egyszerű :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ez a beszéd! Kriszti! Így már minden oké! Akkor jössz és írsz, amikor a kölkök engedik, oké?

Kép
zölddisznó
 
 


:D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Okés :D
Akkor átkukolok,amig a kisfőnök elvan a földön

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Mivel Vera nyitotta anno ezt a topicot,egy mondattal légyszi ezennel zárja is le!Aki a csapathoz tartozik,jöjjön az anyatanyára,aki meg nem ,de valahova tartozni akar nyisson új topicot(szerintem!).
Vera tied az utolsó szó joga!!!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Én már pár oldallal írtam a dolgot de ha megint akkor megint:)))

nah szóval.

Kedves topikba benézők.

Elhagytuk szomorúan ezt a fórumot mert sajnos sok atrocitás ért pár embert a kukkolók táborából(akik családtagok, rokonok, stb) és mivel mint ti is írtátok kedves zug olvasók mi már egy nagyon mélyen összekovácsolódott csapat tagok vagyunk és nem akartuk hogy valaki is elhagyja ezt a csapatot.

De viszont itt csíkozódtunk, itt pocakoskodtunk és itt szültünk és ez nekünk nagyon sokat ér.

Ha megkérhetlek titeket kedves újjonan jövők lécci nyissatok egy másikat és ezt hagyjátok kihűlni nekünk hogy nosztalgiával jöhessünk vissza ha esetleg bevezetik itt is valamikor a zárt topikot.

Akik aktív fórumozók voltak itt is és még nem regiztek át gyertek bátran. De oda most már a többség döntési állása szerint nem veszünk fel zug olvasókat. És ez nem bántás meg kiközösítés.

Így ezzel az utsó mondattal szomorúan de zárjuk ezt a topikot.
Reméljük visszajöhetünk még ide.

Üdvözlettel 2008 decemberi babák és anyukáik


harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!
Talán még emlékeztem rám.
Sajnálom, hogy erre jöttem, az én kis Franciskám életének 20 hete itt elevenedett meg.....sajnálom, hogy vége, valami érzés mindig kötött ide.

Csak azért jöttem újra, hogy megosszam veletek, ma voltam a 12. heti Uh-n és egyenlőre mindent rendben találtak nálam, ismét várandós vagyok. Küzdök, nem adom fel.
Ha valaki még olvassa.....
Minden jót nektek!

Betti
Kép
betti0412
 
 


Egyébként tényleg nagyon rossz, hogy már nem vagytok, furcsán szíven ütött, mindig az volt az érzésem, hogy itt még élt a kislányom, ez az ő helye is volt a többi baba között.
Ha tudnátok én mit kaptam a másikban néha az őszinteségemért, a szókimondásomért, az érzéseimért, de nem csak én, hanem sokan mások is, az ismeretlen jóakaróktól. Mindig összefogtunk és mindig megküzdöttünk az igazunkért.
Sajnálom, a döntést, de a felnőttek cselekedetei nem mindig szorulnak megértésre.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Szia Betti!

Jaj nem hiszed el, ahogy el kezdtem elölről olvasni a fórumot (nosztalgia) eszembe jutottál és rád kerestem és olvasgattam a fórumot, ahova írsz és ott láttam, hogy "megkapaszkodott" a bébi nálatok. Nagyon gratulálok és szorítok, hogy minden rendben legyen!

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Nagy nagy gratula betti!Kívánom,hogy minden rendben legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az egyben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani! Két méretben készül.

Próbáltam képet tenni, de nem tudom lekicsinyíteni.

Valamint sok egyéb hasznos újdonságot. (nyálkendő, pelenkatartó, zsebes fejvédő, "csúcs" iker szopipárna,stb)

...és Tanulj öltözni!-fejlesztő kocka a babáknak.

Bővebb info: marikogold@citromail.hu

Üdv

MarikoGold
marikogold
 
 


Sziasztok!
Itt mi történt? Megjövök és alig 6 olal egy hónap alatt?
Na visszaolvasok!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 




Szia Vera!

Én a januári kismamák topikba irogatok de mi is bezártunk. Nosztalgikus jelleggel látogatom az oldalt és örülök hogy végre írt egy "régi" decemberi kismami. Ha van kedved szívesen beszélgethetünk :)

sahli
 
 


sahli
szijja

okkés.
mesélj magatokról. hol született a fiad? Én ugye az uzsokiban szültem.
Most elég problémás az életünk és nagyon ingadozó hangulatban vagyok. Nem tudom mi a depresszió soha nem voltam és nem ismerem a tüneteit de szerintem most abba vagyok. Hol jó a kedvem hol egy autó alá akarok menni. És eléggé meggondolatlanul viselkedek amit a következő percben nagyon megbánok.
előzménye: 2 hónapja egyedül nevelem a gyerekeimet és a drága leendő exem nem fizet.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera
Már akartam neked írni, hogy hogy alakult az életed, mert legutóbb hallottam, hogy a férjeddel mi a helyzet, vagyis írtad és sokat gondoltam rátok.
Anno mi is így maradtunk. Anyu, én és a 3 pici. Apuka lelépett fiatalabb hölggyel. Ha anyunak nincs szépség szakmája, akkor felkopott volna az állunk, mert apuka itt sem fizetett és nem is fizet a mai napig sem. De ennek már 16 éve, szerencsére a gyerekek okosak és még a pesti kéttanyelvű gimiket is kinyögi a családi összefogás valahogy.
Szóval hogy vagy?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Szia Vera!

Kisfiam, Patrik január 5-én született a Sote II-n 4300 gr-mal. Mivel én zuglói vagyok én is az Uzsokiban szerettem volna szülni de a doki akihez jártam nem vállalt karácsony és január közepe között szüléseket úgyhogy váltottam. Ajánlottak másik orvost aki viszont a Sote-n vezeti a szüléseket.

Mostmár ügyesen kúszik, mászik, egyedül feláll és kapaszkodva lépeget egy picit.

Tudom hogy kicsit sablon amit írok de a törpök miatt erősnek kell lenni.
Majd kicsinyítek és teszek fel fotókat Patrikról. tegyél Te is Izáról.
Mi a baj a kislányoddal?


Betti: "csendben" gratulálok a várandosságodhoz és nagyon drukkolok! Írj a fejleményekről.

sahli
 
 


Egyelőre nem akarom még leírni mert csak gyanú és még hipohondernek fognak mondani hogy minden kis gondon rosszat feltételezek.
Maradjunk annyiba hogy a napi 8x12 kaki nem jó.

Betti de jó hogy jöttél te is:))
Nekem senki segítségem nincs. az utóbbi 2 hónapban könyöradományokból tartottam fent magunkat. És hol a vége még!!
Azért tartásdíjilag nekem könnyebb a helyzetem mert bejelentett állása van "jó " pénzel.
Az hogy hogy vagyok háát labilisan. egyik pillanatban vidám vagyok és mondom hogy minden rendben lesz a másik pillanatban meg autó alá akarok menni a zebránál. Nem tudom. Én mindig is társasági ember voltam de ez hogy be vagyok zárva ide. nem tudok elmenni sehova sem talikra sem ez engem felemészt. Ide meg nem jön senki sem ha megemlítettem hogy jöhettek ide is. De már nem érdekel. bele törődök ha kell. Ez van. ezt osztott a sors nekem. De ha belegondolok hogy életem végéig egyedül fogok maradni pár nélkül háát........
Nah de abbahagyom a panaszkodást mert a végén innen is ki leszek tiltva:))

Iza egy nagy zsivány. Imádjuk őt. a fiúk is szó szerint szerelmesek bele. Mindegyikük puszival kezdi a napot. A nagyfiam meg egyenesen rajong érte:)) Szóval ki van nyalva az a szaros kis picsája a kis csajnak:)) z sajnos látom is a kárát:) ha nem kap meg valamit akkor elkezd olyan szívkeservesen sírni hogy ugye rögvest az ember enged neki:)

ő is csinál már mindent. pl nemrég szereztem neki egy járás segítőt és imádja:)

ez egy nagyon rövid videó de részben látni ahogy megy vele. eleinte a gép gyorsabb volt mint ő de pár napja rájött hogy kell menni vele és elég muris ez a kis 70cm törpicsek ahogy megy:)))
http://www.youtube.com/watch?v=_hQfgi3kTDE

kép meg:
Kép

Kép

Kép

Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Nagyon kis cukorfalat :D

Én is nézegettem a járássegítőket, még vadászok rá mert nem találtam túl jó áron eddig. Iza játszik is a rajta levő kütyükkel vagy csak tologatja?

Nincs barátnő a közelben aki átmehetne vagy akihez átszaladhatnátok együtt? Esetleg közeli játszótér? Vagy inkább gyerekmentes programokra vágysz?

sahli
 
 




Én lehet hogy megyek. "A" pavilonban lesz?

sahli
 
 


Látod holnapra már van is progi :D
Én tavaly ősszel voltam még babásan de akkor írtó sokan voltak. Mikor érdemes menni?

sahli
 
 



Kész vagyok:)) és hulla.
4 körül értünk haza és 6-ig pakoltam meg rendet raktam a lakásba.
ez a látvány fogadott pl a konyhába:((
Kép
szóval volt dolgom eléggé:))
elég jól árultam de el is költöttem a nagy részét:)) erre:))
Kép
Kép
irtó jó árban voltak. a tápi 1490.- a pépek 100.- a joghurtok 150.- amiket a végére már tálca/300.-ért attak. és mind glutén mentes :))
a bébiétel is 100.-
pelust is vettem
azért itt van egy ráadás:))
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Harivera ezt a felfordulást az otthon maradók készítették neked? Sok szeretettel? :D

Betti
Kép
betti0412
 
 



Hűha, mi lett volna, ha nincs ott anyukád? :D

Hogy vagytok?

Betti
Kép
betti0412
 
 



Sziasztok!!!!!!!!!!!

olyan sokszor beléptem ide, hátha valaki visszatér, és ime, vagytok JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Kép
galzsuzsa
 
 


Vera: sajnálom, hogy igy alakulnak a dolgaid, az anyatanyára nem jársz?
Nagyon aranyos Izád (mint mindig). A dokik nem mondtak semmit a napi sok kakira?

Betti: olyan jóóóóóóóóóóóóóóó, hogy újra babát vársz, mikor érkezik, nincs vonalzód

Sahli: hello itt, muti képeket a fiadról, mindjárt teszek fel én is párat Dórikámról

Kép
galzsuzsa
 
 


Képek rólunk:

Kép dinnyeevés
Kép A volt kutyánkkal, Vikivel
Kép közeli kép a meglévő 2 fogacskával

Kép
galzsuzsa
 
 


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: