Új privát üzeneted érkezett!

Szia Meri!

Olyan jó, hogy ilyen jókedved van mostanság!

Velem minden változatlan.A hőm esik, szerintem kihülés általi halállal halok!!!! :wink: :wink: :wink: (tegnap 36,8, ma már csak 36,7)Befejeztem a hőmérést is.Rábízom magam felsőbb rendű okosokra.Semmi modern technika.Se Elevit, amitől olyan a szemöldököm,mint Major Tamásnak, se lázmérő, se tesztek.

Többiekkel mi a helyzet???

Merre vagytok????
vedresandi
 
 


hali,
na én is itt,tolmácsfelkészítés nem volt vmi fergeteges,tancsim közölte hogy mekkora szivatás megy a debreceni egyetemen ahova én járok és menjek át veszprémbe :shock: :roll: :?
eztán megbeszéltük hogy mivel már a fele megvan nem kezdeném előről úgyhogy készítsen csak fel erre a nehézebbre mert én okos vagyok és megcsinálom :lol: :lol: :lol:

ancsa,
hát én a tv-t nem nevezném biztos forrásnak :lol: amúgy ez tényleg így van csak az a gáz hogy szülni nem beutalóval megy az ember :roll: :lol: ez akkor áll ha mondjuk a fél vesémet kell kivenni,akkor ha a házidoki nem körzetes H-ba előre lebeszélve adja a beutalót akkor az nem számít betegúttól való eltérésnek.......csak mondom,ez a szülésre nem alkalmazható :(

meri,
itt :lol:
Vendég
 


Gigi!

Nem csalódtam Benned.Tudtam én, hogy megcsinálod a nehezebbet is!!!!!
Kép
vedresandi
 
 

 
 

Andi! Azért a mostanság kicsit túlzás. :D:D:D Tegnapelőtt estétől tegnap délutánig folyamatosan picsogtam. :( Elég világvége hangulatom volt. :) Csak hát az én drága párom... Egy tünemény. :D:D:D Nélküle már szerintem valamelyik zártosztályon lennék. :D:D:D
Hát a hőesés babaszempontból nem túl jó. Nekem úgy tűnik, hogy esetleg később volt pé.-d, és ez egy hosszabb ciklus...

Gigi! Nem ezt kérdeztem. :D:D:D

meri
 
 


Sziasztok!

Na én is vagyok ám.
Jó most a hangulat úgy látom! :lol:

Meri! Lehet, hogy így is bejutott az a pár kiskatona, aki nagyon elszánt!!! Nem baj ha nem mindig bababarát módon szexelünk.
Ki tudja, lehet pont így a jó!

Gigi! Te aztán tudor lesze!!! Hajráááááááá a tanulással! Mutasd meg nekik, hogy vazze, nekem ez semmi nagy okosok!!!

Jaja! Valakit üdvözölni kéne csak mire idejutottam elfelejtettem! :oops:

Legújabb Babavágyó tagunk Üdv közöttünk!!!
Kép

Pussz Mindenkinek!
Vendég
 


Krisz! Jól van, nem csak én vagyok szitaagyú. :D:D:D Egyébként én is kezdem így gondolni, hogy ha akar jönni az a baba, megtalálja a módját. :) Mindig Ági jut eszembe, akik csak egyetlen alkalommal voltak együtt. Azt is csak az esély kedvéért...

meri
 
 


Meri szerintem is sokkal jobb a hangulatod mostanában régebben eléggé letargikus voltál de nagyon örülök a változásnak. Amúgy tényleg mostanság lehetett a PÉ-m de a feriti nem igazán jelölte be de szerintem volt, majd kiderül 9-e körül.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


HAndi! Azért nem jelölt még a ferti, mert még csak egy magasabb hőt lát. Ha beírnád neki ezt a magasabbat holnap-holnaputánra is, akkor már jelölné is. :)

HOgy ééééén letargikus?????? Ne mondjátok már!!! Legfeljebb egy-egy rossz napom van. :D És közben folyamatosan vigyorgok, mint a vadalma. :D:D:D Szerintem összekevertek valakivel. :D:D:D

meri
 
 


azé vagyok itt mert meri azt mondta védjem meg :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
szóval akkor csapjunk a lovak közé,meri nem volt soha életében letargikus,azt sem tudja mi az,még csak letargikus emberrel sem találkozott sosem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: megvagyokértve :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ????????????????????????????????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jó így meri :lol: ?

gigiakimegmondtaafrankót 8)
Vendég
 


Köszi, Gigi! :D:D:D

A lényeg a lényeg: jó a kedvem.... :D:D:D

meri
 
 


Húúúú! Micsoda megfélemlítések (vagyhogy a francbakellleírni) vannak itt!!! Mindjárt összekakkantom magam.
Vendég
 


Ne tessék bekapni :D :D :D :D :D én örülök a jó hangulanak :lol: :lol: :lol:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Hihihi. :D:D:D:D:D:D:D

meri
 
 


Hűűűűűűűűűűűamindenségit!!!!!!!!!!!
asztakutyafájátneki!!!!!!!!!!!!

Ez a terror háza???? :lol: :lol: :lol:

Nagyon vigyázni legközelebb ki mit ír le, mert gigi elintéz bennünket
Kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Huhú, de jó itt a hangulat :D Bocsi, Meri hogy nem írtam msnen, de mióta nincs munkahelyem olyan jókat tudok aludni :roll:
Ja, és azt a dokis hozzászólást még azelött írtam tegnap, hogy beszéltünk volna :D De ma megint látni akarom elöbb, tudod milyen vagyok :roll: főleg, mert ma úgy begörcsölt a sárgatestem, hogy azt hittem ott is maradok...
Sajnos eljutottam arra a szintre, hogy már semmit nem tudok megenni hányinger nélkül :cry: Reggel adtam a kutyának a reggelit, és majdnem beletaccsoltam a táljába... Rettenetes volt, és még fokozhatnám, mert nincs ám vége, csak nem szeretnék gusztustalankodni :roll: Hajnalba émelygésre kelek, és este is így alszom el... Ja, és minden kajának szörnyű ize van :?

késöbb jövök még! Pusz
Vendég
 


sziasztok,

én is itt vagyok, csak nincs semmi extra... lassan telnek a napok :)
Vendég
 


most nézem, teljesen bedilizett a topik órája... :D úgy látszik, velünk együtt 'bedinkult'... :twisted:
Vendég
 


Jelentem megjött....vége az izgalmaknak.
gyúrunk tovább Kép
vedresandi
 
 


Sziasztok lányok :!:

Hol van mindenki :?: :?:
Veletek is igy szórakozik a babanet?

Szia Andi:Annyira sajnálom :( :( :(
A következő hónap szerencsésebb lessz :!: :!: :!:

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Nq qkkor ma mindenki szexel és nem ér rá netezni! Jól van azt lehet!!! Hajrá csajok, vagyis apáraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Nekem ma még fent van a hőm, ki tudja mit hoz a holnap!?? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap egész nap nem tudtam megnyitni a babanetet :evil:

Andi :cry: a fenébe :cry: Annyira biztos voltam benne, h sikerült Nektek is :cry: Reméljük, h az április összejön! Fel a fejjel, bár úgy érzem kár is ilyet mondanom, hisz Te olyan erős csajszi vagy :roll: Msot legalább p.éig tudsz picit lazítani, kipihenni az elmúlt napokat. Tényleg nincs kedved kipróbálni a hőmérőzést? vagy most nagyon kiábrándultál az egészből? :roll:

Krisz, mai hő hogy áll?

Ma megyek dokihoz délre, bekönyörögtem magam :oops: Drukkoljatok, h minden rendben legyen velünk is!

Puszi!!!
Vendég
 


Anna! Akkor drukkk!!!!!!! Biztosan minden rendben lesz.

Tegnap 36,9 ma 36,8 volt. sajana a múltkor is ígykezdődött a zuhanás. :evil:

Többiek nálatok mi a helyzet???
Vendég
 


Jó Regg!!!!

Mi van itt!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindenki nyaral?????
Kép

Életjelet kérnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vedresandi
 
 


Szaisztok lányok!

Én is itt vagyok, túl vagok a PÉ-n legalább is a feriti szerint, de szerintem előbb volt mint ahogy bejelölte, majd kiderül.

Andi: nagyon sajnálom, hogy megjött.

Felteszem a görbémet: Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól :)

5 mm a baba, azaz a CRL és láttam, ahogy KALIMPÁL A KIS SZIVE :D :D :D :D
Olyan olyan olyan olyan boldog vagyok :D :D :D :D
Na, most kicsit lenyugszom aztán jövök!

Puszi
Vendég
 


Mokuska nagy gratula a babóhoz, boldog pocakosodást kívánok.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok :!:

Anna!Jajjjj biztos nagyon szupi érzés lehetet..Gratulálok hozzá :!: :!:

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Helló Mindenki,ahol nincs is Senki!!!!!!

Anna: szívből gratula.Most már ne aggódj lécci!Jó helyen van a kisMókuska!!!!!

Úgy látom mindenkinél tavasz van!Remélem sikerül.Van 3 hónapunk,utána jön a nyár!

Kép
vedresandi
 
 


Köszönöm szépen a jó kívánságokat :D

Csak azért jöttem, h meglessem írt e Meri :? De úgy látom nem, és kezdek aggódni :cry:

Meri, minden oké?? nem látlak msnen se, ma már azon agyaltam, h felhívlak, de nem akartam zavarni :roll:
Légyszi adj életjelet!

Puszi csajok, jó éjt!!
Vendég
 


Anna!


GRATULÁLOK A BABÓHOZ!!!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Anna de jó neked!!! Irtóra örülök, hogy minden oké! Vigyázz magadra!!!

Többiek! Veletek mi van? Pé? Nem jön meg meg ilyenek????
Vendég
 


Sziasztok!

Krisz, hogy áll a mai hőd? :)

Csajok, légyszi-légyszi adjatok valami ötletet hányinger ellen :oops: Tudom, biztosan én vagyok nagyon kényes, de nem bírom már :oops: Egy korty víztől hányingerem van... Dokim B6 vitamint javasolt :roll: Kipróbáltam azt is, h többször eszek keveset, a citrusféléket is, a gyömbért is, de semmit nem használtak, ugyanúgy kikívánkoztak :oops:

Pusz
Vendég
 


Sziasztok! :D

Egy percem van kb. :)

Szóval a héten végig ment az éjszakázás, minden estét barátoknál töltöttünk, és általában hajnalban értünk haza. Gondoltam, hogy legalább egy sms-t küldök, de aztán mindig kiment a fejemből vagy nem volt nálam telcsi, amikor eszembe jutott. :D:D:D
A hétvégét Egerben töltöm. Rali!!!! :D:D:D Úgyhogy sok-sok pusza mindenkinek!!! És ha nem tudnék jönni, akkor hétfőig mindenki vigyázzon magára!!!!! :)

meri
 
 


Meri! Jó szórakozást!

Anna! Annyira nem sajnállak! :lol: :lol: Bocsika! Egyébként a homeopátiás topikban nézzél szét hátha ott Juci írt valamit erről is.

Ja dobok egy görbét is:

Kép

Egyébként van olyan megfogjönniérzésem. :evil:

Szép hétvégét mindenkinek!!!
Vendég
 


sziasztok,

tegnap is akartam már jönni, de nem működött a babanet... sokszor előfordul?

Andi, hajrá az új ciklusban :wink:
mókuska, gratula a kalimpáló szívű pöttömhöz :D hányinger ellen próbáld ki az ananászt, az igazit.

Ti szoktatok lh teszelni, vagy csak hőt mértek? ismeritek az acon tesztjeit? milyenek?
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Merre vagytok?

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziaszto lányok

Ma én is vagyok. de úgy látom most más nem nagyon van sajnos. :cry: :cry:

Felteszem a görbémet:

Kép

Remélem mindenkinek jó lesz a hétvégéje.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Hahó! Nem kell márt tesztet vennem!

Na akkor most nálunk kimarad ez a hónap és májusban indul újra a program. Még jó , hogy este legalább beleadtunk apait-anyait!

Majd visszaolvasok!
Vendég
 


Sziasztok!

Ohh, Krisz :cry: :cry: :cry: Április miért marad ki? vagy írtad már? ne hari :oops: Viszont a ciklusaid rendben vannak, és ez azért jó :roll:

Andi, én is vagyok ám, csak tényleg hiányoznak a többiek is :roll: A görbéd szépen alakul, jajj bárcsak sikerülne Neked is már :roll:

Szilvi, kipróbálom, köszönöm, h írtad! :)

Puszi
Vendég
 


sziasztok,

én is itt egy életjel erejéig aztán sajnos megint eltűnök de ahogy rendeződtek a dolgaim jövök!hiányoztak nagyon és sokat gondolok rátok,vigyázzatok addig is egymásra!

puszi
gigi
Vendég
 


Halihó!

Krisz! Írtam neked a másik topikba! :wink:

Mutatok nektek egy görbét:
Kép

Bár szerintem inkább a 17. napon volt pé-m, de tök mindegy egy nap ide vagy oda! :lol: Most annak is nagyon örülök, hogy már nem vagyok olyan "hideg", mint a múltkori görbémnél. :lol: Persze akkor lennék a legboldogabb, ha pozitív teszttel zárnám ezt a görbémet. 10-én fogok tesztelni, már alig várom!

Anna! Én a Bencével hányinger ellen mindent kipróbáltam,amit javasoltak, de semmi nem vált be. Úgyhogy maradt a várakozás, és a 16. héten amikor megmozdult,már el is múlt.
Vendég
 


Sziasztok!

Anna! Azért marad ki ez a hónap, mert nem szeretnénk megint decemberi babát. Meg apánal akkor sok melója van és többet szeretne velünk lenni, ha baba születik megint.

Gigi! Gyere majd és mesélj, mi van veled!

Meg Meri Te is!!!

Hol vagytok??!!
Vendég
 


Sziasztok! :)

Milyen dolog ez??? Nem vagyok két napig, azt gondolom, húúú mennyit kell majd visszaolvasnom, erre sehol senki... :(

Na akkor én mesélek! Naggggyon jó volt a rali! Sütött a napocska is, úgyhogy remekül éreztük magunkat. :) Viszont hulla fáradtak voltunk egész hétvégén, úgyhogy nagyon remélem, nem volt még pé.-m. :D:D:D


És tessék szépen visszajönni és írni!!!

meri
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Na itt vagyik vége a melónak :!: Azt hittem,csak a hétvégén volt pangi :( :( :( De szomorúan látom,hogy nem igy van :(
Hol van mindenki :?: :?: :?:

Lányok teszteltem két halvány +-at!!!!!!!!!!Szoritsatok,hogy a szerdai is az legyen,de egy kicsit határozottabb

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Tyűűűűűűűűűűűű Ancsa! Ez szuper!! :lol: :lol:

Jaj de jó lenne, ha totál csíkos lenne a szerdai!!dRukkkkkkkkkkk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!
Vendég
 


Köszönöm szépen!!
Már annyira izgulok :!: :!:

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Mi is!! Vagy is te ne izgulj, az nem jó!!! Mi majd izgulunk helyetted is!!!
Vendég
 


Ancsa! Ez jóóóóóóó! Nem baj az, hogy halvány!!! Tudjuk a pé.-d pontos idejét? Nem mértél hőt?

Krisz! Felétek mi újság? Nem sokat mesélsz mostanában...

meri
 
 


Szia meri!Nem mérek hőt,mert nem tudom megoldani,hogy mindennap ugyanabban az időben keljek.A pé-m 18 és 22.között lehetett,mert akkor voltak azok a hülye görcseim.Bár a jónás naptár 15-re irta.Hát nem tudom...

Kép

Kép
ancsa03
 
 


itt vagyok ám én is!

Olvasok....

Ancsa: ez szupi,szupi,szupi,szupi,szupi!!!!!!!!!!De örülök a +-nak.Remélem erősödik, de a halvány is nagyon jó!

Meri: örülök,hogy jól éreztétek magatokat!!!Anno én is jártam rali versenyekre, de az nem most vót.

többiek???????????????????
vedresandi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: