Új privát üzeneted érkezett!

Lois!

Szijjja! :D Most, hogy ezt leírtad, most esett le, hogy egy hét múlva évfordulónk van. :oops: :lol: Na, gyorsan ki is találok vmit. :P
Meg akarjuk nézni a New years eve-et, meg utána egy vacsi...? Nagyon standard? (Ez csak egy összejövős évforduló, amit amúgy sosem ünneplünk. :roll: :lol: )

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodi

Tejcsi juhuuuu!Ügyi vagy! :wink:

Pocok

Mégse kérek...evan.

Roló 8hósan állt fel először és 13hósan indult el de stabilan 14hósan járt. De arra is emlékszem, hogy egy évesen állt támasz nélkül, úgy mint most a Nati és egy hónap kellett neki hozzá, hogy merjen elindulni.
Ehhez képest Nati már ezer éve áll, támasz nélkül aszem két hete, és ha fogom az EGYIK kezét akkor szépen sétálunk. Pedig én nem akarom járatni, de mindig elkap. Persze ha megunom kirángatom a kezemet vagy ő fárad el és elenged. De érdekes nem hisztizik.

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Pocok

És erre a margaein evésre mit mondtak?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 

 
 

Évforduló hóforduló, nekünk olyanunk nincs, mi bonyeszul jöttünk össze és egy nagyon hosszú folyamat eredménye, kisebb nagyobb megszakítással.
És az esküvőm napjára se emlékszem :oops:(amin csak két tanu volt és pont) ennyire nem érdekelnek ezek :oops: Lehet ebben nem vagyok elég nő?? :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ezt mindig elfelejtem mesélni nektek, úgyhogy most gyorsan leírom. :lol:
Megvolt Botond első csajozása. :P Sokszor játszott már kislányokkal, meg párral sétált kézenfogva, meg puszi is volt, de ezek mind csak szülői összeboronálások voltak, de most karácsonykor láttam a fiam hódítási kisérletét. :shock: :lol: :lol: :lol:
Konkrétan a 17 éves unokahugom volt a kiszemelt, és végig incselkedett vele az asztalnál, pár percenként odaintegetett neki (másfél méterre volt tőle :lol: ), és mondta, hogy "szia néni, itt vagyok néni" és végig szemezett vele, de frankón még somolygott is közben, meg tette magát, teljesen odavoltunk annyira cuki és vicces volt egyben. És utána is mindig kereste a "nénit". :lol: :lol: :lol: :lol: Látni kellett volna, de sztem azért el tudjátok képzelni. :P

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Lois,

nem is kérdeztem, milyen volt a fullos vacsi?
Gyeremáááááááááááááááááááááár...


Dodi,


medált végül megvetted?

Csajozás :arrow: ééééééééééédes! Az érettebb nőkre bukik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(Nimród is szerelmes, egy barátunk barátnőjébe. Mindíg gyanúsan örült neki, szuperül elvoltak, és múltkor kérdeztük, hogy tetszik-e neki Csilla, erre zavarba jött, és úgy mondta hogy igen... )



Ronmay,

ok, vettem.

Nati is nagyon durva a mozgásfejlődésben...hiába, kiscsaj. Meg hát ugye ott a tesó aki motiválja őt is.

Margarin evést nem kérdeztem, hogy miért kérdi, de majd legközelebb megtudakolom :wink: Miért, Roló is csinálja?

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


És most megyek, ránézek a forralt boromra :wink: :wink: :wink: :wink:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Hoztam pár képet a napokból, ha nem baj...


Ajándékok a fa alatt... kellett pár perc míg megbarátkozott a gondolattal hogy itt járt a Jézuska
Kép

Szenteste olvasnak - bejött a Böngésző és az új APG :-)
Kép

Buli van
Kép

Tesóság
Kép

Nagyfiú
Kép

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Pocok

Igen, de én nem engedem neki, hogy beleturizzon és csak a vajat egye :oops: kenyérrel eheti, magában nem...

Cukik!
Így elnézve Nimródot, az én fiam khmm elég inaska, majd fotózok egy pucisat. Nem félsz hogy a nyaklánc beakad vmibe?Ez borostyánlánc?Még van vmi funkciója vagy csak "ékszer"?

Kis boxeralsóban nyomul? :lol: Mindekünk fecskéink vannak..:lol:

Boo, Tike Ti fotókat esetleg a családról?

Másodjára is levágtam Natus haját. Furi így..Pocok te vágtad már Bori haját?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok,
gyorsan eltelt ez a hét (mindjárt vége és hétfőn folytatódik a mókuskerék :cry: ).

A karácsonyunk jól telt, csak annyi hiba volt benne, hogy a nővérem nagyobbikja belázasodott, úgyhogy 26-án anyukámnál két turnusban karácsonyoztunk. Örülök neki, hogy nem vállaltam be, mert mára már a kisebbik is beteg, én pedig nem akartam azt az egyetlen hét szabit betegen itthon tölteni Petrával. :roll:

Petra nagyon élvezte a karácsonyt, sütöttünk linzert, nagyon cuki volt, azóta is mindenkinek meséli, hogy sütött anyával szarvasos (rénszarvas formájú), meg karácsonyfás stb. sütit. :lol: :lol:

A legszuperebb ajándék természetesen a bolt volt, amit tőlünk kapott. Egy supermarket-jellegű bolt, vannak polcok, áru, pénztárgép, kódolvasó, nagyon aranyos.

Kapott még egy barbie-s pénztárgépet is (ezt már előbb megvettem, mint a boltot), ennek is örül, de szerintem ez később fog neki tetszeni, mert igazi számológép is, meg tud egy csomó mindent.

A másik kedvenc ajándéka egy moncsicsi volt, illetve 2, mert a nagyon olyan ruci van, amin elől van egy erszény, és benne van egy pici (kb. 5cm-es) moncsicsi. Nagyon édesek, Petra már tudja a moncsicsi dalt is! :lol: :lol:
Kép:
Kép

Kapott ezen kívül könyveket, puzzle-t, play doh gyurmát, meg egy halom haszontalan ajándékot is.

Holnap Petra az anyósomnál alszik, mi pedig apával kettesben töltjük itthon a szilvesztert, ránk fér a magány és a pihenés. Hozzáteszem, hogy egy jó buliban is benne lettünk volna, de jó bulit senki nem csinál, így inkább nem megyünk sehová. :wink:

Pocok!

Petrának van kétféle Bogyó és Babócás társasjátéka, nagyon szereti őket, bár pl. a memóriaforgót még nem rendeltetésszerűen használjuk, nem fordítjuk le a kártyákat, egyelőre csak annyi a lényeg, hogy megtalálja, hogy ki hová való.
:lol: :lol: De szereti nagyon, meg a hullámkirakót is.

Szemészet:
Én hordom Petrust 9 hónapos kora óta a Madarász kórházba, fél évente megyünk, most ősszel is voltunk kontrollon. Semmi baja, de azt mondják a szemészek, hogy kb. 6 éves korukig fejlődik a látásuk, addig bármilyen rendellenesség kijöhet.
A vizsgálat alatt hozzá se érnek a gyerekhez, mert egy - asszem - lézeres géppel "belövik" a szemét és a számítógépen egyből látják az eredményt. Ezen kívül most már képeket is nézetnek vele közelről, távolról és meg kell mondania, hogy mit lát, meg olyan képet mutatnak, amin pöttyök vannak és a térlátást ellenőrzik vele, mert látnia kell a pöttyökből kidomborodó tárgyakat. Szerintem érdemes komolyan venni, mert elég egy évben 1-2x elmenni és kiszűrhetik a fejlődési rendellenességeket. Mi mindig időpontra megyünk és alig kell várni (és ingyenes).

Tike!
Sajnálom Hédit, meg az egész családot, hogy így rátok jár a rúd! :(


Én komolyan mondom, hogy állati szerencsés vagyok, mert Petra a másfél év bölcsi alatt 1x kapott antibiotikumot és 2x köptetőt. Ezeken kívül csak kis láza és orrfolyása volt, meg egyszer egy gyomor vírusa. Biztos, hogy alkati kérdés is, és neki tutira segít az Echinacea és a Béres csepp. :roll:


És végül mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet Kívánok!!!! :D

Kép
katy76
 
 


Persze, én sem engedem, csak mindíg bepróbálkozik :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: de a vajaskenyérről is képes leturkálni és lenyalogatni az ujjáról, és még mondja is, hogy "anya, külön eszem" :x :x :x

alsógatyesz :arrow: kapott egy szett sportalsót, pókembereset, és egy szett boxert is, meglátjuk, melyik jön be jobban neki. Én ebben imádom :lol: :lol: :lol: ( a sportok meg még kicsit nagyok, Apa 11o-est vett, nem tudom, milyen megfontolásból :lol: :lol: :lol: )

Roló mindíg is szálkás volt 8) és képzeld, Nimród még ennél sokkal puhibb husú volt, most nyúlt meg, és tűnt el a pocija...

Nyaklánc borostyán, igen - funkciója már nincs (bár asszem még a két leghátsó fog nincs kinnt), de szeretjük rajta, ő is megszokta, kb 3 hós kora óta hordja. Nem akad be, mert rövid, és mindíg ruha alatt van, nem nagyon bukik ki a pólókból.

Ááááááááá, hajat még nem vágtunk, mert nincs rá szükség egyenlőre :arrow: felül van egy hosszú tincse, alatta rövid és növeszti az új hajakat, középen körben kikopott ahogy alszik, alul meg megmaradt a hosszú babahaj :arrow: elég hülyén néz ki, de kopaszra meg nem akarom letolni. Most szinte napról napra látszik ahogy nő az új haja, reménykedek, hogy minél hamarabb megnő.

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Katy,

Karácsony :lol: :lol: :lol:

jó, hogy mondod a Madarászt, akkor oda kérek időpontot, nem magánba :lol: :lol:

Moncsicsi :arrow: gyerekkoromban nekem is kedvenc volt, nem is tudtam, hgoy megint van... hiába, a retro :lol: :lol: :lol: :lol: szerválok egyet (magamnak :wink: )

Memóriaforgót persze még mi sem úgy használnánk ahogy kell, de félre is rakta még, most az orvosos szett a sláger, majd jövő héten előveszem, ha kicsit nyugisabb lesz. Most fel van pörögve hogy itthon van Apa és vendégek is jönnek, szóval mindíg történik valami.

Szilveszter :arrow: szerintem mi is itthon, mert jó buli itt sincs a láthatáron, a "majd csak lesz valami" miatt meg nem indulok be a városba az őrületbe - ezt még fiatalon sem szerettem :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Halihó 8)
Basszus, kettőt kellett visszalapoznom hogy odaérjek, mikor még írtam valami értelmeset :oops: :oops: :oops:
Csak csapongani fogok az tuti, mert ezer dologról írtatok, nekem meg be van szűkülve az agyam :oops:

Pocok!
RobotX ügyben semmi előrelépés, köcsög extreme digitalt nem lehet elérni :evil: Több e-mail, meg egész napos szervizhívogatás, csesznek reagálni :evil: :evil: :evil:
Az hogy Nimród fél a Pizsitől az teljesen normális. Minden gyerek fél tőle, aki nincs kutyákhoz szokva. Nimród meg Botond kutyás gyerek ezért nem paráznak tőle.
Csillagszórótól nem tudom miért rémült meg, mert amúgy piromán gyerek, minden tortán 5X kell elfújni a gyertyát a kedvéért :)
Ezt a mackós ágyat én is néztem anno, nekünk is Brendonos van. A többi bútora is ez a család?
Ezek a kombi kiságyak rohadt nagyok, nálatok ez elfér?
Én már eldöntöttem, hogy Zétény tavasszal kap rendes ágyat és nem még1 kiságyat veszek. Múltkor felraktam azt a bungalós ágyat, olyasmit szeretnék neki. Hogy lehessen benne kuckózni :)
Ülés :arrow: :D :D

Tike!

Sajnálom, hogy ilyen köcsög a GLS :shock: :evil: Nekünk még azt mondták a telefonba, hogy téged (a feladót) kártalanítanak :?
Kövileg kitalálunk valami más transzportot :wink:

Boo!
Átforduláshoz gratula :) :) :)
Mozi :arrow: Nem kapom be 8) Évi két mozi jut nekem, ez a második, és büszkén vállalom 8) 8) 8)
Amúgy Anyu szülinapján megyünk mindig, mert anno őt is mindig moziba vittem a szülinapján, és ezt a hagyományt folytattuk a tesómmal. Mindig megnézzük a legcsöpögősebb karácsonyi nyálat. Ez most a Szilveszter éjjel volt, én nem ezt akartam megnézni, azóta is bánom, hogy nem a másikat sikerült. Ez nekem elég zsibbasztó volt. Szigorúan "egyszernézős". Azért a kiruccanás része jó volt.

Pocok!
Tök jó ötlet ez a lánc, én nagyon szeretem őket, és mikor Zétény abban a korban volt, akkor sajnáltam, hogy nem hordhatok semmit csak pici fülbevalót, meg gyűrűt. Nekem spec. nyakláncot is szakított ki a nyakamból, meg fülbevalót is a fülemből. Na ezután minimalizáltam az aktuálisan hordott ékszerparkomat :roll: :roll:

Hozzátáplálás :arrow: Én banánt sokkal később adtam. Nem a K vitamin tartalma miatt, hanem mert nekem a banán olyan műdolog, gázzal érlelt műgyümölcs. Attól függetlenül persze mikor kapott Zétény utána akkora sláger volt, hogy naponta betolt volna egy fürtöt :roll:
Boo :arrow: Almából sok féle van, savanykásabb meg édesebb fajták is. Meg ha picit megpárolod még édeskésebb lesz, úgy biztosan jobban bejönne Vencelnek :)
Libero :arrow: Nekünk egyfolytában azt hiszik hogy szobatiszta már Zétény, az összes téli gatyája úgy áll a liberon, mintha nem is lenne, jól átverünk mindenkit 8)
Nálunk semmi előrelépés peluselhagyás-ügyben.

Évfordulókat mi sem tartunk meg sosem, ált. elfelejtjük, de ez a 10.-ik házassági évfordulónk volt (anyám, de gáz még leírni is... :oops: ), és egy vacsi erejéig megemlékeztünk eme nemes dátumról. Tavaly veletek voltam játszóházban ezen a napon. Kábé ennyire van eszemben, hogy ez most valamiféle "ünnep".
Itt nálunk egy olyan nagyonnagyon fullos étterem van, mióta megvan csak 1X voltunk, Zétény óta meg egyszer sem, de most az alkalom kiérdemelte. Ha egyszer lesz itt nálam mamatali ( :twisted: :twisted: ) tuti ide viszlek titeket. Nagyon jó volt, az év kajáját ettem meg. Meg az uram is. Pedig nagy finnyadékok vagyunk :oops:

Dodi!
Zétény régóta csajozik, kicsikkel is (azokat csókolgatja), nagyokkal is, a férjem lányának van egy barátnője, hozzá mindig odasomfordál, és közli vele hogy SZÉP :lol: :lol:

Karácsonyi képeket még le sem töltöttem :oops:

Pocok!
Jujj, nagyon cukik vagytok :lol: :lol: :lol: A tesósbuksis a legédesebb :D
Boxer :arrow: Nekem is az tetszik, de Zétény a fürdőgatya szárát is folyton felhúzza, így hagyományos alsógatyát vettem neki, halál boldog mikor felvesszük. Aztán meg jól belepisil :?

Szilveszter :arrow: Mi bulizunk, már ma is alapoztunk rá :roll: 8) 8) 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Pocok!

Igen, megvettem, már alig várom. :P Kicsit félek, hogy nem lesz-e nagyon "gagyi bizsu" kinézete. :roll: Szeretem a bizsukat, nincs vele bajom, csak legyen szépen megcsinálva. Ez orvosi fém, csak ilyen volt, és kicsit parázok, de ez egy ékeszerész házaspár, akik mindenféle nemesfémekkel foglalkoznak, szóval csak nem lesz béna. :P
Még olyan damilos láncot kell hozzá vennem, mert az a sodronyos nagyon nem tetszik, és csak az volt. :?

Éééédeseim, nagyon cukik. :D És anyuka is nagyon csini. :wink:

Folyt....csak apa meghozta a kechup-öt, és gyorsan bekeverem a (nem romlott) tatárbífszteket. :lol: Úgy volt, hogy nem jön hozzánk senki, de végül mégis szóltunk pár ismerősnek, ha gondolják.... Hát, úgy tűnik vmit nagyon tudunk, mert mindenki úgy gondolta. 8) :lol: 17-en leszünk. :roll: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Őőő, kicsit el vagyok varázsolva, az előbbit nem Loisnak írtam, csak rosszul címeztem, de már megtörtént a javítás. :lol:

Tökre nagyon jó kedvem van, ki vagyok simulva. 8) :lol:
Ez hónapok óta először (!) mondható el. Engem a kevés alvás annyira hazavág, hogy már mondtam anyunak, hogy keressen nekem pszichológust, mert utááálom magamat!!! :evil: :( Mindig feszült vagyok, hisztis, türelmetlen, és ez legtöbbször Ricsin csattan. :oops: :( Nem veszekszünk, mert most ő lett Buddha ( :shock: ), de én is észreveszem, meg ő is mondja, hogy sokszor bunkó vagyok vele. És hiába próbálom, alig tudom megállni, hogy ne szóljak be neki. :shock: Én nem voltam ilyen!!! :( És már kezdtem azt hinni, hogy ez már így marad, ilyen lettem, és kész. :cry: Aztán anyu mondta, hogy beszélt egy pszichológus ismerősével, aki azt mondta, hogy addig, amíg nem alszom ki magam, addig nincs is miről beszélni, mert az alváshiány kicsinálja az idegeket. És hogy ő biztos benne, hogy nincs nekem semmi bajom, nem lettem más, csak aludjak egy nagyot. :lol: Na, erre ma először volt lehetőségem, mert hát ugye nem a sok bulizástól vagyok kicsit álmi. :twisted: :lol: Viszont Botond tegnap 8-kor kelt, és utána nem is aludt napközben, viszont 6-kor elaludt apa ölében, és paráztunk is, hogy mi lesz vele reggel, ehhez képest egyszer kelt 2-kor, aztán negyed9-ig aludt. :shock: :lol: :lol: Én egyszer megetettem a kicsit 7-kor, aztán szundi tovább. Szóval ez a 9,5 óra még 3 részletben is úgy kisimította az idegeimet, hogy úúújra a régi vagyok. 8) Úgyhogy a pszichómókusnak nem kell visszaadnia a diplomáját, és nekem sem kell kiköltöznöm egyedül a sivatagba. :lol:
Ezt csak azért írtam le, hogy ha néha úgy érzitek, hogy mindenki egy tetü, apa a legértetlenebb, és legkevésbé megértő ember a világon, a gyerekeitek a leghisztisebbek, és legrosszabb alvók, és amúgyis minden ruhátok szar, akkor csak aludni kéne egy nagyot. :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


És persze:
Kép

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Lányok, többre most nem futja, de jövőre veletek ugyanitt!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Dodi,

Alvás :-)

És akkor mi van, ha én alvással is legtöbbször így érzem :?: :roll: :roll:
Apa javasolta a minap hogy menjek vissza dolgozni, ő itthon marad a tücskökkel, mert megzakkantam teljesen...



Lois,

Igen, többi bútora is ilyen :-) konkrétan szekrény és pelenkázó. Ez a kombi kiságy pakkra beférne faltól falig (ehhez a mostani pelenkázót ki kell venni)... Aztán azon kívül már egy légy sem...

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Ja, Lois,

A tesóbuksishoz: Nimród magától csinálja ezt, megy Borkához, odabújik, simizi és gügyög neki :-) a legjobb: van neki ez az "egyikkezemujjátszpoizom,másikkalafülemetmorzsolgatom" póza, na ezt most úgy csinálja, hogy odabújiik Borihoz, és az ő fülét morzsizza :-) :-)

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Nagyon Boldog Új Évet kívánok nektek lányok!!!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Aki bulizik, annak jó mulatást, aki meg otthon nyugiban - kevés petárdát, nyugodt éjszakát a gyerkőknek :wink: :wink: :wink: :wink:

B.U.É.K!

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Pocok

Én pont ezért vágtam le Natus haját mert nekem az olyan béndzsó. Ha itt hosszabb ott rövidebb , ott ki van kopva..Akkor inkább legyen egységesen rövid, hamarabb nő is és dúsabb lesz erősebb. Már én is várom, hogy hosszabb legyen hogy csatoljam meg ilyenek, remélem most szülcsi napra legalább lesz akkora hogy félre lökjem.
Most ilyen:

Kép


BUÉK NEKTEK!!!

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Jaj, nagyon helyes! Lehet hogy én is megkérem Apát hogy fodrászkodjon? :oops: bár szerintem nem tudom meggyőzni, mert ő tutira látni véli már a hosszú hajakat, és esküszöm, már tervezi a copfokat is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De hogy Nati mennyire nagyon hasonlít Rolóra! Hihetetlen! Ugyanaz a pofi, csak csajosban!

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:46-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Na végre, már kezdtem aggódni érted :? :?

Miron feje :twisted: :twisted:

Játszófészket asszem teszveszeltem, vagy Babaszobáztam, vagy valami hasonló, szóval nem újonnan vettem bazidrágán 8) 8) 8) (Nimród szinte nem is használta, mert ő egyszerre kezdett el mászni, ülni, aztán már szinte fel is állt, szóval nem volt rá szükség) Teljesen újszerű volt, hiszen nem is használják sokáig a manók - keress rá, biztos találsz :wink:
Most viszont nagyon jó szolgálatot tesz, mert Borka tényleg két másodperc alatt tolat le a szőnyegről, ül fel, majd dől el, és veri be a buksiját :evil: :evil: :evil: :evil: (Nimród meg készségesen próbálja felemelni és visszavinni a start pozícióba :lol: :lol: :lol: :lol: )
Borka amúgy standard így kacag mint a képen, ha valaki van körülötte és szórakoztatja - hihetetlen kis némber :lol: :lol:


Lencsét mi sem tolunk, merthogy Borkának hasfájós-gyanús, de apa vett magának lencsekonzervet :lol: :lol: :lol: :lol:
Pezsgő meg volt itthon és behűtöttem, de Apa tegnap bulizott, így most nem igazán kívánja a piát :lol: :lol:

Alvásodat teljesen megértem, bár én nem mernék így beszundizni, félnék hogy valami történik. Fosómaci vagyok...

Nálunk Apa megállapítása teljesen helytálló volt... tényleg megzakkantam, vannak depis-sírós napjaim, stb. Ezért is megváltás a Bikram, mert ott végre teljesen kikapcsolok és nem foglalkozom semmivel - 9o perc meditáció nyitott szemmel. Ennyi.
Apa nagyon szívesen csinálná (és birka türelme is van hozzájuk) a gyerekezést full time, már régen is mondta mikor még csak Nimród volt. Szerintem jól is csinálná, szóval nem lenne ezzel semmi gond, csak én nem akarok kimaradni belőlük, még ha néha az idegösszeomlás szélén is érzem magam... Ha lenne valami arany középút, hogy mondjuk egy projekt-re mennék vissza dolgozni, az lenne az ideális :arrow: kicsit kiszakadnék a mókuskerékből, de nem venne el a kicsiktől sok időt. Ilyen viszont sajna nincs nálunk :cry: :cry: :cry:

Szerintem mi is keresünk valami filmet...

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Az első 2012-es bejegyzés. 8) :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Boldog Új Évet mindenkinek.

Pocok - Lea is enné a vajat magában :-)

Kép

Kép
leo50
 
 


Leo!

Botond meg mindent enne magában. :? :lol: Mikor csinálom a szendvicsét, folyton körülöttem ólálkodik, és belenyúlkál a vajba, a májkrémbe...stb. Tegnap meg nekiült kiskanállal enni a nagy tál tatárbífszteket. :shock: :lol: Úgyhogy én kénytelen vagyok neki még mindig apró falatkákra vágni a kenyeret, mert ha egybe adom, csak lenyalokatja a cuccokat róla. :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodi,

Én is pont ezért "katonázok" :roll: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


sziasztok!

Boldog Új Évet így utólag is!!!!
mi apa nagy rokonságával buliztunk egy hatalmasat és nagyon jól esett
kikapcsolódni...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe!

De jó lehetett. :D
Mi végül nem voltunk olyan sokan, de nem is bántam, így is csatatér maradt utánunk. :? :lol: Mi Kinect-eztünk, tök vicces volt, konkrétan egy 7 éves fiú rommá vert táncban. :shock: :? :lol: Na jó, övé a játék. :lol:

Mi nyáron hivatalosak vagyunk egy lagziba, és megbeszéltük apával, hogy a gyerekeket nem visszük (nem tudom ki lesz a szerencsés, aki megnyeri őket egy hétvégére, gondolom anyu, de nem irigylem. :twisted: :lol: ), és ott is alszunk. Úgyhogy előre láthatólag az lesz az első olyan hétvége, hogy kettesben leszünk végig. (Botond születése óta nem volt ilyen) De már előre látom, hogy bazira fognak hiányozni, és reggel ahogy felkelünk, húzni fogunk haza. :lol:
De már nagyon várom azt a lagzit, igazi kiöltözős, többszázfős parasztlagzi lesz egy "tanyán".

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodi!
az ilyen parasztlagzit én is imádom!!!
hát ciki vagy sem,de nekem nagyon jól esett ez az 1 nap gyerekek
nélkül :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
és apával megbeszéltük,h megpróbálunk minden hónapba 1 napot összehozni,h kettesbe elmegyünk vhova és addig nagyiznak a gyerekek...
nagyon nagy kapcsolatépítés ez a kettesbenlét az az igazság :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Nimródszáj:

Ma csak a futár után értünk haza a sétából, kaja az ajtó előtt várt minket. Nimród:
-"basszus, ebéd!"
:lol: :lol: :shock: :evil: :twisted:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Pocok!

:lol: :lol: :lol: :lol:
Botond a "basszuspulcs"-ról átszokott az "akutyafáját"-ra. :lol: :lol: :lol: Majd' becarok rajta mindig. :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Pocok

:lol:


Roló
-MEgyek mesélek egyet
-Jó, menj drágám,de előtte összebújunk?
-Anya, de nem tudok szétszakadni!

Másik:
-Pisilni nem kell szívem, ezer éve nem jártál arra.
-NEm, majd én eldöntöm jó?
-jó :lol:

Dodi

BÁtyámék most esküdnek 14.én. Mi is kölykök nélkül leszünk illetve én hazaszaladok Natit lerakni aludni (terv szerint még szopizni fog), aztán vissza..de így is jó lesz. Én viszon tnem várom a másnapot, mert ezek akkor is 7-8 körül kelnek ha én hajnal ötkor fekszem le. Tom mert a múltkor elmentem bulizni(apa nélkül), és iszonyat jó volt az este sokat táncoltam, és magam is meglepődtem hogy pia nélkül is lehet bulizni pláne ha két éve nem voltál :lol: Viszont a két óra alvás khm kissé kevés volt a másnapi teendőimhez :roll: Szal mi most úgy intézzük, hogy másnap is legyen ügyelet :wink: :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay!

Jaja, mi is ezért alszunk ott, és nem jövünk haza, mert engem is érzékenyen érintene, ha reggel 7-kor ugrálnának a (másnapos) fejemen. :twisted: :lol: Úgyhogy szépen kialusszuk magunkat, és utána go home. :lol:
Jelen pillanatban nincsenek azok az illúzióim, hogy 7 hónap múlva még vadul szoptatni fogok. :roll: :? :lol: Botond 8,5 hónapig szopott, és én Andort se tervezem 1 évnél sokkal tovább szoptatni. De hát majd meglátjuk... Ha esetleg akkor még szoptatnék, akkor fejek majd előre tejet, ott meg kiszaladok a fejővel a budira. :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodi

ott meg kiszaladok a fejővel a budira


Hülyeee :lol: :lol:

Én se tervezem egy évnél tovább, de sztem nem is tudnám, nem olyanok a kölykeim..NAtinak eszébe se jutott hogy kettőkor szokott még szopni :roll: kb. ennyire hatja meg hogy elhagytam egyet. ennyit erről. a reggeli még nagyon kell neki, az esti már nem annyira.szal az esti lesz a következő.az hogy mikor azt meg tőle teszem most függővé. Megkínálom és ha nem kell neki akkor elhagyom azt is.

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Dodi – tatárbifsztek???? Nagyon durva…a lagzi biztos nagyon jó lesz...

Ronmay - gyerkők dumája óriási :-)

Nimród ebéd beszólás nagyon édi :-), honnan rendeltek? Ehető?

Kép

Kép
leo50
 
 


Lagzi :arrow: én ebben is gáz vagyok... nem szeretem az esküvőket, pláne a ) lagzikat :oops: :oops: :oops:
(aztán lehet hogy csak a féltékenység beszél belőlem...)


Leo,

Egészségkonyha. Teljesen okés, sokkal jobban főznek, mint Gastroyal-ék.
Nimród beszólásához hozzátartozik, hogy a futársráccal ("ebédesbácsi") nagy haverok: ha csönget, Nimród rohan, átveszi és megköszöni a kaját, majd rohan vele a konyhába, lerakja, utána vissza a sráchoz pápázni. A pasi meg elolvad, mert az ő ikrei is ugyanilyen idősek - "kukucsolni" is szoktak, meg dumálni. A sétából meg általában azzal csábítom vissza, hogy siessünk, le ne késsük az Ebédesbácsit, aki a nap fénypontja. Bár mostanában (mint legutóbb láthattad) a kukásautó üti az ebédesbácsit :lol: :lol: :lol: :lol:



Ronmay,

Roló haláli :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, ma Apa levágta Borka haját 8) 8) 8) 8) 8) Alulról a hosszúkat, meg fölülről az egy tincset. Csini lett :lol: :lol: :lol: :lol:
Persze pasiempátiával :arrow: a hullafáradt gyereket (fél három óta nem aludt) a térdére fektette hason ( :!: :?: ) és úgy vágta szegénynek, aki persze nem értette mi van: valami berreg, ő semmit sem lát, és ráadásul hullott a haja is az arcára... persze hogy ordított, én is ordítottam volna... így csak halkan anyáztam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: na, Nimród eddig is rühellte a hajvágást, most ez tuti nem segített... szegény, teljes pánikban rohangált a játékokhoz a nappaliba, és vitte Borinak a fürdőbe: "anya, kitaláltam valamit Bolinak - tessék Boli, ne íjj" - hihetetlen édes volt, de persze ő sem értette, mi van. így a tervem, hogy majd Bori végigmosolyogja a hajvágást, és így Nimród sem fosik tőle, dugába dőlt hála Apának :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



Dodi,

akutyafáját :arrow: megpróbálok én is valami lightosra átszokni :oops: :oops: :oops: eddig az aztakutyamindenit-el próbálkoztam :lol: :lol: :lol: :lol: szegény ebek :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Sziasztok!

Sajnos kòrhäzban vagyunk :cry: Este Lili befulladt,kruppja van,de mivel.neki ez az első,ìgy bent tartottàk. A Jànosban vagyunk,elég kultùràlt,de azért.jò lenne ha holnap(ma)hazaengednének,de nem biztos. Majf még írok,csak ezt.meg akartam osztani veletek,megpròbàlok aludni egy kicsit

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi,

Jajjjjjjj.... Hívj bármikor, szívesen mesélek, nálunk mi működik...

(hihetetlen mennyi kruppos gyerek van :shock: :shock: )

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Sztem amúgy 1-2 napot bennt tartanak titeket...Legalábbis a Bethesdában ez volt.

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


nyuszi!
kitartást Lilinek és remélem hamar hazamehettek...
remélem pocok neked is úgy tud segíteni,mint nekem pár hónapja Kiaránál,bár
mi szerencsére megúsztuk a kórházat,de pocok levele nagyon jól felkészített,
ha gondolod átküldöm neked és akkor nem kell újra beírnia pocoknak...

Kép
Kép
csibe83
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:48-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Köszi csajok a biztatàst,sajnos Pocoknak igaza lett éd ma is itt kell maradnunk.szegénykém nagyon unatkozik,egész délelőtt vàrunk.a vizitre,persze még sehol.semmi,most meg be is aludt Lili. Délutàn legalâbb lemehetünk a lev
egőre

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvettem minden szirszart a gél-lakkokzáshoz, de nem akartam nektek mondani, mert féltem, hogy űber béna leszek, és akkor inkább elhallgatom. :lol: De tegnap este megcsináltam, és naaaaagyon elégedett vagyok. 8) :lol: Magammal is. :lol: :lol: Franciát csináltam, ezért elég sokáig pöcsöltem vele, mert sok volt a réteg, és sokszor kellett lámpázni, közben meg ugye állt a dolog, nem tudtam csinálni a másikat, mint a körmösnél. Így végül 2 óra alatt lett kész. :oops: (de ez 6 réteg: alaplakk, áttetsztő rózsaszín 2x, fehér vég 2x, fedőlakk. Mondjuk a kezdő körmös ismerősöm is min. 2 óráig csinálta és nem is franciát.)
Tökre örülök neki. :D

Ronmay!

Sztem jobb így, mintha erőszakkal kéne elvenni tőle. Nekem Botond magától tolta el, nem bánnám, ha Andor is magától szokna le. :roll: :lol:

Leo!

Bizony, imáááádja. :roll: :lol: Mondjuk a kanállal evést rossz volt nézni, el is vettük tőle gyorsan. :P :lol:

Pocok!

Nekem totál társaságfüggő, hogy hogy bírom a lagzikat. Rettentően utálom pl. az ilyen lepukkant komárlaci formákat. (Szolidan alkesz, 50-es, aki megy jópofizni a fiatal lányoknak/nőknek, folyton fel akar kérni, közben csak szerinte vicces poénokat lehel az arcodba, és még többnyire fogdos is). :twisted: :evil: Ha az ilyenek elkerülnek, elég nehéz kizökkenteni. :lol: Zenében én azt szeretem, ha vmi "slágerzenekar" van, akiknél vegyes a repertoár. Tök szívesen végigtáncolom a "lakodalom van a mi utcánkban"-t, de nem 6x. :roll: :lol:
1x voltam egy antilagziban, bazidrága étterem, félmaréknyi fogások, aminek a fele hétköznapi ember számára ehetetlen, puccos piák, amitől összeragad a szád, de jobb kedved nem lesz tőle, és egy szalonzenekar, ami a kajához aláfestésnek tök jó volt, de két tök egyforma lassú szám után inkább visszaültünk és próbáltuk beazonosítani a virágdíszeket az asztalon. :roll: :lol:
Nagy melléfogás volt, és nem csak szerintünk.
Nekünk igazi lagzink volt, 100 fővel, templomi szertartással, násznép vonultatással (kb. 500 méter :lol: ), hétköznapi, de nagyon jó kajákkal, kétségbeejtően sok piával, vőféllyel, "játékokkal", jó zenekarral... Mi nagyon elégedettek voltunk, a násznépünk is tök jó visszajelzéseket adott (meg ott is gy tűnt elégedettek)... Apa nem akart esküvőt, de nagyon örül, hogy volt. Azt mondta, egyszer igenis kell. :wink:


Nyuszi!

Óóóó, nagyon sajnálom a kórházat. :( Botond is "behúzott" egyszer, és anyu írt fel rá puffokat, hogy ne legyen belőle fulladás. Nekünk mákunk volt, mert én nem hallottam volna meg, de anyu egyből, így megelőzhető volt a baj. Azóta sem volt semmi.
Remélem nektek is csak egyszeri alkalom. :wink:

:arrow: bébi ordít

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Én is itt :roll:

Nyuszi!

Jujj, szegény Ti :? Azért hétvégére kikupálódtok igaz?? 72 órával előtte lehet még lemondani a foglalást.

Én is antiesküvőista vagyok :oops: :oops: Szép szertartást láttam már, de próbálom felidézni hogy valaha buliztam e jót esküvőn.... egyse nem jut eszembe :oops: Pedig én aztán bulizós voltam/vagyok. A lagzis verzió zenei világától pedig 5 perc után lever a víz :oops: Nekem úgy ahogy van zsibbasztó az egész. Akármilyen verziója.
De várom a pozitív csalódást, egyszer biztos lesz majd ami tetszik :roll:

NA látszik ki itt a kultúrlény, éngyerekem kérlek nem káromkodik 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!

Óóóó, én nem csodálkozom, hogy Zétény nem káromkodik:
Mivel nem hisztizik, te nem káromkodsz, így nincs mit utánozzon. :twisted: :lol:

Fasírt van apával, megyek, megverem. :twisted: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:50-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


sziasztok!
boldog új évet mindenkinek.az én kislányom is eszi a vajat!
újévi mondása:mondom neki reggel.gyere eszünk virslit,mert újév van.erre ő.jó de nem kérek hozzá főzeléket!

Kép

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: