Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Én is itt csak gyorsban. Nyuszi: Jobbulást Nektek!

Mi a 2 ünnep közötti időszakban minden nap orvosnál voltunk és még tegnap és ma is :twisted: Hédinek volt egy fülgyulladása, amivel tegnap mentünk kontrollra 4 nap tünetmentesség után ismét taknyosan. Fülgyuszi gyógyulóban, viszont beszedett egy vírust, most orrszívás ezerrel, hogy vissza ne fertőződjön. 3. hete van itthon és most tudom csak igazán megemelni a kalapom azok előtt akik mindig ezt csinálják...Kis lelkiismeretfurdalással mondom, de alig várom, hogy mehessen bölcsibe :oops: :roll: :oops: Egyébként neki sem tett jót ez a nagy itthonlét, tegnap délben hiszti, hogy apával akarok aludni, nem akarom, hogy apa dolgozzon, ma anya ne menj el, ne vidd el a Bogikát, én is megyek a doktorbácsihoz...Bogi egyenlőre csak simán náthás ( kopp-kopp), szóval kb egyfolytában megy nálunk a porszívó mostanában. Ma voltunk vele hallásvizsgálaton, szerencsére minden ok. Apa és én még tartjuk magunkat, talpig náthásan, és nekem is kezd a fülem fájni...

Ja és Hédi is eszi a vajat magában és enyémgyerek bizony tud egy-két válogatott kifejezést is :oops: :oops: Ma pl az apja kiselőadást tartott neki, hogy a f@szán, az a fából készült szánkó. Gyerek megértette és közölte, hogy az a szánkó, ami fából van, az lesz anya a f@sz@ :oops: :lol: :twisted:

Szilveszterkor itthon punnyadtunk és konkrétan átaludtuk az éjfélt. Hédi kapott gyerekpezsgőt, ez volt a nap fénypontja neki. Vitte a poharát és mindenkivel koccintott, és mondta Boldog Új Évet Nektek is :lol: :lol: :lol:

Ja én meg voltam a nőgyógyászomnál és megmutattam a sebemet. Mikor előszedtem a cérnáimat, ő is a fábólkészült szánkót emlegette. Gyors fejszámolással kiszámolta, hogy 4 varratot szokott berakni a zsírréteg meg a nemtoménmi közé és ebből 3 kijött, még 1 van. Megvizsgált és mondta is, hogy 1-et még érez, de nem biztos, hogy kijön.Kijött és be is gyógyult a helye, vérzésem is megszűnt, kaptam fogigátlót is, szóval így 6 hét után mondhatom, hogy talán túl vagyok rajta :twisted: Viszont iszonyú kötényhasam lett, még mindig hordom a haskötőt, ez valamennyit segít, lassan tornázni is kezdhetek, de lehet, hogy ebből szike lesz, mert nagyon csúnyán lóg :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


Dodi,

lakkal ügyi vagy nagyon! Én nem mernék nekiállni :oops: :oops: :oops: :oops:

Esküvő :arrow: Lois vagyok ebben (is) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (egyedüli elviselhetőnek tűnő verziója a Boo által leírt, ami ebben a formában nem is esküvő, hanem buli :arrow: konklúzió: nincs normális esküvő :? )

Jesszus, eszik Botond tatárbeefsteak-et? :shock: :shock: :shock: :shock: Bár, a távirányítós gyerek után :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na, megverted Apát? :roll: :lol:



Nyuszi,

hogy vagytok, mi a helyzet, mit mondtak?



Tike,

hát nem semmi az évkezdésetek... remélem, nem így folytatódik...

Hangosan röhögtem a faszán-elméleten, zseniális :lol: :lol: :lol: :lol:



Lois,

nem tudom, Lili hogyan jobbul, de: a kruppot általában vírus által okozott gégegyulladás idézi elő, annak meg azért kell pár nap, hogy kipurcanjon. Nálunk legalábbis mindíg ez volt. Plusz a krupp sajátja, hogy pár nap javulás után megint előjön :twisted: :twisted: :twisted:
Hétvége :arrow: én nem mernék elindulni velük így.


Boo,

ugye nem robbantál le?



És:
ma harmadszorra voltam bikramon :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:53-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 

 
 

Boo,

vállad-csípőd... írtad h fáj...

Túszcsere :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Boo

Hát ne is parázzatok a szobatisztaságtól! :wink: :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:54-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Tike!

Remélem most már tényleg túl leszel/vagy a csaszis problémákon. (Ilyenkor jutnak eszembe azok az idióták, akik szerint a császár a könnyebb út. :twisted: )
Éa a többieknek is jobbulást már végre. :wink:

Hát, én egyre inkább azon vagyok, hogy Botond tavasztól vmi családi napközibe, vagy mittoménmibe menjen, de csak délelőttönként. Vagy csak hetente párszor. Nem azért mert "zavar", vagy könnyebb lenne nélküle, mert ő délelőtt tök jól elvan, csak olyan bűntudatom van, hogy alig foglalkozom vele. :( Délután azért jut rá időm, de délelőtt szinte sosem. Ide is akkor írok, mikor Andort szoptatom. :lol:
Úgy érzem, hogy abból áll a napom, hogy "tüzet oltok". Vagyis rohanok egyik gyerektől a másikig, mert ez sír, az éhes, ez unatkozik, az hisztizik, ez bakakilt, az elakadt...stb. és így egyikükkel sem tudok minőségi időt tölteni, és ez nagyon zavar. :( Tudom, hogy ez egy ilyen időszak, de nem gondolom, hogy magam mellé kell kötöznöm Botondot, mikor sokkal hasznosabban is eltölthetné a délelőttöket. :roll: Úgy lenne kicsit közösségben, játszana, részt venne a foglalkozásokon, én meg tudnék Andorral is foglalkozni, mert ez a tűzoltás dolog rá is pontosan ugyanúgy áll. Szóval jó lenne kitalálni vmit tavasztól. Apa szerdán úgyis itthon van, akkor nem menne, szóval így csak heti 4 délelőtt. :wink:

Pocok!

Apának megkegyelmeztem. :twisted: :lol: Neem, kibékültünk, de most tényleg ő volt s-ggfej, pedig én sokszor veszem magamra a hibás szerepét, de most neeem. :twisted:

Hát, arra vonatkozó adatot nem találtam, hogy a gyerek mikortól ehet tatárbífszteket, ezért megkérdeztem anyut, azt mondta ehet. :wink:
Amiket elkaphat tőle, azt leginkább tök hétköznapi dolgoktól kapjuk el, nem a tatártól, úgyhogy hagy egyen, ha jól esik neki. :lol:
Hát, nem porcelánbabákat nevelünk, az tény. :roll: :lol:

Boo!

Képet csinálok ma. :wink:

Veletek álmodtam éjjel. De szar volt. :? :lol: Hirtelen felindulásból átjöttetek (mind), aztán egyszercsak Boo szóvátette, hogy milyen rumli van a járókában, és a helyemben szégyellné magát. :shock: :lol:
Én puffogtam vmit, és elvonultam duzzogni, aztán anyukám csatlakozott hozzátok, és jól kibeszéltetek. :lol:
Ez azért is fura, mert ha Boo szóvá is tenne ilyet, legyintenék, és elütném vmi poénnal, vagy ilyesmi, de hogy ki nem akadnék, az ziher.
Nyomi álom volt, na. :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodi

Én anno pont ezt mondtam, ezért is kezdtem időben beszoktatni Rolót vhova hogy ne azt érezze hogy ő le van cserélve. Mi heti 3szor járunk délelőtt és nagy királyság!
Így legalább Natival vagyok délelőtt (szagolgathatom, imádom :oops: :lol: ), ebéd után meg megyek a fiamért. Aki lelkesen beszámol kivel birkózott :oops: :evil: :wink: :lol: És persze meghallgatom a gondozókat, hogy ROlóka csak futva tud közlekedni? :roll: Ez a hely ahova mi járunk azért is tök jó, mert kint is vannak, úgy működik mint egy bölcsi.
Sztem mindenképp érdemes, Gyerek(ek) anyuka szempontjából.
Amúgy a téli időszak gázabb mert ratyi az idő, hideg van, nem lehet játszizni főleg ha két gyereked van és az egyik még nem jár. Miért vársz tavaszig?

Tike

Úh, még olvasni is rossz volt. De a lényeg hogy most már jobb!
Képeket nem hozol Bogiról?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay!

A betegségek miatt akarok várni. Így is borítékolható egy-egy betegség sztem, de tavasszal azért sokkal kisebb rá az esély, mint most. :roll: Parázok, nehogy hazahozzon vmi dzsuvát mindannyiunknak, aztán nagyobb lesz a "bölcsi" hátránya, mint előnye. :roll:
A legjobb az lenne, hogy lenne vmi kis baráti közösség, ahová járhatnánk, mint Loisék, bár a kicsivel már az sem olyan...
Titeket, fórumos pajtikat kéne ide körémköltöztetni, és akkor bandázhatnánk, nap, mint nap. 8) :lol:


Csajok, heeelp!

Tegnap voltam Tescoban, CundAban, New Yorkerben, Takkoban, Hervisben... és nincsenek fürdőruhák. Nekem viszont vasárnapig KELL vennem tankinit, mert szó szerint nincs fürdőruhám! Mármint van, de mindegyik min. 2 mérettel nagyobb, mint kéne. :twisted: 8) :lol: Illetve ami van sima bikini én azt fel nem veszem emberek közé! :oops: :lol:
Szóval hol a tökömben árulnak ilyenkor tankinit?
A bon prixen kiválasztottam egy hűdejót, de 8-10 nap a kiszállítás. :evil:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:55-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Köszi csajok, ahogy javulunk egészségileg, úgy romlunk idegileg :twisted: Most épp fasírtban vagyunk apával, az este extrán bunkó volt, én meg gyanítom extrán érzékenya betegségek és a kialvatlanság miatt :twisted: MA már békülne a telefonban, de ennél azért több kell most :roll:

Dodi: teljesen egyetértek a bölcsis okfejtéseddel, én ugyanígy érzem magam amióta mindkettő egész nap itthon van. Most pl tök lelkiismeretfurdalásom van, mert 5 perce ordítottam le Hédi fejét, hogy lesz szíves befejezni a hisztit. Előzmény: Hédi altatása-mese- Bogi nyekereg a másik szobában- Bogit beviszem Hédi mellé, alszik - Hédi nem alszik, piszkálja Bogit, mindent kitalál, közben majd összeesik. Ok, Bogit kiviszem, ha nem alszol- ordítás, ne vidd ki a Bogit - de kiviszem. Hédi az egyik szobában visit, Bogi a másikban nyekereg, mert erre persze felébred. Én futkosok a 2 szoba között és a végén elordítom magam, hogy most már elég legyen. Most mindkettő alszik, nekemm eg maradt a lelkifurdalás :oops:

betegség: mi pont ezért kezdtük a bölcsit áprilisban, de nem kerültek el a betegségek. Kérdezd meg anyudat, de nekem 2 gyerekorvos is azt mondta tök mindegy mikor kezdi, ezen át kell esni :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


Dodi,

Valami sportbolt? Pl speedo vagy ilyesmi? Aminek ez a fő profilja.

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Vagy: van két tankini felsőm, az egyiket (sima fekete) kölcsön tudom adni :-)

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Kép

Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


Boo!

Nem szeretnék 12-18 ezret kiadni egy fürdőruciért, ami vlsz. fél évig lesz rám jó. :roll: (Kétlem, hogy túl sokáig s-es lenne a méretem. :? :lol: )
De azért köszi. :wink:
Vmi középkategóriásra gondoltam, ezért voltam az említett boltokban. De már ott tartok, hogy elmegyek az Asiaba, csak ott még sosem vettem fehérnemüt, vagy fürdőruhát, és kicsit tartok tőle.... :roll:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Boo,

köszi, de nem sürgős! A lejátszónk konkrétan ráz, úgyhogy még meg kell szereltetni....

Masszázs?


Dodi,

álmod kemény... kicsit megfelelési kényszered van, nem?
Napközi - ezt akár én is írhattam volna... ugyanezek vannak az én fejemben is. Mi ma kihagytuk a sétát mert nem tudtam, Nimród mennyire lesz kezelhető az éjszaka miatt (lsd lent) és Borkát itthon altattam, volt Nimródra egy órám...maga volt a királyság, igazi minőségi idő, ami már jó régóta nem volt :arrow: végre rendesen le tudtam ülni mellé (úgy hogy nem ugráltam el mellőle, és ő sem rohant Borihoz szeretgetni) és rajzoltunk, énekeltünk, ebédeltünk, teregettünk. Jujjdejó volt :lol:

Éjszakáitok milyenek mostanság?
Nekünk Nimród ma 4-kor kelt... nem vagyok túl kipihent, ő viszont hősiesen extra jófej volt délelőtt, és most úgy ájult be az ágyában, hogy hason feküdt, lába a rácsnak támasztva, és maga elé felállította nyitva függőlegesen a böngészőt, szerintem abba aludt bele :lol: :lol: :lol: :lol:



Tike,

jajjj, tudom, ez nagyon szar időszak... hamar túl leszel rajta, és beáll a rend, rájössz mi a legjobb metódus hogy kit mikor altatsz, jobb lesz. Ezt meg túl kell élni. Én is iszonyatosan ki voltam anno akadva... néha még most is. De olyan is volt, hogy míg Nimródnak olvastam mesét, Borkát szoptattam - nem túl nyugis egyszerre hatfelé figyelni és higgadtnak maradni...
Nekem már királyság, mert mikor ebéd után altatom Nimródot, Borka bennt van velünk a szobában egy pihenőszékben és elnézeget, mire végzek Nimróddal, ő pont álmos lesz és rakom őt is le (ha minden ideálisan alakul a délelőtt folyamán...)

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


öööööööööööööööööööööööö...S-es? Az említett felső 4o-es... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Tike,

képek szépek... Hédi igazi hölgy, Bogi meg szimplán cuki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Sziasztok!

Újra itthon :lol: Szerencsére ma éjjel már semmi baja nem volt,este fél 8-kor elaludt és reggel 6-kor kelt,de azt is csak azért mert meg kellett mérnem a lázát :twisted: El sem hiszem,hogy egy gyerekosztályon ezt megcsinálják... Ok,értem,hogy műszakváltás és kell,de azért ez kicsit túlzás szerintem. Na mindegy. A lényeg,hogy itthon vagyunk,mert ez a két nap maga volt a pokol... Először is a tény,amikor közölték hétfő éjjel,hogy akkor kórház.. Igazából nem volt gáz a János,egyedül is voltunk egy szobában,de két verzió volt:vagy velem alszik a nagyágyban vagy ő a kiságyban és én mellette a földön. Lili a kiságyat válaszotta,aminek örülök,mert ő abban tényleg nyugodtabban alszik,de nekem adtak egy 150 cm-es matracot egy lepedőt és egy huzatot,ami a takaró volt :shock: Mivel nyitott ablaknál voltunk,szétfagytam első éjjel,kb.1 órát aludtam,mert mire elaludtam volna egy kicsit,biztos,hogy valamelyik gyerek elkezdett ordítani vagy csöngettek,mert hoztak valakit. Na meg én is néztem a gyereket percenként. Aztán mivel Lili sem aludt sokat éjjel,így fél 11kor bealudt és aludtt összvissz 3/4 órát tegnap,onnantól kezdve meg fel volt húzva,mintha lett volna valami cucc abban az inhalálóban :D Rohangált fel-alá,sikítozott,rosszalkodott. Unatkozott szegény.Aztán elaludt este fél 8-kor.na mondom akkor megpróbálok én is aludni kicsit,de mire elaludtam,fél 12-kor jött egy srác a szobánkba pánikrohammal... Na akkor azzal beszélgettünk,aztán mire újból elaludtam volna,egy kisgyerek fél órán keresztül úgy ordított mint egy kismalac,na akkor megint kiment az álom a szememből,így 4 óra volt mire elaludtam,erre fél 6-kor a takarítónő kib...a az ajtót és bejön SZEMETESZSÁKOT CSERÉLNI!!! Mindezt olyan hanggal,hogy csak az nem ébred fel,aki agyonütöttek. Szóval így indult a mai napunk is,de a lényeg,hogy itthon vagyunk megint.

Lois! Igen,Pocoknak igaza van sajnos,ugyanezt mondta a doktornő,elég piros is a torka,úgyhogy ő nem javasolta,hogy menjünk :cry: :cry: Szóval ha valakit tudtok esetleg,akkor nagyon szívesen átpasszoljuk,mert valljuk be,hogy hármasban azért nem lenne ez olyan jó buli,mint így..

Pocok! Azt mondtam,hogy az egyik ismerősöm lánya edző a bikram jógateremben? Kihez jársz? Vagy mindig máshoz?Én is nagyon szemezek vel,de nekem bazi messze van.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi,

De jó, hogy otthon! Lili gyógyuljon hamar!
Ez a szemeteszsák csere nálam is kiverte a biztosítékot októberben... Idiótaság...

Bikram: eddig mindíg másnál voltam, mert kiszámíthatatlan hogy mikor tudok menni :-( viszont eddig mindenki normális volt szerencsére! Ki a csaj?
Neked max meló előtt v után lenne értelme, vagy ha a gps-t ki tudod cselezni, akkor napközben :-)

Hétvégét sajnálom... De szerintem is ez a legjobb most.

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Tike!

Óóóó, nekem az ilyenek miatt már nincs is lelkifurdim. :twisted:
Ma szoptattam Andort, Botond ilyenkor mindig visszaél azzal, hogy "le vagyok kötve". Elkezd idegesítően sikítozni, párbeszéd:
- Kicsim, hagyd abba légyszi, nagyon rossz ezt hallgatni.
- Vááá, ijjjjááááá, voááááá. :twisted:
- Botond, fejezd be légy szíves!
2 perc csönd
- Vááá, ijjjááá, víííííí
- Botond, szóltam, fejeeeezd be! Ha megint sikongatsz, mész büntibe!
- Nem mész büntibeeee!
- Akkor hagyd abba!
- Nem hagydabbbaaaaaa!
- Ne kiabálj velem, mert szájon váglak! (csak szófordulat volt. :oops: Azt se tudja mit jelent.)
- Szájon váglak anya én!
:shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Iszunyú komikusan tud veszekedni, de persze jött a bünti, aztán bocsánatkérés, és megbeszéltük, hogy ilyet nem szabad mondani, és senkit sem szabad bántani, és ő se akarjon megütni engem, mert mi sem bántjuk őt...stb.
De én csesztem el, már az első ellenkezésnél bünti kéne, nincs alkudozás. Csak béna vagyok, nem bírom. :oops:

Pocok!

Sportboltban voltam, de csak úszódresszek vannak. :? Télen csak uszodába lehet járni, és csak dresszben, nem tudtad?! :lol:
Édi vagy, de kb. feleakkora a cicim, mint tiéd, és alsóm sincs. :lol:

De, megfelelési készerem van! :oops: :( Illetve apa "belémverte". :twisted: Még a gyerekek előtt csak amiatt volt köztünk vita, ha retek volt itthon. Most már sokkal lazább, de nekem 10-ed annyi időm van! Mondjuk nem ezen vitáztunk tegnap, de ilyenkor már persze ezt is előkapja. :twisted: Lehet emiatt álmodtam ezt.

Éjszakáink már tűrhetőek, most csak 3x kelt. :twisted: :lol: Reggel meg 6-tól már fent volt, de most nem aludt vissza, mert 7 előtt bekakilt, és utána már kérte a kakót, mesét... De amúgy már eljátszik reggel magában. Sokszor fogalmam sincs mikor kel. Este viszont 7-kor már aludni akar. :?

40-es, hát igen gondoltam, hogy nagyobb, mert magasabb is vagy, meg cicisebb is. :wink: Most pont az s-es, meg az m-es között vagyok, ciciben/hátban kéne az m-es, de bugyiban az s-es. :shock: Pedig még mindig nagy a seggem. :oops: :lol: De a bon prix-n a 94-es popo az s-es. 8) :lol: (De akkor is m-eset rendeltem volna, mert nem hiszek nekik. :twisted: :lol: )
Tegnap kerestem farmert és 36-osakat próbáltam. :shock: Csak ami tetszett nem volt kicsiben. Ilyen sem volt még, hogy ez legyen a bajom. :oops: :lol:
Mondjuk én baromira nem látom magam vékonynak, inkább csak már nem vagyok dundi. :oops: Sajnos feszes az nem vagyok, így nem úgy nézek ki, mint egy normál 54 kilós. Sztem többnek tűnök sajna. :? Ezért sem vettem volna s-est. :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Úgy hívják,hogy Nádas Linda talán? A keresztnevében nem vagyok biztos,de a vezetékneve tuti. Én is munka utánra gondoltam.. Mindenképp kipróbálom valamikor.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi!
Dejóó, hogy itthon vagytok. :D :D :D
Körülmények. :? :(
Én a kukászsákot kitettem késő este a szobánk elé, tnéni vette a lapot, és tette a helyébe újat. :lol: A lázmérés, meg tényleg nagyon gáz szokás!!! Az Istvánban az nagyon szupi, hogy lézeressel mérik, így én volt, hogy fel sem keltem, csak arra, hogy kiment. :oops: :lol:

Hétvége :( :( :( :( :( :(
Boo? :roll:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Nyuszi,

Ahaaaa
http://bikram.hu/?p=tanaraink
Nála még nem voltam :roll: Szóljak előre legközelebb, ha megyek?
Hátha tudsz jönni... Holnap?



Dodi,

Jaaaaaa, érteeeeeeeem :-)

Fiad veszekedése :arrow: Nimród ugyanez... Ez a kiabálás... Szegény Borka mindíg megijed szopi közben

Háromszori kelés - hát, még van hová fejlődni :-)
:twisted: :wink:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Boo!

Ezt tudtam lőni gyorsan, mert vki mindig nyíg. :twisted:
http://kepfeltoltes.hu/view/120104/4118 ... es.hu_.jpg

Első próbálkozás, nem vagyok körmös, és elég béna a körmöm formája, úgyhogy így tessék nézni! :roll:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Boo,

Gyerteeeeeeeeek 7végézniiiiiiiii!

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Like-olom Pocok hozzászólását. :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Pocok! A holnap tuti nem jó,de majd kinézek egy időpontot. Nem fogok meghalni? :D

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Én már üziztem Boonak :roll:

Pocok!

Eegen, után beszéltem NyusziApuval, ő mondta hogy nincs túl sok esélye a dolognak, délelőtt meg a kruppos gyerekkel rendelkező barátnőm kiokosított :?

Nyuszikám!

Nagyon sajnálom, hogy nem jöttök, holnap lemondom ha nem lesz rá érdeklődés, és elpostázom a vouchert. Hátha mégis elhasználnátok. Vagy elajándékozzátok. Vagymittudomén :oops:

Boo!
Közben már eszembe jutott hogy két esküvőn jól buliztam, vagyis inkább csak az egyik volt bulis, az enyém :oops: De annak sem volt köze semmilyen esküvős dologhoz, azt leszámítva hogy szép ruhában parádéztam :roll:
A miénk egy jól meghosszabbított (4napos) szilveszteri buli volt, kareoke-val, de ez akkor volt mikor még csak a filmeken láttunk olyat. Sógorom az LG-nél dolgozott, a koreaiak meg már akkor is imádták fahangon énekelni a lesztkrisztmeszt. Szóval iszonyú jót bulizunk, ahogy szép ruhában kornyikáltam a frissen szerzett urammal az ájmabarbigörlt...ő meg válaszolta hogy kammonbarbilecgóparti na az nem volt hátköznapi produkció :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: 8) 8)

A másik esküvő a tesóméké volt, ami egy olyan nyolcfős esküvő lett volna, de mi ezt a buta ötletet nem hagytuk annyiban, nagy titokban szervezkedtünk és miután lement a szertartás odagyűjtöttük barátokat nagyszámban. Nagy csődület várta őket a kijáratnál rizsdobálás meg minden, aztán fel lettek ültetve egy csudiszép hintóra ami kivitte őket egy gyönyörű szép hangulatos szőlőskertbe, ahol nagy kerti bulit tartottunk. Na ez nem volt olyan értelemben buli, hogy tánc meg mulatság, de tökre megható meg cuki volt az egész. Meg engem a saját önelégültségem totál boldoggá tett, hogy én hoztam össze az egészet. Aztán meg elküldtük őket még egy klassz nászútra is :roll:

Tike!

Faszánkó :lol: :lol: :lol: :lol:
Hasad :? :?
Amúgy meg jobbulást :)
Képek nagyon cukik :)

Dodi!
Nagyon ügyes vagy, szép a körmöd :D
Én tudok adni egy vadiúj F&F fekete fürdőbugyit, 36-osat. Ha ez segítség esetleg. Tavaly ilyenkor volt tankini a C&A-ban itt. Akarod hogy megnézzem neked itt??
A Ringató meg a babamamaklub ahova járunk az teljesen kompatibilis picikkel is. Zétény csaja már 5 hónapos kora óta jár. Piciknek is tetszik az énekelés meg a zene.

Ámulva olvasom, hogy ti gyerekeitek milyen kis dacosak. Én nem tudom a Zétény mikor fog elromlani, de ő még mindig tökre kis cuki :roll: Én vagyok mostanában szarfej vele, mert türelmetlenkedem, ő meg simogatja a kezemet (meg a hasamat :oops: ) és mondja bocsánatanyabocsánat :oops: Én meg szégyenlem magam :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Amúgy kruppra kifejezetten ajánlott a sóbarlang, szóval ha nem fertőzne, én lehet elhoznám. :roll:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodi!
Azt mondták nekik hogy a meleg-párás klíma (értsd wellness-részleg) viszont ellenjavallt.
Meg szerintem a sóbarlangozás is előírt javallat szerint kúraszerűen űzendő, nem csak úgy hasráütésszerűen.
De most jut eszembe, hogy itt olvastam nálunk a fürdőben a barlangnál hogy miként van, és nagy betűkkel ki van írva, hogy ha bármi fertőzés van, akkor ellenjavallt.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!

A buli jó lehetett. :D
Kár, hogy nekünk nincsenek ilyen jóóóófej tesóink. :roll: :lol:
Amúgy én 2 dolgot csinálnék másképp a lagzimmal kapcsolatban:
1. tovább maradnék. :lol: Apa ugyanis 3-ra tökre elfáradt és erősen ittas is volt, én viszont éjfélig csak egy-egy korty piát ittam, és csak akkor kezdtem inni, mikor már úgy voltam vele, hogy nem fog kelleni a józan eszem. :lol: Így mire apa kidőlt, én akkpr jöttem bele a buliba. Apa mondta, hogy én maradjak nyugodtan, de elég hülyén nézett volna ki, ha külön jövünk haza. :lol: A barátaink fél 7-ig nyomták. :wink:
2. Mennék nászútra. Az kimaradt, mert 3-án volt a lagzink, 5-étől vizsgaidőszak volt. :? Viszont most már leszarnám a vizsgaidőszakot. :twisted: Felvettem volna minden vizsgából az utolsót és kész.
Mondjuk előtte nyáron voltunk Törökországban a barátainkkal a nászútjukon :lol: , meg utána is Olasz o-ban, de közvetlen utána kimaradt. :?

Édik vagytok, lehet, hogy élni fogok a lehetőséggel, de még előtte futok egy-két kört, aztán riadóztatlak titeket, ha ruci nélkül maradok. :wink: Apának mondtam, hogy szívok, ő meg egyből mondta, hogy jó, akkor vmelyik nap beszaladunk vmelyik plázába. :shock: :D

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Lois!

Ééértem, ezeket nem tudtam. :oops: Biztos utánajártam volna, ha engem érintene, így csak egy belekotty volt. :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


A sóbarlang a wellnesstől külön nyílik, tehát a meleg párát ki tudják kerülni :-)

Nyusz,
Ha esetleg mégis mentek, szóljatok mihamarabb, mert akkor mi passzolunk :arrow: Még az esélyét is szeretném elkerülni hogy a Tücskök bekapjanak egy jó kis vírust, tudod, itt is krupp...és Nimród három hónapja nem volt beteg, jó lenne még ha így maradna... Semmi személyes ám :-)

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Nem akartam ám én kakit kavarni, én nem tudom, hogy ezek az izék fertőzőek-e. :oops: Fertőző gyereket nyílván nem vinnék közösségbe. :wink:

(Meg azért az mégsem az igazi úgy, hogy mi mind a wellnessben vagyunk, ők meg ücsörögnek a sóbarlangban. :? Szóval csak tudatlan voltam, bocsi. :oops: )

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodi!
Mi helyben aludtunk, ezért nem volt annyira gáz, hogy énújuram éjfélkor nyugovóra tért :roll: Mentségére legyen mondva, hogy a'szem kettőkor volt a szertartás, tehát cca. 11 órán át buliztunk előtte. Na meg ugye másnap is...meg harmadnap is.
Másnap mindenki borkóstolóra ment, harmadik nap meg mentek fürdőbe. Én meg ott maradtam tanulni, mert jan. másodikán mikroökonómia szigorlatom volt... :?
A tesómék nászútja sem rögtön utána volt, mert abba hagytam nekik beleszólást. Nyáron nem is akartak menni, mert a tesóm terhes volt és nem akart a melegből a még melegebbe menni. Így októberben mentek el Rodoszra, mert oda vágytak. Én meg megnyertem az unokaöcsit egy hétre 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Dodi,

Dehogy kavartál!
Amúgy maga a kruppizé nem fertőz, csak a vírus ami azt kiváltja :wink: és Lili már valószínűleg túl lesz addigra a fertőzős időszakon, csak paramami nem akar kockáztatni. :oops:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Mozi ma vki?

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Pocok! Tuti nem megyünk,úgyhogy nyugi,menjetek bátran. :wink:

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Pocok!

Egyem a szíved, előbb szójjá má' úgy 2 órával. :lol: :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Azért valaki szóljon már hogy most mi legyen?

Nyuszi, akkor most lemondjam a szobátokat?? Holnap egész délelőtt nem leszek gépközelben, csak most tudom megcsinálni :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Dodi,

jó'vanna, akkor jöttem rá, hogy hamar lépek itthonról... gyorsan visszavittem cuccot H&M-be, Ikea-ba, és pont jó lettem volna még egy 21.3o-as Aréna mozira :lol: :lol: :lol:



Lois,

ejha, micsoda jó tesó vagy... na, ilyenkor sajnálom hogy egyke vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Miért vagy szarfej a kistündibündifiacskáddal, asszony????? Hormonok?
Édes lehet a simizés.... Nimród is úgy tud simizni meg nézni, hogy elolvadok :lol: :lol: :lol:

Hmmmm... az esküvői karaoke-produkciótokat igazán megnéztem volna! Vizuális típus lévén elképzeltem, és jókat somolyogtam itt magamban délután :lol: :lol: :lol: video van? :wink:



Nyuszi,

vettem :roll:

Bikramon nem fogsz meghalni, ha én sem haltam meg a nulla (de tényleg nulla) kondimmal, kb 4 éve nem testedzettem semmit, és előtte sem voltam fitness-lady :oops: :oops: :oops: Te meg mégiscsak az vagy 8) 8) 8) 8)
Fel kell készülni hogy fárasztó ha jól csinálod, és baromi meleg van, ömleni fog rólad a víz, de szuperül tisztít - elmét és testet is szerintem :lol: :lol: :lol: :lol:. Nekem nagyon jó kikapcs a taposómalomból, mert 9o percen keresztül semmi másra nem gondolok, csak arra, hogy ki tudjam tartani az adott pózt.

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:56-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo,

értem miért, de nagyon sajnálom hogy nem jöttök. Egyedül öngyilkosság lenne bevállalni, tuti.

Miron délutáni műsora :arrow: hú, mintha magamat hallanám... estére nekem is zúg a fejem a gyerekkiabálástól-nyöszörgéstől-sikoltozástól... Ja, és csak hogy szép legyen az élet, Borka ismét fogat növeszt :twisted: :twisted: ami ugye az első kettőből kiindulva nem olyan sétagalopp, mint Nimróddal volt anno. Szegényem nyálat csorgat megint, és nyöszörög folyamatosan.
Miron mit csinál, mikor leordítod? Nimród ált. megszeppen, és kérdő hangsúllyal közli, hogy "anya nem mérges", meg néz bűnbánóan - na full ugyanezt a te fiadról is el tudom képzelni :lol: :lol:
Viszont rájöttem, ha fejhangon és határozottan kiáltva utasítom rendre, számomra nagyon gáz stílusban, arra hallgat... nem tudom, hogy örüljek-e ennek, mert sosem szerettem volna a gyerekemmel kiabálni, de ha vannak olyan szituk, mikor csak erre hallgat... Persze közben meg a szívem szakad meg, olyan kis gyámoltalanul tud nézni.


Közérdekű:
Ti tudtátok hogy a fültisztítást olajos vattával kell végezni? Ma voltunk fülészeten (a múltkori középfülgyuszi óta sokkal több cucc termelődik a fülében, és meg akartam nézetni, hogy minden rendben van-e) és ott mondta a dokinő.

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Pocok!

Anyu szerint az a hivatalos, hogy nem kell a fület tisztítani, mert azzal csak beljebb nyomjuk a trutyit, öntisztulás van. De én nem vagyok hajlandó nézni, ha vmelyik gyereknek dzsuvás a füle, úgyhogy arra anyu azt mondta, hogy csak a legkülső részen, ha láthatóvá válik vmi, és ne fültisztítóval, hanem a hullámcsattnak a "hurkával" szedjem ki, úgy tuti nem nyomom be. Biztos az olajos vatta is ezért kell, hogy rátapadjon, nem? Mondjuk anyu nem fülész, ezt vmi kongresszuson mondták. :wink:

Egyedül utazás:
Mikor apával összekaptunk, akkor mondott vmit róla, kb, hogy elég rosszkor jön, mert ő nem akar velem sehová sem elutazni. :twisted: Én meg mondtam neki, hogy na ezzel el se kezdjen "zsarolni", mert ki van fizetve, ott lesznek a bnőim, úgyhogy összecuccolom a ygerekeket, és úgy itthagyom, mint a huzat! Ha jön, jön, ha nem, nem. :twisted: Aztán persze lenyugodtunk, és esze ágában sincs itthon maradni. :lol: Meg persze amúgy sem volt, csak azt hitte, hogy ezzel meg tud fogni, és majd beparázok az egyedül utazástól.
De apa nélkül tényleg nem lenne jó, önszántamból én se jönnék egyedül, max. dacból. :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Botond stratégiát váltott:
Eddig ha erélyesebben szóltam rá, egyből visszabeszélt. :twisted: :evil:
Ma viszont rászóltam, ismét a sikongatásért, mert Andor alszik. Mikor másodjára szóltam, és abban már volt némi indulat, odajött, megbökdöste a kezemet, és higgadtan közölte, hogy "Nyugi, nyugi, nyugi!" :shock: :lol: :lol: :lol: Úgyhogy most nem is volt bünti. :wink:
Baromi cuki volt, amúgy ezt én szoktam neki mondani, mikor bepöccen azon, hogy nem sikerül neki vmi. Hihetetlen, hogy jó viselkedésmintát is le tud utánozni. :twisted: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:58-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Nimród 1 óta szórakozott a kiságyban (olvasott, kakilt...), és most aludt el, pedig ilyenkor szokott kelni... kap egy órát, aztán keltem, mert így szívás lesz az este...


Dodi,

ezt az öntisztítós dolgot én is hallottam, de azt én sem bírom nézni. Mi a gyerek (bumszli végű) fültisztítót szoktuk használni. Olajra meg a tököm se gondolt volna, eszembe nem jutott volna, hogy az jobban kiszedi a trutyit. A fülész azt mondta, hogy a hidratálás miatt is kell. És hogy a trutyi valóban jó, hogy ott van, hiszen funkciója van, csak nem kell túlzásokba esni :lol: :lol:

Nyugi, nyugi nagyon édes... Nimród ma kvázi ugyanezt csinálta, mikor erélyesen rászóltam, hogy "mostaztánidegyerepelenkátcserélnimertnagyonböditkakiltáléspirosleszafenekedirgumburgumaztakutyamegamacskaanyamostmárigazánmérges", akkor jött, és mondta, hogy "anya ölelj meg és adok egy puszit"



Boo,

ölelés :arrow: pont tegnap olvastam valahol, hogy ez a leghatásosabb módszer :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: még nem próbáltam ki, mert zsigerből nem ez jön, hanem az idegbetegeskedés sajna, de asszem a délután elég alkalmat ad majd a gyakorlatozásra :roll: :roll: :roll: :roll: :arrow: amúgy Nimród ma délelőtt így higgasztott le engem :oops: :oops: :oops: ez a durva....

84oo g? Mindjárt rárakom Borkát a mérlegre, kíváncsiságból! (mondjuk ő is már 74-es rucikban nyomul nagyrészt...)

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:59-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Mekkora súlyú babák vannak, pedig én nem látom törpének Natit.
Ő most 8,4 kg és 73 cm.
De hát a tieitekhez képest ő minifül. :roll:

Ez az ölelés aszem a suttogóban is benne volt nem?Dodi?
Nálunk az nem mükszik. Ha hiszti van onnantól kezdve semmi sem hozza ki csak ha leszarom. Ha odamegyek hozzá elküld, és elvonul.
Viszont meg lehet előzni a hisztit nálunk, pl ha fél órával előtte elkezdem mondogatni, hogy alváshoz fogunk készülni. Ergo felkészítem mi lesz. Szonibaba pl azt is mondta hogy az órán beszéljük meg ha ez a mutató ide ér akkor vége annak amit csinál. Még nem próbáltam de az is egy lehetőség.
Mondjuk Roló nem visít, csak dühöng és kiabál és csapkod, rombol. Levezeti a feszkót :lol: Nem tom mi a jobb...

Roló átlagban mindig fél kettőkor alszik el, ha nem kettőkor. :roll:(és az esetek 90%délelőtt kint vagyunk) és négykor keltés ugye. Mondjuk engem ez nem zavar, mert így legalább együtt alszanak két órát aminél nincs jobb a világon. Majd oviban átáll az egytől háromig alvásra, akkor úgyis korábban kell kelnie.

KépKép

KépKép
ronmay
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: