Új privát üzeneted érkezett!

hólyagos neki is? Mi a fene lehet ez? én már azon gondolkodtam herpesz de a lábán van. Kata, jöhetnél segíteni.
Vendég
 


Szilvi, itt nem esik, ha arra gondolsz.

én is gondoltam h lehet h nem szúnyog. apu teljesen paráztatott h meg kellene mutassam dokinak. de nem tudom h mit tudna rá mondani. végülis senki nem látta h mi csípte meg és mi baja lehetne tőle?! néha azt érezteti velem a környezetem h túlságosan kevéssé bagyok parás... :roll: :oops: herpesz mondjuk eszembe sem jutott, sztem nem olyan jellegű.
Vendég
 


tényleg, Ági, ti albiban laktok?
Vendég
 

 
 

Köszi Doo.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Doo, az sem jobb ha mindent túlaggódik az ember. Ha beteg azt úgyis észreveszed és nem hagyod hogy természet spontán oldja meg a dolgot. Én majd reggel meglátom jobb vagy rosszabb-e, talán elviszem ha csúnyább lesz.
Vendég
 


Hellló! :)

jaj, randa szúnyogok vagy akármik. :? fenistil?


Zita nemrég aludt el. Nem tudom mit keresek itt, ugyanis közben elhatároztam, hogy le sem zuhizok :shock: hanem egyből jövök én is aludni. Ehhez képest gondoltam belekukkantok a szakácskönyvbe hátha eszembe jut valami jó kaja holnapra...ettől baromira megéheztem, most itt ülök és műzlit eszek tejbe. Ennyit a fogyókúráról. vagy 3 napja falok :roll: mi van velem...? :?

Kép
ági_bp
 
 


Nálatok nem volt szúnyogirtás?
Vendég
 


Húúú, én mérlegre sem merek állni, mióta itt lakunk. Anyukám fanatikus etető.
Vendég
 


Doo, nem saját lakás. Túl albipártinak tűnt a hsz-em?? :wink: :lol: :lol: amúgy laktam albiban fősuli alatt és utána 1 évet. családdal tudom nehéz lehet albiba költözni, én sem szívesen tenném, sőt! De lehet jobb mint egy rossz viszonyban élni hónapokat akár.

Kép
ági_bp
 
 


BIZTOS JÖN A KISTESÓÓÓÓ!! :D
Vendég
 


A Gergő már elaludt :lol: (egyedül) :D , amilyen műsornak neki kezdett :? azt hittem tovább tart majd.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Ági, nem vagy te kívánós :?: :?: A kistesó jutott nekem is az eszembe :wink: :lol: .
Milyen színű lesz a ruhád? még nem írtad.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Doo, nah, ha zárt körű lenne a topic... :wink: de nem jön, így nem ez az oka. :lol:

El akarom mesélni, hogy a mi napjaink mostanában egyetlen szopiból állnak, és ez tart reggeltől estig :shock: ennyit még sosem szopizott szerintem, még picinek sem...na jó, akkor más volt, mert ugye akkor hosszan tartott 1-1 alkalom. Most nem annyira hosszú, de nagyon gyakori. Jön és tyrrrr és tépi a ruhám. És olyan szerelmesen nézi a ciciket :D :D de hogy mi van Vele? :roll: még fürdés közben is eszébe jutott ma, és tegnap is mikor a kis medencéjében pancsolt. :shock:
Nem is tudom általában eldönteni, hogy ez még az előző szopi, csak közben ment egy kört, vagy ez már egy másik?

Kép
ági_bp
 
 


szúnyogirtásról nem tudok, de azt a randát nem is itthon szerezte be... sztem nagyon nem viszkethet neki, mert nem vakarja, ezért sem gondoltam h vmivel kenni kellene. úgy vagyok vele h minden beavatkozás/gyógyszer csak akkor, ha muszáj. pl én ilyen fogzselét sem kentem neki, mert nem láttam h attól nyűglődne és a mai napig sem tapasztalom h a fogzás megviselné. bmi más sokkal inkább... :roll:
Vendég
 


Ági, lehet mégis inkább szopis ruhát kéne varratnod. :lol: :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Viki is olyan nagy örömmel veti rá magát a cicimre, meg paskolgatja. de azért nem mondanám h hihetetlenül sokat cicizik. van, amikor rájön és hosszan, de azt se bánom általában. na, megyek, mekísérlek rendet rakni a konyhában.
Vendég
 


Megyek beszedem a ruhákat, majd jövök vissza, mert nálunk dörög és villámlik de nagyon és Győr felöl jön. :(

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Jaaaj, nekem alapból ilyen étvágyam volt/van :oops: de azt reméltem, hogy már jó sok hónapja nem zabálok este, hogy gyökeresen megváltozik valami...és végülis tényleg nem esik olyan jól, mert megszoktam, hogy este már nem tömöm tele a hasam, de valahogy ezen a ponton is túl bírtam tenni magamat :roll: De moat tényleg elég sokat eszem pár napja.

A ruhám, ekrű lesz a felső része, és fahéj színű a szoknya. Ezért írtam, hogy nem kifejezetten menyasszonyos, bár szerintem azért felismerhető leszek, hogy én vagyok az ara :wink: nekem annyira megtetszett így a két szín, hogy beleszerettem. Rendhagyó tudom. Csak azon rágtam magam, szokásomhoz híven, hogy ki mit szól majd :? :? de végülis az a lényeg, hogy nekem tetszen. És akinek eddig meséltem, mutattam a színeket, tetszett. :) :)

Kép
ági_bp
 
 


sziasztok

Emma nemrég aludt el

Nálunk most nagyon nagy vihar van esik,dörög,villámlik :roll: és én félek a viharban :oops:
mia2007
 
 


Ági, ne rágd magad! hogy megnyugtassalak, nekem még ennél is SOKKAL rendhagyóbb színű és fazonú ruhám volt. 8)
Vendég
 


Ági, tudod Lotti is nagyon anyáncsüngős lett pár napra és kiderült babát vár. :wink:

Hanginak viszket is, nagyon. Nappal én altatam el mert sírt és mondta bogár csíp vikkket. :cry: Úgy sajnáltam. Rázókeverékkel kentem, csak az meg felhívja rá a figyelmét, ezért is piszkálja. Vagy ezt már írtam? :roll:
Vendég
 


Ági, az a lényeg h az uradnak is tetsszen!
Vendég
 


:wink: :lol: ez lemaradt
Vendég
 


ja, mintha azt mondtam volna h elmegyek... :oops: :roll:
Vendég
 


ezek szerint közben mindenki elment :(
Doo, én sem mondanám, hogy bánom, hogy sokat kéri, elmegy így egy pár nap, de azért remélem nem lesz nagyon általános, mert komolyan 1 óra nem telik el anélkül...

Szilvi, inkább biztassatok, hogy aznap nem ezzel lesz elfoglalva és max egyszer kéri majd, az ebéd végén. :wink: Addig még Ő is öregszik és más szemmel látja majd a világot. :lol:

Etus hiányzik és ha ma nem ír megharagszom örökre :x szombatig volt kimenője, nem?

Ma olyan érdekes volt, mikor felébredt a Hercegnőm délután, teljesen olyannak láttam a pofiját meg a haját, mint 3 hós kora körül :D kár, hogy nem fotóztam Őt le, mert össze lehetne hasonlítani.

Kép
ági_bp
 
 


Ági biztos nagyon szép leszel benne,és szerintem is szép ez a két szín egybe.

Én is tudnék enni minden este,most is de erőt veszek magamon és nem eszek,pedig nagyon nehéz :oops:
mia2007
 
 


Doo, mostmár aztán felcsigáztál, részleteket :idea: :!: :idea: :!:

Ági biztos gyönyörű leszel, de tegyél fel képet és akkor objektív véleményt is mondok. :wink: Jaaj, annyira kiváncsi vagyok, ez olyan szar. Ezt úgy utálom magamban.
Vendég
 


Etus hétfőre igérkezett, ha jól emlékszem. Doo, a konyha megvár, maradj!
Vendég
 


Ne izgassatok már :lol: már én is képzelődtem a minap, Ti meg még itt a végén belémbeszéltek egy bébit, pedig esély nem lenne rá...csak megéreztem megint az ÉTKEZŐASZTALUNK szagát :shock: :shock: amit amúgy nem szoktam, csak anno Zitával. A legborzasztóbb szag volt akkor számomra, és mindenki csak nézett, mikor mondtam, mások szerint nem volt semmilyen szaga. :lol: :lol:
de senki ne kombináljon! nekem a parfür és cigiszag undorom is megmaradt azóta folyamatosan. Sőt! Ha beülök az autóba, rendszeresen elkap a hányinger, mióta várandós voltam.

Kép
ági_bp
 
 


jé, én is gondoltam Etusra, de vhogy nem voltam képben h milyen nap van ma. áá, sztem vas este nem fog már írni, biztos még van vmi extra progi, ahogy az hétvégén lenni szokott.
Vendég
 


Doo, már írtam és nem akarom ismételni, fél mondatokat senki ne írjon, mert Hajnival megőrülünk egyből!!! Milyen volt a ruhád???

Kép
ági_bp
 
 


most láttam egy villámot!!!

autószag undororm nekem régóta van, terhességhez semmi köze. de csak bizonyos kocsikban, szerencsére a sajátunk nem ilyen! amikor vettük, én is ezen imádkoztam h ez ne legyen szagos autó :roll:
Vendég
 


fekete
Vendég
 


étkezőasztalszag??? :shock: :lol: úgy érted mindenféle földi jó nélkül, csak terítetlenül? :lol: Hát várandósan fura szaglása tud lenni az embernek az biztos.
Vendég
 


én csak a parfüm szagot utáltam. főleg a páromét - amit én vettem neki... :roll: :lol:
Vendég
 


Fekete :shock: :lol: pont ezt mondta tegnap a legjobb barátnőm...Ő ha olyan hangulatban ( nem negatív értelemben) lesz majd az esküvőjén, lehet fekete ruhában lesz. :wink:
étkezőasztalszag úgy értem magának az asztalnak a szaga :?

Kép
ági_bp
 
 


Köszi Ági, hogy nyomatékosítottál. Jó páros vagyunk mi így ketten. :wink:

Doo, a fekete elegáns, nem meghökkentő, kivéve esküvőn. :lol: :lol:
Vendég
 


Doo, Nektek volt templomi esküvőtök?

Kép
ági_bp
 
 


hajni76 írta: nem meghökkentő, kivéve esküvőn. :lol: :lol:


:lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Mia hová tűnt???

Kép
ági_bp
 
 


na most ne tessék röhögni! én itt meggyónok, csak h Ágit megnyugtassam, erre ti meg csúfolódtok!!! :evil: fekete korszakomat éltem, na. és ráadásul nadrágszoknyás cucc volt, szal nem ruha :oops: 8) de ez is mutatja h rendkívüli és nonkomformista személyiség vagyok :wink:
Vendég
 


Ági, nem. nem vagyunk vallásosak.
Vendég
 


Én az első 3 hónapban nagyon sok szagtól rosszul lettem. De az volt a leggázabb, hogy Imit nem bírtam ha túl közel jött hozzám. Aki egyébként nagyon ápolt, de falkavart az arcszesze, a tusfürdője a parfümje, minden, még a natúr bőre illata is. Pedig tényleg tiszta volt mindig. És olyan kellemetlen volt megmondani.
Vendég
 


vagyok,csak olvasom amit írtok :oops:
fekete esküvői ruha :roll: :roll: kiváncsil ennék rá,nekem csak hagyományos fehér volt :oops:
mia2007
 
 


Doo, a világért sem bántanánk, ne érts félre!!! szerintem tök jó, hogy bevállaltad, ha Te így akartad!!

Kép
ági_bp
 
 


Doo, a párod is nonkonformista? Azért az még érdekelne, hogy a családod nem akart-e lebeszélni róla?
Vendég
 


csak a fekete ruhát nem tudtam templomban elképzelni, bár végülis....meg anno írtad a keresztelőt, hogy hagyomány a családban egy lelkész/pap keresztelt, ha jól emlékszem...gyanús volt valami ezért kérdeztem rá.

Kép
ági_bp
 
 


Ja, és persze hogy nem csúfolódunk. Mi nonkonformistának szeretünk :wink: . Egyébként el sem tudtam volna képzelni, hogy Neked hagyományos ruhád lett volna. Ezért erre sem gondoltam. :lol:
Vendég
 


igen-igen, Hajni kivette a számból a szót!!!! :wink: szülők mit szóltak?

Kép
ági_bp
 
 


a párom is az, persze. együtt vettük a ruhát :lol: 8) na de már több részletről nem rántom le a leplet itt nyilvánosan. ha ugye zárt lenne, az azért más... ;)

Mia, tök vicces h odaírsz egy pirulóst amellé h "csak hagyományos fehéred" volt :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: