Új privát üzeneted érkezett!

Ujjé, szaporodik a topic! Legyetek üdvözölve.

Maminti - hát szép feladat lesz a meglévő kicsi gyerek mellett az ikerterhesség. Vigyázz nagyon magadra, ne emelgesd Kingát, ha nagyon nem muszáj, vagy csak óvatosan.
Én is nagyon hánytam, ráadásul a 16. hétig, mikor az összes könyv azt írja, hogy 12 hét után abbamarad. A levesek voltak a legjobbak, meg a tejbegríz, de arra pl. vigyáznom kellett, hogy ebéd után már nem igyak vizet, mert akkor tuti visszajott az egész. Ja, és narancson éltem.
Kitartás, és próbáld meg legalább a terhességi vitamint magadban tartani.
Nagyon undorító, de a vége felé én már megtanultam visszanyelni, ezzel néha elejét bírtam venni annak, hogy mindent kihányjak.

Tontica! Tényleg van ilyen, nekem is a doktornő mondta az elején, hogy ok, most ikrek, de várjuk meg a 12. hetet, hogy mi lesz. Addig a családtagoknak nem is nagyon mondtuk, hogy ketten vannak. De ne aggódj, lesz gyerek, az tuti, ha egy-egy, ha kettő, akkor kettő, mindenképpen nagyon boldog leszel. Ezen teljesen felesleges izgatnod magad, mert semmit sem tehetsz, csak árthatsz a stresszel. Különben meg mindenféle rendellenesség kockázatát csökkenti, hogy van már egy egészséges kisfiad. Szóval nyugi.

Jó éjszakát mindenkinek
Kata

Kép
egok
 
 


Sziasztok!

Maminti
Nekem is voltak rosszullétek, de szerencsére (vagy nem?) csak kétszer háromszor kellett hánynom!!! Így én igaz csak két kg híztam, és most már így a 17. hétre már vissza is jött, úgyhogy egyenlőre 0-án állok!!!
Ja és reggel csak kefírt bírtam enni, délben csak leves, este pedig csak gyümölcsök mentek le, most már viszont a vasszeget is megbírnám enni.... :lol: :lol: :lol:
Nálunk sem volt tervezett a babóca, sőt már készültem visszamenni dolgozni, már az fogamzásgátlót is felírattam a dokimmal, erre nem jött meg a menzi. S mikor hét hetesen az UH-on kiderült, hogy ikrek, hát nagyon beparáztam, kellett egy jó hónap nekem is és a páromnak is, hogy elfogadjuk a helyzetet.

Tontica!
Én is hallottam erről a felszívódás dologról, de engem a védőnőm bíztatott, hogy ha egyformák voltak a babák és szivecskéjük is vert, vagyis egyformán fejlődtek, akkor általában nem szokott előfordulni, de persze megvan rá az esély.
De szerintem erre ne is gondolj, majd a 12. heti UH-on úgyis látni fogod, hogy mi a helyzet... ADDIG IS NYUGI!!!!

Kép
Kép
times
 
 


Kiscsillag!

Én jelenleg GYES-en vagyok a "nagy" fiammal, de szerintem dolgozhatnék, még egyenlőre nem tiltott el a doki semmitől, a Gergőmet is kell néha emelgetni, egyenlőre nem érzem, de a múltkor nagy takarítást csináltam, na abban úgy elfárdtam, hogy ledőltem 4 óra körül, a Gergőm kb. egy fél óra múlva inni kért, hát alig tudtam felállni, annyira fájt mindenem...

Kép
Kép
times
 
 

 
 

Halihó!

Sajna csak este tudok jönni, nem szeretem, ha a kicsi lányom mellett megy a gép, ráadásul őt is nagyon érdekli a dolog :)

Jó kérdés ez a felszívódás-dolog, engem is foglalkoztat. Bár remélem, nem lesz ilyen gond, mert mindkét babóca ugyanakkora volt, szívdobogást is láttak, hátha nem kell ilyentől tartani!

Képzeljétek, milyen rossz anya vagyok! Fürdettem Kingát, és totál belefordult a vízbe :oops: Elvesztette az egyensúlyát szegény...Persze nagy bőgés volt, meg nálam lelkifurdalás... :cry:

Jó éjszakát!
M

Kép
Kép
maminti81
 
 


Úgy látszik ez a balesetek éjszakája fürdetés közben.
Én ma este a hajsampont ejtettem a fejére szegény Gergőmnek fürdése közben. Egy kis polc van felfogatva a zuhanytálca fölé, azon van a fürdetője, és a mi tusolónk + hajsamponunk, és én apjuk hajsamponját vertem le a Gergőm fürdetőjével, és pont szegény gyerkőc kobakjára esett.

Igaz mióta kismama vagyok, nagyon ügyetlen lettem, minden kiesik a kezemből, mindent elfelejtek, olyan fáradt vagyok, hogy reggel alig bírok kimászni az ágyból, este meg ha lefekszem már alszom is....

Kép
Kép
times
 
 


Times!
Én is totál így vagyok. Ráadásul akkor is alszom, amikor Kinga alszik, de ez sem elég... (A mostani kései idő is csak a számítógépünk kupálása miatt van :) )

Egok!
Nem szedtél semmit a hányás ellen? Gyógyszer, homeos bogyók... Valami, ami segíthet? Néha már totál kiakadok!

Sziasztok!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Tényleg nagyon jó, hogy egyre többen vagyunk!! :) Arra gondoltam lányok, ha megbíztok bennem csinálnék egy táblázatot, abból mindig tudnánk ki hol tart. Meg a fontosabb dolgokat. Persze csak ha megbíztok vele és jó ötletnek tartjátok!

Maminti mi kb. egyidőben vagyunk! :) Természetes, hogy félted a manókat, Én is féltettem Őket, de egy másik topikban elmagyarázták a lányok, hogy a babák elveszik ami kell nekik, ettől ne féljek. Inkább magamat féltsem ha nem eszem. Mert étvágyam nekem sem sok van. Eddig egy nap meghalltam, ha nem ehettem meg legalább egy szelet csokit, most meg még a szagától is irtózom!! Annyira érdekes dolgok ezek. Úgyhogy szedj vitamint. Én a Gravidát szedem a Bérestől.

Tontica dehogy baj!! Sőt! Minnél többen vagyunk ugye, annál jobb!! :) Légy üdvözölve!! A felszívódás benne van a pakliban, ezért mi sem mondjuk senkinek a 12. hétig. De igaza van egoknak, egy baba is hatalmas boldogság!! :)

Times azért vigyázz magadra!! Nagytakarítás?? Jesszus!!! J Bár a 12.hét után már biztos bátrabb az ember lánya.

Azért jó Nektek, hogy van már gyerkőc. Mi is nagyon félünk a kettőtől így elsőre!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Ma voltam védőnőnél, szerencsére minden teljesen rendben, vérnyomás is, meg vizelet is. Most márc 12-ig semilyen vizsgálatra sem kell mennem, ami egyrészt tök jó, mert ugye ki szeret, de rossz is, mert jó mindig megnyugodni, hogy rendben vannak a lurkók.

Marminti - Én Elevitet szedtem csak, elvileg az hányás ellen is jó, de nem nekem. Még most is szedem, két gyereknél nem kell abbahagyni a felénél. Néha én is nagyon ki voltam bukva, főleg, mikor a férjem elvitt egy étterembe romantikázni, és utána egy órával kihánytam 4000 Ft-ot :D
De azért örültem is, főleg az elején, mert tudtam, hogy ez jó jel, legalábbis az öreg dokik azt mondják, hogy hányós kismama- problémamentes terhesség. Csak egyet mondhatok, kitartás.

A mostani nyűgöm, hogy marhára kezdek kifáradni, meg kezd nehéz lenni a hasam.

Kiscsillag - ha van ilyenhez (táblázat) kedved és tehetséged, biztos hogy szuper lenne. Írd meg, kiről milyen adatot szeretnél.

Puszi mindenkinek
Kata


Kép
egok
 
 


Kiscsillag
Szerintem is ok a táblázat, szólj, hogy milyen adatok kellenek!!!

Nekem is Elevitet kell szednem, de nekem a dokim azt mondta, hogy elég ha csak tavaszig szedem, vagy osszam be...
Vagyis a 14. hétig naponta, most már csak két naponta, majd később három naponta és a vége felé elég hetente egy-egy szemet bevenni...
Szerencsére elég jó a vérképem, a Gergőmmel nem is szedtem semmit, igaz a 37. héten született, de 50cm volt és 3040gramm. Most is csak azért ajánlotta a doki, mivel hogy két pici van a pocakban, nehogy nagyon elvegyék tőlem a vitaminokat, pedig én mindent nekik adnék :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Csak egészséges szép babócák legyenek....

Kép
Kép
times
 
 


Ja és azt lefelejtettem, hogy nekem azért csillapította a hányingerem, igaz nem voltam hányós (kb 3* sikerült), csak émelyegtem....

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok, ne haragudjatok ha nem vagyok aktiv tagja a topiknak, meg mindig nem hiszem el hogy megmaradnak biztos az elozo keseru tapasztalat. 16 hetesen ment el a babam.

Egy kerdes: Nektek is ilyen koran no a poci? Mert en ugy veszem eszre nekem mar most akkora mint egy gyerekkel a 3. honap vegen. A melleim meg nem igazan nottek meg nem olyan igazi terhes cicik. :lol: Mikor kezdenek el noni?

Pocikep:
Kép

Kiscsillag en szeretnek benne lenni a tablaban de majd egy legkozelebbi uh. utan mert ha elhal az egyik baba akkor mar nem tartozhatom ide es nem akarok nagyot koppanni.

Egok orulok hogy minden rendben, ne nem akarlak elkeseriteni de volt egy isemeros aki ikerbabakat szult es az utolso honapokban mar csak ugy tudott menni ha tamaszkodott szoval lesz ez meg rosszabb is. Bocsi! :oops: :lol:

Maminti ilyen idos korban ezek a balesetek "normalisak" az en fiam szamtalanszor fordult igy bele a furdovizbe es szamtalanszor esett le az agyrol, majd amikor elkezd jarni a kislanyod akkor jon a "veszelyes" idoszak!

Tobbiektol bocsi mar megint pisilni kell. :roll: :lol: 5 percenkent. :evil:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica

16 hetes orvosi vizsgálatomkor, kérdezte a doki, hogy hogyan érzem magam, erre én azt mondta, hogy nagyon jól, csak hát a pocakom, már most nagy...
Erre ő - "Hát igen, 16 hetesen akkor pocak van ikrekkel (általában) mint egy gyerkőccel 20 hetesen. Ráadásul aki a második gyermekét várja, annak előbb kezd el nőni a hasa."

Kép
Kép
times
 
 


Maminti

Hogy vagytok? Rosszullétek vannak még?

Most vettem észre, hogy milyen közel is lakunk egymáshoz.

Kép
Kép
times
 
 


Hát, kihagytam egy napot... Tegnap megnéztünk este egy hülye filmet, amit várandósan nem kéne néznem, aztán már nem volt erőm felmászni a netre :)

Times!
Köszi kérdésed, szarul, de büszkén :? Ma csak 2x hánytam (eddig), nem nagyon javul :(
Merrefelé laksz?

Kiscsillag!
Szuper ötlet a táblázat! Csak mondd, milyen adat kell!
Tényleg ugyanott tartunk! :) Viszont mi már elmondtuk a családnak, meg a háznak is. Nagyon gyanus volt a lakóknak, hogy a lányom miért van mindig a szomszédasszonyommal (ő eteti ebédkor, mert rosszul vagyok a babakajától is), meg ők is viszik le az udvarra. Nem lehetett titokban tartani.
A családom is rájött, olyan ramatyul nézek ki... Remélem, nem kiabáltuk el!!!!!!!

Tontica!
Sajnálom a babádat! Nem lehetett könnyű!
A hasam nekem is már nagy, de Kinga után nem is ment vissza, megvan az alap :)
A mellei meg nekem sem kezdtek nőni. Kingánál sem. Úgy látszik, én ilyen alkat vagyok...

Ma voltam védőnőnél, nagyon gratulált. Kaptam kiskönyvet meg mindenféle olvasnivalót. Megmértek, a vérnyomásomat is, és annyi papírt töltöttek ki, hogy közben rosszul lettem. Kingus meg randalírozott a pelenkázókon :)
Már alig várom, hogy kedd legyen, mert megyek dokibácsihoz!!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Times!
Most néztem meg, hol laksz :)
Kinél fogsz szülni? (Gondolom, Győrben)

Kép
Kép
maminti81
 
 


Jól belendültetek csajok, alig győzöm végigolvasni. Látom mindenki jól van, és ennek nagyon örülök.

Hasméretre: Nekem is marha gyorsan nő, pedig az első (k) lesznek. Nekem a mellem két melltartóméretet nőtt, de volt honnan nőni :D Mondjuk rajtam minden tünet hatványozottan jelentkezik, amit a hormonváltozások okoznak.
Hát remélem, hogy egyáltalán fogok még tudni járni az utolsó hónapokban, a bottal kibékülnék :D

Ma utána néztem, mi a fenétől fáj úgy a szeméremcsontom. Ha valakit érdekel, itt tök jól leírják.
http://www.szuleteshete.hu/cikk.php?id=95&cid=49289

Mostmár irtó nagy odabenn a randalírozás, van hogy kívülről is látszik, hogy ezüket-azukat kidugják.
Puszi mindenkinek.
Kata

Kép
egok
 
 


Sziasztok Lányok!

Szupi, hogy ennyien összejöttetek már! Mindenkit üdvözlök és gratulálok, akivel még nem találkoztam!

Bizony nektek már most jókora pocitok van és ez még semmi ahhoz képest ami a végére lesz. Hihetetlen nagyot fog még nőni! Az utolsó napokban, már alig bírtam átfordulni az egyik oldalamról a másikra, csak ha "vittem" magammal a pocakomat is.

Asszem én ki is szálok a beszélgetésből. Mindenkinek gondtalan és csodálatos terhességet és még annál is szebb szülést kívánok. Ha esetleg tudok bármiben segíteni akkor azért írjatok!

Puszi Nektek!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Tencsi
Gyere csak nyugodtan, olyan biztató a jelenléted, én nagyon örülök, hogy olyan kismamink is van, akinek már megvannak a babócái....

Jaj bocsi de most mennem kell

Kép
Kép
times
 
 


Maminti
A Papp Zsolthoz járok terhesgondozásra, de még nem beszéltem vele a szülésről, a Gergőmet nála hoztam a világra, nagyon jó volt végig velem volt, és mikor megszületett a kisfiam, megkaptam egy kicsit, szopizott, majd elvitték fürdetni, megmérni, majd kivitte megmutatni a boldog apukának és a nagyszülőknek, szóval nagyon jó fej volt, ja és szülés után is minden nap benézett hozzám....

De most nem tudom mi lesz én nem szeretnék (nem is tudok sajnos) 140e-t fizetni.....
Tudod az új törvény, mi szerint, ha nem az ügyeletesnél szülsz akkor fizetsz a kórháznak is, sima szülés 30e, császár 60e, komplikáció max 100e + még az orvosnak is 60e... - sajnos ennyit nem tudok, s annyi minden másra is kell, szörnyű dillemma....
De abban bízom, hogy bárki is lesz akinél szülök minden rendben lesz, sok ismerősöm van aki a győri kórházban szült ügyeletes orvosnál és igazándiból még csak egy rémísztő sztorit hallottam, de az sem az orvosról szólt...

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok Lányok! :) Közben szerdán Én is megkaptam a kismamkönyvem! :) Így hivatalosan is Kismami vagyok!!! :) Nagyon aranyos, kedves, segítőkész védőnénim van!!

Én arra gondoltam, hogy legyen a táblázatban a név (nick) , kor , lakhely (város), mikorra vagy kiírva, kórház, orvos. Ha valakinek még eszébe jut valami fontos adat akkor írja meg!! Ezeket az adatokat küldjétek el lécci, lehet priviben is és akkor nagyon szívesen megcsinálom! :)

tontica :) Nagyon szép, csini kismami vagy. Szerintem a hasad egyátalán nem nagy. Igaz sajnos nekem a hiperstimu miatt van, de Én most úgy nézek ki, mint aki az 5.-6. hónapban van. :( Nem is tudom mi lesz. Azt mondják az okosok, hogy ez majd lemegy. De rám már kezdetektől nem jön fel egyik gatyám sem, ezért venni kellett kismamgatyót.

egok :) Örülök, hogy minden rendben!! Képzeld Nekem a vérnyomásomra azt mondta, hogy magas. Pedig itthon mindig amikor mérem alacsony. Érted ezt?? Hozzám legközelebb Ő fog kijönni. Hozzád is vagy Te mész??

maminti :) Biztos nem lesz semmi baj!! Gratula a kiskönyvhöz!! :) Én még nem mertem elmondani. Pedig már nagyon világgá kiabálnám!! :) Én is kedden megyek csak Én a dokinénihez. :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Most elbúcsúzom kicsit, ma elutazunk, vasárnap jövünk haza. Remélem, bírni fogom végig!

Mindenkinek szép hétvégét!

M

Kép
Kép
maminti81
 
 


Jó utat Maminti!
Amúgy te kihez jársz orvoshoz???

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Hát, mégsem indultunk neki! Túlságosan ramatyul vagyok :(

Times!
Dr Kelemen Szilárd.
Nemrég lakunk itt, személyes tapasztalatom nem volt, a barátnőim ajánlották. Még csak 1x találkoztunk, de nagyon szimpi volt!

Tényleg!
Hogy megy a fizetés a szülésnél? Ha fizetsz a kórháznak, még az orvosnak is fizetsz annyit, mint eddig? Az anyagi csőd lenne... :?

Kép
Kép
maminti81
 
 


Igen Maminti, sajnos így, szóval ha netán császárral szülsz, akkor minimum 120e forint....
Sajnos nekem ez nem fér bele, inkább azt a pénzt a babócákra költöm, de amint már írtam én a győri kórházról csak jót hallottam eddig, olyan témákban, amikor is nem volt fogadott orvos...

Kép
Kép
times
 
 


Tencsi! ne hagyj magunkra!

Nem tudjátok a császárral mi van? Nekem majd 100% a császár. Az ha a vizsgálatok alapján megállapított időben tervezetten csinálják, gondolom, amikor a doktorom ügyeletes, akkor nem fizetős nem? - már az orvos honorját leszámítva - Szemétség, hogy pont most csinálják ezt velünk.

Kiscsillag - itten az adatok:
Egok, 35 éves, Biatorbágy, július 8. Szent Imre (Bp), Dr Kocsis Éva, két férfi
A védőnő. Havonta járok hozzá, egyszer már felhívott, hogy kijönne, de ki kellett ábrándítanom, hogy dolgozom. Szerintem nem fog kijárkálni hozzád sem, csak egyszer akar körülnézni, hogy tanácsot adjon, jó helyre kerül e a gyerek, van a víz, fűtés, tisztaság, ilyesmi. Most még nem csinált neked vizeletvizsgálatot, de utána már mindig kell az is, ahhoz meg beépített berendezés van a rendelőbe, azonnal meg van az eredmény. Ott a Doppler készülék is, hogy szívhangot vizsgáljon, nem hiszem, hogy azt is cipelgetné.

Puszi mindenkinek:
Kép

Kata
egok
 
 


Ó, a legjobbat elfelejtettem: Tegnap voltam aqvanatalon. Ez ilyen vizi kismamatorna, de sima edzésnél sokkal több, mert kifejezetten olyan mozdulatok vannak, ami kismamáknak jó, és megkönnyíti a vajúdást és a szülést. Több vidéki városban is van, keressetek rá a neten.

Én olyan helyre járok, ahol ANTSZ engedélyes baba-mama úszásra alkalmas medence van, nem is klórral fertőtlenitik, hanem UV-val.

És a lényeg, hogy nagyon jó volt. Nem csak nekem, a srácoknak is. Már napok óta nehezemre esett a mozgás, most meg visszakaptam múltheti önmagamat. A vizben meg nem érezni a súlyt. Megyek jövő héten is, az tuti. Van még egy ikres lány, előttem jár egy héttel. A kismamák között volt több olyan, aki 32-33 hétben volt, és még járhatott.

Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom.

Kata

Kép
egok
 
 


Egok
Ha munkaidejében történik a szülés (császár), akkor csak a dokinak kell fizetni, akkor kell a kórháznak is, hogyha be kell őt hívni munkaidőn túl...

Kép
Kép
times
 
 


Egok!
Kingust Kocsisnál szültem a SztImrében. Csak jókat tudok mondani a dokinéniről és a kórházról is (kivéve a csecsemősöket...) Annyira jó élméény volt a szülés, hogy csak na! Igaz, nem császár volt, de a hozzáállás sokat jelent.
Az AquaNatalt én is ki akartam próbálni, Bp-n lett volna lehetőségem rá, nem tudom, Győrben van-e ilyen...


Kiscsillag!
Maminti, 25 év, Pannonhalma, okt 3, Győr, dr Kelemen Szilárd

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok!

Új csatlakozó vagyok hozzátok!
Van egy 2 és fél éves kislányom és kedden kiderült, hogy ikreket várok (13 hetes).
Tele vagyok aggodalmakkal, ugyhogy szivesen leveleznék veletek.
Pécsi vagyok és a Megyei korházban állítólag az a szabály, hogy a 24 héttől be kell feküdni a korházba. Máshol is igy van ez? Félek hogy mi lesz a "nagy tesóval", eddig nem járt bölcsibe, mindig velem volt és most 10 hét múlva el kell tünnöm mellőle. Mások ezt hogy oldják meg?
Köszi, ha valaki válaszol!

Dóra
dancsdora
 
 


Szia Dóra!

Üdv köztünk!
Szerencsére Győrben én nem hallottam ilyen szabályról, én úgy tudom, hogyha nincs semmi gond, akkor a szülésig nem kell kórházba feküdni...
A nővéremnek is ikerbabái vannak, kb. a 26. héten kellett neki egy hétre befeküdni, de csak azért, mert ő sajnos dohányzott és infúzión keresztül kapott vmi tüdőérlelő szert.... (ő is Győrben szült)
Szerintem ezt még beszéld meg a dokiddal, hogy inkább otthon pihizel, mert neked van egy nagyobb babód...

Kép
Kép
times
 
 


Szia Dóra!

Még én sem hallottam olyat, hogy menetrendszerűen be kell valahova feküdni az ikerbabák miatt. Szerintem mindenképpen kérdezz utána mihamarabb, ne aggódj fölöslegesen!
Egyébként én is félek a hamarabbi befekvéstől Kinga miatt...

Kép
Kép
maminti81
 
 


Kiscsillag

Azt hiszem ezeket az adatokat kérted:

times, 27 év, Győrújbarát, aug. 6., Győr, dr. Papp Zsolt

Kép
Kép
times
 
 


Maminti! És mennyit fizettél neki? az nem volt még nagyon rég...

Sopronban tudok még aqvanatalt, sajnos Győrben nem.
Csík Ferenc uszoda, Lővér krt. 82.
Czifrik Hajnalka, 30 2737390, hajni@aquanatal.com
Esetleg érdemes felhívni a nénit, aki tartja, hátha ott is indít csoportot.

Nekem azt mondták, hogy a 32. héttől már valószínűleg befektetnek. Kivételt szoktak tenni a kisgyerekes anyukákkal, de csak akkor, ha nem egyedül marad otthon a gyerekkel, hanem valaki segít neki. Mert akkor is feküdnie kell, csak otthon.

Kép

Kata

Kép
egok
 
 


Egok!
Mi nem csak pénzt fizettünk, állítólag szereti az ajándékot. Ha csak pénzt adtunk volna, 60ezret kapott volna 1 éve, normál szülésért.

Kép
Kép
maminti81
 
 


Szerintetek nem szörnyű ez a fizetős dolog????

Mi a Gergőmnél 40e-t adtunk a dokinak, de előtte a (vizsgálatok, uh-ok) rendelésekre már 60e-t odaattunk, a szülésznő (jól írom, ma nem vagyok a toppon) szóval, aki a dokinak segített, ő nem fogadott el semmit (desszertes ajándékcsomagot kapott).

Most viszont...
Szegény anyukáknak nem elég az aggodalom, hogy minden rendben van-e a picurral, ill. picurokkal, még azon is aggódhat, miből fogja a kórházi herce-hurcát fizetni?????

Kép
Kép
times
 
 


Teszt táblázat. Nézzétek meg kell -e még bele valami.

Majd még megpróbálok nagyítani rajta. :)

Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Kiscsillag
Jó lesz ez a tábla, ügyi vagy!!!

Tontica hiányzik belőle, már régen járt erre, remélem jól van...

Én már megint, náthás vagyok, fáj a fejem, a fülem, stb....
Remélem nem tart sokáig, s remélem nem árt a babócáknak!!!

Kép
Kép
times
 
 


Kiscsillag!
Szupi a tábla, csak engem Mamintinek hívnak :)

Holnap este megyek dokihoz, már annyira várom, hogy lássam a babókat! :D

Kép
Kép
maminti81
 
 


Jaj de irigy vagyok!!!!

Hol van még a jövő hét szerda????

Írd majd meg mi volt, és megy a drukk, hogy minden okés legyen....

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Kiscsillag! Remek a táblázat. Köszi szépen.

Látom mindenki jól van. Pocakok nőnek? Nekem az eredeti 62-es derékbőségem ma 94 cm úgy, hogy szélesebb nem lette sokkal, az egész elém csúcsodosdik. Ha megyek be valahová, akkor először megjelenik a nagy has, aztán meg én.
Én csütörtökön megyek UH-ra, aztán meg hétfőn a doktornénihez.

Nálunk beindult a gyerekholmi beszerzési láz. Ti hogy vagytok ezzel? Igaz csupa használt holmink van, de azért jó érzés, hogy gyűlik. Viszont tegnap ráeszméltünk, hogy a saját hálószobánkat kell kinevezni gyerekszobának, mert az a legnyugisabb. Hát egye fene. Majd 3-4 év múlva visszakobozzuk tőlük.

Ti nem tapasztaljátok, hogy nagyon gyorsan nő a hajatok? Az enyém még életemben nem volt ilyen szép dús, különben tök vacak hajam van.

Na megyek drukkolni, mert a kissrácok elkezték odabenn a focimeccsett. Puszi mindenkinek.

Kép

Kata

Kép
egok
 
 


Lányok örülök, hogy tetszik a tábla! Bocsánat a hibákért, igyekszem javítani őket. :)

Én ma megyek az orvoshoz. Mindjárt indulunk apával. Kérlek drukkoljatok nagyon, nagyon izgulok. Most találkozunk először a doktornővel. Kíváncsi leszek. :roll: Majd jövök és mesélek!!!

Pusszi Nektek!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Jaj milyenek vagytok...

Írom Mamintinek, hogy irigykedem, erre Kiscsillag is ma láthatja babócáit és ráadásul még Kata is csütörtökön...

Sebaj jövő hét szerdán meg majd ti irigykedhettek rám...

Kép
Kép
times
 
 


Ja és várom a beszámolókat!!! Kép

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok Lányok!!

Sajnos nincsenek jó híreim. :( Uh nem volt, majd holnap kell mennem megint és akkor lesz Uh. Viszont mivel egy éve rossz volt a terheléses cukorvizsgálatom. Kineveztek cukrosnak és vigyáznom kell. Sajnos! Ez most annyiból áll, hogy figyelnem kell a szénhidrátot számolnom kell mindig és napi 6x kell ennem, ami Nekem kész kínszenvedés, mert reggel abszolút nincs étvágyam, de muszáj 40 g szénhidrátot lenyomnom. :( Borzasztó!! Aztán meg még vennem kellett ilyen otthoni vércukor mérőt és azzal kell szurkálnom magam. Ami külön egy rossz dolog. Első nap (most reggel) 3x szurtam meg magam, de még így is bénáztam. :( Aztán meg holnap reggel csinálnak ilyen vérvételt, hogy 3 vagy 4x vesznek vért egymás után. Most eléggé magam alatt vagyok. :(

Pusszilok Mindenkit!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Szia Kiscsillag!

Ez nagyon szörnyű lehet...
De azért csináltak neked most is valami tesztet, nem???
Attól, hogy tavaly magas volt, még nem bizti, hogy most is az???

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Egok!
Jó neked, hogy már gyűjthetsz babaholmit! Én is már várom, de még túl korai :( Igaz, nekünk egy része már eleve megvan Kingától, csak az lesz a cicki, ha két kisfiú lapul bent, mert egycsomó rózsaszín cuccunk van :)

Kiscsillag!
Sajnálom ezt a cukor-dolgot! :cry: Nagyon macera lehet, főleg így, hogy még a gyomrod sincs rendben...
De holnap te is láthatod a manókat!!! :D
Ja, az én sorom végére odaírhatod, hogy meglepi vagy ilyesmi, mert a férjem semmiképp swem akarja megtudni a nevüket, így én sem tudhatom meg, mert tuti elszólnám magam :?

Én tegnap voltam dokinál. És láttam őket!!! :D
Most már nem csak foltok voltak, hanem rendesen látszódott a fejük, törzsük, kis nyúlványaik :) Az egyikük nagyon virgonc volt, kapálózott, de a tesója aludt...Kis lusta! :)
2 hét múlva meg 12 hetes UH.
Ma meg vérvételen voltam. Kész téboly! Fél8ra odaértem, negyed10kor jöttem el...És az eredmény is csak 2 hét múlva lesz kész.
Aztán elmentem a védőnőhöz, ott jó rosszul lettem :( Már jópár napja megy a hasam a hányás mellett, rögtön átmentünk a házidokihoz, mindenki aggódik, 7 kg fogyás, úúú...Én is aggódom, de mit csináljak? Kaptam hasfogót, persze kihánytam...
Szóval, most drukkolunk, hogy legalább a hasmenés maradjon abba, mert nem akarok egy infúzió végén kikötni...

Holnap megyünk anyukámékhoz. Lesz segítségem!:) Aztán megyünk anyósomékhoz. De mindenhol van net, úgyhogy jövök! :)

Jó éjt!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok!
Úgy látszik mindenkire rá jár a rúd egy kicsit. Részvétem a cukor miatt, gondolom úgyis vigyázol mit eszel, csak itt van még egy plusz macera, ami idegesít. Holnapig kitartás, és jöhet a leskelődés.

Marminti te is vigyázz magadra. Ez a hasmenéses dolog nem tréfa. Pihenjél, és hát valamit próbálj magadban tartani. Akkor volt nagy boldogság, hogy láthattad őket, nem? Tetszett kicsit pityeregni is netán?

Nekem 2 napja torokfájásom van, kezd idegesíteni a dolog. Holnap egyre megyek megnézni a kisfickókat. Most meg megyek aludni, hátha reggelre elmúlik ez a kórság. Semmi bajom, csak a torkom fáj, de az eléggé. Olyan jó lenne valamivel lefertőtleníteni, de nem merek beszedni semmit.

Ja, majd elfelejtettem újságolni:
http://totalcar.hu/magazin/velemeny/terhesno/

Puszi mindenkinek

Kép

Kata

Kép
egok
 
 


Egok!

Marha jó az a cikk!!! :lol:
Ezek szerint újságíró vagy?

Még össze kell pakolnom a nagy utazáshoz, csak elcsábultam a net felé kicsit :)
Közben lánykám nem akar elaludni, pedig fáradt, én meg azon lamentálok, hogy kihányjam-e a hasfogót (a mai második lenne), vagy nyeljek nagyokat. Hm. Kemény probléma!

Megyek is.
Sziasztok!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok!

Meg elek!

Bocsika, az az igaszsag hogy nem nagyon merek csatlakozni meg mert felek hogy utana el kell bucsuznom, sajnos ilyen pesszimista lettem az elvesztett babam utan, en ma du. megyek uh-ra, szerintem ma kiderul hogy ketten maradnak-e vagy sem mert mar majdnem a 9. heten vagyok ha meg mindig egyutt fejlodnek akkor szerintem ez mar igy is marad. Nagyon felek! :roll:

Kiscsillag: akkor Te is ma mesz uh-ra? Szupi!!! Sajnalom a cukrot de a lenyeg hogy egeszsegesek legyenek a gyerkocok!!!

Maminti: szuper irigy!!! Nagyon orulok hogy minden rendben!!!

Bocsi, a fiam nem hagy!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kiscsillag: voltal mar uh-on? Annyira kivancsi vagyok es aggodom hogy minden rendben legyen!!! Irjal ahogy tudsz!!!

Mi 4 korul megyunk majd.

KépKép
KépKép
tontica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: