Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm, Zora, kedves vagy!

Még azt akartam mondani, hogy nagyon édi a képed :)
A kilókkal pedig kezdek elgondolkozni, hogy nekem sem ártana úgy 2-3 kilót leadni :) - de abban reménykedek, hogy nagyon gyorsan babás leszek, és akkor már nem fog zavarni, és csak arra kell figyeljek, hogy egészségesen táplálkozzak :)

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre én is idejutottam!

Ildikó!
Annyira örülök, hogy itt vagy! Biztos vagyok benne, hogy nagyon jól fogod érezni magad velünk!

Sajnos én leginkább így a déli órákban tudok jönni, de benézek délelőtt is mindig, csak mivel ébren van a kisfiam nem tudok leülni írni. Persze azért, ha van valami olyan kérdés, ami nem tűr halasztást, akkor mindig igyekszem válaszolni. Délután is benézek többször és talán este hagynak egy kicsit írni.

Zora!
Remélem boldogulsz a fertivel!Nem olyan veszélyes, csak először tűnik annak.

Gyorsan még leírom, hogy szerintem megspórolok egy tesztet, mert úgy néz ki, meg fog jönni.
Nem baj, mert úgy érzem már közelebb vagyok ahhoz, hogy sikerüljön.

Most elszaladok főzni, utána még visszanézek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok!
Én ma egész nap azon gondolkodom, hogyan kezdjem az új ciklusom. Számomra is meglepő, de eddig minden hónapban inkább elszomorodtam, most nem. Talán, mert félek, hogy a rendezetlen hormonok miatt nem tudnám megtartani a babát és én úgy szeretném, ha problémamentes terhességem lenne. Nem akarok aggódni, mert tudom, hogy nem csak a születendő baba, hanem a család is megsínyli.
Olyan furcsa,eddig senki sem volt az ismerőseim között, aki elvesztette a babáját (vagy talán csak túl nehéz erről beszélni) és most sorban látom a lányokat, akiknek meg kell élniük ezt a szörnyűséget.
Már nem akarom siettetni.

A túlsúly a másik kényes kérdés!
Mivel én 180 cm vagyok, rajtam 5 kg meg sem látszana. Nekem van vagy 10! A hormonrendszerem rendezetlensége megtette a magáét! Igazából fogyókúrázni nem akarok így babavállalás előtt, inkább szeretném kialakítani azt a redszert, amivel a terhességem alatt a lehető legtovább meg tudom tartani a súlyom.
Érdekes a terhességi hízás. A barátnőm rendkívül kövér. 37 évesen végre inszeminációval terhes lett. Mivel nagyon kellett vigyáznia a súlyára képes volt arra a rendkívüli teljesítményre, hogy az egész terhessége alatt 5 kg-ot hízott, annak a fele víz volt.
Persze ez nagyon szélsőséges, de már most gondolkodom azon hogyan kellene majd csinálnom.

Éva

Kép
balimama
 
 

 
 

Sziasztok Lányok! Nagy öröm veletek megosztani a gondolataimat és olyan jó, hogy meséltek magatokról. Főleg, mert a problémáitok olyan közel állnak hozzám, a gondolataitok, mintha csak belőlem fakadnának. Ildi! Én is hónapok óta ezzel áltatom magam, hogy majd a babavárás alatt úgysem számít, meg a fogyókúra meg a termékenység elősegítése nem fér össze. Ezért arra gondoltam, itt az ideje egy másféle, egészségesebb életmódnak, ami elsősorban a teljesértékű táplálkozást jelenti. Ez a Leendő babának is jót tesz és nem oldódnak ki mérgek a véráramba, mint a fogyókúránál. Szóval ez a terv. Se cukor, se fehérliszt, se élesztő. És mellesleg a kilók is elpárolognak. Jaj, most vacsit kell készítenem az éhező kamaszoknak, még jövök!

Zora
Kép
zora7
 
 


Évi! Nagyon jól látod a mensiddel kapcsolatos dolgokat. Jobb tényleg tiszta lappal indulni, mert akkor legalább érezheted, hogy ami Tőled telt, azt megtetted. Nagyon várom már a hormoneredményeidet, én is holnap megyek kontrollra, remélem hajlandóak lesznek elvégezni már ebben a hónapban a vizsgálatokat! Majd erőszakos leszek, ne mindig más mondja meg, mi az érdekem! Azért írd meg miért gondolod, hogy megjön,mert ha még tart a Duphaston, nem is érezhetsz ilyet! Na nem mintha meg akarnám mondani, mit érezhetsz :lol: , szóval írd meg pontosan! És hőgörbét kérek mindenkitől! Nekem még mindig nem sikerült, délelőtt majdnem sírógörcsöt kaptam a géptől.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildikó! Újra elolvastam a bemutatkozásodat és fantasztikus, hogy milyen termékeny vagy! Miért is kéne neked hormonprofil, hamarosan a pocis fotóidat nézegetjük! Szerintem a tested most szokja a gondolatot, azért történt a múltkori gond, de majd visszaolvasom a hozzászólásaidat, hogy jobban képben legyek (bár akkor már veled izgultam)!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!

Létezik, hogy nekem Duphaston mellett is van rózsaszínes folyásom? Mensi előtt mindig szokott lenni, és most ugyanúgy görcsölget a hasam is mint minden ciklus végén.
A hormon eredményeimet holnap délelőtt hozzuk csak el, nem akartam egyenként.
Hol akadtál el a fertivel?
Na jó, itt a hőgörbém is:
Kép
Szerintem lassan elindul lefelé a hőm. :cry:
Én is azt hiszem, hogy Ildikó beelőz!

Ez az életmódváltás bizony nem lesz egyszerű! Valahogy mióta itthon vagyok Kisbalázzsal elhanyagoltam magam. Nem külsőleg, hanem inkább olyan anyucis lettem. Szóval hiányzik a mozgás, érzem, hogy nem vagyok valami fitt, a táplálkozásról nem is beszélve. Reggeli elfelejtve. Rohanás.
Ebéd, amit meghagyott a kisfiam (ugyanis rántotthúson kívül tulajdonképpen semit sem hajlandó megenni)
Vacsorázni már nincs kedvem, időnként bekapok valamit. Kezdem érezni, hogy ez így nem lesz jó!

Éva

Kép
balimama
 
 


Nem tudom Éva, én ilyen rózsaszín folyást még nem tapasztaltam, a progeszteronhiányra a sötétbarna pecsételés jellemző. Ennyi, amit már tapasztalatból tudok. Nem akarlak aggasztani, de a dokik véleménye nagyon megoszlik erről a progipótlásról, állítólag nem sokat ér. Ha most nem jött össze a baba, szerintem a Radványi és a Closty a megoldás. Akkor a petefészek rendesen működik és nincs szükség a pótolgatásra. Ha beigazolódik nálam én ezt fogom tenni!

Zora
Kép
zora7
 
 


Mi alapján mondta a doktornő, hogy gyenge a progeszteronod?

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Zora!
Leírtam a doktornőnek minden laboreredményem, mert nekem már készült egy hormonprofil még a Duphaston előtt.
Sajnos most el kell búcsúznom, mert a nagylányom szobájában van a gép és reggel 4-kor kel!

Szép estét kívánok és sok puszi, reggel jövök!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jó reggelt Lányok!

Egy kicsit szomorú vagyok, mert megint megjött. Ez már a 19. hónapom. :cry:
Kicsit később jövök még!
Puszi

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok, Lányok!

Sajnos nincs időm irni, mert a gépem megint kipurcant. :cry: :cry: :cry:
Otthonról pedig azért nem volt időm jönni, mert manikürösnél voltam, utána pedig főznöm kellett....

Azért olvasgatlak!!!

Éva, nagyon sajnálom, hogy megjött :cry: - pedig olyan szépen alakult a görbéd - én nagyon biztam benne. De lehet, hogy tényleg jobb, ha egyszer rendbeteszitek a hormonjaidot.
Különben, én nagyon szeretném, ha ugyanabban a hónapban maradnánk babások!!

Zora, ha nem megy a beiratkozás, változtass a néven..... ha úgy sem sikerül, szóljál, és megpróbállak beiratni, csak éppen ne idegeskedj :D - az nem tesz jót sem az egészségednek, sem a szépségednek :wink:

Mo, miért nem irsz? :(

puszi
még próbálok jönni...

KépKépKép
ildiko74
 
 


Lányok!
Ma milyen csend van!
Persze biztosan nagyon el vagytok foglalva.
El szerettem volna menni a leleteimért, de sajnos esik az eső, így meg kell várnom a férjem, mert nem szeretnék a kicsivel bőrig ázni.
Nagyon izgulok. Még hátra van pénteken egy vérvétel és jövő héten megint megyek az orvosomhoz.
Annyi minden jár az eszemben! Már arra sincs sok esélyem, hogy 2007-ben szüljek.

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudom megengeditek-e, hogy Ildikóhoz hasonlóan én is bekukkantsak hozzátok. Persze, ha már sokadik tagnak találtok,akkor nyugodtan mondjátok meg, hogy megtelt a topik. :lol:

Azért leírom mi a helyzet velem, ha valakit érdekel. :roll: :oops: BÁr lehet, hogy már a másik topik alapján kicsit ismertek.
:? Én 27,5 éves vagyok és van egy 14 hónapos kisfiam, akit úgy hoztunk össze, hogy mindegy mikor jön a baba. Szóval nem tudatosan csináltuk a dolgokat, ahogy most a kistesót próbáljuk összehozni.
Mi szeptember közepe óta próbálkozunk. A ciklusom nem túl rendszeres, vagyis inkább nem az. Általában elég hosszúak.
Én ebben a hónapban kezdtem el hőmérőzni, ami szintén elég érdekes képet mutat. Ja és csináltam egy csomó negatív LH tesztet.
Arra gondoltam, ha most megjön, akkor elmegyek a dokibácsimhoz és megkérem csináljunk valamit.

Éva! Nagyon sajnálom, hogy megjött. A múlt hónapban engem eléggé érzékenyen érintett amikor megjött, de arra gondoltam, ha ezen görcsölök és lekizek, akkor sokkal nehezebb lesz és a szervezetem is jobban fog tiltakozni a babásodás ellen.

Szép Napot vagymár Délutánt Mindenkinek!
Vendég
 


Kedves Krisztii! Szeretettel köszöntelek és természetesen nagyon is érdekel mi van veled! Az a lényeg, hogy mond csak el , ami foglalkoztat, vagy a lelkedet nyomja, vagy ami kérdésed van. Mindenki másféle tapasztalatokat él át, más fájdalmakat és örömöket. De a közös cél mindenkit nélkülözhetetlenné tesz ebben a társaságban. Bárhogy is alakul a létszám, igyekszünk majd törődni egymással, szerintem ezt a többiek es így gondolják. Általában család és gyerek, vagy munka miatt csak bekukkantunk és ha összejön, jókat beszélgetünk. Lényeg, hogy ne sikkadjon el, ha valakinek segítség kell és ne maradjon senki egyedül a gondjaival. Szóval, Isten hozott! A ciklusaid miatt ne aggódj, fiatal vagy és nem tudom meddig szoptattál, de ilyenkor még talán a peteérés lehet rendszertelen. Szerintem a hő mellett a váladék figyelése a legjobb módszer, ha bőséges, akkor kell próbálkozni. Amíg száraznak érzed magad, ne is mérd, mert még biztos messze a tüszőrepedés. Ne aggódj, ha "már megint megjött!" miatt, amíg nem babásodsz, figyeld a testedet, nagy hasznodra lesz később. Élvezd ki ezt az időszakot, lazíts! Kérdezz bármit, mindenki a legjobb tudása szerint segít majd!

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Zora! Köszi, hogy befogadtok!

8 hónapos koráig szoptattam Manót és már szülés után a 7. héten megjött.

Ja és ilyen a görbém:


Kép


Egyébként nekem is le kellen adnom 2-3 kilót, bár én kevesebb vagyok most mint a szülés előtt, de mi nők már csak ilyenek vagyunk.

Most jó éjt!
Vendég
 


Éva! Leletek? Bár, ahogy elnézem nem csak a leleteidet mosta el az eső, hanem a kedvedet is! :roll: Fura ez a mensi, mert a Duphaston elhagyása után 2-3 nappal jön csak meg, ha jól tudom. Tudom, hogy sok ez a 19 hónap, de tényleg , nincs az a pici még 2 éves sem, lehet, hogy jó ez így, valami miatt időt kapsz még! Figyelj Éva, nekünk példát kell mutatnunk a lelkesedésünkkel azoknak, akiknek még tényleg nem jutott babaillat és hidd el, lassan majd mi következünk. De legyen mindig egy B-terv! Bár biztos vagyok benne, hogy hamarosan együtt babázunk,de nem omolhatunk akkor sem össze, ha az élet mást tartogat számunkra! Gondolkozz el ezen! És írj!!!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Krisz! Egyértelműen peteérés nélküli a ciklus, de ez nem jelent semmi rosszat, csak ennyit. Picit türelmesnek kell még lenned, de tényleg ne aggódj! Én nagyon ajánlom a lányok által szedett szerek valamelyikét: Maca Vibe, Premens stb. Olvass utána a neten! És talán egy hormonszintmérés kimutatná, hogy magas a prolactin, ezzel sok lánynak volt már gondja, és egyszerűen kezelhető.

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Ildi! Írj Magadról , ha lesz időd! Hol tartasz most testileg, lelkileg? És köszi, hogy segítenél, lehet, hogy igénybe veszem!

Zora
Kép
zora7
 
 


Kedves Mo! Ha bekukkantanál, annak nagyon örülnénk, de természetesen igazoltnak tekintem a távolmaradásod :lol: ! Félsz, hogy elcipelünk vérvételre, mi?! :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok Lányok!

Krisztinka!
Nagyon örülök, hogy Te is itt vagy!
Erre az egyre talán tényleg nagyon jó a görbe! Valószínűleg a többi ciklusod is ilyen volt, csak eddig nem nagyon figyeltél fel rá.
Nagy igazság az, hogy a természet úgy alkotta meg a nőt, hogy azért a sorozatos szülésekkel ne tudja túlterhelni a szervezetét. Én is gondolkodtam azon, hogy talán így védekezik a testem a túl korai terhesség ellen.
Szerintem is érdemes lenne nálad is elvégezni a hormonvizsgálatokat. Nekem egy évvel a szoptatás abbahagyása után még volt tejem és kicsit magas volt a prolactin szintem. Talán ha ezek rendeződnek, akkor tényleg jön majd a baba. Itt nem évekre, hanem 1-2 ciklusra kell csak gondolni. Szerintem még mindig jobb így, hogy nem esem teherbe, mintha a rendezetlen hormonok miatt elvetélnék!

Készen vannak a leleteim. Igazából egy hajszálall jobbak, mint az előző havi Duphaston nélkül. Még csütörtökön lesz egy vérvétel, amiből megtudhatom, hogy áll a prolactin szintem. Sajnos nem lehet ezeket a laborokat egyszerre elvégezni, mert ciklusnaptól függő a hormonok szintje.
Egy másik topikba bekukkantva láttam, hogy a lányok panaszkodnak, hogy a Duphaston szedése mellett csak úgy jönnek fel a kilók. Hát ettől egy kicsit tartok, de ma hősiesen elkezdtem tornázni és ettől sokkal jobb lett a kedvem.

Bizony gondolkodom B tervként azon, hogy kicsit jobban nekiállok a nyelvtanulásnak és talán jövőre elkezdeném az egyetemet. Nem akarom, hogy mindig csak azon járjon az eszem, hogy mikor lesz már baba.

Zora!
Ildikó nagyon jól beszél angolul, mindig kiszokott segíteni minket a görbével, vonalzóval kapcsolatos problémáknál és hát Te is tudod óriási leke van.
Te most hol jársz a ciklusodban?
Annyira irigylem a lekierődet. Reggel mérgemben még a férjemet is megbántottam. Pedig csak arról volt szó, hogy még alig ébredt fel és fogalma sem volt arról mi lett negatív.
Mert persze azt nem bírtam ki, hogy ne teszteljek. Ilyenkor az ember reménykedik, ahogy tud.
Azon gondolkodtam, vajon sikerül-e elültetned ezt a mentalitást a lányaidban? Hogyan tudnám én segíteni a lányaim nővé válását!

Szóval valahogy ez az egész most nem csak rólam szól. Sokszor eszembe jut, hogy ezen ők is keresztül mennek majd és azt szeretném, ha jól éreznék magukat nőként.

Mo!
Biztos nagyon sokat dolgozol, de azért szakíts egy kis időt magadra és persze ránk is!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Nagyon jó úton haladsz, ha így gondolkozol! A nő méhe a kreativitásának a jelképe is. Ha az életében adós marad a megvalósítatlan álmokkal , feladatokkal, az a tényleges termékenységének is árt. Nem bújhatunk el az életfeladataink elől a pelenkák mögé( én megpróbáltam), értéket kell felmutatnunk (torna, jó közérzet, tanulás). És a hormonok játéka, a szervek" hibás" működése mind, mind figyelmeztet valamire, ami lelki szinten nem megoldott.

Zora
Kép
zora7
 
 


Olyan jókat írtál Krisztinkának is, büszke vagyok rád, hogy ilyen figyelmes és kedves vagy mindenkivel. De ne gondold, hogy nem fér bele a rólad alkotott pozitív képbe a harapós hangulatod, vagy amikor depis vagy. Mi már csak ilyenek vagyunk hála Istennek! Ne tudd meg, milyen tudok lenni néha!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ja! Egyébként tegnap volt tüszőrepedésem (majdnem belehaltam), így abortusz ide, vagy oda , ez lesz a 14. napom. Mérem a hőmet és jövő hónapban baba!!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!
Nagyon jó hír, hogy már az első ciklusban vagy peteérésed!
Én is akarok a jövő hónapban babát!!!! :lol:
Valahogy azt hiszem eddig nem is figyeltem arra, hogy milyen jó is nőnek lenni! Talán ezért is megéri ilyen sokáig várni! Minden dolog, ami történi velünk valamilyen irányba befolyásolja a személyiségünket.

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Holnap délelőtt több időm lesz írni. 9-kor a gép előtt leszek, ha ráérsz. Jó éjszakát!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok Lányok!
Olyan nagy örömmel olvastalak benneteket!!!!
Ildikó és Krisz! Sziasztok!!! Örülök, hogy ide is írtok! :lol:
Bocsánat, bocsánat!!!! Pénteken farsang lesz a suliban, és annyi dolgom van..... hogy már azt sem tudom, hogy mit tegyek. (Jobban izgulok, mint a gyerkőceim. :lol: ) Péntekre valószínűleg hulla leszek. Tegnap értekezletem volt, ma meg továbbképzésre küldtek... Phuu.

Sajnálom Éva, hogy megjött, de most én is úgy éreztem magamon, hogy ez olyan megfigyelős hónap lesz majd nálam... a következő ciklusban se fogok "nagyon" pánikolni.... nem számolgatok semmit, nem sürgetem a szerelmemet sem. Majd lesz valahogy.
Egy picit visszafogtam magam... úgy érzem, egy kicsit túlpörögtem az utóbbi időben... amit a férjem is észrevett rajtam.
Lányok! Olyan erős fájásom van, hogy majd leszakad a derekam. :lol: :lol: :lol:
Úgy örülök neki!!!! Ez most akkor az, amit mondtál Zora?! Jajj, nagyon remélem!! :wink:
A hőmet holnap mutatom majd, mert most nem jutottam a gép közelébe....
Krisz! Nagyon ajánlom a Maca V-t, mert szerintem ezek a fájások is azért jöttek nálam. Én hősiesen szedem. Szerintem itt a pé-m ideje.
Vendég
 


Mo! Ez az szerintem! 2 nap múlva kezd majd emelkedni a hőd, mindenesetre most lenne esélyed a babára! És hamarabb szűnne a fájdalom, mert bizonyos kellemes" terápia" elősegíti a tüsző felrepedését. Nagyon örülök, hogy írtál, de tényleg éld az életed, aztán majd gyere!

Zora
Kép
zora7
 
 


Krisz! Az előző görbémet keresgéltem, hátha megtalálom, mert az tisztára így nézett ki, mint a tiéd. Nem találtam :cry:
Szerintem, ne keseregj! Most kezdted a mérést, ugye?Tanulmányozd a tested jelzéseit!
Én is mostanában kezdtem el figyelgetni magam. Nagyon hasznos. A ferti meg csak arra jó, hogy kiidegeljen. Hidd el, tapasztalatból mondom. :lol:
Vendég
 


Zora!!! Én meg a hőesést vártam..... Képzeld! Ma reggelre 2 tizedet emelkedett.
Most akkor mi a helyzet?
Vendég
 


Nem mindig esik, de az emelkedéshez idő kelll, mert a sárgatest 48 óra múlva termel annyi progit. Most mennem kell, holnap jövök.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! A profilt a mensi 2.napjától kell kezdeni. Utána a ciklus közepén (pé-hez) közeli időben kell újra vérvételre menni. Úgy tudom, hogy 3 napon át. A férjem azt mondta, hogy felesleges, mert nem próbálkozunk még olyan hosszú ideje.
Na, de mit érthet egy férfi ezekhez a női dolgokhoz.... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zora! Nagyon köszönöm. Megörvendeztettél a jó hírrel!!! Szóval, eddig minden jól működik..... jajj, ez szuper!
Ne haragudjatok, de én ilyen éjszakai bagoly vagyok. Nem tudok előbb jönni. Rohanás és kapkodás. Pedig nagyon hiányoztok ám!!!
Aludjatok jól! Jó éjszakát kívánok!
Vendég
 


Ildikó! A privit olvastam. Köszönöm!!!! Nagyon aranyos vagy!
Vendég
 


Jó reggelt! Ha valaki van , jelentkezzen!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok, lányok!

Olyan jó olvasni titeket :)
Zora, olyan szépeket tudsz irni :wink: - azt nagyon megjegyeztem, amit a női méh kreativitásáról irtál.... úgy meg tudok hatódni :)
A tegnapelött volt pé-d? De jó, hogy igy, az első hónapban már érzed.... Kiváncsi lennék a görbédre :D Ha valamit nem értesz a fertin, nyugodtan kérdezz (akár priviben is, hogy ne töltsük meg a topicot)
Nem emlékszem, ha mondtad – hány napos ciklusaid szoktak lenni?

Éva, én is el szoktam gondolkozni, hogy jó lenne nekiállni tornászni, csak még nem volt erőm hozzá :D :D – de te nagyon ügyes vagy! Csak igy tovább!
Azért, amiért most csak egy picivel jobb az eredményed, mint Duphaston elött, attól még javulhat jövő hónapra – nem? Tulajdonképpen csak annyira kell javuljon, hogy a ciklus végén ne tudjon meglátogatni a miki, és produkálj egy erős + tesztet :D

Mo, annyira örülök, hogy irtál! Már nagyon hiányoltalak, de most, hogy tudom, mennyi elfoglaltságod van, megnyugodtam :) – Biztos nagyon jól sikerül a farsang. Esetleg, ha képed lesz, küldhetnél néhányat :wink:
A pé. elött általában esik a hő, de nem feltétlenül – az a lényeg, hogy minimum 3 napig egymásután magasabb legyen, mint az azelötti 6 nap. Várom a görbéd....

Krisztinka, jajj, de jó, hogy te is csatlakozol :) - Légyszi ird meg, ma mennyi volt a hőd.... szerintem vasárnap volt pé-d, habár akkor nem jó időben mérted a hőt, és ez azt is jelenthetné, hogy akkor szombaton is lehetett.... végülis mindegy, mert az együttlétek jól voltak időzitve, csak már legyen egy babásunk itt is :D

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Szia Ildi! Kb. 27-33 naposak a ciklusaim. Jan.24-én vot a műtét és most hétvégén éreztem a peteérést. Az lh teszt is kimutatta, pontosan tegnap reggelre repedt meg, de ma reggel még nem emelkedett a hőm. Talán holnap. Szeretnék kérni egy progeszteronszint vizsgálatot, amit a ciklus 21. napján kezdenek nézni, de nem tudom, szóba áll-e velem a doki, mert hát még hivatalos mensim nem volt. Tényleg nem türelmetlenségből, de nem akarok várni többet a következő próbálkozással, mint feltétlenül muszály. Hajlok arra, amit Radványi doktornő mond, hogy ha monden ok., akkor a következő ciklusban lehet próbálkozni. Pedig a dokim nagyon megijesztett, hogy 4 hónap a minimum, különben megint könnyen veszíthetek.

Zora
Kép
zora7
 
 


Krisztinka utolsó két mért adata engem is elgondolkoztatott, hogy mégsem maradt el az a peteérés, de tudni kéne hozzá a folytatást. Krisztinka jelentkezz!

Zora
Kép
zora7
 
 


Krisztinka utolsó két mért adata engem is elgondolkoztatott, hogy mégsem maradt el az a peteérés, de tudni kéne hozzá a folytatást. Krisztinka jelentkezz!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildi, Te hol tartasz most, szedsz valami gyogyit?

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora, a múlt hónapban voltam dokinéninél, mert a mensi elött és után is pozitiv lett a tesztem, de még 2 nap múlva már -at teszteltem.
A dokinéni akkor folsavat és E vitamint irt fel, azt szedem. Jelenleg a 6cn. vagyok, úgy hogy most lazitok :D

Nagyon meg tudlak érteni, hogy nem akarsz többet várni. Reméljük, neked is olyan gyorsan összejön, mint Ágiéknak. :wink:
Valahol azt olvastam, hogy a vetélés után még friss a méhnyálkahártya, igy könnyebben megtapad a baba. Azért, hallgasd meg a dokidat, mert nem biztos, hogy minden, amit itt a neten olvasunk, az helyes - de kivánom, hogy ne kelljen sokat várj!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Amikor ez történt veled, nagyon sajnáltalak, mert emlékszem mennyire beleélted magad! Hidd, el átérzem, amit átéltél. Nekem fél éven belül két terhességem halt el a 8. hét előtt, és a rossz az, hogy panaszom sem volt, mint Eszternek, tehát nem is sejtettem. Csak lelkesen mentem az uh-ra, aztán...... Egyébként teljesen egészséges vagyok, de a progihiányra nagyon gyanakszom. Azóta (10perce) felhívtam a dokit, úgy néz ki, kapok beutalót a jövő hétre. Ha nem jó a progi, kérni fogom a Clostyt, bár ők a Duphastont akarnák adni hónapokig. A lazítás a legjobb amit tehetsz, élvezd ki az utosó heteket, amikor még nincsenek kismama nyűgeid, hallgass rám! Nagyon közel van már a Te időd!

Zora
Kép
zora7
 
 


Krisz! Megnéztem a másik topicban a görbédet, és szerintem akkor peteérés, amit bejelölt, ha holnapra elindul felfelé. Erre utal az is, hogy 2 napja száraz vagy, a proginak meg kell 48 óra hogy emelni kezdje látványosan a hőt. Ha így lesz, nagyon vicces, mert abban az esetben egy napon tüszőrepedtünk!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok! Itt vagyok! Csak előbb visszaolvastam.

Na itt van a görbém, két helyen is csinálom, dobom mind a kettőt:

Kép

Kép


Jaj képzeljétek tegnap este, akció közben úgy el kezdett fájni az alhasam, hogy csak na! :cry: Pedig a párom nagyon gyengéd volt, aztán más pozíciót választottunk és enyhült. Persze nem hagytuk abba, mert nem engedhetem meg, hogy vakvilágba lövöldözzünk!!! :oops:
De egyébként nem programozottan szexelünk, hanem amikor kívánjuk, na szerencsére elég gyakran, amit a görbémen is láthattok. :oops:
Ja ha másra nem arra jó a görbe, hogy jelölöm az akciós napokat. :lol:

Ja az a később mért hő, kb 30 perccel később van a szokásostól, de már máskor próbálgattam ekkor is akkor is mérni és nem változott az érték. Úgyhogy szerintem nem rossz értékek vannak beírva!

Olyan szépeket tudtok írni! Nagyon jó közétek jönni!

Mo! Egyébként azt gondoltam, ha most megjön elmegyek a dokibácsomhoz és beszélek vele mik legyenek a további lépések.
Jó farsangolást nektek! Képeket én is nézegetnék! :lol:

Egyébként nem gondoltam volna amíg közétek nem jöttem, hogy olyan nehéz ez a babaprojekt és, hogy milyen sok nő küzd egyéb problémákkal a babásodás terén. Nagyon nagy tiszteletem azokank, itt most neked legfőképpen Zora, hogy így fel tudod dolgozni ezeket a dolgokat és olyan pozítavan állsz hozzá a dolgokhoz! :lol: Úgyhogy mostmár igazán megérdemelnél egy babót! :lol:
Remélem együtt babásodunk csajok!

Ildi! Reménykedem még. hogy jó időben voltunk együtt és találkoztak a sjtjeink és nem mentek el egymás mellett.

Pusza mindenkinek!!
Vendég
 


Krisz! Az erős fájdalom szintén feszülő tüszőre utal, vagy éppen felrepedtre. Jók az esélyek! Egyébként a babadolog nem olyan nehéz ügy általában. Vedd számításba, hogy legtöbben akkor ragadunk tollat, amikor már gondok adódnak. Tehát ez a hely nem egy hétköznapi ebből a szempontból, gyűjtőhelye a gondoknak és reményeknek. Lehet, hogy egészséges nőnek olvasni sem szabadna! Ha mégis olvasod, legyél okos és ne gondold, hogy minden rád is vonatkozik.3 gyereket úgy vártam és hoztam a világra, hogy az aggodalomnak még csak az árnyéka sem vetült rám. Még mindig az a legáltalánosabb, hogy gond nélkül fogan és születik meg egy baba!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora, ezért sem bánom, hogy elkezdtem a babanetre irogatni, mert csak azok tudnak igazán megérteni, akik ugyanazért kűzdenek, mint én.... a párom is sajnálta, hogy nem jött össze, de az mégsem ugyanaz.

A progiszintet nem ellenőrizték neked eddig? Szerintem is mindenképp jobb, ha kivizsgáltatod magad. Melyik napra kaptad a beutalót?
Remélem, igazad lesz, és tényleg nemsokára megbabásodok :D - vagyis megbabásodunk, mindannyian :D :wink:

Krisz, én is igy gondoltam a mai görbédet :D - remélem holnap még ugrik egyet felfele, habár a fertin láttam olyant, ahol ilyen lapos volt a pé után, és mégis + lett a vége (pl. az Erzsike babás görbéje :wink:). Mindenképp, ezután minden nap jelentést kérek! Nagyon drukkolok, hogy egyelőre 14 DPO-d meglegyen :wink: - persze, nem csak ezért, hanem egy pincuriért is szoritok, csak egyszer a 14 DPO kell meglegyen :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi! Nekem is nagyon jó Titeket olvasni és megosztani veletek mindent. De azért lelkierő is kell ahhoz, hogy ennyi gonddal és fájdalommal szembenézz. Az emberi lélek nincs mindig felvértezve kellőképpen, és ezért nem árt tudatosítani, hogy ha itt 5 terhességből 4 vetéléssel végződött is, hinni kell rendületlenül a természet bölcsességében és tudomásul venni , hogy normál esetben egész életedben összesen értesülnél volna 4 vetélésről.( na ez egy picit túlzás, de biztosan érted).

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként a progiszintemet nem ellenőrizték soha, még az első vetélésem után sem, még akkor sem, amikor nyílvánvalóvá lett, hogy kevés, sőt a második vetélés után sem akarták. Csak én már ragaszkodom minden szerintem lényeges vizsgálathoz, udvariasan, de én diktálok! Elegem van a pancserekből! Valószínüleg holnap kapom meg a beutalót hétfőre(az lesz a 21.napom).

Zora
Kép
zora7
 
 


Jaj Zora, most olyan biztatóakat írtál. Hát kíváncsi vagyok mi lesz.
Decemberben csináltam terhességi tezstet, de az negatív lett, így eldöntöttem, hogy csak az 50 napon fogok tesztelni, ha esetleg addig nemjön meg, mert gergővel is az 50-en teszteltem pozitívat. Igaz akkor nagy meglepésként ért , hogy pozitív lett, de nagyon boldogok voltunk!

Olyan jó ez az együtt izgulás.

Most lehet , hogy egy kicsit lemaradtam, de most Zora neked vérvétel meg vizsgálgatás is lesz ugye?
Kíváncsi vagyok mit mondanak majd.
Vendég
 


Krisz! Drukkolok Neked, nézem majd a hőd alakulását! Most megyek dolgozni, este benézek.

Zora
Kép
zora7
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: