Új privát üzeneted érkezett!

Pandácska, Adire! Köszi szépen :) Igyexem minél előbb bekerülni hozzátok ;)

Adire! Nyugi! Anyunak velem a 12. hét betöltésével jelentkeztek a tünetek, és a 14. betöltésével el is múltak. Ez a 2 hét katasztrófa volt, de ezt leszámítva tiszta nyugis terhessége volt. Ahogy Pandi is írta, az, h nincs tüneted nem jelenti azt, h baj van, csak azt, h eddig megúszod ;) Bocsi a belekottyért.

Pandi! Tök jó a tábla! Nagyon tetszik, remélem, hamarosan én is elfoglalhatok benne egy sort :)

Puszi, Lexa

KépKép
lexus
 
 


Lexux,
Mióta próbálkoztok?
Vendég
 


Pandi,

A fürdést strandolásra értettem. :D Kádban kb. évente vagy kétévente 1x szoktam fürödni, mindig zuhanyozok. (már ha erre gondoltál)

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 

 
 

Pandi! Ez az 5. hónap, úh nagyon reménykedem! Ha most nem, akkor júliusig még nyugodt vagyok, de utána nem, és go doki.

KépKép
lexus
 
 


Lexus,
Én azt mondom nyugi 5 hónap még természetes sőt egy év is az a dokik is csak 1 év után fogalkoznak az emberrel ha nincs különösebb probléma. Ha normálisan mensisel és együtt tudtok lenni akkor meglátod hamar bekerülsz a tábliba :wink:
Vendég
 


Lányok,

Nekünk nagyon okos babócánk van!!!
Tudja, hogy mami aggódott a tünethiány miatt és reggelre küldött egy kis hányingert :D Aztán megbeszéltem vele, hogy ok, értettem, ennyi éppen elég lesz. Rég örültem ennyire, hogy rosszul vagyok :lol:


Lexa,

Sajnos én is úgy tudom, hogy a dokik "csak" 1 év próbálkozás után kezdenek el foglalkozni veled. De figyelj, itt a nyár, napsütés, vízpart, pihi, tökéletes időpont a fogantatáshoz. :lol: Mentek valahova nyaralni?

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Sziasztok Lányok,

Lexa,

Üdv nálunk, és mielőbbi babásodást kívánok. :lol: :lol:

Adire,

Nekem mág mindig nem érkezett meg a hányinger. A srácokkal ilyenkor már rosszul voltam. Remélem minden ok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na ki merre van? Hogy vagytok? Én ma kalácsot reggeliztem és örülök hogy a helyén maradt nem akart kijönni :D ez a nap sikerélménye :oops: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Az elején én is aggódtam, hogy semmi tünetem nincsen: hát nem kellett volna....
Az émelygéstől nagyon szenvedek, már a kóla sem segít. Éhes is vagyok, de nem tudom eldönteni, hogy mi esne jól.
Sajnos ez nem csak reggel, hanem egész nap gyötör. Szerencsére még nem hánytam, de a melleim le akarnak szakadni a helyükről.
Mostanra már a fáradtság is előjött, főleg reggelente. Alig tudok felkelni reggel 5.30-kor.
A munkahelyemmel a .... is tele van, de a 12. hétig még ki kell húznom. Persze ott még nem tudnak semmit, és mindent megpróbálnak rámpakolni, hogy ezt is megkell csinálni, meg azt is.
Eldöntöttem: nem fogom megerőltetni magam, meg felidegesíteni sem a sok hülyeség miatt...

Szóval kitartást lányok, a reggeli rosszullétek reméljük hamar elmúlnak, aki meg hiányolja annak nemsokára jelentkeznek (persze szolídan).

Lexus!
Hőmérőzöl? Az is sokat szokott segíteni!


Sziasztok!
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Szia Vera,

Én is a 12. héten szeretném bejelenteni idebent, hogy babás vagyok. Csak addig bírjam ki. :lol: :lol:

Meddig fogsz dolgozni??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Judy ne aggódj, biztos minden OK: Nemsokára Te is kapcsolódsz a hányingeresek táborába. Egyébként meg nem mindenkinél jelentkezik ez a tünet.
Persze, én is úgy vagyok vele, hogy inkább legyek rosszul, de érezzem, hogy van bent valaki. Már csak azért is, mert ugye az előző babánál nem éreztem semmit..... De van aki tényleg nem érez semmit egész terhesség alatt... Ez nagyon változó.
Te meddig akarsz dolgozni?

És Vera Te? A 12. héten történik majd a bejelentés és utána már mész is táppénzre?

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Sziasztok!

Jaj olyan kedvesek vagytok Lányok, h foglalkoztok velem így is, h még nem illek be közétek :) Köszi mindenkinek!

Pandi! Hát reménykedem én is :) Nagyon jó lenne már végre pocisnak lenni! Huh, ezt már nagyon sokszor elmondtam.. :)

Adire! Igen, lesz majd nyaralás, de sajnos csak augusztusban.. :( Addigra meg már nagyon szeretném, ha hárman lennénk!!! Ezen a héten szabin vagyok, talán kicsit ezi is rásegít a dolgokra, h nem kell folyton idegeskedni a munka miatt.
"Örülök" a rosszullétednek ;)

Vera! Egy időben hőmérőztem, kb. a 3. próbálkozásnál asszem - lényegtelen. Volt, h tök jó értékeket mutatott, szinte már beleéltem magam abba, h végre sikerült, és a teszt mégis negatív lett. De azt hiszem, újra elkezdem, hátha most beválik. Ma csak úgy kíváncsiságból megnéztem, 36.8 volt. Nem tom, h ez most mennyire jó, remélem, vmi zebrásodást akar jelenteni :)

Judy! Köszi a kedves szavakat, nagyon aranyos vagy te is!!!

KépKép
lexus
 
 


Adire,

Nem tudom még, hogy meddig dolgozzak. Először ugy akartam, hogy amíg bírom, de akkora a bizonytalanság most itt, hogy lehet előbb lelépek.

Majd még megálmodom. Mindenképpen szeretnék magamnak hagyni otthonra időt, hogy lelkileg fel tudjak készülni a baba fogadására, mert ugye nem lesz egyszerű 3 gyerekkel az élet.

Előtte mindenképpen pihizni szeretnék min 3 hónapot.
Meghát egy csomó mindent venni is kell, mert a fiuk után mindent eladtunk. Most olyan mintha első baba lenne, mindent meg kell venni újra.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

hogy vagytok? Ma reggel nem volt hányingerem, de még délelőtt lehet, tegnap is így volt.

Pandi, Te minden nap rosszul vagy, vagy csak néha jelentkezik?

Judy, holnap mész UH-ra!!! irigy-irigy :D
[/color][/color]

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Szia Adire,

Igen holnap este 8-ra megyek uh-ra, már alig várom. Remélem minden rendben lesz kis angyalkánkkal.

Reggel egy émelygés erejéig meglátogatott róka koma, hányás nem volt. De legalább tudom, hogy tényleg van ott benn valaki. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Adire,
Mindennap van hányingerem és mindennap hányok is egy párszor. De ez annyira egyéni lehet neked csak néha lesz és össze-vissza nyugi!!
Vendég
 


Sziasztok!

Igen szeretnék a 12. hét után táppénzre menni. Szerintem a dokim az előzmények miatt biztos , hogy felvesz. Sőt Ő már az elejétől kiírt volna, de én azt mondtam nem akarom, hogy idő előtt megtudják a munkahelyemen, meg az első 12 hét úgyis törékeny. Így megpróbálok vigyázni magamra.

rosszullétről: én tegnap egész nap émelyegtem, de ma egy kicsit jobban vagyok. Igaz, hogy egy kicsit görcsölt a hasam, de remélem ez a növekvő méh miatt van. Ilyen volt nálatok is (utro mellett)?
Képzeljétek egy mérettel nagyobb melltartót kéne vennem, mert kinőttem a mostani méretem. CSak az a baj, hogy a C, illtve D után már nem sok méret van.

Lexus!
Nem tudom mennyi az alaphőd,de a 36.8 szerintem az ovulációra utal! Úgyhogy húzzatok bele! Akció után pedig nem felkelni egy óráig!!! :lol:
Én az előző ciklus óta hőmérőzöm. Az első ilyen próbálkozós ciklus nekünk sem jött össze, és nagyon el voltam kenődve pár napig. Már mindenféle tünetet képzeltem be magamnak: hányinger, álmosság...De a piri teljesen kijózanított. Szerintem egészségesen legyetek együtt 2-3 naponként a ciklus végéig, és minden előfordulhat!!!!

Judy!
Dejó neked a holnapi UH miatt! Drukk! Aztán leírni a méreteket is kérem szépen!!!! :lol:


Pandácska!
Kitartást a hányinger miatt, nemsokára elmúlik!


Puszi mindenkinek:
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


lexa:
A hő sztem attól függ, hogy mennyi az alaphőmérséklet.. Ergo ha 36,5 körül van menzesz idején.. a 36,8 még nem jelent feltétlenül babaásodást.. inkább ami már 37 és felette van...
Mindenképp teljes ciklust nézzél, és reggelente méricskélj...szájban...vagy hüvelyben.. a hónalj nem annyira megbízható (egyesek szerint)...

Egyébként sziasztok:)
Nyár vége felé.. vagy ősszel mi is belekezdünk a babagyártásba.. Remélem benne lehetek még majd ebben a topicban is:))
Addig csak csendes olvasó leszek:)

Üdv Midnenkinek és mielőbbi pocakosodást kívánok!!!!
Vendég
 


Lexa=lexus :) Bocsi:)
Vendég
 


Vera! Az alaphőm olyan 36.2-36.3 körül szokott lenni. Ma reggel szájban mérve 'már' 36.9 volt. Hú de remélem, h ez egyre feljebb fog menni, és a végén tényleg eredményes leszek.

Pöttye! Nyugodtan hívhatsz Lexának is, azt is szeretem nagyon is, csak az a név már sajna foglalt volt a babaneten ;) Amúgy látod, én is irkálok ide is a 2008-ban szeretnék szülni mellett, szal te is jöhetsz nyugodtan hozzánk is ;)

Pandi! De rossz, h minden napos a hányinger dolog :( Amúgy abból kiindulva, h én eléggé h*nyós fajta vagyok (repülőn, buszon háttal ülve, hosszab autóúton, stb.) sztem engem is el fog kísérni jó darabig majd a terhesség alatt, de jelen esetben ez sem zavarna! :)

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Én új vagyok még itt, és a tanácsotokat szeretném kérni!
7 hetes terhes vagyok, 5 hetesen voltam UH-n, egy pinduri pötty volt látható, az orvosom írt fel Duphaston-t, biztos ami biztos alapon.
Holnap megyek újra, de most már 2. napja iszonyatos gyomorgörcsöm van, a köldökemnél, bármit eszem, nagyon felpuffadok, és nem akar múlni. Ráadásul tegnap észrevette, hogy van egy kis sárgás folyásom, szóval egyből elkezdtem kombinálni, és teljesen beparáztam, hogy minden rendben van-e.
Ez a második babánk lesz, az elsővel semmi panaszom nem volt, most is csak mellfeszülés, aluszékonyság, pisilés állandóan, meg ez a fránya puffadás.
Tudna valaki segíteni, hogy ez normális-e? Mert én már totál kész vagyok. Az internet meg csak felidegesít, mert mindenféle rémtörténetet olvasok itt-ott.

Köszönöm előre is a segítségeteket.

Üdv: Kata
katuci81
 
 


Vera,

Én már lebeszéltem a dokimmal meg a háziorvosommal is a táppénzt. Bármikor kiírnak, amikor szeretném. :D Nem gondoltam volna, hogy ennyire könnyen megy majd a dolog.
Kb. 2 napig volt egy kis hasfájásom (én is szedek utrot) de azóta nem érzem. Szerintem teljesen normális, ha néha fájogat.

Lányok,
Nekem az a véleményem a hőmérőzésről, hogy max. azért jó csinálni egy darabig(pár hónapig), hogy tudja az ember lánya, hogy van peteérése és hogy nagyjából normálisan működik. Én 3 hónapig csináltam tavaly (akciómentes hónapokban) de a végére már teljesen kivoltam tőle. Szombat-vasárnap is reggel 6-kor kelni, várni, nem kikelni az ágyból(közben majd bepisilsz), bulizás/esti programok kizárva, mert akkor nem alszol min. 5 órát, szóval szerintem tiszta stressz az egész. Nekem sokkal bejött az ovu teszt. Nem olyan macerás....
Mi a véleményetek?

Pandi,
Tejóisten! Minden nap hánysz??? És ezt hogy tudod leplezni a munkahelyeden?
[/color][/color][/color]

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Adire! Amikor én anno csináltam, és jól átvágott, akkor totál elment tőle a kedvem, mármint most a hőmérőzésről beszélek. Ezért nem hat meg igazából az sem, h ma 36.9 volt a hőm, mert a múltkor is ez volt - baba még sehol. Ott legbelül persze biztos örülök, meg talán egy picike reménysugár is van bennem újra - de pont ez az, amit nem akarok. Mindezzel együtt egy nagyon kedves barátnőmnek király módon bevált a hőmérőzés, szal valsz. ezt is embere válogatja..

Kata! Sajna én abszolút tapasztalatlan vagyok a terhesség támával kapcsolatban, semmit nem tudok, majd szépen lassan megélek mindent.. Viszont én a helyedben biztos felhívnám a dokit, ha másért nem, hát azért, h megnyugtasson, h nincs semmi baj, ha meg van, akkor tudjon segíteni. Biztos vannak itt nálam 1000x tapasztaltabbak is, ők talán tudnak neked vmi értelmeset mondani.

KépKép
lexus
 
 


Szia Lexus!

Köszi szépen a választ, én is bízom benne, hogy itt vannak sokat tapasztaltak és talán tudnak még ma választ adni.
Amúgy holnap este megyek a dokimhoz, de ha nem változik helyzet, akkor reggel felhívom. Aggódom egyfolytában.

Az első terhességemet teljesen gond nélkül éltem meg, nem gondolta soha semmi rosszra, most meg állandóan rettegek, hogy valami baj lesz a babucimmal. Nyugtasson meg valaki, hogy ezek normális tünetek!

Várom mielőbbi válaszotokat!

Köszi szépen előre is.

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Kata! Ha folyton idegeskedsz, akkor ez is lehet egy magyarázat, h a sok stressz nem tesz jót. Először is nyugi (OK, tudom, ez most biztos nem könnyű), próbálj kicsit lazítani, stb.. A felpuffadásra absz. nem tudok semmit sem mondani, ilyenről még nem hallottam. A folyáshoz annyit, h vannak olyanok, akik barnáznak, vérezgetnek terhesség alatt, és a végén egészséges babát szülnek. Sőt, anyu egyik ismije végig menstruálta a terhességét - na ez tuti, h nem normális, de ilyen is volt, és a baba makk egészséges.

De vki biztos hamarosan mond neked vmi okosat, míg én csak a hülyeségeimmel traktállak :roll:

KépKép
lexus
 
 


Katuci,
Szerintem ez a puffadés görcsölés a terhességi hormonok szórakozása miatt lesz. A sárgás folyás fertőzésre utalhat persze kinek mi a sárga lehet tök természetes folyásod van de a legtutibb ha a dokid holnap megnézi. Nyugi nem lesz semmi baj!!
Vendég
 


Pandácska és Lexus!

Köszi a nyugtatást. Én is a hormonokra gondoltam, meg a stresszre.
Amúgy írtam egy szakértői fórumba tegnap, éppen most kaptam meg a választ, hogy a tüneteim alapján hüvelyfertőzésem van, ami megfelelő kezelést igényel, mivel ez növelheti a spontán vetélés kockázatát. Jól megnyugtattak :-((
Szóval most holnap estig cidrizhetek, hogy ott lesz a kis bébi az UH-on, és hogy a szívhangja rendben lesz-e.
Csak azt nem tudom, mi a fenétől kaptam hüvelyfertőzést???
Na mindegy, nem parázok, megpróbálok csak jóra gondolni, és remélem minden rendben lesz.
(egyébként már enyhült a gyomorfájás)

Köszi mégegyszer.


Minden jót nektek! Majd jelentkezem!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Kata! Amúgy meg ha gyomorgörcseid vannak, akkor nem lehet, h összeettél vmit, amit nem kellett vna, és a folyásnak meg a puffadásnak nincs egymáshoz semmi köze? Ez lehet, h megint hülyeség.. de hátha.

Pandi! H vagy? Rosszullétek?

KépKép
lexus
 
 


Lexux,
Jól vagyok bár még rosszul de már megszoktam lehet hiányozna is ha nem lenne :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

KAta!
Nekem 2 napja van erősebb sárgás folyásom, most jól rámilyesztettél, pénteken megyek dokihoz, de lehet hogy előbb felhívom, vagy várok még 1 napot. Korábban is előfordult néha, de volt, hogy csak 1 napot volt, aztán 3 nap semmi, aztán meg fehéres volt a folyás, de az szerintem a hormonok miatt (meg az utro miatt) normális.
Reméljük a legjobbakat a holnapi UH-on. A Pinduri pöttyedről megmondták, hogy hány mm-es?
Megadod te is az adataidat a táblázathoz?

Lexus!
Nekem is 36,3 körüli az alaphőm, ehhez képest nálam a 36,8-36,9 már a terhességi hőm volt. (Amióta terhes vagyok csak 1 x ment fel 37.0-ra (de akkor már utrot szedtem). Úgyhogy ez jelenthet jót is. Az a lényeg, hogy maradjon is fenn a hőd. Anno a mensi idején minden reggel gyomorgörccsel ébredtem, hogy na ma biztosan visszaesik 36.3-ra, de csak nem a akaródzott neki. :lol: Amikor a 9. nap ovuláció után elvégeztem az első tesztet és - lett biztos voltam benne, hogy én akkor is terhes vagyok (mert ezt álmodtam). Mondtam is a fárjemnek, Ő meg hülyének nézett, én meg mondtam neki, hogy én ezt érzem, és lám pár napra rá már ott volt a (HALVÁNY) + teszt a kezemben.

MA hálistennek nem émelyegtem még, csak a mellem fáj, de az elviselhető.


Judy!
Írdd majd meg mi volt este az UH-on

Sziasztok, Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Jó reggelt!

Pandi! Azért túlságosan ne szokj hozzá ;)

Vera! Most kicsit megnyugodtam :) Amúgy mind annak ellenére, h nem vagyok kibékülve a hőmérőzéssel, ma is megmértem - ugyanaz, mint tegnap, 36.9. Nem tom, remélem, h ez babázódást akar jelenteni, mert ha nem, én soha többet nem fogom méricskélni, ez tuti ;)

KépKép
lexus
 
 


Hello Lányok!

Köszi szépen mindenkinek a válaszokat!

Egyébként volt puffadás - nincs puffadás, rájöttem, hogy a dinnye volt a tettes. A sárgás folyás néha előjön, aztán elmúlik, de lehet, hogy ez csak a hormonok játéka, vagy a Duphaston. Mindegy, ma este kiderül, hogy minden rendben van-e.
Vera!
Mi egyidős várandósak vagyunk, így legalább kb. egyforma jeleket kell észlelnünk, tudunk egyeztetni!:-)

Az 5 hetes UH-n, csak kb. adatot mondtak, 5 mm, gondolom ez a petezsák, de nagyon vastag volt a méhnyálkahártya, így nehezen látszott a kis Pindur. Remélem, most már jól előbújik.
Kislányomnál 7 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok, akkor már jól látszott a petezsák, és benne egy kis pötty.
Remélem most is minden rendben lesz, este mindenképp jelentkezem!

Most folytatom a melót!

Üdv: Kata
katuci81
 
 


Katuci,
Én amikor 7+2 voltam 12 mm volt a baba :D
Vendég
 


Kata! Mondtam, h a 2 lehet, h nem is függ össze :P Majd írd meg mindenképp, h mi volt a dokinál!

KépKép
lexus
 
 


Kata,

Dinnye :D Ez jó! Egyébként én azt olvastam, hogy a puffadás is terhességi tünet.

Lányok,
Nem tudjátok hol lehetne megnézni, hogy a különböző terhességi időkhöz mekkora kb. a baba mérete?
Én (az én számolásom szerint) 4+6-on voltam először UH-on, a doki azt mondta, hogy kb. 4hetes és 51 mm volt a petezsák. De egy idő után már a baba méretét nézik, nem?

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Adire,
Ha megnézed az első oldalt annyi babás oldat linkeltem be hogy bőven válogathatsz vannak ott képek uh-s felvételek leírások minden! Ilyenkor már nem a petezsákot nézik hanem a babát!
Vendég
 


Adire! A babanetnek is van egy ilyen része, ott van a főoldalon, h Ultrahang, meg h galéria új képekkel, ha oda rákattolsz, és megadod, h hányadik hétben vagy, akkor kidob egy csomó dolgot, többek közt a baba méreteit is.

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Lexus!
Nem is tudtam, hogy van a babanetnek ilyen része, ahol ez fel van sorolva. Köszi!
Most viszont dilemmában vagyok.
A múlt héten nálam a köv. adatok voltak:
10 mm peteszák, 2.5 mm szikhólyag, 1 mm embrió.
Erre azt mondták : 4.5-5 hetes terhesség.
Ehhez képest amit írnak: embrió az 5. hét végén 2 mm.
Tudom ne aggódjak, de ti olyanokat írtok:h. 4 hetesen 51 mm-es petezsák.

Remélem minden rendben lesz, és növekedett 10 nap alatt valamennyit a manó.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Hello!

Vera!
Bocsi, nem akartalak ijesztgetni ezzel a sárgás folyás témával, de egy kicsit így meg is nyugodtam, hogy másnak is van, pláne, hogy egyidős a babucink.

Köszi lányok a tanácsokat, tippeket! Jó, hogy vannak ezek a fórumok, mert hiszen a dokit nem hívogathatjuk minden apróságért. Már nagyon várom az estét, utána jelentkezem a méretekkel! Nagyon izgulok, mindig bennem van, hogy mi van ha valami nincs rendben?? Pedig próbálok pozitívan gondolkodni.
Eddig csak néha-néha volt émelygésem, ma elég erős hányinger jött rám délelőtt, jelzett talán a kis Picur, hogy minden oké!


Amúgy én nem nagyon értem ezeket a méreteket! Most tulajdonképpen mekkorának kéne lennie a bébinek? Mert amikor nekem azt mondta a doki, hogy 5-6 mm, az egy kb. szám volt, de igazából nem is tudom, hogy most a petezsák, vagy maga az embrió volt ekkora. Valaki azt mondta, hogy neki 5 hetesen a baba 2,5 mm volt. MOst akkor mi az igazság??
Most megyek, majd este jelentkezem!

Sziasztok!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Lányok!
Nagyon nem érdemes a méreteken aggódni mert ez annyira egyéni! A babák nem egyforma gyorsasággal nőnek mások az adottságaik és még sorolhatnám. És ugye a megtermékenyülés pontos idejét se tudhatjátok hiába a hőmérő meg az LH teszt az se 100% lehet kissebb a terhesség vagy nagyobb mint gondolnátok!!

Adire,
Amúgy neked tuti 51 mm volt a petezsák 4 hetesen? Mert ekkoráról még nem hallottam(4 hetesen nem is lehet ekkora) nekem 6 hetesen se volt ekkora pedig akkor már volt benne egy 7mm-es baba és dobogott a szive. Mensitől számoltad ezt a 4 hetet?
Vendég
 


Vera! Szívesen, örülök, ha segíthettem :)

A méretekkel kapcs. tényleg felesleges aggódni, egyetértek Pandival. Akkor sem egyforma a bébik növekedése, amikor már kint vannak a pocakból - pont ezért sztem odabent sem ;)

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy a növekedés sok mindentől függ, meg egyéni, de egyenlőre csak ez az egy dolog van amihez viszonyíthatok.
Én olyat hallottam, hogy a manók naponta az elején kb. 1 mm-t nőnek. Ha azt mondták, hogy a 6. héten 7 mm-es volt akkor a 4,5-5 hetes 1 mm nem tűnik olyan kicsinek.
Nektek nem szúrogat időnként a hasatok? Én akkor figyeltem meg főleg, ha hirtelen állok fel, vagy hirtelen hátranyújtózkodok.
Ma viszont ahogy jöttem hazafelé olyan érzésem volt, mintha mindjárt megjönne, persze csak valószínű az erősebb folyástól volt az egész, meg az alhasi vérbőségtől. De akkor is furcsa érzés volt.

Kata!
Lehet, hogy a vonalzómat majd ki kell igazítani, mert azt a mensi alapján csináltam, de a késői pé miatt a doki szerint a múlt héten mégcsak 5 hét körüli lehettem.
Nagy-nagy drukk az esti UH-hoz.

Judy!
Írj mi volt veled ma este az UH-on! Szorítok neked is!!!!!

Lexus!
Akcióra fel!!!!!A 14. nap nagyon jó környék a ciklusban.

Sziasztok!
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera,
Azért szúr mert nyúlnak méhszalagok ahogy növekszik a méhed.
Vendég
 


Bocsi Lányok,

Természetesen 5,1 mm. Csak elírtam :oops: Nekem 0,51 cm-t írtak rá, amit jól átváltottam mm-re, mi? Pedig esküszöm mindig 5-ös voltam matekból :lol:

Kata,
Én sem vágom ezt a petezsák vagy baba dolgot. Gondolom 4-5 hetesen csak a petezsák méretét tudják megmondani, aztán már "mérhető" a baba is. Én így gondolom, de lehet, hogy hülyeség :lol:

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Sziasztok!!!!

Megvolt az UH!!! Minden rendben van a bébivel! Úgy dobogott a kis szíve, teljesen meghatódtunk a párommal, nagyon édes volt. Olyan kis picike:
8 mm-es, a petezsák pedig 21 mm.

A sárga folyásra azt mondta a dokim, hogy felesleges aggódnom miatta, amíg nem csíp, viszket, vagy ilyesmi, addig ez csak a hormonok műve, teljesen természetes folyamat. Egyébként sem szeret ilyeneket kezelni gyógyszeresen a 12. hétig; ajánlotta, hogy esetleg intim lemosót (Lactacyd Femina) használjak, de nem látott semmi kórosat. A Duphastont továbbra is szedem, ált. a 12. hétig felírják, biztos ami biztos.


Amúgy nekem is szokott szúrkálni a hasam, valóban a méhszalagok a tettesek. A kislányomnál is voltak ilyen érzéseim, csak már elég régen volt, kevés az emlékképem a terhességről.

De most annyira megnyugodtam, hogy át tudnám ölelni az egész világot!!! Ráadásul ma tudtam meg, hogy a barátnőm pedig 6 hetes kismama!! Minden vágyunk volt, hogy a 2. bébit együtt tologathassuk, most úgy néz ki teljesül :D

Puszi mindenkinek, majd jelentkezem még!

Sziasztok: Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Kata! Már vártam, h jelentkezz :) Örülök, h minden rendben van a picivel, és h dobogott a kicsi szíve!

Úgy irigyellek benneteket, amikor az UH-ról írtok.. :) Tudom, h eljön még az én időm is. Úh megyek is aludni, holnapra (ovu nap) fittnek kell lennem :D Drukkoljatok majd nekem, h majd hivatalosan is tudjak jönni, ne csak így idepofátlankodni!!!

Jó éjt, Lexa

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok,

Kata! De jóóóó!!!!!!!!! Én is úgy szeretnék már szívdobogást hallani. De hát nekem még majdnem 2 hét :? Már csak azért is várom nagyon, mert eddig egyedül hétfőn volt hányingerem, se elötte, se utána semmi. Teljesen úgy érzem, mintha nem is lennék terhes, se cicifájás (mondjuk megnőtt kicsit) se émelygés. Reggel mondjuk majdnem elaludtam a metrón, de az az idő miatt is lehetett....

Ez a barátnős story.... Nekem sajna nincs a barinőim között olyan, aki mostanában szeretne terhes lenni.

Judy,
Veletek mi a helyzet? Mi volt az Uh-on? Nagyon várom már a fejleményeket :)

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Kata!

NAgyon örülök a jó híreknek!
A sárga folyással kapcsolatban is megnyugtattál, köszi. Szerencsére nekem sem csíp, viszket. Intim lemosóból én az Avont használom (ez a reklám helye), szerintem az is jó erre.

Lexus!
HAjrá!

Adire!
Én 4-5 hetesen (a múltkori UH-on) csak egy hólyagot és egy pontot láttam, de nyilván nincs szakavatott szemem. Remélem holnap az UH-on látnak majd valamekkora növekedést, drukkoljatok, már nagyon izgulok!!!!!!!!

Pandácska!
Énis a szalagokra gyanakodtam, remélem tényleg erről van szó!

Üdv:
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Adire,
Na jó elhiszem hogy ötös voltál :lol: :lol: :lol:

Katuci,
A Laktacyd tényleg jó én már 5 éve használom naponta imádom az illatát is :wink: Örülök hogy minden rendben van és hogy boldog vagy :D képet kaptál? Felteszed?

Lányok tegyétek fel az uh-os fotókat légyszi :lol: nem baj ha még picik de akinek van tegyen fel!!
Vendég
 


Az én képeim:

Beültetés után itt még kettő picike volt:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: