Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nócika!

Ügyelet nem lehetett kellemes! :shock: De majd a következő hónapban összejön! :)
Egerben tuti jól fogjátok érezni magatokat! Jó kis város, ha az ember turistaként megy oda egy-egy hétvégére. Vagy a nagyszülőkhöz, mint mi... :)

Mónika!

Csodálkozom, hogy nem hallottál a május csokorról. Pedig Nógrád megyében szokás. Legalábbis Pásztón.


Képzeljétek! El akartunk menni majálisra, mert Beni nagyon szerette volna, de kb. 40 perc parkolóhely keresés után úgy döntöttem, hogy irány haza! Szerintem nem nagyon maradtunk ki semmiből, hacsak a tömeget nem sajnálom. Bár az is igaz, hogy így Apának elmaradt az évi rendszeres véradása, amit ilyenkor szokott megejteni a Széchenyi Fürdőben.

De azért hazafelé a Tabánban megállunk egy kicsit virágot szedni. Íme az eredmény:
Kép Kép Kép

Catherine
Vendég
 


catherine :):):):):):) én nem vagyok tősgyökeres tarjáni és pesti jányka vagyok :):):):) csak a párom idevalósi és 3 éve lakom csak itt :):):):):):) de mondjuk nem hallottam róla mióta itt lakom :):):):)
Beni fiú nagyon helyes :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Catherine! Nem egyáltalán nem volt kellemes az ügyelet pláne 2 inekcioval megspékelve!! :( :? :evil: De ez van! Ez megy mostmár ugyis honapról honapra! Lassan megszokom, de a hátsom meg már olyan mint egy szita! Hi-hi-hi-hi-hi! Igen bizti jó lesz a kiruccanás! Már vagy 15 éve nem jártam ott! De majd jövök élménybeszámoloval!

Majd este szerintem még benézek hozzátok csak a macikám már hajt mint a tatár mert szaloinnát akar venni mert azt szeretne sütni ugyhogy egyenlöre lépek!! :D :D :D :wink: :P

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Mónika!

Így már értem! :wink:
Szeretsz ott lakni? Pest után teljesen más lehet. :o
Beni fiú értékeli a dícséretet! Puszit küld. :P

Nócika!

Várjuk az élménybeszámolót!

Catherine
Vendég
 


Sziasztok köszönöm a bókokat a virágra is meg Domcsimra is hát a május kosár az olyan mint a május fa csak a május fát a fiatal lányoknak állitják apucim meg minden évben meglep engem egy május kosárral és nem tagadom rosszul esne ha nem kapnék
Zsuzsa én anyunak vettem olyan kálát ami bordó nekem már nem könnyü virágot venni mert van vagy 40 vázával ha nem több remélem jól érezted magad ma
NÓCI SAJNÁLOM nem lehette kelemes meg hát a csalódás is olyan rossz lehet de azért probálj ki kapcsolódni Egerben
Catherine:nagyon aranyos a kis drágád gratulálok hozzá szerintem biztos nem veszitetetek semmit a majális kihagyásával amugy én nem nagyon szeretem az ilyen tömeg buLIKAT
PUSZIKA

Kép
bévi
 
 


Sziasztok!

Nócika!

Nagyon sajnálom ami történt, reméljük már nem sokáig lesz ez így!

Catherine!

Megértem, hogy elment a kedved az egésztől, mi el sem indultunk! :lol:
Viszont egész nap a kertben voltunk a gyerekekkel.
A kisfiad nagyon aranyos, kedves kis arca van!
Egyébként én is ugy vagyok vele mint te meg Móni, hogy szülés után még ki sem ment az érzéstelenítő, már azt mondtam jöhet a következő! :lol:
Olyan jó hogy ti is több gyereket szeretnétek. A mai világban annyira kevesen vállalják!
Mondjuk bizonyos értelemben nem is csodálom!

Évi! Druszám! Üdv. itt és nagyon édi a keresztfiad! Reméljük nemsokára saját is lesz!

Én hulla vagyok, és már annyira várom a ciklus végét, ami még odébb van sajnos. Nekünk a következő egy hétben kell iparkodnunk! :lol:

Ja! Megpróbálok képet rakni a kicsikéimről, és aztán megyek is!

Jó éjszakát nektek! Kép Hamza havazik! Kép Alper játszik!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Ezek régebbiek, de a kedvenceim! Kép Hamza másfél évesen Kép A két drágám másfél éve

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Zsuzsa!

Olyan kedvesen fogadsz mindenkit, de nem írsz magadról sosem!
Írj egy kicsit légyszi te is!
Kiváncsiak vagyunk mi van veled.
Na jó! mára megyek! :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Catherin:)most már megszoktam én petsen annyira pörögtem mint a ringlispill(nem tudom hogy kell írni ) :):):):) Most sokkal nyugodtabb az életem nem igazán köt semmi pesthez apukámmal tartom a kapcsolatot telefonon. anyukám két éve meghalt :( Öcsém meg nem áll szóba velem szóval igazából nem volt mi visszatartson a barátaimmal meg neten tartjuk a kapcsolatot meg néha meglátogatnak de most tervezem hogy nyáron felmegyek eg napra :):):)

Asiye: nagyon helyesek a te fiaid is :):):)
Én is a kezdetektől fogva tudtam hogy szeretnék még babaát csak a csaszi után illő egy évet várni kellett .

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Kedves druszám nagyon cukik a gyerekek kis tündérek.
Hát csajok nekem se sikerült ez a hónap mert tegnap este barnáztam és érzem megjönn nem sokára hát ez sem sikerült nem mondom hogy nem vagyok elkeseredve sajnos igen. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
bévi
 
 


Jó reggelt!

Évi!

Sajnálom!
Nekem az első fiam fél év alatt "jött" össze. És a férjem mindig azzal vigasztalt:" majd a jövő hónapban drágám"
De aki nincs ebben a helyzetben, az nem tudja, hgy egy hónap milyen hosszúúúú! :roll: :x

Móni!
Ne haragudj, este kihagytalak véletlenül. Van egy barátnőm aki pont egy héttel utánnad szülte a kisfiát, és most ők is a kistesó projecten dolgoznak.
Én is császáros vagyok és nekem is mondta a dokim az első uán, hogy kéne legalább egy évet várni. Dehát amilyen nehezen jött össze a nagyfiam, olyan észrevétlenül, surrant be a pocakba a kicsi!
Nem terveztük, "véletlen", baba. Akkor még csak 9 hónapos volt a Hamza. És még naponta 8szor szoptattam.. :lol:
Tényleg! Te még szopiztatod Gergőt?
Nem cagyok ám az a mániás szoptató anyuci, aki szerint csak az az igazi!
8BÁR MÉG AZ aLPER A MAI NAPIG SZOPIZIK, PEDIG MÁR 25 HÓNAPOS) :lol: :lol:
dE BÁR NE TENNÉ! Már kicsit elég!

Van képed Gergőről?
Megyek mert ezer dolgom van!
Sziasztok!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Hát akkor rólam:
31 leszek júniusban.
Tavaly május óta szeretnénk kisbabát. Az első lenne.
Szeptemberben derült ki, hogy magas a prolactinhormonom, és áprilisban, hogy mellé alacsony a progeszteronom. Hosszú huza-vona után SzTK-ból eljutottam a Forgács íintézetbe, ahol kimondottan ezzel és reprodukcióval foglalkoznak.... most hozzájuk járunk. Párommal minden rendben, szóval velem és hormonjaimmal van a gond.... most gyógyszert szedek a prolactinra, Bromocriptint :roll: :shock: Majd kiderül, hogy hat rám :roll: :shock:

Mi tengap barátnőméknél voltunk.... a fiúk falat bontottak, mi meg babáztunk.... 7 hónapos múlt a kis manó, aki vasárnap óta a keresztfiúnk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma itthonvagyunk kettecskén, és holnap irány a szüleim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lányok!

A fiúk nagyon aranyosak és gyönyörűek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


asiye: igen még szoptatok :) igaz már csak altatáshoz mert másképpen még nemalszik el meg éjszaka ha felkel mert ez egyszerűbb nekem is meg neki is :):):) persze van kép Gergőről :):):) ha nem untatlak vele feltezsek párat :)
Kép [img]
Ilyen rendet tud csinálni :):):):)
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.4405.jpg[/img]

Kép

Kép

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


na akkor a rend nem tudom miért ezt tette fel :):):)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Kép
és hogy rólam is legyen egy bár nem a legjobb :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok Mónika nagyon cuki a picur gratulálok hozzá.
Sajnos nekem megjött hát elveszve ez a hónap is

Kép
bévi
 
 


Bévi: sebaj majd a következő hónapban újúlt erővel vágunk neki mind:):):) nekem meg most múlt el igy majd elkapom néha apát :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika köszi a biztatást csak tudod első baba is ilyen nehezen megy és ez elég rossz na de majd csak lesz jobb is

Kép
bévi
 
 


Évi!
Tudod, új hónap, új remények :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tudom Zsuzsa de nekem egyre kevesebb van sajnos nagyon nehéz tudod már beszéltük.

Kép
bévi
 
 


Bévi: Tudom...... de hátha.... majd akkor jön, ha sok minden más jön előtérbe.... :wink: :lol: :lol: Kitartást drága :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jaja én is le voltam hervadva mindig mikor megjött és mikor nem foglalkoztam annyit vele hipp hopp megfogant Gergő :) remélem most sem kell majd sokat várni a tesóra :):):) mi rajta vagyunk rajtunk nem múlik :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Mónika!
Remélem, hogy most is hamar összejön a tesó Gergőnek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most én is próbálom lazára venni a dolgokat, hátha nem fog annyira megrázni, hogyha mégis megjönne majd május végén :wink: :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Fel a fejjel a lányok!
Két ismerősöm is eszembe jutott most, hogy olvasgatlak Titeket. Mindekettőjük éveken át próbálkozott, minden orvosnál voltak... semmi. Azán amikor már feladták akkor jött baba. Egyiküknek most született meg a második. Ő elsőre összejött. Ők sem hitték el először. :shock: Tehát kitartás! :) :) :)
Mindannyiunkra ott várakozik az a csöppség, csak a megfelelő időpontnak kell eljönnie. Biztosan van oka, hogy nem az előző hónapban, esetleg nem is ebben, csak a következőben jelentkezik. Nem tudhatunk mindent! A mi dolgunk az, hogy a megfelelő körülményeket megteremtsük neki, és szeretettel várjuk!

Na! Mindenkibe sikerült lelket önteni? Zsuzska? Bévi?

Bévi!
Egyébként miért olyan nehéz? Lemaradtam valamiről, vagy csak nem voltam elég figyelmes? Vagy nem publikus?


Mónika!
Gergő nagyon édes! Látom ő is imád pakolászni. :D

Catherine
Vendég
 


Catherine: annyira igazad van én hiszem hogy meg van írva valahol hogy kinek mikor és ki lesz a babája :):):)

Ne is mond 5 percenként pakolhatnék utána ez most a legjobb játéka :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Catherine!
Köszike az öntözést :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én isígy gondolom, hogy mindenkinek meg van írva a saját ideje.... de hát olyan türelmetlen vagyok :roll: :shock: És már anniyra szereteném a saját babámat tartani a kezeim között és nem mindig a másét :roll: :evil: :evil:

Nika!
Nekem két öcsém van..... mindig marha lusták voltak összepakolni maguk után :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Minden édesanyának nagyon Boldog Anyák Napját kívánok!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Azért az jó hogy a kezdeményezés megvan azért Gergőben mert ha leülök összepakolni akkor jön és hozza az elpakolni valót nagyon édes:):):):) én nem is akarom kiölni belőle :):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=3JlTIhHH ... re=related

Sziasztok! Én is szeretnék minden anyának, kismamának, és leendő anyukának Nagyon Sok Boldogságot Kívánni Anyák Napjára!

Asiye

Kép Kép Kép
asiye
 
 


asiye: ez szép volt köszönjük és viszont kívánjuk mi is minden anyukának :)

Kép

Láttátok hogy megnyílt már a januári topik a 2009re:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok hát köszönöm a biztatást eljönn majd az én időm is remélem nincs semmi gond csak azért nehéz mert már régóta szeretnénk és ez igy már nehéz.
Valaki közületek nem szedet duphastont mert nekem most azt kellet szedni egy hétig 3x1-vel hogy segitsen a beágyazódásban nem tud valaki erről valamit?Ha igen irjon köszi

Kép
bévi
 
 


Sziasztok!!

Megjöttünk a nagy Egri kirándulásból! Húúúúú nagyon jó volt!! Föleg az esténk! Igaz, hogy meg van Mikike, de hál istennek nem tudta kedvem szegni semmiben!! Egyszoval minden jól sikerült!! Elösször is sikerült elkésnünk a reggeli találkozoról! Akkor egy baleset miatt lezárták az egész Hatvani részt az M3-as autopályán tehát kerültünk egy kicsit a sima 3-ason! Ott ismét fennakadás mert 20m-enként 3 baleset! na de megérkeztünk Egerbe! Lepakoltunk a szálláson, majd írány Szilvásvárad! Onnan fel kisvasuttal Szalajka-völgy, piknik és pont a végére jégeső! Írány be a nagy fák közé! Írány le sétálval a pisztrángos patakocska mentén!! Gyönyörű volt! Készült mindenről foto is csak nem tudom felrakni! Sajna! Utána Írány a helyi kis vidámparkba ahol jót go-card-oztunk! Kasa volt! Addigra már 1-2 kolléga igen jól érezte magát! Hi-hi-hi!!! Aztán irány Vissza a szállásra lerakni az autot és irány sétával 6-ra a Szépasszony-völgybe borkostolora a 2-es pincébe!! Na ott aztán volt minden cigány primás tánc és a feledhetetlen jókedv a sok-sok finom bortól! A szárazzal fehérrel kezdtünk majd jöttek sorba! 6 különböző félét kaptunk plussz 1 ráadást az igazi Egri Bikavért! Na az ütös volt!! Nem mondom azt, hogy nem volt könnyű a végén felmenni a 15 lépcsőfokot! De az volt az egészben a legjobb, hogy nem 40 fok volt fent! Mert akkor nem találunk vissza a szállásra! :oops: :P :wink: Este 10-re értünk vissza gyorsan sütöttünk finom husit grillen meg hasábot! Jollaktunk majd kezdödött a nagy zenés-táncos müsorunk! Mikor már egy páran kidöltek "nem csak a szesztő!" akkor bementünk a szállásra és hajnali 2-fél3-ig vicceket meséltünk és döltünk a röhögéstől! Majd fekvés és reggel fél 8-kor ébredtünk! Kissé még komás fejjel kv, reggeli és írány az Egri strand és termálfürdő! Ott is jót fürcsiztünk majd elmosott az eső és ugy döntöttünk akkor menjünk haza! Isaszegig kerketett az eső!! Most már itthon vagyunk és élményekkel teli kikapcsolodva kis energiával, de ujra itthon!

Bocsi, ha kicsit hosszú lettem!!!! :oops: :P :oops: 8) :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika hát ez igazán jó lehetet nagyon érezni hogy jól érezted magad az a lényeg hogy kikapcsolódtatok és energiával tele hazaértetek :lol:

Kép
bévi
 
 


Szia Bévi! Igen! Ez valojában is így van! Nagyon jó volt! És ezt bármikor megismételném!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!
Sűrű volt a program, de ahogy olvastam egész sok mindent láttatok. Azért még lesz miért visszamenni később is!

Bévi!

Én nem ismerem amit szedned kell. Én még soha semmit nem szedtem ilyen célból, megpróbálom a természetre bízni, és remélni, hogy így is sikerül!

Mónika!

Beni is imád szétpakolni, de valahol elveszett benne egy rendmániás baba is. Fent a szobájában mindennek a helyén kell lenni. Csak a nappaliban lehet rendetlenség a játékaitól.

Catherine
Vendég
 


Szia Catherine! Igen! Már el is döntöttük, hogy biztos hogy még a nyár folyamán legalább 1x visszatérünk! Még biztos, hogy sok látnivalot nem láttunk! Például az Egri várat! Na arra mind a ketten kiváncsiak vagyunk. Csak tudod nem akartunk elhuzodni a társaságtól akkikel mentünk, mert ez mégis csak egy csapat épitő tréning volt! Szoval jól éreztük magunkat ez nem vitás!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Szóval itt vagytok lányok??????? :D :D :DCsatlakozhatok???? Akiket ismerek nekik üdv.Akiket nem nekik is,rólam:lassan a 3.x-emet taposom van egy 6 és fél éves kislányom,nagyon szeretnénk neki egy öcsit júliusban lesz 1 éve,hogy próbálkozunk.Még a munka előtti utolsó napra szépnapot mindenkinek.Megpróbálok visszaolvasni :wink: :shock: :roll:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Szia Ibici!

Jó, hogy ránk találtaláltál!
Visszaolvasás most még nem lesz olyan hosszú, de majd ezután...

Mindenki kihasználja még ezt a napot a pihenésre?

Catherine
Vendég
 


Ibici: üdv köztünk :):):) Visszaolvasni még nem lesz olyan nehéz :):):):) mielőbbi babásodást:)

nika70
Salgótarján
 
 


Szejja Ibici! Nagyon örülök, hogy megtaláltál ám minket! Olvass vissza és gyere sokat-sokat-sokat!!! Jó pihit mindenkinek megyek mert párocskám visz kajcsizni!!! :wink: :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást.Aranyosak vagytok :D :D

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok Ibici üdv köztünk és reméljük sikerül a picur!
Chaterina én sem szeretem a gyógyszereket csak tudod nekem nem olyan könnyü mert segiteni kell gyógyszeresen mert ha a természetre bizom nem biztos hogy össze jönn
Nem tudom nem irtam még mi szeptember óta probálkozunk élesben akkor hagytam abba a fogigátlót amit 2 évig szedtem és teljesen felborult a hormonháztartásom nem volt mensim meg pémse ugy hogy ezért kell a gyógyszer ez amiről kérdeztelek titeket eazért irta a doki hogy segitse a beágyazódást mert áprilisban sikerült pét csinálnunk szeptember óta nem volt de nekem azt mondták hogy ezt a duphastont nem sszabad abba hagyni hirtelen mert vetéléshez is vezethet erre voltam kiváncsi van e tapasztalat ezzel kapcsolatban mert nekem a dokim csak egy hétre irta fel boccsi a sok irásért puszi mindenkinek
Zsuzsa te csavargó mikor jössz már????????????????,

Kép
bévi
 
 


Sziasztok!

Na megjöttem :lol: :lol: :lol: :lol:
Lent voltunk a Balcsin.... tuti vooooooooooolt :lol: :lol: :lol: :lol: Tegnap vitorláztunk egy nagyot és annyira de annyira jóóóóóóóó vol....csak úagy dűlt a hajó :lol: :lol: :lol: :lol:

Nócika!
Örülök, hogy ilyen jól sikerült a program :lol: :lol: :lol: :lol:

Ibici!
Üdv itt is neked :lol: :lol: :lol: Gyere jó sokszor és hozz magaddal jó sok zebracsíkos tesztet :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Nagyon jó lehetett a hétvégéd! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!!! :lol: :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok!

remélem, csatlakozhatok...vágyaink szerint reméljük jövőre megfogan a mi kicsink...

2006 decemberében házasodtunk össze, 4 év után, azóta sikerült különköltözni a szülőktől, most nyáron pedig végre sajá kuckónk lesz. Ősszel-télen szeretnénk próbálkozni majd először...
nekem addig nagy feladatom van: le kell adjak a súlyomból...le se merem írni, olyan sok...de már egy hónapja belevágtam, 2 kemény kiló lement...csepp a tengerben, tudom, de remélem, beindul, nem adom fel. megszerettem a mozgást, és a sok gyümölcs, zöldség, kevés szénhidrát elv remélem, segít.
arwen***
 
 


Szia Arwen! nagyon örülök, hogy csatlakozol közénk!! Nagyon drukkolok, hogy mihamarabb lemennyenek azok a fránya kilok! De ne add fel mert mi meletted leszünk! és remélem mihamarab hozol nekünk egy zebra csíkos tesztet! Sok sikert! Gyere sürün!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nagyon csendes lett a topic. Bár eddig sem volt valami nagy a nyüzsi, gondolom mert még össze kell szikoni egy kicsit.
Reméljük az is megtörténik, és ha már legalább egy kismamánk lesz , akkor majd beindul az élet és nagykedvel fog mindenki írogatni.

Nekünk jól telt a hosszú hétvége, még Kunhegyesre is lejutottunk, ahol a gyerekkorom nagyrésze zajlott, most ott él a nagypapám meg a nagybátyámék. Rég nem voltunk és a gyerekek is nagyon élvezték!

Zsuzska! Örülök, hogy jól telt, bizti nagyon jó még így szezon elején a Balcsi. Nem olyan zsúfolt, "elhasznált", mint nyár végén.
Ez a jó kedv és szabadság reméljük jót tesz a baba projectnek is! :lol: :lol:

Évi! Sajnos nem tudok a gyógyszerről semmit. Az nagyon jó, hogy lett pé.d, remélhetőleg ez már annak a jele, hogy a szervezeted helyreállt a fogigátló után, és a hormonokkal is rendeződtek a dolgok. Talán csak hetek kérdése a várt siker!
Én szorítok!

Móni!

"Vészesen" közel van a pé.d. Mindent bele! Gergőnek a 2. szülinapjára tesó kell! :lol:

Catherine!

Beninek egyébként szoktál mesélni arról, hogy kistesót szeretnétek neki? mit szól hozzá?
Bár ő még nagyon kicsi, de ha már most "beavatod", akkor mikor már úton lesz a tesó és kerekedik a pocid, eszébe fog jutni, hogy már hallott erről!

Nócika!

Örülök, hogy jó volt Egerben!
És ha ennyire jó volt akkor tényleg menjetek még! Hátha egy ilyen kiruccanásból hármasan értek haza!! :wink: :lol:
Ibici!
Üdv. itt! Ha jól számolok te is annyi idősen szülted a lányod, mint én a nagyfiamat. Nekem mindig a fejemhez vágják, hogy nem vagyok normális, hogy ennyi idősen már 2 gyerekem van. Pedig szerintem ennek is van annyi előnye mint annak ha 30 éves kor felett szülünk. Sőt!
De ez persze személy függő!
Mindenki maga tudja, hogy mikor jött el a baba ideje.
Sok sikert a kisöcsihez! :lol:

Arwen!

Üdv. neked is!
Sok sikert a fogyihoz és a babához is!
Gratula az első 2 kilóhoz!
Minden kezdet nehéz!
A fogyás meg egyébként is lassan indul, de aztán felgyorsul. Megint leáll, aztán beindul..........
Kitartás!

Remélem nem hagytam ki senkit!

Lányok! Csapatépítő tréning kéne! :lol: :lol: :lol:

Írjatok!
Ne haljon már meg a topic a második oldalon!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Sziasztok

Asiye!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


szia!

köszönöm a kedvességed!Próbálok sűrűn jönni:-)

Csináltam egy blogoldalt is, ahova cikkeket gyűjtök, hogy képben legyek!

máris lenne még egy kérdésem:szeretnék venni majd könyvet. de csak egyet. Olyat, amiben minden szakszerűen van leírva. milyet ajánlotok? találtam egy szépet. csodálatos utazás a címe, álíltólag az orvosok is elismerik. Hallottatok róla?

Kép
arwen***
 
 


Arwen!
Isten hozott köztünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gyere hozzánk sűrűn, és mielőbbi babásodást neked :!: :!: :!: :!: :!:
És kitartást a fogyáshoz :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Én még nem hallottam erről a könyvről.

Asiye!
Dehogy fog behalni a topic, nem hagyjuk mi azt :lol: :lol: :lol: :lol: Én ma rohantam egész nap.... reggelikészítés, mosás, hajmosás, melóba menni, rendet rakni odabent, internetes tanfolyamot tartottam és este hétig meló.... jöttek és jöttek az emberek :roll: :shock: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: