Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Gabi,
Gratulálok a pozitív teszthez !!
Én is szeretném ha hasonló eredményem lenne : ))

((22-én teszteltem, de negatív lett. Addig nincs semmi veszve amíg még nem jött meg : ) ma van a 28. nap nálam, őszintén megvallva nem tudom hány napos ciklussal számoljak, hisz 7 hónapig kimaradt a szoptatás miatt, ez a második ciklusom mióta visszatért a mensim. A kettő között 31 nap volt. Terhességem előtt 28 napos ciklusaim voltak évekig.))

Kellemes pihenést mindenkinek! Az idő ugyan nem túl rózsás, én finomat főztem kis családomnak,ezzel kompenzálok.

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Andi
sajnálom a negatív tesztet. de még bármi lehet. :) nekem 21-én jött meg sajna. :cry: 31 napra. amúgy nekem 33-34 naposak a ciklusaim. nekem soha életembe nem volt 28 napos ciklusom. :? mindig 30 fölött. úgyhogy most ezzel a ciklussal épp beleférnék a júliusiak közé. (júli 28-al) bárcsak bejönne. majd írjál pár nap múlva, hogy mi újság. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Én is még mindig a reménykedők táborát erősítem! Nagyon jó lenne egy júliusi kistesó :D
*witch*
 
 

 
 

Sziasztok

Én is sajnálom a negat tesztet, de amig nincs menszi addig nem szabad feladni.

Remélem hamarosan mindannyian két csíkos teszttel jöttök ide, és jó sokan leszünk.

Hogy telt nálatok az eddigi pihi? Mi tegnap elmentünk vidékre a nagymamámhoz a temetőbe, meg egy rokonunkat látogattuk meg a kórházba. Ma meg este megyünk vacsorázni tesómékkal. Holnap meg elviszem a gyerekeket moziba.

Én jól vagyok, hányinger csak néha, álmosság és acici fájdalom az meg van. Mondjuk én egyikkel sem voltam sose hányingeres.

Ma csinálok egy tesztet majd. Tegnap lett volna a menszi napja.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, bár ha jól látom még csak kettőnknek van kécsíkos tesztje. Remélem hamarosan a többiek is csatlakoznak hozzánk. Én már kettőt is csináltam, mert nem akartam elhinni. :lol:

Rólam annyit kell tudni, hogy tavaly decemberben (a próbálkozásunk elején) volt egy méhen kívüli terhességem, ami "szerencsésen" végződött, elvetéltem, s nem kellett műszeresen beavatkozni. Utána rögtön próbálkozhattunk, de azóta ez a 9. ciklus, úgyhogy azért váratott magára a picúr eleget. Legalábbis én már türelmetlen voltam... :oops:
Első baba lesz, úgyhogy biztos sokat fogok kérdezni meg értetlenkedni, előre is bocs érte lányok! :lol:
Már csütörtökön szeretnék dokihoz menni, igaz akkor még csak 5 hetes leszek, de a "múltam" miatt szeretném tudni, hogy jó helyen van e a babó.

Gabi!

A gyaloglásról annyit, hogy nekem minden hétvégén elég kemény edzéseim vannak (voltak :lol: ), de nekem megmondta a doki, hogy amíg nem tudom, hogy van e baba, addig csinálhatom nyugodtan. Hát ma már nem megyek! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja! Még annyit akartam írni, hogy nekem semmi tünetem nincs, csak néha fájdogál a pocim, és arra már pár napja rájöttem, hogy ez nem az a tipikus mensis fájdalom. Persze azért még néha azt hiszem egy-egy ilyen fájdalomnál, hogy meg fog jönni... :oops:
Plusz tegnap kis hasmenésem volt, de lehet, hog annak semmi köze a babóhoz.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!
Engedd meg, hogy itt is gratuláljak!!! Nagyon örülök Nektek!!! :D

Annyira szorítottam!!!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Köszi Amy! Már írtam neked a reménykedésbe! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok

Tabati üdv közöttünk, és nagy gratula neked. Nekem is decemberben volt egy vetélésem, nekem pedig a 8. ciklusban jött össze a baby úgy hogy mi csak februártól próbálkoztunk.

nem baj, kérdezz nyugodtan, úgy tanul az ember. Én hétfőn megyek dokihoz, már alig várom. Én vagy 10 tesztet tuti csináltam, és még így is nehezen hiszem el. Nekem is a tünet a cici fájás, meg az álmosság. Ezenkívül gyakorlatilag semmi, max annyi hogy néha van hányingerem, meg vagy meg kívánok egy kaját vagy nem bírom megenni, de ez nem állandósult.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Most nézem csak, hogy teljesen együtt haladunk (még) . :D Én azért több tesztet nem tervezek csinálni. :lol:

Én nem szeretem ezt a hasfájást, mindig kiver a víz amikor jön. De állítólag nyúlnak a méhszalagok. Mellem sem feszül, hányingerem sincs, inkább félóránként farkaséhség jön rám, úgyhogy sürgősen ki kell találni, hogy ilyenkor mit rágcsálok, hogy ne legyek viziló a végére. :lol: Álmosság...Én alapállapotban is mindenhol elalszom. A legextrémebb az volt eddig, amikor egy moziban aludtam el egy filmen. :lol: Szóval nem alszom többet, mint eddig. A oisilés dettó. Amúgy is állandóan járkálok, este is mindig kimegyek.

Drukkolok hétfőre, kíváncsi vagyok mit mond majd neked a doki. :wink:

Mi még nagyon az elején vagyunk azzal a júl. 1ei dátummal, remélem a lányok még mostanság fognak pozitívat tesztelni. Legyünk jó sokan!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!


Nagyon új vagyok itt pár napja regisztráltam!
Most már teljesen biztos hogy érkezik hozzánk egy picibaba aki a 3dik lesz!
Van már 2 lányom 11 és 6 évesek!
Az elsö tesztem negatív lett,de a második október 21.-én már pozítív!
20140328174041
 
 


moncsy de jó, neked is nagy gratula, eddig 3-an vagyunk ugyan arra a napra, bár biztosat csak holnap mondhatok ha már a dokitól megjöttem.

Te mikor mész dokihoz?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia gabi!

Tényleg most nézem 3an vagyunk ugyanarra a napra!

Gratulálok én is!

Nem tudom mikor megyek még orvoshoz!
Azaz igazság hogy a második lányomnál is kb a 6ik héten mentem,és még várt az orvosom egy hetet amikor ultrahangon megnézte!
A héten mindenképpen felhívom és kérek időpontot!
20140328174041
 
 


Szia Moncsy!

De jó, egy tapasztalt anyuka!!Gratulálok én is! Te érzel már valamit?

Gabi!

Hogy van az, hogy már egy nappal előrébb jársz? Tegnap még együtt mozogtunk... Vagy az óraátállításhoz lehet valami köze?

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati fogalmam sincs hogy miért jár előrébb, pedig ugyan azt a dátumot írtam be, lehet hogy máskor vált vagy nem tudom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ja! Igen szerintem máskor válthat! Nem lehet, hogy délben vált? Vagy valami tengeren túli időzóna szerint, talán... Mindegy, látom beraktál másikat is, az is jó! :wink:

Ti hány évesek vagytok?

Moncsy, látom jó messziről írsz, vagyis hozzánk képest. Én Pest megyében élek, csak még nem írtam ki, nehogy lebukjak, mert a munkahelyemen csak januárban tervezem elmondani a nagy hírt.

Más topicokban szoktak a lányok csinálni táblázatot, hogy ki hol szül, mikor, következő vizsgálat stb. Ti értetek ilyesmihez? Vagy várjunk inkább még másokat hátha valaki ért hozzá? :lol: Én ugyanis analfabéta vagyok az ilyen dolgokhoz. :lol: Viszont jó dolog, mert tudjuk követni egymás várandósságát is.

Gabi!

Tudod már melyik kórházban szeretnél szülni?

Én Kistarcsán, mert ott voltam amikor volt a méhenkívülim, és nagyon rendesek voltak, és olyan profi ott mindenki. Meg ragaszkodnék ahhoz a dokihoz aki a nehéz pillanatokban is foglalkozott velem, mindent elmagyarázott, megnyugtatott, és nem mellesleg megtalálta, hol van a zigóta, mert előtte a többi orvos (pedig rajta kívül még hárman megvizsgáltak) nem tudta megmondani.

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati én 12 éve járok a dokimhoz, a 3 gyereket is nála szültem, a negyediket is nála fogom. Ő a Bajcsy kórházban dolgozik külsősként.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Bocsánat :oops: , nagyon nem figyeltem, azt hittem te is első babás vagy... :oops: No, akkor csupa tapasztalt anyuka vesz körül, legalább ti már képben vagytok, mi hogy zajlik! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati semmi gond:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szisztok!

Nekem a ma reggeli tesztem negatív lett. :( Még reménykedek, amíg nem jön meg. Nagyon rendszertelen a mensim, a 32 nap csak egy átlag, szóval drukkoljatok!
*witch*
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek.

Én már megint nem tudok aludni már egy jó ideje fent vagyok.

Végre eljött a mai nap, este uh, már nagyon várom.

tabati én benne vagyok a táblázatban csak sajnos én se tudok csinálni. Max megkérdezem az egyik lányt ahova szoktam írogatni másik topikba hogy mondja el nekem hátha megértem, de nem igérek semmit, mert én is elég béna vagyok ilyen téren?

Na és többiek merre vagytok? Azóta csináltatok tesztet?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


witch én drukkolok nagyon,addig van remény amig a menszi nem jön meg.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Én is drukkolok, jó lenne már ha többen lennénk! :wink:

Gabi!

Szerintem akkor várjunk még egy picit hátha jön egy ilyenekben zseni kismama, s ha van kedve, ő majd megcsinálja. De ha szeretnél vele elszöszmötölni, akkor csináld te, én tuti nem vállalnám, mert elmenne rá az egész napom mire megértem. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Én imádok táblázatot gyártani, szóval ha maradok, akkor velem jól jártok :D :D
*witch*
 
 


Sziasztok!

Na végre aludtam az éjjel,mondjuk este már 9kor lefeküdtem,tegnap este nagyon ramatyul éreztem magam!
De most ennek van itt az ideje!
Tényleg minden terhesség más!
Az elsö lányomnál alig voltam 20 éves,és kb 16 hétig szenvedtem a rosszullétektől!
A második gyerkőcnél,24 voltam na őnála semmi bajom nem volt,se hányinger semmi!
Most viszont jó pár napja minden reggel előjön az erős hányinger,na és tegnap este is!
A héten beszélek az orvossal is hogy mikor tudok menni,és csak utánna mondjuk meg a gyerekeknek,ha már a doki is megerősítette!

Gabi!
Akkor este várjuk a beszámolót hogy mi volt a dokinál!
Neked hányadik baba?


Witch!

Drukkolok én is,az elsö tesztem nekem is negatív lett,úgyhogy szorítok!


Tabati!

Te az első babádat várod?



Szép napot Mindenkinek!
20140328174041
 
 


Moncsy!

Sajnálom a rosszulléteket, nekem nincs semmi különösebb, már a hasam is egyre kevésbé fáj. (remélem ez nem jelent rosszat... :roll: ) Viszont az orromban, mnd a két oldalon hatalmas herpesz jött ki. És naggyon fáj, megőrülök!!! :evil:

Nekem is lehet drukkolni, mert végül én is ma megyek a dokihoz! :D Történt ugyanis, hogy :
Felhívtam a kórházat és nagy naívan csütörtökre kértem időpontot a "választott" dokimhoz. Csak november végére tudna adni, egy másik szimpatikus doki neve is eszembe jutott, de nála sem volt hely, ekkor már azt kérdeztem, hogy egyáltalán bárkihez mikor van hely, de november közepén volt akkor is egy időpont. :shock: Szóval ma első körben megyek az sztk-ba, de utána nem tudom mi lesz, mert anyósom mindenáron szeretné, hogy kórházi dokihoz menjek és fizessünk, mert ő úgy gondolja, hogy csak így látnak el rendesen. :roll: Férjem meg tiltakozik a hálapénz ellen... Jó kis család mi? :lol:

Vitch!

Ha van kedved, miért ne csinálhatnád te meg a táblázatot? Úgyis nemsokára tesztelsz egy pozitívat nem? :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Nekem negyedik baba lesz. És szerencsésnek mondható mert egyikkel sem volt semmi bajom, az álmosságot és a cicifájást leszámítva. Nagy ritkán hányinger vagy émelygés.
Viszont a harmadik gyerekkel az első 16 hétben rettentően fájt a fejem, nagyon alacsony volt a vérnyomásom.

tabati ok meghagyom annak a táblázat készítést aki ért hozzá, mert attól tartok igazad lenne és csak egésznap a gép előtt ülnék.

Akkor drukk neked is a mai dokihoz, kivi vagyok neked látnak e már valamit. Én remélem hogy már fog látszani valami.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Tényleg ezt reméled? :) Az jó, mert akkor valószínűleg nekem is fog! :) De ha nem az sem baj, gondolom azért azt meg tudja állapítani, hogy valóban várandós vagyok e... :roll: Meg jó lenne kizárni a méhen kívülit...

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok híreket, mert még mennem kell kaját venni.

4 mm-es képletet láttunk MÉHEN BELÜL!! :D :D És semmi szabad hasi folyadék, vagy ilyesmi!! :D Ja! És egy kis folyásom van, amiből én semmit nem vettem észre, ezért azt mondta a doki, hogy ha viszketne, akkor használjak Pevarylt, de ha nincs tünet akkor nem kell. Meg valami számomra teljesen ismeretlen kismamavitamint mondott és ragaszkodott hozzá, mert az állítólag uniósan elismert. :shock: Szerintem ez már szőrszálhasogatás. Mindegy, megyek majd még írok!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Femibiont nem? Nekem is azt lell szednem...bocsi hogy belekotyogok ... :) nem itt a helyem csak bekukkatottam...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Igen, honnan tudtad? :shock: Sosem hallottam róla, pedig állandóan a babaneten lógok! :lol: Ez valami új szer? Mit kell róla tudni? Nagyok a tabletták, mert amit én most szedek azért is szeretem, mert nem óriási kapszulákat kell letuszkolnom a torkomon, ráadásul semmi bajom tőle, mint egyeseknek mondjuk az Elevittől. (szorulás, hányinger stb. ) Félek váltani. Neked bevált?

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati gratula neked:) Akkor remélem már nekem is látszani fog valami.
8-kor indulunk.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Óóó, én meg már izgultam amikor megláttam, hogy te írtál, gondoltam hátha már túlvagytok rajta. Ilyen későn rendel a doki?Drukkkolok! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok

megjöttem:) Látott egy 18 mm vastag nyálkahártyát, benne pedig egy 2 mm-es petezsákot. tehát kb 4-5 hetes lehetek. 3 hét múlva November 17-én (2 nappal a szülinapom előtt) kell vissza mennem hozzá, akkor már szívhangnak is kell lennie.

Dugdosni kell az utrot 2x2-t, elevitet és folsavat kell szednem. És kaptam beutalót vérvételre. És nem a 24-ét vette első menszi napnak mert akkor csak tisztasági betét kellett, hanem a 25-ét így a szülés várható ideje július 2.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


húúú bocsika olvasgattam a topikotokat és hirtelen mit látok tabati + tezstjét nagy nagy gratula és boldog babavárást :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Még mindig nincs Miki, úgyhogy reménykedek továbbra is. :)

Gabi! Gratula a jó eredményekhez!!!

Tabati! Neked is gratula!!! A Femibion egy vadiúj terhesvitamin, és most mindenkinek ezt ajánlják. Én a gyógyszerekkel dolgoztam, annak idején összehasonlító táblázatot csináltam, és a Gravida a legjobb! Sokkal több minden van benne, mint az Elevitben, olcsóbb is! A Femibion pedig nagyon drága úgy tudom. És nem is találtam a gyógyszeradatbázisban legutóbb, ami azt jelenti, hogy nem vizsgálta az ogyi. Anélkül én pedig be nem szednék semmit. De mindenki úgy dönt, ahogy jónak látja! Ez az én egyéni véleményem.

Mindenkinek további szép napot! 8)
*witch*
 
 


Sziasztok!

Gabi és Tabati gratulálok Nektek!
Ma én is felhívom az orvost,lehet holnap már tudok is menni,úgy gondolom akkor már nekem is láthat valamit,hiszen úgy néz ki egyszerre haladunk!?
Nem tudom hogy természetes e nekem kicsit tegnap este fájt a hasam,nekem egyik gyerkőcnél sem volt ilyen!

Witch!

Akkor még drukkolunk!

Szép napot Mindenkinek!
20140328174041
 
 


Sziasztok!

Köszi Nika a gratulációt!! :D

Gabi!

Gratulálok, azért kb. együtt haladunk. :wink: Én meg mégis kaptam a kórházi dokihoz időpontot nov. 20-ára. De addig még lehet, hogy jövő héten visszamegyek az sztk-ba, még eldöntöm.

Vitch!

Megy a drukk továbbra is, hogy ne jöjjön meg! :wink: Férjemmel úgy döntöttünk, hogy maradunk annál a vitaminnál, amit most is szedek. Van aki egyáltalán nem is szed semmit, sőt van doki, aki mondja is, hogy ki kell menni inkább a piacra. Úgyhogy én kibékülök azzal a megoldással, hogy szedem azt amit eddig.

Kép
Kép
tabati
 
 


A femibionban van valami cucc amitől a folsav sokkal jobban természetesebben felszívodik, és azok a vitaminiok vannak a 800ban ami az első 12hétre kell, semmi több egyéb még tök fölösleges cucc, 12.hét után jöhet a 400as amiben az akkora kellő cuucok vannak, 30 db 2500 Ft.
Én Gravidát nem szedhetek mert attól lettem terhes hogy abbahagytam :o meg az hatalmas...le se tudom nyelni... :cry:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki!

Köszi! Egyelőre maradok annál amit eddig szedtem abból még úgy is van valamennyi.

Honnan lehet biztosan tudni, hogy a Gravida miatt nem lettél terhes? :shock: Csak egy véletlen nem, hogy pont akkor estél teherbe amikor abbahagytad? Azért azt nehezen tudom elképzelni, hogy egy kismamavitamin, amit ajánlanak a teherbeesés előtt gátolná azt... :roll: Vagy volt benne valami amit nem bírt a szervezeted? Allergia, vagy valami hasonló? :shock:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok

tabati nekem azért kisebb mert nekem nem 28 naposak a ciklusaim, hanem több ebben a hónapban is nekem a peteérés a 16. napon volt, és ilyenkor még ennyi is számít.

Hát ami azt illeti nehéz lesz kivárni a 17-ét, és akkor döl el úgy is minden. Sajnos az előző terhességnél is a 7. héten derült ki hogy nincs szívhang. De most minden rendben lesz, tuti.

Én mindegyik terhességemnél elevitet szedtem, meg pluszba a folsavat, és a magnéziumot is. Most is ezt szedem, csak az utrogestánt is kell használnom az előzmények miatt.

Moncsy a hasfájás az normális, készül a méh a növekedésre.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Moncsy!

Nekem is szokott fájni, de már egyre ritkábban. Éjszaka észrevettem, hogy ha háton fekszem akkor fáj. Szerintem húzódhat a hasam és attól... :roll:

Gabi!

Nekem sem pontosan 28 naposak, hanem 28-30ig, sőt mostanában soha nem is jött meg 28 napra, inkább egy két nap késéssel. De ilyenkor még annyira nem lehet szerintem tudni, hogy mikor fogantak a babák. Én pl. nem tudom mikor volt pontosan az ovum.

Kép
Kép
tabati
 
 


április óta szedtem és semmi. aztán aug30án megjött, abbahagytam hogy akkor meg mi a fenének szedjem ha mensizek,(kicsit talán feladtam az egészet) rá 3 napra megbetegedtem (mármint valami virusos szart szedtem össze) és lám a csoda is megtörtént. aa doki szerint nekem túl erős lett tőle az immunrendzserem és nagyonküzdött a baba ellen(ha már meg akart tapadni, nem engedte azt hitte valami vírus) és kicsit le kellett gyengülnie az immunrendszeremnek hogy be tudjon ágyazódni és ott maradjon. Nekem túl erős, ezért is a FEmibiont adta mert abba tényleg csak az van ami kell, és amit az ember naponta nem tud megenni (ennyi folsavhoz kb egy spenótföldet kéne ennem naponta :lol: ) de még ettől is féltünk nehogy erőre kapjon a testem és el kezdjenharcolni.
Soha nem örültem annyira a vírusos torokgyulladásnak mint most :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


De jó! :D Én is hallottam már olyanról, hogy valaki egy jó nagy influenza kellős közepén lett babás. Itt a babaneten a lányok (velem az élen) óvják magukat a legkisebb szellőtől is, meg ha már betegek, akkor azt hiszik, hogy ugrott az a hónap, pedig...

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati én is beteg voltam akkor amikor a fogamzás volt, torok gyulladásom volt, egy erős náthával. Amikor a vetélésem volt akkor meg hólyaghurutom volt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Ma felhívtam az orvost,holnap akart fogadni,de közben mondtam neki hogy a mensim,még csak egy hete maradt ki,ezért csak jövő héten megyek!
Azt mondta akkor tud biztosat mondani,és akkor már jobban is látszik!
A hasfájásom nem múlik ma egész nap érzem,végülis nem vészes csak érzem és kisugároz a derekamra,de azt mondjátok ez normális lehet?
20140328174041
 
 


moncsy vegyél be magne b6-ot az jó lesz rá, kicsit ellazítja a méhizomzatot és könnyebben tud tágulni

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Moncsy!

Ne aggódj, nekem is a doki mondta, hogy a hasfájás természetes, és nekem is a magne b6-ot ajánlotta.

Gabi!

Nekem semmi bajom nem volt a lehetséges fogamzás környékén. Sőt, mióta szedem a kismamavitamint, nem betegedtem le, pedig férjem már több takonykóron túlvan. Az most a legnagyobb problémám, hogy az orromban kijött egy nagy herpesz. Néha szokott megfázásnál, de nem ekkora és nem mindkét oldalon. Mondják, hogy ez is a várandósság miatt lehet. Viszont nagyon fáj és ha ki kell fújnom az orrom, az kész tortúra. De legalább nem a számon van, az még csúnya is lenne. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Beléptünk az 5. hétbe! :lol:

Gabi és Tabati!

Köszi a tippet,a magnéziumra,utánna is olvastam a dolognak úgyhogy nem aggódom,csak furcsa volt mert nekem ilyen nem volt a két gyereknél (vagy lehet már régen volt és nem emlékszem :oops: )!
Ma egyenlőre nagyon jól vagyok se rosszullét se hasfájás,
csak a cicik érzékenyek!
Na és Többiek nálatok mi újság?


Witch!

Mi a helyzet?


Szép napot Mindenkinek!
20140328174041
 
 


Moncsy!

Érdekes, mert nekem mostanság napközben alig fáj a hasam, viszont éjszeka sűrűbben. :roll: Akkor mindig eldöntöm, hogy szedek magnéziumot, de reggelre meg elmúlik az érzés. :lol:

Igen szerencsére mennek a hetek! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: