Új privát üzeneted érkezett!

Kri,

gratula Zsombinak a forgáshoz!emlékszem, én is úgy örültem neki, fel is írtam a dátumot. :D
Adrienne, nagyon nagyon szép neve van a kisfiadnak!még nem is hallottam, hogy létezik!tényleg nagyon tetszik!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


na, Lányok, most, hogy bekapcsolódtam, megszűnik a topik? :(

KépKépKépKép
moti
 
 


Én már Poppy néven regisztráltam, de végülis használhatom a megszokott babanetes nevemet is, úgyis csak belekeverednék.

Moti: Én vagyok! Be szoktam kukkantani, nem nagy az élet itt, az biztos. Nagyon klassz az avatarod!!! :P

Kri: Zsombinak gratula!
jaimee1
 
 

 
 

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, bár úgy látom éppen megszűnőben a dolog :(
Kár...bár talán újra beindul, hiszen csak rajtunk múlik :D

Kisfiam 7 hónapos, igazi tündér. Hatalmas boldogság kísérni a kis útján és gyönyörködni a fejlődésében.

Szép napot: Danyuci :D
danyuci
 
 


á hogyan szűnne meg, ha még be sem indult :lol: én egy kicsit elkalandoztam, fiam beteg volt ápoltam, és mivel kúszik elég sok figyelmet igényel a drágám meg aztán ki is jött a jó idő! :lol:

nyuggodtan gyertek, írjatok! oszt jövök és olvasom és írok ha időm engedi! :lol:

moti Boldizsár agyon cuki a képen!

Danyuci szijja :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Most figyelem csak, hogy Boniko kisfia is 7 hónapos...ez szuper! :D Az enyém is!
De jó, hogy már kúszik...hát az én kisfiam kissé "túlsúlyos" és lusta hozzátok képest. Még a fordulást gyakorolja, de a hátról hasra nagyon nehezen megy, kis segítséget igényel. Bár nem sürgetem a dolgokat, csak olyan jó lenne látni, ahogy kúszik-mászik, de majd annak is eljön az ideje.
Mi délelőtt csavarogtunk egy jót, mert délutánra már rossz időt mondtak, és sajnos megérkezett :( pedig már nagyon jó lenne egy kis napsütés!

Danyuci :D
danyuci
 
 


Sziasztok!

Ádám olyan nyűgös és hisztis mostanában..... Állandóan nyűg, hogy vegyem fel.
Ma voltunk ortopédián, ott meg olyan sikítós sírást levágott, mintha nyúznák, aztán csak egyet tekert a doki a lábain. :shock:
Szóval nem tudom, mi van vele. Eddig is tudtam, hogy hiperérzékeny a lelkecskéje, de most aztán méginkább....

Holnap lesz 4 hónapos!!!!!!:))

Eszter

Kép

Kép
ske
 
 


ske boldog 4.hónapot! szerintem ettől a hülye széltől van... Zsiványunk is "hisztis"

enis hova tűntél?
:roll:

danyuci valóban! :lol: ami késik nem múlik! a földön van? mert az én fiam az ágyunkon voilt sokáig és nem indult el..aztán letettem a földre és egyből beindult... most meg állandóan esik kel, mert próbálgatja a mászást és az egyik lába mindig a másik elé kerül, így átfordul hátra és jön a kopp :oops: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk fogzás van meg nyügi. Tuti ettől az őrült széltől van.
Sokat forgolódunk, meg gagyogunk. Most a leginkább a sikítás tetszik a drágámnak :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Hát...ez a szél :( szerintem már nem hiányzott senkinek. Jó lenne egy kis napsütés!

Igen, még az ágyon van, elég puha-szerintem, de várom, hogy végre jobb idő legyen és akkor költözés a földre.
Már van két fogunk, és indulnak a felsők is. Kissé nyügi, de nem szokta megviselni a dolog, az éjszakát így is átalussza :D

kitartás a nyügihez-mindenkinek!

Danyuci :D
danyuci
 
 


Á,nem tűntem el,itt vagyok,mérgelődöm ferty-n.Áttette nekem a pét a 24. napra.Ugye eddig a 18. jelőlte be.És már érzem pirit,szerintem 1-2 nap és itt lesz.
Azt hiszem hagyom a fenébe a hőmérőzést...de legjobban az dühít,hogy nem is voltunk együtt a legutóbbi állítólagos pé idején :roll:

Hiába..öregszem :D Pár éve még annyira jól ment a hőmérőzés :lol: ,nem jelőlt nekem összevissza pét a ferty

Majd visszaolvasok,most csak amit véletlenül láttam,
Ske,boldog hófordulót :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


enis megmutatod? :lol: én is mérem, de a szopi miatt nem hiszem hogy valós... :lol:

hihi afertyn lehet bosszankodni.. nekem mindig csúnya görbéim voltak.. meg a hőmérősbe mindenki kismama volt már a hő alapján.. ahány ember, annyi féle görbe

danyuci mi vettünk habszivacsot tescoban, corában 800ft krül van 6 db és azon nem fázik fel... :wink: meglásd amint leteszed elindul majd..

kri sikitás ismerős.. mondtam neki fiam mélyebben inkább üvölts az férfiasabb :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 



Boni,
ismételten nem tudom megnyítni :(

A hőmérösbe írtam már,hogy miért ennyire magas az alaphőm,most ezt figyelmen kívül hagyva--szerinted?Mikor volt pé?A ciklus.hu meg a 9. napra tette.Ha azt veszem,hogy évekig a naptármódszerrel védekeztünk,és bejött,akkor szerintem nem pont mensi után van pé-m :roll:

Szóval itt a görbe :x

http://www.fertilityfriend.com/home/26271f

A többiektől elnézést az off-ért :oops:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Vettem már habszivacsot, jövő héttől "földezünk" :)

A hőmérőzés nekem nem jött be, minden hónapban másik görbe sikeredett :( de baba lett és ez a lényeg :D

Holnap elutazunk pár napra, azért nem leszek-ne aggódjatok, nem lépek le! Talán arra a nyügik is elmúlnak.
Ja...nálunk is fogzás a műsor :( Kitartás :D

Danyuci :D
danyuci
 
 


Enis: Háááát....ferty mozgatja ideoda a péket.... :roll: A peteérést nem szoktad érezni? Szúrka? Nyák?

Ske: Boldog hófordulót!!

Danyuci: Milyen szivacsot vettél? Van benne sok szép apró darab? Mert azokat öröm lesz a csemete után szedegetni. :lol: :lol: :wink:

Én szerettem hőgörbét vezetni, de így baba mellett nem tudom, mennyire tudnám rendesen mérni a hőmet reggel.

Mi is fogzunk ezerrel...rózsás orca, nyafinyafi, étvágy sehol...De majd csak áttörnek már a fogacskák.
jaimee1
 
 


Kitartást a fogzó babák szüleinek(is). :)
Danyuci,
várunk vissza

Jaime,
de igen,mindig érzem a pé-t,van szúrka rendesen,azért is furcsállom,hogy egyik görbének sincs igaza.Azt hiszem még egy hónapot hőmérőzök,aztán abbahagyom.Ma próbálkoztam egy német oldallal is,anno a suliban tanultam pár évet.....sajnos rá kellett jönnöm,hogy béna vagyok,nem sokra emlékszem már.

Boni,
nem próbálod meg mégegyszer feltenni a görbédet úgy,ahogy a hőmérős topicban írta valaki?Kíváncsi vagyok :oops:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Jó reggelt!

Danyu jó utat várunk vissza

habszivacs: nekünk is darabos van, de a hátulját leragasztottam így nem esik szét :lol:

Hőmérő : én egy évig mértem .. olyan csúnyák voltak, hogy már gyönyörűek :lol: aztán elkezdtem szedni e-vitamint és rendeződött valamelyest... :lol: palástfűtől ultrabrutál ciklusaim voltak...


és hiába találkoztunk apával PÉ idején többször segítség kellett

most csak azért mérem hogy tudjam kb hol tartok ciklusilag.. de szerintem megint ultrabrutál hónap lesz.. 8) mert a hőm az olyan széen alacsonyan maradt nem ingadozik...

Enis: szerintem 8.án volt én oda tenném..ferty azért tette át, mert a ciklus második felében 3szor viszaesett a hőd alá ha az utolsót bejelölöd hogy ne vegye figyelembe (csalsz) akkor nem teszi vissza?
Vendég
 


Hello lányok!!!!

Mi is 2010-ben szeretnénk kistesót :) :) :)

Kép
Kép
szintus
 
 


Szia Szintus! :lol: gyönyörű a lányod!
Vendég
 


Szia Szintus! :lol: gyönyörű a lányod!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a hófordulós köszöntéseket!!!

Szintus!
Üdv itt!

Hőmérőzés: Soha nem csináltam, szerencsére nem volt rá szükség, remélem, ezután sem lesz. Ádám úgy költözött a pocakomba, ahogy a dokim javasolta: fogamzásgátló abbahagyása után 3 hónap pihi lenne a legjobb.... A 4. hónapban már ott lapult Ádám a pocakban... :D Nagyon hálás vagyok érte a Sorsnak, Égieknek, ki miben hisz...
Remélem, Kistesóval is így lesz.

Olyan nyomoronc vagyok ma! Alig látok ki a fejemből, alvajáró feeling, pedig aludtunk sokat.
Ádám ha lehet, még nyűgibb és nem tudom, miért....
Ráadásul 2 emelettel feljebb lakásfelújítanak és fúrnak, falat vernek ki meg ilyenek. :x Március 6-án kezdték és kiírták a hirdetőre, hogy türelmünket kérik. Mi van akkor, ha elfogyott?????
Másrészt Ádámnak valahogy nem sikerült elmagyaráznom, hogy próbáljon elvonatkoztatni a zajtól és legyen szíves aludjon el.
Szóval legszívesebben felmennék és ....... :evil:

Tegnap ki sem tudtunk menni sétálni, mert olyan szél volt, hogy az ablakban is lefújta a fejem, ma azért teszünk egy próbát....

Remélem, Nektek jobb napotok van!
Bocs a nyavajgásért!

Kép

Kép
ske
 
 


Hello Ske nekem valamivel jobb napom van/volt a tiédnél,de nem sokkal.De a tegnapi napom szép volt.Voltak nálunk a kedvenc rokonaim :D :D :D

Boniko köszönjük a bókot Fruzsinak:)

Kicsi lányom most 9 hós és 2010-ben szeretnénk kistesót,ha minden ugy alakul.Majd látjuk,hogy hogyan áll a gazdasági helyzetünk.Mert most elég szomorú :(

Nos,azért a remény veszik el utoljára
:wink:

Ti mikorra tervezitek a babót?
Év elejére,végére?

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Üdv. Szintus itt is! :)
Mi jövő hónapban már elvileg próbálkozunk a kistestvérrel! :) Már nagyon várom!
Vendég
 


Szia Adrienne!!!!!!
Üdv.neked!!!
Sok sikert kedves ismim!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Hát mindenki elment hétvégézni?

Danyuci most látom, hogy földim vagy! :wink:

Adrienne,hajrá jövő hónap..elvileg mi is a közepétől :lol:
Vendég
 


Szintus, Adrienne: üdv!! :P

Szintus: Hát....a gazdasági helyzet az csak egyre rosszabb lesz.... :? :? Dehát tesó az kell....Nagyon szép kislányod van!!

Ske: Legyen úgy kistesóval is!

Boni: Görbédet úgy megnézném, nem tudom megnyitni.

Drukk a hamarosan aktívan próbálkozóknak!
jaimee1
 
 


Hello Jaimee-ti mikortól probálkoztok?
Igazad van,tesó az kell,deeeee nálunk tényleg nagybean függ majd a pillanatnyi helyzetünktől.Mi reméljük azért,hogy jobbra fordulnak a dolgok 2-3 éven belül :) :wink:

Boniko ti a jövő hónap közepétől v.az év közepétől vágtok neki? :D

Egyébként az első babával én sem höméröztem(őszintén nem is nagyon tudtam ezekről a dolgokról)és a 12 hónapból(6 hónap intenziv probálkozás)után sikerült Fruzsi :D
Szóval november-szeptember között ment a probálk.,közben februárban a férjemet elgázolta az autó,nos akkor megálltunk :(
De én elmentem dokihoz,az addigi"sikertelenség"miatt és azt mondta nekem egy fiatal orvos,hogy szeressük egymást,lazitsunk és ha van lehetőségünk menyjünk el tengerre.Hát azt tettük,elmentünk nyaralni júliusban és augusztus 18-án volt meg utoljára.....
Hát ez volt a mi kis probálkozási sztorink!

Nektek lányok(akinek már van baba) hanyadik hónapban sikerült?

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus:Gyönyörű lányod van!

Nekünk kb 4-5hónap után sikerült! :D
Kittesót+júniustól. :D

Kép
aniko...
 
 


--
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.03.22 18:58-kor.
jaimee1
 
 


Szintus: mi 8 hónapig próbálkoztunk, nem jött össze, volt egy Hsg-m és utána rögtön megfogant Réka.

Kistesó: ősztől, ha minden jól megy.
Vendég
 


bocsi csajok, hogy itt bénázom a két felhasználónévvel. :oops: :oops:

Mégsem akarom a régit használni. Szóval maradok Poppy :oops:
Vendég
 


Nekünk elsőre összejött a baba,csak rá kellett gondolnom :lol:
Ehhez képest,most ez volt a kb 6.-7. hónap.A hőm leesett,ma tuti megjön :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Végre újra itthon :D rám nagyon igaz a mondás: Mindenhol jó, de legjobb...

"Kidédipapáztuk" magunkat, a rokonsággal is minden rendben-szerencsére.

Sőt ebben a pár napban végre sikerült a hátról-hasra fordulás. Igaz, néha csak óriási nyögések árán-de nagy a fenék, küzdeni kell :D
Várom a jobb időt, addig nem merem letenni a földre, úgyhogy utazóágyban dekkol napközben, ha az ágy veszélyessé válik. Most épp "olvas", vagyis rágcsálja a könyvet.
Mióta nem jelentkeztem, a hangját is felfedezte, hatalmasakat sikít, aztán kineveti magát-jó játék :D
A habszivacs témában ügyes voltam-nem gondoltátok volna, mi? Ugyanis számosat vettem, amiben nincsenek apró darabok, így nem kell aggódni, hogy benyeli a fiatalúr. Ráadásul a számokat is szeretném majd megtanítani neki, ami talán így könnyebb lesz :wink:

Szép napot mindenkinek!

Danyuci :D
danyuci
 
 


Sziasztok!

Nekünk is elsőre sikerült ahogy elterveztük már össze is jött.
Kistesót ősztől szeretnénk összehozni.

Nálunk most igen nyügis napok vannak. Jöhetne már a szélmentes jó idő :lol:
A hangját fedezi most fel Zsombi így vagy kiabál vagy sikít :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok kicsit eltűntem, de az utóbbi napok éjszakái botrányosak voltak, ki is purcantam..

de tegnap csak egyszer keltünk.. le is kopogom..


szintus jövő hónaptól


:lol:

sikitás kiabálás nálunk is megy. :lol: és forog pörög ezerrel... a számítógép reset gombját nyomkodná..betámadja a fiókokat..stb stb :lol: és mászna így csetlik botlik...stb.stb.:lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Elég nagy itt a pangás! :(

De azt olvastam, hogy holnaptól végre enyhül az idő...hát a ma reggeli hóhoz nem nagyon fűznék kommentárt!

Velünk minden rendben, napközben nem ér rá aludni a Totyizselém, mert tetszik neki a fordulás jobbra-balra. A sikogatás pedig...még jó, hogy nincsenek szomszédok :)
Esti alvás a fürdőkádban kezdődik, annyira hulla, aztán este 6-tól reggel 6-ig. 1x kelünk, nem panaszkodom.
Várjuk a felső fogakat, alul már van 2.

Szép napot mindenkinek!

Danyuci :D
danyuci
 
 


Danyu valóban :cry:
Vendég
 


Hello!

Boniko azért nem adom fel, bár lehet, hogy nem is a megfelelő topikot választottam,így a válság miatt, valószínű csúszik a dolog, de legalább majd örülök nektek :D
Ma kezdtük a "földezést", egyfolytában a kutyával bámulják egymást, bár egyenlőre még nem vagyok kíváncsi arra, hogy mit csinálnának együtt. Ezt nyárra tartogatom, ha megy a mászás, hogy el tudjon menekülni, ha akar.
Kicsit nyüglődünk, mert fogak érkeznek, de várjuk őket türelemmel.

Szép napot mindenkinek: Danyuci :D
danyuci
 
 


Hahó!

Én csak olvasgat...nék, ha lenne mit. :(

Nekünk most tört át az 5. fogunk. Viszonylag könnyen, csak hajnaltájt volt némi nyöszörgés. De mivel köztünk alszik már egy ideje, gyorsan megnyugodott.

Danyuci: Miért csúszik a dolog? A válság eltart jópár évig, ahogy nézem.... :( :( :(

Boni: hol van a görbéééééd?

Többiek??
Vendég
 


Sziasztok!

Végre itt a jó idő úgy nézem :lol:

Mi még küzdünk a fogzással, már alig várom hogy kibújjon az a fogacska. Jó lenne megint az éjszakákat átaludni, mint 1 hónappal ezelőtt. Kicsit hulla vagyok, és nem csak a tavasz miatt.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Hello lányok!!!

Azt hiszem én is kilépek ebből a topicból.Max.2011-re tervezhetjük a babót
Mivel nekem most állás után kell néznem,dolgozni min.1 évet és utánna jöhet a babaproject.Sajnálom,h ilyen xar világban kell élnünk.
Reménykedünk a jóban.Azért irjatok,majd olvaslak titeket!!!!!!

Mindenkinek megy a drukk a babásodáshoz!!!! :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :P :P :P :P :P Pussssszzzziiiii lányok!!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


ÓH.....Szintuska, én nem gondoltam, hogy lelépek, bár hasonló cipőben járunk, gondoltam majd örülünk a többieknek :oops: vagy nem jó ötlet?

Képzeljétek, amióta a földön hacúrozunk, az én fiam megtáltosodott :lol: Pörgés-forgás, kezdi emelgetni a fenekét, próbálgatja a mászást. Én pedig: :)

Ma megint nagyi-látogatás, majd jelentkezem! Én nem adom fel :lol:

Danyuci :D
danyuci
 
 


sziasztok,

szomorúan olvasom, hogy többen halasztásra kényszerültek?.-(utálatosvilágban élünk, pár hülye bankár miatt történik ez is.azért ne menjetek el a topicból, hátha mégis úgy alakul, hogy..)
mi is eltűntünk, mert megjött a jó idő, és gyakorlatilag egész nap kint vagyunk a kertben, kaptunk hintaállványt hintával szülinapra, meg húsvétra előzetesen, nagy népszerűségnek örvend.Boldizsár tőlünk kapott egy triciklit, szintén előre, mert nem bírtam kivárni az ápr.13.-át.)most még úgysem szól érte, hogy akkor nem kap a tortán kívül sokmindent.-)úgyhogy egész nap hintapalinta, vagy biciklin tologatás, megzabálom, ahogy mutogatja, hogy most mit csináljunk.
végre nincs szél, remélem, mindenkinél elmúlt a nyűgizés!én nyűgi esetén mostanában fölfedeztem, hogy Boldizsár megnyugszik, ha zongorázok, vagy furulyázok neki egyszerű dalokat, amiket már ismer.az éneklés magában ilyenkor már néha kevés.)bár persze ha kimegyünk a kertbe, vagy az utcára, minden baja elszáll.)
a földöntartást nagyon ajánlom mindenkinek!Danyuci az élő példa, nálunk is ez volt!
mindenkinek további szép hétvégét,
majd benézek.-)
Timi

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok! :)

Csatlakozhatnék hozzátok?
Kisfiam 5 hónapos lesz ápilis 7.-én.
Látom, ismerősök is vannak :)
Szia Ske, szia Kri! :wink:
Mikortól érdemes belevágni a 2. projectbe?Azért fondolom jobb, ha a baba már 1 éves, nem?
Vendég
 


Zsiványunk pakol ezerrel már felfelé kell szortíroznunk! igazi kamikaze :twisted: :lol:

Ó sajnálom a halasztásokat! bár amilyen megszorítások várhatóak ....de hát valahogy talpra kell állnia az országnak.. más országokban meg nincsenek is ilyen kegyek mint nálunk..

kibújt az első fogacskánk( már 4 hónapos korától voltak tünetek)



Danyuci gyere csak!


most hogyan tovább? Kép
Kit hívjak fel? Kép
mindjárt megszerzem... Kép
jé ott egy telefon... Kép
cimkék a gyengéim..mami csinált nekem csucsujgatót Kép
elkezdődött Kép
Vendég
 


Hello Lányok!

Jövök is, ha tudok, még az is lehet, hogy fellendül az oldal :lol:

Látom :shock: , nem minden 7 hónapos olyan lusta- MINT AZ ENYÉM :oops: :lol: :lol: :lol:

Boni mi a felállástól fényévekre vagyunk :lol: :lol: :lol: , de legalább a fordulás jól megy :oops:

Ma reggelre kibújt a 3. fog.

Végre az eső is elállt, már maradhatna a jó idő!

Szép napot mindenkinek! Danyuci :D
danyuci
 
 


Sziasztok!

Mi is aggódunk a válság és a várható megszorítások miatt... Egyik percebn azt gondolom, hogy jobb lenne, ha visszamennék dolgozni, a másikban meg csak kellene tesó, mert szerintem ha most nem szülök megint, akkor már nem is fogok. Sokat tipródom, majd meglátjuk.....

végre jó idő van, mi is skoat vagyunk kinn! sőt, áprilisban megyünk 2 hétre szüleimhez vidékre, családi házba!!!!, mert Apának sok melója lesz.

Most mennem kell, még próbálok jönni.

Kép

Kép
ske
 
 


Sziasztok!

Mi a fogzással küzdünk még mindig. Bár most már kezdem megszokni a nyügiket.

Mi nem halasztunk kistesó ügyben. hajrá ősszel. Aztán majd csak alakul az ország helyzete is.

Melaszka, üdv itt is :lol: :lol: :lol:

Boniko, nagyon édes a kisfiad. :D

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Boniko, a felfelé pakolás ismerős.)nálunk már a konyhapultot is eléri Boldi, úgyhogy sokszor már mindent a fölső szekrénybe kell tennem.viszont ennek nagy előnye van, könnyű takarítani a pultot, nincs elöl a sok kacat.)olyan színes játékfigurás polifoamszerűség nekünk is volt, Neked nem tudja elharapni a fogacskáival a fiatalúr?én kénytelen voltam elrakni, mert egy nyisszantással leharapott belőle darabokat.- :D
van egy javaslatom a halasztóknak. :D ha egynemű lesz a kistesó a jelenlegi idősebbel, akkor ruhák nem kellenek....az jelentős megtakarítás. :D viccet félretéve, azért én is tipródom, hogy munka, család, stb.de kistesót mindenképp szeretnék, meg most még olyan kicsi ahhoz, hogy egész nap nélkül legyek.meg aztán nem tudom, milyen állást találnék....mármint olyat, ami összeegyeztethető az anyasággal.....én multinál dolgoztam szülés előtt, igaz, hogy csak call center supervisorként, de este 8 előtt sosem mentem haza.....és hivatalosan is fél hatiig szólt a munkaidőm.ki menne a gyerekért az óvodába?ez később is probléma lesz, nem tudom, mások hogyan oldják meg.
NA, ezen majd agyalok akkor, ha aktuális lesz.
most megyünk hintázni, végre süt a nap!!!!
a fogzásokhoz kitartást!!!!nekünk nem vált be semmilyen szer ilyenkor, de sokan dícsérik a viburcol kúpot.nem gyógyszer, vény nélkül kapható.

KépKépKépKép
moti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: