Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Bogi! De örülök, hogy itt találkozunk!!! :D Gratula a petezsákocskához!!!
Lányok ti is nagyon korán ébedtek. Én azóta este 10-kor már alszom de már fél 6-kor kukorékolok. :?
Vendég
 


Sziasztok!

Melinda!

Látom sikerült a vonalzó. Ezt mindig be kell szúrni vagy automatikusan megjelenik a hozzászlás alatt.

Pókica!

Progeszteron tartalmú hüvelygolyót írt fel a doki, spontán babásoknak is szokták adni, mert a vetélés esélyét csökkenti, a megtapadást segíti. Utrogestan a neve. 10. terhességi hétig adható.

A vérvételekkel ki lehet szűrni azokat a rendellenességeket, amiket a boholy vizsgálattal néznek?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mustyi 2009.04.10 07:24-kor.

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
mustyi
 
 


Szia! Csak egyszer kell bemásolni aztán megjelenik mindig. Én is még kapom az Utrogesztánt.
Vendég
 

 
 

Kiváncsi vagyok fel teszi e a vonalzót :shock:

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
mustyi
 
 


Bogi! Látom neked is sikerült. Tényleg pont egy hét van köztünk!! :)
Vendég
 


Melinda!

Hány embriót kértél vissza, és hanyadik beülti volt? Ikerterhesség lehetséges? Milyen terhes vitamint szedsz? Magnéziumból neked is 6- ot írtak fel? A magnéziumtól abszolút semmi görcsölést nem érzek, mégha lenne is! A doki mondta, h a terhesség 36. hetéig szedhető :wink:

Minden nap iszok egy csésze palástfű teát, sokan javasolják, ha szerettek teázni próbáljátok ki:)

Ma nem leszek itthon, vásárolunk az ünnepekre! Vigyázzatok magatokra!

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
mustyi
 
 


Szia Melinda, üdv köztünk! Szerintem egyedül Téged nem üdvözöltelek még. :P

Hallottam az ultróról. Tavaly ősszel volt a vetélésem, én is gondoltam rá, hogy most felíratom, de inkább nem. Tavaly valószínű azért ment el a baba, mert beteg lett volna. Ha most ezzel a babával is gond van, akkor nem szeretném visszatartani gyógyszerrel. Majd a természet megoldja.

A vérvétel a közelébe sem ér a biopszia pontosságának, hiszen az közvetlenül a magzati elemeket vizsgálja. Ha úgy lenne, természetesen mindenki azt csináltatná és nem rizikózná meg a vetélési kockázatot.
Se pontosságban, se rendellenesség vizsgálatának a számában nem hasonlítható össze. Viszont sajnos egy olyan vizsgálat sincs, ami 100%-os eredményt adna.
Ha nem lett volna a vetélésem, akkor nem is érdekelne az egész, hiszen kicsi az esélye a beteg babának, ráadásul van már két egészséges gyermekem.

Na, hagyjuk is a témát, egészségesek lesznek, megmaradnak és punktum! :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bogi! Nekem ez a második beültetésem volt. Tavaly júliusban volt az első. Akkor is terhes lettem , de már az elejétől elég rosszak voltak az eredményeim. sajnos a 6.ik héten el is halt a babánk. Most nagyon biztatott az orvosom, hogy sokkal jobbak az eredményeim. Hát remélem semmi gond nem lesz. 3 embriót kértem vissza. 4-et tudtunk még fagyasztani. Én Gravidát szedek. De nekem nem mondott semit hogy mit szedjek. Így amikor úgy érzem hogy jobban görcsölök akkör beveszek 1 MagneB6-ot. A teáket nagyon szeretm úgy hogy akkor meg fogom venni a palástfűteát, de tulajdonképpen mire jó? Jó vásárlást nektek délutánra! :)

Pókica! Én sem merek arra gondolni hogy nem marad velünk a babánk, pedig bennem is ott a félelem. Neked hányadik héten volt vetélésed?
Vendég
 


Ti milyen magnéziumot szedtek? Nekem folsavat sem irt fel? Azt mikortól kellene szedni? Lehet recept nélkül venni?
Hú, ez jó sok kérdés volt! :D
Vendég
 


Én elevitet szedek már egy hete, abban van folsav, a Gravidában is van. Azt mondják ha eszel friss zöldséget, gyümölcsöt is, akkor nem kell pluszban szedni.
A palástfű is segít megtartani a terhességet.
A MagneB6-ra én is gondoltam, hogy szedni kellene, de nem tudom szabad-e, nem lesz-e már sok belőle, mert az elevitben is van.

A folsavat vagy a terhesvitamint már a fogamzás előtti egy hónaptól ajánlják, hogy legyen tartalék mire megtermékenyül a petesejt és elkezd fejlődni az embrió. De szerintem ez olyan fura, mert hát ki tudja előre, hogy a következő hónapban terhes lesz?
A folsav recept nélkül is kapható, ha jól emlékszem 3 mg-os változatban is van.

A babámat a 9. héten veszítettem el, de eleve nem alakult ki a szívhang, de addig reménykedtünk.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Melinda!

Gratulálok!!!

Nagyon szép eredmények. Akkor 2 babával is lehet számolni :P
Grat a fagyibabákhoz, nekem most nem lett, az elsőnél volt 2 4 sejtes. Ők ott figyelnek a hűtőben:) Hány sejtesen kaptad vissza őket? Nekem 6-8-10 sejtes állapotban voltak. Mondták is h szépen fejlődtek, ezért is bíztam a terhességben.

A palástfű tea méherősítő, segiti a beágyazódást! A femibion 800 at vedd meg. Ez a legjobb terhességi vitamin. Csak igen drága 4000 forint 30 szem, és ez tartalmazza is a folsavat, ami most kiemelkedő jelentőségű. A győri Kaáli már régóta csak ezt írja ki a kismamáknak. Itt Debrecenben is mostmár ezt javasolják. Az első 3 hónapban jobb, mint az Elevit. Nézz utánna. Én napi 6 szem magnéziumot szedek 3x2. 2 ét múlva lesz az adag 3x1. Tegnap az aszisztensnő rá is kérdezett, h szedem e, mert a baba agyfejlődéséhez nagyon kell.


Pókica!

A az utró nem tartja vissza mindenáron a babát, ha génbeteg elhal, ez a tájékoztatón is szerepel, az utró csak az egészséges babák bennmaradását segíti. A neten van fenn mellékelt tájékoztató leírása, abban benne van. A genetikai eredetű spontán vetélést nem akadályozza meg. hátránya nincs!!! Csak a hormon szintet erősíti, de nem tartja benn a beteg babát.

Sajnálom, ami a kis 9 hetes magzatoddal történt, nem lehetett egyszerű időszak. Ez a terhességet teljsen más, itt nem lesz ilyen probléma, ne aggódj!!!

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
mustyi
 
 


Pókica! Köztünk csak 2 nap van. :) De látom te már gyakorló anyuka vagy. Akkor gondolom te is otthol vagy táppénzen. Én itthol vagyok, de halálra unom magam. Sajna férjem reggeltől este 6-ig dolgozik. A szüleim 30 km-rel meszebb laknak. Szóval marad szórakozásnak a tv és a számítógép. Már szinte fórum függő lettem. :oops: Te még nem is voltál dokinál ugye?
Vendég
 


sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok, ha lehet
endaaj
 
 


Szia Endaaj! Örömmel üdvözlünk a fórumon. Újabb kismami! de jó! Mikor derül ki hogy várandós vagy és hány hetes vagy?

Bogi! Köszi az infókat. Nekem 2 naposan ültették vissza nem 3 naposan, és akkor a max a 4 sejtes lehet. Szóval volt 2 db 4 sejtes és 1 db 5 sejtes! A méhnyálkahártya 12mm volt. Tegnap pedig 22 mm. Te nem emlékszel mennyivolt mult héten nekd?
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Örülök, hogy mindenki jól van!

Endaaj: üdv közöttünk, mesélj magadról!

Fel a fejjel lányok, remélem, a következő 8 hónapot sikerül egymás biztatásával boldogan átélni.

Én még nagyon nyugodt vagyok (legalábbis próbálok annak tűnni) de ahogy közeledik a szerdai orvoslátogatás időpontja egyre idegesebb vagyok.

Üdv. Gabi
Vendég
 


tegnap voltam vérvételen és az eredmény szerint 4+1 vagyok. Van egy 10 hónapos kisfiam.
a vonalzók elkészítésével még küzdök egy kicsit
:?

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


Szia Gabi! Nektek is az első babátok lesz? Látom te már egy kicsit előrébb jársz. Voltál már dokinál vagy most mész először? Én csütörtökön megyek vissza. Nekem tegnap még semmit nem láttak, csak a vérből és a méhnyálkahártya vastagságából állapították meg. Remém csütörtökön már valamit látni!!

Endaaj! A vonalzóval én is kinlódtam mire sikerült beilleszteni. Uh-t még akkor nem csináltak? Bár sok mindent tényleg nem látni még.
Vendég
 


Szia Melinda!

Én vagyok a "legöregebb" köztetek, legalábbis várandósság szempontjából :D
Első baba, de még nem voltam dokinál. Magánrendelésre járok évek óta, ahol uh is van. Így mindenképpem ki akartam várni azt az időt, amikor már szívhang is várható.

Üdv. Gabi.
Vendég
 


Hát jövő héten már biztos hogy hallani fogjátok!! De jó hogy te már ott tartasz!! Már én is úgy szertém!! Mert az már igazából a baba életének első biztos jele. Szerinte én is akkor nyugszom meg jobban.
Vendég
 


Az első hetek nagyon lassan telnek :( azzal vígasztalom magam, hogy a jövő heti vizsgálat után, még hosszabb lesz kivárni, mire töltöm a 12. hetet, és mehetek ismét vizsgálatra.

Magamat ismerve, megnyugodni sosem fogok igazán :oops:

Üdv.
Vendég
 


Gabi! Én is teljesen úgy érzem hogy csak akkor leszek megyugodva ha egészségesen megszületett a kisbabánk. De akkor persze jönnek az újabb aggodalmak. De ez igy normális. Nekem mennem kell többször is a 12.-ik hétig a lombik miatt, ezért többször néznek. Te hová valósi vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Endaaj, gratulálok babócához! Neked szopizik még a fiad? :D

Mustyi!
MagneB6-ot szedsz? Én is gondoltam rá, hogy kellene, mivel még szopizik a fiam, nem ártana a méhösszehúzódások miatt. Csak nem mertem az Elevit mellé, nehogy sok legyen.
Én is hallottam erről a Femibionról, tényleg nagyon dícsérik, ha elfogy az elevitem átváltok én is. De ez még a tavalyi terhességemből maradt, nem dobom ki. Az akkori dokim ezt ajánlotta, a fiamnál is ezt szedtem. A lányomnál semmit és mégis épp Vele nem volt gond a terhesség alatt. :)

Hallottam, hogy az utro nem tartja meg állítólag a beteg babát, de én nem igazán hiszek az orvosokban. Annyiszor csalódtam már bennük, hogy hamarabb bízok a természet "tudásában" mint az orvosokban.

Melinda!
Igen, itthon vagyok. Már lejárt a gyedem, így most gyesen vagyok. A férjem nem szerette volna hogy beadjuk bölcsibe, de nagyon nem is kellett engem sem meggyőzni. Nagyon szeretek Vele lenni, olyan sokat fejlődik minden nap!
:D
A nagylányunknak is jó, hogy itthon vagyok mikor hazajön suliból.
Az én férjem is kb úgy dolgozik mint a tiéd és még szombaton, vasárnap is du. 2-ig. Nincs szabadnapja. (csak ha ad magának, de ritkán szokott)
Mondjuk két gyerek mellett nem unatkozom itthon és 3 mellett kiváltképp nem fogok! :D
Egy kicsit félelmetes is, hogy ennyi gyerekünk lesz...átlagos magyar család vagyunk.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica!Elhiszem, hogy nem unatkozol a gyrekek mellett. terveztétek a harmadik babát? Tudod, azt szokták mondani ahol kettő van ott három is elfér. :) Biztos nem lesz könnyű 3 gyerekkel, de megéri látni őket ahogy felnőnek. Te mennyi idős vagy, ha megkérdezhetem és honnan irsz?
Vendég
 


Szia!

Az az igazság, hogy nem terveztük. Nekem már az elég, ha a párom rám néz és már teherben is vagyok... :oops:

Márciusban is úgy jött ki a hónap, hogy csak egyetlen egyszer voltunk együtt a hónapban, akkor is gumival védekeztünk. Még csak ki sem lukadt, viszont lecsúszott, de időben el lett csípve. Legalábbis azt hittük. Ennyi elég volt, hogy babás legyek.

Szeptemberben ugyanez volt. Egyszer voltunk együtt akkor is a hónapban, ugyanígy gumi, ugyanígy malőr. Akkor is kijutott pár csepp, mert a nagyrésze benne maradt a gumiban. Azt hittük mind, de kiderült, hogy mégsem.

A fiamnál abban a hónapban kétszer voltunk együtt két egymást követő napon, akkor nem védekeztünk, abból született a fiunk.

A lányunknál még nagyon fiatalok voltunk, és fősulira jártam, párom dolgozott, nem volt tervbe véve. Nála fogigátlót szedtem, a Diane 35-öt. Egy szemet nem vettem be abban a hónapban. Ő akkor fogant.

Ezért a topic elején is olvashatjátok, hogy szeretném szüléskor elköttetni magam, mert úgy tűnik számunkra csak ez az egy biztos módszer van.

Persze nagyon örültünk a babáknak, ill. ezt még nem tudja senki sem szinte. De többet már nem vállalnék be, de érzem, hogy boldogok leszünk a 3 gyermekkel! Nagyon családcentrikusak vagyunk.

32 évet töltöttem be a napokban. Pest megyei vagyok.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


És volt még egy babánk, a lányunk pár hónapos volt mikor megfogant. Őt is elveszítettük.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica! Látod ilyen az élet! Mi már 4 éve küzdünk a babáért. Mindent megpróbáltunk. Nekem van egy endometriozis nevű betegségem, ami miat nem eshette spontán teherbe. Ez a második lombikunk volt. Remélem most tényleg sikerül...
Vendég
 


Igen, sokszor igazságtalanul alakulnak a dolgok.
Nagyon fájdalmas lehet minden hónapban várni a babára és csak nem jön.
De szerencsére már van segítség, ez a lombik nagyon jó dolog. Ti, akik ennyit küzdöttetek egy babáért, valóban nagyon megérdemlitek Őt! Őszintén remélem, hogy sikerülni fog!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Te mennyi idős vagy?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Én 31 leszek! És Veszprém megyéből. Olyan jó hogy itt tudok beszélgetni hasonló idős kismamikkal! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Gratulálok Nektek!Beleolvastam a topikotokba....Én Femibiont szedek és nőgyógyászom-védőnőm ki van akadva,hogy mennyire jó a vérképem!
Regisztráljatok és kaptok mintát!
www.femibion.hu. -n!
Gyöngy patikában érdemes beszerezni,mert ott akciós sokszor! Minden jót Nektek!
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!
Köszi szépen a tippet, én már regisztráltam is! :)
A vérképem nekem is nagyon-nagyon jó, a vetélés után nézték, pedig még szoptatok is és semmi vitamint nem szedek már 2 éve. Minden értékem normális. :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Tudom már mit szerettem volna írni:
Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket! :D

Én most nem leszek hétfőig, horgászni megyünk addig. Apa már tegnap elment a nagyobbik gyerekünkkel és a barátjával, ő a legkisebb gyerekét vitte. 1 év van köztük.
Mi "asszonyok" két másik gyerekkel reggel indulunk utánuk.

Addig is, vigyázzatok magatokra!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


BÉKÉS BOLDOG HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Jó reggelt nektek!

Minden nappal közelebb kerülünk a 2. trimeszterhez:-))))

Én is Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!!!

Üdv az új kismamiknak és Kandi72 köszi az infót:-)

Pókica!

Nektek kellemes időtöltést így utólag is:-) Anyukám volt ebben a helyzetben mint te, nagy a hasonlóság a teherbeesésetek között:-)

23 volt mikor engem szült, és főiskolára járt épp. Én is úgy fogantam anno, h elfelejtett bevenni egy tablettát, és láss csodát most itt vagyok:-) Ő is terhes lett, akárhányszor apám ránézett, kár hogy én nem örököltem ezt. Emlékszem mikor gyerek voltam kérdeztem, h babát mikor szoktak szülni a nők, ő meg azt felelte, h a világ legegyszerűbb dolga a teherbeesés, és azzal ráérek az életben. Nekem van egy húgom 2 év van köztünk, és becsúszott egy harmadik baba is, amikor 11 voltam. A 3. terhességnél nem tudta, h hogyan és mikor is eshetett teherbe, de ott volt a bébi:-)

Megértem, ha el akarod köttetni magad, mert nagyon könnyen teherbe tudsz esni és 3 kisgyerek elég egy nőnek:-) Én csak tudom, mi is, és a párom is hárman vagyunk tesók, de én max 2-őt szeretnék. Szép nagy család lesztek!!!

Nagyon jól kialakult ez a kis fórum, és jó, h tapasztalt anyukák is vannak köztünk!!!

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
mustyi
 
 


Sziasztok lányok!

Nyugodt ünnepeket mindenkinek, bízom benne, kevés locsolóval megússzuk, mivel én legalábbis, eléggé érzékeny vagyok az illatokra :o

Eseménydús napjaink lesznek nekünk is, vendégség, vendégség hátán. Jövő héten érkezem újra, addig is mindenki vigyázzon magára!

Gabi
Vendég
 


Sziasztok.Én a héten tudtam meg,hogy babás leszek.Kerestem ilyen topikot de csak akkor találtam rá amikor már én is nyitottam egyet..!Majd kitörlöm,ha tudom...! :D
Vendég
 


..leszek helyett vagyok :D bocs
Vendég
 


Sziasztok!!

Én is 2008-as decemberiektől vagyok,én dec.17-én szültem,csak azért néztem be hogy mindenkinek problémamentes,szép pocakos időszakot kívánjak.
Kitartást és hidjétek el nagyon hamar el fog telni ez a 9 hónap.
További minden szépet és jót.
Sziasztok!!!

solya051020
Káld
 
 
 


Szió pókica..,ahogy elnézem a vonalzókat,most én lettem a legkisebb babás..:)
Nekünk is a harmadik gyerek,és mi sem mondtuk még el senkinek...,de valahogy nem is várom,hogy elmondjam,mert sokan negatívan reagálnak a harmadik babára...,főleg,hogy hitelünk van a házra amiben élünk.Szerinte ahol 2 éhes száj elfér ott van hely egy harmadiknak is! :D :D :D
Vendég
 


Tulipános! Üdv közöttünk. Örülök hogy egyre többen csatlakoznak. Voltál már dokinál is? Mennyi idős a másik két gyerkőc?
Vendég
 


Köszi :D .Dokinál még nem voltam..!A másik kettő 7 és 1 évesek!
Athiszem nem lesz majd könnyű az akkor már 2 éves kisfiam mellett babázni!Na de ez van!
Fmelinda neked első baba?
Vendég
 


Szia Tulipános! Biztos néha lesznek nehezebb időszakaid a gyerekekkel, de biztos vagyok benne hogy tudsz rájuk időt szakítani. Te mennyi idős vagy? Igen, nekem az első baba! Igaz, hogy lombikbaby,de mi nagyon-nagyon örülülnk neki 4 év küzdelem után!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Tulipános, üdv köztünk, gratulálok babócához! :D
Terveztétek a 3. babát?
Én is félek a család reagálásától. Nekünk nincs egy kanyi hitelünk sem, viszont saját házunk sincs. Anyukámmal élünk együtt, Neki van egy gyönyörű nagy családi háza és jól ki is jövünk egymással.
A családnak, rokonoknak csak a 12. hét után fogjuk elmondani, előbb tuti nem. Főleg, hogy már volt egy vetélésem, még jó, hogy azt sem mondtuk el. :cry:
Milyen neműek a gyerekeid?
A 7 éves már gondolom most is sok mindenben segít a kicsinél, mint látod nálunk is nagy korkülönbség van. Szerintem így nem olyan vészes a 3 gyerek, mintha mindegyik picike lenne.
Ki, mikor megy dokihoz? Kiért kell leghamarabb izgulni?
Én 22-én vagy 23-án.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Mustyi!

Azért szeretnél max. kettő gyereket mert rossz élményeid vannak a gyerekkorodból amiért 3-an voltatok? Vagy most felnőve rossz a kapcsolat?
Tartok tőle, hogy esetleg nem fogom tudni megtalálni a közös hangot mindhárommal, vagy ugyanazt a figyelmet megadni és nehogy emiatt egymást hibáztassák és ne legyenek jó tesók. Ilyesmiről volt szó nálatok is?
Tulipános, Te nem aggódsz ilyenek miatt?

Nagyon szeretem mindkét gyermekünket, de mivel a kisebbik még kicsi, ezért több figyelmet igényel, viszont sokszor észreveszem, hogy a nagy is több törődésre vágyna. Ha megszületik a még kisebb, nehogy végleg kirekesztve érezze magát.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Szia Pókica! Látom te is kora vagy! Én pár hete fél 6-kor megébredek és már nincs alvás. :cry:
Én csütörtökön megyek dokihoz, a lomik miatt sürübb lesz.
Vendég
 


Én is csak pár hete ébredek ilyen korán, biztos köze van a hormonokhoz. :D
Változó, hogy mikor kelek, a hajnali 4-től egészen 6 óráig szoktam felébredni. Aztán persze napközben meg fáradt vagyok, pihenni nincs időm, mert itt pörög a legkisebb. Most a lányom is itthon van a héten, így nincs lustulás napközben!
Pocaklakóról még nem tudnak, majd a 12. hét után., így még Rá sem hivatkozhatok. :)

Melinda, akkor csütörtökön érted lehet izgulni! :P Két nap van köztünk, így nagyjából tudni fogom, hogy mi újság lehet nálam bent. :)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica! Elvileg talán 3 mm körüli petezsákot kellenne látnia, ha persze látják. Még nagyon picike! Már nagyon várom, de egy kicsit izgulok! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Gondolkodtam, h. írjak-e már, vagy inkább még csak olvasgassalak Titeket, aztán úgy gondoltam, mégis írok... :)

Holnap lesz egy hete, hogy pozitívat teszteltem, és holnap reggel megyek uh-ra, meg majd este a magándokimhoz. Hát izgulok, remélem, látnak már majd valamit. Vagyis bocs, valakit! :) Bár még csak most írtam először, de azért szorítsatok légyszi, h. minden rendben legyen!

Magamról, illetve magunkról annyit, hogy GYED-en vagyok itthon jelenleg, van már egy gyönyörű 11 hónapos kisfiam, aki az időm 99%-át lefoglalja ( ezért géphez is viszonylag ritkán kerülök). :)
nóna
 
 


Nóna! Megy a drukk neked mára! Ha tudsz jelenkezz a hírekkel. Nagyon kiváncsi vagyok!!!
Vendég
 


Jó reggelt lányok!

Üdv közöttünk Nóna és Tulipános!

Bővebben magunkról... én vagyok itt a kakukktojás :) Harmadik gyerkőc lesz nálunk is, de ebből nekem első terhesség, első közös gyermek. Van már két nevelt gyermekem a párom által.
Így én egyszerre csatlakozom a nagycsaládosokhoz és az első babavárók is.

Nóna! Remélem minden rendben lesz ma a dokinál, a következő én vagyok, holnap megyek.

Jó hetet mindenkinek!

Gabi
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: