Új privát üzeneted érkezett!

Mia!

Akkor sztem az lehetett h volt egy korai peteérésed mondjuk 11-12.-e körül..ez simán előfordulhat...és én is hallottam már h valaki mensi alatt lett terhes...de az is lehet h a mensi előtt már megfogant a baba és közben meg megjött még...az első fiammal nekem majdnem ugyanúgy megjött a mensim és után még 3x...azt mondta a doki van ilyen h a szervezet"emlékszik".

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok kismamák és próbálkozók :) !
Mia, az mit jelent, hogy múlt pénteken még nem látszott? Mármint doki vizsgált és nem mondott semmit? Vagy a teszt nem mutatta ki?
Mert ha a doki nem mondott semmit, valaki azt csinálja, hogy ha csak gyanús vagy, akkor még nem mond semmit. Talán ezért küldött laborba??? :P Hagy foglaljam össze, tulajdonképpen a dokid még nem tudja, hogy Te terhes vagy? Mert a poz. teszt óta nem voltál Nála?
Viszont vérezgetsz. Akkor pedig a biztonság kedvéért én bemennék hozzá, vagy az osztályra vagy a rendelőjébe, mert ha terhes vagy és vérzel, lehet, hogy semmi baj, viszont kötelesek megvizsgálni, előjegyzett időpont nélkül. Csak azért mondom, mert én is így voltam, nem lett semmi baj nyugi, de én bizony bementem a rendelőbe és azonnal be is hívtak és megvizsgáltak. Szoval ha elmész dokihoz a vérzés miatt, megnéznek előbb!!! Én tuti ezt tenném!
Vendég
 


Ez a mensi alatt peteérés nem a Jónás naptáras dolog??? ÉN is hallottam már, lehet benne valami!!!
Képzeljétek, egy fórumon olvastam, hgoy egy csaj most tudta meg, hgoy 26 hetes terhes!!! Valahogy én az ilyet nem tudom elhinni... hogy nem vette észre?! Áh...
Vendég
 

 
 

Mia most olvasom, mit írsz, szerintem ha még lehetőséged is van elmenni másik dokihoz, menj el, ha amúgy is fogad! Én tuti elmennék. De a sajátod is meg kell nézzen, ha vérezgetsz!
Vendég
 


26 hetesen most vette észre h terhes???ÁÁÁÁÁ ez tényleg gáz... :shock: ..valami eldugott faluban él,elzárva a XX.század infóitól vagy mi a szösz????????????????,,

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vivi,

nem, még nem tudja, tegnap teszteltem illetve voltam a vizelet vizsgálaton. Pénteken azt mondta, hogy, ha pozitív menjek vissza hozzá, na most tegnap 2-ig dolgozott, az eredmény meg kettőkor lett meg :? Legközelebb csütörtökön rendel reggel 8-tól (nekem 9-től felvételim van masterre), utána pedig pénteken. Szerintem reggel 8-ra odamegyek hozzá, igaziból nem szeretnék másikhoz menni nagyon meg most csak alig van már valami. Most így gondolom, de majd megkonzultálom az Apukával :) És anno Neked mit mondott az orvosod a vérezgetésre?

Panni,

én is erre gyanakszom.
-m-i-a-
 
 


Panny, nem tudom, de nekem ez gyanús.... 8) 8) 8) 8) na mindegy.
Azt mondja volt többször nőgyógyásznál. Namost a 26 hét alatt nem hiszem, hogy egyszer se vizsgálta meg... max az első 6 hétben nem tudják kitapintani!

Mia!
Jól van akkor, ha már alig van! De tudósíts, amint tudsz!
Nekem bonyolult volt kicsit. Úgy volt, hogy a második baba után szerettünk volna harmadikat, összejött Ő is, de elvetéltem. Nem véreztem meg semmi, csak az első uh-n mondták, hogy nem él, így be kellett feküdni műszeres befejezésre. Utána, 2 hó múlva újra összejött a baba, az előző vetélés miatt írtak fel sárgatest hormont. Azt szedtem. Egészen a 12. hétig semmi baj nem volt, na erre mikor fellélegeztem -volna, pont a 12. hét betöltével, elkezdtem barnázni. Nagyon betojtam és húztunk a nőgyógyászatra, ott előre vettek és meg uh-ztak + vizsgáltak, mondták él a baba, felírtak vérzéscsillapítót és mondták, szedjem tovább a sárgatestet + feküdjek.
Ezt kb 3szor eljátszottuk, hogy elmúlt a vérzés (de csak enyhe volt), aztán előjött, mikor kicsit többször felkeltem. Pedig nem erőltettem magam, stb. Mindegy és akkor találgattak, egyik doki mondta, hogy lehet, lepényleválás, meg fenyegető vetélés stb. Ijesztgetni azt tudnak, aztán elküldtek normálisabb uh-ra, ott meglátták, hogy van egy vérrög. Kiderült, a vérrög vagy felszívódik, vagy kifelé ürül, nekem az utóbbi volt, meg állítólag a méhszájhoz közel tapadt meg a lányom, ezért vérezgettem. Azt mondták, azért a méhszájhoz közel, mert előző vetélés miatti kaparás miatt, úgy gondolta, ott jobb neki beágyazódni :roll: :roll: :roll: na aztán legközelebbi uh-n már nem volt ott a csúnya vérrög és elmúlt a vérezgetés is!
Szoval tényleg rengeteg oka lehet a vérzésnek!
Vendég
 


Vivi,

örülök, hogy jól alakult végül. Most szerintem nekem nem ennyire komoly, persze nem vagyok orvos és még terhes sem voltam, csak úgy érzem nincs baj, ettől függetlenül meg egyébként is csütörtökön elmegyek, nem tudom mikorra végzek a felvételivel együtt, szerintem koradélután és azonnal megírom mi volt!
-m-i-a-
 
 


Ez a 26 hetes...nagyon durva, esetleg, ha nagyon kövér és mondjuk megjön mellette fordulhat elő szerintem, hogy nem veszi észre, de ezt azért szokták érezni a nők, nem?
-m-i-a-
 
 


Eszembe jutott még valami, nem lehet, hogy azért vagyok ennyire komplikált, mert Rh negatív a vércsoportom?
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Mégis elmentünk a másik dokihoz (nem kellett volna), csinált hüvelyi UH-t és kijelentette, hogy: Maga nem terhes és fals mindkét tesztem, mert biztos vér került mindkettőbe. Beutalt vérvételre, holnap reggel 7-re. Csak azt nem értem, hogy anatómiailag hogy lehetséges, hogy vér került volna bele, ha tampont használok? A vérzésről semmit nem mondott, egyébként el is múlt. Hát ennyi. :cry: És többet nem megyek hozzá, az is biztos! Kár, hogy nem tartozhatom közétek, jó kis társaság ez, mindenkinek köszönöm a tanácsokat és kellemes babavárást kívánok!
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Mia,gratulálok, ne aggódj, minden rendben lesz! Én 5 hetesen voltam először uh-n, akkor már látszódott, ilyen hamar nem biztos hogy fog látszani a babó, de biztos ott van már! :wink: :)

26 hetes terhes,és most tudta meg!? :shock: Hát ez érdekes!

zsu83
 
 


Mia, most olvasom amit írtál! Ez már tuti? :(

zsu83
 
 


Nem tudom. Holnap vérvizsgálat, pénteken az ÉN dokim és akkor kiderül vagy beborul. :?
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h bepofátlankodom, én egyel lejjebbről vagyok ;)
Mindenkinek drukk a pozitív teszthez!!! Mia, most olvasom, h mit mondott a doki, remélem téved...
Csak egy kicsit zavarnék...

Vivi - nagyon boldog második szülinapot annak a nagy csöppnek :)
Nagyon szorítok neked, h most összejöjjön a baba, de ezt mondhatom sztem az egész januári topik nevében ;)

Bocsi még egyszer, minél több zebrás tesztet nektek! :)
Hédi

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!
Mia! MIVAN?! Én ezt nem értem! Nem vérből nézték neked, hanem vizeletből? A vérvizsgálat tutit mond, mikor lesz annak eredménye, még a dokid előtt? Figyi a mensid alapján még simán még talán nem látni uh-n semmit. Én voltam már ismerős nőgyógyásznál hasi uh-n és szinte semmit nem látott még az 5. héten. Na mindegy. Nem akarlak se bíztatni, se az ellenkezőjét, de fura az egész.
Heydie, üdv! Vannak ikresek nálatok végül? Köszi a drukkot, mindenképp megírom, amint tudok majd valamit!
Vendég
 


Vivi, igen vizeletből nézték hétfőn, holnap reggel 7re megyek vérvizsgálatra, szerintem még aznap meglesz az eredmény, 10-től van vizsgám, hazafelé beugrok érte, bár már nem hiszem... :( Csak annyira kategorikusan kijelentette, hogy: Nem terhes meg, hogy rossz mind 2 teszt...
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!
Mia, itt izgulok! Írj, mi volt? Remélem, tévedett a doki!
Mi a helyzet lányok???
Én ragyásodok, újabban peteérés körül szoktam, azelőtt mensi előtt! :?
Vendég
 


Gyerekek,ma reggel teszteltem egy halvány pozitivat!
Egyenlőre nem tudom,hogy örüljek,v.sírjak???
Kislányom ma egy éves.....
Szerintetek a halv.pozitv is poz.???

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

olvaslak benneteket mert ha minden jol megy akkor jovo hettol en is ide tartoznek.(nagyon szeretnem)

Mia nagyon nagyon szoritok.

szintus a halvany csik is csik.nincs fotod?miota kesik?

Kép
monyo83
 
 


Monyo mi már ismerjük egymást :wink: :wink: :wink:

1 napot késik,fotóm nincs,majd 2 nap mulva csinálok még egyet,hogy biztos legyek benne.....

Neked hogyan sikerült????(gond.természetes uton v.lombik?)

Puszkó

Kép
Kép
szintus
 
 


nekem is tegnap kellet volna megjonnie.

hat az en esetem eleg komplikalt .4eve probalkozunk,eleg sok bajom volt /van.
tobb vetelesen vagyok tul,ezert ketseges hogy megmarad-e ez a baba.
mult honapban volt egy stimus ciklusom(csak closty)es sikerult is a baba(hcg 495)csak a mehnyaknal tapadt meg igy elveteltem.
Most pihis honap volt semmi gyogyo,keszultunk a kovetkezo stimus honapra.
aztan ereztem hogy terhes vagyok,teszteltem es pozi lett.
Kép
ez tegnap keszult.

Kép
monyo83
 
 


szintus bakker most esett le hogy honan vagy ismeros :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Nekem hétfőn kellett volna megjönnie.
UM: 04.27.

Ha szombatig nem jön meg, akkor tesztelek.

Már múlt hónapban is azt hittem, hogy összejött, aztán 4 nap késés után megjött, most remélem NEM fog.

Gratulálok a pozítivosoknak.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!
Gratulálok a pozitív teszteseknek! Jó lenne már előre lapozni kicsit, most én rákszűrés miatt jövőhéten megyek dokihoz, de most kértem másik időpontot is, mert ha összejön, akkor nem akarok annyit várni a dokira, mert egy hónappal előbb kell kérni időpontot. Ha megvárom, hogy tesztelek, akkor kb legalább 8 hetes leszek, mire akkor adnak időpontot. Így inkább most kértem, legfeljebb lemondom... de remélem, volt értelme, hogy előrelátó voltam!
Vendég
 


Vivi,

reggel voltam vérvételen, de sajnos csak holnapra derül ki az eredmény :( , valahova továbbküldik meg vissza, szóval leghamarabb holnap délután tudok valamit mondani. Amúgy szerintetek lehetek annyira hülye, hogy vér ment a vizelethez és ezért teszteltem pozitívat kétszer??!! Ha igen, akkor is erősen látszódik a második csík? És, ha ugyan babát nem lát, de nem kellett volna látnia legalább valamilyen változást, nem tudom mit?! Jajj, annyira izgulok!!Megmutatom a tesztem, szerintetek ránézésre ilyen az álpozitív? Kép

Remélem sikerült csatolnom.
-m-i-a-
 
 


Ja és azért néz ki ilyen furcsán, mert beszkenneltem (lemerült a fényképező, persze pont most) :?
-m-i-a-
 
 


MIA!!!
Te nem vagy se hülye, se béna! Miért a vértől is pozitív lehet egy teszt?!
Az igazság az, hogy ez egy ultra pozitív terhesteszt, a doki meg egy ultra nagy marha!
Ne törődj vele, majd a Te dokid megnyugtat!
De örülnék én egy ilyen erős pozitív tesztnek!
Vendég
 


Szerintem az lehet, hogy koraterhes vagy és még nem volt biztos benne, mi van. Akkor is, nem tudom, miért volt ilyen tahó, mert nem az Ő betege vagy?!
Nekem mindig úgy volt, hogy legkorábban az 5-6. héten mentem dokihoz, azzal a szöveggel, hogy csináltam egy poz. tesztet. Erre megvizsgált, de óvatosan fogalmazott, és azt mondta, hogy igen, valószínű, hogy terhes, de menjek el 1 hét múlva uh-ra és akkor kiderül, mi van. Ezt számolva ugyebár már akkor legalább 6-7 hetesnek kellett lennem és akkor már tutira látszania kell. És akkor visszavittem neki az uh eredményt és csak úgy mondta ki az áment! Nyugi!
Vendég
 


Mia!

Én nem is hallottam még ilyet hogy a vértől pozitív lenne egy teszt :shock: :shock: ..sztem ez egy gyönyörű szép pozitív teszt!!!Ne aggódj,ilyen korai terhességnél még az én dokim se látott soha semmit.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


mia ez szep pozitiv teszt.
meg mindig verezgetsz?
amugy tenyleg lehet a vertol pozi teszt,azt nem tudom hogy az menyire eros de nem hiszem hogy enyire.
most akkor hogy van ez mikor jott meg?es mikor lett pozi a teszted?

Kép
monyo83
 
 


Panny én se hallottam.
Monyo, de hogyan? HOgy a piros vér húz egy másik csíkot?? Most ezt komolyan kérdezem, mert én még nem hallottam. Lehet, csak nem vagyok jól informált. De kétszer is? Viszont akkor tényleg észre kell, hogy vegye a tesztelő, hogy összevérezte, nem?
Nem értem... :oops: :oops: :oops:
Nálunk most jönnek a termékeny napok!
Vendég
 


Nem úgy van, hogy akkor lehet vértől poz. a teszt, ha tényleg terhes? Most lehet, nagy marhaságot írtam??? 8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


amikor pisilsz akkor kerulhet ver a vizeletbe es a teszt keresztreakciod adhat a vizeletben levo verre.
ezt nem a kisujjambol szoptam hanem egy lannyal mar megtortent.

itt viszont nem hinnem hogy errol van szo.ez a teszt tul eros ahhoz.

Kép
monyo83
 
 


Bocsi h megint belepofátlankodok...én is hallottam már, h lehet pozitív vértől a teszt, de nem hinném, h erről van szó. Ez gyönyörű kétcsíkos! Pláne, h ha 2x is teszteltél, Mia - sztem észre kellett vna, h vedd, ha vér került vna a vizeletedbe. Péntek már csak két nap, remélem, a saját dokid vmi kecsegtetőbbet tud mondani!

Vivi - egyelőre még nincs ikresünk.

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Heydie! Van ikres mami a topicban? Vagy még nem tudni???
Monyo, nehogy megharagudj, én nem gondoltam, hogy Te találtad volna ki! Csak én még nem hallottam, de mondom, ezekszerint nem voltam elég tájékozott! :oops:
Vendég
 


Ja bocs, nem olvastam végig. Szoval még nem tudtok ikrekről! Izgi!
Vendég
 


vivi nem gond.
mia
a holnapi hcg eredmenybol mar eleg sok mindenre kovetkeztetni lehet.

Kép
monyo83
 
 


monyo,

a tesztem 25-én lett pozitív, reggel a laborban, majd délután (nem is reggel!)itthon is, megjött 7-én normálisan és 17.-től kezdve pecsételgetve, néha erősebben, néha elmúlik, össze-vissza.

Mindenki,

Ennyire nem akartam részletezni, de mégis leírom, hogy szerintem esélye se volt vérnek kerülnie a vizeletbe, mert tampon volt a másik lyukban, így hogy kerülhetett volna bele? Direkt odafigyeltem, hiszen én is tudom, hogy az úgy nem értelmezhető eredményt ad, mondjuk azt nem tudtam, hogy pozitívat ill. álpozitívat.
Egyébként a teszt neve discolor+ midstream test... a vérvétel eredményéig meg szerintem tökéletesen megőrülök..

Amúgy a leleten pontosan ez áll: terhességipr: positiv és van mellette egy 65 és egy 0, ezek a számok mit jelentenek? A pr azt jelenti, hogy próba?
-m-i-a-
 
 


Heydie,

én is a saját dokimban és a hozzáértésében bízom, viszont nem hiszem, hogy amiatt volt bunkó ez a másik, mert nem az ő betege vagyok, hanem alapjáraton az. Az én dokim is múlt péntektől csak az én dokim, előtte máshova jártam, csak most itt van közelebb, ő is akkor látott először, mégis kedves volt, elmagyarázott mindent stb. Viszont emez legalább beutalt vérvételre..
-m-i-a-
 
 


mia.

es pecsetelesre nem kapsz semmit igaz?

Uh an voltal vagy kezi vizsgalaton?

ha UH an akkor valszeg a verzesek miatt elvekonyodott a nyalkahartyad es ezert mondta a dokid hogy tuti nem vagy terhes.
nekem mult honapban ugy volt hogy rendesen menzisztem 1 napig a teszt pozi volt elmentem a dokkerhez aki nagyon vekony nyalkahartyat mert,elkuldott vertvetelre ami viszont pozi lett.
a kovetkezo UH an se latszott semmi,aztamn a 3ik UH kimutatta a petezsakot csak rossz helyen,ezert is vereztem.

remelem te nem jarsz igy csak siman progihianyod van.

a tampont most egyenlore felejtsd el,nem tesz jot.

Kép
monyo83
 
 


Tehát akkor a 19. napon már poz. lett a teszt? Hú!
Na egyre kíváncsibb leszek, a dokid mit mond majd. Ismerős az érzés, hogy nem bírsz várni! Szerintem ilyenkor az a legjobb, ha elmész otthonról! Mert a legrosszabb, hogy otthon ülsz és lassan telik az idő!
Én is azt fogom, ill. most is (kivéve mikor alszik a gyerek), hogy amint lehet, húz el, és úgy terelem a gondolataimat, hogy MÉG MINDIG CSAK A 10. CIKLUSNAPON JÁROK!!! :P :P :P :P :P :P
Fogalmam nincs, mi az a pr. Na mindegy. Sose voltam ilyen vizsgálaton.
Vendég
 


Én dokim kézileg és hüvelyi UH-val is megviszgált, a másik csak h. UH-val. Pecsételésre nem adott semmit, meg érdekes módon amíg vizsgált elmúlt, este lett megint pici.
-m-i-a-
 
 


-m-i-a- írta:Heydie,

én is a saját dokimban és a hozzáértésében bízom, viszont nem hiszem, hogy amiatt volt bunkó ez a másik, mert nem az ő betege vagyok, hanem alapjáraton az. Az én dokim is múlt péntektől csak az én dokim, előtte máshova jártam, csak most itt van közelebb, ő is akkor látott először, mégis kedves volt, elmagyarázott mindent stb. Viszont emez legalább beutalt vérvételre..


A bunkózós dolgot nem én írtam, csak azt, h bízom a saját dokidban :)
ha tampont használsz, akkor tényleg elég esélytelen, h vér kerüljön a pisibe...sztem ez nem álpozitív, hanem pozitív. Tudom h nagyon nehéz kivárni az eredéményt, de minden perccel közelebb vagy... :) szorítok nagyon!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Vivi!

Nem vagy egyedül..én se hallottam még hogy a vizeletbe kerülő vér keresztreakciót válthat ki...legalább már ezt is tudjuk :wink:

Szal neked is nemsokára jönnek a termékeny napok?A másik topicból Judynak és Yusznak is szintén :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok! Bocsi, de nem bírtam ki, hogy ne írjak ide egy gratulációt!!!! Minden leendő baucihoz nagy-nagy gartula, és a még nem biztos tesztekhez megy a druk :)
Annyira irigykedek :):) Tök jó volt kismamának lenni, már hiányzik, pedig még csak 3 hónapja múlt :lol: Élvezzétek ki minden percét! Nagyon hamar vége lesz, észre sem veszitek, és már síró kiscsöppséggel kell bajlódni :)Ja és pihi-pihi-pihi!!!! utána nem lesz idő, na meg ha vérezgetés van, akkor szigorúan sok pihenő!
Jó látni, hogy alakul a topik :)
Puszi minden kismamának és a pocaklakóknak!
Egy 2009februáribabás

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Legyen már holnap :roll: :roll: :roll:
-m-i-a-
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.27 08:32-kor.
Vendég
 


babanyul,

az a terv, hogy felvételi előtt benézek a laborba, 9-től adják ki a leleteket, remélem készen van az enyém is, ha nem, akkor délután. Majd megírom mi volt, addig meg szétizgulom az agyam...
-m-i-a-
 
 


Mia nagyon nagyon szoritok :!: :!:

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: