Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!!

Én a vonalzókat a babafalván csináltam, ott lehet hozzá képet is csatolni!!

Niki! Én az InfraView-val csináltam a kép kicsinyítést. Ingyen letölthető! Írd be a google-ba, hogy infraview és kiadja. Van magyar verziója is!!

Sok sikert!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Csajszik!

Ki milyen napozókrémet használ a kicsinek?És mennyibe került és holt om beszerezni?
Én néztem a gyógyszertárban, de 3-4 ezer forint volt 50 faktoros vichy, és Babe, én azt egy kicsit sokallom érte..

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Na most talán...

Kép

Kép
daniellla
 
 

 
 

Végre sikerült a vonalzó!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Köszi Rózsa neked is a segítséget!
Petra, nagyon jók a te vonalzóid is!
Ma voltunk mérlegelésen, Alexa 5800 g. 350 g-ot hízott a múltkori óta, úgyhogy megindult a kiscsaj! Vannak is hurkák a combin! :D
Szilvi: Nagyon sajnálom a mensit! Kérlek,ne szomorodj el, nekem majdnem 1 év volt, mire teherbe estem. Tudom, hogy nehéz ilyenkor türelmesnek lenni, de sikerülni fog, hidd el!!!!
Lesza: olyan jó, hogy bejelentkeztél te is! Ákos hogyhogy tejet kap?Milyet? Mert azt elvileg nem lehet 1 éves kor előtt.
Vagy a lefejt anyatejre gondoltál? Éjszakáitok milyenek? Pussz!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Szilvi!

Ne csüggedj, sikerülni fog, csak nem szabad nagyon akarni..tom, hogy ezt nagyon nehéz,de ha görcsösen akarjátok, nem fog sajna összejönni.
Menjetek el valahová, lazítsatok kicsit, kapcsolódjatok ki, hátha..egy vacsora, egy kis bor..egy kis entyem pentyem:) és sikerülni fog.
Sok sok puszi és fel a fejjel.

Daniella!
A vonalzónál te is abba a hibába estél mint én...
a számot írtad be, nem a szöveget:)
Alexa>ho<hónapos>het<hetes>nap<napos
a számokat nem kell beírni azt beírja a program, így próbáld meg, ahogy leírtam

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Laar!

Sajna a napozókrémek általában ilyen drágák. Én is néztem többfélét és nem volt olcsóbb. Majdnem 4000-ért vettem én is, de ez 1000 évig elég lesz neki. Eucerin Kinder a neve, 40-es faktorú, gyógyszertárban vettem.

Most látom, hogy a vonalzóm alján ott van Alexa neve mellett az a 0414, az nem tudom, hogy került oda. :D Lehet, hogy mégegyet kell csinálnom.

Kép

Kép
daniellla
 
 


De én nem írtam be számokat! :D Nem is tudom, mi az a 0414, mikor Alexa 03.21-én született. Na megpróbálom mégegyszer.

Kép

Kép
daniellla
 
 


Laar! Nálunk a bababoltban is lehet kapni naptejet. Mi 20 faktoros niveat használunk. De van lidl-s is az 30 faktoros. A lényeg hogy rá legyen irva, hogy kids/vagy baby, mert akkor a babának nem árt. Egyébként a gyógyszertárban drágábbak szerintem! tescoban nem nézted? igaz ott nem lehet egészségpénztárra megvenni! :(

Daniella! Örülök, hogy elkezdtetek hízni. Flórácskának is szép kis hurkái vannak!! Imádom a kis combikáját csócsálgatni!! :D:D

Szilvi! Én is nagyon sajnálom, hogy megjött!! Remélem, most látod ebben az évben utóljára!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Köszi Csajok a biztatást. Tudjátok nagyon jó olvasni benneteket. A mai napom nagyon érzékenyre sikeredett. Egyfolytában bőgök mindenen.
Nagyon szépen alakulnak a vonalzők.

Puszi mindenkinek.
szilvi09
 
 


Egész nap ezzel a vonalzóval szórakozok :D

Kép

Kép
daniellla
 
 


Na, az évet még le kéne vennem az elejéről, de már nincs türelmem hozzá. Kismilliószor lefagyott a babanet, miközben csináltam.... :x

Kép

Kép
daniellla
 
 


Szilvi! A hormonjaid dolgoznak! Én is érzékeny vagyok mensi alatt! Amióta anya is vagyok még hárpia is! :D És talán még érzékenyebb!!


Daniella! A vonalzóval én is elvagyok mint a befőtt!! Még Kornélkához kell vmi jobb képet keresnem és akkor az is tuti lesz!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Én is megjöttem!
Remélem mindenkinek sikerül ide átjönnie... Igaz nekem kicsit nehéz volt, mert kidobott az oldal párszor... de a lényeg, hogy nem szabadultok meg Tőlem!!!

Pusz :D
arte
 
 


Igen én is erre gondoltam,de ez eddig még nem fordult elő mensi alatt ( érzékeny csak terhesen voltam ),minthogy az sem,hogy nem görcsölök, pedig első nap iszonyatosan szoktam,na meg sietett 3 napot is. Nagyon utálom. Már épp a tesztelést fontolgattam,mert hát iszonyatos hányingerem volt tegnap. Na mindegy,ez már megint nem jött össze. Szorítsatok,hogy a következő már ne jöjjön meg.

Puszi
szilvi09
 
 


LAAR: te hol csináltad a vonalzód? Nagyon szupi!
ja és ez a hajszín is nagyon jól áll :D
arte
 
 


Szilvi!! Bocsi, hogy firtatom a mensidet, de normálisan vérzel, vagy csak pecsételgetsz, illetve barnázol???

Arte!! Isten hozott újra köztünk!! NEM IS AKARUNK TŐLED MEGSZABADULNI!!! :D:D:D:D
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok Lányok!

Szilvi!
Ne szomorkodjál csak pozitivan gondolkodjál és jön az uj hónap uj remény és jövöhónapba babos leszel :!:

Egyébként nagyon szépek a vonalzok,majd holnap rá teszem a gépre a képeket és énis teszek fel.

Petra!
Gyönyörüek a kis családjaitok!!

Daniellám!
Olyan aranyos kis Kép édin tud mosolyogni.

Laar!
Neked nagyon jól áll a rövid haj!!!

Most megyek lányok mert megyünk a Drágámal billiárdozni!! Puszi mindenkinek!!!
Kép Mindenkinek!!Puszi nektek is meg a pici manoknak is!!!

Kép
rózsa11
 
 


Sziasztok!
Na én is elvoltam egész délután a vonalzó szerkesztéssel. Köszönöm a segitségeteket remélem jól sikerült nekem is.

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Laar
Én a rossmannban vettem 30faktorost naptejet 800valahány ft.-ért, SunOzon a neve, nekünk nagyon bejött, én is használtam és az Ami is, és egyáltalán nem égtünk le tőle.

Nagyon tetszik ez az oldal, habár nekem a nöiportál is jó volt mindig.Itt az a jó hogy képet is lehet feltenni.

Na majd még jövök késöbb.
Puszi nektek!!!

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Niki!! Nagyon édes lett!! Ügyi voltál!! Végülis melyik programmal sikerült kicsinyíteni a képeket??

Rózsa! Köszi szépen a bókokat!! A ti családotok is szép lesz majd meglátod!! Jövőre a te babádban gyönyörködünk majd!! Puszi és jó szórakozást az esti biliárdhoz!!
wpetra
Pusztavám
 
 


sziasztok lányok!
de furi, hogy itt vagytok ti is, én már régi babanetes vagyok, de jó, hogy látok közben mindenkit. végig olvansi nincs most időm, de holnapután jövök

a webmester azt írta, hogy régi vírus volt csak, ma nincs vírus, hülye. majd elküdlöm a levelet, amit írt.

lucám!
az összeg és a szla szám kéne, mert nem akarom, hogy nélkülözd, holnap nem vagyok egész nap, de holnapután küldeném. nagyon tutik a kaják. köszike

mindenki idetalált?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


végig röhögtem az átfutott hozzászólásokat, én sokkal tovább szenvedtem a vonalzóval, mint ti. de a képkicsinyítés sem volt semmi. de tuti a buli, kezdem a képek felrakását, így minden napra tudunk képeket küldeni a gyerekekről!
Kép

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


ilyen lett a meghívó a keresztelőre: 1249415314.7671.doc
etna33
 
 


lányok, rá akartam menni a fórumra a nőiportálon, hogy mindenkinek kiírjam, hogy ide jöjjön, trója veszélyt jelez a pandám, ne menjetek rá, nem tudom, hogy hogy kéne mindenkinek szólni, ha bekapja valaki a tróját 4xkell legyalulni a gépet és csak utána lehet újratelepíteni. vigyázzatok!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna: Nagyon szép a keresztelős meghívótok!!!
Boti ágyának a fekhelye nincs lejjebb téve? Mintha a képen úgy láttam volna, hogy még fent van. Pedig ő már ül, nem? Én most pont azon filózom, hogy vajon mikor tegyem majd lejjebb Lexinek...?????

Rózsa: Olyan jó volt ez a kis Alexás kép, amit feltettél!!!! Meg a többi is. Ezeket hogy kell beszúrni ide? Szép estét, jó időtöltést kívánok neked! A tesztelésedet meg nagyon izgatottan várom. Minden ujjam keresztben van érted!!!! +++++++

Kép

Kép
daniellla
 
 


Jaj Csajok, majdnem elfelejtettem:

Alexának elkezdett kifelé bújni a fogacskája!!!! :wink: Ma vettem észre. A bal alsónak már látható a teteje, a kis fehér recéje. Lehet, hogy emiatt is volt a nyügi nála. Bekentem éjszakára neki Dentinox-szal.

Kép

Kép
daniellla
 
 


daniella!
egy fokkal már lentebb tettük, de nem lényeg, zsír új az ágy, nincs használva, mivel ordítozik benne, csak a fénykép kedvéért ül benne. mi az első fokozatot kb 4 hósan váltottuk erre, most majd megint váltunk, hátha majd most fogja megszeretni!
köszi a bókot a meghívóra

ja írtam a webmesternek, hogy tényleg nincs vírus, csak trója. kíváncsi vagyok mi jön vissza. j


jó éjt mindenkinek :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Nem tom mi van a csajszimmal, ma egész délután nyűgösködik..nem tok vele mit csinálni, aludt ma fél órát, evett szépen két óránként, az öklét tuszkolja a szájába, lehet hogy jön a foga??
Holnap meg oltás, már előtre félek.

Etna!
4x kell legyalulni a gépet,kétszer jobbról, kétszer balról?! :D :mrgreen: :wink:

Nagyon jól sikerültek a vonalzók és ez a kép Botirol nagyon édes.

Csajszik holnap jövök, most hulla vok..

puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Most arra próbálok rájönni, hogy hogyan lehet ide képet feltenni........ (fejvakargatós smile) ??????[/img]

Kép

Kép
daniellla
 
 


ja csak így lazán kibújt a fogacska? hát tényleg lányt akarok! nálunk vért izzadás volt hetekig. :evil:

ja írtam, hogy 2 fogú a krapekom? :D

dentinox király ideig-óráig, még jó volt nekünk a camomilla vulgaris homeos bogyó, fél óránként lehet adni, 5 őt, ha nagyon sír, de ha nem akkor napi 3x. csodaszer, mind a kettő, de én tuti nem fogom túlélni az összes fogzást, ha így haladunk :roll:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


melléklet feltöltése, ha nagykép, az a hozzászólás alatt van ha oldalra, akkor előtte le kell kicsinyíteni és utána a profilodban lehet feltenni. az fenn van.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 



Kép

Kép
daniellla
 
 


próbálkozom....

Kép

Kép
daniellla
 
 


Miért nem tudok képet feltenni??? Nem ott kell, hogy "melléklet feltöltése"? Váááááááááá...................

Kép

Kép
daniellla
 
 


próba Kép Lexi

Kép

Kép
daniellla
 
 


próba Kép Lexi

Kép

Kép
daniellla
 
 


Na végre sikerült!!!!! És 2x is elment! Az élet apró örömei..... :D :D :D :D

Kép

Kép
daniellla
 
 


Kép Amélia a mai napon

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Kép igy tanulok járni

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Én is probálgatok képet feltenni és ugylátszik sikerült is. :lol:
Jó éjszakát lányok!!!

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


JÓ reggelt csajok!

Öröm nézegetni ezt a topikot, tele fotókkal, tök jó színes, jobban tetszik, mint a nőiportál. Gyorsan teszek fel én is egy képet az én egy éves nagyfiamról! Remélem sikerül, aztán majd később jövök, de most alukálni készülünk - legalábbis Tamás :) Puszi addigis!

Kép [/img]

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok!

De tündériek ezek a gyerkőcök.
Látom mindenki élvezi a képek feltöltését..:)

Ez a kép rólam nem mostani egy éve készült, a hajam mindig ilyen rövid volt, nem tom a hosszabbat elviselni..szeretném újra vörösre festetni, de most nyáron hamar kifakul,meg időm sincs rá..meg itt egy jó pár kilóval kevesebb voltam..:)

jajj, ma oltás..

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Volt ám élet itt éjjel!! Csak lestem!!

Etna! Nekem férget ír ki! Na mindegy! Én már nem nyitom meg az biztos! Így is szar a gépem, a vírus rohadtul nem hiányzik!!! A kép és a meghivó nagyon tuti lett! Ügyes vagy!! Ne aggódj, nem minden fog jön ki ennyire fájdalmasan!! A hátsók lesznek még nagyon gázosak!! Azok meg még messze vannak!! Puszi!!


Daniella! Gratula a fogacskához!! Nem is nyálzott egyáltalán?? Flóra annyira nyálzik, hogy ha felfognám biztos lenne egy liter!! De még nincs kinn egyik sem, de látni lehet lenn az első kettőt. Állandóan a keze a szájjában van. És ma arra ébredtem, hogy mondja ezerrel a magáét!! IGazi dumagép lesz!! Az apánknak elege lesz majd, ha ő is elkezd beszélni! :D A Kornélka is fossa a szót(bocsi a kifejezésért, de jobbat és találobbat nem találtam!!), én se beszélek keveset!! Ha a leányzó is rám üt, na akkor apának füldugót kell beszerezni. A 7végén, mikor mentünk Komáromba végig dumálta az utat. A párom már nem tudta követni a fonalat!! :D Neked Lexi nem kopaszodik hátul?? Flórának ott teljesen kikoppott a haja,a sok hanyat fekvéstől és fej forgatástól!! Puszi!

Niki!! Már lépeget Ami?? Hihetetlen!! Gondolom, most hogy rájött, hogy ezt is lehet, kell vele sétálni!! Nagyon ügyi! Flóra mostanában állandóan ücsörögne, de féltem nagyon a gerincét, mert olyan kis puposan ül... Beszélgetni még nem próbál?? Puszi!!

Laar! Lehet, hogy most indul be nálatok a fogzás és ezért tömi a kezecskéjét a szájába, de még nem biztos, hogy ebben a hónapban fog is lesz belőle!! Az inye nincs beduzzadva?? Egyébként az idő miatt is lehetett nyügös, szerintem ők nagyon megérzik az időváltozást!! De ha ez volt, akkor mára biztos jobb lesz majd. Ilyenkor már többet alszanak, főleg, hogy tegnap nem aludt sokat!! 2 óránként evett?? Nálunk is ez a divat újabban, és akkor elalszik rajta, amint kicsuszik a cici fel is riad!! Remélem, ma már jobb napotok lesz!! Puszi!

Rózsa! Milyen volt a biliárd?? Arra felétek volt vihar?? Egyébként érzel valami furcsát magadon??? Puszi!!

na most elköszönök kicsit! Elmegyek boltba! Aztán gyors főzök apának milánóit, mert délben vinnem kell anyósomat mórra tüdőszürőre, aztán egyre viszem a Flórát oltásra. Be is kell kicsit vásárolnom, mert szombaton grillezünk és kéne még ezt-azt vennem!! Puszilok mindenkit!! Ha tudok jövök még!!
wpetra
Pusztavám
 
 


A kis manóm mostanában így szokott aludni, keresztbe, lassan beszorul a két rács közé..:)

Kép

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


itt jobban látszik

Kép

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Jo reggelt lanyok,

Niki, Ami egy csoda.Nagyon ugyes mar es szep. Gondolom nagyon buszke vagy ra :) Arjannak is megmutattam, hogy lassa milyen sokat fejlodott.

Luca, Tamas nagyon helyes.Tiszta Apukaja nem? Hogy alltok az allassal? Kapott sok szep ajandekot?

Laar, koszi a kamillateas tippet kifogom probalni. Nem lenne meg korai a fogaknak? Nem lehet, hogy eppen egy novekedesi ugrasban vagytok, akkor nyugosebbek a babak?

Daniella, gratulalok a fogacskahoz :) Alexa egyre jobban hasonlit rad :) Mennyire aktiv o most? Emlekszem a pocidban meg sem allt. Haz hogy all?

Most megyek, kesobb meg jovok es irok mindenkinek.

Kép
lesza
 
 


Etna!
Nekem is tetszik a meghívó, ügyes vagy...sikerül eldönteni, hogy mi lesz?összeházasodtok megint?Anno azért maradt el a templomi, mert nem vtok megkeresztelve?
Édes lehet Boti két fogacskával.Nagyon tetszik a vonalzód.

Daniella, gratul a fogacskához...remélem a mienk még várat magára.

Luca!
Nagyon kis tünemény Tamás, hogy sikerült a szülinap? jól össze maszatolta magát a tortával?

Niki!
Nagyon ügyes Amélia!És ez a mászó póz..édes:)

Arte!
Köszike, a bókot.
A mamaneten csináltam a vonalzót.

Csajszik, megyek eszek pár falatot, utána meg dokibácsi és oltás, aztán nekilátok cuccolni, holnap indulunk a balcsira.
Jó hogy nem lesz az a nagy hőség, de azért lehetne melegebb.



Teszek fel még néhány képet!

mérgesen
Kép :twisted:

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


tipikus csajszi:)
Kép

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Jaj, megy egy gyors kep Akosrol :) Kép

Kép
lesza
 
 


békuci
Kép

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: