Új privát üzeneted érkezett!

Sok-sok gratula a tesztelőknek!! Timcsi, Neked is szurkolok, na meg a többieknek!
Bocsánat, hogy megint írtam nektek, de a vitaminokról jutott eszembe: 400 mg folsav kell, de emellett a B-komplex is fontos. Henibaby, a mai kajákban sajnos nincs elég vitamin, a gyümikben-zöldségekben sem, pláne nem a kismamáknak. Sajnos így tönkretettük már az élővilágot... Szóval nagyon fontos a vitaminszedés! Az tévhit, hogy a baba nagyobb lesz tőle, semmi nem igazolja, ne higgyétek el. Én végig szedtem vitamint a várandósság alatt, a felétől vasat is adtak. A szülés után kis időre kimaradt a vas, meg a vitamint se nagyon szedtem, hát állandóan álmos és elgyötört voltam, alig álltam a lábamon. Aztán rájöttem, hogy a szülés után is nagyon fontos, hogy szedd, a szervezeted helyreállítása és a szoptatás miatt. Azóta szedem, és sokkal jobban érzem magam. Meg ugye itt van a fránya influenzás időszak is, és nem kellene megbetegedni...

Még egyszer bocsánat, hogy bepofátlankodtam mégegyszer, de tényleg csak a jószándék vezérelt :oops: :D :D

Jó babásodást, és szurkolok Nektek (és azt hiszem,. a többi 2009 júniusi is)

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom, szépen gyarapszik a topik! Hajrá-hajrá!!!!

Nekem megmaradt majdnem két doboz Utrogestánom (tabletta), amit szivesen odaadnék ingyen (csak a postaköltséget kellene fizetni). Amennyiben valakinek szüksége lenne rá, szivesen elpostázom. Irjatok privit!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni és egyben gratulálni Minden kedves jövő júniusban szülő kismaminak. :)

Röviden (bár lehet, hogy hosszú lesz :D ) a történetem:

PCOS vagyok és elég jelelentős pajzsmirigy alulműködésem van. :(
Tavaly szeptemberben abbahagytam a Yadine fogamzásgátlót, azóta kétszer jött meg magától, rögtön az abbahagyás után 45 napra, majd utána 90 napra, utána semmikor, csak Duphaston segítségével. 16 éves korom óta fogamzásgátlózom, mert egyébként nem volt ciklusom, soha nem jött meg.

Tavaly októbertől a pajzsmirigy miatt L-Thyroxin-t szedek, sajnos innentől kezdve már egész életemen át. :(

Áprilistól Meforal-t szedek a PCOS-t okozó inzulin rezisztenciára.

Mindkét petefészkem rettenetesen cisztás.

Februártól hőmérőzés, júliustól folsav, vas, C-vitamin.

Szeptemberben Duphaston segítségével mensi, 2. naptól Clostilbegyt 5 napon át, jobb oldalon 3 szép tüsző érett, Choragon tüszőrepesztő injekciót kaptam, tüszőrepedés utáni 2. naptól ismét Duphaston, amit a Meforal-lal együtt a 12. hétig kell majd szednem.

Ja, és az elmúlt két évben nagyon kemény diétával és hónapokig tartó stagnálással, de kitartóan küzdve fogytam majdnem 20 kilót és 1,5 éve futok és tornázom.

A stimulálás miatt ultrahangra jártam másnaponta, plusz ugye kaptam a tüszőrepesztő injekciót, így pontosan tudom, hogy melyik nap fogant Pötyikénk. Szeptember 25-én hajnalban, pont apukám születésnapján. A peteérést követő 9. napon már teszteltem, akkor még iszonyatos halvány csíkocskám lett, aztán onnantól mindennap lőttem egyet és erősödött a csík, csütörtökön, a pé. utáni 13. napon voltam vérvételen is, az eredmény HCG=75, úgyhogy talán el merem most már hinni, hogy baba van a pocakban, de nagyon-nagyon nem merek még örülni.
És ma vagyok 4 hetes kereken, megpróbálok vonalzót beszúrni, remélem, sikerül.

Egyébként 28 éves vagyok, egy középiskolában dolgozom, Párommal imádjuk egymást, harmonikus a kapcsolatunk.
Nagymamámmal élünk panelban, hát ez jutott, de végülis nem panaszkodom.

Húha, elnézést, nagyon hosszúra sikeredett a bemutatkozás.

Kellemes hétvégét Mindenkinek!
***csilla***
 
 

 
 

Az előbb nem sikerült a vonalzó, na, talán majd most.

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Lehet, hogy buta kérdés, de ezek a vonalzók, hogy most be van állítva aláírásként, majd szépen maguktól fognak araszolgatni arrébb, ahogy telnek a napok?
Vagy mindennap állítgatni kellene??? Remélem, nem...

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Szia Csilla, üdv itt! :wink:
Szupi a vonalzód, és igen, ezek folyamatosan mutatják a rohanó időt, neked nem állítgatnod semmit.
Sajnálom a PCOS, de Te is egy pozitív példa vagy arra, h igenis sikerülhet ezzel a betegséggel is teherbe esés. tiszta szívemből gratulálok, és nyugodt babavárást Neked (is)! :lol:

Látom itt sokunknak meg kellett harcolni a a babájáért.....de megérte!
Vendég
 


ja, bocsi, 400 mikrogrammot akartam írni este...

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Gratulálok az újonnan érkezőknek és problémamentes kismamaságot kívánok.

Nekem most éppen a barnás folyás okoz problémát. Egy kicsit megijedtem. Utána olvastam a neten és ez a jelenség akár normális is lehet.
Remélem, hogy minden ok. Hétfőn uh-n kiderül.
Cicifájás meg hányinger hányás azóta is van.

Szép napot mindenkinek!
timcsi81*
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves köszöntést. Aranyosak vagytok. Na, ez jó hír, hogy a vonalzó magától mozog. Mindjárt jól le is ellenőrzöm. :)

Akkor most egészen pontosan hányan vagyunk eddig?

timcsi, szedsz Utro-t vagy Duphaston-t? Van egy kis progeszteron hiányod, gondolom azért van a barnázás.
Juj de jó, holnap már uh.
Én valószínű csak hétfőhöz egy hétre megyek, 19-én, ha kibírom addig. Akkor leszek 5+2. Szerintetek elég akkor menni?

Én még nem érzek egyelőre semmit, csak a mellbimbóim bizseregnek állandóan és érzekenyek is és múlt hét szerda óta nem tudok aludni, kora hajnalban felkelek és onnan nem tudok már visszaaludni.

Nálunk nagymamám, anyukám, keresztanyám, unokanővérem, mindenki nagyon hányós volt, úgyhogy én is számítok rá. Kíváncsi vagyok, hogy én is így járok-e.
Szerintetek van ebben valami genetika?

Kép

Kép
***csilla***
 
 


sziasztok,

Most már egy kicsit bátrabban jövök, ma volt piri napja, de a hőm az egekbe, piri sehol és a mai tesztem is szép pozitív. :lol: :lol:

Holnap felhívom az orvosomat, hogy mikor kell mennem uh-ra.
Annyira izgatott vagyok, mint aki az első babáját várja. De szerintem egy pocaklakó minden alkalommal az újdonság erejével hat. :lol: :lol:

Timcsi,
Lehet egy kis progihiánytól van a barnázás. Az utro-t vagy duphaston tényleg jó rá. Majd kérdezz rá a dokidnál.
Csilla,
Mi egyszerre haladunk, én is 4+1 vagyok és jún 19-én esedékes a szülés. :lol: :lol:
5+2 már szép petezsákot lehet látni, de szívhang ilyenkor még nincs. Az inkább a 6.-7. hét körül indul be.
Én nem hiszem hogy nagyon lenne genetika a hányásban, mert mindenkinek a szervezete máshogy reagál a terhességre.Szoptatásban már inkább játszik zerepet a genetika, de az sem mindig jön be. :lol: :lol: :lol:

Ti milyen vitamint szedtek???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csilla
:lol:
Jó a vonalzód :) Akkor nálatok sem volt egy egyszerű menet :(.
Halk gratula :)

Tücsök
Halk grat neked is :lol: :lol: Jó, hogy jöttél :lol:

Judy
:lol:
Nekem majd most csütörtökön kell UH-ra mennem, akkor leszek 5W-5D-n. Pedig reménykedtem egy kicsit, hogy talán lesz szívhang :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Hűűű, ez szuper! És én is fehérvári vagyok. :lol:
Akkor rá is kérdeznék, hogy ki az orvosod. Persze ha nem titok. A másik három gyerkőcödet is nála szülted? Elégedett vagy vele?
Minden elismerésem a 4 gyerkőcért. Én is négyet szerettem volna, de párom sajnos csak egyet. Egyelőre. :) Remélem, ez még változni fog.

Én július 1-je óta folsavat, vasat és C-vitamint szedek. Folsavat azért, mert állítólag ugye ez a legfontosabb és apukám nyitott gerinccel született, vasat azért, mert egy júniusi vérvételen kiderült a vashiány és mindenképpen fel akartam tölteni a vaskészletemet a várandósság idejére, C-vitamint pedig azért, mert ez az egy vitamin, amit amúgy is szedek és hiszem, hogy segíti az immunrendszer megerősödését.
Nálunk nagyon bevált, mióta szedjük (napi 500 mg), azóta nem is voltunk szinte még náthásak sem.

Itt nincs olyan lehetőség, hogy rányomok a válaszolni kívánt hozzászólásra, hogy Válaszol?

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Csilla,
Ez tényleg szupi hogy egy városban lakunk. :lol: :lol: :lol: És még egy idősek is vagyunk. Akár még dokihoz is meg vérvételre is mehetünk együtt. :lol: :lol: Kicsi a világ. :lol: :lol:

Doki nevét inkább priviben küldöm. :oops:

Amúgy mindegyik gyermekemet nála szültem és nagyon meg vagyok vele elégedve. :lol: :lol: :lol: Én még akkor is csak hozzá járnék ha piripócsra költözne. Sokat köszönhetek neki. :lol: :lol:

Ha rányomsz az idézetre, akkor tudsz hozzászólásra hozzászólni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Princzike,
Aztán lehet hogy neked már lesz szívhang. Ez mindenkinél változó. Az átlag a 6.-7. hét, de ettől persze eltérhet. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, köszi a választ. De ha idézek, utána látom, hogy kinek a hsz-ére érkezett válasz? Huh, de bonyolult vagyok, na mindegy, majd kitapasztalom.
Írtam privit. Megkaptad? Mert az elküldöttek között nincs ott és nem látom, hogy be kellene állítani, hogy elmentse.

Princzi, köszi.
Akkor Te kerek egy héttel jársz utánunk vagyis előttünk. :D Juj, annyira izgalmas.
Szorítok a szívhanghoz, hátha lesz már.

Nyugtassatok meg légyszi, hogy az normális dolog, hogy nem tudom/nem merem elhinni, hogy sikerült és hogy most már egy parányi élet fejlődik bennem.

Kép

Kép
***csilla***
 
 


No, gyorsan összeszedtem, eddig hányan vagyunk. Remélem, nem felejtettem ki senkit. Íme:

- eszterxx
- nanetto
- timcsi
- orsiborsi
- henibaby
- jkriszta
- talinn
- macskabagoly
- princzike
- házitücsök
- judy
- csilla

Hát eddig így néz ki a 2010. júniusi csapat.

Reméljük, mindannyiunknál minden a legnagyobb rendben lesz. Szorítok Nektek is magamnak is természetesen.

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Judy, Te nem 74-es vagy? Mert akkor nem egyidősek vagyunk. :) Én 81-ben születtem.

Na, lelövöm most már magam, mert velem lesz tele a fórum.
***csilla***
 
 


Csilla,
Megkaptam a privit, később válaszolok is, de most mindegyik gyerekemnek van valami nyűgje. A hétvégék eléggé gázosak. :lol: :lol: :lol:
Látom gyűlük szépen. :lol: :lol: :lol:

Amikor azt írtam, hogy egyidősek vagyunk, én a terhességi hétre értettem. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, és majd csak akkor fogod igazán elhinni, amikor ott kuporogsz a wc előtt. :lol: :lol: :lol: És ha megmozdul a pocakodban, onnan lesz igazán élethű. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaaaa, tiszta hülye vagyok. :D :D :D
Látszik, hogy még tanulnom kell a kismama nyelvezetet.

Oké, akkor várom a választ. Ráérsz.

Többiek, merre jártok? Gyertek, ne csak velem legyen tele a topik.
***csilla***
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az újonnan csatlakozóknak! :D :D :D
Örülök,hogy egy kicsit megindult az élet a topikon.
Látom szépek a vonalzók,én csak a keddi első ultrahang után merem kiválasztani,amin remélem minden rendben lesz.Már csak kettőt alszom!Akkor leszek 6+2!
Mindenkinek szép hétvégét!

Orsi
orsiborsi
 
 


Csilla
Szerintem tök normális dolog.
Én még jó pár napig nem tudtam elhinni. Vagy 5-6 tesztet is csináltam :) Szóval egy hétig elszórakoztam a teszteléssel :lol:
Ez most biztos elég furán hangzik, de annyira jó volt látni, hogy erősödik a csík. :lol:
Nekem aznap, mikor szinte láthatatlan halovány volt az első csíkom, kezem lábam remegett, hogy sikerült. Első gondolatom az volt, hogy hibás a teszt :oops: , újat kell csinálnom másnap....
(de ez gondolom, már a sok negatív tesztek hatása volt)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék Én is, ha nem bánjátok. Én is túl vagyok már 4 különböző teszten, mind egyforma eredményt mutat :D nehéz elhinni. :)
Én most 5 hetes és 2 napos vagyok, de majd csak a 7.-ik héten megyek dokihoz, remélem akkor már valami érdemlegeset fog látni az uh-n. :)
Nekünk is első baba.
Vendég
 


Sziasztok!

Gratulálok az újaknak!

A progi hiányt mindenképpen megbeszélem a dokival, mert nem szeretném, hogy nagyobb baj legyen. Izgulok a holnapi uh miatt, hogy mit fogunk látni.
Azért a biztonság kedvéért holnap reggel még tesztelek egyet. Bár róka koma ma is meglátogatott.
Pocaklakónak nem tetszett a reggeli!
Persze ebédre a sült husit már nagyon komálta!
Egyébként amióta babás vagyok (legalábbis remélem minden ok) egyáltalán nem kívánom az édességet. Előtte azért szinte minden másnap ettem valami édeset. Vagy csokit, vagy fahéjas csigát reggelire. De most még rágondolni sem tudok!
Holnap ha megjöttem uh-ról jelentkezem.
Szorítsatok!
timcsi81*
 
 


Hát nem lep meg, hogy ennyi tesztet lőttetek Ti is, ugyanis múlt hét vasárnap óta én is mindennap tesztelek. :oops: Még van 4 darab, biztos vagyok benne, hogy el is fogom használni. :D

Timcsi, nagyon szorítok és mihelyt tudsz, gyere a fejleményekkel.

Nyuszika, sok szeretettel gratulálok Neked is.

Orsi, akkor kedden várjuk a vonalzódat.

Princzi, örülök, hogy akkor normális ez az érzés.

Vajon miért nem lehet nagybetűs névvel regisztrálni??? Ez olyan furcsa.

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Én zárok, én nyitok? Tessék jönni, Lányok! :)

A változatosság kedvéért ma is teszteltem. És még mindig úgy dobog a szívem és annyira várom, hogy mi lesz az eredmény. Állandóan attól félek, hogy halványodik vagy eltűnik a csíkocskám.

Szép napot Mindenkinek!

Timcsi, hajrá az ultrahanghoz!

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!

Csilla,
és milyen erős lett a csík?

Timcsi,
drukkolok és várlak a jó hírekkel!

lknyuszika,
gratulálok,üdv itt a csapatban.Boldog babavárást kívánok!
orsiborsi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Csilla és Orsi!
Én is mindenkinek boldog, nyugodt időszakot kívánok :)

Az Én csíkjaim jó erősek lettek, ugyanolyanok voltak, mint a kontroll csík színe.
Nekem még nagyon semmi tünetem nincs, enyhe szédülés, gyomorégés, néhány pattanás. Ezen kívül a kávét és a csokit nem tudom megenni, mert attól émelygek erősen. A hajnali ébredés Nekem is megvan, kb. fél 5kor felébredek, és nem tudok visszaaludni, viszont este már 8-9 körül beszédülök az ágyba.
Vendég
 


Jó reggelt,

Én is csináltam ma egy uccsó tesztet, de azt hiszem itt befejezem. :lol: :lol: Szerintem már nem kétséges. :lol: :lol:

Kép

Csilla,
Tied milyen lett???Válaszoltam a prividre. :lol: :lol:
Timcsi,
Neked extra-mega drukkok mára. :lol: :lol: Majd gyere mesélni. :lol: :lol:
Nyuszika,
7 hetesen már biztos lesz szívverés is. Hogy bírod ki addig??? :lol: :lol:
Princzike,
Ezzel én is így voltam, hogy remegett kezem -lábam, pedig nem először csináltam. Aztán persze én is vettem másik fajtát hogy igaz-e :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Napközben csak pár szavas választ tudok írni, kolléganőm nem igazán tolerálja, ha netezem, úgyhogy nézzétek el nekem, ha ilyenkor csak "beböfögök".

Az én csíkom még mindig nem ilyen szép erős, de minden nap egy kicsit erősebb. Azért remélem, ez nem baj.
Már csak három tesztem maradt, azt még azért biztos ellövöm. :D
***csilla***
 
 


Judy,
izgulok, de kivárom a 7.-ik hetet, pont amiatt, hogy ne kelljen kétszer mennem :)
Csilla, fog az még erősödni :) Én egyet az 5.ik hét betöltésekor készítettem, meg még 3-at :D az utána következő két napon is :D
Hihetetlen volt, most már elhiszem :) már csak a doki erősítse meg, aztán megnyugszom teljesen.
Vendég
 


Csilla,
Nyugi, ez teljesen személyre függő, hogy kinek milyen erős a csíkja. :lol: :lol: A lényeg hogy baba van a pocakodban és jól van. Most már ne tesztelj többet. :wink: :wink: Hol dolgozol??? :oops:
Nyuszika,
Hát nem semmi, hogy ilyen jól bírod. Nekem muszáj lesz elmennem legalább petezsákot nézni. :lol: :lol: Már csak azért is, hogy 1 van vagy 2, mert clostit szedtem és mind a 2 tüszőm megrepedt. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Egyéni? Akkor jó. :) De azért képtelen vagyok megnyugodni. Pedig hát a vérvétel is kimutatta, szóval remélem, felesleges az aggodalmam.
Egy középiskolában dolgozom.
Nekem 3 szép tüszőm volt, két egymás utáni éjjelen is éreztem a repedést, nagyon erőteljesen, egyik nap egy csepp vér is mutatkozott. De a HCG mennyiségéből ítélve sajnos csak egy bébi van. Bár Párom nagyon örül neki. :lol:
Legszívesebben már én is mennék ma ultrahangra. :D

Vaaa, de szörnyű idő van.
***csilla***
 
 


szaisztok lányok...
már egy ideje olvasgatlak benneteket csak nem mertem eddig írni...
drukkolok és örülök minden új kismaminak kívánok nektek problémamentes és boldog kismamaságot:-)
én is jövő év június 4.-re várom a babómat vagy babókat még nem tudni pontosan....majd kiderül.
viszont én még félek egy kicsit nagyon mert tavasszal elvesztettem a babámat a 8.ik héten és eléggé megviselt.
most megint a menyországban járok de még nagyon visszafogott az örömöm és félek hogy nehogy megint úgy járjak...
de remélem most nem így lesz.
nagyon sokat pihenek és nagyon vigyázok magamra...és a pici/kre..
puszilok mindenkit.
bibócska
 
 


Bibócska, gratulálok Neked is és nagyon sok boldogságot kívánok. Reméljük, ezúttal minden rendben lesz. Szorítok!

Judy, melyik nap mész petezsákocskát nézni? :)
A dokidnak van uh-ja magánban? Oda fogsz menni vagy a kórházba?
***csilla***
 
 


Sziasztok Csajok!

"Uterus ürében 14,1*9,7mm. átm. élesszélű petezsákban annak felső pólusában egy 3,8 mm átm. pecsétgyűrű alakú szíkhólyag látható."!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát ez van. Állítólag ez kb. az 5. hétnek felel meg de most csütörtökön kellene 7 hetesnek lennie, de ahhoz képest, hogy egy héttel ezelőtt még csak eg 3,7 mm-es felritkulás volt nem olyan rossz.
Csütörtökön megyek magánrendelésre a dokimhoz. A barnás folyásom úgy néz ki elmaradt. De azért meg akarom vele beszélni a dolgokat.
Két hét múlva uh. controll.
timcsi81*
 
 


Szia Timcsi! Ez egyre jobban hangzik! Akkor szívhangot most nem hallottak még, ugye? Gondolom, 5. héten azért még korai is lenne...
Örülök, hogy abbamaradt a barnázás!!!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Üdv az újonnan érkezőknek!

Én csak egyetlen tesztet csináltam, de nem lepett meg a pozitív eredmény. Valahol a lelkem (testem) mélyén ösztönösen éreztem, hogy baba van a dologban. Aztán vártam a 6. hétig, amikor meglátogattam a "doktor bácsit", hogy megerősítse illetve cáfolja a megérzésemet. És.................megerősítette. Aztán az uh is. Most már csak abban reménykedem, hogy minden oké lesz.
Egész jól viselem a terhességet. Rosszul még nem voltam, hányinger sem jelentkezett. Szagokra nem vagyok érzékeny. Csak állandóan ennék, mert szinte mindig éhesnek érzem magam. A fáradékonyság is jelen van, délutánonként a lányommal együtt szunyálunk minden nap. Így aztán könnyebben bírom a tempót.

Dokihoz 3 hét múlva megyek ismét...addigra remélem már látni fogom az apró kalimpáló kezeket-lábakat.

Mindenkinek gondtalan babavárást kívánok!
Vendég
 


Timcsi, húúú, ez akkor már sokkal jobb hír, mint a múltkori. Hajrá-hajrá! Egy kicsit azért megnyugodtál?

Heni, akkor jó sokáig tudtál várni, irigyellek érte. Én sajna nem tartozom a türelmes emberek közé. :oops:

Igazából én sem érzek túl sok mindent, szerintem ezért sem tudok megnyugodni. Tudom, hogy van, akinek hónapokig nincs semmilyen tünete, de én mégiscsak várnék egy kis hányingert vagy valamit, hogy bizonyos legyek ezáltal is az egész csodában.
Nálam mellbimbóérzékenység van továbbra is, néha enyhe görcsök a hasamban és igazából talán ennyi.

És remélem, senki nem haragszik meg érte, hogy ilyet meg merek kérdezni, de khmm, szóval orgazmus után (csak finoman, orális szex van, semmi durvaság egyelőre, míg a doki nem látott) :D nekem annyira kellemetlenül fáj/görcsöl a méhem környéke, hogy jaj. Szóval a vizsgálatig nem lesz már semmi összebújás, mert nem kockáztatok semmit.
Valaki esetleg tapasztalt ilyet?

A 10-ei teszt egy 10-es érzékenységű, a másik pedig 20-as és ott látható az erősödés, a legalsó a mai.

[img] Na, most vajon megjelenik ez a kép?
[img]Szerintetek%20ól%20néz%20ki?http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1255368998.0191.jpg[/img] [/img]
***csilla***
 
 


[img]

Kép [/img]

Hát ez nem jött össze. Azt írja ki pedig, hogy sikeresen feltöltöttem, aztán mégsem.
Pedig én aztán nem vagyok béna az ilyen dolgokhoz, de ez egyelőre nem akar összejönni.
***csilla***
 
 


Na, csak lesz valami, akkor egy már sikerült.

Kép
***csilla***
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek, "régieknek" és újaknak!! :lol:

Timcsi!
Ez nagyon jó hír, akkor csak nyugi, tuti, minden rendben lesz!
Én szerdán megyek az első uh-ra, és rettenetes a nyomás... Nem akartam magam még beleélni, dehát mindenki sejtheti, milyen érzéssekkel készülök!

Henibaby!
Nekem sincs semmi émelygés, sem rosszullét, szintén csak fáradékonyság meg a hasam fájdogál.. Néha arra gondolok, hogy tényleg benn nő a babám??

Gondoljatok rám/ránk szerdán, nagyon izgulok!!!
macskabagoly
 
 


Csilla!

Nem vagyok annyira tapasztalt, de mi nem merünk még semmit, amíg a doki azt nem mondja, mehet!
Fő, hogy minden rendben menjen! Egy barátnőm most kismama, nekik a dokija a 12. hétig nem javasolta!!
macskabagoly
 
 


Macska, juj, nagyon köszi a választ. Gyorsan utána is nézek a neten, nem is tudom, hogy eddig miért nem tettem. Jaj, remélem, semmi bajt nem okoztunk.

Elhiszem, hogy nagyon izgulsz, és nagyon szorítunk szerdán. De jó Neked, hogy "már csak" két nap van vissza. Bár gondolom, Neked egy örökkévalóság lesz. :)
***csilla***
 
 


Többek között ezt is találtam (így kicsit megnyugodtam, főleg, hogy tényleg csak finoman műveltük):

"...Vannak, akik nem örülnek a változásoknak, és a vérbőség miatt jelentkező telitettség-érzetről panaszkodnak, vagy alhasi görcsöt kapnak közvetlenül a szeretkezés után. ...

...A hasi görcs megjelenése szeretkezés közben vagy orgazmus alatt és után, normális jelenség, de ha nem múlik el néhány percen belül, vagy esetleg egyéb fájdalmat érzel, netán vérzel, akkor azonnal keresd fel nőgyógyászod!"

Lányok, akiknek van már gyerkőcük, raktok fel róluk képeket és meséltek róluk egy kicsit?

Hányan is vagyunk/leszünk első babás anyucik?
***csilla***
 
 


Sziasztok!

Csilla, Nekünk is első baba lesz. Most Én is úgy döntöttem, hogy előbb megyek dokihoz, ezen a héten (5h6napon), nem várom meg a 7-ik hetet. :)

Mindenkinek drukk, hogy minden rendben legyen :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Nálam agyrém, ahogy az oldalt betölti a rendszer. 10-szer kell megpróbálnom, mire az utolsó hozzászólások is megjelennek és a legfrissebb topikokat is látom.
Itt a suliban meg nem menthetem el a kedvencek közé, így ahányszor jönni szeretnék, annyiszor el kell ezt játszanom.

Van, aki még tapasztalja ezt?

Nyuszi és melyik nap lesz az az 5. hét, 6. nap? :)

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Mit szóltok ehhez a "gyönyörűséges" időhöz?
***csilla***
 
 


Szia Csilla,
Ja az idő borzalmas. Holnap megyek a dokihoz, és elszámoltam magam, ez az 5h5n lesz még csak :)
Remélem minden ott van, ahol lennie kell. Bár ilyen korán gondolom még szívhangot nem fog látni, de remélem azért minden rendben lesz.
Te mikor mész?

Oldal: Nekem is mindig keresni kell, hol van az új része :D, de már rájöttem, nagy nehezen.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Még mindig nincs senkinek szüksége Utrogestanra (gyógyszer). Olyan szívesen odaadnám ingyen, ha tudnék ennyivel is segíteni (anyagilag) valakin. Majdnem két dobozzal maradt, aminek az ára 3000 ft körül van.

Gyönyörűek a tesztek! Én is! Én is!
Vendég
 


Angie, ez a gyógyszer a Duphaston helyett is jó? Mert akkor én elfogadnám nagyon szívesen. Lassan elfogy a Duphi-m.

Nyuszi, én sajna csak hétfőn megyek, akkor leszek 5+2. Szóval nálam sem lesz még szívhang.

Kép

Kép
***csilla***
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: