Új privát üzeneted érkezett!

Onlány! Te nagytakarítassz? :) Gratula, hogy bírod :)

Szuper érzés lehet, amikor elkezd mocorogni, már alig várom, hogy én is megtapasztaljam. Időnként mintha már éreztem volna, de ez csak amolyan sejtés :)

KépKépKép
bogme
 
 


Lányok! Nincs véletlenül szoptatós párna szabásmintátok?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzytunder, nincs nekem, de neten bizti találsz. van egy jó oldal: www.szopiparna.hu innen lehet rendelni huzato. Magad szeretnéd csinálni? Varrónő vagy?

Bogme, jah nagytakarítok! Muszáj! Karácsony előtti nagytakarítást nyomok, de már hulla vagyok úgy érzem. A nappali, konyha csili vili, el van mosva, mosogépben a 3. adag. Aszem kis pihi és egy tejeskávé

Kép
Kép
onlány
 
 

 
 

http://avarazsollo.blog.hu/2008/11

http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=193&page=10
/02/baba_mama_parna_hazilag#more745644 ezt találtam nézd meg!

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány, nagyon előrelátó vagy, hogy már most nekiálltál. Én augusztusban csináltam. 1 hetes terhes voltam, persze erről mit sem sejtettem, csak azt nem értettem, hogy miért fáradok annyira. Estére általában sírni tudtam volna a fáradságtól :) Kitartást neked :)

KépKépKép
bogme
 
 


hű, kicsit irigykedem rád, mert te már túl vagy ezen! Na igen az első hetekben az ember álomkóros rendesen....
Anyós felhív, ha hazajön csinál brassóit. kb fél2re ér haza, csak reggeliztem, belőttük magunkat erre. Aztán még mindig sehol semmi. Kopognak a szemeim! :shock: direkt nem főztem emiatt

Lányok, én már úgy várom a karácsonyt! Ti? Bár egy rakás kiadás lesz megint. Még jó, hogy nem népes a család, illetve az egyik fele. Amásik meg nem tartja a karit :D

Kép
Kép
onlány
 
 


Én is várom a karácsonyt, sőt 2 hete olyan hangulatom is van:) Pedig párom csak 24-én lesz velem:( 25-én már melózik sajna! Tesómék nem kapnak semmit, mert jövő hónapban fog szülni és közöltem vele onnantól csak a gyerek kap ajándékot :lol: Nekem a nagytakarítás ráér jövő hónapban is :oops:



Kép
hné29
 
 


érdekes, mert az én hangulatom is olyan. Most fejezte be a férjem a teraszunk kerítését és elképzeltem, ahogy az ki lesz szépen világítva. :D
Anyós hozott nekem egy bazi nagy almát, nagyon fini volt kb 4!!!!!!!!! almának felelt meg. Kipukkadok!

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány
Köszi. Nekem van párnám a barátnőmnek kellene, ő magának akar csinálni, a varrás nagyon messze áll tőlem. Max gombvarrás. :wink:

Jajj lányok talán tőlem jobban senki nem várja a karácsonyt, és sokszor nevetnek, ha mondom, mert még hamar van. Most mit csináljak, ha rám jött? :)
Nagyon sokat szoktam kreatívkodni, apának minden évben csinálok adventi naptárat, kis érdekességekkel, nem csak csokival. :wink:
Most már Kristófnak is lesz benne egy kis apróság. :)
Majd hozok nektek ötleteket, és ha másnak van, annak is örülök.

Kép
Kép
susytunder
 
 


jó reggelt!


Suzytunder, én várom az ötleteket a kreatívkodásra! Apája parancsba adta, hogy szeretne valamit karira tőlem, mármint ilyen saját gyártmányt. Úgy örültem neki! Csak még nem tudom mi lesz az. Az adventi naptár baromira érdekelne!
Amúgy én már annyira kari hangulatban vagyok, hogy tervezem a bécsi vásárt, bár elég húzós egy kismaminak szerintem és nem ihatok, de nem ez a lényeg :)
Ma megyek kismamis nacit venni, mert muszáj! Remélem lesz a méretemben. Ja és Zsu, ha meg van már a 175g-s menüs dolog, azt is várom!

Kép
Kép
onlány
 
 


Jó reggelt!

Én saját készítésű ajándékot szinte minden évben adok apának. 2 éve az volt, hogy szalvéta technikával csináltam neki egy hangulaton kis fa dobozt, vettem bele szalma angyalkát, és írtam hozzá egy verset. Amiben arra kértem, hogy minden egyes angyalkánál gondoljon valami szépre, amit együtt éltünk meg, és így akasztgassa fel a fára. Hát egy könnycseppet láttam a szemében. :lol:

Tavaly pedig vettem egy szép fotóalbumot, és ahol eddig együtt jártunk, válogattam ki képeket, előhívattam, és betettem az albumba, mellé pedig írtam egy oda kapcsolódó emléket, esetleg poént. Nagyon tetszett neki. :)

Adventi naptárhoz sok ötletem van, szólj mikor kéred.
Esetleg, ha adnál nekem egy e- mail címet könnyebb lenne, emrt képeket is tudnék csatolni.


Én szerencsés vagyok kismama nadrág ügyben, mert van 3, abból egyet elővettem, nagyon kényelmes. Igaz még felér a cicimig, mert nincs akkora pocak bele, de akkor is ez kényelmes.
Jó vásárlást neked! :)

A 175 grammos diétához elkezdtem kiszámolgatni egyes kajcsik értékét, de még csak kettő sikerült, viszont mind a kettő jó. Ma, ha elaludt Kristóf elküldöm, akkor több időm van.

Egyébként tegnap én is takarítottam, ma is folytatom, holnap jön a keresztlányom 1 hétre, nem lesz lehetőségem takarítani, de a nagytakarítás még odébb van nálunk.

Szép napot lányok!

Kép
Kép
susytunder
 
 


küldöm priviben a mail címem. Akár oda is elküldhetnéd a kajcsikat.... én nem tudom előre megtervezni ezt, bár már két napja 200on belül vagyok és ennek nagyon örülök!

Kép
Kép
onlány
 
 


Jajj még akartam írni a baba mozgással kapcsolatban, hogy Kristóffal először én is ezt a pillangós dolgot éreztem, és az volt az első gondolatom, hogy ez olyan, mint ha egy telefont rezgőre állítottak volna a pocakomban. :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


lyan, mint ha egy telefont rezgőre állítottak volna a pocakomban.
:lol: :lol: :lol: :lol: jajaja valami olyasmi

Kép
Kép
onlány
 
 


Tényleg! Jaj de jó, KARÁCSONY :) Én is napról-napra jobban érzem, hogy közeleg. Az egész adventi időszak olyan gyönyörű. Kivéve a vásárlást, de sajnos azt nagyon nem tudom megúszni, mert óriási a család. Közel 30 ajándékot kell beszereznem és még Dávidok, Tamások és szülinapok is vannak csőstül decemberben! Tiszta anyagi csőd, de annál több szuper összejövetel :)
Egy ajándékot tegnap kipipáltam már, a nagymaminak vettem egy kerti szütyőt, amiben minden kellék benne van a munkához, bár csak tavasszal fogja használni, de imádni fogja :)

Susytunder, az adventi naptár szuper ötlet és az angyalkás megható dolog! Jó így ötletelgetni!

Én minden évben magam készítem az adveni koszorút + az ajóra, ablakokra, asztalra díszeket. Nagyon élvezem, amikor Anyuval összejövünk és elkészítjük ezeket! Jut eszembe, Húsvétkor elromlott a ragasztópisztolyom, vennem kell egyet...

Takarítani még fogok ám karácsony előtt is, az augusztusi a tavaszi nagytakarítás pótlása volt, mert akkor elmaradt :)

KépKépKép
bogme
 
 


Sziasztok!

Mindjárt itt a hétvége :P
Mi vettünk tegnap adveni naptárt a párommal lidlibe. Nem tudom mennyire fini a csokija, remélem nagyon :) Már most kacsingat felém :lol:
Ami a kreativitást illeti én üvegfesteni szoktam. Most is tele rajzoltam a konyhaablakot tökkel meg boszival 8)


Kép
hné29
 
 


Bogme
Tényleg jó így ötletelni. Én is mindig magamnak készítem az adventi koszorút, az asztali, ajtó díszt. Csak most Kristóf már annyira eleven, és annyira érdeklődő, hogy nem tudom hogy fogom kivitelezni.
Már alig várom, hogy feldíszítsük a házat.

Adventi naptárhoz ötletek: Én olyat csináltam 2 éve, hogy 24 gyógyszeres dobozt, amik különböző méretűek megfestettem őket háznak. Igazából egy kis falut csináltam belőlük. Vatta volt a hó és szépen elrendeztem őket. Aztán wc papír gurigát becsomagoltam, mint óriás szaloncukrot és felakasztgattam őket. És még... fenyőket vágtam ki zöld kartonból és mögé fogattam a kis csokikat. Szoktam még mellé tenni érdekességeket az adventtel kapcsolatban. Tavaly egy kreatív újságban volt egy fenyő sablon, amit fából kell kivágni és az ágakon kis tartókkal mécsesek vannak. Nagyon szép, bár nem lettem készen vele, mert apának nem volt ideje kifűrészelni, de idén megcsinálom.

Teljesen karácsonyi topic lettünk :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!
Hát akkor már hagy írjam le én is hogy nagyon várom a Karácsonyt,tavaly nem is vártam így, talán azért mert dolgoztam... :D

Susy!
Nagyon jó ötletek,elküldenéd nekem is email-ben??? 8)

Onlány!
Sikerült nacit venned??

Én ezzel a bébi mocorgással most is bajban vagyok..
Kíránál is a 20.héten tudatosult bennem hogy jé akkor már a 18.héttöl én azt éreztem
:roll:
Most meg volt olyan nap mintha..de már vagy 2 napja nem volt..szoval szerintem még nem azt éreztem én..
De most már nagyon várom én!!! :wink:

Szép hosszú hétvégét mindenkinek!!!
Vendég
 


jó reggelt!


Tegnap sikerült vennem nacit és volt a méretemben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megkérdeztem a csajt, hogy hányas méretig készít. Azt mondja akár 4xl-ig :!: 2 nacit vettem meg egy pizsit! 16900ftba került. Pizs nem volt a méretemben, csak M.ig, azt csinál, meg egy farmernacit. Ill pont jó volt, de már most a pocakjánál kezdett szorítani és mondta a csaj, hogy inkább varr nekem. Szerintem nagyon szép holmijai vannak. Ha valami megtetszik egy másik méretből és nincs abban a méretben, megvarrja!

Suzytunder, de jó hogy ilyen kreatív vagy! Majd én is kreálok valamit adventi naptár gyanánt. A fenébe! Most jutott eszembe, hogy tegnap annyira be akartam menni üvegfestékért, de elfelejtettem! :evil:

Hné, én is gondolkodtam a hallowenes dolgon, de anyós átjönne, szörnyethalna! Nagyon vallásos. Elég lesz neki a karácsony :lol: Nem tartanak semmi ünnepet és ha kari van akkor addig nem jönnek át, míg áll a fa, na most ha meglátja szegény az üvegfestésemet :shock: :D Na mindegy. Nem neki kell hogy tetszen!!!!

Kirus, nálam is úgy van, hogy egy kissé huzamosabb ideig nem érzem, kb szűk 1 nap. Apája erre azt mondta: "egyik nap alszik, másik nap fenn van". De azt hiszem elég ficánka lesz. Bár korai még ez a megállapításom.

Gyerek ma 5kor kelt :shock: :cry:

Ki mit csinál 7végén? Mi még nem tudjuk, aszem holnap jönnek hozzánk, de nemtom ki :oops:

Kép
Kép
onlány
 
 


Suzytunder, köszi a recepteket! Angyal vagy! Köszi!!!!!

Kép
Kép
onlány
 
 


JA még valami! Ha valaki tud kismamakabátot, akár neten látta, vagy bármi és pest megyébe tartozik vagy akár Dömsöd Baja útvonalon, kérem szóljon!!!!! Tegnap nézegettem, de nem volt vagy nem volt a méretemben, vagy nem tetszett! Aztán találtam a mammut aljában aszem a fényes piacon egy nagyon szupi, gyönyörű poncsót (főként ilyet szeretnék) aminek prém gallérja és kapucnija volt, bár szerintem eggyel nagyobb kellett volna (m-t adott a csaj) mondom les nincs? Nincs, de jó ez rám.... Mondom de ez alá nincs bélelve, áh az nem baj, aláöltözök jól. Mondom de én téli verziót szeretnék! Megláttam mennyibe került, majdnem dobtam egy hátast: 45.000ft. Mondom neki, hogy nincs nálam ennyi pénz, mert most vásároltam be. Nem baj, meg tudunk állaőpodni! Mondja 30. Mondom én kb 22-24re gondoltam és amúgyis a 30 fele van itt. Erre azt mondja, adjak 22t a többit majd visszahozom :shock: :?: :?: :?: :?: Mondtam neki nem, köszi De annyira tetszet :( úgyhogy ha valaki tud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szóljon!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
onlány
 
 


megint találtam egy jó oldalt, remélem nem bánjátok ;-)
http://www.tothgyorgyne.hu/

Kép
Kép
onlány
 
 


torrentre valakinek véletlenül nincs meghívója? :?: :?: :?: :?: :?:

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Szeretném "reklámozni" saját magam e-könyvét. :-) Teljesen ingyenes, nem profitcélú a könyvem, viszont sok hasznosság van benne.

Ha van kedvetek megnézni:
http://kismamaknak.hu/e-konyv

Aida

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Megint itt...

Sajnos volt egy kis bibi az oldalon, de most már tényleg működik. :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Jajj annyira jó napom van! 3 hét után megtaláltuk a kutyusunkat ,a reggel :D

Onlány: Nekem szerencsém van, mert anyósom 180km-re lakik, de amúgy sem szól bele! Párom meg már megszokta a díszítési mániámat :oops:
A ruhák kicsit drágák, remélem találok vmit a piacon, mert reményeim szerint ezek a ruhák csak pár hónapig kellenek, aztán visszafogyok.
( bár így sem vagyok vékony)


Kép
hné29
 
 


jav. Ma reggel
hné29
 
 


naaa! ez jó hír! Csak úgy elszökött és hogy találtátok meg? Valaki szólt? Nagyon ritka az ilyen! Milyen kuty?
Néha jó, néha rossz, ha túl közel lakik az ember szüleje, anyósa :)
Ma megfodrászolták a lányzómat. Mondom a csajnak, csak kicsit vágjon a frufrujából, nem akarok valami hülyegyerek frizkót neki, erre kimondom nyissz. és jól felvágta :shock: :evil: nembaj, megnő!. Piacon vannak kismamanacik? :roll: én nem láttam. Vagy a felsőkre mondod? Én azért akarok itt venni, mert még később is szeretném hordani őket, bár én sem szeretnék túlzásba esni :)

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

vendégeink vannak, ezért tüntem el, a keresztlányom ő még marad is, az anyukája holnap megy haza.

Kírus
Persze, hogy elküldöm, de pontosan mit küldjek? Ötleteket?

Onlány
Hol vettél kismama nacit? Nekem úgy tűnik, hogy valami készítőnél jártál. :roll:

Anyóssal kapcsolatban:
Mi 2 km- re lakunk egymástól, az én szüleimtől 200- ra. Anyósék semmibe nem szólnak bele, nagyon ritkán jönnek, de vannak hülye húzásaik. Amúgy tök rendesek.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok,hogy zavarlak titeket de én is tavaly tavasszal szültem és van egy csomó felesleges babaruhám amiket a kisfiam kinőtt. Ha érdekel valakit akkor a KÍNÁL FÓRUMBAN A 0-6 HÓS GYÖNYÖRŰ FIÚ BABARUHÁK TÉLRE résznél megnézheted őket sok benne az unisex. A ruhák nem szakadtak jó állapotban vannak.
NEM AKAROK TUKMÁLNI CSAK SZERINTEM MEGÉRI ÉN SOK RUHÁT ÍGY VESZEK A FIAMNAK MERT HAMAR KINÖVI!
Köszönöm és SZÉP NAPOT!

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Jó reggelt!
Suzytunder, igen készítőtől vettem, amit felraktam linket, onnan. Meddig marag a keresztlányod?
Tegnap festettem egy kedves boszit, ma az ajtó üvegére kirakom, ha tudok valami csoda módján feltenni képet, hozom.
Én apámék bár 30kmre laknak, de így is simán belszólnak mindenbe :( anyósékmeg inkább, hogy pontosabb legyek manipulálnak, egyébként meg nagyon segítőkészek :)
Jé, nemsokára (11.04)megyek uhura! :) Ti mikor mentek legközelebb?

Kép
Kép
onlány
 
 


Jó reggelt!

Onlány
A keresztlányom jövő hétig marad, majd mi visszük haza, megyünk majd haza a doki után, én 28- án megyek uh.- ra, már nagyon kiváncsi vagyok. Aztán másnap megyünk.
Én is írok egy kismamaruha készítőnek, kell nadrág nekem is, volt nála választék?
Lehet én is előszedem az üvegfestéket, a keresztlányom is szereti. De amúgy én Halloween- re nem szoktam díszíteni.

Kép
Kép
susytunder
 
 


igen, ennél a csajnál volt választék! Illetve, ha amegtetszett valami és a méretedben nem volt, 5 nap alatt elkészíti azt. Fizikailag 1 nadrágot hoztam el, egy varrás alatt van meg a pizsi. A másik a www.tothgyorgyne.hu is ilyen, méretre igazítja stb. Oda a jövőhét folyamán szeretnék eljutni. Kabát.... a legkézenfekvőbb dolgot elfeljtettem. Ugye mindenhol kismamakabit keresek, ill. poncsót. Eszembe jutott tegnap, hogy a férjem unokatesója ilyen helyen dolgozik nem ily messze tőlünk. Írtam neki, és visszaírt, hogy van egy csomó minden a méretemben+ hogy ő ott dolgozik, 12-35%ig terjed a kedvezmény. Úgyhogy talált nekem egy poncsót télit 5000ért!

A keresztlányod nem hiányolja olyankor az anyját? Jól elvagytok? Mennyi idős a csajszi? Melyik készítőnek írsz, vagy ezt te találtad?

Kép
Kép
onlány
 
 


Egy kis kedvezmény mindig jól jön, használd ki. A mai árak...
Én egy olyan készítőnek írok, aki itt a babaneten reklámozta magát a májusi topicban. De akinél te voltál, ahoz is elmegyek a jövő héten.

A keresztlányom 10 éves, állandóan hozzám akar költözni, az anyját sosem hiányolja, ha hetekig van itt akkor sem. Mikor még nem volt Kristóf olyan volt nekem, mint a saját lányom, jól elkényeztettem, imád engem. :oops:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szép reggelt :)

Onlány: Tacsi kutyus ill. van benne egy kis keverék is. 3 hete fent sétáltunk a turulnál, (minden hétvégén felmegyünk, ha jó az idő) szokás szerint a kutyánk póráz nélkül szaladgált tőlünk max. 4 méterig ment el.... Egyik pillanatban 2 őrült bicós húzott el mellettünk szinte minket is lesodortak a gyalogútról, mire a mi ebünk úgy megrémült, hogy őrült módjára elkezdett szaladni :? Párom utána rohant, de hiába... eltűnt az erdőbe :cry: Megannyi keresés, plakát, újsághirdetés, rádióba kerestetés, ill tele írt net után egy lány e-mailezett nekünk tegnap hajnalban, ő hallotta valakitől, hogy pont ilyen kutyát fogadtak be. Rögtön elmentünk és ott volt az eb :) kicsit büdös, de ezen kívül nem lett baja.


Ami az Uk-t illeti én csak 13 hetesen megyek el, mert akkor jön haza a párom és ragaszkodunk hozzá, hogy mind a ketten lássuk :D Viszont jövő hét után megkezdődik a vérvétel, amit nagyon nem várok!


Kép
hné29
 
 


Ti már mindenkinek elmondtátok a hírt a családba?
Még egy kérdés, tudom korai :oops: : Neveken gondolkodtatok már?

Kép
hné29
 
 


Hné
Nekünk már vagy 2 hete megvannak a neveink. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


[b]Sziasztok!

Bocsi a zavarásért, a weboldalunkat szeretném a figyelmetekbe ajánlani, gyerekszoba falára feltehető hungarocell-figurákat készítünk egyéni elképzelések szerint is. Ha érdekel, keressetek minket a
hungarocell-dekor.fw.hu oldalon!

Köszönjük! Szép napot mindekinek!


Kép Kép Kép Kép[/url]
pöttöspalkó
 
 


Sziasztok!
Ma tudatosult bennem igazán hogy a bébi mocorgását érzem!!!!!
Hanyat feküdtem és akkor éreztem 3-szor is!!! Nagyon jó újra érezni 8)

Susy!
Igen az ötleteket küld el majd,amit onlánynak is küldtél!! :wink:
Köszike!!!
Email címem látod itt alul!! :)

hné!
Tudja nálunk mindenki a családban:)
Nekünk már régóta megvannak a nevek
Fiú:Nimród
Lány: Kendra

Holnap megyek afp-re,aztán du fogorvos(végre)!!

Többieknek is üdv!!

Jóéjt!!!
Vendég
 


Kírus
Receptet küldtem eddig csak, de küldöm az adventi dolgokat is majd. Gyerekeknek is van jó pár. De még ahoz picit össze kell szedni a gépről a dolgokat, de küldöm majd.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt

Hű Kirus! Te már ennyi idős vagy, hogy afpre jársz? :wink: Drukk holnapra. Mik a nevek??? Mi még nem gondolkodtunk rajta, majd ha tudjuk a nemét, mert apával összekapunk rajta :( na de nem véresen komolyan, csak mindenki a magáét hajtogatja :) Egyébként én is a listámon tartom a Nimródot, Szabolcsot, Eriket. Lánynév pedik szofi, hanna, szonja de hát ez csak az én verzióm... Többiek hogy állnak a nevekkel? Ki mikor megy 4Dre?
Én még mindig nem tudom eldönteni, hogy megcsináltassam a kombinált tesztet vagy sem :roll: Valamelyikőtök megcsinálja?

Tegnap nagybevásárlókörúton voltunk apájával. Kariajándék és a normál heti bevásárlásra, meg a cipővásárlásra koncentráltunk. Este 7jor már durmoltam....
:oops:
Beteg a malackám, nem akar enni, sem inni :( Nem tudom mit lehetne még kipróbálni :roll:

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány
Szerintem vidd orvoshoz, nekem egyszer ugyanígy volt és feldobta a talpát. :(

Én szülinapomra 4D- s ultrahangot kérek apától, és ott már a nemét is tudni fogjuk, én azért megyek hamar. :)

Én megcsináltatom a kombinált tesztet, mert ahová én megyek ott ingyenes. Vagyis ahol szülni fogok, mindenkinek ingyen megcsinálják. Szerdán megyek dokihoz, ott beszéljük majd meg.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Mi csak januárban megyünk 4D-re tesóm példájából kiindulva, mert ő már 19 hetesen elment és azok a felvételek még nem valami jók lettek. Ha minden jól megy, akkor jan. 11. vagy azon a héten akkor már 22 hetes lesz :D

Nálunk a lánynév az tutira megvan: Nina , de szeretnénk második névnek olyat adni, ami gyakori Szerbiában, valószínű a Jelena lesz.
Mivel a mi drága csöppünk külföldön készült Montenegróban :oops:
Fiúnak a Damien nevet választotta a párom, viszont azt engedélyeztetni kellene....

Onlány tengerimalac? Répát neki esetleg? Huzatot kapott vagy megfázott lehet. Nekünk évekig törpenyuszink volt, de soha többet!!! Rengeteg baj van velük!

További szép napot Nektek! Megyek csinálok tejbegrízt :P


Kép
hné29
 
 


Susy most néztem a receptjeidet, kellett nekem megnyitni most kívánom a sütit :lol:

Kép
hné29
 
 


Hné
Szívtelen vagyok. Kismamiknak mutogatok ilyen recepteket. :lol:

Én csak azért akarok ilyen hamar menni 4D- re, mert én nagyon akarom tudni a nemét, és 15 hetesen már meg tudják mondani. Engem annyira nem érdekel, hogy mennyire lesz jó a kép. Kristóffal nagyon megjártuk, és ezt még egyszer nem akarom.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy az ám nem szabad nekem ilyeneket mégcsak nézni sem :lol:
Tegyél fel képet légyszi, ha megcsináltatod a 4D-es, annyira kíváncsi vagyok :oops:
Kristóffal miért jártátok meg? Kislánynak jósolták?


Kép
hné29
 
 


Hné, jaaaaaaaaaaaaaaj huzatot kaphatott Ninusom??? Az meglehet, mert a bejárati ajtóban lakik, illetve vele szembe és olyankor mit lehet csinálni?????? Nem köhög sem prüszköl vagy ilyesmi. Én 20hetesen megyek 4dre. Szép ajándék lesz szerintem Zsu!

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!
Na túl vagyok a csapoláson :lol: ,majd egy hét mulva kell bemennem az egyik eredményért,a többit meg a védönö hozza el onnan..
2 hét mulva megyek Kecskemétre controllra,remélem megtudják mondani a nemét, ide Bajára is kell mennem a 18hetesre,de nem tudom hogy Kecskemét elött vagy után megyek ide...majd eldönti a védőnő.. De képet most kérek!!! :wink:
És persze itt is rákérdezek nem látnak-e már valami kuki félét :lol:
Lányok én olyan csalodott leszek ha ez is lány lesz :( ,hülyén hangzik de én ugy bele éltem már magam a fiúba...
Persze akkor is a miénk ha lány meg minden....de nagyon fiúra vágyom most!!!! :roll:
Ha megmondják a nemét a legközelebbi uh-on akkor nem megyek 4d-re...

Susy!
Köszike,mindjárt megnézem amit küldtél!!! :wink:

Onlány!
Szerintem is vidd el a malit dokihoz,az majd kikezeli,ad neki lehet étvágyjavítót!!
Milyen ajándékokat vettetek??
Vendég
 


na, ezen is túl vagy! És mit érzel? Fiút? Anyai megérzések bejönnek! Nekem vettünk ajándékot. Álmaim fülbevalóját kaptam meg! Annyira drágák már az aranyak hogy csak pislogtam. 3éve kaptam utoljára gyűrűt és akkor tizenezer volt most meg huszon harmincon :shock:

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány költöztesd el mindenképp a huzatból vmi védett helyre, de ne radiátor mellé, mert a nagyon meleget sem bírja!

Kírus: Tesóm is végig fiút érzett a 25. hét körül derült ki, hogy kislány lesz :)

Kép
hné29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: