Új privát üzeneted érkezett!

Vivi
Te is milyen fiatal vagy, Én is szerettem volna fiatalon kisbabát már, de nem úgy alakult :!: :wink: a lényeg, hogy most kisbabát várok és boldogok vagyunk, de nagyon :lol:

Most már jó a vonalzód :!: :wink: jó dolog sztem is :!:

Nekem bevált a Duphaston, már a pé napjától kezdtem szedni, nekem mindig is baj volt a progi szintemmel, kezelni kellett és most is kellett a progi pótlás a 12 hét végéig :!: magne B6-ot csak egy-két alkalommal vettem be, hátha elmúlik a hányinger tőle, de semmi, így nagyon sokat nem ettem belőle, görcsölés nem volt csak néha hál'istennek :!:

A hasamon már látszik a változás, gondolom nálad is :!: :?: minden nadrág szorít, már kismama gatyákat hordok övvel, de sokkal jobb, mert nem szorít :!: a melleim is nőttek, de a bimbómhoz nem lehet hozzáérni annyira érzékeny :!:

Dolgozol egyébként :?:

Várom a jövőhét ilyenkort :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
És milyen lett ez eredményed a 12 hetes uh-on :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Helló lányok!

Látom bővülünk!Ez jó! :lol:

Orsi-Vivi!
Üdv köztünk!!!Gratulálok!Szerencsések vagytok,hogy hamar jöttek a baba! :wink: Hány évesek vagytok?

Vivi!
Magnéziumot én jövő héten beszélem meg a dokimmal,mert mostanában nekem is enyhén görcsölget a hasam.Csak azt nem tudom,h aki elkezdi annak végig kell szednie? :roll:
Én 15 hét+4 napos vagyok :lol: Nem sok van közöttünk. :lol:
Mikor mész AFP-re?Kombinálton voltál?
Nekem mindenki azt mondja kislány.

Orsi!
Már én is alig várom,h megmozduljon,nagyon jó érzés lehet. :lol:

Nomi!
Akkor te minden orvosi vizsgálatért fizetsz?

Presa!
Folsavat én se szedek külön.
Libidó?Hát ne is kérdezd! :?
Én majdnem egész életemben lakásban laktam,csak 4 évet voltam kertes házban.Jó volt!De most megint társasházban lakunk és egyenlőre nem is tudunk változtatni :?

Suzy!
Szadán voltunk.A kiscsaj hatalmasat nőtt!Olyan aranyos! :lol:
Nem dolgoztam tegnap,de lehet szombaton megyek.Már várom!
Én úgy tudom,h a méhösszehúzodások miatt nem ajánlott a 12.hétig akciózni,főleg lombiknál,hát mi betartottuk és azóta is ritka a "torna". :D

Na remélem nem felejtettem el semmit! :roll:

Szép napot mindenkinek-Nomi neked ez biztos meglesz!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

 
 

Na mire megírtam teleírtátok az előző oldalt!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Már azt hittem dolgozol :!: :?:
Én nem is kívánom egyáltalán, nagyon nagy meglepetés ez számomra, de sok mindennel vagyok így egyébként, olyan, mintha kicseréltek volna :shock: :wink: a kajákkal is bajban vagyok, nem tudnék olyat mondani, amire azt mondanám, hogy na úgy ennék ezt vagy azt :!: :roll: válogatok nagyon :!: :wink:

Neked volt kombinált tesztes v.v-d :?: 12 hetes uh eredmény előtt csináltattad :?: már nem emléxem :oops:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
A vonalzid 15 hét 3 napot ír, nem ment tovább :?: nekem valamelyik nap nem haladt :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Egy napon volt az uh után egyből.Nem kérdezett semmit a dokim,vitt és kész!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Fog váltani,csak mindíg délelőtt vagy délben.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Magánba jársz :?: nálatok is fizetős :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


A János kórházba járok,nem kellett fizetni érte.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Üdv Vivi! :)))

Én is 25 éves vagyok, 7 hetes. :)

Én szedem a MagneB6-ot nekem nagyon beválik, de nem hasgörcsre (az nincs is), hanem hányingerre. Volt olyan, hogy majdnem meghaltam, és amikor bevettem, olyan 20 perc múlva már nem is volt hányingerem. Mondjuk, nekem annyira sokszor nincs is, inkább ilyen fura émelygés, ájulás szerű állapotok szoktak rámtörni, meg olyan álmosság, hogy képes lennék abban a pillanatban bárhol bealudni. :)))
presario
 
 


Presa
És mennyit szedsz belőle :?: nekem az igazi hányinger a 9. héttől kezdődött, de elég intenzíven :shock:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Csajok!
Látom mindenki izgul a mocorgás miatt....nyugi....jönni fog majd!Nekem először nagyon furcsa volt, de egyből tudtam, hogy nem a beleim mozognak...hanem a picuri jelzett!Ráadásul egy érdekes szituációban, volt egy kisebb hullámvölgyem a párommal.....pont egy eszmecsere közepén tartottunk és akkor ott...kikopogtatott! :lol: Azóta meg sem áll! Egyre többet mozog és tegnap este már kifele is látható volt a mozgása, a pocim megmoccant, persze ezek még nagyon kis apró mozzanatok, de minden pillanata egy csoda!
MagneB6: Nekem bevállt, főleg azért is mert elég gyakran keményedett a pocim, emiatt alkalmanként több tablettát is beszedek, ha tudom előre, hogy jön a front!
A hányingeres időszakom nagyon rossz volt, sokat fogytam....de a 13. héten mintha elvágták volna, elmúlt minden....Ajánlom a gyömbérgyökeret...reszeljétek rá a kajátokra vagy csak szimplán bekapni belőle egy kis reszeléket...nekem bevállt, csökkentette a hányingeres tüneteimet.Nem olcsó, de egy gyökérke elég sokáig kitart nem kell belőle sok egy csipet a reszelékből....
Most az állandó pisiléssel küszködök...magamhoz láncolhatnék egy mobilvécét, akkor nyugodt lennék...és Babó szereti a húgyhólyagomat pöckölgetni....annyira nem kellemes! :-) Hétvégén grillparti barátokkal....Orsikának bent figyelt a bugyiba a betét.....a barátnőmmel egy idős terhesek vagyunk, neki detto. Ezzel jár... :D Én a SOTE II. számún fogok szülni, Timmermann doktorhoz járok. Terhesen költöztem fel Pestre, Csepelre, Sopronból....Hát egyenlőre ennyi! Puszi Nektek! Orsi

/Hogy kell ilyen kis vonalzót feltölteni, segitetek Nekem? Köszönöm!/
schorsi
 
 


Orsi
Kipróbálom, köszi előre is, ezt még nem használtam, csak gyömbért ittam, de csak felfújt :!: és a gyömbér teát is kipróbáltam, de semmi :!: :roll:
és mikor volt az első baba mozgás pontosan :?:
Én egy éjszaka alatt 3-szor kelek fel pisilni :!: :wink:
a betétes dolgon jót nevettem :lol: :lol: :lol:
Én szegeden a női klinikán fogok szülni :!: :wink:

Segítünk persze :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
A 17. héten volt az első megmoccanás!A hasam jobb oldalán éreztem, abból tudtam, hogy biztosan Babó az, mert hosszabb időn keresztül ott bugyborékolt....és szerintem egyáltalán nem lehet összekeverni a bélmozgással....annyira más!Szóval szerintem Te/Ti is tudjátok majd az első pillanatban! :D
Igen, a többi gyömbéres dolog engem is puffasztott....ez bejött, bár mindannyian mások vagyunk....de azárt remélem némileg enyhit majd a tüneteiden!
Most ekezdtem a nyers dolgokat zabálni...borsó, eper, dinnye....a husik annyira nem mennek...pedig szeretem őket, de valahogy jobban esnek a zöldségek, gyümölcsök!:-)
schorsi
 
 


Orsi
Nekem már most jobban bejönnek a zöldségek és gyümik, mint a husi, érdekes, mert előtte szinte minden nap ettem husit :roll: :wink: amit megkívánok azt eszek, mert azt bírom megenni és kész :!: :wink:
De jó lehetett az az érzés, már Én is várom azt is :!: :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Suzy

Hát igen. Kezd nagyon kénylemetlen lenni minden nadrág. És új melltartókba is be kellett ruháznom. Már D-nél tartok, nem tudom mi lesz még...
Még dolgozom, de ma nincs főnököm, ugyhogy nyugodtan fórumozhatok!:)

Úgy emlékszem, h a 12. hetivel egy napon csinálták a kombináltat.
(Lelet szerint minden rendben.)

Gabi

-Voltam én is kombinálton.
-május 20.-án megyek AFP-re.
Pünkösd hétfőn lenne itt az ideje, de akkor nem csinálnak.
Szólt előre a doki, h ne lepődjek meg, ha nem jók az eredmények, mert még nem időbe van...:( Dehogy ennek igy mi értelme?)

A kajával én is hadilábon. Képzeljétek az elején vagy 2 hónapig nem birtam szalámit enni. Ha megéreztem a szagát roszul voltam. Most pedig, én is válogatok. Nagyon nehéz eltalálni a kedvemet.


Orsi

Én is nagyon irigyellek! :D
Már alig várom, h érezzem én is!

Presa

Libidó.
Nem is feltétlenül a kedv a probléma nálam, hanem, h nem tudok ébren maradni este. :( Meg jártunk ugy is, hogy az orgazmus után begörcsöltem. Kicsit megijedtünk.


Nektek járni kell szülés felkészítőre?
Nálunk ugy van, h csak akkor engedik az apás-szülést, ha az apuka részt vett ezen.
Ti eldöntöttétek már, h bemegy-e veletek a párotok?
(Mi még nem...)

Vivi

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Igy van....azt kell enni ami bejön....persze azért kell a husi is! Néha:-D
Várd csak, és ne izgulj, nem szabad semmi rosszra gondolni...ha esetleg a te Babód később kezd el mocorogni....vagy esetleg előbb! Mondjuk Nekem is volt pár napom frászban....mert az AFPm nem lett jó....de aztán kiderült, hogy 1 héttel előbbre járunk, mert Kicsilányom biometriai adatai alapján a 16 hetes vérvételen már 17 hetes voltam....erre figyeljetek! A 12 hetes genetikai uhn elviekben kikalkulálják Nektek a biometriai adatokat és onnantól ahhoz kell viszonyitani...18 hetes genetikai Uhra bementem és kijöttem, immáron hivatalosan 19 hetesen...szóval...:-D
Érdekes... :?: :)
schorsi
 
 


Wivianne!

Libidó: az eslő időben kellemetlenek voltak az együttlétek, igy nem is erőltettük....görcsök stb.
Viszont azóta nálunk minden rendben....sőt! Kicsit intenzivebb érzés minden orgazmus....Persze Apa mindig hezitál, hogy " jaj, nem ártunk vele biztos Babónak?", de természetesen tudjuk mindketten, hogy lakik bent valaki és némileg változtatni kell a szexuális szokásokon, kevésbé kell heveskedni Csajok...hihihihi! Ami változott....a hüvelyváladékom phja.....és állaga...sűrűbb és az aktus alatt több.../egyébként bocsi, ha valakinek ez túl kitárulkozó, de azért vagyunk szerintem it, hogy segitsünk egy másnak..és minden saját tapasztalatot megosszunk, igy én nem fogok fújjogni semmint, remélem Ti sem!/ És természetesen egyes pozitúrák is kiestek a pixisből....pocika növekedése végett!:-P
Mi még nem járunk szülésfelkészitőre és itt a SOTEn nem kikötése ez az apás szülésnek sem....
Apa az elejétől fogva be akar!!!! jönni! Ez a terv, de szerintem még változhat, férfiiiiiiiiii:-D! Nekem fontos lenne, ha bent lenne, de nem fogok jelenetet rendezni, ha ott meggondolja magát...nem akarom kitenni semmi olyannak amit nem szeretne igazán ...és rájön, hogy mégsem birja a szagokat, látványt...kiszolgáltatottságomat...! Alakul!:-)
schorsi
 
 


Vivi
D-s :shock: te jó ég :!: :roll: :wink:
Már sokszor azt sem tudom mit főzzek :roll:
Nálunk nincs ilyen szülés felkészítős dolog, még jó, de apácska nem akar velem lenni, mert fél és rosszul van mindentől, de úgy gondolom még változni fog ez is :!: :wink: rá szeretném venni egyébként, hogy akkor is legyen ott velem :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Ez így van, sokszor elszámolják a napokat, heteket és akkor már persze, hogy nem az az eredmény, ami a valós :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Most, h már sikerült feltenni a vonalzómat had osszam meg veletek :)

-beírod az oldal címét: tickerfactory.com
-megkeresed kb. a lap közepe:
"Trying To Conceive/Pregnancy"
ezen belül rákattintasz a: Pregnancy
kiválasztod a vonalzót,
majd: NEXT
kiválasztod a figurát, ismét NEXT
DUE date: mikorra vagy kiirva
Today's Date: mai dátum
Current Time: idő
Ismét: NEXT
Size Option: kicsi vagy nagy legyen a figura

Ha ez mind kész, akkor:
bbCode:
Ezt kimásolod és rámész a profilodra és bemásolod az aláírásodba. Majd mented.
És kész is!

Ne haragudjatok, ha túl részletes. Nem akarok senkit megbántani, de magamból indultam ki. (Nem vagyok egy gépzseni :) )

Vivi

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy!
Látod a vonimat?Váltott!
Már én C-s melltartót hordok,B-s voltam :lol:

Hát csajok én még mindíg nem nagyon bírom a husikat,mondjuk soha nem voltam nagy húsevő.És a dokim meg direkt mondta,h egyek.Most akkor kamuzzak neki?Nem akarom,h lecsesszen :roll:
Azt eszek amit megkívánok+gyümiket+joghurtot.

Orsi!
Én se fogok fújjogni :wink:
Nekem a hüvelyváladék most kevésnek tűnik,ahhoz képest amikor az utrogestan nyomtam.Annak abbahagyása kész megváltás volt számomra. :)

Vivi!
Én is hallottam,h az AFP nem ad pontos eredményt,de akkor miért kell?Kombináltam jó lett.

Mi még nem beszéltünk róla,h apa bejön-e velem!
Bár most mondja,h bejön :lol: :lol: :lol: na majd meglátjuk!

Megyünk ma moziba,de nem este,hanem délután,mert félek,h elalszom a film közbe :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Igen, a libidó mellett még a fáradtság is ott van, szoktam is mondani a páromnak: "Nyugodtan csinálj velem amit akarsz, csak ne ébressz fel közben! :P" Mondjuk, egy 2-3 napja megint ébren tudok maradni ilyen fél11-11ig, de változó. Pisilnem még olyan sűrűn nem kell, scak napközbe többször, meg reggel azonnal megyek mosdóra.

Ti nem vagytok jobban szomjasak?

Nem szedtem sok MagneB-t, napi 1-et, max 2-t.
presario
 
 


Az a rossz az elejében amugy, hogy szinte alig bírom kivárni a jövő hét keddet, hogy lesz e magzati szívhang. Ha már nem is érzek éppen semmi terhességi jelet, egyből beugrik, mivan ha mégsem, és vmi gond lesz.

Tudom, nem szabad ilyen parásan hozzállni. :)
presario
 
 


Presa!
Én rengeteget iszok,szinte egyfolytában szomjas vagyok.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Látom, már váltott, az idő nem jól van beállítva ott sztem :!: :wink:
A túl sok tejtermék nem jó Én úgy hallottam, kell a husi a vas miatt
:!:
Én eddig meg sem bírtam enni a gyümiket, szinte mindentől rosszul voltam :roll: már több, mint 4 hónapja nem Colázok, pedig Én aztán minden nap vagy 2 litert ittam :!: :roll: :wink:

Akkor még Én nagyon le vagyok maradva, mert még a B-s jó :lol: na de majd beindulok :lol:

Vivi
Ügyi vagy drága :lol: :!:

Orsi
Nekem annak idején az inszem azért volt, mert túl sűrű volt a méhnyaknyákom és nem engedte át a spermát, de egy ideje megváltozott azért is sikerült spontán a terhesség, a sok hormon megtette hatását, annyira örültem neki, most meg február óta, amikor kiderült, hogy kismami vagyok teljesen már a szine, állaga a hüvely váladékomnak :!: :roll:

Nekem elkezdett viszketni a hasam, kenem már egy ideje :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nem csak az elején várod majd ennyire az uh-okat.Én már most megőrülök,h mikor lesz már 19-e!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Mi még nem beszéltünk róla, hogy a párom bejön-e vagy sem. Én most ugy vagyok vele, hogy nem szeretném, mert félek, hogy utána már nem úgy nézne rám. Hiába mondja azt, hogy nem változna, ezt most még ő sem tudhatja.

Úgy gondolom, hogy ne lásson engem magamból kifordulva, eltorzult arccal, mindenhol véresen. Tudom, hogy ő életem párja, de félek, a jól kialakított nőies képemet lerombolná egy ilyen. Pl lehet, ha utána újra szexelni akarnánk, mindig beugrana neki onnan vmi kép...

Nem tudom...
presario
 
 


CG:

Igen, mindig lesz min izgulni! :D
presario
 
 


Presa (Anna)

Ne aggódj, nem lesz semmi gond! (Majd hallod, h mennyire gyorsan ver a kis szíve!:) )
Annak meg örülj, h nem érzel semmilyen terhes-tünetet!

Én is mindig szomjas vagyok, és rengeteg vizet iszom!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy: nekem a cickóim viszketnek. Tök ciki pl nyilvános helyen! :D

Nekem előtte nem igazán volt hüvelyváladékom, viszont most minden pisinél, meg néha csak úgy is van.
presario
 
 


Presa!
Folyadékkal én is úgy állok, hogy sokkal többet iszok, mint a terhesség előtt....És főleg a szénsavasakat kivánom,amit nem ajánlanak annyira, de nem is tiltanak uhhogy....
Szivhang...nyugi!!!!!Biztosan minden rendben van és dobog a picid szive....gyönyörű látvány lesz! :D
schorsi
 
 


Suzy!
Bri azt mondta az időeltolódás miatt vált később,mert azthiszem amerikai a snugglepie.
Tudom,h kell a husi,de nem megy :cry:
Hasam nekem is már jó ideje viszket.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Presa
Én is sokat iszom, de nagyon nem kívánom a vizet, amit előtte ittam sokat, de most valami szörpöt innék :roll:

teszteltél-e azóta :?:

nekem olyan rossz ízű a szám egyfolytában :!: :roll: néha fémes ízű, pedig egy amalgám sincs a számban, csak arany, de attól nem kellene, hogy ezt érezzem, kaja után egy 10 perc múlva olyan rossz ízű, hogy már sokszor attól vagyok rosszul :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Schorsi: :)))
presario
 
 


Presa
Csak nyugi van, kedden együtt izgulunk egymás jó eredményéért :lol: rendben lesz minden :!: :wink:

Orsi
egyébként én is jobban innék szénsavasat, csak nagyon felfúj :roll: :!:

Gabi
Én kened is :?:

Csajok olyan nagyon örülök, hogy beindult a topik :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy: nem, mert már mult hét kedden volt petezsák, szoval nincsen értelme.
presario
 
 


Lányok, jövök még...de Apa kajás...!!!!Puszi!
Rossz szájiz ellen egy mentalevél vagy egy petrezselyemlevél...kaja után!
Sziasztok!
schorsi
 
 


Presa
Csak kérdeztem, mert Én sokat csináltam :oops: :?

Orsi
Menj csak főzz valami finomat, Én is megyek dolgozom tovább, két mérés között itt leszek :wink:
köszi a tippet, kipróbálom
:!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Tudom, te vagy 11et csináltál! :D
presario
 
 


Suzy!
Kenem kék nivea testápoló+öntöttem bele olivaolajat,berátnőim erre esküdnek.Van aki ajánlotta,h a DM-be van erre valami olaj,lehet azt is kipróbálom majd!

Orsi!
Jó etetést :lol: :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


ÁÁÁ Suzy vagy 30-at csinált szerintem! :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


igen 30-at tuti ellőttem :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Mit főztél :?:

Én most ettem fasírtot rizi-bizivel, tegnap erre voltam éhes és a maradékot elhoztam :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nah, visszatértem!
Még tegnap csináltam kirántotthusit Apának....magamnak kirántott karfiolt, rizzsel és tökmagolajos salátával./ a saláta a szomszéd bácsitól van aki biozöldségeket termeszt és amióta tudja, hogy babásak vagyunk mindig meglep valamivel...Én meg a jóhirekkel, hogy mennyit fejlődik a Babó! Rém büszke magára, hogy Ő is hozzátesz ehhez! Szegény egyedül él és már 83 éves, alig néz rá a családja, igy most rólunk gondoskodik és Mi viszont!/
Holnapra viszont már ninckajám, de már itt nem főzök, majd Pesten, mert holnap visszamegyünk...kezdődik az ingajárat..pffff! :roll:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Nem rakta be Nekem ezt az izééét... :shock: Tuti rosszul csináltam valamit...nagy számitógépzseni vagyok, nem mondtam még???? :lol: :P :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Egy kicsit nekiállok dolgozni és máris elszalad a topic.:)

Én csak egyetlenegy tesztet csináltam, mert féltem, h a második - lesz... (Tudom hülyeség, de annyira örültem a + eredménynek...)

Orsi
Amikor bejött az oldal tickerfactory.com a "Pregnancy"-re kattintottál? (5.kék baloldalt)
(a beillesztés része jó volt, az előbb is.)

Nagyon éhes lettem hirtelen! Nagyon ennék rántott karfiolt!::)
De nekem egyenlőre csak a helyi menza lesz.
(Bizom benne, h valami ehetőt azért adnak, h kibirjam mig hazaérek!)

Vivi

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Újrapróbálkozom....:-D
schorsi
 
 


Az hiszem most sikerrel jártam...:-D:-D:-)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: