Új privát üzeneted érkezett!

Felénk egyébként mostanában elég sokan választják a Botond,Csanád, Nimród neveket!(apának egyik sem tetszett...meg hát a vezetéknevünkhöz sem mennek)

Kép
Kép
missancsi
 
 


Uhhh...laptetőő!Most ez Mindannyiunké legyen!Békuéknak és nekünk a szombatra,betegeknek a gyógyulásra!!!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Estrella:
Picik a cicijeim,de már nőttek akkorát,hogy kilógnak az eddigi melltartóból,apa már csak nevetett,mikor öltözéskor észlelte,kérdezte,hogy erre gondoltam?? :lol:

Szóval a C&A-ban vettem,2800-ról 790 Ft-ra leárazva találtam 2félét is a méretemben,csak ugye az egyiket elírták.... :?

A kisnadrágos bikini alatt arra gondolsz,ami olyan,mint a pasiknak az a bő gatyája,vagy a franciaalsó-szerűre? :D
Ez utóbbim van,de az is szorít :?

Ilyen az alkatom,nekem egyből a combomra,csípőmre,fenekemre másznak fel a kilók,pedig édességet alig eszem...


Húúú,nagyon mázlista vagy,hogy ilyen helyekre mehetsz ingyen,vagy sokkal olcsóbban :D
Mondjuk én nem sűrűn megyek étterembe,mondjuk egy évben egyszer,max. kétszer,de egyszer jó lenne egy tényleg profi helyre elmenni!!

Imádom Gordon receptjeit! Szülinapi listámra felírom az egyik könyvét,hátha megkapom ;)
A TV-ből kiírtam már jópárat,amikor mentek a "Főzz élőben Gordonnal" c. műsor,nekem is egy lime-os recept a kedvencem,az amolyan fasírtos, elég érdekes fűszerezéssel,és a végén lime-os tejfölbe vagy joghurtba lehet mártogatni.... Valami isteni,pedig én annyira földhöz ragadtan főztem és választottam eddig mindig,de ez érdekelt,a műsorban annyira jól nézett ki!!
Azóta ezerszer készítettem már el ;)


Bizony,kis szerencsével holnap megmondják a baba nemét!!! :D
Izgulok picit,de inkább csak azért,hogy jól legyen a baba,a többi mostanában mindig mellékes! ;)
Ha erről megbizonyosodtam,akkor onnantól fog érdekelni a neme is.

Mint láthattátok a videómon,elég élénk babánk van,úgyhogy tuti sikerül majd úgy megnézni,hogy mutasson valami "érdemlegeset" :D :D :D


Most a héten már elvileg én is eljárhatnék kismama tornára,innentől már szabad,de még nem tudom,hova menjek.
Talán Oroszlánnal tartok,ha megjelenik megint a fórumon ;) :D :D

Úgy mozognék már!! De ha jól megy,most vasárnap már tényleg megyek uszodába,csak előbb szereznem kéne valami bikinit,ami feljön rám! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Breki,
van vizitorna kismamáknak. azt hiszem pl újpesten a hotel ramadában. az lehet bejönne nektek. én nem merek vízbe menni, nagyon hamar összeszedek mindenféle vackot. :?

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Zsuzsó: gondoltam már én is Aquanatal-ra,nem tudom,hogy erre gondolsz-e,az állítólag nagyon jó!! :)

Én nem tudom,milyen könnyen szedek össze bármit,de a doki azt mondta,ne izgassam magam,rakjak fel egy tampont,és mivel tökéletesen zárt a méhszáj,nincs aggódnivaló,hogy feljut a fertőzés,mert így nem tud :)

Ha mégis összeszednék valamit,akkor meg kikezeljük,ennyit mondott :) Rengeteg kismama jár úszni,úgyhogy csak nem lesz gáz!

Ahova megyek,ott meg van babaúszás,és tudvalevő,hogy ilyen helyeken sokkal jobban ügyelnek a víz tisztaságára :D

Köszi az Auchan-os híreket,majd megnézem,eljutok-e valamelyikbe, klassz lenne nézelődni picit!! :)
Vendég
 


Legyen már nyár!!! :lol: :lol: :lol:


Kép Kis kedvcsináló:

Kép
Kép
missancsi
 
 


A kis hurkás angyal :D :D :D
Vendég
 


Béku!Aztán holnap gyere ám egyből a hírekkel!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: nem szólsz a nőnek délben,hogy megmondja nekünk is a Te babád nemét,amikor megyünk 3-ra? :D

Akkor nem kéne estig várnom,mire tudok jönni netre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem tudom,mi lesz utána a program,és hát nagyon nincs közel ez a hely...
Vendég
 


Béku!Ha gondolod küldd el pü-ben a telószámodat és ha végeztünk megírom! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


OK,megírom!
De inkább párom számát,mert tudod az enyém még "alszik" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Küldd el arra nyugodtan,tudni fogja,mi az :D :D
Vendég
 


o.k elmentettem a számot! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


OK :)

Képzeljétek,vettem koffinmentes kávét magamnak!! :D

Én nem szoktam kávézni,azaz a koffein engem nem nagyon érdekel, viszont 1-1 alkalommal egy capuccino vagy tejeskávé jólesett,de ugye az most nem volt szerencsés.

Anyum megkínált múltkor nála kávéval,finom tejszínnel meg diabetikus nápolyival (ő ugye most csak azt eheti),és olyan finom volt,pedig koffeinmentes :D A boltban 2félét találtam,háááát nagyon nem olcsóak,de beruháztam egy Nescafe-ra :D

Csupán az íze miatt :D Úgyhogy már gyártottam is páromnak capuccinot tejhabbal,meg ahogy kell :D
Vendég
 


Szia Ancsi és többiek is persze!

Jajj de izgi hogy már tudni fogjátok hogy fiú lesz-e vagy lány!
Kösz a crinonos infót, szólok a dokinak előtte, de azért a biztonság kedvéért puccba vágom magam, hátha mégis meg akarna kukkerolni :) .
Mivel Gyöngyösön nem adnak képet az ultrahangon, szerinted gáz ha viszek fényképezőt?Egyébként nem biztos hogy be merném vinni- olyan béna vagyok.
Név téma: amikor a beültetés előtt meg lehetett nézni a monitoron, Józsi ahogy meglátta egyből azt mondta hogy Borbála lesz.Kiváncsi vagyok hogy igaza lesz -e.Nekem ez a név a mániám.Józsi lánya egyből kérdezte hogy ő hívhatná-e máshogyan.
Fiúnév a József- az apa kívánságára.Nekem nem tetszik, így ha fiú lesz mindenképp lesz második neve is, csak még nem tudom hogy mi legyen az.

Üdv.Judit
as10vas
 
 


Szia as10vas! :)

A Borbála szerintem is szép név! :)
Vendég
 


Szia asvas Judit!Húúúú de örülök,hogy írtál! :lol:
Borbála szép név és mostanában nem is olyan gyakori!(lehet bőven becézni:Bori ,Borka stb.)
Nálunk azért örülök,hogy nem "kell"apa nevét kapnia,de ha mégis az lenne a családban a szokás akkor én is 2 nevet adnék neki! :lol:
Ha tudod erőszakold ki azt a képet!!!(mondd,hogy még nincs róla egy képetek sem!!!)Vagy vigyél magaddal lemezt,hátha megírják rá a felvételt?! :roll:
Nálam crinone-időszakban nem vett kenetet,de azért megvizsgált! :wink:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Béku!Örülök,hogy kaptál kávét!Én szerencsére csak kakaózok! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


As Judit!Mikor is mész kukkolásra? :roll:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: reggelente kakaózok én is,de így délután,vagy akár este is ihatok egy kávét csak az íze kedvéért :D
Vendég
 


Szia Ancsi!

Bocs hogy eltűntem, de ovis farsangra voltam hivatalos.Csak most értem haza. Hétfőn megyek legközelebb, utolsó crinone kedden lesz.
Volt itt is téma a kekszelés.Kérdeztem Józsit hogy ha már engedélyezik akkor belevágunk-e.Azt mondta nem merné nagy sajnálatomra.Hát igen, most még nagy a szám ezzel kapcsolatban, aztán ha arra kerül a sor....húúúú lehet hogy én nem merem majd.
as10vas
 
 


As10vas: hát igen,mindenki azt hiszi,megy majd,mint a karikacsapás,aztán sokunk nem meri... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Béku!

Hát egyszer volt egy kis bohóckodás, de nem mertem elengedni magam, ne hogy túl nagy legyen az izgalom.Először paprikáskrumplit főztem magamban, aztán hírtelen beugrott egy kolbász képe- na itt le kellett állnom.Végül fél szemmel a CSI helyszínelőket néztem és arra koncentráltam. :lol:
Hát igaz hogy testileg nem volt jó, de lelkileg már nagyon hiányzott.De azóta sem, mert ez nem jó így :?
as10vas
 
 


már bocsánat hogy ennyire nyíltan leírom :oops:
as10vas
 
 


No én ezért se kezdtem bele! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok,erre a képre gondoltam,hogy valódi-e:

Kép

Merthogy az egyik 4D-s oldalon volt a fotó... :roll:
Vendég
 


Breki,
hááát, gyanítom hogy nem valódi :roll:
Holnap gyere hamar a hírrel!!!

Ancsi,
te is!

Zuszó,
nekem is befeszíti magát néha a babó, de kivülről csak az látszik hogy ott keményebb a pocim :)

Kép
judit0713
 
 


Judit: persze,jövök majd a nagy hírrel :D :D :D

Addig lehet fogadni ;)
Nem veszem ám rossz néven azt se,ha fiúra fogadtok,elvégre akárki is ő,az enyém!! (miénk) :D :D :D
Vendég
 


Ancsi, Béku mi volt az ultrahangon?
Kíváncsian várom a híreket!!!

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Sziasztok!

Nos,azt hittem Ancsi járt már erre a hírekkel :D
Akkor az ő poénját nem lövöm le,csak rólunk:

Keresztbe-kasul vizsgált a nő,mindenhogyan benézett a baba lába közé,de egyetlen szűk keresztmetszet maradt,hogy nagyon keskeny a csípője,ami a csajokra nem jellemző,de ettől függetlenül úgy néz ki,hogy LÁNY!!! :)

Jövő pénteken megyek még egy körre,amikor csak rápillantunk,hogy hátha megmutatkozik épp,hogy a nő megnyugodjon,de 99 %-ra lányt tippel,a hiányzó részek miatt :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Húúúú de jó, örülök a hírnek!Szuper hogy úgy néz ki hogy lány, olyan izgalmas! :D :D :D :D
ÁÁÁÁÁÁÁ de jó lenne már nekem is ott tartani.
Ancsi merre vagy?

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As10vas: megtetszett a vonalzód,úgyhogy készítettem ott egyet én is,de a nevet még nem tudom,be merjem-e írni... :D
Vendég
 


Vendég
 


Hát ha biztosra akarsz menni, akor csak a következő uh után, de az a 99% nagyon bíztató.De ki is cserélheted a nevet ha esetleg fiú lenne.
Jajjjj nagyon jók a képek, hihetetlen mennyire kis formás.
Most még jobban várom a hétfőt.Esküszön kikönyörgök egy képet.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Sziasztok!Most értünk haza a csavargásból!Hát kukit nem láttunk!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Már nagyon elfáradtam :? Ezért ma már nem ,de holnap rakok fel képet!!!Nagyon jó volt látni picúrkánkat!Nekünk a kis pofival volt kis "gond",,mert egyfolytában takargatta!El is kellett mennem 10 percre sétálni,hátha meggondolja magát! :lol:
(As)Judit!Látom már van vonalzód!Szupi!!! :lol:
Holnap jövök!Puszi!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: jujj,úgy vártam már,hogy gyere,nem akartam lelőni a poént ;)
Remélem pénteken megerősíti nekünk is a nő,hogy kislány!! :)

Egyébként mikor mondtuk neki,hogy azzal viccelődtünk odafelé,hogy ma mindenkinek lánya lesz nála,elgondolkozott,és megállapította,hogy egész nap csak kislányok voltak tényleg :D :D :D
Vendég
 


Kis mosoly Dorkánktól: Kép

Kép
Kép
missancsi
 
 


Este még Dorka-moziztunk egyet itthon apával!Olyan jó érzés volt nézni!Ott Pesten is nagyon megható volt,de nem mertem elengedni az érzéseimet,ígyis azt vettem észre,hogy mikor már elkezdtem volna pityeregni,kezdett a hasam kicsit remegni,úgyhogy visszafogtam magamat!
Este is olyan jó volt párom arcát is látni,ahogy a felvételt nézte, folyamatosan mosolygott! :oops:
Manónk egyébként egyfolytában belefúrta az arcát a méhlepénybe, így nehéz volt megörökíteni!A séta után aztán 1-2x "odavigyorgott"(látszott ahogy grimaszolgat)és ő is sokszor a köldökzsinorral volt elfoglalva,mert néha zavart!(Béku!Dorkának is a bal lábára volt rácsavarodva :lol: )Úgy látszik a tegnapi babák ugyanazt alakították?! :D

As Judit!Keksz témán olyan jókat mosolyogtam!Főleg az elterelő hadműveleteken! :lol:
Nálunk már majdnem volt! :lol: ...de aztán inkább aludtunk!Apának kicsit nagy a szája,de közben ő sem meri ám!!!Majd meglátjuk,hogy alakul!Erőltetni sem akarjuk!
Várom már,hátha Te is kapsz holnap fotót!Olyan jó lenne!Legyél erőszakos! :lol:
Holnap megyek Afp-re! :lol:
Rakhatnátok fel pocakfotókat is!!! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: igen,úgy látszik eléggé hasonlóak voltak a tegnapi babák,egyrészt hárman mentünk augusztusi szülésűek,és minden baba tegnap lány volt! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Ancsi, gratulálok Dorkához!
Olyan aranyosan mosolyog!

Én már a múltkor is azon mosolyogtam hogy pocakfotó.Khmmm hát igen... én már 34 éve élek pocakkal, nem lenne túl esztétikus ha felraknám, nem akarok ilyesztgetni senkit sem. :D
Amikor feltettétek a pocak fotóitokat, bocsánatot is kértem Józsitól hogy ilyen kövér vagyok, pedig most már biztos nekem is látszana :roll:

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Ancsi
Itt is gratula! :)
Felétek tényleg sok a Csanád???? Férj azt találta ki, de nekem nem tetszik.

Béku
A C&A-ban vettem én is melltartót, kényelmesek és nem drágák…
Kisnadrágos bikini alatt a franciaalsó-szerűt értettem!
Nem lehet, hogy csak csúszik szét a csípőd???
Én ugye még nem híztam, vagyis fél kilót, reggel néztem, de sokkal nehezebben veszem fel-le a bugyikat, szerintem tágul mindenem…
Megvan jövő hétre a program, 14 óra aromafürdő, 14:30 50 perces masszázs, 19 óra vacsi :)
Remélem jó lesz és meggyógyulok addig!!!
Mi gyógytorna-szerű kismamatornán voltunk, de talán nem kellett volna, csak ha teljesen egészséges lettem volna…
Nekem is van itthon koffeinmentes kávé, meg maci kávé :)

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: :shock: :shock: :shock: :shock: lehetséges,hogy emiatt lettem szélesebb?? :shock:
Nincs kizárva,de ehhez nem értek,hogy ilyenkor már van-e változás e téren :D

Vettem fürdőruhát!!! A Budmilban dolgoztam anno,bementem beköszönni,és találtam még az én időmből való fürdőrucit, meg ugyanolyan mintájú bikinit (francia),megmondom őszintén,nem tetszik a mintája,de úúúúgy örülök,hogy ilyen nagyon akciósan hozzájutottam,hogy el se hiszitek!!

A kettő együtt volt 2740 ft!!!! :)
Majd dobok fel képet ;)

Kaptam egy cipőt is,az drágább volt,6990-ért vettük,viszont 20.000-ről lett leárazva!! (utolsó darab,Humanic) :D :D :D

Szóval költöttem,bár nem lett volna szabad,de nincs miben mennem uszodába :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek,eddig 34-36-os méretekkel voltam megáldva (XS-es),és a fürdőruhám 38-as,a bikini meg 40-es!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Apának persze tetszett a 36-os méretű bikini,mert a cicit már alig takarta,de meg kellett értetnem vele,hogy most nem azért veszem,hogy szexi legyen,hanem kényelmes,és ne kelljen húzogatnom magamon,hogy a cicim ne lógjon ki belőle :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Béku
Nem tudom, én mostanában kezdtem széptcsúszni, de nekem alapból széles a csípőm.
Hú, nagyon olcsó volt a fürdőruci, ügyes vagy!
A cipő sem volt drága.
Néha kell bevásárlós napot is tartani :)
Hú, nekem is meg kéne néznem, melyik fürdőrucimba férek el, ha vasárnap megyünk wellnessezni!

Kép Kép
estrella22
 
 


Béku!Jó vásárt csináltál! :lol:
Cicitartót már nekem is nagyon kellene vennem,mert "sajna"már kezd kibuggyanni a mostaniból! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Megvolt a mai vérvétel!Szupi volt!8-ra értem oda és 8:10kor már végeztem!(Amúgy ezren voltak,tökre jó, hogy kismamikat előre veszik! :) )
Csütörtökön meg is lesz az eredmény,remélem minden ok lesz!..és kedden megyünk újra Sotéra!(ez miatt is remélem a jó eredményt,mert semmiképpen sem szeretnék amniót)Komolyan mondom már annyi mindenki megnézte babónkat és eddig mindenki azt mondta,hogy minden rendben van vele...ezek után nem szeretnék ilyenen aggódni!
As Judit!Szorítok,hogy sikerüljön sztárfotót kapnod a kicsiről!Aztán gyere ám vele! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Estrella: igazad lehet ebben a "szétcsúszás" dologban!
Én se híztam,össz. 1 kilóval vagyok csak több,ebből már 125 g a baba ;) :D :D :D


Ancsi: köszi,jó vásár volt,az tuti :D
Vendég
 


Ma mértem meg magamat! :shock: :oops: ...4kg plusz!Szerintetek ez már gáz?Mondjuk pár napja mostmár eléggé látszik a pocim!
As Judit!Ne aggódj!Nemsokára Neked is igazi kismamis pocakod lesz!Az elején nekem is "csak"olyan jóllakott-forma volt!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: erre még most se tudok válaszolni :lol: :lol: :lol: :lol:

Csak ugyanazt mint a múltkor:
nekem 1-1,5 kilót szabad hízni havonta :)
Vendég
 


Jóllakott? Anyumék egész gyerekkoromtól tömtek mint a libát, nem is csoda hogy így nézek ki.Amióta kiderült a csökkent cukortolerancia azóta fogytam 25 kilót, de ebbe benne van az a 10 kiló is amit az augusztusi lombikra le kellett leadni, mert Sz nem tudta volna megszúrni a bal petefészkemet.Most vagyok ---jajjj nem merem leííííírrrnnnniiiiii :shock: :shock: :shock: 88 kg- ugye ezt nem olvassa el senki? Na ezért is akadtam ki a 2 kiló hízáson, amit egy hónap alatt produkáltam, amit a védőnő mért, a diétám ellenére.
Kaptam képet, megpróbálom felrakni. :D Uhhh át kell méretezni, próbálkozom.

Holnap vérvétel, kombinált teszt lesz.Jövőhét kedden megyek újra akkor lesz a kenet vétel.
CRL:57 mm, ez alapján 12+1 naposnak felel meg.(12+3 vagyok)NT:<3 mm, gondolom ez lehet a tarkóredő.AFP-re márc. 18-25 között kell mennem, a legközelebbi uh április 12.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Kép


Rákérdeztem a nemére, de nem nézte meg külön, azt mondta a nő hogy kb középidőtől tudja majd megmondani.Volt hüvelyi uh is, akkor lehetett látni felülnézetből, olyan volt mintha lett volna valami a lábaközt, de valószínű hogy a köldökzsinór volt.Gondolom ha egyértelműen kuki lett volna akkor csak megmondta volna.
A képen is látszik hogy nem középen van a méhem, hanem az egyik szarvban van a baba, na ezért izgulunk hogy megfelelően táguljon és kitudjam hordani.Jajj és most ugrált is, nagyon jó érzés volt látni :D

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: