Új privát üzeneted érkezett!

Igen, tudom! :) És hihetetlen a boldogságom!  Bár tényleg 100%-ban megtettünk mindent, volt hőmérőzés, ovu teszt, pontos időzítés. Azóta a párom nagyon- nagyon büszke magára! :D Én is!

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


:D ügyesek voltatok ;)
reni87
Kecskemét
 
 


Nady! Gondolok Rátok ma 6-kor! Nyugodj meg, minden a leges-legnagyobb rendben lesz.
Közben a tesztcsíkom már majdnem elérte a kontrollcsík vastagságát. :) És mindjárt megjön érzésem van, illetve a mellem feszül. Szerintem nagyobb is lett.

Reni! Pár nap, és itt a november. Pontosan mikor is kell Rátok nagyon gondolni? :)

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 

 
 

:) 5.-én lesz a konzultáció, és akkor derül ki mikor is kezdödik, de remélem a következő héten (akkor kell majd megjönnie...)...onnantól kezdve olyan 3 hét talán amíg a babácskák a pociba kerülnek...szóval most még csak azon izgulok hogy el tudjuk ezdeni a kövtkező ciklusban...
reni87
Kecskemét
 
 


Szegcsig, nagyon köszi! Izgulok, de apa is ott lesz velem és rendben kell lennie! Nincs más opció. :)
Megjön érzés nekem is volt pár napig, azóta már "csak" hasfeszülés és puffadás. A melleim pedig sosem voltak kicsik, de most aztán.. :D
Reni, akkor Neked 5-én kell drukkolnunk, hogy jó híreket kapj, az már mindjárt itt van...de izgi.. :)

nady
 
 


Nady! Mi volt? Mesélj! :)

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Holnap lesz a férjecskémnak a herebiopsziája...jaj nagyon izgulok...drukkoljatok...
reni87
Kecskemét
 
 


Reni! Nagyon drukkolok, ne izgulj, minden rendben lesz!

Szegcsig! Hála az égnek minden a legnagyobb rendben van. :)
Tegnap apa is bejöhetett és együtt gyönyörködtünk. Már rendes baba formája van, kezecske, lábacska, minden. 9hetes és 2napos volt tegnap, 22.6mm... hatalmas méretek. :)
A 12.héten kell mennünk az első genetikai ultrahangra.
Veletek mizu? Rosszullét? Valami tünet?

nady
 
 


Reni! Drukkolok nagyon! Leírnád, hogy pontosan mit takar ez a kifejezés? :)


 


Nady! Ki is rázott a hideg! Huuuuu de örülök, látod, hogy teljesen felesleges volt aggódnod. :) Istenkém, micsoda egy élmény lehetett!


 


Nem tudom lányok, én még mindig nem fogtam fel. :) Állandóan ezen agyalok, de nem vagyok képes továbblépni, még mindig mintha csak egy ábránd volna, hogy babát várok. Ma vagyok 4+1 hetes. Orvosilag 5+1 hetes. Hát a tünetek: a szagérzékenységes fokozódott, és nagyon ritkán émelygek. Viszont én sokszor eszek keveset, lehet ez segít. Bár úgy olvastam, hogy az 5. héttől várható csak igazán a rosszulléti időszak. Valamint fáradtabb vagyok a szokásosnál. 
Neked már elmúltak a rosszullétek?


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


egy tűvel vesznek mintát a herékből ésebböl a mintából nyernek ki spermiumot....ennél pontosabban én sem tudom, nem egy kellemes dolog parázik is szegénykém :/ persze még az sem tudjuk milyen minőségű a minta tudnak-e spermiumokat nyerni...az holnaputáánra derül ki...ha nem akkor csa a donor jöhet szóba, de én bízom benne hogy erre nem lesz szükség.
reni87
Kecskemét
 
 


Minden elismerésem a férjednek!!! Ezek szerint amit ma vesznek le, abból lesz a kisbabátok? :) Annyira izgalmas ez  az út, ilyenről még nem is hallottam. A donorra ne is gondolj! Arra nem lesz szükségetek! Nagyon drukkolok!!!

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Igen abból lesz majd a babánk :) Jobban örlnék a kévebbé izgalmasnak köszi a drukot :)
reni87
Kecskemét
 
 


Reni! Te jóóó ééég....a párod egy igazi hős, komolyan mondom! Olyan kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az eredmény, de biztos, hogy mindent rendben fog találni a doki. ;)
Mindenképp írj, hogy mi volt!!!!!

Szegcsig, élvezd ki, amíg még teljesen jól vagy! :) Bár lehet, hogy téged nem is fognak utolérni a tünetek. Én a 6-7.héten voltam nagyon pocsékul. Mostanra már a hányás megszűnt, bár az émelygés a nap bármely szakában képes rám törni. Plusz fejfájás, fáradékonyság, sok pisilés, mellfeszülés. De felfogni még én sem tudom...még így sem, hogy már láttam is. Még mindig olyan furcsa, mikor babaholmi nézegetés közben eszembe jut, hogy most már tényleg azért nézegetem, mert aktuális és nem azért, mert ábrándozok, hogy na majd ha kelleni fog... :)

nady
 
 


hát lányok ha megtehetitek csak magándokihoz! Ma nincs műtét mert nincs hely az osztályon kb 3-4 hte le volt pedig beszélve és még várakoztatják is szegényt...ugyhogy holnap hajnalban megint utazhat pestre...persze ha magán úton menne nem lenne fennakadás...de hát nincs rá több zászezer forintunk...a lombik is rengetegbe fog kerülni még támogatással is...:( :( :(
reni87
Kecskemét
 
 


Ezt a pofátlanságot!!!!! Nem is értem, hogy ilyet hogy mernek megcsinálni úgy, hogy meg volt beszélve... Szegény párod... :(

nady
 
 


Valószínű elírt valami időpontot az asszisztensnő :/ holnap 7.15-től lesz a műtét...ahhoz hogy ez kiderüljön 10-től mostanig űlt és várt a párocskám a kórházban...
reni87
Kecskemét
 
 


Szegény! Páromnak meséltem erről a műtétről. Hát nem írom le az arckifejezését... Úgyhogy azóta máshogy áll a dolgokhoz.
Holnap mindenképpen gondolok Rátok!

Ma csináltam újra egy tesztet, és képzeljétek, erősebb lett, mint a kontrollcsík. :) Még maradt 1 tesztem, holnap elsütöm, és többet nem fogok, ezt már megígértem magamnak. Egyébként a napokban olvastam, hogy a pozitív teszt egy hatalamas biznisz az USA-ban....

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


:D Tegyél fel páret az Ebayre...de azért maradjon emlékbe :D
reni87
Kecskemét
 
 


Te is hallottál róla? Őrület, mik vannak. Óóóh nem, az én gyerekem első életjeleit nem fogom eladni senkinek sem, nincs az az isten. :)

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Reni! Altatásban megy/ment a műtét?

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Reni, mi újság? Tudsz/Tudtok már valamit? Hogy ment a műtét? Párod hogy van?

nady
 
 


Gerincérzéstelentés

Kétféle mintát vette mindkettőben vannak kismikik :) :) :) :) :) :) :):)
reni87
Kecskemét
 
 


És akkor most hogyan tovább? Mi a következő lépés?

nady
 
 


5-án lombikos dokinál konzultáció aztán kiderül :) de remélem a következő ciklusban eltudjuk kedeni a hormonlezelést...ami azért kell hogy több pete érjen...aztán b november végén visszakaphatnám a picinyeimet :) most már ezen izgulok :)
reni87
Kecskemét
 
 


Gartulálok! juhéééééé, szuper egy hír! Úgy örülök! A férjed egy hős, biztosan nagyon büszke vagy Rá! :)


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


inkább Gratulálok, mint gartulálok :D

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


:) Köszi
Nagyon büszke vagyok :) Holnap jön haza :)
reni87
Kecskemét
 
 


Hát Lányok, nekünk ma rémes reggelünk volt. Kimentem a mosdóba és sokkot kaptam. A bugyim tiszta barna folyásos volt. Mindez fél7-kor. Egyből rohantam felébreszteni a párom. Nagyon megijedtem. Viszont az égvilágon semmilyen fájdalmam nem volt. Megvártuk a 8órát és hívtuk a dokit. Szegényt mi ébresztettük, de nagyon kedves volt. Megnyugtatott, azt mondta, hogy ez előfordul az első 3hónapban elég gyakran, de amíg nincsenek fájdalmaim és görcsök, addig nem kell félni. Mondta, hogy hetfőn látta a babát és teljesen rendben volt. Amúgy ilyenkor hónap végén szokott megjönni, tehát esélyes, hogy amiatt van. De azért most fekvés, pihenés és megtiltotta az agyalást. :) Majd még 2x visszahívott és nyugtatgatott.
Az előbb tettem fel az utrot és teljesen tiszta volt minden...remélem, csak ennyi volt.
Kedden védőnő, aztán vérvétel és szombaton újra doki.

nady
 
 


Nady használsz még utrot? Attól is lehet...illetve valóban amíg nem görcsölsz nincs baj, nyugalom pihi :) Nem lesz semmi baj :) Nagyon édi a dokid hogy így törődik veled :)
reni87
Kecskemét
 
 


Nady! Gondolom, hogy megijedtetek! A dokid nagyon kedves lehetett, hogy visszahívott érdeklődni. Biztos nagyon lelkiismeretes. :) A szervezeted még emlékszik rá. Úgy olvasom az írásodból, hogy sikerült megnyugodnod. :) Az a legfontosabb! Nem lehet semmi baj!
Utrot nekem is használnom kell, mert én meg minden menstruációm előtt napokig barnáztam, úgyhogy mióta tudom (már több, mint egy hete) 3x1-et használok.


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Reni! Igen, szedem még, de eddig semmi ilyesmi nem volt tole a 3hét alatt. Azt hittem, ezt pont ez ellen irja fel a doki..mármint pl ha vki pecsétel.
Igyekszem pihizni és nem állandóan a pocimra figyelni.
Párocskád hogy van?

Szegcsig, igen, rettentően. Kicsit megnyugodtam, de azért állandóan a fejemben motoszkál a dolog. Neked a dokid már előre felírta az utrot? Mármint még a terhesség előtt? Vagy voltál a teszt óta nála?

nady
 
 


Mondjuk ha szájon át szeded az utrot akkor nem biztos hogy az okozza, inkább hogy emlékzik a szervezet a menire, előfordul, nem lesz baj :)

Férjecském hát még nem az igazi, fáj még a sebe :( De hálát adok az égnek hogy ennyi volt a órház, hogy csak eért volt benne. Volt két szobatársa akik ráosa és kiveszik a hugyhólyagjukat és hát aztán kivezetik és így élhetnek tovább, az egyik 42 csak és 3 gyereke van :( szóval én inkább nem is panaszkodom semmi miatt...
reni87
Kecskemét
 
 


Uhhhh...borzasztó lehetett. :( De a lényeg, hogy végre túl van rajta.

Nem szájon át szedem, hüvely kapszulám van.

nady
 
 


Én olyat még nem hallottam, hogy az Utrogestantól barnázott volna valaki. Meglepő, mivel pont hogy azért kell szedni/használni, hogy ne legyen barna folyás. 


Nady! Tudta az orvosom, hogy babát szeretnénk, így már 2 hónappal ezelőtt mondta, hogy korán teszteljek, és pozitív teszt után menjek egyből. Pont csütörtökön lett először pozitív a teszt, és mákom volt, hogy aznap rendelt is. Megícsért a gondolkozásom miatt (holott éppenséggel ő mondta, hogy kell Utrot szednem. :) ). Felírta a gyógyszert, panaszmentesen is szednem kell, ha panasz van, akkor 2-1-3 adagban, és rögtön mennem kell vissza. A terhességem előtt úgy tűnt, hogy kevés progeszteront termel a szervezetem, ezért kellett már az elején megtámogatni.


 


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


A hüvelykúptól lehet barnázni, mert egy idő után már marja picit a hüvely nyálkahártyát...
reni87
Kecskemét
 
 


Én is úgy tudom, hogy az utro mellett is előfordul barnázás. Azóta hála az égnek semmi, remélem így is marad. Én 2x1-et szedek és csak a "támogatás" miatt, mert ugye nagyon nehezen jött össze.
Remélem többet nem fogja a frászt hozni ránk. A párom is nagyon aggódott, aztán azt kérdezte, ez most már a 9.hónapig így marad, hogy állandóan aggódni kell valamiért? Mondtam neki, hogy hajjaj, ez csak erősödni fog, ha megszületik. :)

nady
 
 


Reni! Holnap lesz akkor a konzultáció?


Pontosan 1 hét múlva ilyenkor már túl leszünk az első ultrahangunkon. :) Ma vagyok pont 5 hetes, doki szerint 6...  A szagundor átvette az irányítást felettem, de hányinger nálam csak este, és nagyon enyhe formában jelentkezik. Állítólag most jön csak a java. Nady, Te hogy állsz velük?


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Szegcsig, lehet, hogy Te szerencsés leszel és nem is lesznek olyan durva rosszulléteid. Bár nekem csak a 7.héttől volt, de mostanra (10+2nap) már szinte teljesen elmúlt.
Milyen szagokat nem bírsz?
Az első ultrahang tuti nagy élmény lesz. :) De akkor ezek szerint még abszolút nem is vizsgált meg a dokid?
Mi holnap megyünk a védőnőhöz, kíváncsi vagyok, remélem normálisat fogunk ki. :)

nady
 
 


Nem vizsgált még meg. Nem is voltam még 4 hetes, amikor először elmentem hozzá. Ellátott jó tanácsokkal, és írt beutalót uh-ra. Azt mondta, hogy ha nincs panasz (vérzés, görcs), akkor mindennek rendben kell lennie. Szóval orvosilag nem is vagyok még állapotos.. Majd hétfőn. Jaj de várom már!!!


Szagundor? Hát én imádom a hagymát, fokhagymát, de tegnap este főzött a párom, és majd nem kitettem a taccsot, mikor megéreztem ezeket. Érdekes, hogy megenni már nem probláma. A női parfümöktől egyenesen megfájudul a fejem, és méterekről megérzem, ha valaki nem fürdött mostanában. Végülis eddig is megéreztem, de most már bokákolok is tőle.


Melyik megyében laksz? Nekünk még olyan messze van a védőnőlátógatás... Úgy irigyellek azért a pár hét miatt. Iszonyúan belassultak a napjaim. :)


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Ezzel én is pontosan így vagyok, hidd el, szörnyen lassan cammognak a napok. :D Bár nem akarom siettetni a dolgokat, szeretném kiélvezni ezt a 9 hónapot, amire már annyira vártam. Csak nem egyszerű, mert izgatott vagyok, ráadásul a hormonjaim sem segítenek túlságosan.. :D Miattuk már egy reklámon is képes vagyok sírva fakadni és jobban aggódok, mint valaha is életemben.
Pesti vagyok és magándokim van, akinek van a rendelőjében ultrahang is. De most már így értem, hogy beutalt téged a tied uh-ra. Ezek szerint azt másik orvos fogja nektek csinálni. Te merre laksz?

nady
 
 


Igen :) holnap konultáció :) izgi :)
reni87
Kecskemét
 
 


Győrben lakunk. Az enyém is magándoki, de nem ultrahangzik. 


Nady! Mit szólnál, ha zárt lenne a csoport? Egyre több mindent osztunk meg egymássaé, nem lenne jobb ezt inkább egy zárt közegben? 


csak egy ötlet.


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Igazad van, jó ötlet! Próbálom beállítani, de egyelőre lövésem sincs, hogy hogyan kell...
Ha tudod, akkor segíts, légyszi! ;)

nady
 
 


Sajnos én sem tudom, de valahol biztos meglehet. Nincsen topikom, így még rájönni sem tudok. :/

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


én sem tudok rájönni hogy lehet zárttá tenni...lehet egyáltalán ha már eleve nyitott? :/
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok Csajok! Megjöttünk a védőnénitől. Komolyan mondom, a világ legtündéribb védőnője jutott nekünk. Egyszerűen imádtuk!!! :) Volt vérnyomás mérés, haskörfogat, magasság, súly. Megkaptuk a kiskönyvet, kaptunk egy csomó magazint és rengeteg hasznos tanácsot. 1órát beszélgettünk, de 10percnek tűnt. Jövő hónapban megyünk újra. Holnap háziorvos.
Veletek mizújs?
Reni, mesélj!!!!!! :)

nady
 
 


De jó ezt hallani, Nady! Örölök, hogy pozitív volt az élmény! :) Voltál már vérképet csináltatni?


Várunk Reni az infókkal! :)


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Most értünk haza, hát a májenzimem nem volt tökéletes s vérképen azt újra meg kell nézetnem, meg még kell egy 4d-s uh a méhemről, ezeket elintézem a héten egy hét múlva pedig vissza kell menni az intézetbe egy előadásra ami a mellékhatásokról szól már olvasgattam hogy ez a doki nagyon ijesztő dolgokat tud mondani :D de inkább mondja el mint hogy nem tájékoztat :) ha most jó lesz a májenzim akkor kezdés  amikor megjön, ha nem akkor januárban, szigorú nagyon a doki de legalább érzem hogy vigyáz rám, a házidoki nem törődött a májenzimmel pedig tudta hogy lombikhoz kell, én meg nem erősködtem hogy ismételjük meg a vérvételt mert bíztam benne...:/ ha az eszemre hallgatok már ezen sem kellene aggódnom...
reni87
Kecskemét
 
 


Szegcsig! Nem, még nem voltam. Ma megyek a háziorvoshoz beutalóért vérképre, vércsoportra, vizeletre és kell EKG is.

Képzeljétek, tegnapelőtt már hallottuk a szívhangját az itthoni uh-on! :) Annyira jó volt. Bár a leírásban az van, hogy a 14-16.héttől lehet vele hallani és a dokim is ezt mondta, de a kis lurkó mégis megmutatta nekünk így 10hetesen. :)

Reni! Sajnos ebben kicsit tudatlan vagyok, de a májenzim miért befolyásolja, hogy el tudjátok kezdeni? Mindenesetre azért nagyon jó azt hallani, hogy lelkiusmeretes a doki és vigyáz rád, még ha kicsit szigorú is...de legalább biztosra megy. És ha esetleg nem jó a májenzim, akkor mi a teendő?

nady
 
 


Igazából nem is a lombik miatt, hanem a terheség miatt (mert a baba helyett is méregteleníteni kell..)...ha nem jó akkor belgyógyász és az ad rá valamit....
reni87
Kecskemét
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: