Új privát üzeneted érkezett!

jjjjjipppiiiijjjééé! sikerült!

na, lelövöm magam.... :-)
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


Siasztok!

Hilsdeli: igen jól emlékszel Írország és ahogy egyre jobban telik az idô annál erôsebb az érzésünk ,hogy otthon szülés lesz . A párom azt mondta kerül amibe kerül ez egy kis élet és fontosabb az egészsége bárminél. A barátnôm most szült itt hagyták két napig szenvedni úgy hogy nem volt magzatvíz sem nem tágult és mikor észrevették ,hogy kaki van megcsászározták. Szegényke most teljesen kivan mert azt mondta, hogy teljesen összekaszabolták. Na ezért is erôsödik meg a gyanúnk ,hogy otthon szülünk. Tudom nem szabadna ilyen rémisztô dolgokat írnom de így talán jobban lát majd mindenki.Bocsi mégegyszer.

Csillanya: Háát kimondhatatlan öröm fogott el,mikor olvastam ,hogy minden oké veletek. Nagyon örülök. Vigyázz továbbra is magatokra és ha kell lökj is fel bárkit hogy legyen helyed a metrón nehogy valami baj legyen :lol:

Mara: biztos nagyon édibédi a picuri.Egész komoly méretei vannak.Ügyik vagytok.Ja biztos olvastad ,hogy valószínü , vagyis eddig 90%,hogy otthon lesz a szülés azonban a hely még kérdéses. ( Sopron,Pécs) még ne tudjuk.

Kinga:Hát akkor nem irigyellek ebbôl a szempontból szegény Bendi is biztosan neki is tele lehet a hócipôje fôlleg most ,hogy lemarad a betegség miatt a farsangról. :( Kívánok neki mielôbbi gyógyulást.Az iskolával kapcsolatban , hát igen soha sem lehet elég okos az ember. Nem lesz olyan nyílt nap mikor viheted a Bendit is? Mert akkor talán ô tudna segíteni neked dönteni.Biztosan jól döntesz majd, nem hiába kaptad a díjat sem. :)

Ja képzeljétek kértem magán úton genetikai uh-ra idôpontot.jövô hét hétfô 6óra.Na most addig jól be leszek sózva :lol:
Tényleg ti hallottatok már olyanról ,hogy valaki terhesen lett tejallergiás,csak azért mert én erre gyanakodom.Tüneteim : tej, tejtermék fogyasztása után fáj a gyomrom, hányingerem van és megy a hasam.De lehet hogy hülye vagyok?

Pihenjetek sokat és gömbölyödjetek nagyot! :?

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


sziasztok!

Daligra, aranyos vagy, koszi :) és nagyon jol dontottetek szerintem, nem szabad tényleg kockáztatni, ha ilyen mészárosok dolgoznak odakint szulésorvos álca mogé bujva :(( amugy komolyan sokkol, hogy nyugateuropában ilyen elofordul! na nem mintha én nem egy sokkolo nyugateuropai országban élnék, de belgium még istenes akkor irországhoz képest! amugy amit meséltél errol a kakis magzatvizrol, h nálad is ez volt, na képzeld, nálam is a nagyobbik lányomnál, és itt is ugy van, h a nodoki csak a tolofájásokra idoziti a jovetelét, addig mindenféle ápolok foglalkoznak veled, na és amikor nekem burkot repesztettek, akkor látták, h baj van, és nem sokon mult, h odaért még a doki, akkor esett be, és rohamtempoben szedték ki a babát, nehogy benyelje a kakis vizet! szoval nálunk sem sokon mult, hogy végul nem lett baj!

Dia, Kinga, irigy h ti ehettek bármit :) én sajna az osszes terhesség alatt negativ maradtam a toxora, igy megint csak nyálcsorgatva nézhetem a tatárbifszteket, a penészes sajtokat, meg még egy csomo mindent.. :(

Mara, majd esetleg engem is felveszel a listára, bár kissé elbizonytalanodtam, mert ahogy nézem én vagyok koztetek a legoregebb a magam 35 évével.. :)

most muszáj mennem, mert olyan hányingerem van, ha nem megyek ki kicsit a levegore lehet baj lesz..
jaj még gyorsan az igért képek, annyira nem látszik jol, dehát o még csak ilyen pici 17 mmes aproság :)

Kép

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 

 
 

és mégegy kép rola..

Kép
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Sziasztok Lányok!

Megint jól eltűntem :D
Múlt héten más helyett is nekem kellett dolgoznom, úgyhogy kicsit húzós hetem volt.Amint lehetett pihentem és aludtam.
Már nincs sok hátra március 18ig és végre mi is láthatjuk a kis pocaklakót.
Április elején pedig hazautazunk és otthoni orvossal is megnézetem magam.Az augusztus 6ra tervezett esküvőnket már lefújtuk.
Nagy lagzi lett volna jó néhány vendéggel.De már nem bánom.
Helyette áprilisban egy szerényebb esküvőnk lesz, szűk családi körben.Azért a ruhámról nem mondtam le, amit már lefoglalóztam és épp szabad áprilisban.

Mara: Csak hogy ki tudd egészíteni a táblázatot, leírom a kórház nevét, ahol szülni fogok. Rotunda és Dublinban van.
25éves vagyok, de áprilisban betöltöm a 26ot.Úgyhogy ha nem akarsz sokat javítgatni, akkor írj nyugodtan 26ot. :)

Visszafekszem még egy kicsit munka előtt.

Vigyázzatok magatokra!

Kép
smaragd85
Tác
 
 


Javítottam az adatokat... :)

hofeherke
 
 


Sziasztok!

csillanya:Látod,nem lett semmi baj.Nagyon édes a babád!

Kinga:Jobbulást a fiadnak!Mióta ajánlottad a kasvirágot,mi azt szedjük,és már 3.hete jár óvodába,ami nagy dolog nálunk.A suli választás nem könnyű dolog.Én is szoktam már rajta gondolkozni.De lehet,hogy nem is iskolát kell választani,hanem jó tanítónénit.
Mi is így vagyunk a óvival.Az óvit dicsérik nagyon,de a mi csoportunk nem a legjobb....

smaragd:sajnálom,hogy lefújtátok az esküvőt.De vigasztalásul írom:hogy nekem is polgári esküvőm volt kis ebéddel csak családdal,és amikor a fiam 1éves volt,akkor csináltuk meg a templomit+a lagzit.

daligra:nem értek hozzá,de szerintem ez nem tejallergia,lehet,hogy csak nehezebben bírod.

mara:Köszönöm,hogy leírtad az adatokat,én is pont 12+2 napon megyek genetikaira,és így majd összehasonlítom.

Régebben kérdeztétek,hogy miért megyek hetente vérvételre.Na jó,nem hetente,de most nagyon összejön.A két szuri az integrálthoz+afp+a kontroll,mert nagyon alacsony a vasam.
Nem is lenne semmi bajom,ha nem keresnék a vénámat fél óráig...

Valaki gondolkodik őssejt eltevésen?
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Emese: Nekünk a Sejtbank nagyon reklámozta, de anyagilag nem engedhetjük meg magunknak. És egyébként is, még nagyon kezdetleges a kutatása, ki tudja megéri-e?

Végre a képpel is ideértem. Bár ez most nem lett valami jó.

Kép

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Csillanya, nagyon örülök hogy minden oké, gondoltam ám Rád!


Mara, ez a képed is tök jó szerintem, nekem nem tudom hogy adnak e majd a 12 hetes UH-n, dehát az még odébb van.


Anita, ez a szív dolog érdekesen hangzik, de nagy baj nem lehet, ha eddig vígan éltél így:)
Amúgy én semmit nem éreztem a beöntésből, amikor adták a császár előtt....

Daligra, szerintem is nagyon jól teszitek hogy haza jöttök, tényleg mindennél fontosabb a baba egészsége. Szegény barátnőd, az szörnyű lehet hogy szétkaszabolták...Az én barátnőm is úgy járt Angliában, hogy elfolyt a magzatvize, bementek a kórházba, de mivel még nem voltak fájások, haza küldték. Másnap visszament, hogy nem érzi hogy úgy mozogna a baba. Akkor leoltották, hogy a babával minden ok, menjen haza....2-ik nap reggel már elkezdett ömleni a vér belőle, akkor meg mondták hogy sürgősen hívjon mentőt...aztán a kórházban elkezdték megindítani a szülést, de nem tágult...végül mikor már a baba szíve aggasztó volt, sos megcsászározták, de már a baba szinte ki volt hülve, egyből vinni kellett az intenzívre. 2 napig ő sem volt már magzatvízben. Majdnem meghalt a barom angoloknak köszönhetően az amúgy teljesen egészséges baba, egészséges terhesség után.....
A másik barátnőm is majdnem elvesztette Angliában a babáját.
Inkább nem írom le mit tudnék csinálni egy "orvossal" ha az ő hibájából meghalna a kisbabám....

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Smaragd, sajnálom az esküvőd:(


Amúgy én tegnap paráztam, mert 2 barátnőmmel kismamás napot tartottunk az egyikünknél, de ott a házban bent él velük a macska.
Meg sem simogattam, dehát mászkált az mindenhol, ahova én leültem, ott előtte ült a macska is, stb....
Tökre féltem össze ne szedjek valamit tőle...
Amúgy salit miért nem lehet enni? És ezt a nem tudom mit mikor vizsgálják, hogy van e ilyen fertőzésem?

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Csilla, rég voltál, remélem minden ok!
Te valamelyik babád a MÁV-ba szülted? Láttam a neved a MÁV babái topicnál:) Nekem is ott született Gveni, és most is az ÁEK-be fogok szülni...

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Sziasztok!

Piszok rosszul vagyok, két napja. Tegnap bőgtem, annyira fájt a hasam. Ma meg egész nap 100/43-as vérnyomással lézengtem, még az is nehéz volt, hogy éljek. :( Hétfőn megyek genetikai uh-ra, remélem, minden oké lesz.

Dia, én is bőgök mindenen. Még a természetfilmeken is, meg a suli nyílt napján majdnem sírtam, hogy a másodikasok már olyan nagyok, és az én pici fiam nemsokára ugyanilyen kis komoly nagyfiú lesz. :wink:

Daligra, én is hétfőn megyek uh-ra :)
Bendi ma egész nap a csontvázas jelmezében volt. Nem tudtam neki azt mondani, h nem kölcsönzöm ki neki. Ha már a farsangra nem mehet.
Volt velem nyíltnapon, de pont a héten volt, amin az órákat lehetett megnézni, és nem vittem el a láza miatt. :?

Csillanya, mondjuk, a tatár nem vonz. Párom szokott készíteni, mindenki dícséri, de én nem merem megenni. De a sajtok... Nyami :)
Öreg? 35 évesen? Na ne...

Smaragd,majd megtartjátok utólag az esküvőt. Akkora pocakkal nem lenne élmény.

Emese, igazad van a tanítónéniben. Csak pont megszívtam, most vannak azok a nyílt napok, ahol konkrétan tanítás közben lehet őket megnézni. Bendit meg most nem vihetem. Bár kinéztem az egyiket, talán nem tévedek, ha őt választjuk.
Örülök, hogy legalább nektek tudtam segíteni :)
Én agyalok az őssejteken, mert olvastam, hogy segíthet, ha nem is a kezelésében egyes betegségeknek, de legalább a komolyabb beavatkozások elodázásában. De konkrétan nem beszéltük még meg. Egyelőre annyi a munkánk, hogy alig bírjuk. És én most szinte semmiben nem vagyok nagy segítség. :cry:

Szilvi, az állott saliban elszaporodik a Listeria nevű baktérium és liszteriózist okoz. Ami vetélést okozhat. Hát, én nem tudom, mmitől függ, hogy ezt mikor vizsgálják és kötelező-e, de kérdezd meg a dokidat: CMV és toxoplazma vizsgálatot kérj tőle.

Pajzsmirigyem szuper, így nem kell emelni a gyógyszeremet. Még jobb is az eredményem, mint volt. :)

Megyek, alszom, hátha holnap jobb lesz.

K.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Sziasztok!

Nálunk is meg volt a 12 hetes uh, minden ok. Meg van mindene, szépen növöget, orrcsont látható, tarkóredő rendben :D . Kukacot nem láttunk, pedig mutatta a lába közét :roll:.
Az első vv-es eredményem nem valami fényes. Tele van a papír + meg - jellel. Mutattam a védőnőnek, azt mondta nem annyira vészes, de kb egy hónap múlva megismételjük, főleg a fehérvérsejtszámra kíváncsi. A vasam viszont 20, azt mondta ez ritka jó.
Márc. 21-én meg AFP.

Kinga,
tudsz valami jó kismama boltot Szombathelyen? Sehol nem kapok magamnak egy normális nadrágot, muszáj lesz oda elmennem.

Hillsdeli,
én is kerülöm a macskákat. Ezt a vizsgálatot bármikor elvégeztetheted, fizetős. Én Hannánál nem csináltattam meg, most meg nem tudom :roll:.

Meso,
őssejt- én ugyanazt gondolom, mint Mara.

Smaragd,
de azért jó lesz az áprilisi esküvő is. Aztán majd ha a baba nagyobb lesz, akkor csaptok egy nagy lagzit :D. Majd ő viszi a gyűrűket :D.

Daligra,
jó, hogy sikerült akkor döntenetek, férjednek igaza van. Sose bocsátanátok meg magatoknak, ha egy hülye orvos miatt baj lenne. És ez mindig eszedbe is lenne :roll:

Csillanya,
szuper, hogy minden rendben van, mondtam én látod, hogy ne olvasgass internetet :D. Coki a babó.

Dia,
érzékenység, húúú, ne is mond. Minden szaron el tudom magam pityeregni. Vasárnap 3* bőgtem, de nem tudtam megmondani, hogy miért. Apa pont ma mondta, hogy jó lesz ha vigyáz, mit mond, mert mindenen képes vagyok bőgni.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Csillanya: Hát igen mondhatni azt is ,hogy ezek nem orvosok hanem hentesek. Ha lenne itt kinnt egy magyar orvos biztos hozzá járnék. Nálunk is burokrepesztéskor látták a kakit és még utánna vagy két órát vajúdtam , oldalt kellett feküdnöm zárt lábbal jó mi? igen furcsa volt. A babócád nagyon édi bocsika, olyan mint egy kis gumimaci :lol:

smaragd:azért vigyázz ám magadra ne hajtsad túl magad. Képzeld találtunk egy klinikát ahol megcsinálják a kombinált tesztet, a mayar doki tudom a véleményed róla ,de meg meg tudja csináltatni az afp-t. Sajnálom az esküvôt de ti így is szeretitek egymást az meg csak egy papír. Egyébként meg egy esküvô ne másokról szóljon hanem kettôtökrôl. :lol:

meso: nem nem gondolkodtunk rajta ,a véleményem nekemis ugyan az mint marának. meg szerintem az ôssejt azt szerintem bármikor levehetik , de nem értek hozzá.

mara: nagyon édibédik vagytok.Szerintem egész jó kép. Már én is igen izgatott vagyok, hogy milyen lesz a milyenk :)

kinga: Húú az nem jó. Nem alacsony a vasad? Én alpban vashiányos vagyok és így a vérnyomásom is mindig alacsony, igen gyakran szédülök is. Minden esetre ha nem múlik el menj el orvoshoz. Kívánom ,hogy mielôbb jobban legyél.Szegény Bendi ,biztos azért aranyos lehetett benne. Jövôre jobb lessz az új pajtikkal :D

ranita: hát igen a döntés az mindig nehéz és igen nagy a tét , ezek meg egy barbár , hentes banda.Szerencsére a vérvizsgálatok elintézve így legalánbb azért nem kell hazamenni . Annyival több keret marad szülésre.

Jó éjjt mindenkinek!

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


sziasztok

én is már akartam irni, hogy Csilla régen volt! remélem nincs semmi baj, csak el van havazva a másik két lurkoval.. meg lehet osszejott kozben neki valami melo is.. de jo lenne!
Daligra, hát az nagyon kemény lehetett akkor a szulésed! foleg ha kozben tudtad, hogy ez a kaki dolog sok jot nem jelent.. én sem szulnék akkor ezek után megint ott!!
amugy magyar orvos téma: itt vannak magyar dokik, az én nodokim is az, de pl sokan nem szeretik.. meg pl van egy magyar korzetiorvos, na hát az egy lodoki.. én csak akkor megyek hozzá, ha ki akarom iratni magam, mert másra nem jo :( multkor is ahelyett h kivizsgált volna felirt valami bivalyeros antibiotikumot, amirol késobb kiderult, h olyan fajta volt ami erre a fajta bacira pont hatástalan.. szoval feleslegesen terhelte le a májam, és mégcsak meg sem gyogyultam tole :(( soha tobbet nem megyek hozzá komoly betegséggel!
Kinga, sajnálom h ilyen szarul vagy, ilyen vérnyomással tényleg csoda ha egyáltalán fel tudsz kelni!
nyilt nap: jo h nálatok van ilyen! a mi ovink honlapján konkrétan van egy ilyen menupont, hogy nyilt nap.. alatta a szoveg: ovodánk kapui egész évben nyitva állnak.. hát fel tudnám rugni oket.. magyarul sosincs nyilt nap :(
amugy nekunk pont forditva jott ossze szerencsére, maga az ovi nem egy nagy szám, de Eszti ovonénije nagyon aranyos és a csoportja is szuper jo! kevesen vannak, 15en, ebbol 8 lány, és mindenki olyan kis kedves nyugis gyerek, szoval legalább ez rendben vna, mert amugy a belga ovik borzastzo szarok, igénytelenség a kobon, nincs váltocipo, váltoruha, nem segitenek nekik elmenni pisilni, meg semmi.. én eleinte teljesen el voltam hulve, de már kezdjuk megszokni :(

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Hillsdeli, a macska miatt azért ne aggodj annyira, a toxot elvileg rengeteg mindentol ossze lehet szedni, csak valamiért a macskával aszociálták ossze ilyen erosen! de az is inkább a macskakaki, ami veszélyes lehet, nem a szore!
persze nyilván azért jobb az ovatosság!

Smaragd, sajnálom én is a nagy eskuvot, de azért biztos meghitt lesz igy is családi korben! szerencse, h az eskuvoi ruhát is pont ki tudod kolcsonozni :)

Mara, szerintem is jo ez a kép a babodrol, olyan mintha lenne egy kis kecskeszakálla, a kis intellektuell :))

Daligra, érdekes h irod ezt a gumimacit, én anno Csilla babáját láttam macinak, bár inkább plüssmacinak :)
hogy bele tudunk látni egy ilyen fekete-fehér homályos foltba ilyeneket :))

érzékenység: detto.. én ma reggel a megálloban szoktam nézni ahogy viszik a gyerkeeket iskolába, pont ott van a bejárat a megállo mellett.. és egy kislány ugy sirt, h nem akar menni, kapaszkodott az anyjába, az meg igy fejtette le magárol, hát én ugy elérzékenyultem tole :((

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Sziótok!

Csillanya: na akkor nálatok is ugyan az az igénytelenség megy mint itt. A nagyobbik lány itt járt oviba és sokszor úgy jött haza zegényke , hogy vakarta a fenekét mert nem volt kitörölve, ez undorító.De állítólag azért nem kisérik el a gyereket a wc-re mert a gyerek jogairahivatkoznak, mert hogy a mai világban mennyi pedo van, na és hogy a gyerek még véletlenül se találjon ki ilyet az óvónôrôl, na állítólag ezért van. Egyébként én sem tudom ezt megérteni. Mondjuk ezeknél tök mindegy szerintemnem haználnak még wc papírt sem. Képzeld el a fiamnak volt egyszer az osztálytársa egy hétfôi napon és én vittem a legkisebbet fürdeni , ô meg megkérdezte tôlem , hogy mindig ilyenkor mármint hétfôn fürdetek ? Én meg mondtam neki, hogy nem mi minden nap szoktunl fürdeni.Ô kiakadt megkérdeztem tôle miért ti? Erre ô mi csak vasárnap.Na erre énakadtam ki.És ez nem az elsô volt ,hogy ilyet hallottam. Szóval tudom ,hogy nehézelviselni, de kivánok ok kitartást hozzá.

na majd még késôbb benézek.

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Sziasztok,

Csillanya, Daligra.: hát ez tök durva.. szülészet, ovi, isi nálatok... S még minket neveznek 'balkánnak'... bakker... s minket néznek le.
Egyszer középiskolás koromban a rotary clubbal kimehettünk Amerikába egy időre, s hazafelé amerikai diákok jöttek hozzánk. Na, a nálunk lakó... ő sem fürdött csak heti 2x, pedig még a Tiszában is lubickoltunk egy teljes napig, s alig bírtam rávenni szerencsétlent, hogy legalább zuhanyozzon le utána... Anyukám azóta emlegeti őket, hogy milyen igénytelenek voltak mindannyian...

Szilvi, engem is eltiltott a védőnő a cicáktól, pedig én elvileg már átestem egy ilyen 'fertőzésen'. Szóval én már nem tudom mi legyen, de ha tehetem, inkább kerülöm őket...

Mara, ez tök jó kép! Grat! tényleg olyan, mint egy kis gumimaci :-) :-)

Smaragd, így is biztos tök jó lesz az esküvő, áprilisban olyan szép idő van! Minden szép zöld, friss tavaszi illatú! Biztos szépek lesztek, gratulálok!

őssejt: eddig még nem is godnolkodtam, gondolkodtunk rajta, pont azért, amit a Mara mondott.

Kinga, remélem jobban vagy már, elég szörnyűnek hangzott, amit írtál...

Képzeljétek, ma megjelent az álláshírdetések között az interneten az állásom pályázati kiírása.... Olyan fura látni... persze, ezen is elbőgtem magam....


Szép napot!

Dia
Lilypie Pregnancy tickers
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Hajrá a hétfői ultrahangosoknak!(én is akkor megyek)
Szerintetek ciki megkérni az ultrahangost,hogy nézze meg,mi van a lába között?Tudom,hogy ilyenkor még nem látszik,de kiváncsi vagyok,miért vagyok ezzel a terhességgel ilyen pocsékul.

kinga:Tegnap valami front lehetett,mert én is rosszul voltam.Annyira fájt a fejem,hogy sajnos a végén gyógyszert vettem be.Már megint.Olyan lelkiismeretfurdalásom van e miatt.

hillsdeli:én teljesen megértelek a macskával kapcsolatban.Én most állapotosan nem is megyek vendégségbe a rokonunkhoz,akinél bent él a házban 2 macska.Ő persze nem érti ezt és mindig ki kell találnunk valamit,hogy miért nem megyek.pl:beteg vagyok stb....
Úgy nyúl az ételhez macska után.......

Sírás téma:Én tegnap 3szor is sírtam,már nem tudtam elképzelni,mi bajom van.

ranita:irigy vagyok a vasad miatt,nekem 5 az értéke.

Csilla tényleg nagyon régen volt!

mara:szerintem is jó a kép,csak pont bemozdult a kis feje,attól homályos egy kicsit.Nem láttátok ti sem a nemét?
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Meso, szerintem nem ciki megkérni, max nem nézi meg :)

Daligra, hát nekem kezd az a gyanum lenni, hogy ez a trend egész nyugat europára igaz.. ez a furdés pl.. nekunk is ilyen német csereprogramunk még gimiben, és ok sem furodtek csak heti egyszer!
wc után kézmosás?? hát ja, már annak orulhetek ha wc papirt használnak.. neked amugy hány gyereked van? 2 vagy 3? és hány évesek? nem tudtam kovetni :)

Dia, régota dolgozol ennél a cégnél? mennyi ideig tudsz otthon maradni majd a babával? gondolom nehéz lesz azért abbahagyni a melot, foleg ha szereted amugy amit csinálsz!

én legkozelebb március 29én látom a babocát, a 12 hetes downkor szurésen.. az még naon naon messze van :(

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Visszaolvastam, de inkább csak a témákra írnék, mert hogy ki írta nem bírtam megjegyezni. 4-kor keltem, mert cukorterhelésre mentem Pestre, és már 6-kor csapoltak...szóval tiszta kóma vagyok. Ráadásul baromi hideg volt... TAVASZT AKAROK!!!!!!!!!!! (Még jü, hogy a párom szolidalított és elkísért. :) )

Sírás: Én csak azon sírtam a héten, hogy egyszerre elromlott mindkét gépünkön a mikrofonbemenet, így nem tudtam beszélni se a tesómékkel, se anyáékkal, és még tanítani se tudtam :( Tipikus tehetetlen dühöt éreztem... :twisted:

Nem: Picurkánk szinte végig hátat fordított nekünk. Még a tarkóredőjét is alig engedte lemérni, nem hogy mást mutogatott volna... nagyon durci volt, hogy böködték....

Cica: Nekünk van :) De már átestem a toxoplazmán, viszont a nődokit és az állatorvost is kifaggattam. Csak a kijáró macskákkal kell vigyáni, azokkal amik csak a lakásban vannak elvileg nem lehet gond. Valóban az ürülékük fertőz leginkább, de mivel végignyalják mosakodás közben a testüket, azért nem nagyon ajánlott macerálni őket. De szerintem ha csak egy légtérbe kerülünk macskával, abból nem lesz baj. Néhány hetes kisállatot nem szabad fogdosni, mert ők még nincsenek oltva, és ki tuja van-e valami fertőző betegségük. A papagájokkal is vigyázni kell. A mieinket azóta a párom pesztrálja... És ezekkel az állatokkal kb. hasonló fertőzőképes kategóriába sorolható a mosatlan gyümölcs és zöldség. Ezért javasolják sok tanácsadó füzetben a mirelit zöldségek, gyümölcsök használatát... már csak azért is, mert azok ellenőrzöttek permetszerekkel kapcsolatban is, a piacon meg áruházban, meg ki tudja mit raknak a polcra.....

Na ezt jól kifejtettem... fáradtan szómenésem van.... de most megyek teregetnim, és nem fárasztom tovább a társaságot...

Fotódícséreteket köszi. ;)

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Nekem a védőnő nem csak a cicát mondta, amire figyelni kell. Ugyanúgy ide sorolta a kutyát is, a mosatlan gyümölcsöt, ne vigyem én ki a szemetet és ne kertészkedjek. Ha ezeket mégis csinálom csakis kimondottam gumikesztyűben.

Hófehérke,
én ia tavaszt akarok. Olllyan hideg van ma is,hogy nem igaz :evil: . Legalább 15 fok lenne már, azzal is kiegyezek.

Ti egyébként belegondoltatok már abba, hogy mi egész nyáron terhesek leszünk :D :roll: ? Azért ijesztő, hogy pont a legnehezebb időkben lesz majd olyan meleg :roll: . Dehát evvan :D .
Tervez közületek valaki nyaralást????

Fürdés- hát ez a heti 1*-2*-i fürdés szerintem nálunk is jellemző sajna. Na jó nem ez az átlag, de nekem is van olyan rokonom is. Fúúúj. Én meg még hulla fáradtan is beállok a zuhany alá, mert esküszöm nem tudnék elaludni.

Meso,
szerintem nyugodtam megkérdezheted a nemét, max azt mondja, hogy még nem látni semmit. Én dokim automatikusan megnézte, még ki is nagyította, de semmit nem láttunk :roll: .
Nekem már 2* is volt olyan fejfájásom, hogy gyógyszert kellett bevennem. Én is húztam, halasztottam, de mikor már addig fajult a dolog, hogy majdnem hánytam, inkább bevettem egy gyógyszert. Nekem magától sosem múlik el a fejfájásom.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


hu csajok, tul vagyok egy 3 napos fosos-hányoson,bakker, inkább 6szor szülök mint semmit hányok...fogytam 2 kilót :(
de már minden ok, tegnap voltam dokinál,baba jól van, aludt épp :)
vasat kell szednem

anita: tudom ajánlani szhelyi üzletünket...anyatanya :) hmm ? van kismamacucc is occsón :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


ja és én is tavaszt akarok de én MOSTAZONNAL

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki,
minden érdekel :D . Hova kell mennem?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ernuszt kelemen utca

Kép
Kép
mniki84
 
 


Felírtam. És itt használt cuccok vannak vagy újak is? Bolt név esetleg?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Nagyon fáj a pocakom. Egyelőre nem telóztam a dokimnak, úgyis mindig be van táblázva, de ha ennyire fájni fog egy óra múlva is, akkor felhívom. Csak olyan ciki, hogy amúgy is kéthetente megyek, meg hétfőn mennék a 12. hetire.

Anita, nem szabad foglalkozni a vérképen a + és - jelekkel, mert nem a terhes nők állapotát, hanem csak egy sima egészséges állapotot vesznek alapul, és ahhoz képest a várandósság alatt amúgy is minden más. tehát, lehet, hogy ami szimplán +-os, az most, várandósan nem jelent semmit sem.
Mennyire vagy ismerős Szhelyen? A C&A-ban vannak kismama rucik, a plázában a Brendonban, az Uránia udvarban is van egy kismama bolt, talán Napsugár a neve, a Menza mellett van. Szólj, ha jössz, és vagy megmutatom, vagy priviben írok egy pontos listát. :) Lehet, h érdemes akkor már Oberwart-ig menni, nyílt ott egy H&M, gyerekruhában nagyon jók (árilag is), kismama ruhát mondjuk még nem néztem ott. Amúgy is érdemes kimenni, mert olcsóbb a cukor, az olaj, az üzemanyag. Ha már itt vagytok, akkor az a 25 km már semmi.
Lehet, azért nem láttátok a kukacot, mert nincs :)

Daligra, én elo vagyok képedve a szüléseden... Én éppen most mondtam a páromnak, hogy amilyen kis harcias lettem, ha rosszul szól hozzám a doki, belerúgok... Szhelyen nincs orvosválasztás. Persze, van fű alatt, de akkor császárral szülsz, én meg azt így nem szeretném lepapírozni előre.
Nem alacsony a vasam, 19 talán. Sokáig alacsony volt, de szerintem a Schüssler sók is hozzájárultak, h jó legyen. Keveset iszom, emiatt is alacsony, meg örököltem is. A családban van még pár ilyen zombi, mint én.

Csillanya, ilyen lódoki mondjuk itt is van (de minek?). Én is egy ilyenhez jártam, de már váltottam. :)
Elég gáz, amit az oviról írsz. Jó, az én fiam nagycsoportos, nem törlik már ki nekik, de leellenőrzik. Mert azért egész nap kakis fenékkel ücsörögni, csak mert nem sikerült a törlés... Hááát. Nincs váltóruhájuk? És ha összekoszolják magukat az udvaron?

Hát, Daligra, Csillanya, amiket írtok :) Nem tudom, hogy röhögjek-e, vagy sírjak... Vasárnapi fürdetés??? Na, jó nem is gondolok bele (azért köszi, mert most veszem észre, hogy amíg itt elnevetgélek a sztorikon, addig el is múlt a pocifájás).

Dia, furcsa lehet az állásodat meghirdetve látni. Anno én olyan furán éreztem magam, amikor felmondtam, és utána láttam a csajt, akit a helyemre vettek fel.
A pocakom fáj, de már mondta a dokim is és a védőnő is, hogy lehet, a műtétem miatti összenövések miatt érzek ilyen fájdalmat. Meg nem nyugtat, de nem tudok mit csinálni vele.

Emese, szerintem nem ciki, meg fogom én is kérdezni.
Valami anticiklon, vagy ciklon volt. A párom meg tudja mondani, mert muszáj neki a repülésmeteorológiával foglalkozni, és ő is megérezte. Valszeg tényleg emiatt voltam rosszul.
Ne aggódj a gyógyszer miatt. Többet ártasz az aggódással szerintem. Biztosan nagyon rossz volt a fejfájás, valahogy le kellett gyűrni.

Mara, csatlakozom. Szavazzuk meg a tavaszt...

Megyek, játszom kicsit ezzel a nagybeteg csontvázzal. Aki nem eszik semmit...

Szép napot!

K.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Jajj, szegény Niki! A hányásnál sztem sincs rosszabb a Földön...

Én kifejezetten örülök neki, hogy nyáron vagyok babavárós. Nem kell nagyobb kabátot, cipőt, vastag pulcsikat stb venni, mert összel, télen azért vastagabban kell picit öltözni. Na, de egyébként sem bírom a vastag holmikat, mert nem bírok mozogni bennük :-).
Nyár meg ugyan tikkasztó, de talán egy kicsit könnyebb. Bár, lehet, hogy totál meg fog változni a véleményem, amikor még a hátsómon is csorogni fog majd a víz, s a lábaim egy elefántéra fognak hasonlítani :lol:

Csillanya, 8 éve vagyok itt, s igen, szeretek itt lenni. Ez az első igazi munkahelyem, s jól itt is ragadtam, bár már nem azt csinálom, mint amikor idejöttem.
Amúgy úgy tervezem, hogy kb 2-2,5 évig maradok otthon, de még persze bármi megváltozhat. Nyilván sok mindentől függ.


Én március 11-én megyek genetikai UH-ra, illetve kombinált tersztre (a dokim ezt avasolta, nem az inegráltat...).
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


anyatanya a neve ,ez használt bébi,gyermek és kismamaruha bolt,meg bababizi :) kukk anyatanya.com
elnézést a reklámért :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


nahát, látom jol beindult itt mindneki :)
nekem is gondom van még vele, hogy ki mit irt, gondolom ez ido kérdése, h már jobban személyhez tudjam kotni a hszeket.. azon gondolkoztam, h lehet azért is nehéz, mert nem tudom archoz kotni, mivel még senkirol nem láttam képet..
Niki, ezt az anyatanyás turit én is ismerem hallomásbol, valamilyen babás oldalon láttam reklámozni.. te inditottad?
Dia, igen, gondoltam, hogy kotodsz a melohelyedhez érzelmileg, mindig olyan pozitivan irsz rola :) én is imádom a melomat, bár azért vannak apro problémák, dehát hol nincsenek.. :)
Kinga, orulok, h kozben elmult a hasfájásod :)
Anita, én belegondoltam h pontosan hogy lesz a terhességem, mivel mi egészen konkrétan terveztuk a babát :) nekem vigyázni kellett, hogy ne nyárra szulessen, mert akkor otthon szoktunk lenni a nagyszuloknél, ugyhogy mi igy is kezdtunk probálkozni, hogy szeptember az elso szobajoheto honap :) de ezzel én ki vagyok békulve, foleg mert szept 29én van a szulinapom, és jo eséllyel akkor +-1-2 nap fog szuletni, rég kaptam már ilyen szép szulinapi ajándékot :)

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Mara, te hogyhogy már ilyen korán mentél cukorterhelésre? az nem a huszon-xedik héten van?
én már elore félek tole, sajna eddig mnidkét gyereknél kijott a terhességi cukrom, most sem fogom meguszni jo eséllyel :(

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Csillanya: Én eddig is jártam az IR-em miatt negyedévente terhelésre. Most meg különösen figyelnek rám, mert az erre szedett gyógyszerrel le kellett állni, így fokozott a terhességi cukorbetegség kialakulásának veszélye. A diétát is szigorúbban kell vennem :(

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Niki, nem mondod, hogy te vagy az Anyatanyás??? :) Láttam én is Szhelyen, bár nem voltam bent. A párom arra focizik és Bendi meglátta a logótokat, itthon meg kellett gugliznom neki, hogy mi az. (Már este volt, így nem mentünk be)
Sajnálom, hogy beteg voltál :( A hányást azt én sem komálom. Bendi folyton hány, ha ideges, nekem meg égnek áll a hajam.

Engem nem riaszt a nyári terhesség: sok-sok gyümölcs lesz, így talán nem hízok, meg nem kell folyton öltözködni 100 rétegben, meg egy csomó nyári maxiruhám még jó lesz, nem kell egy szezonra óriástélikabátot vennem. Persze, majd biztosan jobban vizesedek, ősszel kényelmetlenebb lesz sétáltatni a kismanót, illetve, nekünk összejön a sulikezdéssel is. :)

Mi megyünk nyaralni, de idén koranyárra tervezzük és csak Horvátországig merészkedünk. Zalakarosra biztosan leugrunk pár napra, meg aztán a Balaton is kihagyhatatlan lesz. Anyáéktól pár km Keszthely, így ez nem maradhat ki. A barátaink meg Siófokon laknak, őket is meglátogatjuk :)

Na, lelövöm magam és nekiállok rákocskás spagettit főzni vacsira.

K.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Sziasztok!
Pár napott kihagytam és most egyszerre egy kicsit sok az infó, úgyhogy nem is tudom kinek az írásaira reagáljak. :)

A héten én is voltam genetikai uh-n. A uh-ás néni egy kicsit szenyó volt, mert nem engedte be a férjemet, mondván csak a délutáni rendelésekre jöhetnek be az apukák. Mondhattam én neki, hogy szabadnapot vett ki emiatt, meg sem hatotta. Azt mondta jöjjünk vissza délután, akkor bejöhet. Mondom… ja, Szigetszentmiklósról majd ide fogunk rohangálni naponta 2x…. Remek... Mindegy.
A babóca nagyon édi volt végig kalimpált és ugrál. Belenézett az ultrahangba. Lógót nem láttunk, úgyhogy továbbra is izgulunk.
AZt mondta a nő, hogy aggasztja viszont valami. A lepényem lefedi a méhszájamat. Kérdeztem tőle, hogy mit jelent ez? Erre csak annyit reagált, hogy nem tudom megszülni a babát. Hát gondolhatjátok, levert a víz. Mert ugye első gyermeknél azért nem annyira evidens dolgok ezek.
Majd a kitartó nyaggatásomra elmagyarázta, hogy elmászhat még onnan, ha a baba feljebb kerül, de jobban kell figyelnem magamra. Semmi fizikai megterhelés, sőt ha így marad akkor fekvésre leszek ítélve és a császár is garantált.
Eztán beszéltem a dokinőmmel, aki még fel is hívta a figyelmemet arra, hogy ha vérzek, akkor azonnal mentő és kórház, mert akkor baba ki. Na...jól bepánikoltam.
Aztán meg elkezdett nyugtatni, hogy ez ilyenkor még gyakori, ne pánikoljak, és a legtöbbször el szokott mászni onnan. 1 hónap múlva meglátjuk. Én úgy döntöttem, hogy minden rendben lesz.
Kombinált tesztet nem csináltattam, mert ugye nekem lesz ez a hasbaszúrós genetikai vizsgálatom, majd egyszer csak...:) Ha egyáltalán így megcsinálják.
Több embert kérdeztem már akik megcsináltatták, és állítólag egyáltalán nem fáj, nem tragédia. Remélem nekem is hasonló élményeim lesznek.
A sírás engem is állandóan kerülget. Egy vidéki színházban voltam, ahol a keresztlányom és tesóm léptek fel egy darabban. Végig bőgtem….. Olyan ciki volt, mert azért ennyire nem szoktak sírni az emberek, max könnyezgetnek.
Már az én állásomra is érkeznek befelé az önéletrajzok. Hát furi, hogy hamarosan más fog ülni az asztalomnál. A kedvenc kolléganőm azt mondta, hogy szegény aki oda kerül, mert ő biztosan nem fogja szeretni. Engem úgy sem tud majd pótolni. … hát ez jól esett! Hétfőn lesz a búcsú bulim. Biztos azt is végig fogom bőgni. Valami ajándékot is terveznek. Hú de ciki lesz amikor a főnök rázendít a szokásos búcsú mondókájához és én már a második szónál bőgni fogok! :)
Velem a héten röviden ennyi történt.
Vigyázzatok magatokra!
Eszti

Lilypie Maternity tickers
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Ja és voltam a kórház vécéjén!!! Tyűűűhhhaaa!!!
Hát az biztos hogy én fizetek a privát szobáért.
Egy olyan budit képzeljetek el, ahol bemész és a falhoz sem szeretnél hozzháérni, nem hogy a budihoz. Pont ott volt a taki néni, így meg is kéredztem, hogy ide járnak a szülő anyukák? Erre tökre kiakadva vágta a pofákat. Tyűűűűű! Megrendítő élmény volt. Hogy tud ezen egy frissen szült kismama vécézni? És oda járnak a vendégek is? Jajjjj! Én kérek elnézést, hogy mernek igényeim lenni!

Lilypie Maternity tickers
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Esti: Vigyázz nagyon magadra! Remélem teljesül az álmod!!!!

Nyaralni mi áprilisban megyünk. Az Őrségbe. Jókat sétálunk majd, meg elmegyünk a közeli fürdőkbe.

hofeherke
 
 


Mara! Persze, hogy nagyon vigyázok, mert sokat dolgoztunk ezen a kisbabán. Természetesen minden rendben lesz, csak egy kicsit kell még izgulni itt az elején. :)
Az a baj, hogy a házas életről is totál le vagyunk tiltva az első pillanattól kezdve és.... nem vagyok szexmániás....de már nagyon érzem a tavaszt. :) Jó kis próbeatétel ez nekünk.

Bocsi a mai nyűgös hangvételemért, de reggel savanyú volt a tej a kávémban, majd leszakadt rólam a melltartóm. 8-ra túl voltam egy defekten is. Új gumik + 40 000 Ft. Még délelőtt a férjemmel is jól összevesztem.

Nyaralni nem fogunk. Minden pénzt félre akarunk tenni a babára.

Lilypie Maternity tickers
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Szép napot mindenkinek!

Nálunk hétágra süt a nap, de most mondták a hírekbe, hogy van ahol esik a hó. Nem akarooooooom :evil:!

Esti,
most akkor nem mindegy, hogy az apuka mikor megy be az uh-ra, délelőtt vagy délután? Mi a különbség :evil:? Istenem, de bunkók tudnak lenni egyesek.
Jól megijeszthetett ezzel a méhlepény dologgal. De én úgy tudom, hogy ahogy nő a baba és vele együtt a méhed, az szépen el fog onnét mászni és nem lesz belőle baj. Nem hinném, hogy emiatt majd császárra lenne szükséged. De az biztos, hogy vérzést okozhat, úgyhogy tényleg sok pihi. De ez egy hónap múlva sokkal jobb lesz.

Házasélet- Úristen, az mi :oops: :D . Apának dec. 21-én volt a here viszér műtétje, azóta nem voltunk együtt. Konkrétan nem mondta a doki, hogy nem lehet, de nekem is volt az a kis barnázás, rózsaszínezés és én igazából nem merek :oops: .

Régebben nálunk is voltak állapotok a szülészeten, nőgyógyászaton, mert ez a kettő együtt volt :evil:. Fúúúúúj! De most felújították és a szülészetet leválasztották.
Nálatok mennyibe kerül egy privát szoba????

Niki,
és az a te boltod??? Meg fogom nézni, csak tudnám mikor jutunk el. Talán majd jövő szombaton :roll:.

Kinga,
apa ismeri Sz.helyt, mert ott járt középsuliba, úgyhogy jöhet a lista, ha nem gond. Te hol szoktál vásárolni?
Pocakod jobban van?

Dia,
ne szomorkodj az állás miatt, hiszen jó ügy miatt hagyod ott :D . Biztos akkor majd vissza is mehetsz :roll:.
Én is visszahallottam már, hogy gondolkodnak rajta, ki kerülhetne a helyemre. Hát engem nem hat meg a dolog. Már annyira vártuk ezt a babát, hogy igazából nem érdekel semmi más.

Egyébként nekem sincs bajom a nyári terhességel, teljesen mindegy is volt... Ezért a babáért mindent kibírok. Csak úgy belegondoltam, hogy biztosan nem lesz könnyű. Hanna nálunk júni végén született, akkor is 38 fok volt, előtte is, utána is. Szenvedtem is, mint a kutya. De persze megéri :D . Emlékszem aznap, mikor született, 38 fok volt és a szülőszobán pont akkor romlott el a ventillátor :D
De igazatok van, kevés ruha kell, sok gyümölcs lesz, beülünk a ventillátor elé, aztán kész :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nálunk apa tervez nyaralást, igaz, csak a Balatonra. Hát nem tudom.... Előbb nem akarunk menni, mert én nem szeretem a termálvizet, meg a medencéket.... Viszont Hannának meg mindene a fürdés. Úgyhogy ha megyünk majd talán július vége. Ha meg nem, akkor is itt van nekünk a Balaton, bármikor mehetünk fürödni :roll:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


A házasélet tilalmat ne is említsétek. November óta szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hányszor voltunk együtt :evil: Először az inszemináció, majd utána azonnal lombik (ezeknél mindent időzíteni kell, és itt is vannak tiltott napok) Aztán az első 10 hétben teljes eltiltás... most meg már lehetne, de még mindig nyomom a hüvelygélt, ami zavaró nagyon (már csak egy adag van :lol:) De kicsit vígasztal, hogy nem egyedül koplaltam ezen a téren :)

hofeherke
 
 


aranyosak vagytok csajok, nem nem az én boltom, mi indítottuk Győrben az első Anyatanya turit (az szó szerint a mienk a férjemmel, most is itt ülök :) ) a szombathelyi a franchise boltunk, nem mi üzemeltetjük de magunkénak érezzük és menjetek csak vásárolni 8) :D

cex: :oops: azmiaz? najó kb 3 hete voltunk együtt, azóta olyan brutál mennyiség folyásom van, hogy ihajj, doki szerint hormonális normális ki kell birni...de nekem undi...és ez engem visszatart :oops:

jajj csajok feladat!!!! az aug fórumban olvastam
kérd meg apát hogy fogjon egy kanalat meg egy villát meg 2 párnát, menj ki a szobából, és ő rakja a kanalat az egyik a villát a másik párna alá, menj be és ülj a neked szimpi párnára
ha kanál. lány
ha villa :fiu

ez valami tökősi brazil jóslás!!! próbáljuk ki és csináljunk egy statisztikát hogy bejön e...ki van benne????

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki,
ez az, amit mindig írni akartam, de mindig elfelejtettem :idea: , a folyás. Húúú, nekem is mennyi lett. Általában azután jön, hogy elmegyek wc-re, de mennyi :oops:. Bocs, de így van. Hannánál nem emlékszem ilyenre.

Én este kipróbálom ezt a kanálvillás dolgot, már csak poénból is, kíváncsi vagyok :D

Nem baj, ha nem a Te boltod, azért megnézem, hátha találok valami jót :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok

ma nagyon szarul voltam, folyamatos kuzdés a hányingerrel, ezért nem volt erom irni se.. most meg lassan megyek haza, talán tudok kicsit aludni, jo hétvégét mindenkinek!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Sziasztok!

Eszti, vigyázz akkor most egy kicsit, míg feljebb nem húzódik a méhlepény. Mert biztosan feljebb fog húzódni!!!
Mekkora bunkó volt az uh-s. Tényleg, miért is nem mindegy neki???
Házasélet? Nekünk elvileg engedélyezte a doki még múltkor, de azóta hasgörcs, Utrogestan, folyás, álomkór. Áááááá. Majd megnézek egy oktatófilmet, hogyan is kell :lol:

Anita, köszi, most már nem fáj. Nem tudom, mi lehetett az az éles fájdalom, mert vérzés meg nem volt. Szerencsére.
Gyorsan megkérdeztem neked még a barátnőmet is, és ha ír, akkor leírom neked mindkettőnkét. Én egyelőre még csak egy farmert vettem, azt a Brendonban. A szoknyáim még jók, mert azoknak nem olyan szoros a dereka, mint a jó kis csípőfarmereimnek. De most majd kimegyek az Anyatanyára is, csak most az uh előtt már nem akarok semmit venni, babonából.
Most tényleg külön van a szülészet a nőgyogyitól? Én még akkor szültem, mikor együtt volt. Bendi Július végén, 35 fokban, hatalmas szélnél érkezett, de én akkor már egy hete élvezhettem a jó kis ellátást bent: nulla ventillátor, nulla légkondi. Úgy tudtunk hűvösebbet csinálni, hogy minden ajtót, ablakot kitártunk. Igaz, akkor meg a huzat vitt ki. :D

Niki, azért majd megyünk :)
Megcsinálom vmelyik nap ezt a jóslást, aztán meglátjuk, bejön-e. Poén.

Csillanya, kitartás :(

K.

Kép

Kép
kinga82
 
 


sziasztok!

megvagyok köszönöm az érdeklődést. elnézést de csak futólag olvastalak titeket, és most idő hiány miatt nemis tudok mindenre irni.. nem dolgozom, de már nem is reménykedem benne..gyerekek jól vannak, szokásos hisztijük is megvan..elfoglalt voltam mert az esküvő megvolt, költözés megvolt és mostanra fejeztük be az elpakolását mindennek..egy egész napot egyedül seznvedtem végig a butorokkal meg egyebekkel amig a párom dolgozott..de fájt mindenem rendesen utána.

ma elég rossz napom volt, folyamatosan hányingerem van..remélem nem lesz napokraszóló..babamozgás nálam is van napok óta bár most nagyon pihenőmódban van..

szex: nálunk se nagyon van..de valahogy semmi kedvem hozzá mostanában..remélem idővel ez változik..

láttam futólag h vki irta h a babát macinak nézte az uh-n, és ez nagoyn vicces volt számomra..(főleg h a kisfiam beceneve tényleg maci)

most megyek, de igyekszem majd többet jönni forumozni!

szép estét , Csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


ja és igen, a 2.at majdnem a mávban szültem utolsó hetekben mentem át az istvánkorházba..de több dokit ismerek a mávban is.

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


villa :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Nekem is villa :)

Köszönöm a nyugtatást! Utána kérdezgettem ennek a lepény témának én is, és már megnyugodtam. Az első ijedtség nagy volt és az orvosok is olyan ijesztő dolgokat mondtak, ...dehát nekik biztos kötelességük ezt is elmondani.

A Péterfyben egy és két ágyas privát szobák vannak. A két szobás úgy tudom, hogy 4000, vagy 5000 forint / nap. Ami fontos hogy saját zuhany és wc áll rendelkezésre ezekben a szobákban. Ha jól emlékszem talán légkondi is van, ami nem lehet rossz mondjuk egy augusztus végi, vagy szeptemberi forró szülés után.

Eszti

Lilypie Maternity tickers
esti
Szigetszentmiklós
 
 


na mi teszteltunk egy kanalat :)
Eszti, ne aggodj szerintem se, én is hallottam már sok ilyen esetet ahol a lepény nagyon lent volt, és mindig rendbejott késobb!!
tuti, h nálad sem lesz gond, de azért pihenj ha tudsz, szerintem emiatt mondta a doki is, hogy figyelj oda nagyon magadra, nehogy megeroltesd magad!
ez meg, h nem engedték be a férjed nagyon szemétség, sajnálom :((

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: