Új privát üzeneted érkezett!

timci! 121 :lol: :lol: :wink:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Beo:nagyon édes Balázska :lol:

Csajok tessék jönni gyakrabban!!!!! :lol: :lol: :lol:

000kata
 
 


Ezt a sz.r időt :cry: nem lehet kimozdulni.Kevin nagyon nyügi egész nap :cry:

Irjatok valami jót :lol:

000kata
 
 

 
 

Hát, Kata nálunk is rossz az idő, mi sem tudunk mit csinálni. Elhozzuk őket az oviból, és otthon kuksolunk :( Nem szeretem ezt túlzottan, mert nem fáradnak ki otthon.

De azért egy jó dolog: mivel péntek van, csak 2-ig vagyok :D :D :D :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: de jó ma akkor több időtök vanegyütt.Ma nem fúj itt a szél lehet elmegyünk a boltba jól felöltöztetem azért a levegő kell.Utálom a hideg.
Lehet hogy le vagyok maradva,sőt biztos.Mit dolgozol?Gyerekek szeretik az ovit?egy csoportba vannak?

000kata
 
 


sziasztok.

Itt is nagyon szar az idő sajnos!!
Remélem mondenki jól van..
Mezso és a többiek??


Velünk minden oké..Patriknak 4 foga van már és erőteljesen használja is :)


Rakok egy mai képet!!!
Puszi mindenkinek!!




Kép

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nagyon szépek a lurkók!

Gratula az új fogakhoz!

Ahhoz képest, h. xar az idő, csak megyeget a bolt.Főleg netten keresztül.

Fényképeket nem tudok küldeni, mert nincs még új gépem.De karácsony után, remélem,lesz. :roll:

Puszi nektek!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Egy kérdesem lenne hozzád!!!!

A Boltban van eső védő 3kerekű babakocsira????Ha igen akkor mennnyiért??

Fontos lenne,mert nagyon kevés helyen van..ha van is akkor drága :(

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Szia Reni itt vagy?köszi az smst :)

Kép
kriszpiri
 
 


szia

igen itt vok.-..

szivesen....:)

hogy vagytok?

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


pill pelus..stb

Kép
kriszpiri
 
 


Na apu elvitte hátha elalszik!
Most jöttün a dokitol tápszer receptért voltunk de meg akartam vizsgáltatni is mert tüszögg és kicsit taknyos!
Hozzá kell tennem én is készvagyok most kezdek jobban lenni!
Végre hiztunk is 2hete volt 5660 most 5970 :D
Bébikaját is eszegetjük már a gyümölcsök nem jönnek be neki de a sütőtök burgonyával meg alma burgonyával az igen!

Még mindig nem aludjuk át az éjszakát 3oránként kell jobb esetbe!Mert mostanság 1-2 oránként is.
Van h cici se kell neki csak tea amit töménytelen mennyiségbe meginna,már ujat iszunk alma-citromfű ez nagyon bejön neki!!
Van h dobálja magát éjjel ha a kiságyba van beüti magát azért kel fel ha melletem van engem szét rugdos és igy is felébred.

reggel 6kor kell 10kor alszik legközelebb még 1-et délután aztán már csak este!

Nagyon fáradt vagyok főleg ettől a sűrű keléstől!

dobok én is képet! Kép Kép Új sapiba
Kép Vagányan

Kép
kriszpiri
 
 


Nagyon kis édes ez a gyerek!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Na Én léptem adok enni kis babámnak!!

Ő is minden evő..nappal ritkán kap cicit (nem igényli) eszik virslit kenyérrel reggelire.....vagy épp parízeres de neki tök 8.
Kora reggel meg este kell cici....ebédre mindig csibnálok neki vmit..a bébi ételt nem aKrja enni..vettem egy csomót és ott álla hütőbe!!!

majd még jövök sztem este fele!!
Pusz

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Mi ritkán cicicünk nappal mi még ott tartunk h már cici nem nagyon bébi kaja megmég nem igazná marad a tápszer :S

Kép
kriszpiri
 
 


nyuszi-sajnos külön esővédőt nem árulok, csak ami a babakocsihoz tartozik....de nézd meg a vateran, vagy a teszveszen...hátha..
:roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Csajok de jó jöttetek,nagyon édesek a törpék :lol: :lol:

000kata
 
 


Timcike: Sikerült vennnnem :)
voltunk bababörzén és ott kaptam szinte fillérekért újat
És vettem neki egy csomó rucit elsősorban overált 2-is meg nacikat na meg vettünk kompot is neki (nem jött még rá,hogy azzal menni lehet :)meg még etető széket plusssz egy csomó játékot!!!Nagyon jó vétel volt...az egyik overálba egyből beleszerettem majd csinálok képet és feérakom :)

Kata Ti hogy vagytok??

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


nyuszi-örülök,h.sikerrel jártatok.Egyébként nálunk is vannak kompok,és nagyon jó árban.
Overált én s keresek neki,de nem találok sehol...remélem csak lesz...Cipőt sikerült vennünk neki a tegnap,nagyon szép és bundás belül.Ruhákat is vettem neki elég jó áron és nagyon szépek.Még kell bélel naci egy meg az overál és kész.

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu/

Jók legyetek csajok!Gyertek gyakrabban.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Én is elő kerültem! :D

Krisz, nagyon édes Milán a képeken :D

Rólunk: Van már hat fogunk és jön még plusz kettő. Néha sokszor felsír éjjel gondolom a fogak miatt, de pl most pár napja nyugi van (kopkopkop) :D Nagyon szeret enni, főleg amit mi eszünk, és mindig mikor eszünk ő is nyújtja a kezét, hogy kér, nagyon édes :D Lassan egy évesek leszünk, már néha megáll kapaszkodás nélkül is egyedül. :D

Remélem mindenki jól van.

Jó éjt! :D

anitapo20
 
 


Juj, Patrik is nagyon édes a sapiban és milyen szép kék szeme van!!!! :D

anitapo20
 
 


anita grat az uj fogakhoz

Timcike nagyon jo a boltod,gratulálok az uj rucikhoz!

Mi röviden:éjjel 3óránként kelés de legtöbbször 2 óránként,állitolag fogunk még messze van de már éjjel is van h sirdogál!

Kép
kriszpiri
 
 


sziasztok

gyönyörűek a gyerekek!

nekünk már 2 fogunk van, az éjjelek szörnyűek továbbra is. de nappal egy tündér. megvolt a keresztelő is

képeket itt találtok ha érdekel Titeket

www.vadoczfoto.hu/balazska

aztán kb ennyi. 71 centi 7200gramm és 1 hét múlva fél éves....

beo_
 
 


beo jo képek grat a fogakhoz

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!Mi is vagyunk csak egyre kevesebbet tudok jönni mert a Gréti napközben 2 szer alszik összesen 1,5 órát.Este meg elalszik8 kor és már éjfélkor jön mellénk!Lehet hogy a foga miatt mert kibújt a 6. vagy a hold állása miatt!Napok óta én se tudom magam kialudni!
Már megy 6-7 lépést egyedül!Na meg pakol egyfeszt és nagyon kell figyeljem!
Nagyon szépek a baócák és tényleg 1 évesek lesznek mindjártGyorsan elelt az idő!
Mi is készülünk a szülinapra!Szeretnék sütni tortát neki majd de először ki kellene próbáljam sikerül e!?Meg csinálunk neki ebédet!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Ja és tetettem fel pár dolgot a vaterára nézzétek meg!Van pufi pulcsi több méretben és színben!
http://www.vatera.hu/vastag_pufi_pulcsi ... 88051.html

Kép
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok


Mné zsuzsi: Nagyon rég láttalak itt....emlékszem amikor Gréta megszületett...mintha most lett vna :) és mindjkárt 1 éves!!!
Nem semmmi!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


reni vagy??

Kép
kriszpiri
 
 


na annyira elvagyok....nem tudok olvasgatni se!Holnap meg megyek Szolnokra!
Karcagot is gond nélkül megjártuk!!!
Amúgy a blogba ma végre tudtam írni,ott lehet olvasgatni meg képeket nézni!Ha lesz kicsit több időm ígérem jövök!!!!!!

Beo!

Küldesz nekem meghívót???Mért kellett zárttá tenni a blogot?????

Izusnka még nincs foga,de ma megint ezzel küzdöttünk...nagyo nagyon nyűgös...ömlik a nyála és írtó hiszti néha,leteszem és ordít,nagyon fáj neki :(

annus11
 
 


Na gyorsan pár dolgo,aztán megyek mert korog a gyomrom!!!

Iza még reggel szopizik,aztán minden kajánál megkínálom,de ilyenkor már pótolni kell...Kapja a tejpépet,délben ebbe tezsek gyümit,Alma,barack,banán.Illetve vettem köles pépet a DMben,azt kapja most tízóraira!ma megvolt az első krumpli kóstolós nap,szerencsére Iza ezt is imádja!
7350g volt ma este!

Amúgy megvagyunk,megyünk ezer fele,de ezzel a fogzással teljesen lefáraszt...néha alig jutok egyről a kettőre....de lesz ez jobb is!Éjszaka alszik hála az égnek,csak az elalvás megy neki most nehezebben 2 napja.

Amúgy kis huncut,megzabálom olyanokat művel!!!Apja is imádja,folyton nyúzza!

Na ennyire futotta,majd jövök!

Mezsóval se tom mi újság!Megyek és olvasok a blogjában!

Anita nálad is olvasgattam az előbb!Kitartás!!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!
Én is előkerültem 8)
Mi tegnap voltunk 4 hónaposak, és 3 napja nem jól telnek az éjszakák.Megnézte a védőnő az ínyét Dominak és azt mondta h lát alul 1 fehér csíkot de még vastag rajta a bőr.Hát ahhoz képest elég rossz lehet neki, mert szörnyen nyűgös :( folyik a nyála állandóan, és fulladozik benne.Egyik éjjel csak a babakocsiban tudott elaludni cumival, és ha kiesett vissza kellett dugdosnom neki.Sokat cumizik, vettem mam-os altatócumit neki a dm-be nagyon szereti , másikat el sem fogad kiköpi.Már voltunk betegek 2x is borzalmas volt, sokat sírtam mert nagyon szenvedett a pici szívem de láza nem volt szerencsére.Már adtam neki almás kekszet az nagyon tetszett neki, bébiételből a sütőtökpürét is elfogadta, és bébi italból csak a barackosat és a szilvás almásat szereti.Volt keresztelő is pont akkor volt nagyon beteg meg én is...Képeket mutatok majd ha lesz időm.Puszi nektek!Nagyon szépek a kis lurkók! :P

Kép
eve3htv
 
 


Évi:pont ma gondoltam rád,már nem is beszélünk.Örülök,hogy jelentkeztél.Kérünk képeket.Msnn már nem vagy?

000kata
 
 


Évi!
Mi is ilyen korán kezdtük a fogzást,de fog még mindig nincs.Nálunk úgy votl h váltakoztak a jobb és rosszabb napok.Pár nap szünet után azonban újra jött a fogfájás....És egyre jobban fáj neki ugye,jelenleg is a rossz napoknál járunk...szerezz be mindenféle fogzáskönnyítőt!Hátha vmelyik használ!!!!
A képeket meg várjuk!!!

annus11
 
 


Annus adj emil címet, küldök. én most szomorú vagyok, blogon olvashatjátok az okokat...

Évi örülök, h most már rendben vagytok

Balázs a mai orvosi konzultáción: 7350gr és 70cm. szép és jó minden

nekünk 2 fogunk van, minden fajta szenvedés nélkül kijött. annyi h dögönyözi az ínyét.

beo_
 
 


Most is itt viháncol az ölemben és nyűglődik :(

Kép
eve3htv
 
 


Kata:szoktam msn-en lenni de már ritkán.
Nem nagyon van időm, ide is gyorsba jöttem h mi van már veletek és kíváncsi voltam a lúrkókra.

Annus:mondott most a védőnő egy gyógynövényes lötyit majd kipróbálom.

Beo:köszi :)

Na sikerült elaltatni most át kell csempésznem a kiságyba valahogy..pffffffffffffffff

Jó éjt mindenkinek!Puszi

Kép
eve3htv
 
 


Pár fotó Domimról :) Kép Kép Kép Kép

Kép
eve3htv
 
 


Nagyon szép Domi baba!Sajnálom a rossz éjszakákat. :( De majdcsak vége lesz egyszer...próbáltad masszírozni neki?Vagy bekenni géllel? :roll: Vagy van a Nuby-től olyan cumi, ami masszírozza az ínyét.Kis gömböcskék vannak a végefele a cumin.

Mi jól vagyunk.A doktornéni eltiltott minket kakaóról.Így csak a sima tejet tápszerrel kapja.Sajnos még mindig nem sikerült megszerettetni vele más kajákat...sokat streszelek miatta.A doki szerint ki kéne éheztetni,mert csak makacs.Én nem bírom megtenni. :oops: Így nagy ritkán eszik f :oops: fasírtot vagy panírozott húsit...
Egyébként áldott jó kisfiú.Imádja a meséket.Főleg a micimackósakat.

Pussz csajok! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: nem is hallottam még erről.
Nem tudom lehet megpróbáljuk, de mint írtam csak a MAM-os cumit fogadja el a többit kiköpi :? Azt szeretném még kérdezni tőled hogy mam-os 3 -as méretű etetőcumitok van -e mert nem kapok sehol, a 2-es méretűn bemérgesedik hogy nem jön gyorsabban a 6-os meg túl gyors neki és sok levegőt nyel.Majd írj légyszi!Köszike

Kép
eve3htv
 
 


Évi!

Nagyon szép ez a fiúcska!!!Végre kapunk képet is!!!!Szerintem hasonlít rád!!!!


Timi!
Huu,még mindig nem eszik mást???Tök érdekes!Elhiszem h nehéz lehet,gondolom már mindent bevetettél!És pépnek se eszi meg?Mondjuk krumplit belecsempészni????

annus11
 
 


Annus:köszi :) majd még rakok fel képet csak sokat kell kínlódani a kicsinyítéssel :?

Kép
eve3htv
 
 


Évi!
A blogodat nem vezeted?Oda lehet h nem kell kicsinyíteni a képeket! :wink:

annus11
 
 


Annus!

kérlek írd le nekem a mosható pelusozással összefüggő dolgokat.
mit hol hogyan kell vennem-tennem, mik azok amik fontosak.
mivel mosol? mosópor, vagy azt is öko-ra váltottad? olcsóbban kijön mint az eldobható?! melyik márkát használod? kérlek írj le nekem mindent.

köszi

beo_
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsba.... Remélem mindenki jól van! Mi nagyon jól vagyunk a fiam egy tündér! Komolyan semmi gond vele! December 2-án viszont műtét sérvvel.... :cry:
Mindenkinek puszzz Kép Nagy fiam Kép Mi 2en Kép :D Kép Mi 3an
Igazi fotosnál voltunk... fiam a legfiatalabb modell
Ja és be nem áll a szája... és legtöbbször azt mondja...: aaaappppuuuuuuu :D

KépKép

Viki
viki23
 
 


Beo!
A blogomban már leírtam mindent a pelusról!!!!A címkéknél megtalálod h pelenka,na azokat lavsd el!Ha van még vmi kérdés utána,akkor szívesen válaszolok rá!!!


Viki!
Gyönyörűek vagytok!!!!!Alexnek micsoda haja van!!!!Lehet ebben a modell szakmában kéne maradnia!!! :lol: :lol:

annus11
 
 


eve-igen, van 3-as Mam etetőcumink.De többe kerülne postával együtt,minthogy megvedd a boltba.Azt úgy éri meg, ha nemcsak egy dolgot szeretnél....

annus-sajnos már mindent bevetettem.Tegnap evett 2 szelet felvágottas kenyeret, de azóta sem.Ma pl.nem kért tejet, csak a tejbe tehető kutyás pelyhet a Nestle-től,tej nélkül.Ezt evett egész nap.Krumplit?????????ÁÁÁÁáááá,max.szalmakrumplit, de azt se mindig...

Viki-nagyon gyönyörű kis hajas babátok van. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Viki:nagyon jók a képek, sajnálom a sérvet :cry: hogy vettétek észre? köldöksérv?

ÉVi:nagyon édes Domi.Gyere gyakrabban :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Látom annus, és nyuszi hiányoltatok! :wink: Tudjátok dolgozom,és nem igen van időm,energiám jönni.Most megpróbálok picit többet,mert sajna övsömöröm lett, és táppénzen vagyok mától, 1 hétig tuti mert 1 hét múlva kell menjek kontrollra.
Amúgy a blogomba mindig igyekszem minden friss hírt beírni, ott tudjátok követni mi újság!! :)
Ahogy olvasom sokaknál most zajlik a fogzás,kitartást csajszik!!!! 8)
Sok szép babát láttam, édes aranyos Domi, Milán baba nagyon vagány Alex is, szuperek a képek!!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok!
Köszönjük a bókokat :D
Sérv: én vettem észre pelusozásnál.. Főleg akkor jön ki neki mikor erőlködik, nem köldök sérv hanem a kukaca felett van... és olyan rossz helyen hogy nyomhatja neki a hugycsővet vagy hogy is van és meg kell műteni mielőtt még bármit is szétnyomna... Állítolag minden babának van csak nem mindnek jön elő vagy ha elő is jön elmúlik.. Hát nekünk meg rossz helyen van úgyhogy műtét.. Már most ki vagyok... :cry: :cry: :cry: :cry:
A fótos odáig van érte úgyhogy mondta hgoy szeretné ha mindig vinném.. :D

KépKép

Viki
viki23
 
 


Sziasztok!
Van eladó üvegfestékem újak,pufi pulcsi,karácsonyi fényfűzér!
Meg fa napernyő!Ha esetleg valaki Karácsonyra szeretne!
A vaterán megtaláljátok zsuzsy85 néven!
Nézzetek szét álam!

Kép
mné zsuzsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: