Új privát üzeneted érkezett!

Most nálunk is nagyon jó idő van.Most L.meg a tesója elment a kicsinek puffadára cseppet venni. :? Nagyon görcsöl a pocakja,de homeopátiást csak holnap tud venni L.mert akkor lesz nyitva az a gyógyszertár.

Kép
martik77
 
 


Zsuzsi sem volt délelőtt. Biztosan pihent,meg főzött, aztán mentek munkába. Meg szegény gondolom nem érzi magát túl jól. :(
Tancsu Edelényben,de nemsokára gondolom jönnek haza, aztán ő is előkerül.
A pirim ma jobban beindult. Most olyan normális.

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, szegény kis Vuk! :( Akkor kínlódik? A tévében mindig az Espumisant mondják, hogy babának is adható.

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Halihó :D :D

Újra itt a büdös Budapesten :( :cry: :cry: Nagyon jó volt otthon :D :D

Gyorsütemben visszaolvastam, köszi Márti a privit :D Nagyon aranyosak Benó babái és végre-végre megfoghatták Őket!!!! :D :D :D Márti, az ausztrál nagybácsis fotó nagyon vagány :D Édes hurkái vannak Gergőnek, a videót még nem volt időm megnézni, majd elküldenéd nekem priviben vagy e-mail-ben Tancsu? Timi, Törpéd nyelvnyujtogatása, nagyon mókás, jó, hogy letudtad fotózni :D
Ildikó, nagyon örülök, hogy megjött Neked is :D Épp arra gondoltam miután beszéltünk a Zsuzskával és mondta Ő is, hogy megjött, hogy már "csak" Te hiányzol közülünk, hogy együtt pirizzen mindenki aki még várja a babát! :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


A Zsuzska írta már, hogy a hajam tűzpiros, de a kersztfiam így is szeret, ezt Ő mondta :D :D Egyfolytában a hajamat bizergálta és mondta, hogy olyan szép lett a hajad :lol: :lol: :lol: Majd készül foto is, de nem ígérem, hogy ma :lol: A-nak nem tetszik :oops: De mit lehet tenni? Majd csak megszokja és előbb utóbb lekopik, maj legközelebb nem lesz ilyen durva :oops: :lol:

Mivel pénteken megjött, nem mondom le az időpontomat, mert ugye az jövő péntekre szól, addig meg csak elmúlik, ugye? :roll:

Kép
szilzi
 
 


Vonalzómat átszerkeztettem :D

Ildikó, neked olyan szépek a vonalzóid, majd elárulod hol csináltad őket? :D

Lelépek, mert gondolom nem jön most senki, nincs olyan szerencsém :( Most már majd gyakrabban jövök :wink:

Puszi

Kép
szilzi
 
 


Pussz, Szilvi!

Én vagyok! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Akkor most nekünk egy nap különbséggel jött meg. :wink:

Szilvi, a felső vonalzómra rá lehet kattintani és ott csináltam. Az alsóra nem lehet, de ott a cím, csak elé kell rakni a www. :wink:

Kép
flóra 11
 
 



Kép
flóra 11
 
 


Szia Ildikó :D
Köszönöm, majd holnap megnézem a vonalzó ügyet :D Most én már nem leszek, mert megyek hajat mosni, fürdeni és még most sütöm a kenyeret az A-nak holnapra. Na nem ám olyan ügyesen mint Te, hanem a Sparba lehet kapni sütésre készet, azt szokott vinni, ha én nem dolgozok és nem tudok hozni :wink:

Kép
szilzi
 
 


Azért jó lenne, ha ez a piri rendszeres lenne, mert nekem megint 43-44 napra jött meg... Kíváncsi vagyok mit fog mondani a dokinő, hiszen azt mondta, hogy májusban kezdjük a stimulációt és júniusban beültetés... De ha nekem megint ilyen sokára jön meg, akkor úgy elcsúszunk.. :cry: Pedig ma már sírtam mikor elindultunk otthonról :cry: :cry: Annyira vágyok haza :wink:

Kép
szilzi
 
 


Neked most hány napra jött meg? :roll: Remélem a cseppek beállítják! Most végül mindkettőt használod? :roll:

Tényleg Tancsu, nálad piri? Teszt?

Kép
szilzi
 
 


Nekem most 42 napra jött meg, de nálam ez már haladás, mert ugye eddig mindig szuri volt a vége.
Szedtem két napig mindkét cseppet, de azt mondták, csak az egyiket szedjem, így most akkor a Gynex mellett döntöttem, mert az a hormonszintet is rendezi állítólag. Remélem. Megvárom a köv.pirit, hogy mi lesz.

Kép
flóra 11
 
 


Tancsunak nincs piri,de a teszt negat. Biztosan a szopi miatt a hormonok,ezért nincs pirije.

Kép
flóra 11
 
 


Ó de jó Szilzi,hogy már te is itt vagy!!Kérünk képet minnél hamarabb. :D :D :D

Ildó sajna az epumizan miatt rekedt el a széklete.Most a infacol cseppet próbáljuk ki hátha az jó lesz.

Én mára lépek.

Puszi És Jó Éjt Mindenkinek!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Halló lányok!!!!!!!!
Mára végeztem a munkámmal, egész hónapra is!! Még megvárom a 22:10 és lelépek! Ugyanis blokkolnom kell. :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Márti nem eszel valami olyant ami a tejen keresztül bánthatja babát?

Lányok ma nekem is rázenditett piri, rendesen! Remélem klasszul kipucolódik és lesz helye a babaágynak!!! :roll:

Ildikó tényleg főztem délelőtt, későn kelltem, (ez is a hormonszurik mellékhatása a sok alvás,)
Jó nagy hülyeséget csináltam, nekiálltam pepecs kaját csinálni. Csináltam francia salit egy jó nagy tállal, túrós-tormás töltelékkel töltött szeletelt gépsonkát és egy rakás kaszínó tojást. :D
A konyha romokban, de két napig, lehet hogy csak egy napig-mert most már éhes is vagyok, nem kell főznőm.

Kép
muzsuzska
 
 


Innen tetű lassú a net, meg le kell kocognom a laborba megcsinálni a jelentéseket.
Mondtam a kollégáimnak, hogy imádkozzanak, hogy pár évig ne legyek a kolléganőjük és legalább nem teremtem( milyen finoman fogalmaztam) le őket!
Lányok megkönnyebbültem szabadság!!! :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Szilvi üdv a koszos városba!
Timi milyen hűtőt vetettek?
Márti, aranyos volt a sógi nőd?
Tancsut anyós halálra kényeztette!
Edina nyaral! Had én is....majd Tapolca- nászéjszaka nélkül.. :oops:
Benó fejeget......
Ildikó, remélem kiolvadtál és nem jön újabb nyavaja.. :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Lelépek mert bámulnak.............

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, de jó!!!!! :wink: Akkor hosszú ideig ez volt az utolsó napod! Ez nagyszerű! :D :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, Márti, nagyon sajnálom szegény kis Vukot. :( Várj, van egy ismerősöm,neki is pár hónapos a babája és ilyen gondjaik voltak, hogy nem volt a kicsinek napokig széklete. Megkérdem,mit használtak, mert nekik nagyon bevált.

Kép
flóra 11
 
 


Kíváncsi vagyok Ildó,hátha te kapsz valami jó ötletet pocak fájásra.

Tancsunak is hasfájós volt Gergő mert emlékszem beszéltük is vele.

Zsuzsi nem tom mitől lehet,kitudja mi van a mai kajákba,de nem eszek se fűszereset(pedig szeretem)se csípőset se eceteset.
Rendesen étkezem úgyhogy nem tom mitől lehet.Valamelyik nap tojásos nokedlit csináltam.Még abból se ettem,nehogy gond legyen.De nekem Döme is ilyen hasfájós volt.Pedig ő szopizott rendesen.
Babteákból már mindegyiket kipróbáltuk egy két nap után már nem hat. :?

Kép
martik77
 
 


Helló Márti!
Holnap megkérdezem.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuszisóginő szintén Zsuzsa vagyis Zsazsa,tehát csak rendes lehet. :wink:
De tényleg az.Velem egyidős.Nagyon jól eldumálgattunk mindenről és persze a kicsi a mindene mint első unokaöcs.
Most elég rosszkedvű volt,mert ugye holnap hajnalban már megy Pestre és irány Izrael.
Egyelőre még nem tudja mikor jönnek legközelebb.De ha az év végén(karácsonyra)nem akkor tuti csak jövő nyáron.
Minden a pénztől függ. :?

Kép
martik77
 
 


Oké.Köszi.Most vitte L.haza a tesóját gondoltam még megnézem mi volt itt. :D

Látom Zsuzsi szabi!!Tök jó!!!

Kép
martik77
 
 


Na tényleg megyek pihennek amíg nem kel fel Vuk.
Puszi!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Jaj,ez szörnyű,hogy ilyen ritkán tudnak jönni! :( Hogy bírja ott kinn? A férje magyar?

Kép
flóra 11
 
 


Oksa,pihenj csak.

Jó éjt!

Kép
flóra 11
 
 


A férje is magyar,de ő 13 éves korától kinn élt.Zsazsa nehezen bírja,de kinn jobb a megélhetés.Ezért maradnak kinn.

Kép
martik77
 
 


Értem. De azért ő biztosan szívesen jönne haza, ha nehezebb is itt. Ott sem könnyű,ott meg az arabok miatt van állandó zűr, háború. :( Akkor talán mégis jobb itt. De ezt talán ők tudják megítélni.

Kép
flóra 11
 
 


Ja, holnap délelőtt ne várjatok. Reggel viszem a Bálintot vérvételre. A doktornője szeretné ellenőrizni,mert ugye ő is többször beteg volt és múltkor még nem volt egészen jó a vérképe.

Kép
flóra 11
 
 


Helló lányok!

Mi történt veletek? Merre van mindenki?
Tancsu nem jött volna haza? Hová tűntetek? :shock:

Kép
flóra 11
 
 


Mi voltunk a Bálinttal vérvételen. Hazafele vettem neki 5 pólót, hogy legyen mit felvennie. Aztán a bankban kifizettem 2 számlát. Most ebédelünk és reggelizünk egyszerre, mert a reggeli kimaradt.

A fiúk törleteredményei megvannak,szerencsére nekik nincs streptococcusuc. Nem fertőztem meg őket. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Ez a teljes pangás. :?

Helló!!

Hol a Tancsu??Lehet csak ma jönnek haza???

Örülök Ildó,hogy jók az eredmények. :D

Nekünk hatott a csepp éjszakára,egész jól aludt. :)

Benó írt sms-t.
A picik nagyon ügyesek Dávid már cumiból eszik Kristóf még szondán.
Kristófot már Benó büfiztethette.
Dávid 1900gr,Kristóf1800 gr és nagyon gyönyörűek!!
Na ezt az utolsót mi is tudtuk!!

Kép
martik77
 
 


Iwiw van fenn kép a picikről Gy-nál ott a nevük is szerepel,hogy melyik-melyik. :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Helló!

írtam az előbb egy hosszút,és nem tudom,mit csinált ez a babanet! Nem küldte el, hanem előjött az előző hsz-em,mintha azt akarnám szerkeszteni. :shock:

Kép
flóra 11
 
 


De jó, hogy ekkorát nőttek a babok! Nagyon szépen fejlődnek és nagyon ügyik. :D :wink: Reméljük, hogy már csak ezt a hetet kell benn maradniuk, esetleg még a jövő hetet. Aztán már csak jönnek haza. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Vannak képek? Tegnap néztem, még nem voltak. Rögtön megnézem őket. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Én is pont ezen gondolkodtam,hogy ha ilyen ügyesen híznak akkor reméljük.... :wink:

Kép
martik77
 
 


Megnéztem őket,gyönyörűek,komolyan. :wink: Nagyon örülök, hogy ilyen szépen fejlődnek. :D

Kép
flóra 11
 
 


Örülök, hogy segítettek éjjel a cseppek. írtam emilt az ismerős csajnak, még nem válaszolt. Lehet, hogy ők is ezt használták.

Kép
flóra 11
 
 


Megyek a Bálintnak arctisztítást csinálni. Alig van pár apró pattija, de utálja őket és ki akarja őket irtani. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Nem baj azért kérdezd meg nekem ha lehet.Hátha az még jobb. :D

Kép
martik77
 
 


Arctisztítás kész.
Tancsu nem került elő? Mit mondott, mennyi időre mennek?

Kép
flóra 11
 
 


Biztos fog írni majd és akkor rögtön megírom neked, mit használtak. Rémlik nekem ez az Infacol is, de tudom, hogy emlegetett valamilyen homeosat is. Vagy ez is az?

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok :D

Nagyon jó híreket hoztok Benóékról! :D :D :D :D Még jó Márti, hogy ilyen gyakran komunikáltok, mindig jönnek a hírek és milyen jók!

Én ma már dolgozgatok, gondolhatjátok mekkora kedvvel :evil: De a hétvégén már csinálom a májusi beosztást! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Ma nekem is fáj derekam meg a pocóm a piritől, de nem bánom, gondolom most ez jó. Legyen rendes pirim, aztán rendes ovulációm és termékenyüljön meg a petécském. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Helló Szilvi!

Hogy vagy ma?

Kép
flóra 11
 
 


Azért is kérdem, mert neked most olyan érdekesen jött meg a pirid. Most végül már normális, nem csak csepegtet? Nem nagyon erős?

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: