Új privát üzeneted érkezett!

Kész a szoba végre :D teszek fel képet bocsi de sok lesz :oops:

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép
Vendég
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Ezúton szeretném megköszönni bizalmukat azoknak a kedves látogatóknak, akik már írtak. Bízom benne, hogy sikerült megfelelő lelki támaszt nyújtanom azok számára, akiknek erre volt szüksége, és megoldást találni és kivitelezni azt mások esetében.

Továbbra is várom leveleiket a pszichotanacs@freemail.hu címre. További információkat a www.pszichologia.mlap.hu oldalon olvashatnak. Újabb értékes, érdekes gyerekdalok stb. kerültek feltöltésre a www.pszichologia.multiply.com oldalra – érdemes ellátogatni és kinek mi tetszik letölteni.

A legjobbakat kívánva: Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok lányok

PAndácska ez a szoba egyszerűen gyönyörű, most már csak a kicsi lakónak kell megérkeznie.

Puszi mindenkinek

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 

 
 

Pandus! Ez a szoba gyönyörű!
Vendég
 


Krissz akkor most megjött? :evil: :evil:

Nagyon sajnálom pedig olyan szép görbéd volt. :cry: :cry: :cry:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok Lányok!
Ne haragudjatok, de mostanában olyan kevés időm van! :cry:

Andi!
Szuper ügyesek vagytok!
Én annyira vágyom már egy saját házra! :cry:

Pandácska!
Gyönyörű lett a szoba!
Nagyon klassz ez az ágy! Hol vettétek?
Nekünk sajnos újat kell majd venni, mert Balázs már 8 hónaposan megrongálta, a végére már egyetlen ép eleme nem maradt az ágynak!
Mondd csak, és ikrek elférnek benne?
Kép

Krisztinka!
Akkor most megjött? :cry: Pedig komolyan hittem benne! :cry:
A torta fantasztikus!

Én túl vagyok a tüszőrepedésen! Életem egyik legszörnyűbb élménye volt, inkább nem is részletezném.
Még ma is alig bírtam menni!

Sheila!
Olyan közel van már! Szinte el sem hiszem! Úgy örülök, hogy minden rendben van!!!

Ildikó!
Holnaptól már nincs mentség! Lezajlottak a választások!
Mostmár tessék egy kicsit velünk törődni!
Annyira hiányzol!!!!!!!

Mo!
Én most itt [size=18]nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok Neked!!!!![/size]

Éva

Kép
balimama
 
 


Köszönöm lányok :D

Krisz,
Nem igaz hogy megjött ilyen tuti görbe mellett :?

Éva,
Asztalossal csináltattuk szóval boltban nem kapsz ilyet de szerintem az ikrek is elférnek benne kényelmesen akkora :lol: jó megtapadást a piciknek :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Mo, NÉVNAPOD ALKALMÁBÓL MINDEN ELKÉPZELHETŐ JÓT KIVÁNOK!!!!!
Azért senki nem fog elitélni, mert próbálod úgy beállitani a gondolkozásodat, hogy minden eshetőségre gondolsz – ez természetes, és valahol logikus is. Szerintem, nagyon klassz csaj vagy, és a felfogásod is példa lehetne sokunknak……

Zora, szuper hirek!!!! Yesssssssss!!!!! Annyira örülök, hogy verge jót mondtak nektek!!!! Elég volt az ijesztgetésekből!!!! :D :D :D Most már reméljük, hogy ezután minden idegszáladdal élvezni tudod a kismamaságot! :wink:

Krisz, nem hiszem el :( :( - pedig már meg voltam győződve, hogy most aztán újabb kismamink lesz….. Egyből az ötlött az eszembe, hogy én a helyedben megcsináltatnám a hsg-t, mert ilyen görbékkel, ennyi idő után, valami oka cask kell legyen, hogy nem sikerül….. lehet, most hűlyeséget mondok, de ez megérzés….

Panda, gyönyörű a szoba :D Elképzelem, milyen jó érzés lehet naponta bemenni, és azon ábrándozni, hogy milyen is lesz, ha majd Dóra megérkezik :) – szupeeeeeer!!!! Nekem is kell !!!!!!!

Éva, nem is mondok semmit, cask várok :wink: - ha néha reggel megméred a hődet, légy szives, nekünk is áruld el!!!! Jajj, annyira izgulok érted!!!!!

Virág, kismamanadrág? Hmmmm….. milyen jó neked :wink: Én pénteken vásároltam cuccokat…. A párom a telefonban elkezdte mondani, hogy nincs megelégedve azzal, hogy mostanában csak régi cuccokban járok – ezért a munka után, pénteken kikapcsoltam a telefonom, és elmentem vásárolni: vettem 2 nadrágot, 1 inget, és egy csizmát :D :D :D A nadrágok nem kismamáknak valók, de olyan anyagból vannak, amik egy ideig jók lesznek, ha bezebrásodok :D :D :D A lényeg az, hogy a párom egyáltalán nem haragudt, sőt, nagyon örült, és még azt sem ellenezte, amikor heccből azt mondtam, hogy ezután hetente csapok egy ilyen vásárlást :D :D :D

Léni, én még sehogy sem készülök a Karácsonyra….. vagyis, Karácsonyig szeretnék babás lenni – ezen dolgozunk :wink: :D :D :D

Még feldobom a görbém – ma vagyok a 14-ik cn-n, és nagyon kiváncsi vagyok, hogy a tea elöbb hozza-e a pé-t nálam…. nagyon remélem, hogy igen. Amúgy, a tegnap már éreztem valamit, csak nem tudom eldönteni, hogy ez most fáradtság miatt volt, vagy tényleg a pé környékez - azért nem hagytuk ki a tegnapot :wink:

A göbém:

Kép

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Pamdácska, éppen akartam kérdezni, merrefelé vettétek ezt a csodaszép bútort, de hát ilyet tényleg csak asztalossal lehet csináltatni. Nagyon jó ötlet volt, még a radiátorrács is passzol. Egyébként ez valamilyen pácolt fa?

Krisz, most néztem a görbéd. Sajnálom, hogy megjött :( . De kitartás!

Éva! Akkor most nagyon drukkolok neked! Fogalmam sincs, hogyan csinálják a tüszőrepesztést, de látatlanban is elismerésem, hogy ilyen fájdalmakat kibírsz. Szerintem én kisebbeket sem tolerálok túl jól.

Ildikó! Nem tudom, fogom-e már hordani, lehet, hogy még mindig várni kell egy kicsit. Egyébként egész ősszel nem vettem magamnak semmit, bízva abban, hogy majd más típusú ruhák kellenek úgyis. :D
Micsoda párod van, hogy ő küld el ruhát venni! Jó, hogy gondolsz a leendő kismamaságra is!


Én most egyébként a vastablettával kínlódom - jó, persze ez legyen a legnagyobb gondom. Most két napig nem vettem, és olyan jól működött az emésztésem! Napi kettőt kellene szednem, de eddig csak egyet sikerült. Én úgy érzem, nem tudok ennél több rostot enni. Csütörtökön megyek megint vérvételre, nem tudom, akkor néznek-e hemoglobint. Kíváncsi vagyok, ennyitől javult-e.
Vendég
 


Mo! Úgy örülök, hogy itt vagy köztünk, és a pozitív lehetőségeket latolgatod! Ebben a helyzetben örülni kell annak, hogy mai orvoslási technikákkal remélhetően megoldható a helyzet, még ha ők mondják is meg, hogy mikor.

Épp minap gondolkoztam el ilyeneken. Fölmerült, hogy az ismerősök, családtagok között melyik idősebb párnak nincs, nem lett gyereke. Ők sanos még nem tudtak mit tenni, a fiatalabb generációnak már több lehetősége van.
Vendég
 


Sziasztok!


Sajna igen jól látjátok megjött. Kicsit szontyom bontyom vagyok, mert nagyon reménykedtem.

Ildikó! Igen mostmár én is egyre jobban azt gondolom, valami ilyen bajom lehet, de mostmár kivárom a januárt. Két ünnep között fog megjönni és utána hívom is a dokim. Azért is várok vele, mert a szülőknek nem nagyon akarom ecsetelni ezeket a dolgokat, apának meg decemberben beindul a karácsonyi hajtás. Most már csak tényleg 1 hónapot kell kibírnom.
Nagyon izgulok érted! Remélem Te is meg Éva is megörvedeztettek egy kétcsíkossal még az idén!

Éva! Szegénykém jó nagy tüszőt érlelhettél! Reméljük megérte a nagy fájdalom!!!! A tegnapi napot n is csak 2 Ctataflammal bírtam mi.

Mo! NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK !!!! És kívánom, hogy az álmotok valóraváljon, még ha göröngyös is az út felé!!!!
Egyáltalán nem ítélünk el a gondolataid miatt. Én nagyon is csodállak, hogy már ennyire fel tudtad dolgozni ezeket a dolgokat!

Andi! De jó már a 8. napon vagy. Most olyan lassan telik az idő! Neked is nagyon drukk!

Léni, Melus! Gyertek gyakrabban olyan keveset jöttök!!!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Virág,
Igen pácolt fa.
Vendég
 


Sziasztok! Siettem, hogy meglássam, mi a helyzet Krisszel. Krisz! Én már annyira azt hittem, hogy sikerült!!! :cry: Szerintem is keresd fel a dokidat! Valami oka kell, hogy legyen... olyan szép görbe volt...... :cry: :cry: :cry: NAGYON SAJNÁLOM!!!!!
Évikém!!! Nagyon drukkolok továbbra is!!!!! +++++++++
Pandácska! Meseszép ez a szoba!!! :wink:
Ildikó! Remélem, ez a tea csodákat tesz!!! Hmmm, vasárnapi akció??? Ha tegnap megfogant a baba, akkor tessék Mo-nak hívni!
:oops: 8) :lol: :lol:
Köszönöm a névnapi kívánságokat! Nagyon aranyosak vagytok! :oops:
Virág! Nagyon igazad van. Valóban több lehetőségünk van, mint jónéhány évvel ezelőtt másoknak... Mostanában én is érzékenyebben felfigyelek a gyermektelen párokra ...és élnek páran a közelünkben is......(pl.: az utcánban van egy házaspár és 5 éve nincs gyerekük, pedig idősebbek nálam)... talán nekik sem jött/jöhetett össze a baba? :roll: nem tudom. De az tuti, hogy nem minden gyermektelen házaspárnál a karrier miatt nincs gyerek :?
Vendég
 


Sziasztok!
Boldog névnapot Mo-nak utólag is és Virágnak pedig mára. Bár nem tudom, hogy volt-e már szó arról, hogy valóban ez-e a neved.

Ma szerencsére túljutottam még egy vizsgán, így már csak 6 van, de estére már csak 5 lesz, mert 6ra megyek vissza, lesz ma még egy vizsgám. Holnaptól pedig 2 hétig beáll az örület, mert rengeteget kell tanulnom 2 vizsgára egyszerre.

Panda, nagyon szép szobája lesz Dórának. Ezek szerint külön szobában fog aludni elejétől kezdve? Még mindig úgy gondolod, hogy nem akarsz több babát?

Krisz! Sajnálom, hogy megjött, annyira bíztam benne! Reméljük ha januárban sem jön össze, akkor az orvos gyorsan rájön arra, hogy mi okozhatja a gondot! A tortád különben csodás! A vonatom eltörpül mellette, bele se merek gondolni, milyen lesz a te Thomasod!

Zora! Nagyon örülök a jó híreknek. Tényleg nagyon fontos az, hogy milyen az orvos. Nekem soha nem az orvosom csinálta az uh-ot, hanem a kórházba kellett menni szonógráfushoz, most mindig ugyanaz a nőci van, nagyon rendes mindig mindent megmutat, de Bennél még a Jánosban egy szörnyű mogorva fickó volt, amikor minden rendben volt, azt is úgy adta elő, mintha egy ufó lenne bennem. Remélem a szívuh-on még jobb híreket kapsz! Te mkost akkor dolgozol még iskolában?

Éva! Reméljük szerencsével járt 2 petécskéd is! Gondolom, hogy nagyon feszíthettek! Remélem apával mindent megtettetek az ügy érdekében!

Virág! Most olvastam egy érdekes dolgott, már múltkor írt Krisz az ingázásról, ami megmutataja, hogy hány fiam-lányom születik majd, nekem 5 jött ki és akárhányszor csinálom, mindig ugyanabban a sorrendben. Most viszont olvastam, hogy ha aterhes nő a hasa fölé tart egy madzagra kötött karikagyűrűt, az megmutatja ki lakik odabent. Ha körbe kezd el forogni, akkor lány, ha föl-le, akkor fiú. Nekem bejött. Nem próbálod ki?

Andi! A ti szobátok is szupi! Nekünk is van lépcsős szekrényünk, csak színes dobozokkal. Benedek is azóta igazi szobája, hogy ideköltöztünk, régebben olyan egyveleg volt az egész lakás, de már nagyon tetszik neki, bár éjjel azért átjön.

Sheila! Nem félsz, hogy a4. szülés nagyon gyors lesz és még útközben kibújik a baba? Állítólag mindig egyre gyorsabb, bár erről neked lehet tapasztalatod. Tényleg még mindkét nagyfiad otthon lakik?

Mo! Én nem ítéllek el azért, hogy elképzeled az életed gyerek nélkül, bár én azt hiszem örökbefogadnék hasonló esetben. Sőt én azt is mondtam, hogy nem baj, ha csak fiam születik, egy kislányom mindenképeen lesz, legfeljebb örökbefogadom. De ez most megoldódni látszik.

Nekünk is készülődik a babasarkunk, mert Maja egy ideig tutti mellettünk lesz, de azért aranyosan meg lesz csinálva az is. Sajnos nálunk csak fehérek lehetnek a falak az albi miatt, pedig azt utálom, úgyhogy írigykedve nézem a tieiteket. Most hétvégén mindent meg akartunk venni, már ami nagyobb dolog, de sajnos nem sikerült. Annak idején speckó hordozónk volt, amit az elején lefektetve kell használni, ez most nem fér el, úgyhogy akartunk venni újat, olyan márkát, mint a kocsi, hogy akkor már csatlakozni is tudjon, de a mostani hordozók már nem jók az akkori kocsikra. A kocsival már amúgyse vagyok elégedett, mret irtóra kikopott, viszont jó, mert 3 nagy kereke van és nagyon könnyű vele közlekedni, gondoltunk rá, hogy eladjuk, de nem vennék még egy nagykerekűt, hanem Quinny Buzzt, de akkor biztos sokszor jólenne a nagykerekű. Most nézem a használt kocsikat, hátha találok jó áron jó állapotút és akkor maradna mindkettő. De sajnos így is elég drágák.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


ind! Nem vagiból tettem fel a tortaképeket! Szerintem nagyon jó lett a vonatod és nekem nagyon tetszik!

Drukk az esti vizsgádhoz!!!! NAgyon ügyes vagy, büszke vagyok rád!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Pandus: ez valami mesés,gyönyörű a picilány szobája! :wink:

Mo: Boldog névnapot kívánok én is! :D

Velem semmi extra nem történt,leszámítva az hogy két napja hányingerem van (lehet hogy az erőspaprikától :roll: )
görbuszom is gyengén muzsikál:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 35200_.png

Melus ma volt uh-on? :roll:

Mindenkinek szép estét kívánok!
léni
 
 


Ind,
Igen külön lesz az elejétől persze csak ha neki is jó ha nem jön össze akkor átjön hozzánk. Közel van a két szoba egymáshoz alig pár méter van az ő ágya és a mienk között szóval olyan mintha melletünk lenne. Lesz légzésfigyelő is a bizti kedvéért. Nem tervezünk tesót mesterségesen már tuti nem természetesen meg nem is biztos hogy sikerülne. Majd meglátjuk pár év múlva mit szeretnénk de lombik kizárva.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, de csak felületesen tudtam átfutni. :(

Krisz, nagyon sajnálom! Annyira drukkoltam!!!!!

Mo, a héten szerintem bekukkantok. ;)

Virág, képzeld, nekem semmi ilyen hatása nincs a vastablettának! Én arra gondoltam, hogy a Mg miatt. Én Mg-citrátot szedek, ami hasmenést okozhat. Lehet, hogy a kettő semlegesíti egymás ilyen mellékhatását??? ÉVA, segíts! ;)

Éva, nézz át a másikba is léccci, mert megőrülök!!

meri
 
 


A vas nekem se jó sajnos így nem is szedem(bár jó lenne mert vérszegény vagyok) mert nekem alapból problémás az emésztésem és ha még ezt is eszem akkor az egész összeomlik.
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi a névnapi köszöntéseket! Aranyosak vagytok!
VIRÁG! BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!
Meri! Várlak a héten! Kíváncsi vagyok rád! Időzíts úgy, hogy délután tudjunk beszélgetni!
Panda! Miért írtad, hogy a lombik kizárt?? :shock: Annyira megviseli ez a szervezetet? Vagy a sok rossz tapasztalat miatt írtad? Bátortalan lettem most... :roll: :(
Vendég
 


Sziasztok!

Na voltam tegnap uh-on!
Igaz nem az én orvosom volt, de 3 perc volt az egész!
A lényeg, hogy minden rendben van!
Van a a baloldali ovariumban 19 mm-es domináns tüsző
Endometrium 9 mm!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
ez jó, mert múltkor csak 7 mm volt!

Most rohanok, de majd visszaolvasok!
Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Melus!!! Ezek szuper hírek!!! Remélem sikerül elkapni ezt a petikét!! :wink: Mérd a hődet!!! Drukkolok nagyon!! :wink:
Vendég
 


Mo, sajna nem tudok úgy menni. :( Holnap délelőtt úgy megyek, hogy 12-kor el kell mennem. Csütörtökön meg itthon kell lennem 1-re.

meri
 
 


Sziasztok, lányok!

Melus, néhány nap, és biztos megreped a tűsző, úgy hogy minden esélyed megvan rá, hogy ebben a hónapban összejöjjön :D - hajrá!!!!

Éva, olvastam, hogy a szülinapomon fognak hcg-t mérni nálad :D - nagyon örülnék, ha pozitivan meglepnél :wink:

Léni, a görbéd sajnos nem az igazi - reméljük rendbe tudják szedni minél hamarab!!!

Ind, nem az számit, hogy fehér lesz-e a babasarok - én igy is kiváncsi vagyok rá, úgy hogy légy szives, ha meglesztek, tégy fel képet róla :D - olyan jó, hogy ilyen képeket is kapunk tőletek, mert mindegyikből lehet ötletet meriteni :D - persze, egyszer az kellene, hogy legyen mihez ötletet meriteni (nagyon remélem, hogy már nincs messze).

Meri, aztaaaa már te is a 31-ik hétben vagy :roll: - mintha most lett volna, hogy bejelentetted nekünk, hogy kismama vagy :D - légy szives, ne parázz mindenen!!! - a mások elejtenek egy mondatot, és te máris elemezed :D :D - minden rendben lesz!!!!!

Mo, nekem is vannak olyan ismerőseim, és nem is kevesen, akiknek még nem jött össze a baba - tulajdonképpen, nem tudom, hogy mennyire tudatosan csinálják...... te viszont, "ésszel és szivvel" csinálod, úgy hogy bármi lesz a végeredmény, tudni fogod, hogy mindent megtettetek, és egyáltalán nem fog számitani az odáig vezető út (hű, ezt a mondatot most jól összekutyultam :D :D - de remélem, megérted, amit mondani akarok :D :D :D )

A tegnap átálltam a palástfű teára - képzeljétek, a pé-m úgy néz ki, hogy hamarabb lett, mint máskor, úgy hogy szerintem csak van hatása a teáknak :D

Mutatom a görbém is:
Kép

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Mo,
Tudod más első babáért küzdeni szerintem az ember akkor bármit megtenne és meg is tesz ez így normális. De ha már van gyerek és tudod milyen anyának lenni akkor azért rá is kell gondolni. Megmondom őszintén nem vállalnék több hormont nem azért mert olyan rossz volt hanem mert nem tudhatjuk hogy 10-20 év múlva milyen dolgokat csinál a szervezetben. Nem akarom pontosan ezt kifejteni mert biztos sokan nem úgy gondolnák ahogy én de jobb nem játszani a tűzzel. Egy gyerek is gyerek és akár jöhet spontán is a tesó bárkinél mert nem egy példát láttam már erre. Persze megértem aki megy kistesóért is de mi nem mennénk párom se szeretne több lombikot miattam. Nem kell félned csak küzdeni hiszen amíg nincs gyereked addig menni kell előre bármi is legyen de megéri!

Melus,
Ezek szép eredmények jöhet a baba :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ildikó, drukkolok neked! A teának biztosan van hatása. Nekem gyanús, hogy azért volt nekem is olyan korán a peteérésem, mert szedtem a barátcserje kivonatot. De jó ez így :D

Melus! Ez nagyon jó vastagságú méhnyálkahártya, ha jól tudom. A tüszők méretéhez nem értek, drukkolok neked!

Meri, kifejezetten a Mg-citrátnak van ilyen hatása? Mert én MagneB6-ot szedek még, de annak nincs ilyen mellékhatása. Na mindegy, legközelebb megbeszélem a dokival, addig meg hol beveszem, hol nem, most ez van.

Ind! A fehér falak ellenére tőled is várjuk a babasarkot! Én tényleg sok ötletet merítek ezekből. Pillanatnyilag nálunk is fehér falú a leendő gyerekszoba, de én szeretnék tapétát - én azt szeretem.

Nem tudom, kipróbljam-e az ingát. Én szoktam mindenféléket álmodni (most nehogy ezért kinevessetek), most nagyon érdekes, hogy még az elején volt egy-két álmamom a babáról, aztán jöttek az uh-k, és nem jön több. Olyan, mintha most a technikától várnám a csodát. Szörnyű, nem? Másrészről mostmár elvileg közel az időpont, amikor a baba neme megtudható. Ha az uh nem mond semmit a közeljövőben, lehet, hogy kipróbálom.

Mo, nagyon köszönöm a névnapi jókívánságaidat, de az a helyzet, hogy ez csak egy nick ide a babanetre. Csak nagyon tetszik ez a név, ennyi. A babát nem fogják így hívni, mert a férjemnek viszont nem tetszik. Egyébként Veronika vagyok.


Holnap megyek Afp-re, megkérdeztem, és sajnos oda is éhgyomorra kell menni. A férjem el fog kísérni, mert éhgyomorral reggel átszelni a fél várost ( ez most a kórházban lesz) valahogy nem hangzik túl jól.
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Névnapot Mo így utólag!
Most olvastam csak vissza sajnos el vagyok havazva! :oops:
Szerintem ahogy te gondolkodsz a tök normális mindent számításba kell venni e te helyzetedben!Én is ezt tenném és valahol az élet más területén is ez van!Nem mindenkinek jár ugyanaz, én is okmindenben beletörődtem- mindig mondtam magamnak, hogy ez az én sorsom, ez van megírva-viszont amíg lehet addig küzdeni kell és te ezt meg is teszed!Büszkék vagyunk rád! :lol:

Krisz sajnálom, hogy megjött, pedig ez a görbe annyira szép volt!
Ne keseredj el majd a következő!
Ha pedig az sem akkor januárban kivizsgálnak és okosabbak leszünk!

Panda ez a szoba gyönyörű szép, igazi csajszi szoba!Nagyon jó a barna meg a rózsaszín együtt én imádom!Az én Martinámnak rózsaszín a fala, ehez ő ragaszkodott!Majd igyekstem én is képet feltenni ha tudok! :oops:

Ind nem tudom honnan van ennyi energiád, de adhatnál egy kicsit belőle!Gratulálok a vizsgáidhoz és sok siker! a maradékhoz!

Léni ne keseredj el, valami oka van, hogy nem sikerült most sem!
Milyen vizsgálatokon voltál eddig?

Éva én azért kiváncsi lennék, hogy milyen volt a vizsgálat egyszer majd leírhatnád!Nagyon nagyon drukkolok, hogy most meglegyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Virág gondolok rád holnap, azt mindig utáltam ha éhgyomorra kellett menni valahova!Kitartás, majd üzenj, hogy mi volt!

Ildiko szerinted hány nap kell egy tüszőrepedéshez?Én most a 12. napon voltam uh-on és már ott volt, a múltkor a 14. napon voltam!

Szép napot mindenkinek!
Melus!

Kép
melus2
 
 


Lányok bocs egy két betűt elütöttem, de nagyon kapkodtam! :oops: :oops: :oops:

Kép
melus2
 
 


Ildi, bizony-bizony holnap betöltöm a 32-t is. :lol: Elszaladt az idő. És ti el is kaptátok azt a pé-t legalább????

Virág, én úgy gondolom, igen, a citrátosnak. Van, aki nem is tudja szedni, úgy bekavar neki, de nekem így a vassal együtt nagyon bejön. De még mindig várom Éva megerősítését, hogy ez csak véletlen vagy tényleg van vmi tudományos alapja. ;) (És már többször elemeztem, hogy a Mg-citrát mennyivel olcsóbb is. :lol: )
Egyébként én is szórakoztattam magam az ingával a bébi előtti ciklusokban, volt is, hogy mutatott vmit. Biával meg az égvilágon semmit!!! meg sem mozdult! :lol: Viszont háromszor álmodtunk vele, kétszer én, és egyszer apa is, mindháromszor kislányt. Annak ellenére, hogy én pl. világéletemben fiúra készültem, tehát, szó nem lehetett a vágyaim megálmodásáról!!! Jaj, de nehogy vki félreértse: én nem fiút akartam, hanem nem tudtam elképzelni, hogy lányom legyen... Egészen a pozitív tesztig... Onnantól soha többé nem jutott ez eszembe. :lol: Milyen furcsa az élet... :lol:

Drukk mindenkinek! Szép napot!

meri
 
 


Virág,
Én is ingáztam unalmában az ember már mindent kipbóbál :lol: nekem azt mutatta hogy első baba lány lesz és utána nem mutatott több babát. Én pont 15+3 voltam amikor megtudtam a babám nemét 4D-n voltunk de már elötte sejtettem. Reggel amikor felkeltem azt mondtam a páromnak hogy lányod lesz nem tudom miért csak ezt éreztem délután megerősítette a doki :D . A másik meg hogy választott magának nevet mert a Dóra soha nem volt az esélyesek között 14 hetesen meg egy pillanat alatt kijelentettem hogy ha lány legyen Dóra nem tudom honnan jött :roll: vagyis szerintem Dorka akarta így. Én hiszek ezekben :oops:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon nehéz a helyzetem itthon, de próbálok nem eltűnni!

Melus!
A Hsg-t kérdezted?
Hát én vagyok az a 100-ból 1 szerencsés, aki semmit sem érzett! A műtőben feltettek egy katétert, ami olyan volt, mint egy sima nőgyógyászati vizsgálat. Gondolom nem szült nőnél ez kellemetlenebb. Utána a röntgenben beadták a katéteren keresztül a kontrasztanyagot és és nézték, hogy kiszalad-e a petevezetőkön a hasüregbe. Mivel nekem nincs elzáródásom, ezt sem éreztem, ha lett volna, akkor azért az fájni szokott.
Utána kb-4 napig fájt a hasam kétoldalon a petevezetők környékén és volt egy enyhe rózsaszínes folyásom.

Valaki kérdezte a tüszőrepesztést is. Na az nem fáj, csak egy injekció. Orvostól függ, hogy izomba, vagy bőr alá. Viszont a közel 3 cm átmérőjű tüszőim megrepedése szörnyű volt! Gondolom tüszőrepesztő nélkül is az lett volna. :cry:
Melus! Ez nagyon jó eredmény!

Meri!
Sajnos a magnézium van akinél hasmenést, van akinél székrekedést okoz! A vas ugyanígy! Nekem már volt olyan betegem,a kinél a vas szörnyű hasmenést okozott!
A vasra is vannak alternatívák. Gyógyszertári pezsgőtabletták... erről a gyógyszerész többen tudna. Kevésbé szívódik fel, de több a semminél és nem nagyon okoz ilyen panaszokat!

Pandácska!
Mér csak 62 nap! :shock:
Képzeld én is így voltam a legnagyobb lányom nevével!
Ágotának készült, de egyik nap, amikor a buszon bambultam beugrott, hogy Lilla! Előtte soha nem gondoltam erre a névre!

Ildikó!
Még a tüszőrepedésünk is majdnem egyszerre volt! :lol:

MO!
Olvaslak mindenhol, úgyhogy nagyon képben vagyok és szorítok!
Valahogy az ember tényleg nagyon ki van élezve ilyenkor azokra, akiknek hasonló a sorsuk!


Egyébként az előző főnöknőmnek nem lehetett gyermeke, így örökbe fogadtak. Szépen otthon is maradt az örökbefogadott kislányával. Jó sokáig, mert 1 év múlva megszületett a saját kislánya is! Illetve neki mindkét lány a sajátja. Egyformán imádja őket!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva,
Akkor tényleg igaz az hogy sok baba magának választ nevet :wink: Bizony jó esetben 62 nap de lehet hogy kevesebb 36. héttől már nem szedem ezeket a gyogyikat amik most a pociban tartják szóval onnantól már bármikor jöhet :shock: :lol: :roll: Már várom nagyon!
Vendég
 


Hm... Érdekes, nekünk is így jött ez a név!!!! Soha eszembe nem jutott volna... Még csak nem is hasonlókon gondolkodtam. Én is hiszem, hogy ő maga választotta!!! :D

meri
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem mindenki jól van.

Mi várjuk a PÉ-met hátha összejönne végre a kistesó nagyon örülnék neki.
A kisfiam új szokást vett fel mindenáron azt akarja, hogy szopiztassam meg a játéknyusziját, és néha Ő is megszoptatja, hogy ez most hogy jutott az eszébe fogalmam sincs de olyan aranyos. :) :) :)

Puszilok mundenkit

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Andi! Akkor hajrá! Megy a drukk!
Na az én kisfiamnak sokkal rosszabb szokása van ewz pedig a hiszti! Ha ki akarunk menni nem nagyon akar, ha ba akarunk jönni megy a sírás. Ha meguntuk a motorozást nem akarunk gyalogolni, fel kell venni, meg a motort is cipeljem. Na ma úgy leszidtam, hogy csak na, nem bírtam már cérnával. Fogalmam sincs mit is csináljak. Ja és a téli hacukában már olyan nehéz, alig bírom el egy karomon, mert a másikban ugye a motort viszem.

Brrrrrrrrr nem tudom mi lenne az okos ebben a helyzetben. Tudtok ötleteket??? Szívesen fogadom.


Éva! Ildikó! Hőt kérünk!!!! Nagyon-nagy drukk!!!! +++++++++++++++++++++

Mindenkinek nagy puszi!
Vendég
 


Krissz sajna nem tudom mi lenne az okos ebben a helyzeben, mert az én fiam nem volt ilyen jött szépen a lábán de a motort soha nem engedtem neki, mert megjártam vele még akkor amikor vettük.

Végül is nem panaszkodhatom, mert nem igazán hisztis Bálint egyszer kétszer próbálkozott már de ha épp mentünk valahova akkor megmondtam neki, hogy addig én el nem indulok, amíg meg nem nyugszik. Lassan megnyugodott és utána indultunk el, mondjuk szerencsére játszótérre mentünk és nem időre.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Andi drukkolok én is, hogy sikerüljön most!

Hát én nem vagyok annyira megint a toppon, de már lassan hozzászokom, hogy jó nem történik velem csak rossz! :cry:
Na mindegy próbálom az élet napos oldalát nézni! :shock:

Krisz a hisztivel kapcsolatban nagyon nehéz tanácsot adni, mert egyrészt minden szülő másképp gondolkodik, másrészt pedig minden gyerek más!
Én mondjuk egy szigorúbb fajta vagyok, nekem a lányom egyszer próbálkozott egy nagyon nagy hisztivel, hát ő maradt alul és azóta nem csinált olyat!Néha van egy kis nyafi, de mintha meg sem hallanám!Mondjuk ő már 7 éves lesz!Sőt a társaihoz képest is más, mert pl tudja, hogy csúnyán beszélni nem szabad, pedig hallja!
Pont tegnap voltam az egyik barátnőmnél és nagyon édi a kislánya(3 éves), de ő pl.mindenért tud műbalhét csinálni kb.10 percenként, és utánna meg is kell vigasztalni, pedig ő volt a rossz!
Na én ezt ne bírnám!Bocsánat ha valakit ezzel megbántok, csak őszinte vagyok!Ha mindent ráhagyunk egy gyerekre azt később mi szívjuk meg! :roll:

Na szép napot mindenkinek!
Puszi!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok lányok

Mindenki nagyon el van veszve, irjatok.

Mi hétvégén nam voltunk ithhon szombaton anyósómnál voltunk, vasárnap meg elmentünk a Minimax szülinapjára, de ott nagyon sokan voaltak és így lmentünk a medvepakrba Bálintkám nagyon élvezte és nagyon elfáradt pedig délután aludt.

Még most is alszik amit nem szokott, fél hétkor leglésőbb felébred.

Mutatok nektek egy csodagorbét, legalább is nekem csoda:

Kép

A szülésem óta nem produkátlam ilyen korán PÉ, de majd megáltjuk mi lesz a vége. :lol: :lol: :lol: :lol:

Azért nem akarom elszóli magam, úgy látszik a homeos bogyi hatásos.

Pszilok mindenkit

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Andi! Ez teljesen jó görbének látszik! Drukkolok!


Nekem múlt héten megvolt az Afp, eredmény két hét múlva. Dokihoz most szerdán megyek egyébként. Pénteken volt egy kalandos reggelem: összecsuklottam a buszon (elesni igazából nem lehetett, nem volt hová), de szerencsére segítőkész emberek eljuttattak a közeli gyógyszertárba, ahol leültettek. Ott megvártam a férjem szüleit, akik értem jöttek. A nőgyógyászt nem tudtam elérni (külföldön volt), a háziorvos szerint meg ez normális, szerinte csak vérnyomásprobéma volt. Hát nem tudom, soha nem történt még ilyen velem.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mi ez a pangás???

Virág! Még jó, hogy sokan voltak és nem estél el! Jobban vagy már???
Vigyázz magadra!!!

Ildikó! Görbét kérünk!!! Nagyon izgulok érted!

Na meg Éva! Nálad mi újság?????

Ne csigázzatok már tovább!!!!

lnd! Hogy állsz a vizsgákkal?

Mo! Hogy vagytok? Házikó hogy halad?

Kismamik jól vagytok?

Melus, Léni! Ti hol tartotok most?

Na nem nagyon tudokírni, mert a kishercegem nem hagy!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!
A hétvégémet az ágyban töltöttem. Elkaptam egy csúnya náthát, lázasan vergődtem...de ma már mentem dolgozni. Kicsit szipogok még... de talán megmaradok :lol:
Virág! Nagyon vigyázz magadra! Nagy szerencséd volt! Alkalmanként nézzétek meg a vérnyomásodat és mindig vigyél magaddal 1-2 szem kockacukrot, meg innivalót is! Lehet, hogy a vércukorszint csökkent hirtelen vagy levegőtlen volt a busz. :roll:
Szerencse, hogy még vannak segítőkész emberek...
Ildikó!! Éva!! +++++++ nagyon szorítok nektek!!! Jelentkezzetek!!!
Andi! Ez is szép görbe! :wink: Mennek a drukkok! ++++
Krisz! A házunk szépen halad. A héten nagy lendülettel dolgozik rajta a férjem. Ha ezekkel a munkákkal végez, akkor már csak a festés és a járólapozás marad hátra... De, az már jövőre.
Veled mi újság? Egy sütis képpel igazán feldobhatnál bennünket! Jobban gyógyulnék, az tuti :wink: :D
Melus! Jelentést kérünk!!!!!!!
Vendég
 


Szia Mo!
Most hallottam, hogy beteg vagy! :( Úgyhogy nem megyek holnap... (Még jó, hogy kiderült. ;) ) Nem fog ez nekünk összejönni??? :evil:

meri
 
 


Ildi, boldog szülinapot!!! :wink:

meri
 
 


Merikém! Üzentem, hogy maradjon el a találka, mert félek a közeledbe menni!!! :) Ha megkaptad az üzit akkor jó, ha most olvastad csak, akkor ezer bocsánat, hogy így késve kell az egészet lefújni. Sajnálom! :cry:

Ildi szülinapos????
ÓÓÓÓÓ, akkor nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok neked Ildikém!!!!!!!!!


Krisz! Hozd már azt a tortát! :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt lányok

Mo remélem gyorsan túleszel ezen a csúnya náhán.

[color=cyan]Ildi boldog születésnapot.[/color]

Lányok hol vagytok? Irjatok.

Én ma nagyon fáradtan ébredtem de majd lemúlik, még csinálom a mikulás ajándékokat mert holnap már arra végképp nem lesz idő. Megyünk apa munkahelyére mert oda is jőn a Mikulás és még mamához is ki kell menni.

Puszilok mindenkit

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Ildikó! BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!
Hogy áll a hőd??? Kilukad az oldalam!!!!!

Mo! Lesz torta csak nem tudom most áttölteni. Pénteken készítettem Gergőm Thomasos szülinapi tortáját, szerintem egész jó lett, és képet is kapsz róla. :lol:

Éva! Hol vagy már, látom, hogy nem sok van hátra a ciklusodból!!!! Nagyon izgulok ám!!!!


Andi! Nagyon klassz ám a görbéd! Nagyon drukkolok Neked is! Szeded a homeos bogyókat???

Melus! Te hol tartasz? Régen írtál!!! GYere mesélj magadról!!!!

Mi most átrendezzük a fél lakást azért nem jövök annyit, de igérem bepótolom!

Puszika Mindenkinek!!!!!
Vendég
 


szia Krissz

Igen szedem a homeos bogyókat, és ugy látszik hat is. Én is nagyon kiváncsi vagyok a Thomasos tortára mert én is az szeretnék csinálni Bálintkám szülinapjára.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!
Ma korán hazaértem és aludtam egyet délután. Egy órácska volt az egész, de nagyon jólesett. Még mindig bújkál bennem a betegség. :(
Krisz! Jó munkát! A képet pedig nagggggggyon várom!!
Andi! Mennek a drukkok ezerrel! +++++++
Vendég
 


Szia Mo nekem is aludnom kellett volna délután az elmúlt napokban olyan fáradt vagyok nincs az az alvásidő ami után ne lennék fáradt és borzasztóan nyűgös is vagyok a párom már kérdezte mi a bajom de én sem tudnám megmondani.
Remélem gyorsan átvászeled a náthát

Puszi

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, nem vesztem el,csak nem mindig vagyok netközelbe!
Képzeljétek tegnap voltunk nyíltnapon az iskolában nálunk a Martinával, benéztünk 3 órára délután pedig szülői volt!Eléggé el is fáradtam, hosszú volt a nap!Nagyon tettszik az iskola, de főleg a tanítási módszerük, és a tanárnéni egy tündér, sokan dicsérik is!
Remélem jó lesz ott az én lánykámnak!

Ildikó Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok neked! :lol: :lol:

Mo remélem azóta már meggyógyultál, vigyázz magadra!!

Hát Krisz igazából nincs mesélni valóm, most egy kicsit lelassítottunk és nem foglalozunk olyan görcsösen a témával!
Nem mérem a hőmet sem és egy darabig nem is fogom!
Most próbálunk kilábalni a múltkori anyagi problémából meg hát van még egy-két dolog amit meg kell oldani!
Amúgy még kb. 10 nap mire megjön, de már most görcsölgetek és rózsaszín a folyásom(bocs)! :oops:

Na szép napot mindenkinek!
Melus!

Kép
melus2
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: