Új privát üzeneted érkezett!

Dodó!
Én rajta leszek, de hát a csávóm ma meg gombócot hoz anyóséktól. Milyen szupi így a vasárnapi mérlegelés előtt.

Úgy érzem magam, mint mikor cukor terhelésre kellett menni kismamaként. Akkor is ott figyel a túrógombóc a hütőben, de én nem ettem, mert nem akartam h eltolja az eredményt. Amikor hazaértem jól bezabbantyúztam belőle.

Kérdés: kifőzött, elkészített gombóc fagyasztható?
20150601134430
 
 


Hát itt vagyok :shock: :shock: :shock:
Ma reggeli mérlegre állásom következtében.

Azt nem ígérem, hogy mindenféle táblázatokban, fényképekben benne vagyok, nem akarok senkinek rémálmokat okozni.
És ráadául Zsolti fő tápláléka még erősen a tej, így arra nagyon kell vigyáznom.
De legalább egy pár dologra oda fogok figyelni, mert kezek veszélyes méreteket ölteni! (és nem tudok mit magamra ölteni :lol: )

Kép
Kép
patr
 
 


Pattici!
Kép

Katus, Ági, Dóri és Magdi nagyon jól csinálja szopi mellett a fogyit.
20150601134430
 
 

 
 

Viki, köszönöm a kedves fogadtatást!

Remélem lesz bennem elég kitartás!

Kép
Kép
patr
 
 


Majd mi Ki Tartunk! Segítünk! Bátorítunk!
20150601134430
 
 


Hello Lányok!

CSak bekukk!

d. dodó: Gratula a centikhez! 7-es számmal kezdődő derékméret még nekem is álom...

Viki! Sajnos nem tudom, hogy fagyasztható e. A mirelit is előfőzött, de ki tudja... Remélem holnap nem lesz nehéz az önmegtartóztatás, és lesz valami amivel eltereled a figyelmed... /másik fórumra miért nem jössz?/
/nap elcseszerintése: ha már reggel a gép előtt dekkolok, akkor csúszok mindennel... /

jelentem a paradicsomos húsgombóc isteni lett!!! ma is az volt az ebéd.
Ma vásároltam, vettem zabpehelylisztet. hétvégén ha a népek kérnek sütit kipróbálom!

vasárnap mérlegelek, de úgy érzem ez az én stagnálós hetem... vagy csak puffadt vagyok...

most mennem kell: mindenkinél égjen a zsír!
pussz: M

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


Magdi: nem Dodo, bar lehet neki is 7essel kezdodoi, hanem en de amugy a tesom szoval konnyu a keveres:) :wink:
Vendég
 


Magdám!
Jelentem ettem 3 gombócot és villámgyorsan el is raktam.

A másik fórumra a sok okos ősanya + az önző csak magukról írók miatt nem járok.
20150601134430
 
 


Lányok!

Mindenkitől elnézést kérek, hogy nem küldtem még a táblit, de el vagyok havazva... Ma farsang volt, sütni is kellett nekik, és ugye az éjszakázásom... De kész a tábli, csak fel kell vinnem az emil címeket, és küldeni. Lehet, hogy holnap de. lesz! Tényleg ne haragudjatok! Szeretem betartani, amit ígérek... :oops: :cry:

Mindenkit puszilok, holnap jövök, és vissza is olvasok!
Vendég
 


véda!
Semmi baj! Nem haragszunk ezért!

viki!
Én ugy tudom le lehet fagyasztani a kész gombócot, ha nincs rajt még morzsa! És majdan jénaiban egy sütőben fel lehet melegíteni szerintem. Ha van már rajt prézli az nem jó, mert az fagyasztásra megszívja magát.

Mary!
Sajna a derék/has még nem hiszem, hogy 7-essel kezdődik! :(

d.dodó
 
 


Ja, mai menüm reggeli kávé, ebéd egy marok tészta és gombapöri, uzsi 1 db kókuszos muffin (nem updates :oops: ), vacsi 2 szelet toastkenyér 4 szelet camambert sajttal, és fél paradicsommal!

d.dodó
 
 


Tudom, hogy mindjárt 1-je, kíváncsiságból viszont mértem. Adatokat nem írok (majd 1-jén mérek ujra), viszont kiloból, fenékből, csípőből ment le!!!! :lol: Hasból sajna nem, vagy épp felfújt valami! :) Mellből amig szopi van, szerintem nem is nagyon fogok. Hasra viszont tornával nagyon rá kellene gyúrnom! :?

d.dodó
 
 


Jó reggelt!

Dodó!
Sajna prézlisen küldi anyós (egyem a drága arany kezét, betegen is elkészíti konyhakészre).

Jó h fogytál!

Dóri!
Ha nem küldöd, akkor sem áll meg a világ. Holnap úgy is mindenki jön a kilókkal úgy is.

Már nyomom a tejeskávémat. Érdekes napunk lesz, mert apósomnak ma van a szülinapja. Délelőtt meglepjük őket, kimegyünk hozzájuk, bár nem várnak. Jó kis meglepi lesz.

Tegnap vettem neki egy nagy rakat sütit. Igyekeztem olyat válogatni amit nem szeretek, de nem sikerült teljesen.
20150601134430
 
 


Viki: apósnak boldog szülinpot!
Akkor te is szereted zért a sütikéket????

Az én legdrágább bátyusomnak is ma van s zülinapja! Mi is megyünk hozzájuk (barnusozni is) de mi nem meglepiből :wink:
Vendég
 


Patri: de jó, hogy jöttél! Én "lélek tartásban" nagyon király vagyok, szóval ha nehéz lenne szólj csak és átveszem! :wink: :lol:
Csak a saját kitartásommal van bajom!

(Véda, dehogy baj)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.31 09:04-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Kata, köszönöm :)

Viki, akkor most KiTartott leszek? :lol:

Tegnapi nap egész jól sikerült, csak egy fél marék pisztáciára csábultam el. Na meg a narancs sem éppen 1-es, abból is ettem egy párat még este, de inkább narancsot egyek, mint csokit!

Kép
Kép
patr
 
 


Magdusom!
Nándidnak Boldog Fél évet!

Katus!
Igen, nekem van is vannak olyan sütik, amiket szeretek. Ettem is egy fél habs mákost.

Köszi a köszöntést!

Patti!
A pisztácia sokkal jobb, mint a csoki. Én a kesudiót imádom nagyon.
20150601134430
 
 


Rettentő nehezen jutottam el ide is! :oops:

Velem semmi extra nem történt, csak tegnap. Nagyon nagyot bűnöztem! A mozizás közben megettem egy snickers csokit és egy fél csomag mogyorót, kb. 10gr-ot! Olyan bűntudatom volt utána...De szerencsére a nagy bűnöm ennyi!
Hát mondjuk ez is elég nagy!

De ma megint vissza a régi kerékvágásba, holnap pedig mérlegelés. Előre félek tőle!

sz.andi
 
 


Bandi!
Én is nyomtam ma délután gombócokat. Nem is számoltam mennyit. :oops: :roll: :oops:
20150601134430
 
 


Így a hónap végén egy nap, ami bűnözéssel telik...Majd 1.-től újra keményen :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Hú: én is félek a mérlegtől nagyon! Most pár napig nem mértem... de előtte elértem egy lélektani határt de csak egy hajszállal mentem alá és ugye azért ingadozik 10-20 dekákat a súly és nem szeretnék fölé menni 1-én :( :( :( :( :(
(na nem ez számít csak hülyeség)

Én ma nagyon erős voltam mert nem ettem a tesóméknál semmi édeset!
Vendég
 


Nekem olyan édesség ehetnékem van! De kitartok!!! :lol:

Ügyes vagy Kata! Te nem is szoktál bűnözni. Oké, úgy nem is sok értelme van. De ennek le kell mennie!!!

sz.andi
 
 


Nekem olyan édesség ehetnékem van! De kitartok!!! :lol:

Ügyes vagy Kata! Te nem is szoktál bűnözni. Oké, úgy nem is sok értelme van. De ennek le kell mennie!!!

sz.andi
 
 


A norbi liszt az milyen liszt? Én kezdek begolyózni. Milyen lisztből érdemes főzni/sütni?

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Andi Én régen használtam Norbi lisztet de nagyon nem jött be! Keserű volt! De lehet hogy attól hogy teljes kiőrlésűvel kevertem, mindenesetre a sütit egy az egyben kidobtam, és a lisztet is! :oops: :oops:

Most újból megpróbáltam, sütit sütöttem belőle, ami nagyon finom lett, és ma nokedlit is csináltunk belőle ami szintén tök jó, pörivel nem is érezni hogy más lenne! Megvettem az Update1 sütis könyvet, abból van a reci és íme a mű tesómnak a mai szülinapjára:

Kép

Nem volt nehéz megcsinálni, de ha sima piskóta tekercsnek csináljátok csak, az is finom, csak icipici különbség van a finomlisztes változat között!
Tudom Viki hogy Te nem ajánlod , bocsi! :oops: :oops:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Anna! Köszi! De azt nem lehetne valami mással helyettesíteni? Rohadt drága...Elhiszem, hogy finom, de azért annyi pénzért! Itt egyébként még nem is láttam
Gonoszság volt az a torta :twisted: De elnézzük! :shock:

sz.andi
 
 


:lol: Akkor bocsánat érte, nem volt szándékomban hergelni vele! :lol: :lol: Sajnos nem tudom mivel lehetne helyettesíteni, de egy ilyen adag piskóta 16 dkg lisztből készül, nem egy egész zacskóból. Valamit valamiért! :wink:

A nokedlit pedig zabkorpával kevertük és finom volt. Aprópó zabkorpa, azt hiszem abból is lehet sütni piskótát, Én még nem próbáltam, de ha érdekel holnap megkeresem a recijét! :wink:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Igen, a zabkorpát próbáltam muffinhoz. Jó volt, akkor nagyon ízlett, de másnap megint csináltam, az már annyira nem jött be.
De oké, megpróbálom megint!
Köszi!

sz.andi
 
 


Okés holnap keresek Neked, hátha találok mást is amit lehet abból!

Megyek fürdeni és alvás, Jó Éjt!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Oké, köszi!
Jó éjt, megyek én is aludni!

Holnap mázsálás! :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Andi: én vettem olyat (bioboltban) hogy zabpehely liszt és most az almát azzal csináltam (mivel a zabpehely 1-es gondoltam ez is) és egy ici-pici teljes kiőrlésű tönkölybúza liszttel kevertem. Főzéshez meg szerintem nagyon jó tk rozsliszt is! (ezeknek kilója csak 300-400 ft közt van, míg a Norbiénak fél kilója 900-1000 :shock: :shock: :shock:
Én minden apra csinálom hogy legyen itthon süti mert ha rám tör lehet képes lennék megenni valami 3-asat ami nem olyan jó!
Csináld meg az az Almásat aminek feljebb van a recije (és én azt csináltam zabpehelylisztből)
A Norbi keksz (ami Norbi lisztből van) az is keserű :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Véda: én már megmértem magam, mehet a pü???????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Vikianyuja! Te jártál már itt? (más néven?) ha nem akkor örülök hogy jöttél, ha igen (és nem más néven) akkor bocsi :oops: :oops: :oops: :oops: és akkor is örülök!
Vendég
 


Jó reggelt!

Én még nem mértem magam, mert a mérleg a hálóban, és a fiúk még alszanak.

Katus!
Szép számokat láttál?
20150601134430
 
 


Viki: hát sokkal jobban tetszett mint egy hónapja :wink: (persze ez is brutál egyenlőre :lol: )
Vendég
 


vidokata írta:Szia Vikianyuja! Te jártál már itt? (más néven?) ha nem akkor örülök hogy jöttél, ha igen (és nem más néven) akkor bocsi :oops: :oops: :oops: :oops: és akkor is örülök!


Sziasztok, Szia Kata! :lol:

Nem jártam itt, vagyis igen, az előző oldalon írtam először, de akkor csak Viki válaszolt Nekem, vele váltottam pár szót! A júniusi topicból vagyok, és Én is kemény elhatározáson vagyok most fogyi téren!
Sokan mondják hogy minek fogyizok, jól nézek ki! hát a jól az olyan mint egy félidős kismama, de sajnos a hasammal mindig is gondok voltak. Na meg egy kis comb és fenék is. Senki más miatt nem csinálom mint magam miatt, mert elképesztően gátlásos vagyok, ha így maradok nyáron is hosszú mackóban fogok járni. :oops: 8)

Norbi módon fogytam már egyszer kb 6 kilót, azért ez a módszerem mert itt nem kell éhezni. Próbáltam már a testkontrollt, a 90 napost is, azoktól is lehet fogyni, de éhezni nem tudok, a gyümölcsnap, meg víznap meg ilyesmi, hát ezek a rémálmaim! :lol: :lol:

Szóval hétfőtől belevágok Norbi villám diétájába, ami egy hónapig csak 1-esekből áll, és sok túlsúly esetén havi -10 kg. Nálam ez tuti nem lesz meg, de ha 2-3 lemegy azzal már elégedett vagyok. Májusig szeretném elérni az 55 kg-ot, úgyhogy nem sietek, de tesómnak megvan a leadandó 15 kg, úgyhogy neki segítek azért is csinálom vele ezt, Én főzök neki is! A Norbi könyve amiben a menü van, nagyon jó, egyáltalán nem anyagi csőd, tök jó menük. Abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy a párom azt mondta Ő is eszi azt amit Én neki nem kell külön főznöm, csak a lányomnak kicsit feldobni a kajákat, bár a múltkor is félretolta a vacsoráját és lenyúlta a salátám! :lol:

Ha gondoljátok szívesen megosztom majd Veletek a receptjeim, amik egyszerűek, finomak, és 1-esek!

Tegnap vétkeztem pedig, ettem tesóm cukros tortájából is, de reggelre a mérlegem mégis 64 kg-ot mutat, úgyhogy ez adja a lendületet tovább!! :lol: :lol:

Ha akartok fogyis vonalzót csinálni itt a link hozzá: Én kíváncsi vagyok ki hogy halad! :lol:

http://www.phenforum.com/ticker/index.php?istart=1

Bocsi ha hosszúra sikeredtem! :oops:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Én is mérlegeltem, és tetszett az eredmény. Küldöm Dórinak. ;)

Anna!
Van fogyis receptes fórumunk, oda mehetnek a receptek.
20150601134430
 
 


Anna akkor szia!
Örülök, hogy jöttél!
(az előző oldal úgy látszik elkerülte a figyelmemet :oops: :oops: :oops: )
Én eszem 2-es kódú kajákat is és volt már hogy elcsábultam 3-asra, délelőtt. Igaz nagy súlyról indultam de egy hónap alatt lement 5,6 kg de ennél többet nem is szeretnék fogyni egy hónapban a 10 az nagyon soknak tűnik nekem, szerintem az akkor vissza is jönne hamar!(a következő hónapokban bizti nem megy le ennyi mert most lelassult a fogyás de én 3-al is beérem)
Tök rendes vagy a tesóddal én is elviselném ha valaki főzne nekem.
Nekem is van Norbi szakácskönyvem de nem mindig abból főzök mert a rendes kajákat is át lehet konvertálni szerintem.
Vendég
 


Okés, majd írom oda a reciket, köszi Viki! :wink:
Mennyit fogytál szabad tudni??:wink:

Kata: Én is ettem 2-est, 3-ast is eddig, csak ez a könyv arra van hogy nyár előtt S.O.S. fogyit nyújt! Nekem sem kellene ez, az Én tervem is havonta -2 kg májusig, de megpróbálom, a recik jók, és úgyis mindig nehéz kitalálnom mit is főzzek. Nem elvetemült ötletek pl ilyen: vegyes zöldségleves, fasírt csirkéből, zöldbabfőzelék, vagy erőleves, tűzdelt pulykamell, krumplipüré, ubisali! Simán jó a családnak is. A -10 kg-ot annak garantálja a Norbi ennél is, akinek több mint 15 kg súlyfeleslege van. Tényleg csak a tesómban akarom tartani a lelket neki nagyobb szüksége van rá, csak Ő melózik, Nekem itthon könnyű főzőcskézni. Minden nap délután megfőzőm a másnapi ebédet, és viszi magával.
Az 5,6 kg nagyon jóóó, ügyi vagy!!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Én is mérlegeltem, és cm-ket is mértem, és nekem is tetszett! ;)

d.dodó
 
 


Na lányok akkor ez egy jó nap!
Vendég
 


Katus!
Ügyi vagy! Kép

Én 5,3 kg-ot fogytam! Kép
20150601134430
 
 


Vkata, viki!
Nagyon ügyesek vagytok!

Én kerek 2 kilot fogytam..... de cm is ment le mindenhonnan. Has/Derékből -3cm, csípőből -4cm, fenékből -2cm, combból -1cm. Mellet amiatt nem annyira mérem, mert elvileg abból is -3cm, de annak napközben is változik a mérete attól függően, hogy épp teli vagy üres! 8)

d.dodó
 
 


Viki: nagyon ügyes!!!!!!!

Dodó: hát ezek a centik nem semmi! :shock:
Ó hát én azt nem is méregettem!
Majd a következő 5 kiló után!
Vendég
 


Aki még nem küldött adatot tegye meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én már szeretnék táblit kapni :oops: :roll: :lol:
Vendég
 


vkata!
Én is szeretnék táblit kapni!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Én is mértem,persze most ebédeltem!
Maradt a -4kg,mell: -2cm :twisted: (inkább +-t szeretnék :oops: ),has:-2 cm,a többi változatlan! :cry:
Bár ez is csoda,amennyire nem tartottam már a végén,de holnaptól újra megpróbálom!
Úgy szeretnék sovány lenni! :cry:
Mindjárt küldöm Dórinak az adatokat!
És képzeljétek Anyu nem bír magával,zserbót sütött és kókuszrudat! :shock:
Hát ki bírja ezt megállni,még jó,hogy szar a gyomrom!

Anna! Üdv! Hú nagyon várom a recepteket!
De jó a tesódnak,én is úgy örülnék ha valaki főzne nekem!

Hó csajok! Nagyon ügyesek vagytok!

Viki! Hatalmas gratula!

Többiek??????????
Gyerünk mérni!

Na megyek a szomszédba is gyorsan!
:wink:

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Köszi a gratukat.

Ebben a hónapban nem akarok ennyit fogyni, elég lesz 3,7 kg is, és akkor tartok ott, ahol neki indultam a várandóságomnak.

Ami, Dodó!
Gratula nektek is!
20150601134430
 
 


Viki: az király!
Én nekem még ahhoz, hogy annyi legyek ahány kilósan babás lettem kell -9,4 kiló (az még ilyen tempóban is 2 hónap) de ha reális vagyok akkor 3 és már akkor is volt rajtam 5 (amit az előző terhességgel és az egyetemmel szedtem magamra)
Vendég
 


Ami: a 4 kiló is nagyon király, főleg hogy te azért viszonylag kisebb súlyról indultál (kicsiből nehezebb is meg nem is lehet olyan ütemben fogyni)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: